Головред краснопільської газети «Перемога» долучився до лав ЗСУ
Головний редактор краснопільської газети «Перемога» (Сумська оласть) Олександр Моцний долучився до Сил оборони. Про це він написав у фейсбуці.
«Друзі, мій блокнот журналіста, сподіваюсь, тимчасово змінюється на однострій. Це крутий поворот у моєму житті, але, напевно, колись це мало статися. Рідна газета "Перемога" нікуди не зникає з мого серця, як і мій колектив, якому зараз нелегко», — написав Олександр.
Він нагадав, з чим зіткнулися його колеги після початку повномасштабного вторгнення Росії.
«Евакуація, робота на новому місці, побутові труднощі, неможливість випускати та доставляти друковану версію газети — усіх проблем, які впали на плечі моїх дівчат —"переможниць", не перерахувати. Але я знаю, що вони витримають, зокрема і завдяки вам, земляки», — написав Олександр.
Олександр Моцний попросив людей повідомляти новини та діліться своїми історіями з редакцією.
Нагадаємо що раніше український комік і тренер проєкту «Ліга сміху» Ігор Ласточкін мобілізувався до Збройних сил України.
Фото: Олександр Моцний/фейсбук
Український комік Ігор Ласточкін долучився до лав ЗСУ
Український комік і тренер проєкту «Ліга сміху» Ігор Ласточкін мобілізувався до Збройних сил України.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Український комік і тренер проєкту «Ліга сміху» Ігор Ласточкін мобілізувався до Збройних сил України.