MY.UAНовини
Як захистити себе в кіберпросторі: радить фахівець з кримінального аналізу
Як захистити себе в кіберпросторі: радить фахівець з кримінального аналізу

Як захистити себе в кіберпросторі: радить фахівець з кримінального аналізу

Цифровий світ змінює підходи до боротьби зі злочинністю. Камери відеоспостереження, електронні реєстри, соцмережі стають ключовими інструментами слідчих і поліцейських. Але як ефективно аналізувати такі великі обсяги даних? Саме для цього використовують кримінальний аналіз. Роботу таких фахівців ми бачимо в серіалах на кшталт "CSI: Місце злочину" або "Мислити як злочинець". В них експерти за декілька кліків зламують бази даних, відстежують пересування підозрюваних і збирають докази. У житті все трохи складніше, але принципи ті самі: аналізувати великі масиви інформації, знаходити зв’язки й прогнозувати події. Це вже не фантастика, а реальна робота аналітиків.

Що таке кримінальний аналіз і чому без нього неможливе сучасне слідство - Коротко про розповів викладач Національної академії внутрішніх справ Владислав Школьніков, який готує майбутніх поліцейських до цифрової епохи розслідувань.

Люди не уявляють, скільки інформації вони генерують

- Владиславе, з того, що я прочитала в інтернеті, зрозуміла, що кримінальний аналіз – це інформаційна розвідка в мережі.

Викладач НАВС Владислав Школьніков. Фото: особистий архів

- Так, в тому числі. Зараз відбувається потужна цифровізація суспільства. І зрозуміло, що постійно накопичується велика кількість даних в електронній формі. Людина не підозрює, яку кількість цифрових даних вона генерує, навіть коли просто йде вулицею.

- Тобто наші мобільні телефони, геолокація…

- Так. А ще камери відеоспостереження та інше. Щодо геолокації мобільних телефонів – це переважно прерогатива приватних компаній, без дозволу яких у правоохоронців немає доступу до цієї інформації. А от камер відеоспостереження зараз дуже багато.

Крім того, не слід забувати про соцмережі, різноманітні месенджери, реєстрацію на різних вебсайтах, відомчі інформаційні ресурси, які адмініструються органами державної влади та місцевого самоврядування тощо. Наприклад, оформлення ID-картки або закордонного біометричного паспорта. Всю цю інформацію фактично людина генерує сама, і її можна обробляти й аналізувати під час слідства.

- Відомо, що в таких країнах, як США, відеоспостереження відіграє важливу роль у розкритті злочинів. Згадаймо теракт під час марафону в Бостоні, коли поліція знайшла злочинців за допомогою відео. Чи достатньо таких камер в Україні?

- Насправді покриття дуже високе. І кількість відеокамер буде зростати. Відомо, наприклад, яку кількість злочинів військових рф, скоєних під час окупації Київської області, вдалося зафіксувати за допомогою відеокамер. Тоді ще говорили, що це фактично перша війна, яка велася в прямому ефірі.

Фахівців потрібно більше

- Щодо соцмереж. Скажімо, акаунт, через який велася злочинна діяльність, був зламаний. Це можна якось довести?

- Без взаємодії з приватним сектором таку категорію правопорушень не вдасться розкрити, а винних притягнути до відповідальності. Тобто доступ до даних має надати компанія, якій належить соцмережа. Але якщо зібрати достатню доказову базу, можна встановити, чи причетні до злочину саме ці особи, чи їх акаунтом скористалися злочинці. Адже під час розслідування не тільки збирають інформацію з кіберпростору, а й використовують традиційні методи роботи.

- У НАВС фахівців з кримінального аналізу готують з 2020 року. Навчають також ще в деяких закладах вищої освіти. На вашу думку, скільки потрібно таких аналітиків в Україні?

- За моїми підрахунками, зараз вже працюють на місцях понад кілька сотень фахівців. З урахуванням кількості населення, криміногенної обстановки, масштабу воєнного вторгнення, зрозуміло, що цього поки що недостатньо. В академії ми кожний рік випускаємо до 60 осіб.

- Як відбувається навчання? Чи є якісь практичні завдання, наприклад, щось розслідувати?

- Навчання починається з першого курсу, і ми викладаємо не тільки теорію, а й даємо багато практики. Ми визначаємо, хто зі слухачів схильний, скажімо так, до аналітичної роботи, у кого є бажання працювати за комп'ютером. Таким чином виокремлюємо одну-дві спеціалізовані групи щорічно, які вже детально, вузькопрофільно вивчають питання обробки даних та кримінального аналізу.

Для інших категорій, які, скажімо так, більш схильні до активної роботи, також цей предмет викладаємо - з точки зору розуміння, що існують такі інструменти і як ними користуватися. Тому що в сучасних умовах ці знання просто необхідні.

А крім того, на практиці аналітиків в слідчих підрозділах іноді не вистачає. Тому всі наші випускники знають, як обробляти й аналізувати дані з різних інформаційних ресурсів, як відкритих, так і закритих. Це практичні навички, тому що сьогодні є велика потреба в поліції отримувати вже готових фахівців. Для цього в академії є всі умови, вони навчаються в комп’ютерних класах. Вони отримують таку базу, що зважаючи на сучасні технології, які не стоять на місці, здатні сісти та розібратися в усьому.

Серіал «Прослуховування» («Дроти»), на думку експерта, досить правдиво відображає роботу поліцейських. Кадр з серіалу

У кіно більше вигадки

- До того як стати викладачем НАВС, ви також на практиці займались розслідуваннями. Чи були якісь справи, які допомагали розкрити саме такі фахівці?

- Я працював в Департаменті захисту економіки Національної поліції України, займався розслідуванням економічних злочинів. А в категорії таких правопорушень взагалі не обходиться без обробки та аналізу даних. Там велику роль відіграють аналітика, вміння працювати з відповідними базами, шукати в них дані, а найголовніше - виявляти ризики на основі цих даних щодо правопорушень у сфері економіки.

Щодо протидії корупції кримінальний аналіз – дуже потужний інструмент, який виявляє правопорушення. Бо ми ж можемо вивчати не тільки задекларовані доходи, а й спосіб життя декларанта, його соціальні мережі, зв’язки та багато іншого, і з’ясувати, на якому етапі було скоєно правопорушення.

- Сьогодні знімають багато фільмів та серіалів, в яких показано роботу таких, як ви, фахівців. Просто цікаво: вам не смішно на те дивитись? Чи є такі стрічки, в яких роботу показано дуже близько до реальності?

- Мені подобається американський серіал «Прослуховування» (2002-2008 рр.). Показано дуже близько до реальної роботи поліції. І мені було цікаво, що вже на той час в них були такі просунуті технології.

Однак, дійсно, чимало таких серіалів, в яких про цифрові технології багато вигаданого, коли зловмисники за кілька хвилин зламують системи. Вибачте, але на це потрібна тривала робота, щоб потрапити в систему, потім закріпитися там. Таке відбувається точно не за кілька секунд чи хвилин і не зусиллями однієї людини. Потрібна ціла група осіб, які займаються вузькою спеціалізацією. І головне – на це потрібно багато часу, в деяких випадках до року.

Аматорство малоймовірне

- Щодо пошуків хакерів, які роблять, наприклад, DОS-атаки, зламують бази даних, державних реєстрів, засилали сумнозвісний вірус «Пєтя» – також займаються фахівці, які володіють сучасними інструментами правоохоронної діяльності?

- Так. Розкриттям таких злочинів займаються підрозділи кіберполіції. У них є оперативні працівники, технічні спеціалісти, IT-фахівці, які можуть виходити на слід цих кібернападників або хакерських груп.

Книга «Піщаний хробак, або Sandworm» про те, як з 2014 по 2017 рік Україна стала для російських хакерів полігоном для випробувань кіберзброї й тактики кібервійни. Зображення: nashformat.ua

- І виходять?

- Звісно. Якщо хочете дізнатись більше про такі хакерські угрупування, раджу почитати книжку американського журналіста Енді Грінберга «Піщаний хробак, або Sandworm». В ній розповідається про групу хакерів Кремля, що працювала проти України, і як з 2014 по 2017 рік наша країна стала мішенню для кібератак і «тестовим полігоном» для випробувань нової кіберзброї й тактики кібервійни.

- Чи можуть такі групи, які спричиняють масштабні кібератаки, бути аматорськими? Тобто діяти не під егідою якоїсь розвідки, а просто працювати на себе?

- Якщо чесно, я не вірю в аматорів. Може, вони й існують, але навряд чи спроможні на такі масштабні атаки, з такою великою кількістю інфікованих систем і такими наслідками. Навіть останній приклад – злам однієї відомої криптобіржі, коли викрали криптовалюти майже на 1,5 млрд доларів США. Є підтверджені факти, що це зробило одне з угрупувань під егідою Північної Кореї.

Кіберпростір як зона бойових дій

- Порадьте, як звичайній людині захистити себе в цифровому світі?

- Головне - не підпадати під психологічний вплив і бути пильним. Тобто насправді не треба бути суперфахівцем, щоб запобігати таким атакам. Всі масштабні операції, про які ми тут згадували, як правило, вдалося здійснити на першому етапі через необережність звичайного користувача, який прочитав лист або повідомлення, відкрив посилання чи завантажив незрозумілий файл.

Тут велику роль відіграє психологічний аспект. Наприклад, знайома людина прислала вам повідомлення з проханням проголосувати за її дитину. Ну, як же тут відмовити, так?

- Хто, на вашу думку, зламує наші акаунти в соцмережах? Це якісь приватні злодюжки, що намагаються таким чином з довірливих громадян виманити гроші, чи може бути й розвідка ворога?

- Добре, якщо з’ясується, що то були просто шахраї. Але, давайте чесно, під час повномасштабного вторгнення фокус змінився: проти українців працюють російські спецслужби. Нашого ворога цікавлять всі дані про кожного з нас. Кіберпростір є зоною ведення бойових дій. Спецслужбам поставлено завдання підтримувати військові операції.

А що відбувається, коли зламують приватні акаунти? Звідти вивантажують всю інформацію – ваші контакти, соціальні зв’язки. Можна скласти ваш психологічний портрет, дізнатись про уподобання та багато іншого.

Наприклад, можна з’ясувати зв’язки з певними військовослужбовцями. І як цю інформацію буде використовувати ворог – невідомо. Тому зараз перед російськими спецслужбами ставиться завдання отримувати доступ до акаунтів, вивантажувати всі дані, і потім вже на основі них робити аналітику, яка буде підтримувати операцію.

Тож основна порада - захищати свої пристрої та акаунти. Тобто звичайна базова кібергігієна та цифрова освіта. Наприклад, в "Дії" є курс «Основи кібергігієни», можна зареєструватися й отримати базові навички безпечного поводження в інтернеті.

Усі ваші паролі мають бути надійні та різні для різних облікових записів. Раджу використовувати менеджер паролів гугла. І неодмінно встановити двофакторну автентифікацію там, де це можливо.

Люди в скрутному становищі частіше стають жертвами шахраїв

- Наскільки безпечно сьогодні користуватися чатом GPT?

- Ризик один: цей чат хтось створив, так? Але давайте краще поговоримо про DeepSeek. Це китайський стартап, який сьогодні набуває шаленої популярності. Але треба розуміти, що використовуючи DeepSeek, ми передаємо свої дані китайським розробникам. І як вони будуть їх використовувати в майбутньому, невідомо.

- Можливо, не така вже й цінна там інформація, яку ми завантажуємо в ШІ?

- А як ви в тому застосунку реєструвалися? Як мінімум за допомогою електронної скриньки або гугл-акаунта, в якому зберігаються ваша адреса і багато ще чого. Цю інформацію можна використати, наприклад, для фішингу. Це такий вид онлайн-шахрайства, коли виманюють персональні дані клієнтів онлайнових аукціонів, сервісів із переказу або обміну валюти, інтернет-магазинів.

- Які зміни в кіберпросторі, на вашу думку, відбулися з початку повномасштабного вторгнення?

- Збільшилася кількість випадків онлайн-шахрайства. З урахуванням різноманітних програм, які підтримують населення, зловмисники можуть видавати себе за офіційних представників різноманітних організацій та виманювати в людей персональні відомості. І, звичайно, людина в скрутному становищі частіше підпадає під вплив таких шахраїв.

- Наскільки безпечно купувати через інтернет-магазини?

- Знову ж таки повторюю про кібергігієну. Якщо, наприклад, ви купуєте на OLX, користуйтесь виключно інструментами цього сайту. Але якщо побачили, що форма для оплати якась не така, можливо, вона фішингова, фейкова, тож ваші дані можуть передаватися злочинцям, в тому числі доступ до банківських рахунків. Іноді шахраї створюють фішингові сайти, які дуже схожі на справжні. Тоді дивимось на URL, тобто посилання на цей сайт, і порівнюємо з URL офіційного сайту. Не полінуйтесь витратити трошки часу для перевірки.

Теги за темою
Інтернет
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Мені не подобається те, що робить Путін, він убиває людей – Трамп
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T22:48:44Z
Безпілотники атакували місто Єлабуга у Татарстані
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T22:06:00Z
Конгресмен-республіканець Бейкон заявив, що Україну потрібно озброїти до зубів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T20:51:52Z
Трамп відкрив Путіну шлях до нової війни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T20:27:20Z
Коли можуть відбутися переговори між Україною і РФ у Ватикані: деталі від DW
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T19:18:34Z
Україна хоче миру, Росія – капітуляції: що стоїть за переговорами
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T18:33:23Z
Спецпосланець Трампа звернувся до росіян через атаку на Київ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T17:48:35Z
Зеленський пояснив, за що запровадив санкції, й анонсував нові
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T17:36:06Z
У Трампа озвучили першу реакцію на масовані російські обстріли України
Европейская правда
2025-05-25T16:58:11Z
"Євробачення-2025": полька в сексі-вбранні ошелешила танцями та небезпечно політала над сценою
ТСН
2025-05-17T21:18:58Z
Відома оперна діва Людмила Монастирська відзначає ювілей
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T15:33:31Z
Sunday news з Софією Єгоровою! До Перемоги!
FM-TV
2025-05-25T14:39:52Z
«Віват, король!». Хто вітав легендарного Юрія Рибчинського з 80-річчям: репортаж з Палацу «України»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T13:00:27Z
Jerry Heil шокувала, як окупанти під час нічної атаки на Київ зруйнували студію звукозапису її хітів
TSN
2025-05-25T11:09:57Z
Полякова у день 46-річчя Єфросиніної показала їхні небачені фото з-за лаштунків і зробила зізнання
TSN
2025-05-25T09:51:41Z
Вєрка Сердючка зробила публічне зізнання на 80-річчі Рибчинського і викликала фурор потужним виступом
ТСН
2025-05-25T09:33:27Z
KOLA - "Блюз" - НОВИНКА чарту FM-TV цього тижня.
FM-TV
2025-05-25T07:51:32Z
У бою за Україну загинув актор Назар Малік
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T19:18:44Z
Чому спорт на піску — найкраще фізичне навантаження для людей старше 30 років
FaceNews
2025-05-25T11:12:36Z
Як правильно підживити розсаду перцю для гарного врожаю: поради
ТСН
2025-05-25T06:36:43Z
В Китаї жінка отримала перелом перевернувшись уві сні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T05:03:17Z
Світ на порозі нової пандемії: інфекціоністи б’ють на сполох через пташиний грип у пінгвінів, верблюдів і людей
TSN
2025-05-24T18:09:41Z
Ваші нігті б’ють на сполох: 11 тривожних ознак, які не можна ігнорувати
ТСН
2025-05-24T17:55:33Z
Скасування виплат по інвалідності: хто може залишитись без пенсії
ТСН
2025-05-24T17:54:50Z
В який час доби найкраще поливати город: помилятися можуть навіть досвідчені садівники
TSN
2025-05-24T17:54:41Z
Як уникнути гнилі на цибулі: поради для весняної посадки
TSN
2025-05-24T17:53:39Z
Прорив у медицині: тест крові виявляє генетичні патології в немовля за лічені дні
TSN
2025-05-24T17:53:22Z
Календар рибалки на червень 2025 року: дні найкращого кльову
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T19:00:37Z
Названо найпопулярнішу ягоду, яка є природним рятівником від випадіння волосся
TSN
2025-05-25T09:21:56Z
Як відкрити банку з тугою кришкою: три найкращі методи, які реально працюють
TSN
2025-05-25T08:09:14Z
Чи можна передбачити стать дитини за обличчям батька
TSN
2025-05-25T08:09:04Z
Як змусити людину сказати вам правду: 4 трюки, про які ніхто не знає
TSN
2025-05-25T07:06:52Z
Туристів обурюють ціни на курортах Туреччини
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T00:06:43Z
«Назаймана краса»: таємний острів у Туреччині підкорив туристів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T22:00:11Z
Як відмити навіть застарілий жир з решітки для плити: покладіть її до пакету — і нагар "відлетить" за 5 секунд
TSN
2025-05-24T17:54:43Z
Чи правда, що тарганів приваблюють до будинку певні запахи — які вони
TSN
2025-05-24T17:53:56Z
У Києві працює ППО
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T22:06:29Z
Лінія фронту станом на 25 травня 2025. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T19:51:13Z
Росія у рамках обміну передала Україні дезертира, який добровільно здався бойовикам
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T18:33:15Z
Окупанта після обміну допитали, побили і відправили на передову
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T17:15:03Z
Італієць вивчив українську та воює в ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T16:12:32Z
Розвідка пояснила, чому серед звільнених полонених не було бійців «Азова»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T15:18:23Z
Окупант заснув, а прокинувся у полоні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T14:15:28Z
На Харківщині росіяни знищили два стада корів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T13:42:14Z
Командир «Азова» обурився через обмін полоненими
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T13:18:42Z
У російській армії створено VIP-бригаду для чиновників – The New York Times
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T21:30:08Z
Боляче бачити. Рашисти перетворили на руїни вулицю в Мархалівці на Київщині
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T18:54:45Z
Верещук узяла до рук автомат
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T17:00:03Z
«Алієв ніколи не служив у 112 бригаді». Доброволець різко розкритикував ексгравця «Динамо»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T16:24:09Z
Ярослав Калінін:"СЗЧ - проблема загальна. В К-2 ми знайшли вихід".Віч-на-віч з Тетяною Крижановською.
FM-TV
2025-05-25T16:15:11Z
День Києва. Ліна Костенко пригадала, що нацисти теж так «вітали» Київ під час Другої світової
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T15:15:58Z
Ліцей на Житомирщині розповів про трьох убитих росіянами учнів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T13:30:43Z
Нідерланди у понеділок завершать передачу 24 винищувачів F-16 Україні
Европейская правда
2025-05-25T12:51:52Z
РФ "вгатила" по гуртожитку КНУ ім. Шевченка: ректор розповів про наслідки
ТСН
2025-05-25T11:21:46Z
У Тулі у Росії пролунала серія вибухів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T23:24:40Z
Харків атаковано дронами: у місті чули потужні вибухи
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T23:00:27Z
В Умані п'яний чоловік на BMW врізався в автобус
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T20:24:00Z
Під час російської атаки загинули батьки ексдепутата Хмельницької облради
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T18:00:54Z
На Французькій Рив’єрі друге за два дні масштабне відключення світла, підозрюють підпал
Европейская правда
2025-05-25T15:46:57Z
Біля берегів Індії затонуло судно з небезпечним вантажем, на борту були українці
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T14:42:05Z
У горах Швейцарії знайшли п'ятьох загиблих лижників
Европейская правда
2025-05-25T13:52:07Z
Атака РФ на Хмельниччину: Очевидиця розповіла про загиблих
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T10:39:03Z
На Львівщині невідомий підірвав гранату посеред подвір'я
ТСН
2025-05-25T09:51:49Z
Tesla втрачає позиції: названо нового лідера на ринку електромобілів у Європі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:27:35Z
У Києві помітили новий Lamborghini Urus S
VGorode
2025-05-22T10:12:04Z
Маск анонсував появу перших роботаксі у Техасі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:09:15Z
Як зробити так, щоб пральна машина не "стрибала": цікавий спосіб, щоб змусити її стояти нерухомо
ТСН
2025-05-17T20:22:21Z
Зарядити електромобіль стало дорожче: як змінилися ціни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T17:42:59Z
AWT Bavaria оголошує про відкриття нового інноваційного простору - AWT Studio UNIT.City
Корреспондент
2025-05-16T12:39:48Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
Прогноз магнітних бур на 25-27 травня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T04:42:48Z
В Альпах зведено найвищу у світі вежу, надруковану на 3D-принтері
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T23:00:21Z
Землю накриє сонячний супершторм: вчені закликають готуватися до масштабного блекауту
ТСН
2025-05-24T17:57:14Z
Магнітна буря 24 травня: чого очікувати від сонячної активності
TSN
2025-05-24T17:56:04Z
Рибалка випадково виявив корабель, затоплений понад 100 років тому
ТСН
2025-05-24T17:55:36Z
Космічна диверсія: як галактика змогла "вимкнути" зореутворення у сусідки
ТСН
2025-05-24T17:54:05Z
В Сонячній системі виявили нову карликову планету: що про неї відомо
TSN
2025-05-24T17:52:57Z
Війна і теорія ігор. Вчений пояснив, чи можна математично змоделювати кінець війни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T17:15:30Z
Кукурудза нового покоління: ШІ та генетика допомагають зменшити потребу в добривах
AgroPortal
2025-05-24T13:00:37Z
Переробники пішли за черешнями та вишнями у Центральну Азію
AgroPortal
2025-05-25T12:30:01Z
Борги перед інвесторами стримують розвиток зеленої енергетики – юристка
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T11:33:38Z
Agritechnica 2025: акцент на цифровізації та рішеннях з адаптації до змін клімату
AgroPortal
2025-05-25T09:00:47Z
АМПУ друга за прибутками серед державних компаній
AgroPortal
2025-05-25T08:30:20Z
Перший врожай ранньої прибуткової картоплі збирають на Чернігівщині
Agravery
2025-05-25T08:07:30Z
Автомобільний агроекспорт прискорився та подешевшав
AgroPortal
2025-05-25T06:30:09Z
Україна у топ-3 світових лідерів за доходами від продажу огірків
AgroPortal
2025-05-25T06:00:09Z
В Україні відкрили новий мінізавод із швидкої заморозки ягід
Agravery
2025-05-25T05:06:46Z
Курс валют на вихідні, 24-25 травня: скільки коштують долар, євро і злотий
TSN
2025-05-24T17:56:41Z
Збірна США виграла чемпіонат світу з хокею вперше з 1960 року
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T22:27:17Z
Українки вибороли «золото» на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T15:57:20Z
Сили оборони знищили ексгравця збірної Росії з футзалу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T08:36:45Z
Підсанкційний гімнаст Нагорний незаконно відвідав окуповані Донецьк та Маріуполь
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T18:54:41Z
США перемогли Швецію та вперше за 65 років вийшли у фінал чемпіонату світу з хокею
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T15:21:16Z
Євроліга-2025: чоловіча збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T15:00:19Z
Пішов з життя видатний ексгравець «Динамо»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T13:39:56Z
Вікенд для легіонерів збірної України: кубковий фінал Трубіна і фініш в Англії та Іспанії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T09:21:18Z
Був командиром спецпризначенців. На Курщині ЗСУ ліквідували чемпіона світу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T08:18:04Z