MY.UAНовини
Перемир'я Шредінгера: чому існує лише на словах Путіна і Трампа та не працює для України
Перемир'я Шредінгера: чому існує лише на словах Путіна і Трампа та не працює для України

Перемир'я Шредінгера: чому існує лише на словах Путіна і Трампа та не працює для України

З 23 по 25 березня в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді відбулася серія переговорів, в яких брали участь Україна, США та Росія. При цьому Україна та Росія прямо не зустрічалися, а мали окремі сесії з представниками США, які виконували роль посередника і медіатора, вочевидь копіюючи вже легендарні переговори в Осло на початку 1990-х, де Ізраїль та Організація Визволення Палестини за посередництва норвезьких дипломатів домовились (майже) про мир для євреїв і палестинців.

Вже зараз можна сказати, що якісного сиквелу "Осло" не вийшло і на виході ми отримали "Джокер-2: Божевілля на двох" замість "Чужих" чи "Термінатора-2" Джеймса Камерона. Сталося це через зловживання спецефектами у вигляді зіпсованого телефону. У підсумку десятки годин перемовин завершилися відсутністю спільною заяви, замість якої з'явилися одразу три комюніке, які суперечать одне одному.

Росія та Україна "уклали" перемир'я за посередництва США, але українці взагалі не відчули його наслідки. Ба більше, є великий ризик, що і не відчують, бо воно існує лише на словах Путіна та Трампа. 24 Канал пояснює, що відбулось в Ер-Ріяді та чого не відбулося в Україні.

Три версії "великого перемир'я"

Версія України

Її першим детально озвучив голова української делегації – міністр оборони Рустем Умєров, а згодом розширив президент Володимир Зеленський.

  • Забезпечення безпечного судноплавства в Чорному морі, припинення використання сили, заборона використання комерційних суден у військових цілях.
  • Переміщення Росією своїх військових суден за межі східної частини Чорного моря буде вважатися порушенням духу цієї домовленості та буде розглядатись як порушення зобов’язань забезпечити свободу судноплавства в Чорному морі та загрозу національній безпеці України. В такому випадку Україна матиме повне право реалізовувати право на самозахист.
  • Всі сторони домовились впровадити домовленості щодо повної заборони ударів по енергетичній інфраструктурі України та Росії.
  • Всі сторони вітають залучення третіх країн з метою забезпечити підтримку впровадження енергетичної та морської домовленостей, а також продовжать працювати над досягненням стійкого та тривалого миру.
  • США підтвердили свою підтримку в допомозі здійснення обміну військовополоненими, звільнення цивільних затриманих осіб та повернення насильно вивезених українських дітей. Для ефективного впровадження домовленостей важливо проведення якомога скоріше додаткових технічних консультацій для узгодження всіх деталей та технічних аспектів реалізації, моніторингу та контролю домовленостей.

Версія Росії

  • Росія та США домовились відновити "Чорноморську зернову ініціативу", тобто забезпечення в Чорному морі безпеки судноплавства, незастосування сили проти комерційних судів і недопущення використання комерційних суден у військових цілях за організації належних заходів контролю шляхом огляду таких суден.
  • ​​США сприятимуть відновленню доступу російського експорту сільськогосподарської продукції та добрив на світовий ринок, зниженню вартості страхування морських перевезень, а також розширенню доступу до портів і платіжних систем для проведення таких транзакцій.
  • Але перед цим мають бути зняті санкції з "Россельхозбанка" та інших російських фінустанов, що залучені у міжнародній торгівлі продовольством та добривами. Вони мають знову бути підключені до SWIFT.

Також Росія очікує на:

  • Зняття обмежень на здійснення операцій торгового фінансування.
  • Зняття санкційних обмежень з компаній-виробників і експортерів продовольства (зокрема рибопродукції) і добрив, а також зняття обмежень на роботу страхових компаній із вантажами продовольства (зокрема рибопродукції) і добрив.
  • Зняття обмежень на обслуговування в портах суден і санкцій із суден під російським прапором, залучених у торгівлі продовольством (зокрема рибопродукцією) і добривами.
  • Зняття обмежень на постачання в Росію сільськогосподарської техніки, а також інших товарів, залучених у виробництві продовольства (зокрема рибопродукції) і добрив.

Крім того, Росія вважає, що вже діє так зване "енергетичне перемир'я".

Версія США

  • Безпека комерційного судноплавства в Чорному морі.
  • Відновлення доступу Росії до ринку експорту добрив і продовольства, а також морських портів.
  • Початок обговорення розробки механізмів мораторію на удари по енергетичних об'єктах (фінальної домовленості про це не було).
  • Сприяння США обміну військовополоненими, звільненню цивільних та поверненню вкрадених росіянами українських дітей.

Морське перемир'я та удари по енергетиці: як відверто бреше Росія

Відповідно до заяви президента Зеленського, під безпечним судноплавством розуміється і заборона на удари по портах і терміналах. Це так зване "морське перемир'я". І це спільна позиція всіх трьох країн, але, як завжди, з нюансами.

Погодили припинення вогню щодо енергетичних об'єктів у Чорному морі, яке набуває чинності з моменту публікації спільної заяви зі США,
– учасник української переговорної команди в Ер-Ріяді, заступник голови Офісу Президента Павло Паліса про те, коли має початися "морське перемир'я".

США та Україна вважають, що "морське перемир'я" вже діє (з моменту публікації їхньої спільної заяви), а Росія каже, що воно почнеться лише після зняття санкцій, про що домовилися зі США. Натомість вже зараз діє "енергетичне перемир’я", чого не підтверджує Україна.

Інші варіанти наразі лише обговорюються (хоча Володимир Зеленський пізніше додав, що угода про безпеку судноплавства стосується й інфраструктури, але з його заяви зрозуміло, що переговори будуть тривати). Мовиться про удари по енергетиці (енергетичне перемир'я) та інфраструктурі. Україна надала США список інфраструктурних об'єктів, удари по яких мають стати табу. Але наразі відповідне рішення не ухвалене.

Росіяни в особі речника Путіна Пєскова заявили, що "енергетичне перемир'я" взагалі діє з 18 березня, коли Путін поговорив з Трампом і нібито віддав наказ припинити обстріли.

Ми знаємо, що це відверта брехня, бо такі обстріли не припинилися, але нині це офіційна позиція Росії. Дивуватися тут не потрібно, Росія вже багато разів довела, що їй не можна довіряти, адже вона завжди бреше, до того ж цинічно. Варто згадати лишень заяву голови російського МЗС Сєргєя Лаврова від 18 лютого 2025 року в тому ж Ер-Ріяді:

Сьогодні наші американські колеги говорили – можливо, якось ввести мораторій на напади на енергетичні об’єкти? Ми пояснили, що ми ніколи не наражали на небезпеку системи енергопостачання населення, і нашими цілями були тільки ті об'єкти, які безпосередньо обслуговують Збройні Сили України.

Також заяви росіян про перемир'я з 18 березня спростовуються простим фактом, що список об’єктів був переданий лише зараз – в Ер-Ріяді. І це підтвердила сама Росія, коли оприлюднила свій перелік.

Ось він для об'єктів на території Росії (при цьому не уточнено, вочевидь навмисно, чи містить він об'єкти на окупованих росіянами українських територіях):

  • нафтопереробні підприємства;
  • нафто-, газопроводи та сховища, зокрема насосні станції;
  • інфраструктура, що виробляє і передає електрику, зокрема електростанції, підстанції, трансформатори та розподільники;
  • атомні електростанції;
  • дамби гідроелектростанцій.

Також варто нагадати, що Україна під час переговорів у Джидді з делегацією США підтвердила свою готовність до загального перемир’я на 30 днів. І цим дуже втішався і пишався президент Трамп – настільки, що вніс це в перелік топ 50 своїх "перемог" за перші 50 днів на посаді. Але після розмов з росіянами все це "кудись зникло" й нині США роблять Росії поступку за поступкою, зовсім не просуваючись у питанні досягнення миру.

Американські торговці повітрям

Вже навіть сам президент Трамп визнає, що Росія петляє та затягує мирні переговори, але чомусь не бачить у цьому негативу, а навіть десь з ностальгією згадує, що й сам, коли був найкращим у світі бізнесменом й майстром укладання угод, робив рівно те саме, щоб отримати кращу позицію.

Я думаю, що Росія хоче, щоб це закінчилося, але, можливо, вони тягнуть час. Я робив це протягом багатьох років, коли не хотів підписувати контракт, але хотів залишатися в грі,
– президент Трамп схвалює стратегію росіян.

При цьому президент Трамп вочевидь забув, що взагалі має бути опонентом росіян, якщо, звісно, хоче миру. Також саме визначення "вигідної угоди" не передбачає постійні поступки візаві, а саме цим нині зайняті США. За визнанням самого Трампа, Росія поставила його емісарів перед фактом (майже ультиматумом) і тепер Америка змушена розглядати умови, які Кремль висунув для припинення вогню в Чорному морі:

Ми зараз думаємо над усіма цими питаннями. Є п'ять або шість умов. Ми розглядаємо їх усі.

Так, мова про часткове зняття санкцій з Росії, які за твердим переконанням Путіна роблять росіянам лише краще, а саму Росію – міцнішою. Тобто дуже схоже на те, що росіяни хочуть виставити це як власну поступку, а Трамп на це радісно погоджується.

От тільки є "невеличка перешкода" – це санкції не суто американські, а подекуди взагалі не американські. Бо, наприклад, SWIFT – це європейська історія, головний офіс організації взагалі розташований у Бельгії.

Отже, виникає диспозиція, коли США знову домовляються з росіянами за спиною Європи, але нині прямо "торгують" чужими опціями, на які точно не мають права (і навіть не думали про це повідомляти – маємо відповідну заяву обуреної Німеччини). І все це не тлі тарифно-торгової війни з Європою, яка ось-ось почнеться 2 квітня.

Тому заява президента Макрона про те, що учасники Саміту Коаліції охочих одностойно відхилили вимогу Росії про припинення вогню в обмін на зняття санкцій, виглядає і логічним, і правильним кроком. Бо санкції не для того накладали, щоб знімати за першим бажанням Москви чи Вашингтона. Вони, нагадаємо, для того, щоб Росія зупинила бойові дії, залишила межі України та сплатила компенсацію за агресію. Це для початку.

Ми одноголосно погодилися, що зараз не час для скасування санкцій, – Емануель Макрон 27 березня передає привіт московським мрійникам та їх вашингтонським контрагентам.

Як ви розумієте, нічого з цього Росія наразі не робить, а фактично дає "добро" на те, що вже чудово діє і без неї. Бо Чорноморський флот Росії розгромлено і він нині ховається в Новоросійську, безпечне судноплавство в Чорному морі відновлено – з часу "паузи" в так званій "зерновій ініціативі" українські порти прийняли та відправили з вантажем понад 9 000 кораблів, із них лише два десятки зазнали атак (в основному від російських морських мін).

Це менше, ніж постраждало кораблів у Баб-ель-Мандебській й Аденській затоках від атак хуситів. Тобто Україна з "домашнім завданням" впоралася значно краще за американців і обійшлася навіть без витоків секретних даних – жодне емодзі не опинилося за межами таємних чатів, хоча мала в суперниках потужну армію, а не інсургентів у пластмасових капцях.

Можемо стверджувати, що "морське перемир'я" у своєму нинішньому вигляді більше потрібне Росії. Інша справа, якщо під його захист будуть підпадати українські порти не лише великої Одеси, але й, наприклад, Херсону та Миколаєва. Проте наразі про це ми нічого не чуємо і жодної конкретики не маємо. Тому припущення, що замість реальних домовленостей маємо пусту балаканину, потрібну Путіну для запускання пилу в очі, а Трампу – для лайків, не виглядає відірваним від життя. На жаль.

Якщо розібратися, обіцянки "вирішити з санкціями" більше схожі на відвертий блеф з боку США, а той факт, що США відмовились від своїх "яструбиних планів" і нині навіть не спромоглися витягнути з Росії згоду на звільнення полонених чи викрадених дітей, а ті лише пообіцяли про це подумати, виглядає зовсім жалюгідно. Нагадаємо, обмін 175 на 175 бранців і звільнення важко поранених – це результат перемовин з Україною, й Трамп до цього не має жодного стосунку.

При цьому США досі мають потужні важелі впливу на агресора і справжнього диктатора, але нині ми розуміємо, що для Росії вони готували лише пряник, натомість батіг – лише для України.

Росія й не думає закінчувати війну

Ми попереджали американську команду, що росіяни тягнутимуть час і висуватимуть додаткові умови. Це ще один доказ того, що саме українці прагнуть справжнього й справедливого миру. Нас цікавить паритетне припинення вогню, і ми будемо негайно відповідати у разі порушення домовленостей. Ну і щодо "червоних ліній": жодних розмов про територіальні поступки. Це все українська земля, за яку ми боремося і будемо боротися за будь-яких умов. Продовжуємо роботу над дієвими механізмами контролю припинення вогню та отримання ефективних гарантій безпеки, адже очевидно, що довіри до ворожої сторони немає,
– Павло Паліса підбив підсумки переговорам в Ер-Ріяді.

У цій ситуації українські дипломати вкотре пройшли "між крапельками" і не прогнулися під тиском США, а відстояли свою позицію, що полягає у відмові від територіальних поступок і визнання окупації, паритетному припиненні вогню та чіткій імплементації домовленостей та контролю за їхнім дотриманням.

З останнім пунктом вочевидь також будуть великі проблеми, бо маємо нині ситуацію, коли США ігнорують дані власної розвідки, натомість представники політичного керівництва країни буквально зачитують російські пресрелізи та дивляться на все очима Москви.

Це означає також, що найближчими днями й тижнями Україна зіштовхнеться з безпрецедентним тиском, власне, він вже почався: 26 березня Росія звинуватила Україну в порушенні "енергетичного перемир'я", яке досі перебуває у стані, описаному видатним австрійським фізиком Ервіном Шредінгером.

Нагадаємо, він на прикладі кота в сталевому ящику доводив, що об'єкт може перебувати у двох кардинально протилежних станах одночасно. Але лише до того часу, поки кришку ящика не відкриють.

Заяви міністерства оборони Росії про нібито порушення Україною умов припинення вогню щодо енергетичних обʼєктів не відповідають дійсності. Так, 25 – 26 березня Сили оборони України не завдали ударів БпЛА по енергетичних об’єктах Росії у Курській і Брянській областях, а також по енергетичних обʼєктах на території тимчасово окупованого росіянами Криму. Слід наголосити, що військове відомство країни-агресора поширює неправдиві та безпідставні звинувачення, щоб затягувати війну, продовжувати брехливу пропаганду та типові російські спроби обманути світ, – спростували в Генеральному штабі ЗСУ наклеп росіян.

При цьому варто розуміти, що Росія так само знову запускає "Шахеди", просто тепер каже, що не б'є по енергетичній інфраструктурі (це брехня, нині зафіксовано вже щонайменше 8 таких атак). Також не потрапили під табу конвенціональні бойові дії – вони тривають і навіть посилилися, про що свідчить хоча б факт збільшення атак росіян і збільшення втрат окупантів.

Все це вказує на те, що Росія й не думає закінчувати війну і продовжує ставити перед собою максимальні цілі.

Теги за темою
Черное море
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Не відвести очей від екрана: 3 гучні кіноновинки 2025 року, які вже можна переглянути онлайн
24tv
2025-05-10T11:36:19Z
Країни, які перемагали лише один раз на Євробаченні
24tv
2025-05-10T11:33:12Z
Їх знають мільйони: найпопулярніші пісні за всю історію Євробачення
24tv
2025-05-10T11:33:09Z
Вийшов перший тизер антирадянського зомбі-муві «Каховський об’єкт»
УкраинФорм
2025-05-10T11:24:06Z
У Києві презентували новий документальний фільм про морські операції ГУР МО України
Khreschatyk
2025-05-10T11:06:51Z
Рецензія на мультсеріал «Зоряні війни: Оповідки про Підземний світ» / Star Wars: Tales of the Underworld
ITC
2025-05-10T11:01:43Z
Жив у Росії, але не захотів бути там похований: як виглядає могила українського режисера Віктюка
Telegraf
2025-05-10T10:21:30Z
Мова на Євробаченні: зміни правил, рекорд від Норвегії та чи існують обмеження зараз
24tv
2025-05-10T09:51:32Z
«Мудрий мужчина цей Ткаченко!» Ольга Фреймут заявила, що динозаври завадили йому стати хорошим міністром культури
Детектор М
2025-05-10T09:36:10Z
Макрон, Мерц, Туск та Стармер їдуть до Києва: 10 травня вже будуть у столиці
Telegraf
2025-05-10T11:46:28Z
У ЄС позитивно оцінюють можливу роль Туреччини як посередника в переговорах між Україною та Росією
УкраинФорм
2025-05-10T11:46:11Z
9 травня в Латвії: поліція почала 67 адміністративних процесів і затримала вісьмох осіб
Европейская правда
2025-05-10T11:45:22Z
Україна готова до повного припинення вогню з понеділка, — Сибіга
Фокус
2025-05-10T11:42:38Z
Фон дер Ляєн: ЄС запровадить санкції проти РФ у разі порушення режиму припинення вогню
Европейская правда
2025-05-10T11:40:57Z
Пєсков: москва не погоджується на паузу, бо це зміцнить позиції Києва
iPress
2025-05-10T11:36:45Z
Іноземні лідери поїхали в Москву не заради Путіна: Коваленко назвав справжню причину
GlavRed
2025-05-10T11:36:32Z
Трамп розповів про безсонні ночі, бо не може завершити війну в Україні за один день
Gazeta UA
2025-05-10T11:36:30Z
США та Європа підготували план припинення вогню в Україні з 22 пунктів: подробиці
Хвиля
2025-05-10T11:36:20Z
Назва, про яку всі забули - як раніше називався Хмельницький
GlavRed
2025-05-10T11:45:58Z
ЗМІ: майбутні поставки зброї Україні від Німеччини будуть засекречені
Европейская правда
2025-05-10T11:40:11Z
Привітання з Днем матері для тих, хто втратив дітей: щирі слова у прозі й картинках
24tv
2025-05-10T11:33:04Z
Іран готується передати РФ балістичні ракети Fath-360: чим це небезпечно для ЗСУ
Фокус
2025-05-10T11:31:38Z
Американські розробники представили бойовий модуль R800 RWS з інтегрованою гарматою MK44S
InternetUA
2025-05-10T11:31:24Z
Україна вшанувала пам'ять жертв концтабору «Ебензее» в Австрії
УкраинФорм
2025-05-10T11:10:41Z
Олександра Матвійчук запустила менторську програму для української молоді
Детектор М
2025-05-10T11:04:47Z
Пенсія в Запоріжжі: вдова потрапила в конфлікт із ПФУ, суд розібрався у справі
Политека
2025-05-10T11:01:04Z
Найтепліші привітання з Днем матері 2025: яскраві листівки для рідної мами
24tv
2025-05-10T11:00:44Z
Що їсти, щоб старіти повільніше і здоровіше – три продукти, що доступні кожному
24tv
2025-05-10T11:12:08Z
Шафран для шкіри обличчя: ефект ботоксу без уколів
ТСН
2025-05-10T09:18:48Z
Не кава і не какао: названо напій, який захищає мозок від старіння та хвороби Альцгеймера
ТСН
2025-05-10T08:39:18Z
Який продукт знижує цукор у крові за 15 хвилин — є у кожному магазині
ТСН
2025-05-10T08:38:13Z
Як можна вберегтися від укусу кліща: важливі правила, про які не варто забувати
TSN
2025-05-10T08:37:28Z
Змінити обличчя без косметології легко: спробуйте цей метод
24tv
2025-05-10T07:33:00Z
Скоро скринінг раку шийки матки можна буде робити вдома: як таке можливо
ZN UA
2025-05-10T07:07:52Z
Окріп, оцет та сода: як раз і назавжди позбутися нудотного запаху від зливу
Знай
2025-05-10T06:51:32Z
Чому деяким людям достатньо 3 годин сну: вчені знайшли відповідь
24tv
2025-05-10T06:42:54Z
160 тисяч іспанців були ізольовані в своїх домівках через токсичну хмару
Европейская правда
2025-05-10T11:31:54Z
Підозру оголосили крадію мідних кабелів на Сарненщині
InternetUA
2025-05-10T11:28:26Z
Замах на вбивство: в Житомирі чоловік стріляв у продавця магазину з пістолета
Украина Криминальная
2025-05-10T11:21:44Z
На Рівненщині водій-порушник наїхав автівкою на поліцейського
УкраинФорм
2025-05-10T10:52:18Z
Понад 150 тисяч людей заблоковані в Іспанії через токсичну хмару
Telegraf
2025-05-10T10:43:15Z
Росію охопили масштабні пожежі: видовищні кадри
24tv
2025-05-10T10:21:00Z
Фани Metallica спричинили землетрус у Вірджинії
360ua.news
2025-05-10T10:06:44Z
Святкували "побєдобєсія" до смерті: у Росії учасник "СВО" привіз гранату, яка вибухнула
24tv
2025-05-10T10:00:41Z
Росіяни вранці вдарили дроном по Херсону, є поранений
УкраинФорм
2025-05-10T09:57:29Z
У Женеві розпочалися торговельні переговори між США й Китаєм - ЗМІ
УкраинФорм
2025-05-10T11:36:52Z
Індійська компанія заявляє, що не передавала британське обладнання в Росію ‒ NYT
ZN UA
2025-05-10T11:36:46Z
Чи буде індексація пенсій військовослужбовцям у 2025 році
24tv
2025-05-10T11:33:26Z
У Європі знизилися запаси яблук: найбільше падіння в Польщі
AgroPortal
2025-05-10T11:30:19Z
Готівка за кордон: скільки валюти дозволено вивозити з України у 2025 році
24tv
2025-05-10T11:06:53Z
Яку пенсію можна мати при зарплаті 7 000 гривень
24tv
2025-05-10T10:51:30Z
Один із благодійних проєктів підтримки фермерів України завершився
AgroPortal
2025-05-10T10:30:29Z
Переговори між США та Китаєм щодо мит: проблема фентанілу є визначальною
ZN UA
2025-05-10T10:07:27Z
Біткоїн знову перетнув позначку $100 000: що стало причиною зростання
InternetUA
2025-05-10T09:31:09Z
В Україні з’явився Mercedes-Benz Actros L з незвичайною кабіною
AutoCentre
2025-05-10T09:43:06Z
Тюнери схрестили раритетний VW Beetle з Porsche Boxster, гібрид виставили на продаж
AutoCentre
2025-05-10T07:04:35Z
Словацька компанія анонсувала продаж літаючих авто
ГЛАВКОМ NET
2025-05-10T06:21:57Z
Українці активно купують нові авто: на які марки зріс попит у квітні
24tv
2025-05-10T05:09:46Z
Феррарі врізалася у Вольво, але дивно постраждала саме шведська машина
Топ Жир
2025-05-10T01:30:13Z
Один із найвідоміших італійських дизайнерських брендів може стати наступною великою втратою Audi
Топ Жир
2025-05-10T01:00:29Z
Faraday Future зазнала збитків у 48 мільйонів доларів та випустила лише два автомобілі у першому кварталі
Топ Жир
2025-05-10T00:00:40Z
Mercedes надав C-Class такий дизайн, який може сподобатися лише зірці
Топ Жир
2025-05-09T23:30:29Z
Легендарний спорткар продали за смішні гроші через корумпованого поліцейського
Топ Жир
2025-05-09T22:45:35Z
Нова система оплати за проїзд в Одесі: містянам зробили важливе попередження
Политека
2025-05-10T11:31:52Z
Дощитиме, а у деяких областях до -5: синоптики голосили прогноз погоди на найближчі дні
Gazeta UA
2025-05-10T11:31:42Z
Назад у СРСР. 9 травня окупанти влаштували у Маріуполі огидне дійство
Telegraf
2025-05-10T11:31:01Z
Здивує навіть місцевих: чому на Львівщини одночасно існували два обласні центри
GlavRed
2025-05-10T11:27:02Z
Генштаб повідомив про 196 боїв за добу
360ua.news
2025-05-10T11:00:13Z
Зірка "Жіночого лікаря" Ісаєнко чесно відповів, чому йому відмовили у мобілізації на початку війни
TSN
2025-05-10T10:51:02Z
Україну 11 травня накриють дощі, у деяких областях очікуються заморозки
Комсомольская правда
2025-05-10T10:37:19Z
Коли потепління накриє Україну: синоптикиня сказала точну дату
GlavRed
2025-05-10T10:27:41Z
ЗСУ встановили "кілзону" на 16 км уздовж фронту: під контролем усі дороги, росіяни обурюються, — Forbes
Фокус
2025-05-10T10:12:29Z
Сад наповниться ранковим співом: квіти, які приваблюють птахів
24tv
2025-05-10T11:33:06Z
Приберіть це зі свого резюме, якщо ви хочете знайти роботу
24tv
2025-05-10T11:21:02Z
Стильна зачіска з крабиком за 30 секунд: спробуйте повторити
24tv
2025-05-10T10:42:43Z
Як повернути білосніжність рушникам і простирадлам: простий лайфхак
GlavRed
2025-05-10T10:27:58Z
Дивовижне домашнє добриво для огірків: садівниця розвінчала популярний міф
GlavRed
2025-05-10T10:27:04Z
Найкращий подарунок – це турбота: 5 рецептів смачних десертів на День матері
24tv
2025-05-10T09:42:49Z
Гороскоп на 10 травня день нових починань і енергії
360ua.news
2025-05-10T09:30:06Z
Змішайте господарське мило з марганцівкою — і більше жодних плям: лайфгак для господинь
TSN
2025-05-10T08:39:48Z
Як обробити картоплю, щоб не було колорадського жука: природні методи без хімії
ТСН
2025-05-10T08:39:26Z
Путря та Кушніренко — у стартовому складі ЛНЗ на матч проти Оболоні
Football.ua
2025-05-10T11:46:50Z
Лондонський Арсенал підписав Зубіменді
360ua.news
2025-05-10T11:36:56Z
"Буде гравцем світового класу": британський експерт оцінив перспективи легіонера збірної України
24tv
2025-05-10T11:33:03Z
Ліверпуль мусить заплатити за Фрімпонга 35-40 млн євро
Football.ua
2025-05-10T11:25:42Z
В української спортсменки відібрали медаль через помилку організаторів
Telegraf
2025-05-10T11:12:39Z
Костюк пояснила, чому потиснула руку ексросіянці Касаткіній
ГЛАВКОМ NET
2025-05-10T11:10:43Z
Два манчестерських клуби хочуть придбати Тоналі – Скіра
Football.ua
2025-05-10T11:10:22Z
"Авторитети" 90-х, які тримали Київ: як пішла епоха
Комсомольская правда
2025-05-10T11:04:12Z
Російський боксер зазіхнув на бій із Ломаченком
24tv
2025-05-10T11:00:36Z
Нове кохання та великий прибуток: що принесе Близнюкам Сатурн до 2028 року
GlavRed
2025-05-10T11:27:20Z
Творці Clair Obscur: Expedition 33 прокоментували розробку доповнення – чого чекати фанатам гри
24tv
2025-05-10T11:21:53Z
У Японії створили перший у світі дрон, здатний викликати та направляти удари блискавки
24tv
2025-05-10T11:06:21Z
Windows 10 скоро піде з ринку — якою безплатною ОС замінити
InternetUA
2025-05-10T11:01:03Z
Монетизація на YouTube: скільки платять за 1000 переглядів
24tv
2025-05-10T10:15:11Z
Вісім функцій Android, які Apple має запозичити для iOS 19
InternetUA
2025-05-10T10:01:11Z
Найкращі смартфони Honor 2025 року: 4 моделі, які обрали експерти
Фокус
2025-05-10T10:00:27Z
Чоловік 10 років шукав по розпродажах річ своєї мрії: що це було
24tv
2025-05-10T09:45:25Z
Елітний кіт в мішку: як інтернет-шахрайка ошукувала покупців, продаючи вигаданих мейн-кунів
InternetUA
2025-05-10T09:26:19Z