MY.UAНовини
Як митна війна руйнує оборонну промисловість США і чому Трамп не хоче продавати Україні зброю
Як митна війна руйнує оборонну промисловість США і чому Трамп не хоче продавати Україні зброю

Як митна війна руйнує оборонну промисловість США і чому Трамп не хоче продавати Україні зброю

Президент США Трамп взяв курс на повернення Америки в режим "цинічні бариги" і тепер вимагає гроші за будь-яку допомогу. При цьому він однією рукою по-хамськи відмахується від пропозиції України продати системи PATRIOT за "живі гроші", а іншою "великий бізнесмен" демонструє справжнє "мистецтво укладати угоди", коли дає Ізраїлю 3 000 важких бомб і 10 000 одиниць додаткового авіаційного озброєння, передача яких була заморожена Байденом.

Хоча коментувати заяви Трампа з точки зору здорового глузду, схоже, стало моветоном, залишаємо за собою таке право, адже Сполучені Штати – це не лише Трамп. Соціологія вперто показує велику підтримку України та її спротиву серед звичайних американців. Натомість президент Трамп йде проти волі власного народу та прирікає США не лише на втрату авторитету та союзників, а й на великі проблеми з економікою через нібито вміння дати впоратися з усіма проблемами. Хроніки приготування до "прикрого політичного та економічного самогубства" цілої країни – читайте в матеріалі 24 Каналу.

Чому Трамп не хоче продавати Україні зброю і як маніпулює війною

Український президент Володимир Зеленський заявив, що наша країна готова адаптуватися під вимоги нового керівництва свого найбільшого союзника – США, та запропонував укласти контракти на купівлю американської зброї для Сил оборони на суму до 50 мільярдів доларів.

Згодом в інтерв'ю Скотту Пеллі в програмі "60 хвилин" каналу CBS Зеленський деталізував пропозицію та запропонував розпочати з найбільш нагального – оборонних систем ППО/ПРО PATRIOT. Інтерв'ю записувалося після чергового воєнного злочину росіян – обстрілу цивільних кварталів Кривого Рогу, коли російська балістична ракета поцілила практично по дитячому майданчику і вбила 20 цивільних. На цьому Росія не зупинился і за кілька годин до виходу інтерв’ю Зеленського на телебаченні додатково вдарила по центру міста Суми, вбивши 35 людей.

З огляду на ці жахливі воєнні злочини, які Росія визнала офіційно та які засудили навіть топові представники адміністрації Трампа, прохання України про допомогу (але за гроші) виглядало абсолютно зрозумілим і доречним. Але що робить Трамп? Спершу він щось бурмоче про "якусь помилку", потім пише пост "не моя війна", а згодом роздратовано відповідає на пряме питання про можливість продажу Україні систем PATRIOT на 15 мільярдів доларів.

О, я не знаю. Він (Зеленський – 24 Канал) завжди хоче ракети. Коли ви починаєте війну, ви маєте знати, що ви її виграєте. Ви не починаєте війну проти когось, хто в 20 разів більший за вас, а потім сподіваєтеся, що люди дадуть вам ракети. Мільйони вбито через трьох людей: Путін – №1, Байден, який й гадки не мав, що робив – №2, і Зеленський. Усе, що я можу – намагатися зупинити це. І я думаю, ми справляємося добре в цьому сенсі. Я думаю, скоро в нас будуть дуже хороші пропозиції,
Дональд Трамп 14 квітня 2025 року цинічно відповідає на пропозицію Зеленського.

Це дуже показова та дуже цинічна відповідь, яка ще й містить чимало брехні, яку ми детально розберемо:

  • По-перше, Україна не починала і не провокувала війну – вона стала жертвою агресії Росії, її численних воєнних злочинів, етнічних чисток і актів геноциду.
  • По-друге, Україна цілком мала підстави сподіватися на підтримку, адже віддала свою ядерну зброю та стратегічну авіацію в обмін на гарантії безпеки, а США були учасниками договору та гарантом.
  • По-третє, не "люди дадуть вам ракети", а Україна хоче їх купити. Хіба не сам Трамп хотів бізнесу й щоб купували американське? Натомість він фактично скасовує вигідну для Америки угоду й водночас спростовує свої ж заяви про "просто бізнес", коли розблоковує зброю для Ізраїлю.
  • По-четверте, на щастя, вбито не мільйони, але це могло б статися, якби Україна капітулювала.
  • По-п'яте, війна почалася не через трьох людей, а через Росію, яка напала. І "колективний Захід", який не зупинив агресора.

І тут вже велика доля відповідальності самого Трампа, який був президентом США з січня 2017 року по січень 2021 років. І на той час вже була повзуча війна на Донбасі, окупація Криму та атаки росіян на українські кораблі в українських територіальних водах. Натомість Трамп розповідає казочки про "джавеліни", які він дав Україні, коли Обама давав ковдри. Це так, але це сталося всупереч волі Трампа і під тиском Конгресу. Трамп же в цей час розмотував у себе на вухах лапшу від Путіна.

  • По-шосте, якби нація не боролся за свободу проти значно сильнішого за себе, її б не існувало. І це стосується самих США, які постали в результаті повстання проти найпотужнішої держави тогочасного світу, в якому, здавалося, у них не було жодних шансів.
  • Нарешті, по-сьоме, найбільша брехня – це "ми справляємося добре в цьому сенсі", бо наразі Трамп і його емісар Віткофф лише здають інтереси України та Заходу, все сильніше схиляючись перед Путіним. І саме це є найбільшою трагедією, адже приниження США – це сигнал для диктаторів всього світу, що зло може бути і безкарним, і успішним.

Як митна війна Трампа може зруйнувати оборонну промисловість США

Але світ влаштований так, що в ньому має бути баланс. І коли президент США веде себе безвідповідально – це обов’язково матиме наслідки. Звісно, "репутація", "повага" та "довіра" – абстрактні поняття, але вони мають цілком реальне наповнення і можуть мати економічне обгрунтування. Особливо коли лідер найпотужнішої держави світу починає вести себе як "божевільний король" із "Гри престолів" та розпочинає торгівельну війну проти всього світу. То ж не треба дивуватися, що тарифи Трампа, немов той бумеранг, швидко прилетять назад і зроблять боляче.

Власне, це вже стається. Видання Politico у статті за авторством Пола МакЛірі та Джо Гоулда розповідає, як митна війна Трампа проти всього світу вдарить по самій Америці і може поставити на межу зникнення оборонну промисловість США – ту саму курку, що несе золоті яйця.

Нагадаємо, що наступний день після міжнародного "Дня дурня" Трамп проголосив "Днем звільнення" і тоді ж наклав практично на весь світ непомірні мита (20% на ЄС, 10% на Австралію та Велику Британію). Він заявив, що вони не будуть скасовані, але потім їх швидко відклав на 90 днів, залишивши 10% для всіх і 145% – для Китаю.

Все це викликало паніку та породило головного ворога будь-якого бізнесу – невизначеність та непередбачуваність, а ще – зруйнувало довіру до США як надійного партнера. А це та "валюта", якою живиться світовий ринок зброї та оборонна промсловість взагалі.

У 21 столітті провідні країни світу дійшли висновку, що найкращим варіантом є глобальна кооперація, особливо в технологічних проєктах, яким є виробництво сучасної зброї. В результаті виникли цілі ланцюги постачання, які об’єднали різні країни та континенти. І це настільки складний процес, що деякі оборонні продукти перетинають кордони кілька разів під час виробництва.

Трампові тарифи натомість все це руйнують, бо за логікою президента такі товари кожного разу мають обкладатися митами. Все це ставить під велике питання контракти на десятки і сотні мільярдів.

До прикладу, над проєктом винищувача п'ятого покоління F-35, який вважається американським, насправді працюють 20 країн.

Системи протиповітряної оборони NASAMS США виробляють спільно з Норвегією (отримала тариф 15%), "Залізний купол" та ще чимало різних проєктів – разом з Ізраїлем (тариф 17%). Крім того, США мають спільні проєкти з Австралією, Японією (24%), Південною Кореєю (25%) тощо.

Буде дефіцит поставок, наші союзники та інші партнери це відчують. Деякі потенційно життєво важливі товари або коштуватимуть набагато дорожче, або їх просто не буде в наявності,
– Білл Грінволт, колишній співробітник Пентагону, який займався питаннями закупівель, коментує Politico потенційні проблеми.

Але це лише "перші ластівки", бо політика Трампа взагалі ставить під сумнів майбутнє такої співпраці та віщує величезні збитки не лише згаданим країнам, але й самим США, адже ті в умовах автаркії імені Трампа змушені будуть з нуля робити те, що виробляли їхні союзники, але тепер не зможуть, через надмірні витрати, які унеможливлять сам процес. Бо це, нагадаємо, не радянський "госзаказ" (держзамовлення – 24 Канал), а бізнес, який має приносити прибуток і з якого мають сплачуватися податки.

Існують усі ці хвильові ефекти. Підрядникам можна сказати, щоб вони покривали витрати, і вони можуть спробувати знайти дешевших вітчизняних постачальників, але на це підуть роки. Ви не клацнете пальцями, і мережа постачання не перелаштується сама собою. Це потребує багато часу, зусиль і грошей,
– пан Грінволт ділиться з Politico своїми побоюваннями.

Але для бізнес-геніїв з Білого дому є погані новини – так просто складне виробництво не збудувати, бо зупиниться і обмін технологіями, а потрібні деталі не надрукуєш на 3D-принтері. Все це потребуватиме багато часу й призведе до величезних витрат (а Трамп в один день каже про скорочення бюджету Пентагону, а в інший хоче збільшити його до 1 трильйона доларів), а значить – збільшить фінальну ціну в рази. Особливо якщо Китай у відповідь на обмежувальні торгові мита заблокує продаж США рідкоземельних металів, які є основою технологічного виробництва сучасної зброї.

Як пише The New York Times, Китай вже призупинив експорт ключових критично важливих мінералів, зокрема шість важких рідкоземельних металів і рідкоземельних магнітів, життєво необхідних для американської військової техніки. Китай домінує в світовому виробництві та переробці рідкоземельних елементів.

Оборонні системи США значною мірою залежать від цих мінералів. Зокрема, рідкоземельні елементи використовуються в двигунах винищувачів F-35 (900 фунтів на літак), військових кораблях, танках, ракетах і лазерах. Підводні човни можуть містити понад 9 000 фунтів цих елементів. При цьому запаси Пентагону недостатні для довгострокового використання.

Крім того, піднімати індустрію з нуля мають не роботи, а реальні люди. Але нині ніхто в США не горить особливим бажанням йти на заводи, це стосується і висококваліфікованих спеціалістів, яких нині активно скорочує DOGE за прямих вказівок Ілона Маска і благословіння Трампа.

В аерокосмічному та оборонному секторі просто не вистачає людей, щоб задовольнити поточні потреби,
– Дак Хардвік, віцепрезидент з міжнародних питань Асоціації аерокосмічної промисловості, на зустрічі американських та європейських керівників оборонних відомств коментує стан справ у галузі.

Скільки помилки Трампа коштуватимуть американській економіці

Вже зараз економісти намагаються вирахувати, скільки буде коштувати "айфон", повністю зроблений у США, і говорять про 2 – 3 тисячі доларів.

А скільки ж тоді буде коштувати той самий F-35, якщо зараз його ціна давно перевалила за 100 мільйонів, а вся програма (досі з урахуванням спільного виробництва) 2 трильйони? І чи не зникне бажання в союзників купляти ці літаки, якщо Трамп оголошує їм торгову війну та прямим текстом розповідає, що найпотужніші версії винищувачів США залишать собі, а перед тим Маск взагалі каже, що ті ж F-35 занадто дорогі і взагалі "ніякі".

При цьому з'ясовується, що американці можуть контролювати дистанційно свою технологічну зброю, що й активно робили та роблять в Україні.

Один з серії твітів Маска про F-35:

  • То чи не логічніше Європі буде відмовитись від американського літака та звернути увагу на європейський?
  • Чи можуть Австралія та Велика Британія тепер довіряти Америці і надалі вкладати мільярди у фінансування спільного проєкту атомних підводних човнів?
  • І чи не потрібно підняти питання про збільшення ядерного потенціалу Європи та власні розробки ядерної зброї для Японії, Південної Кореї, України?
  • І чи не є це єдиним нині реальним варіантом гарантій безпеки нині, коли партнерські відносини, створені за роки зустрічей і домовленостей з Вашингтоном, ставляться під сумнів?

У далекому 2016 році Трамп одним своїм твітом про те, що ціна на F-35 завелика, обвалив акції його виробників Lockheed Martin, Northrop Grumman Corp і BAE Systems на 4,2%, 4,5% і 2,4% відповідно.

Той самий твіт:

Це коштувало понад 11 мільярдів доларів, але швидко забулося, й ціна літака F-35 зросла з 70 мільйонів мінімум удвічі. Але 8,5 років по тому мова вже може йти навіть не про мільярди чи трильйони, а про майбутнє цілої галузі, сотні тисяч робочих місць й обороноздатність США та десятків держав, які мали необережність колись довіритись Вашингтону і повірити у "вільний ринок", "спільне виробництво" та "загальне благо". Нині все це в дуже великій небезпеці завдяки одній людині.

Автори статті Politico завершують її словами анонімного чиновника з НАТО: "Ми повинні винести з цього уроки. Зараз саме час". Краще й не скажеш.

Вже зараз у США чутно окремі голоси проти ідей "божевільного короля", але наразі вони не надто голосні. Схоже, представники еліт досі думають, що "сталася жахлива помилка" і цей Таргарієн так жартує, а не прямо оголосив про свої плани, які не думає скасовувати. Що ж, тим гірше для "голосів" і США. Натомість всі інші дійсно побачили, з ким і чим мають справу.

Теги за темою
Дональд ТрампЗброя
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Дрони атакували Краснодарський край: зафіксовано влучання
ГЛАВКОМ NET
2025-07-24T01:51:59Z
Прокуратура Нідерландів дійсно зазнала хакерської атаки - ЗМІ
УкраинФорм
2025-07-24T01:48:20Z
Росія запустила "троянського коня": майор запасу сказав, чому Німеччина не дає Taurus Україні
24tv
2025-07-24T01:39:38Z
Речник МЗС назвав головну відмінність українського та російського меморандумів про перемир'я
ГЛАВКОМ NET
2025-07-24T01:39:30Z
Комісія з відбору голови БЕБ повторно внесла в Кабмін кандидатуру Цивінського
ГЛАВКОМ NET
2025-07-24T01:21:26Z
Литва може відмовитися від російської мови як другої іноземної в школах вже цього року
УкраинФорм
2025-07-24T00:36:04Z
Росія не зможе регулярно запускати по тисячі "Шахедів", однак є "але", – військовий експерт
24tv
2025-07-24T00:27:17Z
Конфлікт між Трампом і Обамою: звинувачення у «держзраді» та втручання Росії у вибори
ZN UA
2025-07-24T00:21:43Z
Музейників Мексики та Бразилії закликають не співпрацювати з установами в Криму
УкраинФорм
2025-07-24T01:21:53Z
Гороскоп на завтра 25 липня: Близнюкам - приємні новини, Скорпіонам - прибуток
GlavRed
2025-07-24T01:00:11Z
ВС повернув громаді Харкова землю вартістю понад ₴60 мільйонів, виділену за «кооперативною схемою»
УкраинФорм
2025-07-24T00:18:33Z
У Чернівцях завершено реконструкцію гімназії за кошти ЄІБ
УкраинФорм
2025-07-24T00:06:38Z
Буданов сказав, скільки українських полонених обміняли за стамбульськими домовленостями
24tv
2025-07-24T00:00:20Z
Дзвонили рідним і ридали: з'явилися зворушливі відео з обміну полоненими
GlavRed
2025-07-23T23:27:55Z
БпЛА атакують Запоріжжя, працює ППО
24tv
2025-07-23T23:27:23Z
Росіяни просунулися на Харківщині та Донеччині: оновлена мапа DeepState
24tv
2025-07-23T22:54:29Z
У прифронтовому Краматорську залишаються майже 53 тисяч жителів
УкраинФорм
2025-07-23T22:54:23Z
Klavdia Petrivna без гриму: який вигляд у повсякденному житті має 19-річна співачка
GlavRed
2025-07-23T23:27:34Z
Поставила жорстку умову: наречений Лесі Нікітюк розповів, коли вони розкриють ім'я сина
GlavRed
2025-07-23T21:27:03Z
15 років тому Оззі Осборн навідріз відмовився сідати за кермо: причина вас здивує
24tv
2025-07-23T20:33:36Z
Мотря зі "Спіймати Кайдаша" заговорила про нові стосунки: "Зараз поряд"
GlavRed
2025-07-23T20:27:01Z
Суперфейки замість люксових брендів: зафіксовано новий модний тренд у світі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T20:00:51Z
Найсексуальніша футболістка світу привернула увагу ефектним фото у спідній білизні
24tv
2025-07-23T19:30:02Z
Родина була на межі розлучення, – YARMAK відверто розповів про стосунки з дружиною у час війни
24tv
2025-07-23T18:39:17Z
Трінчер, Верба, Цимбалюк, Лебіга: американка оцінювала українських зірок по фото
24tv
2025-07-23T17:54:17Z
Обезголовлений кажан і розстріляні коти: факти із життя Оззі Озборна, які шокують
24tv
2025-07-23T17:15:06Z
Якщо ця річ тріснула, то чекайте на біду. Що може принести в дім суцільний негатив
Telegraf
2025-07-24T00:45:03Z
Астрологи рекомендують залишитися вдома: хто 24 липня ризикує нарватися на проблеми
GlavRed
2025-07-24T00:39:06Z
Гороскоп Таро на серпень 2025: Терезам - страх, Скорпіонам - сумніви, Стрільцям - стабільність
GlavRed
2025-07-24T00:27:24Z
Скільки треба грошей, щоб вважатися багатим: дослідження
ГЛАВКОМ NET
2025-07-24T00:12:04Z
Способи, які допоможуть правильно зберігати малину: бабусі розповіли секрети
24tv
2025-07-23T21:39:26Z
Такий і в ресторані не подадуть: запікаємо кабачок з сиром та червоною рибою
24tv
2025-07-23T21:24:16Z
Де саме не можна гладити чужих собак: запам’ятайте це
24tv
2025-07-23T20:42:46Z
Цікавий відпочинок без витрат: куди піти у Гамбурзі безкоштовно
24tv
2025-07-23T20:33:59Z
Склад, колір, вигляд: як купувати лише якісні макарони
24tv
2025-07-23T20:18:49Z
Кавун у раціоні щодня: користь для серця, шкіри та фігури
Gazeta UA
2025-07-24T00:00:23Z
Міг з'їдати до 30 на день: яким був улюблений смаколик Осборна
24tv
2025-07-23T19:21:09Z
Шкіра скаже "дякую": лікарі розповіли, що робити, якщо згоріли на сонці
GlavRed
2025-07-23T18:27:50Z
Спалах кору зафіксовано в Україні: де найвищі показники захворюваності
Фокус
2025-07-23T18:18:10Z
Музика проти деменції: знайшли безпечну альтернативу лікам
24tv
2025-07-23T16:09:17Z
Не лише лікує, а запобігає: створили універсальну вакцину проти раку
24tv
2025-07-23T15:57:05Z
На Сумщині зробили безбар'єрним Охтирський центр первинної меддопомоги
УкраинФорм
2025-07-23T15:30:10Z
Як позбутися кліщів у дворі: дієві поради
24tv
2025-07-23T15:06:21Z
Як зберегти літню засмагу до зими: ці поради точно допоможуть
24tv
2025-07-23T14:51:34Z
5 знаків зодіаку чекає велика винагорода 24 липня: хто серед щасливчиків
GlavRed
2025-07-24T01:36:58Z
"Суворе одеське дитинство". Діти перетворили уламки "шахеда" на іграшку
Telegraf
2025-07-24T01:33:19Z
Неочікувана, але приємна підтримка: хто з пенсіонерів отримає надбавку у серпні
GlavRed
2025-07-24T01:18:06Z
У Карпатському університеті для вступної кампанії на основі ШІ створили віртуальну помічницю Стефанію
УкраинФорм
2025-07-24T00:54:09Z
Перша жінка на престолі Русі, яка принесла християнство на українські землі: ким була княгиня Ольга
Telegraf
2025-07-23T23:48:17Z
Українцям з дітьми підвищать державну допомогу: скільки та кому платитимуть
Фокус
2025-07-23T23:45:06Z
Засновник Ukraine Defense Support: Робимо все можливе для допомоги українським підрозділам на передовій
УкраинФорм
2025-07-23T23:36:03Z
Наймолодша донька покійного Стіва Джобса виходить заміж: деталі весілля року
GlavRed
2025-07-23T23:27:28Z
Визнання за лідерство: українська маркетологиня Галина Науменко удостоєна почесного ордена
Gazeta UA
2025-07-23T23:21:39Z
У Черкасах під час підвищеної ракетної небезпеки пролунали потужні вибухи
УкраинФорм
2025-07-24T01:39:33Z
У Черкасах пролунали вибухи, місто атакували крилаті "Іскандери"
ZN UA
2025-07-24T01:36:38Z
Атака на Одесу: горять будинки, пам’ятки, АЗС
1News
2025-07-24T01:30:06Z
Росія масовано атакувала Одесу дронами: виникли пожежі, пошкоджено історичні пам'ятки
ГЛАВКОМ NET
2025-07-24T01:03:35Z
Окупанти атакували «шахедами» Миколаїв: виникли пожежі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-24T00:51:22Z
В Одесі вночі пролунали вибухи
TSN
2025-07-24T00:45:58Z
Легендарний ринок «Привоз» в Одесі зазнав руйнувань внаслідок атаки РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-24T00:27:48Z
"Шахеди" загрожували Миколаєву: у місті чули вибухи
24tv
2025-07-24T00:12:04Z
Дрони влучили по нафтобазі біля аеропорту "Сочі" в РФ
ZN UA
2025-07-24T00:03:48Z
Дрони атакували нафтобазу в Адлері
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T22:54:23Z
Платіжна компанія Corpay купує британську Alpha Group за $2,2 млрд
InternetUA
2025-07-23T21:00:41Z
Перевіряйте гаманці: монета 1 гривня коштуватиме від 11 000 до 40 000 гривень
Знай
2025-07-23T20:21:48Z
ПФУ оголосив суми виплат: хто з українців отримає гроші у липні
Хвиля
2025-07-23T19:12:11Z
Чи має платити земельний податок особа з 3 групою інвалідності
24tv
2025-07-23T19:06:35Z
Графік відключення газу з 24 липня по 1 серпня: обмеження торкнуться низки адрес
Политека
2025-07-23T19:00:18Z
Укрзалізниця змінила правила перевезення тварин
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T18:09:26Z
Криптовалюти, нерухомість та роялті: скільки грошей у Дональда Трампа та на чому він заробляє
24tv
2025-07-23T18:06:58Z
Гаманці не витримають: ціни на сезонні продукти деруться угору - що подорожчає найбільше
Знай
2025-07-23T18:06:40Z
Українка вдруге в історії стала чемпіонкою світу з фехтування на шпагах
Gazeta UA
2025-07-24T01:51:02Z
"Ліверпуль" оголосив про трансфер французького нападника за величезну сумму
ZN UA
2025-07-23T23:54:53Z
Михайло Кохан - чемпіон Всесвітньої Універсіади-2025 у метанні молота
УкраинФорм
2025-07-23T22:09:35Z
Судаков: Розуміємо якість Бешикташа та його футболістів — вони топові виконавці
Football.ua
2025-07-23T21:42:07Z
Челсі узгодив умови з Гато, який зробив запит Аяксу щодо трансферу
Football.ua
2025-07-23T21:21:18Z
Харькова гарантувала собі нагороду чемпіонату світу з фехтування
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T21:18:52Z
Олександрія — Партизан: прогноз букмекерів на матч Ліги конференцій
Football.ua
2025-07-23T21:00:09Z
Туран: Повертаюся до Туреччини з Шахтарем і хочу написати ще одну прекрасну футбольну історію
Football.ua
2025-07-23T20:54:32Z
Сульшер — про Шахтар: На шляху багато бар’єрів, і щоб дійти до фінішу, їх потрібно подолати
Football.ua
2025-07-23T20:24:27Z
Інсайдери розкрили точну дату релізу Battlefield 6
InternetUA
2025-07-24T01:04:41Z
Xbox знизила ціну The Outer Worlds 2 після масової критики в інтернеті
InternetUA
2025-07-24T00:04:35Z
Meta оновила функції безпеки для підлітків
InternetUA
2025-07-23T23:04:16Z
Apple працює над функцією оцінки якості сну для Apple Watch
InternetUA
2025-07-23T22:01:24Z
Перші тести Samsung Galaxy A17 5G показали хорошу продуктивність
InternetUA
2025-07-23T21:00:15Z
Британські науковці представили гіперзвуковий літак Invictus, що замінить космічні ракети
InternetUA
2025-07-23T20:07:21Z
Гравці перемогли: Microsoft знизила ціну на The Outer Worlds 2 після шквальної критики
24tv
2025-07-23T19:57:09Z
Такого ще не було: в Італії знайшли недоторкану етруську гробницю і понад 100 артефактів
Фокус
2025-07-23T19:51:07Z
Cronos The New Dawn: розробники показали 10 хвилин моторошного геймплею
24tv
2025-07-23T19:42:55Z
Тесла фіксує зниження обсягів продажів та прибутків
Топ Жир
2025-07-24T01:18:53Z
Поліція вважала зниклий капюшон дрібницею, доки не побачили його вміст
Топ Жир
2025-07-24T00:33:22Z
Нове революційне оформлення салону BMW: несподіваний вигляд, що вражає
Топ Жир
2025-07-23T23:48:51Z
НЛО на колесах скоро буде продано на аукціоні
Топ Жир
2025-07-23T23:03:06Z
Acura припиняє виробництво моделі TLX
Топ Жир
2025-07-23T22:18:15Z
Новий бензиновий маслкар Dodge повертається зі справжнім ревом вихлопу
Топ Жир
2025-07-23T20:48:11Z
Представлено вражаючий кросовер Opel Mokka GSE – найшвидший повністю 100% електричний Opel
AutoCentre
2025-07-23T20:25:21Z
Китайські бренди обігнали європейських лідерів у їхній власній країні
Топ Жир
2025-07-23T20:03:31Z
Таємничий прототип Bugatti мав 18 циліндрів та фари, схожі на очі комахи
Топ Жир
2025-07-23T18:18:13Z