MY.UAНовини
Союзники Путіна втрачають терпіння, а вороги вже поруч: інтерв'ю з полковником Британії
Союзники Путіна втрачають терпіння, а вороги вже поруч: інтерв'ю з полковником Британії

Союзники Путіна втрачають терпіння, а вороги вже поруч: інтерв'ю з полковником Британії

У Москві, неподалік штаб-квартири ФСБ, підірвали лімузин, який, імовірно, входить до кортежу Владіміра Путіна. Цей інцидент неабияк налякав російського диктатора, і він навіть почав боятися власних охоронців.

Становище Путіна погіршується, деякі з його найближчих союзників втрачають терпіння через невдачі так званої СВО. Полковник армії Великої Британії у відставці Геміш де Бреттон-Гордон в інтерв'ю 24 Каналу зауважив, що Путін має ворогів серед тих, хто поруч, і відчуває, що вони наближаються.

Більше про проблеми в Кремлі, можливий наступ Росії на Сумщину та як Путін принижує Дональда Трампа – читайте далі в матеріалі.

Хто може стояти за підривом лімузина в Москві

Німецьке видання Bild пише, що неподалік від штаб-квартири ФСБ підірвали лімузин, який може входити до кортежу Путіна. Це спричинило паніку в Кремлі. Чи можна це розцінювати як замах на Владіміра Путіна?

Сьогодні циркулює багато чуток та спекуляцій з цього приводу. Очевидно, що Путін сильно стурбований питаннями своєї безпеки й робить все, щоб убезпечити себе. Минулого тижня в соцмережах опублікували фото, як перевіряють його власних охоронців щодо наявності зброї.

Усі дуже добре знають про диверсії, які російські таємні агенти проводили по всій Європі упродовж останніх 12 місяців. Керівники ЦРУ та британської МІ-6 ще на Різдво попереджали, що все це наростатиме. Ми бачили пожежі в Берліні, Лондоні та інших європейських містах. Цілком можливо, що це зробили російські диверсанти. Але випадок із лімузином – це нагадування, що не тільки Росія займається такими речами. Західні спецслужби цілком можуть бути залучені до цього акту.

Знищений лімузин демонструє, що, можливо, українська та західна розвідка активно діють та не обмежуються пасивними спостереженнями. Є сподівання, що такі інциденти вплинуть на Путіна і він таки погодиться на переговори про припинення вогню та врегулювання війни.

Повне відео з полковником армії Великої Британії у відставці: дивіться відео

Також лунають чутки, що деякі з найближчих соратників Путіна теж починають втрачати терпіння та висловлюють невдоволення поточною ситуацією. Так звана СВО триває вже третій рік. Російська економіка стрімко руйнується через шалену інфляцію та рекордні відсоткові ставки.

Російські жінки дедалі більше висловлюють гнів щодо того, скільки їхніх синів та внуків гине на фронті. Водночас Росія, за наявною інформацією, не виплачує компенсацій. Саме матері Росії мали величезний вплив, коли змусили СРСР вивести війська з Афганістану після колосальних втрат. Тож у Москві наростає невдоволення Кремлем та Путіним. Якщо це спонукає Росію до переговорів, то буде важливе зрушення ситуації, але поки що ми цього не бачимо.

Чи вважаєте ви, що цей інцидент є акцією, яку організували західні чи українські спецслужби у відповідь на дії Росії? Минулого року знищили російського генерала Кирилова. Чи не думаєте, що Путін теж побоюється за своє життя?

Ви порушуєте дуже важливу тему. Ліквідація генерала Кирилова була абсолютно несподіваною. Вона серйозно вплинула на Кремль та на самого Путіна. Після цього вони різко посилили заходи безпеки, але попри це тепер у повітря "висадили" і лімузин.


У Москві підірвали лімузин, який може належати до автопарку Путіна / Скриншот із відео

Також останніми днями Україна завдала кілька успішних ударів углиб російської території. Знищення 96 крилатих ракет на авіабазі "Енгельс" було вкрай значущою операцією. Перенесення бойових дій безпосередньо в саму Москву – цілком виправданий крок з огляду на стратегічну важливість цього міста.

Путін може скільки завгодно сидіти за стінами свого броньованого бункера, але він має усвідомлювати, що відбувається на місцях. Якщо президент Трамп не змусить його сісти за стіл переговорів, то, можливо, це зробить українська чи західна розвідка.

У The Sun писали, як ви вже говорили, що особисту охорону Путіна перевіряли на наявність зброї. Диктатор уже боїться своїх людей?

Гадаю, що це так. Нині Путін виглядає досить параноїдально. Є чутки, що він навіть має двійників. Якщо ти вже не довіряєш власній охороні, то це ознака, що ти перебуваєш у вкрай складному становищі.

Коли я писав про це в The Telegraph, то порівняв ситуацію зі Стародавнім Римом, коли Брут заколов Юлія Цезаря. У цьому порівнянні Цезар символізує Путіна, а Брут – когось із його найближчого оточення, хто може вплинути на долю диктатора.

Такі злісні тирани є вразливими. Коли ти робиш жахливі вчинки, то неминуче породжуєш ворогів. Безумовно, Путін має ворогів серед тих, хто перебуває поруч. Вони наближаються. Путін це відчуває. Тому й запровадив такі заходи безпеки.

Як Путін грається Трампом

Президент США Дональд Трамп сьогодні злий на російського диктатора Путіна. Росія затягує переговори про припинення вогню. Чи може це стати поворотним моментом, який вплине на позицію Трампа щодо Путіна? Чи почне Трамп діяти проти Кремля?

Будемо на це сподіватися. Трамп висловився вкрай недипломатично, коли сказав про свою злість щодо Путіна. Думаю, президент Трамп вважає, що будь-яку ситуацію можна вирішити через бізнес-угоду. Але він зіштовхується з тим, що це працює не зовсім так, як із продажем нерухомості.

Путін не грає за його правилами. Трамп каже йому одне, а диктатор робить протилежне. Він зовсім не демонструє бажання йти на перемир'я чи мирні переговори. Видається, що Путін переконаний, що він виграє. Деякі дії Трампа лише зміцнили його в цій думці. Коли президент США призупинив надання розвідданих Україні та заморозив постачання американського озброєння, це мало серйозні наслідки. Не лише на полі бою, але й у політичному контексті.

Цей крок дав Путіну привід вважати, що американський президент та його найближче оточення набагато ближче до Кремля, ніж до Києва, Лондона чи інших європейських союзників. Це могло вплинути на подальші дії Путіна та його сприйняття ситуації.

На щастя, натепер Трамп, здається, усвідомив свої помилки та почав тиснути на Путіна. Ми постійно чуємо про тарифи, і вже була його заява, що, мовляв, якщо Путін не сяде за стіл переговорів, то США зроблять усе, аби Росія не могла продавати нафту на світовому ринку. А це справді можливо.

Якщо Росія втратить доходи від продажу нафти та газу, то у неї не залишиться коштів на ведення війни. Це може мати справді серйозні наслідки. Якщо Трамп готовий запроваджувати тарифи на всіх поспіль разом з пінгвінами в Антарктиді, як жартують, то сподіваймося, він нарешті запровадить справжні санкції проти російської нафти. Це може привести до того, що у Путіна набагато швидше закінчаться гроші для війни.

На вашу думку, чи вистачить вторинних санкцій та мит, аби змусити Росію погодитися на припинення вогню? Зокрема, йдеться про обмеження проти країн, які купують російську нафту.

Я не думаю, що тільки цих заходів буде достатньо, але вони, звісно, посилять тиск на Росію. Треба розуміти, що Путін все ще вважає, що перемагає. Його цілі – повний контроль над чотирма областями, які Росія нині частково окупувала, та контроль над Кримом. Плюс ще й розрив зв'язку між Європою та США.

Якщо Путін не досягне цього, то це буде його поразкою. А диктатори, які програли, в Росії довго не живуть. Путін це добре розуміє, тому, найімовірніше, вирішив воювати до кінця. Якщо він не досягне поставлених завдань, то це буде не просто кінець його президентства. Це буде його кінець. Саме так чинять із невдалими лідерами в Росії – з ними повністю розправляються.

Проте Росія погодилася на часткове припинення вогню у повітрі та на морі. Це така тактика Кремля – створити видимість поступки, щоб Дональд Трамп міг заявити про перемогу, але не довести справу до справжнього завершення війни? Це просто елемент переговорної гри?

Абсолютно правильно. Ми вже бачили два такі перемир'я раніше. В одному випадку це було 30-денне припинення вогню – чорнило над угодою ще не висохло, як Росія вже його порушила. Часткове перемир'я в Чорному морі насправді принесло вигоду винятково Росії. Хоча росіяни офіційно навіть не погоджувалися на нього.

Натепер начебто є домовленість, що обидві сторони не атакуватимуть енергетичну інфраструктуру одна одної, але буквально минулої ночі Росія знову завдала удару по українських об'єктах. Усе, що вимовляється з вуст Путіна або його переговорників, не має реального значення. Вони продовжують вести війну, не роблячи жодних реальних і суттєвих поступок. Це підтверджує їхнє небажання конструктивного діалогу.

Це гра на публіку. Путін говорить у медіа, але насправді не робить нічого, щоб зупинити війну чи наблизитися до справжнього припинення вогню.

Хочеться вірити, що президент Трамп тепер досить розумний, щоб зрозуміти, що насправді це не він грає Путіним, а Путін грає ним. І хочеться сподіватися, що Трамп та його команда усвідомлюють цю реальність і почнуть діяти розумніше у своїх спробах вести діалог із російським диктатором, беручи до уваги всю складність ситуації.

Весняний призов може обернутися проблемою для Росії

Цікаво, що навіть під час переговорів Владімір Путін продовжував робити ворожі заяви на адресу України. Він сказав, що його армія начебто доб'є українську армію. Крім того, він призвав ще 160 тисяч людей. Це максимальна кількість призовників у Росії із 2011 року. Чи не думаєте ви, що всі ці події та заяви – це чергове приниження Дональда Трампа, який намагається домовитися про повне припинення вогню?

Абсолютно. Усе, що ви сказали – це не дія того, хто шукає мир. Призов 160 тисяч осіб – це неймовірно. Особисто я вважаю, що Путін зробив серйозну помилку, тому що ці призовники не будуть із Далекого Сходу Росії, не будуть етнічними росіянами, яких Путін використав раніше.

Найімовірніше, це будуть сини еліт із Москви та Санкт-Петербурга. Буде дуже важко виправдати їхні смерті, коли вони почнуться. Минулого разу, на початку війни, коли Путін оголосив великий призов, тисячі молодих росіян втекли з країни. Ми, мабуть, побачимо те саме.

Є лише одне, що Трамп може зробити, щоб посадити Путіна за стіл переговорів

Також атаки продовжуються. Владімір Путін присягнувся повністю знищити українську армію та висунув низку абсурдних і нереалістичних ідей. Зокрема, пропозицію про те, що ООН має взяти під свій контроль всю територію України, що є абсолютно безглуздою та нездійсненною вимогою. Думаю, це приниження Трампа.

Однією з проблем Трампа є те, що люди на зразок Піта Гегсета, Стіва Віткоффа та інших, яких призначили на важливі посади, є абсолютно недосвідченими та непідготовленими до цих позицій. Тому вони роблять такі жахливі помилки. Ми у Великій Британії чи ви в Україні не можемо сильно вплинути на те, хто керує США тепер. Але сподіваймося, що вони зможуть винести уроки зі своїх помилок.

Трамп розуміє, що насправді Путін не зацікавлений у будь-яких угодах із Білим домом. Єдине, що Путін розуміє, – це сила. Єдине, що Трамп може зробити, – це показати свою сильну воєнну руку. Бо, мабуть, тільки так він може змусити Путіна сісти за стіл переговорів для миру та припинення вогню.


Путін грається з Трампом / Getty Images

У Білому домі переважно обговорюють питання економіки, вторинних тарифів і санкцій, спрямованих проти російської економіки. Однак якщо ситуація не зміниться після ще одного тижня застою, обговорення можуть торкнутися інших воєнних варіантів, які потребуватимуть подальших рішень. Як ви бачите ці воєнні варіанти Трампа щодо Путіна? Чи навіть варіанти, які можуть бути останнім кроком США?

Я вважаю, що вкрай важливо, щоб Білий дім і Дональд Трамп вжили заходів для розв'язання серйозної проблеми витоку розвідувальної інформації. Особливо після того, як розмови, проведені у месенджері Signal щодо планів нападу на хуситів та підтримки Європи, були опубліковані та стали відомі всьому світу, що підірвало довіру до американської розвідки та безпеки.

Найбільш руйнівним у цьому витоку є те, що фактично Білий дім заявив, що не підтримуватиме Європу в її допомозі Україні. Це було катастрофою. Якщо Путін думає, що США не допоможуть Європі, то цілком може вважати, що треба продовжувати й далі вести бій.

Лише нещодавно європейські країни нарешті усвідомили загрозу з боку Путіна та почали посилювати свою армію. Навіть німці тепер планують витратити 200 мільярдів євро на оновлення своєї армії, але це займе час. Європейські країни тепер мобілізовані під керівництвом Великобританії та Франції та показують свою сильну руку.

Але якби Трамп та американці заявили, що вони підтримуватимуть Європу та Україну, якщо це буде потрібно, думаю, це змінило б ситуацію та мислення Путіна. Наразі російський диктатор припускає, що США не братимуть участі у боротьбі за Україну, бо саме так заявили американці. З погляду Путіна це ризик, вартий того, щоб продовжувати воювати, якщо американці не збираються втручатися. В ідеалі вони мають сказати: "Так, ми братимемо участь у підтримці Європи та України, якщо це буде потрібно".

Літо стане вирішальним періодом у війні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія готує нову наступальну операцію в Сумській області з метою подальшого просування на території Сумської, Харківської та Запорізької областей, що може суттєво вплинути на стратегічну ситуацію в цьому регіоні. Які шанси Росії на великий прорив тепер, коли Україна, захищаючись, продовжує утримувати свої сильні та потужні оборонні позиції?

Існує безліч чуток, що Росія планує велику атаку в Сумській області та активно спрямовує туди свої сили, готуючись до масштабного наступу в цьому стратегічно важливому регіоні. Однак багато з цих російських військ погано підготовлені. Особисто я думаю, що це знову будуть класичні тактики Росії, коли вони просто відправляють дедалі більше людей на фактично самогубні атаки. Поки Україна має достатньо боєприпасів, що надходять із Заходу. Вона має утримати ці позиції.

Також я хотів би додати, що я спілкувався з людьми у бригадах там. Росіяни знову використовують хімічну зброю. Як я розумію, вони щодня використовують хлорпікрин на кордоні. Це їхній спосіб нападу. На щастя, я розумію, що сьогодні на передову прямує багато тисяч британських протигазів, респіраторів, тому сподіваюся, це допоможе українським захисникам боротися краще. Але це спричиняє занепокоєння.

Ключовим моментом тут є забезпечення України всіма необхідними боєприпасами та воєнним обладнанням, які є критично важливими для успішної оборони та захисту території країни від зовнішньої агресії. Щодо цього Путін, імовірно, відчуває, що варто продовжувати, тому що США, на його думку, не приходитимуть на допомогу Україні.

Саме тому важливо, щоб США виконували свої обіцянки та підтримували, якщо це буде потрібно, Україну до того, як європейські армії зможуть досягти певної сили, щоб запобігти падінню України. На мою думку, літо стане важливим і вирішальним періодом у розвитку подій. Але я впевнений, що Україна має військову міць і дух, щоб чинити опір цій, можливо, останній атаці.

Верховний головнокомандувач Збройних сил НАТО генерал Крістофер Каволі виступив перед Конгресом, де порушив важливі питання щодо поточної безпеки та оборонної ситуації. Він сказав, що Україна вже розв'язала свої старі проблеми із нестачею особового складу, проте Росія все ще стикається з подібною проблемою. Що це означає для цієї стадії війни?

Це справді гарна новина. Коли я був у танковому музеї з генералом Валерієм Залужним на відкритті виставки України, там було багато українських та британських солдатів, які говорили про навчання. Це було справді разюче. Видається, навчання триває дуже добре. А Росія не навчає своїх призовників. Непідготовлений призовник – фактично безкорисний. Тому Росія, здається, не переймається втратами.

Деякі джерела кажуть, що Росія наближається до мільйона втрат, що майже неможливо уявити. Але це багато в чому через те, що росіяни відправляють ненавчених піхотинців та танкістів на передову, які просто не знають, як діяти. Вони роблять помилки та гинуть тисячами.

Водночас українські солдати здобувають гарне навчання. Тепер є багато досвідчених бійців, які можуть передати свій досвід новачкам. Тому з погляду професіоналізму Україна тепер як захисник перебуває в набагато кращому становищі, ніж минулого року. Це добрі новини. Але, звичайно, всі щиро сподіваються, що жорстокі бойові дії та насильство припиняться якнайшвидше, щоб уникнути подальших жертв і страждань.

"Коаліція охочих" – не порожня загроза, і в Росії це розуміють

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер просуває створення "коаліції охочих". Ця коаліція планує саміт у штаб-квартирі НАТО. Що ви думаєте про поточний етап воєнного планування, який натепер відбувається у Європі?

Думаю, воєнне планування нині на досить просунутому рівні. Спілкуючись із деякими британськими воєнними планувальниками, можу сказати, що вони зробили величезну кількість роботи та досягнули неабиякого прогресу. Також вони проводять багато тренувань як спільних, так і індивідуальних. Тому послання, яке виходить, і послання, яке мають почути у Москві, таке:

Європа серйозно налаштована, вона має плани. Вона вважає, що має правильну структуру сил і ресурси для створення того, що називають силою для забезпечення миру. Ця сила має достатній вогневий потенціал, щоб стримувати та відбивати російські війська, якщо ті порушуватимуть кордони. Ведеться велика робота щодо забезпечення повітряного прикриття силами європейського НАТО – приблизно 140 винищувачами. Як мені відомо, ця робота вже на досить просунутому рівні.

Тому думаю, що країни Європи, які очолюють Велика Британія та Франція, дійсно ставляться до ситуації дуже серйозно і розуміють її важливість. Вони вкладають багато ресурсів і планують використовувати ці сили, якщо буде потрібно. Це не якась порожня загроза, не просто політичні заяви. Кремль усвідомлює це і сприймає серйозно.

Я не думаю, що країни європейського НАТО сповільнять свої зусилля. Навпаки, вони пришвидшують їх. Якщо скоро буде досягнуто якесь перемир'я, можна очікувати, що країни європейського НАТО, "коаліція охочих", готові, налаштовані та здатні ввести велику силу в Україну, щоб забезпечити утримання миру.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Білий дім про санкції проти Росії: Президент хоче залишити за собою це право
УкраинФорм
2025-07-23T21:06:48Z
Зеленський визначив, хто представить Україну на переговорах з РФ у Стамбулі
Европейская правда
2025-07-23T21:03:57Z
"Мовиться не про НАБУ і САП": що вимагає громадянське суспільство від влади
24tv
2025-07-23T20:54:38Z
Держдеп США схвалив продаж військової допомоги на $322 мільйони: що отримає Україна
Хвиля
2025-07-23T20:54:36Z
Кремль посилює мовний вплив на країни Центральної Азії - ЦПД
УкраинФорм
2025-07-23T20:48:49Z
WP: Наглядовий орган у США виявив, що Гегсет поширив секретну інформацію у Signal
УкраинФорм
2025-07-23T20:15:19Z
Президент України готовий до зустрічі з Путіним будь-якого дня - речник МЗС
УкраинФорм
2025-07-23T20:12:43Z
США спалять контрацептиви на $10 мільйонів відмовившись передати їх бідним країнам
360ua.news
2025-07-23T20:01:03Z
На фронті 124 зіткнення, на Покровському напрямку Сили оборони відбили 36 атак
УкраинФорм
2025-07-23T20:57:54Z
Лінія фронту станом на 23 липня. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T20:57:03Z
Ситуація у районі Дворічної залишається напруженою, ворог перекидає піхоту через Оскіл - ОТУ «Харків»
УкраинФорм
2025-07-23T20:24:13Z
Російські ДРГ намагаються проникнути на мікрорайон "Шахтарський" у Покровську, — військовий
Фокус
2025-07-23T20:21:28Z
З'явились зворушливі кадри першої розмови звільненого з полону захисника з рідними
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T20:12:04Z
Росія пропонує короткі перемир'я на фронті: з якою метою
TSN
2025-07-23T19:51:59Z
Деякі військові були в полоні з 2022 року: стало відомо, кого вдалося повернути під час обміну
24tv
2025-07-23T19:48:10Z
Ворог продовжує атакувати Вовчанськ переважно малими штурмовими групами - ОТУ «Харків»
УкраинФорм
2025-07-23T19:42:17Z
Відбувся новий обмін полоненими: кого вдалося повернути до України
TSN
2025-07-23T19:36:50Z
15 років тому Оззі Осборн навідріз відмовився сідати за кермо: причина вас здивує
24tv
2025-07-23T20:33:36Z
Поставила жорстку умову: наречений Лесі Нікітюк розповів, коли вони розкриють ім'я сина
GlavRed
2025-07-23T20:33:00Z
Мотря зі "Спіймати Кайдаша" заговорила про нові стосунки: "Зараз поряд"
GlavRed
2025-07-23T20:27:01Z
Суперфейки замість люксових брендів: зафіксовано новий модний тренд у світі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T20:00:51Z
Найсексуальніша футболістка світу привернула увагу ефектним фото у спідній білизні
24tv
2025-07-23T19:30:02Z
Родина була на межі розлучення, – YARMAK відверто розповів про стосунки з дружиною у час війни
24tv
2025-07-23T18:39:17Z
Трінчер, Верба, Цимбалюк, Лебіга: американка оцінювала українських зірок по фото
24tv
2025-07-23T17:54:17Z
Обезголовлений кажан і розстріляні коти: факти із життя Оззі Озборна, які шокують
24tv
2025-07-23T17:15:06Z
Де зараз зірка шоу "Довгоносиків" – Віктор Андрієнко, який покинув родину на 5 років
24tv
2025-07-23T16:33:03Z
Міг з'їдати до 30 на день: яким був улюблений смаколик Осборна
24tv
2025-07-23T19:21:09Z
Шкіра скаже "дякую": лікарі розповіли, що робити, якщо згоріли на сонці
GlavRed
2025-07-23T18:27:50Z
Спалах кору зафіксовано в Україні: де найвищі показники захворюваності
Фокус
2025-07-23T18:18:10Z
Музика проти деменції: знайшли безпечну альтернативу лікам
24tv
2025-07-23T16:09:17Z
Не лише лікує, а запобігає: створили універсальну вакцину проти раку
24tv
2025-07-23T15:57:05Z
На Сумщині зробили безбар'єрним Охтирський центр первинної меддопомоги
УкраинФорм
2025-07-23T15:30:10Z
Як позбутися кліщів у дворі: дієві поради
24tv
2025-07-23T15:06:21Z
Як зберегти літню засмагу до зими: ці поради точно допоможуть
24tv
2025-07-23T14:51:34Z
Як підняти тиск швидко в домашніх умовах
24tv
2025-07-23T14:18:31Z
Де саме не можна гладити чужих собак: запам’ятайте це
24tv
2025-07-23T20:42:46Z
Цікавий відпочинок без витрат: куди піти у Гамбурзі безкоштовно
24tv
2025-07-23T20:33:59Z
Склад, колір, вигляд: як купувати лише якісні макарони
24tv
2025-07-23T20:18:49Z
Фітофторозу на помідорах можна не боятися: просто додайте в ґрунт цю річ
24tv
2025-07-23T20:03:46Z
Звичка, яка допоможе скоротити стрес на 70%
24tv
2025-07-23T19:57:08Z
Навіть магазинні пельмені будуть значно смачнішими: ось як їх треба готувати
Telegraf
2025-07-23T19:45:33Z
Курка чи індичка – яке мʼясо корисніше
24tv
2025-07-23T19:12:26Z
Насолоджуємося баклажанами на повну: ароматний суп, який обожнюють навіть діти
24tv
2025-07-23T19:06:27Z
Загубили викрутку – а й не біда: ось 5 чудових інструментів замість неї
24tv
2025-07-23T18:36:05Z
США дозволили продати Україні озброєння на 322 млн доларів: про яку зброю йдеться
Фокус
2025-07-23T21:06:41Z
Початок кінця Росії: ЗМІ розкрили, як провал «триденної СВО» вплинув на армію
GlavRed
2025-07-23T20:27:42Z
Вища освіта: найкращі класичні університети України
Хвиля
2025-07-23T20:27:38Z
Пенсіонерів "підігріють" грошима: скільки можна отримати
Знай
2025-07-23T20:06:10Z
Важливі зміни для школярів: складати розклад і вивчати ті предмети, які подобаються
Знай
2025-07-23T19:36:51Z
Міноборони вперше показало мобільні комплекси для обслуговування F-16
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T19:33:34Z
Хибні повідомлення про зміни у правилах отримання водійських прав для осіб старше 70 років поширюються в інтернеті
Топ Жир
2025-07-23T19:33:15Z
Скарб на $160 млн: 15 тисяч рідкісних монет, схованих від нацистів, йдуть з молотка
Фокус
2025-07-23T19:30:24Z
"Ями, біль і розчарування": блогерка Скальницька шокувала розповіддю про невдалу мамопластику
24tv
2025-07-23T19:27:23Z
У Вишгороді спалахнула пожежа: місто затягнуло димом
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T20:42:39Z
Україна та Франція затримали адміністратора російськомовного форуму для кіберзлочинців
InternetUA
2025-07-23T20:27:37Z
Сомалійські пірати захопили турецький корабель із важкою військовою технікою
Фокус
2025-07-23T19:27:38Z
Їй замінили люк на Тойоті, але він знову розбився
Топ Жир
2025-07-23T18:48:56Z
На Кіпрі вирує масштабна лісова пожежа
УкраинФорм
2025-07-23T18:42:36Z
Постраждали 188 людей: підсумки масового отруєння у львівському ресторані Кацуріна
Украина Криминальная
2025-07-23T18:27:44Z
За сім місяців росіяни вбили і поранили дронами і КАБами більше людей у Херсоні, аніж за весь 2024-й
Лига
2025-07-23T17:42:34Z
Напад невідомої морської тварини на туристку: на популярному курорті евакуювали цілий пляж
TSN
2025-07-23T17:36:44Z
Спецоперація з 40 обшуками: накрили мережу кол-центрів, яка видурила у громадян ЄС до 10 млн грн
InternetUA
2025-07-23T17:33:30Z
Олександрія — Партизан: прогноз букмекерів на матч Ліги конференцій
Football.ua
2025-07-23T21:00:09Z
Туран: Повертаюся до Туреччини з Шахтарем і хочу написати ще одну прекрасну футбольну історію
Football.ua
2025-07-23T20:54:32Z
Сульшер — про Шахтар: На шляху багато бар’єрів, і щоб дійти до фінішу, їх потрібно подолати
Football.ua
2025-07-23T20:24:27Z
Ексчемпіон світу назвав боксера, який міг би перемогти Усика
24tv
2025-07-23T20:21:40Z
Харькова гарантувала собі нагороду чемпіонату світу з фехтування
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T20:15:47Z
Ювентус продав перспективного гравця у Німеччину
Football.ua
2025-07-23T19:57:18Z
"Don’t push the horses": Магучіх з гумором відреагувала на хейт через невдачі в Діамантовій лізі
24tv
2025-07-23T19:42:06Z
Наполі хоче підписати таланта Ювентуса
Football.ua
2025-07-23T19:24:40Z
Іпсвіч Таун підписав Ешлі Янга
Football.ua
2025-07-23T18:49:16Z
Платіжна компанія Corpay купує британську Alpha Group за $2,2 млрд
InternetUA
2025-07-23T21:00:41Z
Перевіряйте гаманці: монета 1 гривня коштуватиме від 11 000 до 40 000 гривень
Знай
2025-07-23T20:21:48Z
ПФУ оголосив суми виплат: хто з українців отримає гроші у липні
Хвиля
2025-07-23T19:12:11Z
Чи має платити земельний податок особа з 3 групою інвалідності
24tv
2025-07-23T19:06:35Z
Графік відключення газу з 24 липня по 1 серпня: обмеження торкнуться низки адрес
Политека
2025-07-23T19:00:18Z
Укрзалізниця змінила правила перевезення тварин
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T18:09:26Z
Криптовалюти, нерухомість та роялті: скільки грошей у Дональда Трампа та на чому він заробляє
24tv
2025-07-23T18:06:58Z
Гаманці не витримають: ціни на сезонні продукти деруться угору - що подорожчає найбільше
Знай
2025-07-23T18:06:40Z
Австрійські технології в обхід санкцій потрапляють до РФ - розслідування
Gazeta UA
2025-07-23T18:00:28Z
Перші тести Samsung Galaxy A17 5G показали хорошу продуктивність
InternetUA
2025-07-23T21:00:15Z
Британські науковці представили гіперзвуковий літак Invictus, що замінить космічні ракети
InternetUA
2025-07-23T20:07:21Z
Гравці перемогли: Microsoft знизила ціну на The Outer Worlds 2 після шквальної критики
24tv
2025-07-23T19:57:09Z
Такого ще не було: в Італії знайшли недоторкану етруську гробницю і понад 100 артефактів
Фокус
2025-07-23T19:51:07Z
Cronos The New Dawn: розробники показали 10 хвилин моторошного геймплею
24tv
2025-07-23T19:42:55Z
Battlefield 6: дата виходу та ціна на консолях здивують гравців
24tv
2025-07-23T19:21:58Z
Ранній доступ дитини до смартфона призводить до психічних проблем: дослідження
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T19:09:16Z
«Це божевілля». Гендиректор OpenAI розповів про небезпеку, яку несе штучний інтелект
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T18:51:48Z
Як монетизувати подкасти через YouTube та Spotify
24tv
2025-07-23T18:45:00Z
Новий бензиновий маслкар Dodge повертається зі справжнім ревом вихлопу
Топ Жир
2025-07-23T20:48:11Z
Представлено вражаючий кросовер Opel Mokka GSE – найшвидший повністю 100% електричний Opel
AutoCentre
2025-07-23T20:25:21Z
Китайські бренди обігнали європейських лідерів у їхній власній країні
Топ Жир
2025-07-23T20:03:31Z
Таємничий прототип Bugatti мав 18 циліндрів та фари, схожі на очі комахи
Топ Жир
2025-07-23T18:18:13Z
Експерти розповіли, чому не варто заряджати смартфон в автомобілі
InternetUA
2025-07-23T17:36:31Z
Чи можна ставити в авто акумулятор іншої ємності: експерти розкрили подробиці
GlavRed
2025-07-23T17:27:17Z
Аукціон на Acura Integra Type R досягнув позначки в 120 тисяч доларів і ціна продовжує зростати
Топ Жир
2025-07-23T17:18:27Z
Ціна $7300 і заводське ГБО: представлено доступний позашляховий мінівен Renault
Фокус
2025-07-23T17:15:48Z
Стильний обвіс для нового Jimny надає компактному позашляховику вигляду легендарного класика
Топ Жир
2025-07-23T16:33:28Z