MY.UAНовини
Віталіна Біблів: Я - не з лякливого десятку й не боюся бути смішною
Віталіна Біблів: Я - не з лякливого десятку й не боюся бути смішною

Віталіна Біблів: Я - не з лякливого десятку й не боюся бути смішною

За цей рік відбулося багато цікавих змін у Сеньківці і героїв «Будиночка на щастя», шостий сезон якого стартував на Новому каналі. Та одне у цій історії точно залишається незмінним – неперевершені фразочки Любані, які після перегляду осідають і в нашій розмовній мові. Що цікаво, всі ці «перлини» Віталіна Біблів бере з життя. Каже, що вже є нотатки і для сьомого сезону.

В інтерв’ю Коротко про Віталіна Біблів розповіла, чому робота з Назаром Задніпровським – це найкраще з того, що могло з нею трапитися на знімальному майданчику, та чому не боїться бути смішною, про героїнь, яких хотіла б зіграти, яка вона наодинці з собою, що їй сьогодні найбільше болить та як змінився її світогляд після повномасштабної війни.

Обожнюю фразу, яку почула від Лесі Жураківської: «Вспокойся, бо я тебе вспокою»

- Віталіно, ми нещодавно говорили з Назаром Задніпровським, запитували про вашу кінопару. Любить він вас! А ви?

- Це взаємно! Я на кожному інтерв'ю кажу: щастя мати такого партнера, як Назар Задніпровський. Бажаю кожній акторці України відчути на собі, що таке партнерство Назара Задніпровського. Це найкраще, що могло зі мною трапитися, і хай мене пробачать інші чоловіки-партнери.

Назар чуйний, легко імпровізує, підхоплює, завжди на твоєму боці. Він прекрасний! Можу про нього говорити нескінченно.

- Ви з ним схожі у вмінні круто імпровізувати, у вас все наче саме виливається назовні.

- Так, у мене це виливається назовні. Але Назар – той партнер, який вміє підхоплювати те, що виливається в мене назовні.

- Напередодні прем’єри Новий канал цікавився у фанів серіалу, яка фраза Любані очолює їхній топ. Ваша яка улюблена? Розумію, що їх назбиралося мільйон, але, може, якимись самі користуєтеся у житті? Наприклад, чупірадло – це ж на всі випадки життя!

- Насправді, всі ці фрази, які ви чуєте, – це фрази, якими говорять наші люди. От чупірадло – це слово мого кума, він з Житомира, в них його вживають. А я просто добавила – чупірадло ти сеньківське. І вже воно пішло в народ.

Обожнюю фразу, яку колись почула від Лесі Жураківської: «Вспокойся, бо я тебе вспокою». І також вирішила її використати. Запитала в Олесі, вона була не проти.

Фраза «шо його казать, коли воно канєшно» – це вже класика. Це слова водія, який віз мене на майданчик у перший знімальний день. Коли ми їхали, нас підрізала якась машина, і він видає: «Нє, ну шо його казать, коли воно канєшно».

Чую, записую, видаю.

- Виходить, що безліч коронних фразочок – це все ваші спостереження?

- Так, це мої спостереження. Сьогодні йшла з академії, де викладаю, назустріч мені – молода пара, і дівчина каже: «Юро, подивися, а що це впало?» Він питає: «Що»? А вона йому відповідає: «Твоя совість!» І побігла далі. Думаю: це ж прекрасна фраза для Любані! Записала її для наступного сезону.

Я все записую. У мене на кожен сезон є окремі нотатки. І на сьомий теж є нові. Бо класика має залишатися класикою, але люди хочуть щось трошки й нове. Тому я даю їм це. В цьому сезоні, наприклад, буде «ондатра скаліозна».

 - Одна з ваших підписниць лишила вам в інстаграмі такий коментар: «я фанатка «Будиночка на щастя» – це антидепресант без рецепта!» Що є вашим антидепресантом сьогодні?

- Найперше, хочу подякувати всім нашим фанам, які дивляться, дають фідбеки після кожної серії, присилають подарунки. Це дуже надихає.

Для мене це зворотний процес – ми даємо людям позитив, а глядачі нам його повертають. Коли мені сумно, я й сама передивляюся «Будиночок на щастя», чесно вам скажу. Люблю його. Не сприймаю Любаню, як себе, як Віталіну Біблів. Сприймаю нашу з Назаром пару, як на пару мільйонів, так нас називає режисер Сергій Атрощенко.

Що ще є моїми антидепресантами? Потискати улюбленого собаку, маму, тата. Цінними стали прості речі, земні.

Гуляла сьогодні з собакою, побачила білочку – і залипла. Просто кайф і щастя зловила від того, що можу бачити білку в Києві. Та й взагалі – що можу бачити.

- Білочка – це взагалі ваша візитівка (у театрі «Золоті ворота» акторка грає у дуже щемливій виставі «Білка, яка прожила 100 років»).

- Так вийшло (сміється). У вас є своя білочка, а в мене – своя.

З Назаром Задніпровським під час зйомок «Будиночка на щастя». Фото: Новий канал

Поки що голосно говорю, а потім буду волати: дайте пограти ще трішки жінок у соку

- Ви якось казали, що з війною відкрили в собі здатність не боятися. Невже вам ніколи не буває страшно? Чи це про здатність не боятися приймати певні рішення і робити якісь вчинки?

- Ви правильно сказали – це здатність приймати рішення, робити вчинки, те, що відкладала на потім, на завтра. Або через те, що мені страшно, або «що скажуть люди», або як буду виглядати...

Я перестала відкладати життя на завтра. Тому, напевно, з'явилася оця здатність не боятися. Єдине, чого боюся, – когось образити, як кажуть, незлим тихим словом, ненароком. Бо і часи важкі, і стан людей змінився. Ти й не хочеш людину образити, а вона це чує по-своєму.

- Вам цього року буде 45. Так повелося, що в жінок якось не заведено питати про вік. Але, як на мене, це такі красиві роки, бо вже і якийсь життєвий досвід є, мудрість. Як ви себе почуваєте?

- Я ні з дитинства, ні з юності ніколи не соромилася, не приховувала, скільки мені років. І вважаю, це прекрасно, не кожна нині людина доживає до таких років.

Їхала колись з незнайомою бабунею в ліфті, вона всміхається, і я кажу: «Боже, ви така розумничка на свій вік». А вона відповідає: «Звісно, я сьогодні прокинулась, і вже рада, що дожила до цього моменту». І так мені це запам'яталося!

Кожен вік прекрасний. Сьогодні зі студентами говорила, бо в них такі пубертати, їм по 17-18 років, оці думки – що робити, куди йти, яке майбутнє, закоханості… І я кажу: «Це прекрасно, покайфуйте від цього віку, робіть помилки, не фатальні, звісно, але не бійтеся їх робити».

Вважаю, зараз такий вік, коли можна насолоджуватися всім, що ти маєш, здобув. В принципі, все, що ти собі напридумував до 45-ти чи що диктує тобі суспільство, все є.

Тому зараз тішуся, купаюся в цьому віці. І як ви правильно сказали – і мудрість ніби вже є, і перестаєш боятися, і нарешті обираєш себе в якихось моментах. Це усвідомлення теж приходить з роками.

- А на запрошення в кіно вік грає роль? Дехто з акторів каже, що мало ролей для акторів старшого віку, більше залучають молодь. Наприклад, акторка Вікторія Білан-Ращук теж нещодавно розповідала, що для жінок її віку не так багато ролей, на жаль.

- Коли я закінчувала інститут у 2003 році, теж завжди були ставки на молоді та красиві історії. Напевно, більше приваблює молодість і юність. Думаю, навіть глядачі похилого віку дивляться на ту ж молоду пару і згадують, як було в них.

Те, що мало вікових ролей, не знаю… Я почала грати жіночок від 55-ти ще в 33 роки. Мені чіпляли дреди, сивину, лінзи вставляли… Не розуміла чому, бо було багато актрис віку 55+, які б могли зіграти. Але режисери хотіли бачили мене, мовляв, ніхто так не зможе зіграти. Вони так бачили, я не відмовлялася.

Тут інша історія: коли тобі буде 55, ти вже 35 не зіграєш. Тому я поки що голосно говорю, а скоро буду наголошувати й волати: дайте пограти ще трішки жінок у соку, які можуть бути привабливими, сексуальними, звабницями, зрадницями, хуліганками! Потім це буде складніше.

- У вас поєднуються і грайливість, і серйозність, ви можете бути такою різною!

- Це правда. Я нещодавно це усвідомила і прийняла себе. І сама собі вголос нарешті сказала, що можу грати абсолютно все – від комедії до трагедії, від звабливих жінок… Хоча мені їх не дають грати. Бо мало хто в нас грає комедійні ролі. Клоунес, які не бояться бути смішними, одиниці.

Всі ж хочуть бути вилизаними в кадрі. А я якраз, як то кажуть, не з лякливого десятку й не боюся бути смішною. Бомжиха – то бомжиха, жіночка на вахті – то жіночка на вахті. Мені байдуже, аби була цікава історія та персонаж.

Вважаю, у кожного свій шлях, своя історія і своя кількість ролей.

- 9 років вам не давали грати головні ролі, казали, що у вас не медійне обличчя, не така зовнішність. Зараз, коли вас обожнює глядач і в кіно, і в театрі, що б ви сказали всім тим людям, які не бачили в вас зірку ?

- Тоді я на них дуже ображалася, а зараз сказала б їм дякую. Бо, напевно, саме ті люди, які не бачили в мені таку актрису, зробили з мене таку актрису. Може, це й звучить трошки по-філософськи.

Це був довгий шлях, я зіграла безліч ролей. У мене понад 150 картин. Але ж у цих 150 картинах не головні ролі. Це й другорядні ролі, й епізодичні. Проте вони мене і зробили. Я, як спортсмен, накачала собі прес і ноги, і тепер, як кенгуру, можу легко пересуватися по незрозумілих для когось ландшафтах. Та для мене вони цілком зрозумілі.

- Ви кажете, сказала б «дякую». Не тримаєте в собі зла?

- Мені більш притаманна історія образи, ніж зла. Бо я гіперсправедлива людина, і коли бачиш, що тебе не беруть лише тому, що ти не чиясь родичка чи хто там ще, це прикро. Дякувати Богу, ми від цього відійшли. Тому оця тотальна несправедливість мене трошки ображала. Але з віком це минає.

Якщо ти сердишся і тримаєш у собі якусь образу, то гірше робиш собі, не їм, з'їдаєш себе. Тому ні на кого зла не тримаю. Мені болить іноді, але цей біль без злості та гніву.

Акторка каже, що нарешті сама собі вголос сказала: може грати абсолютно все – від комедії до трагедії. Фото: надано Новим каналом

Наодинці сама з собою я не шебутна. Може, навіть зануда

- Думаю, до вас підходять люди на вулиці, точно підходять після вистав. Цікаво, про що вони вас питають, про що хочуть поговорити?

- 98% людей, з яких 90% – діти, які приходять до мене, кажуть, що вони мене люблять і дякують. Ніхто не питає, що я їла, що люблю, який колір мені подобається. Люди просто дякують.

І оце відчуття, що ти купаєшся в любові людей, справді робить з тебе народну артистку. Коли до тебе не бояться підійти і просто сказати: «Можна ми вас обіймемо?» Це значно цінніше всяких нагород і медальок.

- До речі, а ви маєте звання народної артистки?

- Ні, я не народна, я заслужена.

- А для вас це важливо? Комусь, наприклад, важливо, що держава їх помічає, бачить їхню роботу.

- Мені було б приємно, якби держава це помітила, звісно. Але я завжди кажу, що це більше для мами з татом. Бути батьками заслуженої артистки – це насамперед їхня нагорода, не моя.

Мене завжди запитують: вас представити як заслужена артистка? Та я прошу казати просто – Віталіна Біблів, без усіляких регалій.

Як приклад, завжди кажу про хірургів, які роблять пересадку серця дитині, якій два тижні від народження. Вони справжні, заслужені, народні герої. А ми… Просто нам трошки більше пощастило, бо нас показують по телевізору.

- Я чому ще спитала… Мій чоловік – військовий, і для них якісь відзнаки цінні. Вони нічого не дають матеріального, але це як свідчення, що ти – та людина, яка зробила свій внесок на користь країни.

- Якби можна було всі свої нагороди і премії, які маю, віддавати військовим, я би все віддала. Вони – справжні герої.

Хоча в кожного є своя місія. Наша місія у важкі часи – приносити сміх і радість людям. Мені, до речі, дуже багато військових пишуть з передової, що, коли є можливість, вони дивляться «Будиночок на щастя», і це їх відволікає. Вони дуже дякують, кажуть, ніби вдома побували.

- Актори ж у житті зовсім інші, ніж на екрані чи на сцені. Наприклад, в «Будиночку на щастя» у вас комедійна роль, і хто дивиться цей серіал, сприймає вас такою. В «Сталкерах» чи «Білці, яка прожила 100 років» ви геть інша. Яка Віталіна Біблів вдома? Любите усамітнитися чи бути в компанії?

- Люблю усамітнитися. Хоча в мене був період, коли я дуже любила гучні дні народження. Організовувала тематичні святкування, збирала безліч друзів. Це було ще до 2014-го. Але, знову ж таки, це, напевно, вікове.

З 20-ти до 30-ти – це еге-гей, ліс, намети, кораблі, море, дикі пляжі… Зараз це зовсім по-іншому. Якість життя змінилася. До того ж, я граю емоційно дуже важкі вистави, тому коли приходжу додому, мене не чіпають, вони знають, що мені треба помовчати. Наодинці сама з собою я не шебутна. Може, навіть зануда (сміється).

Віталіна у виставі «Білка, яка прожила 100 років», що йде у театрі «Золоті ворота». Фото: instagram.com/zoloti_vorota_teatr

Ми повинні говорити про Україну в Європі, щоб вони не забували

- Ви граєте вистави у Європі. І всі ті постановки – про війну. Європейці розуміють, що це не просто вистава, що це наше життя? Ясно, що ніхто ніколи до кінця не усвідомить, що таке війна, поки на власні очі не побачить, і що наша війна вже не так їх шокує, як на початку, всі звикають. Але як зараз вони на нас дивляться, наскільки відчувається підтримка?

- Якщо брати 2022 рік, 2023-й, то підтримка була тотальна. Десь з середини 2024-го вже пішло на спад. Для них це просто інформативна історія, вони поспівпереживали, поставили якісь розумні питання на дискусіях...

Але ми повинні говорити про Україну в Європі, щоб вони не забували, що відбувається. Навіть попри те, що багато німців, наприклад, кажуть: «Ми вже втомилися від вашої війни».

- А яка публіка приходить – наші, українці, які за кордоном, чи і європейці? І як з мовою – йдуть субтитри?

- Зазвичай це копродукції. І оскільки йде тема України, то вистави і для українського, і для європейського глядача. Я грала лише українською, йшло субтитрування.

На початку було 50 на 50 – німці й українці. Потім був період, коли німців було більше, українців менше, потім – навпаки.

Зараз більшість українців за кордоном вже заспокоїлися. Як на мене, це дзвіночок, що вони там вже адаптувалися, не такі розгублені, як раніше, все вміють, говорять мовами. Поступово ця інтеграція проходить не на користь України.

- Як європейці сприймають і розуміють наші вистави? Бо ж цікаво дивитися на актора, його емоції, а не читати субтитри?

- Європейські театри трішки по-іншому працюють, ніж наші. Технічно нам до них ще багато років йти. Там все дуже зручно для сприйняття. І ті вистави не дуже емоційні, як, умовно кажучи, «Сталкери».

Наприклад, німці більш технічно працюють, і завдання режисера – просто зробити це комфортним і для українського, і для європейського глядача.

Коли більше історії, яка розповідається через дію, не інформативної, то це завдання режисерів, і вони з ним справляються.

- Ви зізнавалися, що не ходите до психологів, бо свій біль пропрацьовуєте на сцені. Що найбільше вам сьогодні болить з того, що відбувається у суспільному житті? Комусь дуже болить мовне питання, що знову багато звучить російської, комусь болить, коли є неповага до військових…

- Звісно, те, що ви кажете, болить. Бо як може не боліти про мову чи про те, як суспільство ставиться до військових або до дружин загиблих військових.

Мені, напевно, зараз найбільше болить те, що починають їсти одне одного. Що немає запеклої об'єднаності, яка була в перші дні повномасштабної війни, коли не дивилися, хто скільки заробляє, хто скільки задонатив, а всі працювали на одну мету – на перемогу.

А зараз усі якось трішки заспокоїлись. І не тільки українці в Європі, а й тут. І ось це мені дуже болить.

А ще мені дуже болить, що олігархи обкрадають нашу країну. Бабуся в'яже шкарпетки воїнам, а в держави чомусь немає грошей відправити хлопця на війну в повному спорядженні.

Згадайте, які в перші дні війни стояли черги в військкомати? А зараз ховаються. І не тому, що не хочуть захищати. Є багато таких випадків, і серед моїх знайомих, коли людину забирають з вулиці й кидають абсолютно непідготовлену «на нуль».

- Я говорю про це з військовими. Звісно, це неправильно, і так не має бути. Але й люди мають стояти на обліку, пред’являти документи, не тікати, не ображати, мають розуміти – це війна.

- Погоджуюсь. Але якби хтось із дітей тих людей, які при владі, пішли б воювати, думаю, багато хто повиходив би і сказав: «Ну, якщо вони йдуть, то й ми йдемо». А прикриватися хлопчиками з сіл, як м'ясом, це неправильно.

Я не кажу, що так скрізь у всіх підрозділах. Але що треба було зробити, як треба було нагадити в цю систему, щоб чоловіки не хотіли йти захищати Батьківщину?!

Дивлюся, по центру Києва їздить така кількість машин 2024-2025 року випуску… Люди, в країні війна, звідки у вас гроші?

Я свого «москвича» на передову віддаю, а вони, маючи величезні гроші, навіть до збору ніякого не долучаються! Оце людей і тригерить, вони стають злими й починають кусати одне одного. Тому мені болить, що ми кусаємо одне одного.

За словами акторки, її світогляд дуже змінився від початку повномасштабної війни. Фото: надано Новим каналом

Вибачте, але в нас не буде іншого життя, жити треба тут і зараз

- Зараз артисти більш залучені у громадському секторі, хтось не відкидає того, що може піти в політику, щоб працювати на благо країни. Музикант, нині військовослужбовець Коля Сєрга є позаштатним радником міністра закордонних справ. Репер Otoy став експертом незалежної робочої групи при Міністерстві економіки України, яка працюватиме над створенням нової платформи для пошуку роботи. Вам не цікавий цей напрямок? Скажімо, позаштатний радник міністра культури?

- Ні, вважаю, що цим мають займатися люди, які вміють це робити. Я цього не вмію робити. Що я можу порадити міністру культури?

- Ви ж знаєте, принаймні, ситуацію в театрах, у кіновиробництві. Здається, міністри не дуже в курсі, що відбувається на місцях.

- Може, для цього треба вийти зі свого міністерства, піти в театри і подивитися, в якому стані вони перебувають і чим їм допомогти? А радити можна що завгодно. Толку від того.

Це як нинішня ситуація з театральними інститутами, з харасментами, з Білоусом… Це ж крінж! Не можу собі уявити, як таке можливо в Європі. Як людину, яку звинувачують у таких речах, навіть якщо багато хто вважає, що безпідставно, можна повертати в колектив, де 40% проти того, щоб він ними керував! А люди при владі кажуть: «Ну, а що ми можемо зробити?» Справді, а що ви можете зробити!

Тому чи пішла б я кудись радити? Тільки до нової команди. І якщо міняти команду, то в корінь, повністю. Та це ще відбудеться, на жаль, не так швидко, як би нам хотілося.

- Ви маєте студентів, яких навчаєте. Може, це на краще – передавати вірне і правильне молоді.

- Так. Але ти передаєш, наприклад, вірне і правильне, а в сусідній аудиторії абсолютно інше говорять, або не говорять, або просто балакають ні про що, аби відсидіти години, які їм призначені.

Хоча передусім треба починати з себе, нести відповідальність за свої вчинки.

- У Театрі «Золоті ворота» одна з вистав, у якій ви граєте, називається «Бери од жизні всьо». Ви «берете од жизні всьо»?

- Я намагаюся, принаймні. Не буду себе ідеалізувати, бо всі ми люди, ми теж інколи плачемо, в нас поганий настрій, в нас щось болить. Та, як я вже сказала, мій світогляд дуже змінився від початку вторгнення, з моїм життям в бомбосховищі, і зараз якість життя в мене інша. Тому намагаюся «брати од жизні всьо».

Але, наприклад, якщо розумію, що я не в ресурсі, то оберу себе. В усіх інтерв'ю зараз кажу: вибачте, в нас не буде іншого життя, і жити треба тут і зараз, нам з вами випало жити в історичні часи.

А взагалі «Бери од жизні всьо» – прекрасна матюклива комедія по Татусі Бо та Руслану Горовому, без купюр, без цензур. Приходьте!

- Ви правильно кажете, що треба жити, бо іншого життя в нас не буде. Я ніколи не зрозумію вечірок на мільйони, але зустрітися з друзями, посидіти в кафе, щось з’їсти – це має бути, інакше збожеволіємо.

- Абсолютно з вами погоджуюся. Хоча я, наприклад, кафе не буду обирати. Я оберу зустрітися з друзями або вдома, або в когось у невеличкому будиночку. Це моє світобачення. Бо, наприклад, дивлюся, як хтось призовного віку п'є на літньому майданчику «апероль шприц», а повз проходить військовий з величезним рюкзаком – і це для мене трошки дисонанс. Можна ж це робити, щоб воно нікого не тригерило.

Хоча чудово розумію, що потрібно, щоб кафе працювало, адже це робочі місця й так далі. Просто кажу за себе.

- А про що ви нині мрієте?

- Усі ми мріємо, кожен українець, звісно, про перемогу.

А мені хотілося б чогось мирського – поїхати на море, просто полежати 3-4 дні. Не знаю, це мрія чи бажання. Але поки що для мене ця мрія нездійсненна, бо дуже багато роботи, і треба її робити, і я хочу її робити. Тому будемо відпочивати, коли настане час для цього.

- Ви щаслива людина?

- Повторюсь – я багато що переосмислила від початку повномасштабного вторгнення. Тому хай мене, може, пробачать люди, які будуть нас читати, але наразі я щаслива людина. Бо прийняла і якість життя, яка зараз у нас, і усвідомлення того, що завтра може не прийти. Тому на цю хвилину, як ми з вами говоримо, я абсолютно щаслива людина: маю коханого поруч, у мене є моя улюблена робота, улюблений театр «Золоті ворота», я знімаюся в найпрекраснішому серіалі «Будиночок на щастя». Скоро в нас буде ще один новий проєкт, і дай Боже, щоб усе склалося.

Віталіна Біблів зізнається: жити треба тут і зараз, іншого життя в нас не буде. Фото: надано Новим каналом

Теги за темою
Зірки
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Напуганный гендером и Украиной Орбан обещает голосовать против бюджета ЕС
Европейская правда
2025-07-19T10:15:24Z
ЕС опубликовал санкционный список из 18 пакета
Корреспондент
2025-07-19T09:27:00Z
СМИ узнали об изменениях в поставках Patriot Киеву
Корреспондент
2025-07-19T02:24:58Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Лукашенко распорядился штрафовать магазины за отсутствие картофеля
Корреспондент
2025-07-19T00:24:57Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Украина заполнила газовые хранилища почти на 30%
Корреспондент
2025-07-18T20:00:43Z
Великобритания и ЕС снизят предельную цену на российскую нефть
Апостроф
2025-07-18T19:24:49Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
"Успешно релоцировано в Германию": появились кадры взлета самолета, который заметили над Киевом
Фокус
2025-07-16T23:21:01Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Россияне убили пятерых жителей Константиновки
Корреспондент
2025-07-19T06:33:37Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
На Донбассе уничтожены российские РЛС и С-300
Корреспондент
2025-07-19T10:45:54Z
РФ усилила атаки на четырех направлениях - Генштаб
Корреспондент
2025-07-19T05:48:08Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Опровергли фейк РФ об "оккупации": где морпехи подняли флаг
Comments UA
2025-07-07T13:15:30Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
В Чехии легализировали каннабис: сколько марихуаны разрешено иметь
Фокус
2025-07-18T19:06:28Z
Экспертша предупредила, от чего можно отравиться в жару
TSN
2025-07-18T18:21:07Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Даже Меган Маркл его употребляет: назван травяной чай, который поможет успокоить нервы
Знай
2025-07-07T02:51:26Z
Чтобы огурцы росли как на дрожжах: эффективное и дешевое средство, которое есть у каждого дома
TSN
2025-07-06T18:06:48Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Половина населения Тувалу решила мигрировать в Австралию
Корреспондент
2025-07-19T07:42:23Z
ПВО перехватила более 20 ракет и сотни дронов
Корреспондент
2025-07-19T08:15:19Z
Австралия передала Украине танки Abrams
Корреспондент
2025-07-19T05:00:27Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
В Украине есть самый "библейский" мост: где он находится и чем интересен
Telegraf
2025-07-18T19:39:13Z
Из долгов потом не выберетесь: 5 вещей, которые притягивают в дом нищету
Знай
2025-07-18T18:51:19Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Сливочное масло – где можно использовать, кроме кухни
Gazeta UA
2025-07-06T08:30:27Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
В Лондонском Тауэре выставили саблю гетмана Мазепы. Экспозицию открыл Стивен Фрай
Gazeta UA
2025-07-18T18:21:52Z
Десять вещей, которые должны у каждого: как комбинировать образы и выглядеть стильно
Знай
2025-07-18T16:51:03Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Илона Гвоздева из "Тацы со звездами" неожиданно остановила свой развод: что решил суд и почему она молчит
Знай
2025-07-15T18:52:13Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
"Вагнеровцы" расстреляли 11 человек на шахте в Африке - СМИ
Корреспондент
2025-07-19T07:54:50Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
В Днепре "скорая" врезалась в столб, погиб медик
Корреспондент
2025-07-19T10:18:19Z
В Киеве женщина два года помогала насиловать собственную дочь
Корреспондент
2025-07-19T10:06:11Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Удар по Одессе: спасатели показали последствия
Корреспондент
2025-07-19T03:27:55Z
В Подмосковье прогремели взрывы
Корреспондент
2025-07-18T20:51:13Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Куртуа определился со своим дальнейшим пребыванием в Реале
Корреспондент
2025-07-19T11:03:37Z
Леннокс Льюис дал рекомендации британцу перед реваншем с Усиком
Корреспондент
2025-07-19T09:30:48Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Леннокс Льюис нашел сходство между Усиком и Мухаммедом Али
Корреспондент
2025-07-19T08:12:05Z
Льюис поделился своим мнением о сроках завершения карьеры Усика
Корреспондент
2025-07-19T07:18:51Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Фанаты Frostpunk 2 могут выиграть 10 тысяч долларов и мощные видеокарты: разработчики объявили конкурс
Знай
2025-07-18T19:51:27Z
Meta отказалась подписывать кодекс практики ЕС по искусственному интеллекту
Корреспондент
2025-07-18T19:45:11Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Электрокары стали самыми популярными подержанными импортными авто в Украине
Корреспондент
2025-07-18T19:15:44Z
525-сильный зверь: в Украине заметили лимитированный заряженный пикап Ford за $120 000
Фокус
2025-07-18T12:00:27Z
Малахитовая ракета: старый 34-летний Mercedes W126 продают за $850 000
Фокус
2025-07-18T11:21:51Z
Китайские электрокары завоевали украинских водителей: популярные модели
Хвиля
2025-07-17T23:30:19Z
Японцы удивили: новый внедорожник от Nissan не боится ям и стоит меньше $20 000
Gazeta UA
2025-07-17T20:03:17Z
Volvo сокращает продажи моделей в США из-за высоких пошлин
Корреспондент
2025-07-17T19:42:32Z
Huawei представила универсал Stelato S9T
Корреспондент
2025-07-17T19:36:41Z
Mitsubishi представила трехрядный внедорожник Destinator
Корреспондент
2025-07-17T18:33:27Z