MY.UAНовини
Катерина Лисюк, «Суспільне Дніпро»: Відімкнення світла й статус критичної інфраструктури — це мій особистий біль
Катерина Лисюк, «Суспільне Дніпро»: Відімкнення світла й статус критичної інфраструктури — це мій особистий біль

Катерина Лисюк, «Суспільне Дніпро»: Відімкнення світла й статус критичної інфраструктури — це мій особистий біль

Менеджерка «Суспільне Дніпро» Катерина Лисюк переїхала до Дніпра з Миколаєва, де працювала продюсеркою місцевої філії. За її керівництва Дніпровська філія перемогла в трьох номінація премії «Суспільний код».

Катерино, повномасштабне вторгнення ви зустріли в Миколаєві, де обіймали посаду продюсерки Миколаївської філії Суспільного. І це був найбуремніший час для міста, коли воно з окупацією Херсонщини стало прифронтовим. У 2023 році ви переїжджаєте в Дніпро. Розкажіть, як приймали це рішення?

— Після року моєї роботи на посаді продюсерки Миколаївської філії, наприкінці 2022 року, в нас розпочалася нова хвиля реформування роботи Суспільного. З’являлися хаби й підпорядковані їм бюро, основне виробництво медіапродуктів (окрім, зрозуміло, новин) переносилися саме туди. Тому необхідність у продюсерах на всіх філіях зникла. Деяких продюсерів переводили в центральну дирекцію, у філіях, що ставали центрами хабів, їх залишали. Єдиними двома продюсерами, яких залишили у бюро (адже і Чернігів на той момент, і Миколаїв не були центрами виробництва) стали ми з Артемом Шелковим. Нам продовжили контракти ще на пів року.

Навесні 2023 року відбувалися конкурси на посади менеджерів у кількох філіях, і так вийшло, що в Дніпрі серед усіх учасників, за результатами співбесід, не обрали менеджера філії. Тобто на той час на Дніпровській філії вже не було продюсера (бо ця посада була ліквідована) і не обрали менеджера. Мені зателефонували з правління Суспільного і запропонували очолити філію як т.в.о. менеджера: «Це відповідальна посада, але ми вважаємо, що ти впораєшся!», — сказали мені. «Ого, — кажу. — Це ж трошки не мій напрям роботи». «Нічого, це новий виклик, але ти зможеш. Ми допоможемо. У твоєму підпорядкуванні буде велика філія, великий штат», — сказали. Але стати керівницею якої саме філії — не казали, тримали інтригу до останнього. І поки мені докладно розповідали про специфіку філії, про велике господарство, колектив і регіон, у мене просто червона лампочка в голові блимала: «Дніпро. Дніпро. Це про Дніпро», хоча я була знайома тільки з Анастасією Плющовою (колишньою головною редакторкою цієї філії). І, коли вже сказали прямо, яка філія, моєю реакцією було: «Навіть не сумнівалася!».

Мені потрібен був час усе обдумати, зважити, прийняти рішення. Адже я все життя прожила в Миколаєві, в мене там мама, мій дім, рідні… І тут — уперше в житті переїхати в інше місто. Запитала, скільки у мене є часу подумати, відповіли, що відповідь потрібна зараз. Я глянула, як дістатися з Миколаєва в Дніпро, скільки це коштує та скільки коштує оренда квартира в Дніпрі. Після цього подзвонила і погодилася на пропозицію.

  • Читайте також: Катерина Лисюк, «Суспільне Миколаїв»: «Із 16 квітня я не ночую вдома, тільки в укритті»

Катерина Лисюк

— Більш як рік ви працюєте в команді «Суспільне Дніпро», з жовтня 2024 року вас призначено менеджеркою філії. Розкажіть, із якими викликами зіштовхнулися на новому місці?

— Найперше — я звикала до міста. Дніпро — інше, воно відрізняється від решти великих міст, де я бувала, Києва, Харкова, Львова, Одеси… Дніпро — унікальне. До міста я вже звикла, але дещо мене дивувало і продовжує дивувати. Кожне місто має свою специфіку.

По-друге, треба було прихилити до себе колектив. Звичайно, я спочатку для них була абсолютно незнайомою людиною, яка звідкись приїхала. Я теж мала придивитися до нових колег, не злякати своєю експресією чи почуттям гумору, не бовкнути чогось зайвого людям. Але потім видихнула, відкинула надумані стереотипи й почала поводитися, спілкуватися й жартувати як зазвичай, як на «Суспільне Миколаїв». І десь за місяць більша частина колективу абсолютно звикла до мене, до моєї манери спілкування, прийняли. До речі, коли переїхала в Дніпро, повністю перейшла на українську мову.

По-третє, коли переїхала, то побачила, що немає згуртованості в колективі. Особливо це було помітно на тлі миколаївської філії, де вся команда — це єдиний колектив. Першим і найголовнішим пунктом для мене стало саме об’єднання людей, щоб не було розділення на творчих і не творчих. Ми — єдине ціле, ми робимо одну справу. Раз на місяць у нас у різних форматах, так би мовити, відбуваються загальні збори, на яких ми завжди проговорюємо, що ми одна команда, ми робимо спільну справу, наші рейтинги й показники — це наше спільне. Таку думку поділяє і наш головний редактор, ми працюємо в тандемі. До речі, для Дніпровської філії період кінця весни — кінця літа 2023-го став періодом повної зміни керівного складу: 13 травня я почала виконувати обов’язки менеджера філії, а 16 серпня у нас з’явився новий головний редактор Євген Педашенко.

І, по-четверте, це, звичайно, нова сфера роботи — менеджмент. Це інша робота, хоч і в медіакомпанії, але зовсім інша зона відповідальності.

Катерина Лисюк і головний редактор «Суспільне Дніпро» Євген Педашенко

— Розкажіть, що зараз входить у сферу ваших обов’язків? І як людині, яка до того займалася творчими питаннями, нині працюється у сфері менеджменту?

— Насправді, цей перехід у мене відбувався плавно. Така собі робота-навчання, вчилася всьому по ходу. Почала з того, на чому розумілася, що знала, те, що вже було відпрацьовано і налагоджено в Миколаєві. Реорганізувала роботу творчої частини колективу: відрядження, безпекові моменти тощо. Поступово розбиралися з питаннями дистанційної роботи, кадрами тощо. До того ж Євген (головний редактор філії) ніколи не працював на Суспільному, тому я допомагала йому зрозуміти, як працює Суспільне, деякі внутрішні бюрократичні моменти. Тому повністю відійти від творчого напряму не могла.

І паралельно вчилася менеджерської роботи — документи, накази, договори, робота з контрагентами й орендарями (а в нас їх багато), майно тощо. Не можу сказати, що це було легко, але дуже допомогли колеги: з центральної дирекції (зокрема з департаменту координації філії, особливо Оксана Латанська), мої дівчата та хлопці з філії, вже колишній менеджер «Суспільне Миколаїв» Дмитро Лугінець, інші менеджери, з ким я була знайома ще з мого продюсерства. Величезна подяка кожному і кожній із них, що пояснювали, допомагали, наставляли.

У нас дуже велика філія, багато приміщень, будівель, майна. Хотілося покращити, змінити, пофарбувати, перепланувати, щоб усе було естетично й красиво, але при цьому функціонально. Заходиш на філію — так, треба поміняти двері, поставити піддашок, квіти посадити, зробити ямковий ремонт, меблі поміняти. Наш кореспондентський пункт у Кривому Розі поділився з нами меблями, і ми функціонально облаштували ньюзрум. У нас дійсно дуже велике господарство і ми не завжди можемо найняти людей виконувати певну роботу. Іноді — не вистачає фінансування, іноді наймати підрядників нерентабельно та довго (а мені ж хочеться тут і зараз), тому робимо самі. І величезна подяка всій чоловічій частині колективу, що безвідмовно допомагають реалізовувати всі мої ідеї. Я дійсно кайфую від того, що ми все робимо гуртом.

От якось так у мене відбувався перехід від творчої роботи до фінансово-господарської. Перший рік роботи на посаді тимчасової виконувачки обов’язків менеджера філії я сама себе називала не т.в.о. менеджера, а менеджерським продюсером або продюсерським менеджером.

Команда «Суспільне Дніпро»

  • Читайте також: Альона Наталуха, «Суспільне Запоріжжя»: «Я прокидаюся — а мама сидить наді мною і плаче: “Ти ж більше туди не поїдеш?”»

— Який відбиток на роботу команди наклали постійні обстріли й пов’язані з цим блекаути? Як у зв’язку з цим організовуєте роботу?

— Що стосується блекаутів, то це був для нас великий виклик. Саме липневі блекаути 2024 року. На філії інколи не було світла по дев’ять годин. Але у нас є два генератори, у кореспондентському пункті є генератор. Ми налагодили систему, зробили розводку, чітко випрацювали алгоритми роботи під час блекаутів. Тим, хто працює дистанційно, передали великі пауербанки для ноутбуків та екофлоу. Ті, хто в місті, — як тільки вимикалося світло вдома, одразу їхали на філію. Ми максимально зробили все так, щоб люди могли працювати, а робочі процеси не зупинялися.

Довго сперечалися з ОВА, з місцевим ДТЕКом, але нам так і не вдалося отримати для філії статус критичної інфраструктури, щоб нас перестали вимикати. Блекаути влітку — це одна історія, а ось узимку — питання ставало просто критично. Адже на території філії розміщується котельня, вона опалює всі навколишні будинки й філію, і живиться вона також від нас. Відповідно, коли вимикається світло — вимикається й котельня, вимикається тепло в усіх будівлях навколо. Слава Богу, пережили цей період. Були чіткі, стабільні графіки відімкнень, ми знали точно, коли вимкнуть, коли увімкнуть електроенергію, і вже пристосовувалися під ці графіки. Плюс тепліше одягалися, ходили з термосами. Ситуація з відімкненнями й статусом критичної інфраструктури — це особистий біль і мій, і головного редактора. Ми вдвох намагалися це зробити, адже в правовому полі ми маємо бути критичною інфраструктурою, але поки питання не закрите.

Щодо «прильотів» ми вже випрацювали певний алгоритм роботи. Ми дуже швидко з цим розібралися, всі чітко знаємо, як ми працюємо, організовані чергування журналістів, операторів, водіїв тощо. Були нюанси з обласною владою з приводу що можна знімати, а що ні. Це не лише наша проблема, це проблема всіх медіа Дніпропетровщини. Були заборони або затримки у дозволах на зйомку цивільних об’єктів у перші хвилини після «прильотів». Аргументували роботою «певних служб», що ніби журналісти заважатимуть збирати докази. Навіть лунали погрози позбавити акредитації ЗСУ — це не наш випадок, але було і таке… Але ми, як й інші медіа, вже більш як три років живемо в умовах повномасштабного вторгнення, знаємо правила роботи на місцях «прильотів». Ми знаємо свої права, свої обов’язки та діємо винятково за законом.

Щодо загальноемоційного стану команди — ми тримаємося. Є виснаження, відчувається вже втома, внаслідок атак зазнавали пошкоджень оселі співробітників філії: у вересні 2023-го постраждала будівля кореспондентського пункту в Кривому Розі, у вересні вже 2024 року — основна будівля в Дніпрі, в жовтні минулого року постраждав будинок, у якому живе наша фахівчиня групи диджиталу, через атаки вже кілька разів уламками пошкодило будинок нашої провідної бухгалтерки. Але ми тримаємося, підбадьорюємо один одного. Це все одно неможливо порівняти з тим, що переживають, у яких умовах живуть і яку ціну платять дівчата та хлопці (зокрема і наші колеги), які боронять нашу землю від росіян. 16 березня, захищаючи нас, загинув наш колега, відеограф, Кирило Полікевич. Він віддав життя, захищаючи нас. Тому нам немає на що скаржитися! Лише висловити подяку йому й іншим воїнам, які загинули, захищаючи нас і наших близьких!

Робота кипить. Катерина Лисюк і співробітники Дніпровської філії

— Дніпропетровщина — один із регіонів, де розбудовується гіперлокальна мережа Суспільного. Які плани на цей рік?

— Гіперлокальна мережа на Дніпропетровщині існує з 2023 року. Розбудова відбувалася в момент переформатування роботи Дніпровської філії. Нова т.в.о. менеджера філії, новий головний редактор, і тут ще — розширення гіперлокальної мережі. Якби не повномасштабка, на Миколаївщині планувався розвиток гіперлокальної мережі у 2022 році. Як продюсерка, за ті два з половиною місяці до війни, встигла підготуватися до процесів розбудови гіперлокальної мережі саме для Миколаївщини. Тому коли у 2023-му оголосили про її розбудову на Дніпропетровщині, переформатувала напрацювання під нову область. Участь у такому масштабному всеукраїнському проєкті — це новий крутий досвід. Були різні моменти, але загалом це було цікаво. Коли ми командою їздили по всіх населених пунктах області, я ще й Дніпропетровщину подивилася, познайомилася з цікавими людьми.

З січня 2024 року ми взяли на роботу в штат трьох журналістів гіперлокальної мережі, які пройшли відбір. Коли вони з’їхалися у Дніпро, ми нарешті познайомилися особисто, показали їм філію, проговорили специфіку роботи тощо. І відпустили, так би мовити, у вільне плавання, але під пильним поглядом головного редактора:). За рік у нас трохи помінявся склад мережі, але ми залишилися в добрих стосунках із тими гіперлокальними журналістами, які вже не є частиною команди «Суспільне Дніпро». В планах на цей рік — максимально розширити свою мережу гіперлокальних кореспондентів у громадах Дніпропетровщини. Тішить, що люди знають про Суспільне, цікавляться нашою роботою і мають бажання стати частиною команди «Суспільне Дніпро». А для мене як для фанатки Суспільного це неабияка приємність. Тож ми в процесі.

Під час поїздок Дніпропетровщиною у пошуках гіперлокальних кореспондентів Суспільного

— Переглядаючи вашу фейсбук-сторінку, побачила, що ви періодично їздите в гості до інших філій Суспільного або вони приїжджають до вас. Як була започаткована ця традиція?

— Усе почалося з тренінгу з домедичної допомоги, який організувала Академія Суспільного мовника в Одесі. Для мене подібні тренінги є обов’язковими — з травня 2022-го я щороку відвідую подібні курси. Вважаю, що кожен медійник — журналіст чи оператор, бухгалтер або інженер — обов’язково мають знати, як допомогти собі чи людині поруч. З травня 2022-го я поклала в сумку турнікет, він завжди зі мною. Отож, наприкінці травня 2024 року планувався безпековий тренінг в Одесі. Ми з головним редактором і керівником групи діджиталу «Суспільне Дніпро» планували його відвідати. І в спілкуванні з моєю колежанкою — менеджеркою «Суспільне Запоріжжя» Маріанною Гурою — загітувала її та головну редакторку також приєднатися до нас і відвідати цей тренінг. Подали заявки, поїхали. Ці три дні, цей тренінг нас усіх дуже зблизив, ми здружилися, маємо спільні вподобання, одне з яких — подорожі. Ось такою групою ми їздимо по різних містах. Просто вирішуємо куди їхати — і їдемо. Всі завжди хочуть поїхати за кордон, в інші країни. Але ми майже не знаємо своєї рідної України, у нас стільки всього красивого! Приїжджаючи кудись, ми зустрічаємося з колегами, бо в кожній області є філія Суспільного, вони нам влаштовують прогулянки, розповідають про свої міста те, що ні на яких екскурсіях не почуєш і не побачиш. Минулих вихідних їздили в Запоріжжя, класно провели час. Скоро плануємо поїхати в мій рідний Миколаїв.

Катерина Лисюк із колегами Запорізької філії Суспільного

— Скажіть, а не виникає бажання взяти в руки мікрофон і піти знімати сюжет?

— Інколи дуже сумую за зйомками, за журналістською роботою, адже від початку повномасштабки, попри посаду продюсера, я працювала в «полі». Це просто стає частиною тебе, це залишається всередині, воно в тобі живе. І я знаю: якщо колись не буде вільних журналістів, то я поїду на зйомку — чи з оператором, чи сама зніматиму на телефон. Мене це заспокоює і тішить, але поки такої нагоди не було. Мабуть, у цьому моя особиста конвергентність: і закупівлю провести, і з орендарями чи контрагентами домовитися, і сюжет або репортаж зробити, і великий проєкт спродюсувати.

  • Читайте також: Михайло Сваричевський, Суспільне Херсон: Страшно отримувати несподівані дзвінки, раптом із кимось щось сталося

— Яке значення мають цьогорічні нагороди премії «Суспільний код»?

— Це була моя велика мрія — отримати персональну нагороду в номінації на «Суспільному коді». І вона збулася! «Суспільне Дніпро» загалом здобуло три нагороди: дві персональні (я — в номінації «Впевненість» і підномінації «Зараз все буде» та керівник групи диджиталу Артем Цегельник — у номінації «Якість» і підномінації «Watch dog якості») й одну нагороду в номінації «Регіональний проєкт» здобув наш цикл сюжетів про відновлення екосистеми на території колишнього Каховського водосховища з екологом Вадимом Манюком (авторка — Поліна Паламарчук). І це з урахуванням того, що нашими конкурентами були дуже круті люди й дуже сильні проєкти. Голосують усі співробітники компанії. Тому отримати таку нагороду — це показник того, що твою роботу бачать і цінують. Це дійсно дуже тішить! Але наші нагороди — це не тільки про мене, Артема чи Поліну, це про нашу філію загалом. Дніпро починає бути видимим на нашій «внутрішній» мапі філій Суспільного. До речі, з приходом нових людей у команду наші рейтинги кардинально стрибнули вгору. Зокрема, середньомісячна кількість переглядів наших матеріалів у ютубі у 2024 році збільшилася на 746%. І це дуже круто! А перемоги на «Суспільному коді» — це ще кілька перлинок у мішечок здобутків «Суспільне Дніпро». Це неймовірно надихає!

Команда «Суспільне Дніпро» разом не лише на роботі, а й на відпочинку

— Чим найбільше пишаєтесь у роботі? Що є вашою гордістю?

— Я радію, що завдяки роботі, я познайомилася з величезною кількістю класних людей. Тішуся, що тепер маю друзів-колег не тільки в рідному Миколаєві, а й у багатьох містах України. А найбільше пишаюся моїм колективом, нашою командою. Ми всі різні: за віком, темпераментом, поглядами та вподобаннями, але ми згуртовані, об’єднані, дружні, мегакруті та мегакласні. Я це відчуваю і бачу кожного дня. Кожен іноді робить неможливе задля досягнення спільної мети. І я пишаюся кожним і кожною та дякую всій команді за роботу, щирість та дружбу.

Фото з особистого архіву Катерини Лисюк

Читайте також
Анна Тульєва: Для мене «Євробачення» — це як повітря, я зараз цим живу
Михайло Сваричевський, Суспільне Херсон: Страшно отримувати несподівані дзвінки, раптом із кимось щось сталося
«Суспільне Суми» презентували перший випуск проєкту «Нематеріальне»
Альона Наталуха, «Суспільне Запоріжжя»: «Я прокидаюся — а мама сидить наді мною і плаче: “Ти ж більше туди не поїдеш?”»
Максим Яковенко: Зараз стоїть завдання, щоб радіо «Промінь» можна було зловити будь-де
«Суспільне Чернівці» презентує спецпроєкт «Молодий Івасюк»
Теги за темою
Днепр
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Коктейлі в укриттях та холодне море: пік сезону в Одесі проходить з аншлагом
Комсомольская правда
2025-07-26T07:01:45Z
Не море, але краще: де на Львівщині є пляж, коні, риболовля й хатинки в лісі
Telegraf
2025-07-26T07:00:00Z
Не пощастить: 3 знаки зодіаку, яким останні дні липня принесуть погану новину
24tv
2025-07-26T06:24:32Z
Секс після поранення: як повернутись до близькості у парі
TSN
2025-07-26T06:21:41Z
Вона розриває всі тренди: як приготувати красиву й смачну каву колд брю
24tv
2025-07-26T05:12:32Z
Як правильно зберігати гроші, аби вони лише примножувалися
24tv
2025-07-26T05:03:53Z
Втеча від галасу туристів: ці 2 острови у Європі ідеальні для спокійної відпустки
24tv
2025-07-26T04:36:55Z
У 6 знаків зодіаку розпочнеться новий розділ фінансового достатку: відома дата
GlavRed
2025-07-26T04:27:52Z
Подарунки та нові знайомства: 26 липня доля усміхнеться двом знакам зодіаку
GlavRed
2025-07-26T03:27:54Z
Рецензія на серіал «Король гольфу» / Stick
ITC
2025-07-26T07:04:14Z
Люди бояться говорити, – щире інтерв'ю з Lida Lee про "Хентай", участь в "Холостяку" і творчість
24tv
2025-07-26T07:03:19Z
Найтрендовіша спідниця сезону: встигніть її придбати цього літа
24tv
2025-07-26T07:03:00Z
Українці розкупили квитки на концерт Меладзе в Італії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T03:51:20Z
Галкін з Пугачовою показалися в нових образах: співачка здивувала довжиною вбрання
GlavRed
2025-07-25T23:27:00Z
Галкін і Пугачова хочуть приїхати в Україну: шоумен назвав умову
GlavRed
2025-07-25T22:39:35Z
Нікіта Кісельов – "Чайка" – 4 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-07-25T21:45:08Z
Найстильніша стрижка року: саме таку зачіску обожнює Сальма Гаєк
24tv
2025-07-25T21:03:40Z
Дуже важка хвороба: російську зірку запідозрили в найстрашнішому
GlavRed
2025-07-25T20:27:32Z
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Довіра та підтримка Зеленського залежать від його боротьби з корупцією — сенатор Блюменталь
ZN UA
2025-07-26T07:04:34Z
Стармер: Британія визнає Палестинську державу у рамках мирної угоди
Европейская правда
2025-07-26T07:01:42Z
Зеленський прокоментував масовану атаку РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T06:57:14Z
Орбан: Україні варто бути "буферною" державою та співпрацювати з ЄС замість вступу
Европейская правда
2025-07-26T06:54:42Z
Найбільш гучні справи які розслідує НАБУ в Черкасах
Украина Криминальная
2025-07-26T06:48:36Z
Глава МЗС Туреччини: У Стамбулі домовилися про саміт лідерів за участі Зеленського, Путіна і Трампа
Лига
2025-07-26T06:45:43Z
Історична подія: ексочільник МЗС проаналізував зміну послів у 16 країнах
24tv
2025-07-26T06:42:42Z
Як працює Нацрада, чому люди стають залежними від спілкування з ШІ, і як побудувати ефективні страткомунікації
Детектор М
2025-07-26T06:39:49Z
Корисно для ґрунту: три причини тримати гречку в сівозміні
AgroPortal
2025-07-26T07:00:32Z
Як правильно обрізати листя петрушки, щоб росла до пізньої осені
Gazeta UA
2025-07-26T06:57:32Z
Як зберегти молодість жінкам 40+: чотири корисні звички після сну
Gazeta UA
2025-07-26T06:57:27Z
Як схуднути після 50 років: головні перешкоди та реальні рішення
24tv
2025-07-26T05:27:17Z
Японські учені винайшли спосіб лікування синдрому Дауна
TSN
2025-07-26T05:03:55Z
Відновлення після фронту: які медпослуги можна отримати
ZN UA
2025-07-25T22:25:06Z
Сухість повік, свербіж та печіння: що викликає лущення на очах і як це зупинити
Знай
2025-07-25T20:51:14Z
Вакцини від Covid-19 врятували значно менше життів, ніж вважалося раніше — дослідження
ZN UA
2025-07-25T20:01:57Z
Як готувала бабуся: швидкий рецепт ніжних пиріжків з вишнею від Ярославського
24tv
2025-07-25T19:33:36Z
Травма, що породжує жорстокість. Як психологиня Тетяна Руденко допомагає військовим та їхнім родинам
Лига
2025-07-26T07:00:43Z
"Не спав усю ніч": чоловік розбагатів завдяки подарунку на його День Народження
Фокус
2025-07-26T07:00:32Z
Росія скасувала головний військово-морський парад у Петербурзі - ЦПД
УкраинФорм
2025-07-26T06:57:29Z
Ворог активно втрачає особовий склад та техніку на фронті - Генштаб
Gazeta UA
2025-07-26T06:39:48Z
В ЄС запроваджують штрафи для батьків, які забирають дітей з дитячих садків із запізненням
Известия Киев
2025-07-26T06:34:42Z
Зламалася гілка: як реанімувати дерево і врятувати врожай
GlavRed
2025-07-26T06:27:49Z
Українцям роздадуть безкоштовне житло – хто отримає поза чергою
Знай
2025-07-26T06:12:44Z
Робота для неповнолітніх в Україні: в яких областях найбільше таких робітників
ZN UA
2025-07-26T06:09:01Z
Чи заберуть у вас город, який ви не приватизували під час воєнного стану
24tv
2025-07-26T06:03:19Z
Повітряні сили повідомили, чим окупанти атакували Україну вночі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T07:03:05Z
Росіяни понад 110 разів обстріляли громади Сумщини, четверо поранених
УкраинФорм
2025-07-26T07:00:27Z
Атака на Дніпро та область: є жертва та поранені, зруйновано «Епіцентр»
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T06:48:21Z
На Південно–Слобожанському напрямку росіяни атакували сім разів, на Куп’янському вчора відбулося одне боєзіткнення – Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2025-07-26T06:37:29Z
Генштаб розповів про наступальні дії росіян
1News
2025-07-26T06:36:03Z
Російські військові вже у Покровську: ДРГ си щось більше — ISW
ZN UA
2025-07-26T06:33:48Z
У Чернівцях вчитель "мінував" школи та дитсадки
TSN
2025-07-26T06:33:15Z
Новий графік руху транспорту в Миколаєві: що змінилося для пасажирів
Политека
2025-07-26T06:31:18Z
Пам’яті енергетика, старшого лейтенанта Олександра Бизина
УкраинФорм
2025-07-26T06:18:02Z
У Харкові окупанти атакували рятувальників: ДСНС показала наслідки
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T06:54:13Z
Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 26 липня
Мій Харків
2025-07-26T06:49:05Z
Знайдено бомбу уповільненої дії: руйнівний землетрус може статися будь-якої миті
Фокус
2025-07-26T06:45:22Z
В РФ БпЛА атакували радіозавод "Сигнал", який виробляє комплекси РЕБ
Фокус
2025-07-26T06:45:21Z
Росія знищила "Епіцентр" у Кам'янському. Як він виглядає після атаки
Telegraf
2025-07-26T06:42:50Z
Біля Кам'янська росіяни знищили Епіцентр
УкраинФорм
2025-07-26T06:24:24Z
Окупанти понад три години атакували Харків та область КАБами, балістикою та дронами
Комсомольская правда
2025-07-26T06:16:29Z
"Харків відновлюється навіть тоді, коли ще димить": у місті досі палають пожежі, спричинені масованим повітряним ударом
ZN UA
2025-07-26T06:06:18Z
Внаслідок обстрілу Шосткинської громади поранені 3 людей: у якому вони стані
24tv
2025-07-26T05:57:58Z
Зірка збірної України відзначився двома результативними діями в матчі з англійським клубом
24tv
2025-07-26T07:03:18Z
Ліверпуль цікавиться півзахисником Ювентуса
Football.ua
2025-07-26T06:58:44Z
Блан: Без Ла Масії, Барселона вже б зникла
Football.ua
2025-07-26T06:58:25Z
Збірна України з баскетболу вдруге перемогла Нідерланди у контрольній грі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T06:51:55Z
Ребич домовляється про повернення на батьківщину
Football.ua
2025-07-26T06:45:26Z
Стало відомо, які преміальні отримає Лунін за участь у клубному чемпіонаті світу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T06:36:29Z
Юрій Ковальчук здобув «золото» чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства
УкраинФорм
2025-07-26T06:27:12Z
Захисник Торіно перебрався до Сассуоло
Football.ua
2025-07-26T06:13:35Z
Зірковий супертяж відверто оцінив рівень Усика після перемоги над Дюбуа
24tv
2025-07-26T06:09:00Z
Комунальні платежі підскочать втричі: хто буде платити більше
24tv
2025-07-26T07:03:18Z
Підвищення тарифів на комунальні послуги у Харківській області: що варто знати про ціни
Политека
2025-07-26T07:00:53Z
Життя після 70 років: як зростають пенсії літніх українців
24tv
2025-07-26T06:03:06Z
Подорожчання палива в Україні: у Нацбанку пояснили, чого чекати водіям
Хвиля
2025-07-26T06:00:20Z
Цей популярний продукт з ринку може бути небезпечним: як розпізнати підробку
Telegraf
2025-07-26T05:57:51Z
Чи зміняться тарифи на газ із вересня: вже відомо чітку відповідь
24tv
2025-07-26T05:33:06Z
ЄС готує дзеркальну відповідь на впровадження Трампом з 1 серпня нових тарифів на імпорт
Известия Киев
2025-07-26T05:28:00Z
Страйки в європейських аеропортах на вихідних можуть зірвати тисячі відпусток
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T05:21:51Z
Високі ціни на малину будуть триматись до вересня
Agravery
2025-07-26T05:21:50Z
Форум з кіберзлочинності Leak Zone публічно розкрив IP-адреси своїх користувачів
InternetUA
2025-07-26T07:01:36Z
Amazon представив новий кольоровий Kindle
InternetUA
2025-07-26T06:49:04Z
Вийшла публічна бета-версія Apple iOS 26
InternetUA
2025-07-26T06:31:03Z
Незвичний "щоденний ритуал" ретривера став вірусним: що незвичного робить собака
Фокус
2025-07-26T06:30:48Z
Новий пошук Google Web View упорядковує результати за допомогою штучного інтелекту
InternetUA
2025-07-26T06:16:34Z
Заробляти на YouTube: скільки платформа платить за 10 000 переглядів
24tv
2025-07-26T05:03:29Z
Вчені знайшли помешкання понад 40 тис. гігантських черепах: як їх рахували
TSN
2025-07-26T04:51:37Z
Як клімат, війна і занедбані землі створили ідеальні умови для навали сарани
24tv
2025-07-26T04:33:58Z
У застосунку «Армія+» запустили навчальний курс «Стоп корупція»
УкраинФорм
2025-07-26T04:12:25Z
Куди поділись Renault Logan та Sandero, та чому зникають хетчбеки?
AutoCentre
2025-07-26T05:04:33Z
Покинула російського пілота, народила дитину: історія кохання Ферстаппена та Піке
24tv
2025-07-26T04:12:26Z
Наступник Audi TT дебютує восени у вигляді концепту
Топ Жир
2025-07-26T01:18:52Z
Hyundai готується представити доступний електричний автомобіль
Топ Жир
2025-07-26T00:18:27Z
27 автомобілів Lamborghini Revuelto можуть отримати звичайні двері замість класичних ножичних
Топ Жир
2025-07-25T23:33:44Z
Коли звичайний позашляховик здає, цей водоплавний V8-монстр продовжує рух
Топ Жир
2025-07-25T22:03:06Z
Автомобілі, які обирають справжні колекціонери, можуть вас здивувати
Топ Жир
2025-07-25T21:18:32Z
Мільйони водіїв ненавидять цю систему економії палива, тому EPA планує її скасувати
Топ Жир
2025-07-25T20:33:43Z
Ця замаскована V8 суперкар демонструє AMG у найбільш нестримному вигляді
Топ Жир
2025-07-25T20:03:21Z