MY.UAНовини
ВІЛ-терапія, дрони та роботаксі: які технології змінять світ і життя людства вже у 2025
ВІЛ-терапія, дрони та роботаксі: які технології змінять світ і життя людства вже у 2025

ВІЛ-терапія, дрони та роботаксі: які технології змінять світ і життя людства вже у 2025

Що насправді матиме значення у довгостроковій перспективі? Це питання, яке ми ставимо щороку, складаючи цей щорічний список. Ми не можемо зазирнути в майбутнє, але очікуємо, що ці технології суттєво вплинуть на наш світ протягом десятиліть.

Щорічний список 10 проривних технологій від MIT Technology Review, журналу Массачусетського технологічного інституту, провідного технічного вишу США, висвітлює досягнення, які, на думку нашої редакції, є найважливішими на цей момент. Щороку наша команда репортерів та редакторів шукає нові технології, які досягли значного прогресу або пройшли важливий етап.

На нещодавній конференції SXSW 2025 в Остіні, штат Техас, редактор MIT Technology Review Ніал Ферт наголосив на важливості технологічних проривів "за межі очевидного". "Ми займаємося тим, що допомагаємо пояснити майбутнє, перетворюючи факти на розуміння. Ми розповідаємо вам, що станеться зараз, щоб ви могли планувати те, що станеться потім", – зазначив Ферт.

Цей рік став 24-м, коли MIT Technology Review публікує список технологічних проривів. 24 Канал ділиться його перекладом та доповненням на думку нашої редакції.

Обсерваторія Віри Рубін

Цього року у віддаленому регіоні південноамериканської держави Чилі запрацює потужний новий телескоп, який розпочне десятирічне дослідження південного неба. Всередині нього – найбільша цифрова камера, коли-небудь створена для астрономії. Вона безперервно робитиме фотографії протягом багатьох років, щоб допомогти астрономам вивчати темну матерію, досліджувати Чумацький Шлях та розгадувати інші космічні загадки.


Обсерваторія Віри Рубін / Фото Vera Rubin Observatory

Чому це важливо? Завдяки величезним обсягам даних, які збирає обсерваторія, ми зможемо краще зрозуміти фундаментальні питання про Всесвіт, як-от природа темної матерії та темної енергії. Це може призвести до революційних відкриттів у фізиці та космології, розширивши наші знання про те, як працює Всесвіт.

Хто така Віра Рубін

Віра Рубін (Vera Rubin, 1928–2016) – американська астрономка, відома своїми дослідженнями темної матерії. Вона першою підтвердила, що швидкість обертання зірок у галактиках не зменшується з відстанню від центру, що суперечило законам ньютонівської механіки.

Це стало одним із головних доказів існування темної матерії. Рубін також активно боролася за рівноправність жінок у науці. Її внесок у космологію зробив її однією з найвпливовіших жінок-астрономів XX століття.

Генеративний пошук на основі ШІ

Генеративний пошук обіцяє зробити пошук того, що ви шукаєте, простим і швидким. Коли ви вводите запит, модель ШІ узагальнює інформацію з багатьох онлайн-джерел, щоб повернути унікальну відповідь. На вашому пристрої він може переглядати документи, фотографії та відео, розпізнаючи об'єкти та людей, щоб допомогти вам знайти їх швидше.

Це може означати кінець традиційних пошукових систем та появу персональних помічників ШІ.

Чому це важливо? Генеративний пошук може радикально змінити спосіб, яким ми отримуємо інформацію, роблячи його більш ефективним та персоналізованим. Це може заощадити час і зусилля, особливо при роботі з великими обсягами даних.

Малі мовні моделі

Великі мовні моделі (Large Language Models, LLM) можуть робити дивовижні речі, оскільки вони наповнені сотнями мільярдів, навіть трильйонами, параметрів (значення, які визначають їхню поведінку) і були навчені на більшості даних інтернету. Але дешевші та менш енергоємні малі мовні моделі тепер можуть змагатися із важковаговиками в низці конкретних завдань. Забудьте про динозаврів – майбутнє належить меншим, спритнішим звірам.

Чому це важливо? Малі мовні моделі роблять ШІ більш доступним та ефективним, дозволяючи використовувати його на пристроях з обмеженими ресурсами. Це відкриває нові можливості для застосування ШІ в різних галузях – від мобільних додатків до вбудованих систем. Малі мовні моделі дозволяють локалізувати ШІ, що підвищує безпеку та ефективність.

Засоби від відрижки худоби

Відрижка корів є одним із найбільших джерел сільськогосподарських викидів – і одним із найскладніших для вирішення. Харчова добавка, яка значно зменшує кількість метану, який відригує худоба, тепер доступна в десятках країн. Інші продукти, які можуть виявитися ще ефективнішими, ймовірно, вже в дорозі.

Чому це важливо? Зменшення викидів метану від худоби є важливим кроком у боротьбі зі зміною клімату. Це може допомогти зменшити вплив сільського господарства на навколишнє середовище та зробити виробництво харчових продуктів більш стійким. Ці технології є критично важливими для досягнення кліматичних цілей, особливо в країнах з великим сільськогосподарським сектором.

Роботаксі

Роботаксі пройшли роки бета-тестування і нарешті стають доступними для громадськості. У більш ніж десятці міст по всьому світу пасажири можуть викликати їх, коли захочуть. Тепер найбільші гравці готуються до жорсткої конкуренції, розширюючи географію під пильним наглядом регуляторів.


Роботаксі Waymo у Каліфорнії / Фото Waymo

Чому це важливо? Роботаксі можуть революціонізувати міську мобільність, зробивши її більш безпечною, ефективною та доступною. Це може зменшити затори на дорогах, забруднення повітря та кількість дорожньо-транспортних пригод. Роботаксі можуть змінити спосіб, яким ми пересуваємося містами, та зменшити потребу в особистих автомобілях.

Хто виробляє роботаксі та які аварії ставалися з ними

Кілька компаній активно розробляють та впроваджують технології роботаксі. Це такі:

• Cruise – дочірня компанія General Motors, що спеціалізується на створенні безпілотних автомобілів і вже запустила сервіс роботаксі в кількох містах США.​
• Waymo – підрозділ Alphabet Inc. (материнська компанія Google), який є піонером у сфері автономного водіння та надає послуги роботаксі в різних регіонах США.​
• Serve Robotics – компанія, що фокусується на розробці автономних роботів для доставлення, які використовуються в міських умовах.​

Попри технологічний прогрес, автономні транспортні засоби іноді потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди. Так, у серпні 2023 року у Сан-Франциско безпілотний автомобіль Cruise зіткнувся з вантажівкою, яка здійснювала широкий поворот. Роботаксі зупинилося, але вантажівка продовжила рух і врізалася в нього. Постраждалих не було. ​

У жовтні того ж року у Каліфорнії роботаксі Cruise наїхало на жінку, яку перед цим збив інший автомобіль з водієм. Після первинного удару жінка опинилася під колесами автономного транспортного засобу. ​У грудні сталося ще кілька випадків. У Лос-Анджелесі роботаксі Waymo зіткнулося з роботом-доставником Serve Robotics на перехресті. Обидва автономні пристрої зазнали незначних пошкоджень, постраждалих не було. ​А у Фініксі автомобіль Waymo зіткнувся з пікапом, який неправильно буксирувався заднім ходом. У відповідь компанія відкликала програмне забезпечення для оновлення та запобігання подібним інцидентам у майбутньому. ​

Після цих інцидентів компанії вжили заходів для підвищення безпеки. Зокрема Cruise тимчасово зменшила кількість своїх автономних автомобілів на дорогах Сан-Франциско та призупинила роботу роботаксі в США після втрати ліцензії в Каліфорнії. ​Waymo ж відкликала та оновила програмне забезпечення своїх транспортних засобів для покращення прогнозування руху інших учасників дорожнього руху. ​

Чистіше авіаційне паливо

Нове паливо, виготовлене з використаної олії для смаження, промислових відходів або навіть газів у повітрі, може допомогти літакам літати без викопного палива. Ці альтернативні види авіаційного палива розробляються роками, але тепер вони стають великим бізнесом, із заводами, що виростають для їх виробництва, та новими державними мандатами, що вимагають їх використання.

Чому це важливо? Перехід на чистіше авіаційне паливо є важливим кроком у декарбонізації авіаційної промисловості, яка є значним джерелом викидів парникових газів. Це може допомогти зменшити вплив авіації на зміну клімату та зробити подорожі більш стійкими. Згідно з Reuters, інвестиції в чисте авіаційне паливо зростають, оскільки авіакомпанії прагнуть зменшити свій вуглецевий слід.

Роботи, які швидко навчаються

Завдяки сьогоднішньому буму генеративного ШІ роботи тепер навчаються нових завдань швидше, ніж будь-коли. Сучасні автомати – це не поні з одним трюком. Людство наближається до ери роботів загального призначення. Їх можна помістити в будь-яке нове середовище, і там вони зможуть миттєво виконувати різноманітні завдання від нашого імені.

Чому це важливо? Роботи, що швидко навчаються, можуть автоматизувати широкий спектр завдань, підвищуючи продуктивність та ефективність у різних галузях. Це може звільнити людей від рутинної роботи та дозволити їм зосередитися на більш творчих та складних завданнях.

Ліки тривалої дії для профілактики ВІЛ

Випробування нового препарату для профілактики ВІЛ показало, що 100% оброблених жінок та дівчат були захищені від зараження ВІЛ. І його потрібно вводити лише раз на шість місяців. Препарат може допомогти нам покінчити зі СНІДом раз і назавжди – якщо ми зможемо забезпечити доступ для тих, хто цього потребує.

Чому це важливо? Ліки тривалої дії для профілактики ВІЛ можуть значно зменшити кількість нових випадків ВІЛ-інфекції, особливо в регіонах з обмеженим доступом до медичних послуг.

Екологічна сталь

Виробництво сталі є одним з найбільших промислових джерел вуглекислого газу, що викидає більше вуглецю, ніж вся Індія (третій за величиною емітент у світі), і значно більше, ніж авіаперевезення. Перший промисловий завод з виробництва зеленої сталі, який використовує водень, вироблений з відновлюваної енергії, будується стартапом Stegra вартістю 7 мільярдів доларів, який планує розпочати роботу наступного року на півночі Швеції.

Чому це важливо? Зелена сталь може кардинально змінити промисловість, зменшивши її вуглецевий слід. Це важливий крок у боротьбі зі зміною клімату, оскільки сталь є критично важливим матеріалом для багатьох галузей, включаючи будівництво та транспорт. Екологічна "зелена сталь" є критичним кроком у декарбонізації промисловості.

Клітинна терапія, що працює

Стовбурові клітини з людських ембріонів вилікують хвороби – це велика обіцянка, яку вчені дали десятиліття тому. І тепер вона нарешті збувається. Експериментальні трансплантації лабораторно вирощених клітин, схоже, допомагають лікувати два дуже різні стани – епілепсію та діабет першого типу.

Чому це важливо? Клітинна терапія має потенціал для лікування широкого спектра захворювань – від невиліковних хвороб до травм. Це може покращити якість життя мільйонів людей і навіть врятувати життя. За даними видання Nature Medicine, клітинна терапія відкриває нову еру в медицині, і людство зможе лікувати хвороби, відновлювати пошкоджені тканини та органи.

Технології, що не потрапили до списку MIT

Водночас MIT Technology Review також оприлюднив три технології, які розглядалися для включення до списку, але зрештою не потрапили до нього. Попри це, журнал закликає уважно стежити за їхнім розвитком. Це такі технології:

  • Віртуальні електростанції: це енергетичні системи, які з’єднують сонячні панелі, вітрові турбіни, акумулятори мережі та навіть електромобілі для створення більш гнучкої та ефективної енергетичної мережі. Теоретично вони можуть допомогти запобігти відключенням електроенергії та зменшити втрати енергії. На практиці вони все ще знаходяться на ранніх стадіях – і хоча в США вже є близько 500 ВЕС, що забезпечують до 60 гігаватів потужності, MIT каже, що технології все ще потрібні масштаби та більш плавне регулювання для справжнього прориву.
  • Корисні агенти ШІ: ці зручні цифрові помічники, призначені для планування ваших зустрічей, замовлення продуктів і координації вашого життя, швидко розвиваються, але MIT каже, що вони ще не готові до прайм-тайму. Попри значні успіхи таких компаній, як Salesforce та Anthropic, більшість агентів ШІ все ще борються зі складними інструкціями та надійністю.
  • Електричні літальні апарати вертикального зльоту та посадки (eVTOL): їх часто описують як футуристичні електричні гелікоптери, призначені для міської повітряної мобільності. Хоча такі компанії, як EHang і Archer, досягли прогресу, зокрема отримання дозволів регуляторних органів, жоден eVTOL ще не введений в комерційну експлуатацію. Отже, поки що вони залишаються баченням майбутнього.

На думку редакції 24 Каналу, неможливо не додати пункт про дрони. Вони вже давно перестали бути просто іграшками, а в умовах війни в Україні вони перетворилися на справжню зброю майбутнього. У 2025 році ми, ймовірно, побачимо ще більший прорив у цій технології, особливо в контексті військових дій.

Розробка дронів-камікадзе з покращеною точністю та дальністю, здатних вражати цілі в глибокому тилу ворога, стане важливим фактором. Також очікується поява дронів-перехоплювачів, здатних ефективно протидіяти ворожим безпілотникам, та систем захисту від дронів, які дозволять бронетехніці знову повернутися на поле бою. Крім того, розвиток технологій рою дронів, коли група безпілотників діє як єдиний організм, відкриває нові можливості для розвідки та ударних операцій. Загалом, дрони стануть ще більш інтегрованою частиною військових стратегій, змінюючи правила гри на полі бою.

Список MIT – це більше, ніж просто збірка крутих ідей, це барометр того, куди рухається світ. Він зосереджується на технологіях, які подолали головні перешкоди – чи то схвалення регуляторних органів, масове впровадження, чи серйозна наукова валідація.

Як зазначив Ніал Ферт, у списку мовиться про те, що "матиме глибокий вплив на економіку та життя людей". Деякі з цих технологій вже використовуються, інші лише починають демонструвати свій потенціал, а деякі, як-от віртуальні електростанції та агенти ШІ, можуть потрапити до списку вже наступного року.

Теги за темою
Космос
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
У США нарешті зрозуміли важливе: з чим Віткофф приїжджав до Путіна
24tv
2025-04-25T19:27:45Z
Європейські дипломати вшанували памʼять загиблих від удару РФ по Києву
Европейская правда
2025-04-25T19:27:38Z
Греція відмовляється приймати біженців, які повертаються з Німеччини
Европейская правда
2025-04-25T19:27:22Z
Зеленський анонсував вагомі зустрічі, які наблизять тишу для України
УкраинФорм
2025-04-25T19:25:30Z
Президент Литви назвав "бомбою уповільненої дії" можливе визнання Криму за РФ
Европейская правда
2025-04-25T19:13:11Z
Ядерна війна за воду? До чого готуються Індія та Пакистан
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T19:06:12Z
Тоді вся конструкція посиплеться: що зміниться для Путіна, якщо США визнають Крим російським
24tv
2025-04-25T18:51:40Z
Трамп зажадав від Зеленського підписати "мінеральну угоду" та прокоментував хід мирних переговорів
Хвиля
2025-04-25T18:49:53Z
Європейці змінюють стратегію військової допомоги Україні – WP
Факти ICTV
2025-04-20T21:57:59Z
Нові правила для переселенців у Харкові: хто може залишитися без виплат у 2025 році
Политека
2025-04-25T19:31:00Z
Працюй вдома і заробляй. В Україні пропонують роботу для студентів
Telegraf
2025-04-25T19:30:59Z
Одна з країн ЄС планує урізати виплати українцям: що відомо
Фокус
2025-04-25T19:12:09Z
В Україні анонсували нові відрахування аспірантів у червні: кого це торкнеться
Хвиля
2025-04-25T19:03:51Z
Похорон Папи Франциска: Трамп може бути розчарований своїм місцем у залі
iPress
2025-04-25T19:00:22Z
Застосунок «Армія+» запускає навчальний курс про фінансову грамотність
УкраинФорм
2025-04-25T18:51:38Z
Росія обірвала юні життя: що відомо про жертв атаки на Київ 24 квітня
24tv
2025-04-25T18:42:11Z
ООН згортає програми для ВПО в Україні через брак фінансування
ZN UA
2025-04-25T18:37:43Z
У Дніпрі студенти зіграли виставу в пам’ять про 17-річну Вероніку Карячку, яку вбила РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T19:03:09Z
10 червня на Docudays UA - лекція Алекса Малишенка, розбір документальних фільмів і дискусія про онлайн-прокат документального кіно
Детектор М
2025-04-25T18:42:15Z
Зірка "Ангелів Чарлі" ошелешила своїм недоглянутим виглядом
GlavRed
2025-04-25T18:27:10Z
Скандал не завадив: звинувачений у домаганнях Білоус продовжує працювати у театрі
24tv
2025-04-25T18:24:35Z
У Києві відкрилась виставка маріупольської писанки «Іканича»
УкраинФорм
2025-04-25T18:10:46Z
Kharkiv Music Fest стартує 2 травня - що у програмі
УкраинФорм
2025-04-25T18:01:37Z
Що відомо про зустріч Потапа і Каменських на тлі чуток про розлучення - деталі
GlavRed
2025-04-25T17:27:43Z
Дали 500 тисяч за "будинок з фільму жахів 90-х": про які помилки пошкодували покупці
Фокус
2025-04-25T17:21:44Z
7 найрейтинговіших фільмів у світі, які має побачити кожен фанат якісного кіно
24tv
2025-04-25T17:04:39Z
В мережі пишуть, що чоловіка з "епілепсією" нібито викинули з ТЦК: у військкоматі прокоментували
Фокус
2025-04-25T19:06:30Z
У М'янмі затримали астролога з TikTok, який пророкує новий потужний землетрус
InternetUA
2025-04-25T18:49:40Z
Нацгвардієць врятував з-під завалів сім'ю із 3-річною дитиною та собакою
Khreschatyk
2025-04-25T18:15:54Z
В Еквадорі землетрус зруйнував будівлі
УкраинФорм
2025-04-25T18:10:54Z
На Кіровоградщині знищили подвійну бойову частину російської ракети
УкраинФорм
2025-04-25T18:01:41Z
У М'янмі арештували астролога за хибний прогноз землетрусу
Подробности
2025-04-25T17:51:14Z
У Києві сталася смертельна ДТП
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T17:27:46Z
Удар РФ по Павлограду: дрон росіян влучив у квартиру і вбив батька і доньку
Фокус
2025-04-25T16:15:58Z
Перед судом постане 15-річна дівчина, яка заклала вибухівку біля відділу поліції у Харкові
24tv
2025-04-25T16:00:34Z
Бензин Е5 з 1 травня: чим загрожує нововведення старим авто
Хвиля
2025-04-25T19:25:20Z
Запаси золота в Україні: в яких регіонах є родовища дорогоцінного металу
24tv
2025-04-25T19:18:12Z
Світові ціни на нафту впали більш ніж на 3% за тиждень
360ua.news
2025-04-25T19:12:29Z
Як дізнатися суму податку на землю у 2025 році
24tv
2025-04-25T19:03:53Z
Україна отримає від Світового банку $70 мільйонів для підтримки енергосистеми - Шмигаль
УкраинФорм
2025-04-25T18:51:46Z
Польща запускає дешеві кредити для бізнесу, який відбудовує Україну
24tv
2025-04-25T18:45:34Z
Війна в Україні завершиться у 2025 році - прогноз МВФ
GlavRed
2025-04-25T18:39:38Z
Raben Group: Ваш надійний партнер у світі логістики
Детектор М
2025-04-25T18:28:20Z
Відбудова України: Південна Корея розглядає можливість інвестицій у «зелену металургію»
УкраинФорм
2025-04-25T18:24:06Z
Чарівна паличка для шкіри - що таке праймер і як правильно його використовувати
GlavRed
2025-04-25T19:25:13Z
Антикандидна дієта: чи справді їжа може допомогти побороти молочницю
24tv
2025-04-25T17:30:31Z
Мешканці Китаю використовують «чіп тверезості»: як він працює
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T17:18:31Z
Ці 5 фруктів допоможуть краще спати: варто почати їсти їх вже зараз
24tv
2025-04-25T17:04:42Z
Батьки поїхали на дачу, а діти лишились вдома і загинули від удару балістикою. Вони виявилися дітьми лікаря клініки КНУ
Khreschatyk
2025-04-25T16:57:04Z
Алгоритми надії: чи здатний штучний інтелект допомогти українськім військовим з ПТСР?
ITC
2025-04-25T15:58:23Z
Як працює підземний шпиталь ЗСУ від «Метінвесту» на лінії фронту
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T15:18:56Z
Як оформити інвалідність в Україні 2025: куди звертатися та які документи необхідні
Факти ICTV
2025-04-25T15:07:48Z
Скільки насправді потрібно стояти у планці задля досягнення бажаного результату
24tv
2025-04-25T14:45:35Z
Opening Pandora’s box: why U.S. can't recognize Crimea as Russian
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T19:30:38Z
Росія втратила понад 880 танків на сході України від початку року, – ОСУВ "Хортиця"
24tv
2025-04-25T19:06:52Z
Добре спілкується і рухає кінцівками: у якому стані важкопоранений воїн Віталій Шумей
24tv
2025-04-25T19:03:58Z
Росіяни все ближче просуваються до адмінкордону з Дніпропетровською областю
Telegraf
2025-04-25T18:51:52Z
Точицький обговорив з працівниками культури Запорізької області евакуацію культурних цінностей
УкраинФорм
2025-04-25T18:49:20Z
У Харкові будують ще три підземні школи
24tv
2025-04-25T18:24:29Z
Поранений під час російського обстрілу Нікополя чоловік помер у лікарні
УкраинФорм
2025-04-25T18:06:43Z
В Україну йде похолодання із заморозками
УкраинФорм
2025-04-25T18:01:04Z
Дощі з грозами та заморозки: які регіони атакує штормова погода
GlavRed
2025-04-25T17:27:59Z
Ви могли й не помітити: ознаки того, що успіху досягти вдалося
24tv
2025-04-25T19:12:54Z
Найпоширеніші помилки у догляді за гортензіями: як уникнути втрати цвітіння
24tv
2025-04-25T19:03:43Z
Голова обертом від таких обертів: ось 5 найміцніших сортів пива у світі
24tv
2025-04-25T18:45:24Z
Будьте уважні: в які дні не варто ходити на шопінг у травні
24tv
2025-04-25T18:36:57Z
10 речей, які повинен знати кожен перед тим, як заводити котів чи собак
GlavRed
2025-04-25T18:27:34Z
Пісок, спека та гарний настрій: 4 знаки зодіаку, які цього літа поїдуть на море
24tv
2025-04-25T18:21:52Z
Куди полетіти на море в травні: 5 напрямків, де тепла погода дозволить купатися
24tv
2025-04-25T18:06:29Z
Кущі потонуть у квітах: як обрізати 4 види троянд, щоб вони цвіли інтенсивно
GlavRed
2025-04-25T17:27:36Z
Фіброцемент чи вініл: який сайдинг обрати для будинку
24tv
2025-04-25T16:48:48Z
Песик привітав Костюк з перемогою на турнірі в Мадриді: миле відео
24tv
2025-04-25T19:24:02Z
Динамо Київ проводитиме єврокубкові матчі у польському Любліні
Football.ua
2025-04-25T19:22:55Z
Світоліна виграла восьмий матч поспіль на турнірі WTA і встановила особисте досягнення
Комсомольская правда
2025-04-25T19:18:41Z
Болонья вперше за більш ніж 50 років вийшла у фінал Кубка Італії
Football.ua
2025-04-25T19:07:14Z
Реал хоче відсторонити головного суддю фіналу Кубка Іспанії – ЗМІ
Football.ua
2025-04-25T18:55:02Z
Тебас: В англійській Прем'єр лізі гроші витрачаються безглуздо
Football.ua
2025-04-25T18:36:16Z
Максименко виграла золото молодіжного чемпіонату Європи з фехтування
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T18:27:39Z
Арбітр фіналу Кубка Іспанії розплакався на пресконференції: Реал різко відреагував на емоції
24tv
2025-04-25T18:27:06Z
Впливовий промоутер відреагував на ганебний вчинок Юбенка-молодшого на пресконференції
24tv
2025-04-25T18:24:10Z
"Червоні лінії" для водія - що патрульні не мають права робити при зупинці авто
GlavRed
2025-04-25T19:25:20Z
Скільки коштує ремонт Cybertruck: власники були шоковані
Gazeta UA
2025-04-25T19:00:18Z
Всього три в Україні? У Полтаві помітили рідкісний спорткар за 7 млн
Telegraf
2025-04-25T18:51:35Z
Намагаються продати фурну порцію нових Challenger Demon 170s
Топ Жир
2025-04-25T18:45:32Z
Перший електромобіль Ferrari може імітувати перемикання передач, подібно до Ioniq 5 N
Топ Жир
2025-04-25T18:01:27Z
Тюнер оживляє ретро-стиль у вже ретро G-Wagen
Топ Жир
2025-04-25T17:30:38Z
Британець випадково придбав власну машину: як таке можливо
24tv
2025-04-25T17:12:15Z
DAF Trucks виготовив 125 000 вантажівок New Generation
AutoCentre
2025-04-25T17:01:38Z
Падіння вартості Porsche Cayenne Turbo GT на $63K за один рік робить його вигідною покупкою
Топ Жир
2025-04-25T16:45:50Z
Ухилянтам надійдуть сповіщення: як повідомлять про розшук
Знай
2025-04-25T19:30:53Z
Китайські хакери атакували російський уряд оновленим вірусом RAT
InternetUA
2025-04-25T19:22:50Z
Близнюки захоплюють світ: сьогодні їх народжується на 30% більше, ніж будь-коли
Фокус
2025-04-25T19:12:32Z
Оновлення Windows 11 24H2 "оживило" 20-річний баг у GTA: San Andreas
24tv
2025-04-25T18:45:22Z
Міняєте або продаєте телефон? Ось 6 важливих кроків, які не можна пропустити
InternetUA
2025-04-25T18:37:37Z
Xiaomi представила один із найдорожчих моніторів у своїй історії — Redmi Monitor G Pro 27U
ITC
2025-04-25T18:15:57Z
Технологічний прорив Китаю переверне світовий ринок гаджетів: що вдалося зробити
InternetUA
2025-04-25T17:52:05Z
Продадуть на аукціоні: жінка витягла зі сміття загадкову "кішку-мумію"
Фокус
2025-04-25T17:46:33Z
Прогноз магнітних бур на 25-27 квітня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T17:24:23Z