Росгвардія у Криму посилила патрулювання через страх перед партизанами
В окупованому Криму підрозділам Росгвардії прийшов наказ посилити патрулювання для виявлення партизанських рухів. Особливу увагу російські силовики приділятимуть виявленню розповсюджувачів агітаційних матеріалів. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на «АТЕШ».
Як зазначають в «АТЕШ», Росгвардійці намагаються виявити партизанські та підпільні рухи.
«В Сімферополі підрозділи Росгвардії отримали наказ посилити патрулювання в місті», – повідомляють партизани «АТЕШ».
Подібні накази діють у багатьох кримських містах. Особливу увагу окупанти приділяють виявленню партизанських і підпільних рухів, а також осіб, причетних до розповсюдження агітаційних матеріалів і розвідувальної діяльності, зазначає АТЕШ.
«Підвищені заходи безпеки - це не сила, а страх. Страх перед тим, що рух опору зростає, а контроль над півостровом вислизає з рук окупантів», – повідомляють в «АТЕШ».