MY.UAНовини
З 1 квітня старі відстрочки втрачають чинність: усе про нові правила бронювання працівників
З 1 квітня старі відстрочки втрачають чинність: усе про нові правила бронювання працівників

З 1 квітня старі відстрочки втрачають чинність: усе про нові правила бронювання працівників

Також оновлений порядок передбачає анулювання старих відстрочок та оформлення нових. 24 Канал розповідає, як оформити бронювання та перебронювання працівників за новими правилами.

Скільки триває оформлення перебронювання та бронювання

З 1 грудня 2024 року було оновлено порядок бронювання працівників і визначення критично важливих підприємств.

Органи влади та адміністрації зобов’язали ухвалити нові галузеві та регіональні критерії критичності підприємств. Самі ж компанії можуть бронювати своїх працівників виключно через Дію.

Відстрочки від мобілізації, які були видані до 1 грудня 2024 року та залишалися чинними на той момент, спочатку продовжили до 28 лютого, а згодом – до 31 березня 2025 року.

Стандартний термін бронювання в "Дії" – 72 години для переведення заброньованих працівників на спеціальний військовий облік. Однак 18 січня запровадили механізм "швидкого бронювання" для критичних підприємств, який дозволяв уникнути цього строку.

Спочатку він діяв до 1 березня, а пізніше був продовжений до 1 квітня. З початку наступного місяця діятиме стандартний строк – 72 години, впродовж якого працівники в разі перебронювання не матимуть відстрочки.

На який термін дають бронювання

Відстрочки, оформлені за оновленим порядком №76 після 1 грудня 2024 року, мають різну тривалість залежно від статусу підприємства:

  • до 12 місяців – працівників підприємств, установ, організацій, які визнані критично важливими для економіки чи життєдіяльності в особливий період, працівники операторів протимінної діяльності;
  • на строк дії договору чи контракту – працівників підприємств, критично важливих для забезпечення ЗСУ, спецустанов ООН, міжнародних судових органів, міжнародних та неурядових організацій та установ, членом яких є Україна відповідно до міжнародних договорів;
  • на строк проведення мобілізації – працівників та службовців органів держвлади, держорганів, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів.

Окрім порядку бронювання №76, діє ще один – №45, який стосується певних посад і професій в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення). Він для службового користування, його немає у відкритому доступі.

У листі Мінекономіки від 21 березня зазначено, що відстрочки за порядком №45 діють на термін, на який їх було надано. Якщо вони були оформлені до 1 грудня 2024 року, повторне бронювання працівників не потрібне.

Водночас начальник відділу військового обліку та бронювання сектору мобілізаційно-оборонної роботи Миколаївського обласного ТЦК та СП, підполковник Олег Чуб, в етері телемарафону повідомив, що у порядку №45 відбулися зміни.

Документальне оформлення бронювання військовозобов'язаних здійснюється лише тоді, коли підприємство почало виконувати мобілізаційне завдання. Тобто якщо підприємство не почало виконання мобілізаційного завдання, документальне оформлення бронювання не здійснюється і працівники таких підприємств на спеціальний облік не переводяться,
– зазначив Чуб.

Як підприємству оформити статус критичного

З 1 грудня 2024 року підприємства можуть бронювати та перебронювати своїх працівників виключно через портал Дія. Щоб отримати статус критичного для економіки, компанія повинна відповідати двом обов’язковим критеріям і щонайменше одному додатковому з переліку, визначеного порядком №76.

Обов’язкові критерії:

  • середня зарплата на підприємстві має бути не нижчою за 20 000 грн (що становить два з половиною розміри мінімальної зарплати).
  • відсутність заборгованості зі сплати податків та ЄСВ.

Спочатку планувалося, що при визначенні середньої зарплати враховуватиметься показник за останній календарний квартал, проте з 5 березня її розраховують за останній календарний місяць.

Мінекономіки у своєму листі рекомендує обчислювати середню зарплату за такою формулою: загальну суму нарахованої заробітної плати, виплати за перші п’ять днів непрацездатності та допомогу по тимчасовій непрацездатності слід поділити на кількість застрахованих працівників.

Вимога щодо середньої зарплати у 20 000 грн за останній місяць не поширюється на:

  • державних та комунальних підприємств;
  • господарських товариств, більше 50% акцій яких у державній чи комунальній власності, державних та комунальних господарських товариств;
  • операторів газорозподільних систем, які виконують критично важливі функції.

Критерії критичності підприємства на вибір:

  • сплата податків протягом року на суму понад 1,5 мільйона євро;
  • сума надходжень в інвалюті протягом року понад 32 мільйона євро;
  • присутність в переліку стратегічних об'єктів держвласності;
  • резидентство Дія. Сіті;
  • мобільний оператор з чистим доходом понад 200 мільйонів гривень або оператор фіксованого зв'язку із доходом понад 20 мільйонів гривень;
  • важливе значення для економіки та потреб тергромади – відповідність галузевим чи регіональним критеріям.

З 31 березня статус критично важливого підприємства буде анульовано, якщо його було оформлено за старими галузевими чи регіональними критеріями. У такому разі компанії не зможуть бронювати або перебронювати своїх працівників. Щоб підтвердити цей статус, необхідно звернутися до відповідного профільного міністерства, державного органу або обласної адміністрації, які до 31 березня вже мали оновити критерії.

Як пояснили в Мінекономіки, щоб отримати статус критично важливого підприємства, треба:

  • визначити профільний орган, до якого належить;
  • подати туди документи – фінансові звіти, довідки про зарплату та податкову дисципліну;
  • подати заявку та чекати на рішення, яке за порядком мають ухвалити у строк до 10 робочих днів.

Якщо профільний орган схвалить заявку, підприємство буде внесене до єдиного переліку Мінекономіки, що дозволить бронювати працівників.

Після оновлення даних підприємствам слід перевірити, чи внесено актуальні реквізити наказу про критичний статус відповідно до нових критеріїв. Як пояснюють у Дії, це можна зробити безпосередньо на порталі під час першого етапу оформлення бронювання: у системі будуть відображатися дані про компанію та її статус.

Як відбувається перебронювання та бронювання в Дії

Оскільки до 31 березня діятимуть відстрочки, надані за старими правилами, перед перебронюванням їх потрібно спочатку анулювати. До 5 березня це можна було зробити лише раз на місяць, але тепер процедура доступна кожні 5 днів. Тобто критично важливі підприємства можуть перебронювати працівників із такою ж періодичністю.

Процес анулювання броні:

  • авторизуватися в Дії з електронним підписом юрособи;
  • подати заяву з даними працівників, яким треба анулювати бронь;
  • підписати заяву та чекати на сповіщення про статус.
  • Після ануляції, треба бронювати працівників знову.

Процедура бронювання:

  • авторизація на порталі Дія за допомогою підпису;
  • обрати опцію "Подати заяву" в розділах "Бізнесу" та "Бронювання";
  • вказати дані про працівників, які підлягають бронюванню;
  • перевірити заяву та поставити електронний підпис.

Далі треба чекати на обробку заяви. З 1 квітня строк переведення заброньованих працівників на спеціальний військовий облік становитиме 72 години. Без урахування цього строку переводитимуть на спецоблік заброньованих у державних органах, Національній поліції, НАБУ, ДБР, прокуратурі, БЕБ, ДСНС, кримінально-виконавчій службі, Службі судової охорони, судах, органах правосуддя, органах досудового розслідування та на штатних посадах патронатних служб.

Скільки працівників можна забронювати

Всіх військовозобов'язаних можна забронювати, якщо вони:

  • держпосадовці категорії "А";
  • штатні працівники патронатних служб;
  • держпосадовці категорії "Б", які тимчасово виконують обов'язки за вакантною посадою категорії "А";
  • голови обласних, районних рад, сільські, селищні, міські голови;
  • кінцеві бенефіціарні власники критичних підприємства, які не є їхніми працівниками;
  • члени наглядових рад стратегічних об'єктів з доходом чи вартістю чистих активів понад 200 млн грн на рік. Або якщо це особливо важливе для економіки підприємство з активами понад 2 млрд грн чи доходом понад 1,5 млрд грн;
  • працівники критично важливих підприємств у сфері ОПК за визначенням Мінстратегпрому;
  • працівники спецустанов ООН, дипустанов в Україні, представництв міжнародних організацій, які критично важливі, міжнародних судових органів, міжнародних та неурядових організацій та установ, створених за міжнародними договорами;
  • працівники критично важливих установ у складі яких є штатні збірні команди з переліку Мінмолодьспорту;
  • працівники критично важливих установ ПЕК та їхніх підрядників, які працюють на безперебійну роботу об'єднаної енергетичної системи та ГТС з переліку Міненерго;
  • працівники комунікаційних критично важливих підприємств та підприємств у сфері цифровізації, визначених Мінцифри, склад аварійно-відновлювальних бригад, які відновлюють комунікації під час знеструмлень в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях та у Києві;
  • будівельні бригади провайдерів, які встановлюють xPON-мережі та запланували будівництва щонайменше на календарний рік, операторів, які будують енергостійкі мережі на автошляхах і національних дорогах. Цю категорію додали з 6 березня;
  • протезисти-ортезисти, техніки-протезисти-ортезисти, інженери-технологи-протезисти, інженери-протезисти, механіки протезно-ортопедичних виробів, якщо протягом останніх трьох місяців виконували не менше 50% норми робочого часу;
  • священники за переліком посад, затвердженим Держслужбою з етнополітики та свободи совісті. Цей пункт додали 28 грудня минулого року;
  • медики державних та комунальних медзакладів, закладів та установ судово-медичної та судово-психіатричної експертиз, центрів крові, якщо це основна робота. Пункт чинний з 18 січня;
  • прокурори САП. Пункт також чинний з 18 січня.

50% військовозобов'язаних бронюють, якщо вони:

  • держслужбовці категорій "Б", "В";
  • правоохоронці;
  • працівники органів місцевого самоврядування;
  • працівники критично важливих підприємств;
  • працівники постійних представництв іноземних компаній та організацій (крім іноземних медіа). В іноземних медіа, якщо кількість військовозобов'язаних менше 15, тоді бронюють усіх, якщо більше 15, тоді 15 військовозобов'язаних та ще не більше половини від кількості, яка перевищує 15 осіб;
  • працівників Товариства Червоного Хреста України та інших гуманітарних неурядових установ, які втілюють проєкти за іноземні кошти.

Зауважимо, що в окремих випадках цю квоту можна збільшити. Однак окрім квот на бронювання, потрібно також враховувати, яких саме працівників слід включати до списків військовозобов'язаних, щоб врахувати ліміт, та хто з них підлягає бронюванню.

Кого з працівників можна забронювати

До списків військовозобов'язаних не включають:

  • жінок, які є військовозобов'язаними;
  • держпосадовців категорії "А";
  • штатних працівників патронатних служб;
  • держпосадовців категорії "Б", які тимчасово виконують обов'язки за вакантною посадою категорії "А";
  • голів обласних, районних рад, сільських, селищних, міських голів;
  • кінцевих бенефіціарних власників критичних підприємства, які не є їхніми працівниками;

Також у списки не включають:

  • призовників;
  • виключених з військового обліку;
  • тих, то не підлягає призову під час мобілізації – має право на відстрочку за статтею 23 закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

Крім того, з 5 березня до списку військовозобов'язаних мають додавати тих працівників, яких мобілізували після 18 травня 2024 року.

Бронюванню підлягають військовозобов'язані, незалежно від звання, віку чи військово-облікової спеціальності, навіть якщо їх спеціальність є дефіцитною. Проте для цього необхідно виконати певні вимоги:

  • мінімальна зарплата військовозобов'язаного, що бронюється, повинна становити щонайменше 20 000 гривень протягом дії відстрочки. Подаючи заявку через Дію, потрібно підтвердити, що надалі зарплата залишатиметься на цьому рівні;
  • для автоматичного бронювання, а лише таке передбачене, працівник має одночасно перебувати на військовому обліку, мати уточнені персональні дані, навіть якщо їх оновлено несвоєчасно, бути в трудових відносинах (за контрактом чи договором) з роботодавцем, не бути в розшуку ТЦК.

Працівника, який не працевлаштований або не внесений до реєстру "Оберіг", забронювати не можна. Якщо працівник є на обліку та працевлаштований, але не значиться у списках на бронювання, можна заповнити форму про проблему. Мінцифри разом з Пенсійним фондом будуть перевіряти дані про працевлаштування та в реєстрі військовозобов'язаних. Про результати обіцяють відповісти в електронному листі.

У заброньованого працівника відстрочка повинна відобразитися в застосунку Резерв+. Зазначимо, що окремого оформлення відстрочки в ТЦК не потрібно.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
"Блок готов: ЕС планирует создать фонд по поддержке Украины на 100 млрд евро, — СМИ
Фокус
2025-07-09T10:27:30Z
Хватит ли Украине зерна: что прогнозируют у Минагрополитики
Comments UA
2025-07-09T12:42:48Z
Импорт Украины почти вдвое превысил экспорт: дефицит – $18,3 миллиарда
Лига
2025-07-09T12:31:16Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
Россия захватила второе из четырех месторождений лития в Украине – Le Figaro
ZN UA
2025-06-27T11:24:21Z
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Опасная сексуальная практика набирает популярность среди молодежи: может вызвать повреждение мозга и инсульт
Comments UA
2025-07-09T12:21:04Z
Будут буять аж до морозов: чем подкормить розы в июле для пышного цветения
Telegraf
2025-07-09T12:12:10Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Сколько минут нужно ходить на неделю, чтобы продлить жизнь на 7 лет
TSN
2025-07-07T14:33:01Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Валерий Дубиль: 26 лет партии - это 26 лет реальных изменений для украинцев
Знай
2025-07-09T12:45:42Z
Путин понимает, что "игра окончена": когда возможны реальные мирные переговоры
Comments UA
2025-07-09T12:45:32Z
Удары по ТЦК координировались изменниками, которые отправляли сообщения в российские чат-боты — ЦПД
TSN
2025-07-08T19:09:49Z
Зеленский отреагировал на самую большую атаку России по Украине за всю войну: что показал Путин
Comments UA
2025-07-09T07:27:47Z
"Осыпает всех кучею лжи": Трамп удивил резким заявлением о Путине
TSN
2025-07-08T17:12:24Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Оккупанты РФ ударили FPV-дронами по гражданским автомобилям Донетчины, погибли люди. ФОТО
Новости Украины
2025-07-09T12:39:26Z
Оленье полнолуние 10 июля 2025: гороскоп для всех знаков зодиака
TSN
2025-07-09T12:36:55Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Bloomberg: США вчетверо увеличили закупки ракет для комплексов Patriot
Апостроф
2025-07-09T12:51:58Z
Хотел помочиться: пьяные курсанты пытались осквернить мурал погибшему защитнику, извинились быстро
Telegraf
2025-07-09T12:51:01Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
Какие дни рождения нельзя отмечать и почему: приметы, запреты и объяснения
Comments UA
2025-07-08T21:12:53Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Камалия рассекретила, что стало последней каплей в ее браке с Захуром: "Умоляла год"
TSN
2025-06-27T09:21:29Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Рейтинг кинопремьер: что смотреть в кинотеатрах с 10 по 17 июля
VGorode
2025-07-09T11:36:36Z
Президент выразил соболезнования в связи со смертью композитора Поклада
Корреспондент
2025-07-09T11:12:55Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Анастасия Цимбалару появилась на большом концерте дуэта "Очі в Очі" в Киеве
Фокус
2025-07-07T12:51:52Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Зачем эксперты советуют брать с собой салфетку, когда идете покупать клубнику на рынок: хитрый трюк
TSN
2025-06-26T15:36:49Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Кто стоит за вашей спиной? Два древних обряда, которые покажут, кто желает вам зла
Знай
2025-07-09T12:51:37Z
В комнате станет значительно прохладнее. Как правильно наклеить солнцезащитную пленку
Telegraf
2025-07-09T12:42:05Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
На Тернопольщине мужчина изнасиловал ребенка: как его наказали
TSN
2025-07-09T12:36:35Z
Ночует у соседей: мужчина попытался убрать дерево и потерял дом
Фокус
2025-07-09T12:15:04Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
В Германии мужчина открыл стрельбу из окна: ранен украинец
TSN
2025-07-05T17:27:35Z
В Киевской области повреждены дома, есть раненые
Корреспондент
2025-07-06T08:09:57Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Ред Булл уволил своего многолетнего руководителя
Корреспондент
2025-07-09T10:54:05Z
Растет спрос украинцев на электромобили: в июне было приобретено рекодное количество новых авто
Gazeta UA
2025-07-09T02:12:30Z
Безпілотний автобус Karsan виїде на вулиці Парижа
AutoCentre
2025-07-08T20:00:00Z
На дорогах появились авто с загадочными номерами: что нужно знать водителям
Хвиля
2025-07-08T19:51:16Z
У Porsche упали глобальные продажи, особенно сильно в Китае
Корреспондент
2025-07-08T17:12:57Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Когда кондиционер — недостижимая мечта: соцсети взорвались шутками о жаре
Telegraf
2025-07-09T12:45:20Z
Последний хеттский памятник: 3000-летний рельеф оказался в опасности
Фокус
2025-07-09T12:42:05Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
На Google Maps нашли гигантский череп: он смотрит из воды у берегов канадского острова
Фокус
2025-07-07T07:51:42Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Пакьяо возвращается: легенда бокса объяснил мотивацию
Корреспондент
2025-06-27T08:18:01Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
ПСЖ - "Реал": онлайн-трансляция полуфинала КЧМ-2025
Telegraf
2025-07-09T11:54:12Z
Паркер предсказал результат поединка Итаума - Уайт
Корреспондент
2025-07-09T11:45:55Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
Ливерпуль договорился о контракте с новым форвардом
Корреспондент
2025-07-09T11:33:53Z
Усик объяснил, почему Дюбуа заслуживает реванша
Корреспондент
2025-07-09T11:18:43Z