MY.UAНовини
Українці мають у ДНК свободу: Едвард Екрут про поїздки на фронт і переговори щодо завершення війни
Українці мають у ДНК свободу: Едвард Екрут про поїздки на фронт і переговори щодо завершення війни

Українці мають у ДНК свободу: Едвард Екрут про поїздки на фронт і переговори щодо завершення війни

Франко-британський актор Едвард Екрут, відомий за серіалом Порожня корона і фільмом Родін, вперше приїхав в Україну у 2013 році, щоб зняти Гіркі жнива, проєкт про Голодомор. І після Революції Гідності він постійно підтримує нашу державу.

Едвард пов’язаний з британським посольством, тож розуміє, що відбувається у Лондоні. Актор вважає, що британці допомагатимуть, щоб Україна не склала зброю.

В ексклюзивному інтерв’ю Фактам ICTV Едвард розповів про своє ставлення до переговорів між Україною, Росією та США. Також актор висловився про те, що українцям допоможе виграти війну та яку роль відіграватиме Європа в подальшій підтримці Києва.

Зараз дивляться

Едвард Екрут про переговори України, США і РФ

– Яка ваша особиста думка про те, що відбувається з переговорами між Україною, Росією та Сполученими Штатами?

– Від людей, яких я знаю, які безумовно прихильні до Трампа та близькі до Білого дому, я чув два різні типи сценаріїв і два різні типи теорій. Деякі люди вірять, що за хаосом насправді стоїть стратегія.

Ми багато разів чули, як Трамп казав, що політики роблять помилку, повідомляючи громадськості, що вони насправді роблять. Він не випускник Гарварду. Він не дипломат. Він багато в чому гравець у покер і бізнесмен.

– І переговірник.

– І переговірник. І ці люди вірять, що він насправді розігрує козир. Він побачив, що після багатьох років, коли Путін розігрував дрібні карти та здобував великі перемоги в Сирії, Грузії, Африці, він пішов ва-банк на Україну і, з їхньої точки зору, програв війну.

Їхнє бачення полягає в тому, що Радянський Союз був найсильнішим під час холодної війни, і Путіну потрібна була холодна війна, щоб утвердити Росію як наддержаву. Йому потрібно було вторгнутися в Україну, щоб показати, що Росія є наддержавою, але він зазнав невдачі, він програв. І тому вони вірять, що тепер можуть тримати Путіна на покерному столі.

– Так, тому що Сполучені Штати бачать Китай як головного конкурента, головного ворога, а не Росію. Є така думка, що вони хочуть перемирити всіх слов’ян, щоб просто об’єднати їх і використати проти Китаю.

– Так, і я думаю, вони бачать, що союз природних ресурсів Росії та інженерного генія Китаю є дуже сильною силою, з якою можна боротися. І тому вони вважають, що розлучити їх є пріоритетом.

Те, як обрисовують це політично, полягає в тому, що Трамп, каже: Я успадкував проксі-війну від свого політичного опонента, і найкраща гарантія безпеки, яку я можу запропонувати Україні, – це забратися звідси. Найкраща гарантія безпеки для України – це те, щоб я вибув, тому що тоді у Росії не буде причин для нападу. І найкращий спосіб зробити Україну нейтральною – це якщо я буду підтримувати Росію. Тому що Україна завжди підпадала під вплив Росії або США, тож якщо наш вплив буде однаковим, боротися не варто.

Це дуже велика азартна гра. Й інші люди навіть з боку республіканців не вірять у цю авантюру. Такий м’який підхід застосувала Ангела Меркель, і ми побачили результат.

– Отже, яка ваша поточна позиція щодо кінцевої точки цієї ситуації? Ми якось залишимося зі Сполученими Штатами чи це буде певний мир?

– Я вважаю, що команда Трампа бачить це так: Україна є сценою, на якій завершився останній розділ холодної війни, і холодна війна закінчилася.

І ми нарешті зупинимо ще одну війну, яка має приблизно таку ж історію, я маю на увазі, не ту саму історію, але той самий час, коли починається 1948 рік, тобто конфлікт на Близькому Сході. Їхня мета полягає в тому, що ми зупинимо ці дві війни, які є частиною системи, яка зараз застаріла, і буде новий світовий порядок, у якому світ буде розділений між могутніми супердержавами.

Тож не дарма переговори відбуваються в Джидді, у вас є три великі нафтові країни, які зустрічаються і вирішують долю світу, і ось це стисле бачення.

Про перший візит в Україну і пропаганду РФ

– Хочу запитати про ваш перший візит в Україну. Це було у 2013 році, до Революції Гідності. Ви приїхали сюди, щоб зняти фільм про Голодомор. Як саме це було?

– Я пробувався на роль, й історія була дуже цікавою. Я отримав роль вчителя мистецтва під час Голодомору. Це була одна з перших великих голлівудських постановок в Україні. Виробництво почалося у грудні 2013 року, і почався Майдан. І я був у Києві, знімав фільм про Голодомор.

– І це було в процесі. Зйомки ще не закінчились?

– Виробництво зупинили через Майдан, а потім його відновили у лютому. І фільм було завершено. Але це був перший раз, коли я багато в чому потрапив у центр історії. У мене було багато друзів з Лондона, які знали деяких київських митців, і тому я трохи відкрив для себе світ мистецтва в Києві.

Я був справді вражений, тому що було багато речей, про які я не знав. Коли відбулося перше вторгнення, я не зовсім розумів, що відбувається. Я повинен сказати, що велика частина російської пропаганди в той час була дуже ефективною для багатьох європейців, тому що ми дивилися на Америку як на хулігана після війни в Іраку.

– І, як я знаю, ваш батько…

– Мій батько араб. І так, і на Глобальному Півдні, і в Європі було багато людей, які вірили, що Америка була хуліганом. І Путін розіграв карту з самого початку, мовляв, “я – єдина людина, яка може внести трохи балансу в цей однополярний світ”. Він представив себе аутсайдером. І тому було дуже важко зрозуміти, хто аутсайдер серед аутсайдерів.

Про допомогу Україні і поїздки на передову

– І все-таки у вас був канал Russia Today в Європі, який вів ефір англійською мовою. Він був легкодоступний, на відміну від новин з України. Розкажіть мені, як ви пройшли через вплив російської пропаганди. Коли це змінилося і як?

– Це дійсно змінилося з повномасштабним вторгненням. Я був одним із тих, хто не вірив, що це станеться, навіть напередодні ввечері. А потім це сталося, і мене осяяло.

А потім моя дружина, яка працює міжнародним іноземним кореспондентом NewsMax, у той час, коли вона була журналістом-фрилансером, вона дуже рано поїхала в Україну. І я познайомив її з деякими творчими людьми, з якими підтримував зв’язок. І раптом я побачив зовсім іншу картину.

І я почав думати, що почуваюсь трохи винним. Я відчував, що хочу зробити щось для людей, з якими я спілкувався. З акторами, артистами, які були в Україні, і ми почали збирати гроші для театрів, щоб забезпечити їх генераторами. Ми поставили виставу для дітей-біженців з Маріуполя.

Українці мають у ДНК свободу і дебати. Ти розумієш, що це екзистенційна боротьба, Україна століттями боролася з цим гнітом, щоб існувати.

І тоді я побачив людей мого віку, молодших, готових боротися та померти за демократію, коли я виріс у дуже безцільній гедоністичній західній цивілізації, яка втратила здатність мати почуття обов’язку.

І тоді я подумав, що це було б моральним, інтелектуальним і філософським самогубством – для нас на Заході – не підтримувати Україну.

– Зараз ваша дружина продовжує знімати у зоні бойових дій. Я бачив деякі репортажі. Вона постійно зустрічається з українськими військовими, відвідує зруйновані міста. Тож як ви з цим справляєтесь?

– Думаю, як і багато українців. Ви ніколи не звикнете до цього, але ви адаптуєтеся. Я пам’ятаю, коли вона вперше полетіла, це був вантажний літак, і це було, здається, у березні 2022 року.

Я думаю, що одна з причин, чому я досить швидко приїхав в Україну, полягала в тому, що моя дружина має чудове почуття гумору, і вона пожартувала про те, що її підірвали. І я міг інтелектуально зрозуміти жарт, але не міг сміятися.

І я зрозумів, якщо я не зможу посміятися над тим жартом, розрив у досвіді між нами буде настільки великим, що наші стосунки опиняться під загрозою.

– Ви були на передовій?

– Я побував у дуже небезпечних місцях на Сході, де іноді залишався лише кілька днів, іноді лише кілька годин. І я відчував, що рахую години в місці, де люди живуть щодня. Я навіть не кажу про Збройні сили, я кажу про цивільних, які живуть у тих місцях.

І коли справа доходить до Збройних сил, то я відчував, ніби кожна фібра твого єства говорить: Тобі не бути тут. Забирайся.

– Багато іноземців зізнавалися, що почувалися винними, ніби вони не зробили достатньо для України. Чи було у вас таке почуття?

– Я думаю, ми всі маємо таке почуття. Це парадокс. Чим ближче ти наближаєтеся, чим більше робиш, тим більше відчуваєш провину.

Під час поїздки я сидів у потязі з англійцем, який служить в українському загоні спецпризначення. І йому завжди хотілося повернутися в Україну. Навіть якщо існував великий ризик втратити життя, це його улюблене місце, з багатьох причин.

Це нагадує мені те, як моя бабуся розповідала, що жила в Лондоні під час бомбардування. І вона сказала, що там було багато жаху, багато горя, але це був найкращий час у її житті в сенсі духу. Тому що вона відчувала цей дух, і в певному сенсі, можливо, це здається неправильним, але на війні так багато темряви і є так багато світла, і ви бачите, які люди об’єднані.

Про підтримку України Великою Британією

Як ви бачите подальшу співпрацю Великої Британії та України? Кір Стармер сказав, що британці потенційно готові відправити частину військових в Україну. Отже, чи може це перейти до суті?

– Я вважаю, що політики роблять не те, що хочуть. Вони роблять те, що можуть, і тому робота, яку ми виконуємо, є такою важливою. І я думаю, що політики будуть робити те, що від них захочуть люди.

І це має таку велику силу. Якщо ми покажемо, наскільки винахідлива, розумна та сповнена талантів Україна, я думаю, вони набагато більше ототожнюватимуть себе з нею. І вони захочуть підтримувати її набагато більше. І якщо вони захочуть підтримувати її набагато більше, у політиків не залишиться іншого виходу, як підтримати Україну на повну.

– Як змінилися настрої британського суспільства щодо України протягом цих років і чи є втома від війни?

– Я думаю, що в якийсь момент це було. Здається, зараз це трохи змінюється. Багато європейців побачили, що Америка робить щось дуже підозріле. І коли вони побачили, як Трамп поводився з Зеленським у Білому домі, вони були збентежені. І я бачив, як у соціальних мережах багато людей почали змінюватись.

Вони починають бачити: О ні, це реальна загроза, і вона у нас на порозі. Тож я впевнений, що в цьому сенсі ці люди зроблять правильні речі.

– Дайте українцям пораду, що допоможе нам виграти війну.

– Я не можу дати поради, як виграти бій. Я думаю, що українці роблять все можливе. Я вважаю, що це надзвичайно важливо, оскільки в певному сенсі світ, у якому ми живемо, формують художники.

Багато ідей, багато чудової естетики, чудових концепцій, у яких ми щодня живемо, сформовані митцями. І в цій країні є безліч талантів, але це також сформовано великим патронатом. І це ознака впевненої нації, коли нація інвестує у свою власну культуру.

І це хвилюючий час, тому що це відбувається. І інвестори об’єднуються, бізнес об’єднується, люди колекціонують українське мистецтво. Ми повинні витратити енергію на створення наступного українського фільму, який буде на Оскарі. І для цього люди повинні об’єднатися.

Ми працювали над тим, щоб Малевича в певних інститутах називали українським художником. І це важливо для виконання такої роботи. Але це завжди йде до порівняння у здатності створювати власну роботу.

Як я вже сказав, талантів не бракує. Чудові актори, чудові режисери, чудові артисти і дуже хороші продюсери. Потрібно лише зробити інвестиції.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Безкоштовне житло для ВПО в Дніпрі: як отримати та що треба знати
Политека
2025-04-02T19:30:21Z
Сирський продемонстрував, як дрони ЗСУ зменшують чисельність російської армії
Antikor
2025-04-02T19:30:16Z
Наземний робот Ardal евакуював трьох поранених бійців з оточення на гарячій ділянці фронту
Antikor
2025-04-02T19:27:45Z
ЗСУ вперше збили рідкісний російський дрон-розвідник
Gazeta UA
2025-04-02T19:27:07Z
Дві жінки втратили понад 130 тисяч гривень через псевдобанкірів
InternetUA
2025-04-02T19:19:18Z
З початку року омбудсмену надійшло понад 600 скарг про порушення "мовного" закону
Комсомольская правда
2025-04-02T18:51:58Z
Як по-новому збираються шукати порушників та ухилянтів: названо метод
TSN
2025-04-02T18:42:48Z
Військова омбудсменка назвала дві ключові проблеми, на які скаржаться в ЗСУ
УкраинФорм
2025-04-02T18:40:40Z
У Литві знайшли мертвим четвертого американського солдата — подробиці
TSN
2025-04-02T18:35:25Z
Удари по Україні та падіння Ту-22М3 в РФ: головні новини України
GlavRed
2025-04-02T19:27:58Z
ЄС офіційно визначив Україну основним елементом своєї оборонної стратегії
24tv
2025-04-02T19:27:17Z
Країни НАТО з початку року надали Україні безпекову допомогу на понад €20 мільярдів - Рютте
УкраинФорм
2025-04-02T19:21:35Z
У Трампа офіційно заявили, що не змінили критичної позиції щодо Грузії
Европейская правда
2025-04-02T19:19:30Z
Фіцо не виключає ще однієї зустрічі урядів України і Словаччини
Европейская правда
2025-04-02T19:18:26Z
США оцінюють вартість утримання Гренландії у випадку її придбання, – The Washington Post
Antikor
2025-04-02T19:18:23Z
«Євросолідарність» повідомила про заборону Порошенку виїхати до США
ГЛАВКОМ NET
2025-04-02T19:18:05Z
Ілона Маска планують у найближчому майбутньому звільнити з посади в DOGE – ЗМІ
ZN UA
2025-04-02T19:15:40Z
У Білому домі назвали "нісенітницею" публікацію Politico про звільнення Маска найближчим часом
24tv
2025-04-02T19:12:23Z
Лінія фронту станом на 2 квітня. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-02T19:30:48Z
На Донеччині поліг військовий Василь Лаба з Волині
Antikor
2025-04-02T19:21:43Z
Військовий прогноз до кінця 2025 року: експерт оцінив шанси на прориви на фронті та розповів про тактику ЗСУ
Политека
2025-04-02T19:16:47Z
В Харкові стався вибух: місто знову під атакою "шахедів"
Antikor
2025-04-02T19:06:25Z
НМТ-2025 з математики в Києві: як правильно підготуватися
Политека
2025-04-02T19:00:13Z
Ситуація на Торецькому напрямку загострюється: де тривають бої
Telegraf
2025-04-02T19:00:13Z
Переворот у столиці. Кличко завдає удару у відповідь
ГЛАВКОМ NET
2025-04-02T18:57:31Z
Ця країна була однією з фавориток минулоріч, але зараз претендує тільки на 35 місце за букмекерами із 37 на Eurovision. Мова про Хорватію.
FM-TV
2025-04-02T18:57:00Z
Київзеленбуд закупив 10 тракторів та два екскаватори-навантажувачі на 16 мільйонів гривень для благоустрою столиці
Antikor
2025-04-02T18:45:49Z
Гаряча кохана гравця Карпат вразила публіку фотосесією топлес
24tv
2025-04-02T19:30:17Z
Потап проміняв Настю Каменських на молоду співачку
TSN
2025-04-02T19:27:59Z
Російський співак витер соплі об прихильниць на концерті: епічне відео
GlavRed
2025-04-02T19:27:17Z
Відкрилася ще під час війни і досі працює: де знаходиться найстаріша книгарня Києва
Telegraf
2025-04-02T18:54:41Z
Трендова форма брів: таку обирає для себе Белла Хадід
24tv
2025-04-02T18:36:53Z
Костянтин Грубич показав себе з дітьми 26 років тому та здивував схожістю з Данилком
TSN
2025-04-02T18:35:58Z
Анна Кошмал після других пологів заявила про серйозні проблеми зі здоров'ям: "Ніби підшофе"
TSN
2025-04-02T18:35:49Z
Алла Зіневич замилувала фото 10-місячної доньки від Тігіпка та показала, як вона підросла
TSN
2025-04-02T18:35:10Z
Відомий актор підставив Ігоря Кондратюка та втік за кордон - деталі
GlavRed
2025-04-02T18:32:25Z
В першому кварталі 2025 року хакери вкрали криптовалют на $1,67 млрд, — звіт CertiK
ITC
2025-04-02T19:19:38Z
Ryanair став першою авіакомпанією з 200 млн пасажирів
360ua.news
2025-04-02T19:12:44Z
Чи може плата за суборенду землі бути більшою за орендну плату
24tv
2025-04-02T19:03:37Z
Подивіться, який оновлений поїзд зупустила "Укрзалізниця": всередині кондиціонер та USB
Telegraf
2025-04-02T19:03:17Z
Відключення світла у боржників: в YASNO прокоментували "сенсацію", поширену в ЗМІ
Фокус
2025-04-02T19:03:04Z
Виплати українцям у квітні: ПФУ відповів, чи прийдуть пенсії
Хвиля
2025-04-02T19:00:01Z
Ексголова Харківської ОДА очолив наглядову раду держкомпанії «Ліси України»
ГЛАВКОМ NET
2025-04-02T18:45:39Z
Обмеження у 150 000 грн для переказів "із картки на картку": в НБУ зробили нову заяву
TSN
2025-04-02T18:35:01Z
"Укрпошта" виплатила премії на 36,6 мільйона гривень керівництву за збиткові роки, попри мільярдні втрати підприємства
Antikor
2025-04-02T18:33:47Z
Промоутер дав прогноз на бій легендарного британського боксера
24tv
2025-04-02T19:24:24Z
Артета висловився щодо травм Габріела та Тімбера у матчі з Фулгемом
Football.ua
2025-04-02T19:01:38Z
Роналду може змінити команду перед Клубним чемпіонатом світу
24tv
2025-04-02T18:51:16Z
Полісся в овертаймі проти Вереса вибороло останню перепустку до півфіналу Кубка України
Football.ua
2025-04-02T18:48:17Z
Левандовські залишився в запасі в матчі проти Атлетіко
Football.ua
2025-04-02T18:40:57Z
Трубін – у старті на поєдинок із Фаренсе в чемпіонаті Португалії
Football.ua
2025-04-02T18:37:04Z
92-річний чоловік пробіг 42-кілометровий марафон 30 разів поспіль – фото
TSN
2025-04-02T18:31:48Z
Рух – Динамо: результат та огляд матчу 1/4 фіналу Кубка України
Факти ICTV
2025-04-02T18:22:06Z
"Постійно йде вперед": відомий боксер назвав найцікавішого суперника для Усика
24tv
2025-04-02T18:15:39Z
До Великодня чи після? Коли найкраще садити картоплю у квітні, щоб не втратити урожай
Telegraf
2025-04-02T19:03:48Z
Доступні ідеї для оновлення житла влітку: як покращити помешкання без зайвих витрат
24tv
2025-04-02T19:00:35Z
Ефект метелика: для кого зі знаків зодіаку одна несподівана новина може змінити все
24tv
2025-04-02T18:45:52Z
Змініть постіль в Чистий четвер перед Великоднем: життя зміниться кардинально
24tv
2025-04-02T18:45:09Z
Кому зі знаків зодіаку у квітні варто вийти із зони комфорту
TSN
2025-04-02T18:33:12Z
Ретроградна Венера 2025: три ефективні медитації, щоб очиститися від колишніх
TSN
2025-04-02T18:32:57Z
Ретроградна Венера 2025: три ритуали, щоб порвати з минулими стосунками
TSN
2025-04-02T18:32:11Z
Чим відмити сидіння унітаза від жовтизни: ці засоби замінять агресивну хімію
TSN
2025-04-02T18:31:16Z
Навіщо кухарі залишають тісто в холодильнику: на що саме це впливає і чому важливо
TSN
2025-04-02T18:30:13Z
У Львові військовозобов’язаного жінки "відбивали" від ТЦК: чим усе закінчилося
TSN
2025-04-02T19:27:39Z
В Атлантичному океані була затримана підводний човен з 6,5 тоннами кокаїну на борту
Antikor
2025-04-02T19:15:57Z
У Харкові вночі пролунали вибухи: влада розповіла подробиці
TSN
2025-04-02T18:35:22Z
Румунські рятувальники відшукали українця, який замерзав в горах: його покинули товариші
TSN
2025-04-02T18:35:03Z
Внаслідок обстрілу Запоріжжя загинула одна людина — ОВА
TSN
2025-04-02T18:34:39Z
Масований удар дронів по Харкову: що відомо про потерпілих
TSN
2025-04-02T18:34:38Z
СБУ зірвала теракт у Львові: затримано агентів російського ГРУ
TSN
2025-04-02T18:33:04Z
Ця справа шокувала всі США: чи справді Карен Рід вбила коханця-поліцейського
TSN
2025-04-02T18:32:22Z
В Угорщині зафіксували новий спалах небезпечної хвороби: що відомо
TSN
2025-04-02T18:32:13Z
Ви робите це неправильно: як потрібно зберігати розрізаний лимон
24tv
2025-04-02T19:12:29Z
Ми всі робимо це перед сном – і саме тому не можемо заснути: в чому причина
TSN
2025-04-02T18:33:03Z
Чи шкідливо приймати душ щодня: що кажуть дослідження
TSN
2025-04-02T18:32:27Z
Яких правил потрібно дотримуватися під час миття посуду: п'ять типових помилок
TSN
2025-04-02T18:32:15Z
Паличка від льодяника застрягла в мозку 6-річного хлопчика: як це сталося і закінчилося
TSN
2025-04-02T18:29:32Z
Студент з'їв пасту п'ятиденної давності та помер уві сні
TSN
2025-04-02T18:28:49Z
Чоловік п’є сечу заради здоров’я: "Роблю клізми і розбризкую її на шкіру, коли засмагаю"
TSN
2025-04-02T18:28:37Z
Як посіяти кріп, щоб він зійшов за кілька днів: секрети вирощування
TSN
2025-04-02T18:28:17Z
Чехія інвестує €100 млн на оновлення українських лікарень
iPress
2025-04-02T17:52:49Z
Порт Elden Ring і Mario Kart World за €80 — всі ігри, анонсовані для Nintendo Switch 2
ITC
2025-04-02T19:19:51Z
Ноутбуки з NVIDIA RTX 5090 лише на 10% продуктивніші та на 72% дорожчі за моделі з 5080, — порівняльний тест
ITC
2025-04-02T19:19:35Z
Як повернути загублений гаманець справжньому власнику: дотепний чоловік розробив геніальний хак
24tv
2025-04-02T19:03:33Z
Батарея ноутбука швидко сідає? Дізнайтеся, які програми в цьому винні
InternetUA
2025-04-02T19:01:49Z
Магнітна буря 2 квітня: чого очікувати від сонячної активності
TSN
2025-04-02T18:34:45Z
Новий закон про азартні ігри: що змінилося від 1 квітня
TSN
2025-04-02T18:33:53Z
Глобальне потепління зробить людей біднішими: нові шокувальні прогнози
TSN
2025-04-02T18:33:02Z
Найкрасивіше жіноче ім’я у світі назвали вчені: перевір чи твоє
TSN
2025-04-02T18:32:51Z
Темна матерія пришвидшує обертання Землі: що відомо
TSN
2025-04-02T18:31:13Z
Новий Концепт, Схожий на F-Type в Електричному Майбутньому від Jaguar
Топ Жир
2025-04-02T19:30:41Z
На службі у артилеристів ЗСУ помічено рідкісну вантажівку
AutoCentre
2025-04-02T19:06:43Z
Audi випускає на продаж іконічні гоночні автомобілі, такі як R18 та RS5 DTM, для широкої громадськості
Топ Жир
2025-04-02T18:45:38Z
Porsche Taycan Turbo GT Weissach встановив новий рекорд розгону
1News
2025-04-02T18:42:32Z
Не просто логотип: що насправді означає Fiat 500
GlavRed
2025-04-02T18:27:17Z
Продажі автівок Tesla впали до мінімуму 2022 року
Gazeta UA
2025-04-02T18:18:01Z
Якщо ви вважали, що перший квартал Tesla був поганий, то Rivian мав ще гірший результат
Топ Жир
2025-04-02T18:00:08Z
Перший смертельний крах Xiaomi SU7 викликає питання про технологію самоїї їзди та замкнені двері
Топ Жир
2025-04-02T17:30:52Z
Чому в Росії обвалилися продажі місцевого автогіганта, який виробляє автобрухт
Telegraf
2025-04-02T17:21:19Z