/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F85462f0af7c704110d35c39ef24914da.jpg)
Бронемашину, якою керували військові США на полігоні у Литві, знайдено затопленою
Броньована евакуаційна машина M88 Hercules, якою керували четверо американських солдатів, що зникли безвісти під час навчань у Литві, була знайдена затопленою у водоймі на території військового полігону.
Виявлено бронемашину, якою керували військові США
Про це стало відомо після масштабних пошуків, які здійснювали армія США, Збройні сили Литви та місцеві цивільні органи влади, у пресрелізі армії США в Європі та Африці.
Пошуково-рятувальні роботи наразі тривають.
Представники армії США повідомили, що солдати, які зникли під час цього інциденту, належать до 1-ї бригади 3-ї піхотної дивізії. Військові саме проводили планові тактичні навчання, коли зв’язок із ними було втрачено.
– Зусилля щодо пошуку військовослужбовців тривають, а також проводяться роботи з підняття та відновлення броньованої машини, — повідомили у пресслужбі армії США.
3-тя піхотна дивізія продовжує інформувати родини військових про перебіг пошукових робіт і обіцяє надавати додаткову інформацію у міру її надходження.