MY.UAНовини
"Поки живий Путін, нам треба потужні ЗСУ": як працює 14-й полк БпАК і вражає цілі далеко в Росії
"Поки живий Путін, нам треба потужні ЗСУ": як працює 14-й полк БпАК і вражає цілі далеко в Росії

"Поки живий Путін, нам треба потужні ЗСУ": як працює 14-й полк БпАК і вражає цілі далеко в Росії

У січні цього року бійці 14-го полку безпілотних авіаційних комплексів разом з іншими підрозділами успішно вразили нафтобазу в Енгельсі – тому самому російському місті, звідки злітають бомбардувальники й б'ють ракетами по Україні.

Загалом з дронами 14-го полку БпАК "тісно познайомилися" не лише російські аеродроми в Липецьку і Морозовську, а й інші ворожі об'єкти в низці регіонів країни-окупанта. Багато операцій підрозділу досі залишаються таємними. Попри це бійці щодня продовжують працювати над ураженням цілей у глибокому ворожому тилу.

14-й полк – особливий підрозділ наймолодшої структури в ЗСУ – Сил безпілотних систем. Він повністю складається з добровольців, та й потрапити сюди мріють багато людей, хоч і не всім вдається.

Як працює підрозділ, якими є критерії до кандидатів, кому можуть відмовити та хто найбільше зараз потрібен полку – в інтерв'ю 24 Каналу розповів керівник рекрутингового центру 14-го полку БпАК СБС Юрій "Avis".

Як працює 14-й полк і чому почав розвивати рекрутинг

14-й полк БпАК– доволі молодий підрозділ, який з’явився під час повномасштабної війни. Як почалася ваша історія у лавах полку?

Я долучився до полку десь на річницю з моменту його створення. І якраз в той час відбувалася певна реструктуризація й виникла потреба в розвитку напрямку рекрутингу. Треба було швидко поповнювати полк новими військовослужбовцями, і командування вирішило, що треба створювати окремий рекрутинговий підрозділ. На той момент рекрутинг для Збройних Сил ще був нетиповим.

Ця потреба була продиктована тим, що потрібні люди. Я, людина з досвідом рекрутингом у цивільному житті вже майже 25 років, очолював рекрутингову компанію. Тому я добре знаю, як працює рекрутинг у комерційній сфері.

Я шукав для себе підрозділ, де буду максимально ефективний з точки зору своїх навичок. Подавався на різні вакансії, де були потрібні рекрутери. Мене порекомендували 14-му полку, я зустрівся з представником, ми поспілкувалися і виявили, що їм потрібен рекрутинг, а я наче в цьому розбираюся, як тоді мені здавалося.


Юрій "Avis" / Фото, надане 24 Каналу

Коли я підписав контракт, то почав фактично з нуля розбудовувати рекрутинг. Почалося в нас все з прописання процесів, навчання людей і в вересні 2024 року ми запустили його.

Чим відрізняється цивільний рекрутинг від військового?

Моя місія, як я собі це бачу, – принести найкращі практики комерційного рекрутингу в Збройні Сили. Але в ЗСУ, по-перше, є своя доволі специфічна ієрархія та бюрократія в хорошому сенсі слова. Тобто тут треба враховувати речі, які в комерційному не такі важливі.

Наприклад, є посада фахівця закупівлі запчастин. У комерційному принцип простий – ти знаходиш людину, яка має потрібні навички та досвід, проводиш співбесіду і все добре. А у військовому рекрутингу є нюанс: от є кандидат, який ідеально підходить на посаду, але з’ясовується, що він офіцер запасу, а посаду, на яку ми шукаємо, може отримати солдат чи сержант.

Ще одна відмінність – терміни залучення. У цивільному житті після співбесіди людина завершує всі свої справи і вже от з понеділка може почати працювати. В армії ж все зовсім не так. Коли ти знайшов людину, вона має завершити всі свої справи, далі йде етап долучення від кількох днів до кількох місяців. І після долучення потрібно ще пройти базову військову підготовку. І добре, якщо на БЗВП новобранець поїде зразу.

У нас, в Сил безпілотних систем, є свій навчальний центр. Відповідно, в нього є свій календар формування груп для навчань. Буває, що ми всі процедури завершили, але новобранцю треба чекати зо 2 тижні, перш ніж він вирушить на БЗВП. Період між тим, як знайшли людину, і тим, коли вона потрапила у підрозділ, займає місяці. А за цей час можуть відбутися зміни. Наприклад, коли новобранець прийшов, були актуальні певні завдання і на них він був потрібен, а поки пройшов весь процес, ті завдання не актуальні. То ж тоді доводиться і перескеровувати його відповідно до навичок та вмінь на інші завдання.


Боєць 14-го полку БпАК СБС / Фото, надане 24 Каналу

На співбесідах ми наголошуємо, що велику увагу приділяємо цивільному фаху і цивільним навичкам майбутніх військових. І саме за цими критеріями йде відбір.

Ми чітко слідкуємо за тим, щоб людина, котра до нас долучилася, була залучена командиром на ті задачі, де найбільш ефективна. Нема такого, що прийшов фаховий бухгалтер, а ми його відправили в сапери. Для нас це нереальна ситуація.

Чи от на бойову посаду ми не переведемо кухаря, бо він нам потрібен – це цінний фах. Навчити військовослужбовця інженерно-саперної справи – теж вимагає багато часу, але навчити кухаря, котрий може на тисячу людей приготувати сніданок, обід та вечерю, ще складніше. Тому кожен командир, який відповідає за певні задачі й набирає собі команду, зацікавлений в тому, щоб ці люди були задіяні саме там, де вони корисні.

Значна частина роботи 14-го полку зараз утаємничена й багато ваших успішних операцій засекречені. Проте, якщо можна узагальнити, то якими є основні напрямки роботи підрозділу?

Основна наша специфіка – задачі, котрі пов’язані з глибинним ураженням обʼєктів ворога на 1 000 і більше кілометрів. І це впливає на все – на побудову того, як ми виконуємо бойові задачі, як проходить служба.

У нас немає якоїсь ділянки на фронті, яку ми утримуємо. Усі наші задачі виконуються у форматі малих бойових груп, які виїжджають на місце, котре облаштовується для виконання завдання. Однак працюємо ми швидко, бо після початку запусків ворог помічає позицію і починає спроби протидії нашим операціям.

Усе робиться швидко і тому в нас навчання є ключовим ціннісним параметром. І воно є безперервним. Постійне навчання, практика, злагодження по різних напрямках – бойовим, стрілецьким, тактико-медичним, фаховим. Це все робиться для того, аби виконання бойових задач проходило при максимальному злагодженні, швидко та оперативно.


Бійці полку на завданні / Фото 14-го полку БпАК СБС

Як стати частиною підрозділу

Чи вплинули новини про переговори на те, скільки людей хочуть долучитися до полку останнім часом?

До нас постійно бажають долучитися добровольці, ми ретельно відбираємо їх і не кожен навіть може потрапити до нас. Тобто загалом стабільний потік людей, однак дійсно на фоні глобально-політичних новин маємо очевидний спад. У нас суспільство потрапляє у полон певної ілюзії.

На це треба дивитися ширше і глобальніше. Якими б зараз не були домовленості й уявити там глобальне перемир’я, все ж Збройні Сили рівня воєнного стану будуть нам потрібні дуже довго. Принаймні поки живий Путін, а далі невідомо.

Ті, хто зараз тримає фронт, – це люди, котрі прийшли у 2022 році. Коли вони долучалися до Тероборони, я впевнений, вони думали, що це на кілька місяців чи на рік. Минув рік. Ще один. Тепер уже третій. Але це триватиме далі. І мова йде не про гарячу війну. Триватиме наша потреба мати потужні Збройні Сили. Це означає, що нові люди нам потрібні завжди.

Як проходять першочергові етапи долучення до підрозділу?

Коли людина відгукується на наше оголошення, вона заповнює анкету. Рекрутер аналізує відповіді – це перший етап. В анкеті можна вказати бажану посаду і часто там пишуть: "Я хочу бути оператором БпЛА". Ми ж Сили безпілотних систем, усі хочуть бути операторами БпЛА.

Звісно, ми враховуємо, чого людина хоче, але для нас більше значення має те, що людина може. Якщо вона хоче бути оператором, то треба бачити в резюме інформацію про те, де він проходив навчання, скільки годин літав. Для нас важливий цивільний фах і цивільні навички.


З такими дронами працюють бійці / Фото 14-го полку БпАК СБС

І, звісно, не менш важливим є те, які є зараз актуальні потреби підрозділу та в яких саме фахівцях. Ось за цими трьома критеріями рекрутер визначає, про що буде говорити з кандидатом на співбесіді.

На співбесіді вже визначається те, ким людина хоче та може бути. Ми пояснюємо кожному, що якщо ви літали на симуляторах Mavic чи FPV – це чудово, але в нас зовсім інші БпЛА – великі та складні. І тільки коли ви до нас долучитеся, тоді почнеться ваше навчання по роботі з ними.

Якщо у вас є бажання та хист, командир побачить, що ви дійсно маєте круті результати, то він довірить вам виконання бойових задач. Однак цей шлях треба пройти. Є альтернативні варіанти. Наприклад, актуальна посада в кількох підрозділах – сапер. Звісно, потрібна відповідна ВОС, ментальна готовність та специфічний характер. Ми пропонуємо різні варіанти.

Якщо на співбесіді ми приходимо згоди щодо посади, то процес іде далі, якщо ж ні, то ставимо людину в кадровий резерв, і, якщо в нас з’явиться потреба саме на ту посаду, яку хотів отримати новобранець, – телефонуємо і пропонуємо.

Кому можуть відмовити

Ви вже згадували, що до 14-го полку БпАК потрапити нелегко і не кожен охочий може стати частиною підрозділу. З яких причин ви можете відмовити потенційному новобранцю?

Ми перевіряємо кандидатів через YouControl. Якщо є кримінальні справи – відмовляємо. Не обов’язково навіть кримінальні порушення. Наприклад, якщо людину позбавили водійських прав через водіння в стані алкогольного сп’яніння – ми відмовляємо.

В анкеті у нас є також питання щодо стану здоров’я. Ми додали туди варіант відповіді "у мене купа болячок, але я хочу служити". Додали його спеціально для людей, котрі усвідомлюють свій стан, але хочуть долучитися до нас. При знайомстві ми розпитуємо про ці хвороби й про те, як вони впливають на життя.

Але навіть якщо людина відгукується на посаду інженера чи бухгалтера, де нема якихось фізичних навантажень, їй все одно потрібно пройти БЗВП. А якщо фізичний стан не дозволяє цього, ми відмовляємо, бо це складне навантаження. Є доволі великий відсоток відмов за станом здоров’я.

Також у нас є психологічне тестування для рекрутів. Ми обрали певну психологічну методику, за якою оцінюємо готовність до навчання, стресостійкість та наполегливість. Якщо по цих показниках людина не добирає достатні бали – теж відмовляємо.

Ну й останнє – безпековий блок. Для певної категорії кандидатів у нас передбачена OSINT-перевірка та перевірка з використанням поліграфа. І при негативних результатах також відмовляємо.

А якщо говорити про зворотне – чи бувають випадки, коли при вивченні анкети або ж під час співбесіди ви розумієте, що ось цей кандидат точно вам потрібен. Про які навички чи вміння йдеться в такому випадку?

Якщо ми бачимо, що людина підходить на якусь актуальну посаду, наприклад кухаря або сапера, вона точно нам потрібна. Зараз у нас є ще така специфічна посада радіочастотного інженера – це людина, яка має навички роботи з антенами. Якщо кандидат займався чимось схожим – він нам потрібен.

І взагалі, коли людина декларує свій цивільний фах, ми намагаємося саме такий йому запропонувати й в нас. Тобто можна займатися тим же, чим і в цивільному житті, просто буде більша зарплата й менше вихідних, а іноді й без них. Але це важлива робота.

Як відбувається переведення військових з інших підрозділів

Рекрутинг – це не лише про залучення цивільних, але й про переведення чинних військовослужбовців з інших підрозділів. Якщо говорити про переведення до 14-го полку, то вимоги до військового такі ж, як і до цивільного, чи вони відмінні?

Є доволі формальні нюанси. Наприклад, чинним військовим не треба проходити БЗВП. Якщо все буде гаразд, їм потрібно подати рапорт через "Армія+", додати рекомендаційний лист від нас і очікувати протягом трьох дів на погодження.

Але є певні вимоги. Наприклад, людина має відслужити понад пів року в поточній військовій частині. В анкеті для військовослужбовців є питання про те, чи вони вже відслужили 6 місяців. Якщо відповідь "ні", то поки що ми не можемо зробити переведення. Також якщо боєць служить у бойовій бригаді й командир не погоджує переведення, то ми не беремо таку людину до розгляду. Він може бути класним, ми можемо його опрацювати, але Генштаб відмовить у переведенні.

Якщо ж усе добре, то ми беремо людину в опрацювання. Далі звичайні процедури – перевірка в YouControl, психологічні тести, погодження командиром.

Чи можна потрапити до 14-го полку після СЗЧ

А з тими, хто повертається із СЗЧ, ви працюєте? Чи такі кандидати одразу отримують відмови?

Це доволі делікатне питання. Ми ретельно розглядаємо причину СЗЧ. Від такого кандидата ми просимо пояснювальну записку. З ним проводить попередню співбесіду заступник командира полку з морально-психологічного забезпечення, аби з’ясувати, чи це дійсно були обставини, де СЗЧ було єдиним виходом. Нам важливо це розуміти, бо все ж таки цей боєць пішов на критичне правопорушення. Нам потрібні люди, на яких ми покладаємося на 100%.

Якщо це СЗЧ через сварку з командиром або не була погоджена відпустка – ми відмовляємо. Для нас важливо розуміти, яка в людини була мотивація для СЗЧ і як він зараз оцінює свій вчинок. Якщо пояснення прийнятні – ми беремо людину до розгляду, але командир буде попереджений, що цей новобранець повернувся із СЗЧ.

Враховуючи ці всі підходи до відбору кандидатів, для нас долучення військовослужбовців з СЗЧ – це доволі непроста процедура, особливо після 1 березня, коли перестала діяти спрощена процедура повернення з СЗЧ. Також додає складності те, що процеси повернення з СЗЧ більше орієнтовані на сухопутні війська, а ми належимо до Сил безпілотних систем. Зараз зі статусу СЗЧ ми беремо до розгляду тільки таких кандидатів, які мають специфічні та унікальні навички.

Які посади найбільше цікавлять новобранців

Крім операторів БпЛА, які запити є найпопулярнішими серед потенційних кандидатів?

Вакансії, які у нас є, поділяються на 3 категорії:

  • бойові;
  • посади в підрозділах забезпечення;
  • інженерно-технічні.

Запитів у 2 останні значно більше, ніж у бойові. Саме ті посади є найбільш складними і важливими, тому що на них потрібні люди з цивільним фахом. Що стосується бойових, там більше людей долучаємо і навчаємо. Цивільний досвід там не так критичний. Але за відгуками найбільше цікавить посада оператора БпЛА.

Як відбувається подальший процес долучення до підрозділу після перевірок та співбесід?

Для цивільних людей є два шляхи – мобілізація або контракт. Як пріоритетний підрозділ, ми можемо мобілізовувати напряму. Це означає, що ми приймаємо людину в полк і далі від нас вона їде на БЗВП в навчальний центр Сил безпілотних систем. Після підготовки повертається в підрозділ, де продовжується фахове навчання. Бувають ситуації, коли ми починаємо вчити новобранця до БЗВП, потім він відправляється на підготовку, повертається і продовжує навчання.

Другий варіант – контракт. Ми використовуємо його для молодих військовослужбовців віком від 18 до 25 років. У цьому випадку людина проходить усі процеси оформлення і на БЗВП її відправляє РТЦК. Тобто її відправляють не в наш навчальний центр, там спектр більший. Після БЗВП ми забираємо цю людину і починаємо фахову підготовку та бойове злагодження. Також продовжується підготовка по ключових напрямках загальної підготовки.

Чи можна потрапити до полку, якщо отримав повістку від ТЦК

Деякі рекрутингові центри практикують роботу зі зверненнями від тих, хто отримав повістку або був "бусифікований". Є випадки, коли ті чи інші бригади працюють над "перехопленням" цієї людини. Чи практикуєте таке ви?

У нас дуже ретельний відбір. Нас цікавить не тільки кваліфікація, навички та знання, але й мотивація долучення. Ми в першу чергу працюємо з добровольцями, які самостійно хочуть до нас долучитися.

Якщо людина дзвонить нам з ТЦК – це не про той рівень мотивації. Та й чисто організаційно є певні труднощі із взаємодією з ТЦК.

ТЦК – це окрема військова структура, яка має свої цілі, плани та своє нормативне поле. З деякими ТЦК ми налагодили стосунки на горизонтальному рівні. І якщо мова йде про нашого хлопця, якого раніше вже погодили та чекаємо в полку, то ми докладаємо усіх зусиль, щоб врегулювати ситуації з представниками ТЦК і долучити до нас такого рекрута. Але якщо це перший дзвінок від кандидата, який вже проходить процес мобілізації в ТЦК, то таким рекрутам ми вже не можемо запропонувати долучення до нас. Як казав раніше, ми очікуємо на рекрутів, які хочуть до нас свідомо та за планом.

Як ухвалити "непопулярне" рішення піти в армію

Якщо говорити про тих, хто зараз шукає для себе підрозділ і розглядає 14-й полк БпАК, то що ви порадите таким людям? На що їм найперше звернути увагу та як підготуватися до того, аби долучитися до полку?

Людина, котра зараз добровільно долучається до Сил оборони – смілива і відповідальна. Бо це рішення круте і ухвалене попри психологічні бар’єри, які доводилося подолати. Після трьох років повномасштабної війни у нас зараз такі "заспокійливі" новини. То ж на тлі цього рішення піти в армію – сміливий та відповідальний вчинок.

Шукаючи собі місце в армії, потрібно дивитися на ті посади, на яких ти можеш бути найбільш корисним. Це відповідальний підхід.

Крім того, має бути певна ментальна пластичність та готовність до навчання. Потрібно й зараз оновити певні свої навички, наприклад пройти тактично-медичні курси, курси БпЛА чи інженерно-технічні.

Ви згадали про психологічні бар’єри – зараз рішення долучитися до війська не є таким популярним, як було, наприклад, у 2022 році. І для тих, хто сумнівається щодо служби, це складно, адже зараз багато розмов про "домовленості", на фоні яких питання чи треба ще йти у військо посилюються.

Служба в Збройних Силах – це така ж сама робота, як будь-яка інша, тільки з певними нюансами. Це дуже важко, багато роботи, котра часто понаднормова. При цьому речове та харчове забезпечення, медичні послуги, пільги та висока оплата. І сьогодні це найбільш поважна робота.

Для будь-якого громадянина України, який бачить своє майбутнє тут – це про відповідальність. Коли минулого року запрацював "Резерв+" – понад 4 мільйони людей оновили свої дані. Так, вони не стали добровольцями, але вони розуміють, що є обов’язок і є відповідальними громадянами.

У мене пропозиція до цих людей: продовжувати іти далі впевнено цим же шляхом. Нам потрібні потужні Збройні Сили. Як би там не пройшли перемовини, тільки Збройні Сили є гарантією безпеки. І ваше долучення є вкладом у потужність.

Ви будете виконувати ту ж роботу – якщо ми говоримо про медика, кухаря, інженера та інших – але вона більш значуща для нашого суспільства зараз. Обирайте Україну для себе і для своїх дітей. Долучайтеся до війська і допомагайте створити майбутнє.


14-й полк БпАК СБС запрошує на службу добровольців

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
"Вони не діють": Українці у Польщі скаржаться на проблеми з новими правилами оформлення загранпаспортів без військового квитка
Antikor
2025-04-03T15:21:09Z
Немає талона – купи, високий податок – домовся: як працюють неофіційні розцінки у сервісних центрах МВС
Знай
2025-04-03T15:21:08Z
Месниця, палійка, дипломатка і єдина жінка-правителька в Україні: цікаві факти про княгиню Ольгу
24tv
2025-04-03T15:15:15Z
Іспанія офіційно припинила програму "золотих віз"
Европейская правда
2025-04-03T15:06:17Z
Чеська ініціатива гарантує постачання боєприпасів Україні до вересня - Ліпавський
УкраинФорм
2025-04-03T15:04:49Z
Українські зброярі створили новий БпЛА, що знищує бронетехніку та стійкий до РЕБ
InternetUA
2025-04-03T15:01:05Z
Corps, щоб не corpse
Петр и Мазепа
2025-04-03T15:01:01Z
Обіцяли скасування пайових внесків - на практиці вимагають платити навіть двічі
Подробности
2025-04-03T15:00:04Z
Жінка знайшла на тротуарі запечатану з 1987 року коробку: що було всередині
Фокус
2025-04-03T14:58:51Z
Росіяни здійснили спробу масованої атаки з бронетехнікою на Донеччині, але зазнали невдачі
24tv
2025-04-03T15:21:37Z
Графіки відключення світла в Дніпрі 4 квітня: хто залишиться без електрики
Политека
2025-04-03T15:16:18Z
Рух синьою гілкою метро в Києві призупинено: у чому причина
Telegraf
2025-04-03T15:15:35Z
Корупція в Києві: наступного тижня Київрада голосуватиме щодо відставки секретаря Бондаренка
ZN UA
2025-04-03T15:13:47Z
Битва за столицю: Київрада обмежила повноваження голови КМВА
ГЛАВКОМ NET
2025-04-03T15:09:41Z
У "володаря" лісів України знайшли незадекларовані статки: у які ще скандали він потрапляв
Telegraf
2025-04-03T15:09:27Z
Скільки коштує орендувати дачу на літо під Києвом: два популярні напрямки вашого відпочинку
Telegraf
2025-04-03T15:03:43Z
«Їсти взагалі ніх** бл**ь»: російські окупанти скаржаться на голод, їдять кропиву, п’ють з болота
Antikor
2025-04-03T15:03:02Z
"Це ганьба": Кличко критикують за сесію міськради та рішення, хто і що говорить
Telegraf
2025-04-03T15:00:56Z
Тарифи Трампа: Німеччина та Франція наполягають на "агресивнішій" відповіді ЄС
ZN UA
2025-04-03T15:28:48Z
Грузія скоротила термін безвізового перебування українців
ГЛАВКОМ NET
2025-04-03T15:28:43Z
Росіяни скинули авіабомби у районі Слатиного на Харківщині
УкраинФорм
2025-04-03T15:27:54Z
Путін готовий до переговорів з Трампом, але не виключає продовження війни у разі їх провалу
Antikor
2025-04-03T15:27:42Z
Трамп починає війну: як нові мита від США змінять світовий порядок та яка роль РФ
GlavRed
2025-04-03T15:27:25Z
Це капризні діти: що українські військові думають про план Трампа з припинення вогню
Факти ICTV
2025-04-03T15:25:20Z
Паліса відреагував на загрозу наступу Росії: ворог дійсно готується
24tv
2025-04-03T15:24:50Z
Зеленський розповів про «червоні лінії» України на переговорах про завершення війни
УкраинФорм
2025-04-03T15:22:16Z
Макрон попередив, що тарифи Трампа "зроблять американців біднішими"
Европейская правда
2025-04-03T15:16:49Z
"Сімпсони" повернуться: телеканал Fox продовжив культовий серіал на чотири сезони
Фокус
2025-04-03T15:30:51Z
Фатальна "Скарлетт": яка актриса розбила серце серцеїду Велу Кілмеру
Фокус
2025-04-03T15:15:22Z
Як мамі з донькою одягнутися в однаковому стилі: вражаючі образи, які можна повторити
24tv
2025-04-03T15:06:53Z
«Гомер пишався б»: Universal назвала «Одіссею» Нолана «шедевром нашого покоління» і не показала жодного кадру на CinemaCon
ITC
2025-04-03T14:52:54Z
Якщо ви хочете мати молодший вигляд, зверніть увагу на ці стрижки
TSN
2025-04-03T14:49:12Z
Зізнання про Данилка і сльози мами: усі подробиці концерту Дмитра Волканова в Києві
TSN
2025-04-03T14:48:07Z
Олена Пшенична стала лавреаткою премії імені Олеся Гончара
УкраинФорм
2025-04-03T14:40:42Z
Висока і довговолоса: старша донька Джолі та Пітта стала справжньою красунею
GlavRed
2025-04-03T14:28:37Z
В Україні з’явилася газета під назвою «Театральна халепа!»
Детектор М
2025-04-03T14:25:26Z
Лунін отримав травму та може пропустити місяць
Football.ua
2025-04-03T15:30:37Z
Шевченко програв вибори до виконкому УЄФА
Football.ua
2025-04-03T15:27:07Z
Емері: Я дуже пишаюся нашою роботою в матчі з Брайтоном
Football.ua
2025-04-03T15:01:26Z
В УЄФА не розглядали питання повернення РФ на міжнародні турніри – AS
ZN UA
2025-04-03T14:59:58Z
Дар'я Білодід не захищатиме титул чемпіонки Європи з дзюдо в Подгориці
УкраинФорм
2025-04-03T14:58:21Z
Моурінью може отримати дискваліфікацію на 10 матчів за те, що схопив за ніс Бурука
Football.ua
2025-04-03T14:52:23Z
Моурінью схопив за носа тренера суперників і отримав вилучення
Факти ICTV
2025-04-03T14:37:45Z
Забарного оцінили як одного з найгірших гравців у матчі проти Іпсвіча
24tv
2025-04-03T14:36:43Z
Юна українка задала новий тренд у художній гімнастиці
Telegraf
2025-04-03T14:27:51Z
Рекордно за 9 років: зафіксовано історичне падіння долара порівняно з євро
Фокус
2025-04-03T15:27:25Z
Які квартири найактивніше купують у 2025 році та чому
24tv
2025-04-03T15:21:48Z
Україна отримала від Польщі ще п'ять тисяч терміналів Starlink
УкраинФорм
2025-04-03T15:21:19Z
"Неповернення ПДВ Ferrexpo загрожує роботі всього ГМК України" - президент ОП "Укрметалургпром" Олександр Каленков
Gazeta UA
2025-04-03T15:12:11Z
Єльський університет оцінив, як митна політика Трампа вплине на економіку США
24tv
2025-04-03T15:09:41Z
Світові фінансові ринки та нафта обвалились після впровадження Трампом нових тарифів
Хвиля
2025-04-03T15:03:35Z
Грошова допомога у Дніпрі: хто може розраховувати на виплати
Политека
2025-04-03T15:01:30Z
За пів року торгів «Земельного банку» бюджет отримав 584,9 мільйона
УкраинФорм
2025-04-03T15:00:14Z
Укрзалізниця поверне користувачам втрачені після кібератаки квитки
УкраинФорм
2025-04-03T14:58:40Z
Не пропустіть момент: що посадити на початку квітня для швидкого врожаю
Telegraf
2025-04-03T15:24:23Z
Яка картопля найкраща для посадки: велика чи дрібна
24tv
2025-04-03T15:09:20Z
Це полегшить життя: що варто додати в оселю на етапі планування
24tv
2025-04-03T15:09:00Z
Коли треба білити дерева перед Великоднем: названо найкращий час
24tv
2025-04-03T14:39:04Z
Знають одиниці: посуд, який категорично не можна ставити в мікрохвильову піч
24tv
2025-04-03T14:36:51Z
Як полагодити пробку у ванній: поради для самостійного ремонту
24tv
2025-04-03T14:30:48Z
Що думає кішка про свого господаря - де і як спить пухнастик розповість багато про що
GlavRed
2025-04-03T14:28:34Z
Супертест на IQ: знайдіть 3 відмінності в картинках хлопчика, який малює, за 19 сек
GlavRed
2025-04-03T14:28:13Z
Подружжя виграло кругленьку суму у лотерею: вчинок дружини обурить кожного
24tv
2025-04-03T14:21:12Z
Заплив на острів до жителів племені і намагався отруїти їх кока-колою: в Індії затримали туриста
Фокус
2025-04-03T15:30:18Z
В Іркутській області РФ розбився надзвуковий Ту-22М3, який ракетами атакував Україну
Фокус
2025-04-03T15:27:19Z
Жителя Краматорська, який вчинив розбійний напад у Черкасах, засуджено до 8 років ув’язнення
Украина Криминальная
2025-04-03T15:12:12Z
У Буковелі чоловік бив коня палкою: поліція встановила його особу
24tv
2025-04-03T15:00:18Z
На центральній площі Амстердаму спалахнуло авто, є постраждалий
Европейская правда
2025-04-03T14:59:18Z
Вербував агентів та збирав розвіддані для ФСБ – судитимуть жителя Буковини та його спільника
Украина Криминальная
2025-04-03T14:58:26Z
Чоловік у Києві задушив власну дружину: подробиці моторошного вбивства
Telegraf
2025-04-03T14:49:39Z
На Харківщині затримали чоловіка, який ледве не зарізав знайомого
Мій Харків
2025-04-03T14:40:55Z
Чоловік втратив 32 тисячі гривень, купуючи автозапчастини онлайн
InternetUA
2025-04-03T14:37:59Z
Гайморит, пієлонефрит, алергія: Мірошниченко розповіла про проблеми зі здоровʼям
Факти ICTV
2025-04-03T15:18:22Z
Названо несподіваний фрукт, який виявився утричі кориснішим, ніж банани та цитрусові
TSN
2025-04-03T14:48:44Z
Як прискорити метаболізм та покращити настрій — лише кілька розумних змін у графіку
TSN
2025-04-03T14:48:11Z
6 найкорисніших вправ, які допоможуть вам покращити поставу
24tv
2025-04-03T14:24:41Z
Сім ознак які можуть вказувати на психічне нездоров’я людини
360ua.news
2025-04-03T14:06:43Z
На Закарпатті психіатри ставили фіктивні діагнози ухилянтам
1News
2025-04-03T12:48:44Z
Названо найшкідливіший суп: він дуже популярний в Україні
TSN
2025-04-03T12:46:45Z
Чому не виходить схуднути: найпоширеніші помилки
TSN
2025-04-03T12:45:41Z
Наче зернятко рису: у США розроблено найменший у світі кардіостимулятор
Факти ICTV
2025-04-03T12:37:38Z
Знайшли на півночі Франції: археологи розкопали велике 3000-річне поселення
Фокус
2025-04-03T15:30:52Z
Ні, магнітної бурі сьогодні немає: мережею вкотре шириться дезінформація
24tv
2025-04-03T15:30:30Z
Кіберзлочинці створюють підроблені сайти для крадіжки акаунтів українців
InternetUA
2025-04-03T15:28:03Z
Viber як Tinder, тепер там можна знайти пару для кохання та інтиму: дізнайтеся про новий сервіс 18+
Telegraf
2025-04-03T15:09:09Z
Працівник міністерства DOGE Ілона Маска виявився колишнім хакером і контрабандистом
24tv
2025-04-03T15:06:51Z
Steam у березні 2025: Windows 11 та англійська мова знову лідери, українська обійшла італійську, AMD нарощує частку
ITC
2025-04-03T15:01:21Z
Ретроградна Венера 2025: 10 езотеричних маніфестацій, щоб розірвати прив’язаності
TSN
2025-04-03T14:48:57Z
Французькі розробники представили інноваційний кулеметний приціл Ironsnake, оснащений тепловізором
InternetUA
2025-04-03T14:43:54Z
Журналістка Тороп повернула викрадені хакерами гроші: поліція просила забрати заяву
Antikor
2025-04-03T14:39:17Z
Електрифікований Ford Bronco Restomod від Icon 4×4 embrace забирає електромобільну енергію
Топ Жир
2025-04-03T15:15:56Z
Новий Renault Austral: впевнений дизайн, вищий рівень комфорту та гібридна ефективність
AutoCentre
2025-04-03T14:59:52Z
Трирічний рекорд падіння Tesla: Cybertruck провалився, BYD стала лідером ринку
ITC
2025-04-03T14:52:22Z
На продаж виставили раритетний і незвичний електробайк Айртона Сенни
Фокус
2025-04-03T14:51:37Z
Дилер відмовив у $45 тис. за цей позашляховик Hertz Mustang Shelby для оренди “Гонщика”
Топ Жир
2025-04-03T14:30:40Z
Skoda поповнила сімейство RS електрокросом Elroq
AutoCentre
2025-04-03T14:25:35Z
Розкриті технічні характеристики американської самохідної гаубиці M109A7 Paladin
InternetUA
2025-04-03T14:01:39Z
У Києві засвітився дуже рідкісний 850-сильний спорткар Mercedes Brabus
Фокус
2025-04-03T14:00:33Z
Hyundai витратила $21 млрд у США і все одно може підвищити ціни
Топ Жир
2025-04-03T13:45:08Z