MY.UAНовини
Заміни Путіну немає, але Росія — постійна загроза: що прогнозує розвідка США та яке майбутнє бачить для України
Заміни Путіну немає, але Росія — постійна загроза: що прогнозує розвідка США та яке майбутнє бачить для України

Заміни Путіну немає, але Росія — постійна загроза: що прогнозує розвідка США та яке майбутнє бачить для України

У Трампа вважають, що Путін перекреслив два десятиліття "геополітичного відродження" Росії.

У вівторок, 25 березня, розвідувальна спільнота США опублікувала щорічну доповідь про основні загрози національній безпеці Америки, "які можуть виникнути протягом наступного року". Зазначається, що усі викладені загрози вимагають "потужної розвідувальної відповіді".

Попри резонансні повідомлення ЗМІ із посиланням на доповідь щодо потенційної готовності Росії використати ядерну зброю проти України, в оригінальному документі такої інформації немає.

Міжнародна оглядачка "Телеграфу" Ольга Кирилова ознайомилися зі звітом — найцікавіше про основні висновки американських розвідників читайте далі у матеріалі.

РФ — постійна загроза глобальним інтересам США

У доповіді йдеться про те, що насамперед Росія, Китай, Іран і Північна Корея — як окремо, так і разом — кидають виклик інтересам США у світі, "атакуючи або погрожуючи іншим [країнам] у своїх регіонах, використовуючи як асиметричні, так і традиційні силові методи".

У розділі щодо Росії стверджується: Москва розглядає свою війну проти України як "проксі-конфлікт із Заходом". При цьому її мета "відновити російську силу і безпеку в ближньому зарубіжжі" від нібито зазіхань з боку США і Заходу збільшує ризики "ненавмисної ескалації" між Росією і НАТО.

"Як наслідок, посилення і затягування військово-політичної напруженості між Москвою і Вашингтоном у поєднанні зі зростаючою впевненістю Росії у своїй перевазі на полі бою і оборонно-промисловій базі, а також підвищеним ризиком ядерної війни створюють як нагальну необхідність, так і ускладнюють зусилля США, спрямовані на те, щоб довести війну до прийнятного завершення. Незалежно від того, як і коли закінчиться війна в Україні, нинішні геополітичні, економічні, військові та внутрішньополітичні тенденції Росії підкреслюють її стійкість і постійну потенційну загрозу владі, присутності та глобальним інтересам США".

Американці зазначають: попри величезні витрати через війну, Росія виявилася "пристосованою і стійкою", частково завдяки підтримці інших країн. Наприклад, відносини з Китаєм допомогли Москві обійти західні санкції та експортний контроль, зберегти потужний ринок збуту енергоносіїв і "створити глобальну противагу Сполученим Штатам, навіть якщо це коштувало їй більшої вразливості до китайського впливу".

"Президент Володимир Путін виглядає рішучим і готовим заплатити дуже високу ціну за перемогу в той час, який він вважає визначальним у стратегічному змаганні Росії зі Сполученими Штатами, світовій історії та своїй особистій спадщині. Більшість росіян продовжують пасивно сприймати війну, і поява альтернативи Путіну зараз менш імовірна, ніж будь-коли за чверть століття його правління", — йдеться у звіті.

На думку американських розвідників, Москва все частіше намагається грати роль "спойлера" (того, хто ускладнює або зриває певні процеси чи угоди — Ред.) на майданчиках на кшталт ООН. А також використовувати організації по типу БРІКС для просування політики дедоларизації себто зменшення залежності від долара США у міжнародній торгівлі.

"Росія продемонструвала, що може подолати значні економічні проблеми, спричинені триваючим виснаженням від війни, накладеними Заходом витратами, високою інфляцією та відсотковими ставками, принаймні в найближчій перспективі, використовуючи фінансові обхідні шляхи та імпортозаміщення, підтримуючи низький рівень боргу та продовжуючи інвестувати в оборонно-промислову базу.

Економіка Росії залишається четвертою за величиною у світі", — стверджує розвідувальна спільнота.

Не так все критично в росіян і у військовій сфері, вважає американська розвідка. До прикладу, значні втрати сухопутних військ Росії у війні "майже не підірвали стратегічні основи її військової могутності". Російські повітряні й військово-морські сили "залишаються неушкодженими", причому перші, мовляв, є більш сучасними та боєздатними, ніж на початку вторгнення.

Для довідки: з початку повномасштабного російського вторгнення Україна знищила або пошкодила понад 20 кораблів Чорноморського флоту Росії, який був змушений перебазувати майже всі свої боєздатні судна з окупованого Криму в інші місця, зокрема, Новоросійськ.

Війна також сприяла удосконаленню деяких можливостей російської армії. Наприклад, початкове використання засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) та безпілотних систем в США називають "неефективним", однак Росія змогла адаптуватися та впровадити інновації, використовуючи РЕБ для ефективнішого придушення українських радарів, GPS та БПЛА.

Серед іншого американці фіксують нарощення росіянами арсеналу ударних засобів, призначених для завдання ударів по території Штатів, а також по дислокованих за кордоном силах і об’єктах з метою "створення загрози союзникам США у разі кризи або війни".

В той самий час американці визнають, що Москва зіткнеться з довгостроковими викликами, такими як якість особового складу, корупція та народжуваність, яка є нижчою за рівень, необхідний для відновлення втрат.

"Інвестиції у вербування військових і закупівлю техніки дозволять Росії поступово відновлювати резерви та розширювати сухопутні війська, особливо впродовж наступного десятиліття.

Попри це, війна в Україні стримуватиме ці зусилля, доки вона триватиме. Москва буде змушена постійно балансувати між виділенням ресурсів на масове виробництво озброєнь для підтримки війни та їхньою модернізацією і відновленням".

На переконання Штатів, Росія й надалі зможе застосовувати антиамериканську дипломатію, тактику енергетичного примусу, дезінформацію, шпигунство, операції впливу, військове залякування, кібератаки та інші інструменти, намагаючись просувати свої інтереси.

"Війна в Україні дала Москві багато уроків щодо боротьби із західною зброєю та розвідкою у великомасштабній війні. Цей досвід, ймовірно, кине виклик майбутньому оборонному плануванню США, в тому числі проти інших супротивників, з якими Москва ділиться отриманими уроками", — підкреслюється у документі.

Росія теж хоче Гренландію?

Окрема увага присвячена інтересам Росії в Арктиці, зокрема, щодо острову Гренландія, на взятті під контроль якого все ще наполягає адміністрація чинного президента США.

Москва контролює близько половини всього арктичного узбережжя і вважає цей регіон важливим для свого економічного добробуту і національної безпеки. РФ прагне і надалі розробляти арктичні запаси нафти та газу, й отримати вигоду від прогнозованого зростання морської торгівлі.

"Росія занепокоєна посиленням економічної і військової конкуренції із західними країнами в регіоні, яка посилилася минулого року, коли НАТО розширилося за рахунок двох останніх арктичних держав, що раніше не були членами Альянсу, Фінляндії і Швеції", – пишуть у звіті.

Інтерес Росії до Гренландії зосереджений головним чином на її близькості до стратегічно важливих морських шляхів між Північним Льодовитим і Атлантичним океанами — в тому числі для атомних підводних човнів — і на тому, що в Гренландії розташована ключова військова база США "Туле" або "Пітуффік".

РФ має перевагу у "війні на виснаження"

У розділі під назвою "Росія та Україна" американська розвідувальна спільнота каже про те, що протягом останнього року РФ здобула перевагу у своєму повномасштабному вторгненні і перебуває на шляху до "накопичення більшого впливу" для того, щоб змусити Київ і його західних партнерів вести переговори про завершення війни, яке забезпечить Москві бажані поступки.

У документі звертають увагу, що продовження війни нестиме прямі ризики насамперед для Америки.

"Продовження російсько-української війни увічнює стратегічні ризики для Сполучених Штатів, пов'язані з ненавмисною ескалацією до широкомасштабної війни, потенційним застосуванням ядерної зброї, посиленням небезпеки серед союзників по НАТО, особливо в Центральній, Східній і Північній Європі, а також більш зухвалими діями Китаю і Північної Кореї".

Американці визнають: хоча Путін не зможе досягти "повної перемоги", яку він передбачав при початку вторгнення у лютому 2022 року, "Росія зберігає динаміку".

"Ця війна на виснаження призведе до поступового, але сталого погіршення позицій Києва на полі бою, попри будь-які спроби США або їхніх союзників змусити Москву платити ще більшу ціну".

Так, попри на труднощі з набором, Росія регулярно забезпечує достатню кількість особового складу для поповнення втрат і створення нових підрозділів для підтримки атак на кількох фронтах. У той час як Україна збільшила загальний набір у військо після ухвалення нового законодавства про мобілізацію навесні 2024 року, Київ "розтягнув свої ресурси", намагаючись розпочати нові наступальні операції, зокрема в Курську, і створити більше бригад, одночасно обороняючись на всіх фронтах.

"Зростання оборонних витрат Москви та інвестиції в оборонно-промисловий потенціал дозволять Росії й надалі підтримувати високий рівень виробництва критично важливих засобів, таких як артилерія, ракети великої дальності, ударні БПЛА та плануючі бомби, що забезпечить Росії перевагу у вогневій потужності над Україною", — вважають у США.

Розвідники вважають, що і Путін, і президент України Володимир Зеленський зацікавлені в продовженні обговорень зі Сполученими Штатами щодо того, як завершити війну, і "продемонстрували готовність спробувати часткове припинення вогню".

"Однак Путін, ймовірно, усвідомлює потенційні наслідки тривалого конфлікту для російської економіки та можливість небажаної ескалації у відносинах із Заходом, а Зеленський, ймовірно, розуміє, що його позиції слабшають, майбутнє західної допомоги є невизначеним, і припинення вогню може зрештою стати вимушеним кроком.

Однак наразі обидва лідери, ймовірно, все ще вважають, що ризики більш тривалої війни менші, ніж ризики незадовільного врегулювання. Для Росії позитивні тенденції на полі бою дозволяють проявити певне стратегічне терпіння, а для України поступка територією або нейтралітет [на вимогу] Росії без суттєвих гарантій безпеки з боку Заходу може спричинити внутрішню реакцію і загрозу безпеці в майбутньому".

Розвідка визнає, що Москва використовує заходи впливу, розпалюючи політичний розбрат на Заході, сіючи сумніви в демократичних процесах і глобальному лідерстві США, послаблюючи підтримку України з боку Заходу і посилюючи бажані російські наративи.

"Зловмисна діяльність Москви з метою впливу триватиме в осяжному майбутньому і майже напевно збільшуватиметься у витонченості та обсягах".

Водночас Росія має "найбільший і найрізноманітніший" запас ядерної зброї, який разом з розгорнутими системами наземного, повітряного і морського базування може завдати "катастрофічної шкоди" США.

Ба більше: у звіті стверджують, що Росія розробляє новий супутник, призначений для розміщення ядерної зброї у космосі.

"Ядерний вибух у космічному просторі може спричинити руйнівні наслідки для Сполучених Штатів, світової економіки та світу в цілому. Це завдало б шкоди національній безпеці, комерційним супутникам та інфраструктурі всіх країн, а також зашкодило б використанню космосу США як рушійної сили економічного розвитку".

Зруйноване путінське бачення

Американська розвідувальна спільнота підсумовує: Росія заплатила високу ціну "кров'ю, скарбами, втратою міжнародної репутації та зовнішньополітичних можливостей" за своє широкомасштабне вторгнення в Україну.

"Президент Путін перекреслив два десятиліття геополітичного відродження Росії, створив нові загрози її зовнішній і внутрішній безпеці, а також послабив її економічний і військовий потенціал, зробивши її більш залежною від Китаю та інших партнерів-однодумців, таких як Північна Корея…

Агресія Росії зміцнила європейську єдність і спонукала Фінляндію та Швецію вступити до НАТО. Зусилля Вірменії, Молдови та деяких країн Центральної Азії з пошуку альтернативних партнерів свідчать про те, що війна завдала шкоди впливу Москви навіть на пострадянському просторі та зруйнувала бачення Путіна щодо великого євразійського союзу", — йдеться у доповіді.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" писав про те, що Росія не хоче просто так вводити режим "тиші" на морі та висуває свої вимоги.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
З боргами відстрочку отримати не вдасться
Telegraf
2025-04-21T05:48:28Z
США депортували німецьких туристок через несподівану причину
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T05:45:23Z
Британія хоче збільшити виробництво зброї, аби не залежати в цьому від основних партнерів – The Guardian
ZN UA
2025-04-21T05:39:44Z
Українські канали у Польщі. Чи чекають нас на сусідньому ринку
Детектор М
2025-04-21T05:30:03Z
Пенсія по інвалідності чи за віком: що вигідніше обрати у 2025 році
24tv
2025-04-21T05:03:30Z
Великодні традиції України: для чого обливатися водою на Поливаний понеділок
24tv
2025-04-21T04:33:15Z
Яку пенсію за вислугу років отримують вчителі у 2025 році
24tv
2025-04-21T04:27:07Z
Поливаний понеділок 2025: найкращі привітання зі святом у картинках та листівках
24tv
2025-04-21T04:27:01Z
Яке свято 21 квітня 2025 року та навіщо обливатися водою
Факти ICTV
2025-04-21T04:06:38Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 21.04.2025
Факти ICTV
2025-04-21T05:48:09Z
Росіяни планують відновити ходу «Безсмертного полку» в Вашингтоні
УкраинФорм
2025-04-21T05:45:46Z
Південна Корея не буде опиратися митам Трампа через "історичний борг" країни перед США, – FT
24tv
2025-04-21T05:45:09Z
Суд у Москві оштрафував Google за розголошення втрат росіян на війні в Україні
ZN UA
2025-04-21T05:39:07Z
США можуть взяти ЗАЕС під свій контроль: нова ідея Трампа
Gazeta UA
2025-04-21T05:33:50Z
У США тисячі чиновників помилково отримали доступ до планів будівлі Білого дому – WP
Лига
2025-04-21T05:33:42Z
РФ атакувала Черкащину дронами, пошкоджено інфраструктурний об’єкт
Комсомольская правда
2025-04-21T05:33:28Z
Тотальна мілітаризація: Кремль налаштовує росіян на затяжну війну з НАТО
Telegraf
2025-04-21T05:33:23Z
Мобілізація в Україні: з якими хворобами очей і спини не призивають до війська
24tv
2025-04-21T05:15:55Z
Чи шкідливі соцмережі: вчені спростували поширений міф
InternetUA
2025-04-20T20:31:38Z
Продукти, які підвищують рівень серотоніну та покращують настрій
360ua.news
2025-04-20T19:15:57Z
Що найкраще випити перед сном. Оберіть свій напій
Gazeta UA
2025-04-20T18:27:45Z
Назвали найгірші пози для сну, якщо болить спина
Gazeta UA
2025-04-20T18:06:06Z
Як миттєво позбутись запаху часнику з рота. Вчені здивували відкриттям
Gazeta UA
2025-04-20T14:46:22Z
Шість продуктів, які зменшують тривалість життя
Gazeta UA
2025-04-20T14:46:21Z
Все життя ви робили це неправильно: як насправді потрібно мити волосся
24tv
2025-04-20T11:42:52Z
Вісім причин, чому манго треба їсти чоловікам та жінкам
Gazeta UA
2025-04-20T09:57:36Z
"Пробила дно": Злата Огнєвіч потрапила в гучний скандал на Великдень
GlavRed
2025-04-21T05:27:04Z
Надя Дорофєєва святкує день народження: як за час кар'єри змінилась зірка
24tv
2025-04-21T04:06:32Z
Мінус 40 кг і боротьба за життя: Ярмак зустрів друга, який пережив російський полон
Gazeta UA
2025-04-21T01:33:09Z
Музикант Ярмак зустрівся на обміні полоненими зі своїм побратимом: той втратив 40 кілограмів
24tv
2025-04-20T21:12:12Z
"Скромність - сестра бідності": Тіна Кароль дала 4 зухвалі поради
GlavRed
2025-04-20T19:27:28Z
66-річна Мадонна відзначила Великдень у компанії дітей і 28-річного коханця
Фокус
2025-04-20T19:01:37Z
На одному подиху: 3 легкі мінісеріали для вихідного дня
24tv
2025-04-20T18:18:19Z
Майбутнє української рок-музики: діти зіграли легендарну пісню, мережу у захваті
Telegraf
2025-04-20T17:48:30Z
Анна Саліванчук зізналася, навіщо вийшла заміж за експродюсера Студії Квартал 95
GlavRed
2025-04-20T17:27:48Z
Понад 90 тисяч пропагандистських книг завезли до бібліотек окупованої Луганщини, — ЦНС
Детектор М
2025-04-21T05:48:35Z
На фронті за добу відбулись 96 зіткнень, найбільше - на Покровському напрямку
УкраинФорм
2025-04-21T05:39:44Z
Росіяни найбільше використовують "антидронові коридори" в межах Курської області, – Демченко
24tv
2025-04-21T05:36:51Z
Російська армія за добу поранила чотирьох жителів Донеччини
УкраинФорм
2025-04-21T05:28:51Z
Окупант розповів, навіщо вбиває українців: "Спартан" показав відео допиту полоненого
24tv
2025-04-21T05:21:52Z
Карта бойових дій в Україні станом на 21 квітня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T05:21:23Z
На Херсонщині через удари РФ за добу - троє загиблих і троє поранених
УкраинФорм
2025-04-21T05:21:13Z
На Хрещатику рух транспорту з 21 по 26 квітня буде обмежено
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T05:12:43Z
Водомережу на Херсонщині реконструюють за 188,6 мільйона гривень
Agravery
2025-04-21T05:07:35Z
На Черкащині внаслідок атаки дронів пошкоджений інфраструктурний об'єкт
УкраинФорм
2025-04-21T05:43:29Z
У Святошинському районі ліквідовано масштабне загоряння трав'яного настилу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T05:39:35Z
Шматок заліза замість IPhone: неповнолітній шахрай обдурив двох підлітків на OLX
InternetUA
2025-04-21T05:28:01Z
Над Черкащиною вранці збили 8 БпЛА: пошкоджено об'єкт інфраструктури
24tv
2025-04-21T05:12:02Z
Румунські рятувальники шукають українця, який вже декілька днів блукає у горах
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T04:57:20Z
На Львівщині електропоїзд наїхав на пенсіонерку: подробиці трагедії
TSN
2025-04-21T04:24:03Z
Вночі вибухи пролунали у Миколаєві, Херсоні, Черкасах та на Київщині
Комсомольская правда
2025-04-21T04:09:21Z
На Харківщині під час пожежі підірвалась службова автівка: постраждали двоє лісників
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T02:33:53Z
Трагічне відкриття мотосезону на Хмельниччині: загинув 36-річний мотоцикліст
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T02:12:49Z
Ідеальне доповнення до вчорашніх страв: улюблений салат з куркою та ананасом
24tv
2025-04-21T05:45:31Z
4 знаки зодіаку, які по-справжньому люблять старіти
GlavRed
2025-04-21T05:27:24Z
Наче заново народитесь: що зʼїсти зранку після гучного застілля
24tv
2025-04-21T04:45:48Z
Відновлять втрачені сили за зиму: які овочі та зелень треба їсти у квітні
Gazeta UA
2025-04-21T04:12:43Z
Як позбутися жучків у крупах: допоможуть народні методи
Gazeta UA
2025-04-21T04:09:26Z
Оцет, окріп та пальник: як раз і назавжди позбутися бур'янів
Знай
2025-04-21T03:51:24Z
Експерти закликали покласти матрац біля вікна під сонячне світло: яка причина
GlavRed
2025-04-21T03:27:19Z
Не відводять очей годинами: чому коти люблять стежити за комахами
GlavRed
2025-04-21T03:27:08Z
Ракам загрожує сварка з коханою людиною: гороскоп на 21 квітня
24tv
2025-04-21T02:06:02Z
Китай застеріг країни від укладення торгових угод із США
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T05:42:55Z
Ціни на квартири в Одесі: скільки коштує квадратний метр у квітні 2025 року
Политека
2025-04-21T05:30:08Z
Західні компанії уникають російський ринок через ризики умов Кремля
InternetUA
2025-04-21T05:07:53Z
Кабмін змінив порядок надання грантів на сади та теплиці
AgroPortal
2025-04-21T05:00:45Z
Закон про землю: хто тепер захищений від повернення майна державі
Хвиля
2025-04-21T04:30:44Z
Подорожчання оренди квартир у Дніпрі: наскільки сильно вартість вдарить по кишенях
Политека
2025-04-21T04:30:18Z
Через рекордне вичерпання запасів Україні може знадобитися імпорт мільярдів кубів газу – Reuters
ZN UA
2025-04-21T04:21:25Z
Популярність дубайського шоколаду призвела до дефіциту фісташок у світі
УкраинФорм
2025-04-21T04:15:29Z
Упродовж останніх 10 днів пасажиропотік в Україні має тенденцію до збільшення - Демченко
УкраинФорм
2025-04-21T04:03:01Z
Болонья — Інтер 1:0 Відео гола та огляд матчу Серії А
Football.ua
2025-04-21T05:33:07Z
Став янголятком: Роналду з коханою зворушливо вшанували пам'ять покійного сина
GlavRed
2025-04-20T23:28:50Z
Ван Ністелрой прокоментував виліт Лестера з АПЛ
Football.ua
2025-04-20T21:28:59Z
Реал вирвав перемогу над Атлетіком завдяки божевільному м'ячу в овертаймі: відео суперголу
24tv
2025-04-20T21:03:54Z
Черговий божевільний удар Вальверде приніс Реалу перемогу в El Clasico проти Атлетіка
Football.ua
2025-04-20T21:01:46Z
Мілан додатково погіршив свої шанси на єврокубки мінімальною поразкою від Аталанти
Football.ua
2025-04-20T20:46:17Z
Світоліна у фіналі WTA здобула перший трофей за два роки
Факти ICTV
2025-04-20T20:39:26Z
Барелла: Інтер не повинен пропускати такі голи ні за яких обставин
Football.ua
2025-04-20T20:31:12Z
Болонья вирвала перемогу в Інтера на 94-й хвилині
Football.ua
2025-04-20T20:06:36Z
Як пришвидшити роботу смартфона: експерти назвали три прості кроки
InternetUA
2025-04-21T05:43:43Z
Штучний інтелект звільнить усіх: як новий стартап обіцяє замінити усю людську працю роботами
InternetUA
2025-04-21T05:22:55Z
Без GPS і оператора. У США створили незвичайний дрон-вантажівку
InternetUA
2025-04-21T05:03:12Z
Apple наростить випуск iPhone та iPad у другому кварталі 2025 року
InternetUA
2025-04-21T04:01:19Z
iPhone 16e почали збирати в Бразилії через введені Трампом тарифи
InternetUA
2025-04-21T03:01:39Z
Китай випробував водневу бомбу, що може знищити великі території
Gazeta UA
2025-04-21T02:27:02Z
Ілон Маск запускає у своїй соцмережі новий месенджер XChat
InternetUA
2025-04-21T02:01:59Z
Bungie зняла обмеження на огляди шутера Marathon через холодну реакцію гравців, - Forbes
InternetUA
2025-04-21T01:01:38Z
Власники GTA запатентували нову технологію анімації: що буде в новій частині гри
InternetUA
2025-04-20T23:01:59Z
Маск приїде в Індію: Tesla може увійти на ринок найбільш густонаселеної країни
InternetUA
2025-04-21T05:49:18Z
Геній призводить до обновлення Tesla Model Y з веселим новим вихлопом
Топ Жир
2025-04-21T02:00:11Z
Ціни на вживані автомобілі з бензиновим двигуном вперше за два роки зростають, тоді як ціни на електромобілі швидко падають
Топ Жир
2025-04-21T00:45:41Z
Авто не реагує на кнопку старту: що рекомендують фахівці
Gazeta UA
2025-04-21T00:33:45Z
Як вибрати ідеальне авто для втечі після ограблення?
Топ Жир
2025-04-20T23:00:29Z
3 мільйони за кемпер у стилі космічної ери, який виглядає, ніби він з іншої планети
Топ Жир
2025-04-20T21:30:03Z
Ford призупиняє експорт автомобілів до Китаю через наслідки торгової війни з тарифами
Топ Жир
2025-04-20T20:15:10Z
Піастрі виграв Гран-прі Саудівської Аравії та очолив загальний залік
Факти ICTV
2025-04-20T19:42:33Z
Чи хто-небудь керує Porsche 911 Dakar? Ще один автомобіль перевернувся, забезпечивши прибуток у $100,000
Топ Жир
2025-04-20T18:45:48Z