У Києві відкриють новий центр паліативної допомоги
У Києві відкриють новий центр паліативної допомоги
Сьогодні, 27 березня 2025 року, посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс відкрив новий центр паліативної допомоги в Києві. Центр став результатом співпраці британської благодійної організації Hospices of Hope та українського благодійного фонду СВОЇ. Про це інформує посольство Великої Британії у Києві.
Цей проєкт є важливим кроком у розвитку системи паліативної допомоги в Україні, а також яскравим прикладом успішного партнерства між двома країнами в медичній сфері.
Під час відкриття посол Мартін Гарріс зазначив: «Я радий перерізати стрічку і відкрити новий приклад британсько-українського партнерства у життєво важливій сфері паліативної допомоги».
Центр надаватиме необхідну підтримку пацієнтам з важкими захворюваннями та їхнім родинам, забезпечуючи якісну медичну допомогу та комфорт у останні моменти життя.
Очікується, що паліативний центр в повній мірі запрацює трохи згодом.
Раніше ZN.UA повідомляло про те, яку паліативну допомогу можна отримати в Україні безкоштовно.