/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F459%2Fa64f1392d95669c8a87a8c393e20eb2c.jpg)
В боях на Запоріжжі 20-річний загинув захисник з Рівненщини
На Запорізькому напрямку загинув молодий боєць з Рівненщини Валентин Лукін.
Захисник, якому навіки залишиться всього 20 років, поліг у бою 12 квітня біля Новодарівки.
Герой, що повертається додому на щиті, був сиротою.
Про загибель воїна повідомили у Вербській громаді.
"Несамовите горе знову охопило Вербську громаду.
Ще один Воїн відійшов у вічність..
Відповідальний, зразковий військовослужбовець Лукін Валентин Сергійович, 2005 року народження, мужньо виконавши військовий обовʼязок, у бою за Україну, її свободу і незалежність загинув 12 квітня 2025 року біля населеного пункту Новодарівка Пологівського району Запорізької області.
Справжній патріот, вірний син України, взірець мужності та незламності! Саме таким Валентин назавжди залишиться в нашій пам’яті! Це болюча втрата для родини, мешканців громади, побратимів, друзів, знайомих та всіх, хто знав Героя", – зазначено у повідомленні.
Зворушливий пост, присвячений загиблому Герою, опублікувала волонтерка Ольга Кузнецова.
"Назавжди 20...Така дива не сталося..
Сьогодні вранці у вікно заглядав та стукав голуб..
Давно вже не бачила такого..
Що ж за новину приніс, сірий? І ось...Коли везли Валентину Лукіну автівку, він не зміг нас зустріти десь ближче, бо були справи.
"Віддайте комусь.
Я не можу виїхати"..
Як це? Ти не можеш, ми приїдемо..
Коротка зустріч..
Але міцні обійми та назавжди в пам’яті щаслива усмішка.
Він сирота, а тут і машина, і в машині, і гостинці спеціально для Нього дівчатка напекли", – пригадує Кузнецова.
Вона розповіла, що до отримання трагічної звістки про загибель Валентина востаннє бачилась з ним днів за десять, у Дубні: молодому воїну дали кілька днів відпустки і він приїхав на малу батьківщину.
"Приліт – і проклятий орківський метал забрав життя.
Загинув у мить...Ще одна зірка...Ще один янгол.
Ще один у строю Небесного війська...Нелегко було хлопчику на землі, тож, Господи, прийми Героя у Царство своє, вкости шлях легкими хмаринками...Подаруй, Господи, вічну пам’ять та славу....Валіку, Сонечко, як? Як так? Ти ж обіцяв запросити на весілля...Ти ж обіцяв берегти себе і нас...Дитино, дякуємо...Воїне, вклоняємось...Як же болить", – написала волонтерка.
Прощатимуться з Валентином Лукіним 18 квітня у Свято-Троїцькому храмі його рідного села Верба.
Відповідно до розпорядження голови Вербської територіальної громади, оголошено дні жалоби з 14 квітня і до дня поховання Героя.