/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F1c9e6818f1f2ce53732d8d13697c2b4e.jpg)
Де 88 серед 89: треба мати гострий зір, як у орла, щоб знайти заховане число
Оптичні ілюзії змушують нашу зорову систему бачити речі, яких насправді немає, або неправильно інтерпретувати те, що ми спостерігаємо. Але саме тому такі загадки можуть бути корисними – адже вони вчать людину бути уважнішою і помічати дуже дрібні деталі, на які ми раніше просто могли не звертати увагу.
Ви любите оптичні ілюзії? Якщо так, тоді приготуйтеся до виклику вірусної оптичної ілюзії, де вам потрібно буде відшукати число 88 серед великої кількості чисел 89 всього за 5 секунд, пише jagranjosh.
Не варто розслаблятися, адже це завдання не таке просте, як може здаватися на перший погляд. Як тільки ви візьметеся за нього, то одразу потрапите у заплутаний інтелектуальний "лабіринт", знайти вихід з якого не так вже й просто.
На картинці у рядки і стовпці розміщені числа 89. Спершу може здаватися, що відмінних від нього чисел там немає, але не варто вірити цьому оманливому першому враженню.
Десь там причаїлося число 88, яке виділяється із загальної картини і не вписується у неї. Але помітити його буде складно, адже воно зливається із тими числами, які його оточують.
Чи вдасться вам впоратися з таким завданням і ще й вкластися у такий короткий проміжок часу – всього 5 секунд? Можете перевірити свої сили.
Внизу ми залишили правильну відповідь.
Раніше Главред розповідав про загадку, у якій потрібно вгадати, чим відрізняються 2 дідусі – треба мати "зір орла", щоб помітити відповідь за 31 секунду. Складна загадка допоможе перевірити свою уважність та спостережливість.
Також раніше ми розповідали про загадку, у якій треба вгадати, чим відрізняються 2 сім’ї – лише справжні "Шерлоки Холмси" вгадають за 27 секунд. Якщо вам вдасться помітити кілька дрібних відмінностей, тоді ви потрапляєте у вузьке коло дуже розумних людей.
Вас також може зацікавити:
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.