/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F032b22b60266a51137136a13085b511c.jpg)
У МКСК обговорили з представниками JICA перспективи розвитку медіасектора України
Про це повідомили в Міністерстві культури та стратегічних комунікацій України, передає Укрінформ.
Наджос подякував за підтримку українського медіасектора та ефективну співпрацю з Японією та акцентував на важливості подальшої допомоги АТ "НСТУ" в межах "Проєкту розвитку потенціалу Суспільного мовника України" і підтримки медіа на прифронтових та деокупованих територіях, зокрема друкованих видань.
За словами Наджоса, співпраця з Японією відіграє важливу роль не тільки у відновленні фізичних об’єктів, а й у створенні стійкої медіаекосистеми, яка підтримуватиме інформаційну безпеку України та ефективно функціонуватиме, зокрема на регіональному рівні.
Українська сторона також повідомила про збитки, спричинені російськими атаками, зокрема пошкодженням офісу Мультимедійної платформи іномовлення України з телеканалом FREEДОМ.
Окремо йшлося про виклики, пов’язані з призупиненням підтримки від USAID і грантовою допомогою незалежних медіа у межах нового пакета допомоги від ЄС.
Представники JICA підтвердили готовність продовжити підтримку українського мовлення через гранти та технічну допомогу, а також ініціювати нові проєкти.
Як повідомляв Укрінформ, державний секретар Марко Рубіо заявив, що США офіційно закривають 83% програм Агентства з міжнародного розвитку (USAID).
Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) розгляне можливість фінансування тих програм у сфері енергетики та інфраструктури в Україні, якими раніше опікувалася USAID.
Фото: МКСК