MY.UAНовини
Як проходив конкурс на посаду голови правління Суспільного
Як проходив конкурс на посаду голови правління Суспільного

Як проходив конкурс на посаду голови правління Суспільного

Чотири години тривав фінальний етап конкурсу, під час якого претенденти презентували свої програми та відповідали на запитання членів наглядової ради. Завершився конкурс таємним голосуванням, яке й визначило переможця.

15 квітня 2025 року наглядова рада АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» провела другий етап конкурсного відбору на посаду голови правління. У фінал вийшли четверо кандидатів:  депутат Київської обласної ради від партії «Європейська солідарність», помічник народного депутата України Володимир Горковенко, ексміністр культури й інформаційної політики України, ексголова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, колишній гендиректор групи каналів «1+1 media» Олександр Ткаченко, засновник компаній iPlus та Infinitas, колишній керівник PayTV&Digital в StarLightMedia Микола Фаєнгольд та нинішній голова правління Суспільного Микола Чернотицький. В результаті за Миколу Чернотицького проголосували  10 членів наглядової ради із 16-ти. Олександр Ткаченко набрав шість  голосів. За Володимира Горковенка та Миколу Фаєнгольда не проголосував ніхто. Таким чином, перемогу у конкурсі здобув Микола Чернотицький.

Засідання наглядової ради, під час якого було обрано голову правління НСТУ,  транслювалось онлайн на ютуб-каналі Першого. «Детектор медіа» розповідає про те, що пропонували у своїх програмах претенденти на посаду та найцікавіші моменти фінального етапу  конкурсного добору.

Голова наглядової ради Суспільного Світлана Остапа, відкриваючи засідання, нагадала, що це вже третій конкурс на посаду голови правління Акціонерного товариства «Національна Суспільна телерадіокомпанія України» з моменту його створення. Перші два відбулися 2017-го та 2021-го року. «Вибори відбуваються відповідно до Закону України «Про суспільні медіа», Положення про вибори голови та членів правління АТ «НСТУ», яке нами розроблене, ухвалене і заздалегідь оприлюднене. Конкурс відбувається максимально відкрито, наскільки нам дозволяють нинішні умови воєнного стану. На конкурс подалися шість претендентів, четверо з них допущені до другого туру – заслуховування програм», - сказала вона. Голова наглядової ради наголосила на місії Суспільного і сказала, що при обранні голови правління надзвичайно важливі не тільки досвід і освіта, а й моральна доброчесність претендентів – високі етичні стандарти, громадський авторитет та відповідальність перед суспільством. На засіданні були присутні всі 16 членів наглядової ради.

Першим виступав Володимир Горковенко пропонував розвивати телеканали «UA: Культура» та «UA: Перший» (ребрендинг яких відбувся ще в травні 2022 року, і тепер це канали «Перший» та «Суспільне Культура») та «проекспериментувати з PayWall.

Володимир Горковенко

Основними цілями своєї програми Володимир Горковенко назвав «підвищення довіри до Суспільного мовника через якісний ексклюзивний актуальний контент, залучення молодіжної аудиторії, яка є найбільш активною у цифровому середовищі, створення конкурентного та ексклюзивного продукту на рівні з комерційними медіа, посилення бренду UA як джерела достовірної інформації».

Серед пріоритетних завдань він озвучив «досягнення частки 1,5 % та увійти до десятки найкращих з аудиторією 18+», також зазначив, що варто розвивати дискусійні програми, запустити у новому сезоні велике підсумкове токшоу, велику лінійку програм для військовослужбовців, їх родин, людей з важкими пораненнями, їх подальшу реабілітацію та інтеграцію в соціумі, також має бути присутня тема переселенців.

«У суспільства є величезний запит на розслідування, на Суспільному є департамент розслідувань, але вони займаються розслідуванням військових злочинів, але немає розслідувань, які стосуються питань корупції», - сказав Горковенко. Важливим елементом у боротьбі з ворожою пропагандою назвав розгалужену мережу кореспондентів, зокрема за кордоном. Також пропонував розвивати напрямки виробництва серіалів та документалістики, зазначив, що «варто займатись програмуванням вдовгу, адже є ряд значущих подій, чим може займатись «UA: Культура». Взагалі, під час своєї презентації він неодноразово згадував приставку «UA» в назві каналів Суспільного, хоча після ребрендінгу її було відкинуто.

Володимир Горковенко запропонував залучити фінансування з місцевих бюджетів, а також «проекспериментувати з PayWall, тому що шпаринки в законодавстві дозволяють зробити це, не вимагаючи дозволу чи постанови уряду».

Член Наглядової ради Олексій Харченко зауважив після презентації програми кандидата: «Ви зазначаєте, що має зрости частка телевізійних платформ до 1,5, хоча зараз вона 2,9, ви кажете, що телеканал «Культура» має увійти в топ-20, а він зараз в топ-19. Ви кажете, що сайт має увійти в топ-15, а він зараз приблизно в топ-16 в залежності параметру. І ви зазначаєте, що це має бути досягнуто до 2027 року, хоча якщо вас буде обрано ваша каденція триватиме до 2029 року. Тобто ви говорите про збільшення, а зазначаєте менше, ніж зараз є».

Членкиня наглядової ради Оксана Романюк запитала про  використання PayWall: «Ви пропонуєте залучити PayWall, але базовий принцип Суспільного – це безперешкодний принцип до якісної інформації, що є надзвичайно важливо в умовах війни, як ви плануєте це поєднувати з гарантуванням доступу до інформації для вразливих категорій населення, які точно не матимуть можливості платити?». Володимир Горковенко відповів: «Це жодним чином не суперечить статті 14 закону України, який передбачає передплату. Мова не йде про передплату на радіо, телебачення, ефірне мовлення, це стосується вузького сегменту, що стосується сайту. Є шпаринка в законі, де нечітко виписано, що цього не можна робити. Це гнучкий механізм, його варто пробувати».

Читайте також: Вибори на Суспільному. Пояснюємо, як і хто обирає керівника АТ «НСТУ»

Другим взяв слово Олександр Ткаченко, який впевнений, що він гарний кандидат на посаду, бо має  «великий досвід в медіа, досвід продюсування проєктів і щиру віру в те, що незалежне медіа повинно процвітати».

Олександр Ткаченко

«Цінності та місія Суспільного мовника для мене не просто концепт, а справжній поклик. Як журналіст і керівник медіаорганізації ще після Помаранчевої революції долучався до створення Суспільного. На жаль, тоді не сталось, але добре, що після Революції Гідності ці напрацювання вдалось використати», - розпочав свою презентацію Олександр Ткаченко. Зауважив, що для нього участь в конкурсі має емоційно-особистий виклик та зазначив головним для медійних організацій є контент. Зокрема «йдеться про створення достовірного, суспільно важливого, інклюзивного й водночас цікавого продукту, його популярність не має суперечити високій якості». Також розповів, що важливо забезпечити прозору звітність, дати обрахунок собівартості продукту, серед інших завдань назвав мовлення на тимчасово окупованих територіях, інформаційну підтримку українців за кордоном, розвиток інклюзивності, роботу з ветеранами, освітні формати. Серед пріоритетів назвав зростання аудиторії, якісний контент у різних жанрах та для різної аудиторії, цифрову трансформацію, а також трансформацію операційної системи Суспільного, посилення регіонального розвитку, залучення міжнародних партнерів.

Щодо кроків підвищення конкурентоспроможності ТБ Олександр Ткаченко озвучив: створення окремого новинного каналу, розвиток емоційного аспекту подачі інформації, що не порушує журналістських стандартів, перетворення Першого каналу на канал загальних інтересів, додання розважальних форматів, залучення відомих людей, інтеграція спорту у загальний бренд тощо.

Пропонував також збільшення фінансування до 10% з держбюджету  шляхом внесення змін до законодавства, а приміщення «Олівця», який на балансі НСТУ і яким не користуються зараз з міркувань  безпеки, передати в використання Інституту національної пам’яті. Окремо зупинився Олександр Ткаченко і на своєму баченні операційної структури та управління. Він запропонував створити окремий СЕО офіс як ключову одиницю управління процесами та ресурсами в організації.

Загалом програма розвитку Суспільного на 2025 – 2029 роки (у вигляді презентації), яку подав на конкурс Олександр Ткаченко, містить майже 80 сторінок і з нею можна ознайомитись за посиланням.

Питання ж, які звучали до кандидата Ткаченка від членів наглядової ради, стосувались не лише його програми, а й попереднього бекграунду в медійній та управлінській сферах. І саме до Олександра Ткаченка питань було найбільше.

Член наглядової ради Вадим Міський зазначив: «Ваша програма багата ідеями, деякі з них ми пробували зробити. Наприклад, розмовляли з Інститутом пам’яті щодо передачі їм «Олівця», так розчарую вас, вони проти, оскільки його дуже дорого утримувати, це більше, ніж їх річний бюджет. Але інші ідеї, які ще не пробували, це щодо зміни моделі фінансування компанії. Ви пропонуєте спрямувати для фінансування компанії один із акцизних зборів, вочевидь,  мова йде про продаж солодких напоїв. Такий законопроєкт у Верховній Раді зареєстрований, висить вже два роки, можливо його приймуть. Мова про акциз, який ще ніхто ніколи не платив, і парламент його поки не проголосував. Це лише ідея, чи є якісь розрахунки?». Конкретики у відповіді від Олександра Ткаченка не прозвучало, лише запевнення, що такий варіант можливий.

Члена наглядової ради Євгена Глібовицького цікавило, як Олександр Ткаченко буде забезпечувати міжнародну підтримку Суспільного: «Чому, коли ви були міністром культури, не забезпечили таку міжнародну підтримку УКФ, коли в бюджеті не стало грошей на його діяльність?». Олександр Ткаченко у відповідь сказав, що не розуміє, про яке зменшення фінансування УКФ йдеться, якщо в період пандемії воно було навіть збільшено, а щодо залучення міжнародних коштів на Суспільне зазначив, що ця співпраця вже є, і донори, за його словами, не збираються її припиняти.

Оксана Романюк нагадала, що Олександр Ткаченко стояв у витоків телемарафону під час перебування на посаді міністра культури, і були заяви від журналістів про його втручання в вибір гостей ефіру. «Перебуваючи на посаді міністра, яким чином ви гарантували об’єктивність та баланс на марафоні і яким чином ви плануєте гарантувати об’єктивність на Суспільному, враховуючи ваш досвід з марафоном?» - запитала вона.  «Я періодично, дійсно, мав розмови з редакторами в зумі, ми обговорювали не стільки гостей, стільки напрямки і акценти, на що варто звернути увагу. В розмовах з представниками Суспільного ми завжди знаходили консенсус», - відповів Ткаченко.

Євген Глібовицький нагадав Олександру Ткаченку: «Новий канал», який ви очолювали, втратив свою редакційну незалежність під вашим контролем, «1+1» закріпив політичне управління новинами в ручному режимі, і це видно практично неозброєним оком, зрештою, ми могли чути, як це відбувалось, з записів ваших розмов з власником «1+1». Внаслідок вашого управління міністерством культури був практично розгромлений УКФ, коли він знищувався, ви мовчали і уникали відповідальності. В порушення процедури ви не затверджували керівницю «Довженко-Центру». Працівники Суспільного звертаються до членів наглядової ради з тим, що будуть масові звільнення, якщо вас оберуть. Маючи всю цю спадщину, чому ви вважаєте, що ви хороша кандидатура, щоб очолювати ключову для свободи плюралізму організацію в Україні?».

« Я скоріше захищав колектив. Це те, що міг зробити, щоб ним не маніпулювали», - відповів Ткаченко про свою діяльність на «Новому каналі». «Це фрагменти бесід, кінця яких ви не чули», - уточнив він про розмови з Коломойським, які є в мережі. А от «великий досвід в медіа, досвід продюсування проєктів і щира віра в те що незалежне медіа повинне процвітати», на думку Ткаченка, робить його хорошим кандидатом на посаду голови правління Суспільного.

Наостанок Євген Глібовицький пригадав ситуацію, яка сталась на початку повномасштабного вторгнення. «24 лютого 22 року. Починається широкомасштабна агресія. І тут в центральній апаратній Суспільного мовлення з'являються якісь люди, які за усною вказівкою міністра культури Ткаченка свавільно вимикають канал Суспільного мовлення, вмикаючи на його місце телеканал «Рада». Скажіть, як керівник Суспільного мовлення, щоб ви робили в цій ситуації?», - звернувся він до Ткаченка.

Голова наглядової ради Світлана Остапа як безпосередня учасниця тих подій додала: «Нещодавно я вам сказала, що мене мучить це питання вже понад три роки. І тому прошу вас пояснити, для чого ви наказали вимкнути Перший канал, увімкнути в наш ефір канал «Рада». Тобто «Рада» вам ближчий канал? Чому так сталося?».

У відповідь Олександр Ткаченко сказав: «Було рішення РНБО. Конкретно в даному випадку перші кілька днів жодних письмових наказів практично ніде не було. Було введено військовий стан, і навіть ті евакуації, які ми спочатку починали, потім підкріплювали наказами міністерства про те, що така евакуація потрібна. Наскільки я пам'ятаю, там була якась певна ситуація, в результаті якої... Ви собі уявляєте міністра культури, який дзвонить представникам правоохоронних органів і вони по його команді кудись біжать?».

Світлана Остапа після цього спитала: «Тобто ті люди, які прийшли і вимкнули нас з ефіру, це не від вас люди? Не за вашим наказом прийшли?». Олександр Ткаченко відповів: «Ні». Євген Глібовицький підсумував: «Я просто хочу, щоб ми зафіксували цю відповідь. Тому що вона свого часу ляже в ширше розслідування, і ми зможемо співставити її з тим, що реально відбувалося».

Світлана Остапа додала, що у неї є скріншоти, що це саме Олександр Ткаченко наказував вимкнути Перший канал з ефіру і натомість ввікнути «Раду». І ті люди, які відключали, чітко сказали, що вони це роблять за усним наказом Ткаченка. І що вона йому телефонувала 24 лютого 2022 року і просила цього не робити, бо це має бути рішення Верховної Ради, уряду, президента РНБО, а не усний наказ міністра. Жодного рішення РНБО щодо цього не було. І що якщо в майбутньому буде щодо цієї ситуації розслідування, то вона надасть всі докази.

Взагалі частина засідання, на якій обговорювали програму Ткаченка, була найбільш цікавою та динамічною. Повну розшифровку суперечки між Глібовицьким та Ткаченком читайте за посиланням.

Читайте також: Вибори на Суспільному. Хто претендує на посаду голови правління НСТУ

Микола Фаєнгольд запропонував знайти Суспільному метанаратив

Микола Фаєнгольд

Презентацію своєї програми Микола Фаєнгольд розбив на такі частини: хто я і чому я тут, де ми зараз, куди ми рухаємось, шлях – як рухатись, що це дасть Суспільному.

«З початку війни я познайомився з письменником, який зараз пише дуже цікаву книжку про бачення майбутнього України. Перший розділ порівнює країни, які мали успіх в певний час свого розвитку. Усі ці країни різні – культурно, релігійно, економічно – але у них у всіх є одна дуже важлива річ – це метанаратив. Кожна нація знаходила для себе метанаратив. І тут у мене склався пазл. Чи може метанаратив народити комерційна компанія? Ні. Чи може це створити державна компанія? Ні. А Суспільний мовник може. І в цей момент я зрозумів, що треба йти», - так Микола Фаєнгольд пояснив, чому вирішив взяти участь у конкурсі.

Далі він розповів про своє бачення змін на Суспільному. Перша позиція цих змін стосується контенту. «Ми канал номер один, у нас є зірки, які задають стиль. Я хочу це бачити не лише на рівні країни, а й на рівні регіонів, бо розвиток регіонів дуже для нас важливий», - відзначив він. Друга позиція – зміни з повагою до цінностей. Третя позиція – розвиток через довіру команді. «Метанаратив – це річ, яка повинна десь народитись. І всі ці зміни повинні відбуватись всередині команди, бо командний успіх – гарантія твого особистого успіху», - розповів Микола Фаєнгольд.  Четверта позиція: партнерство – шлях до успіху.

Стратегія його програми складається з п’яти цілей: фінансова сталість, більше охоплення, єдині КРІ, якісний та важливий контент та гнучка структура.

«Головне – зробити так, щоб колектив хотів досягти однієї мети. Якщо всі повірять, що Суспільне – це місце, де може народитись головний метанаратив, то готові над цим працювати, слухати зворотній зв'язок, дотримуватись цінностей, бо на Суспільному працюють ідеологічно правильні люди», - підсумував Микола Фаєнгольд.

Відповідаючи на питання Світлани Остапи про бачення регіональних філій, зазначив, що саме там має бути основний розвиток.

Коли Євген Глібовицький запитав, як Микола Фаєнгольд діє в обставинах, коли на нього здійснюється тиск, кандидат відповів: «Вимикайте камери». Далі продовжив все ж при включених камерах. «Колись проходив тест, який виявив, що мені найбільш комфортно, коли повна невизначеність. Так і є. Коли займався боротьбою з піратством, і ми ініціювали  обшуки, з тобою можуть спілкуватись різні люди, і ті, що представляють якусь кримінальну сторону, і ті, що представляють владу. Були ситуації, що доходили до критичних. На початку війни, я відповідав в StarLightMedia за технічне покриття, діджитал, платне телебачення. Команда роз’їхалась, ми налагодили щоденний зум», - розповів Микола Фаєнгольд.

«Суспільний мовник має в першу чергу захищати інтереси суспільства, відображати його різноманіття і створювати контент, який цікавий цьому суспільству», - зазначив він, відповідаючи на питання Світлани Остапи, яка різниця між суспільним, державним та комерційним мовленням.

Читайте також: Від метавсесвіту до пейволів. Огляд програм кандидатів на посаду голови правління Суспільного

Микола Чернотицький: «Звичайно, усе можна робити краще. Але точно мені не соромно стояти перед вами і точно мені не соромно дивитись в очі моїй команді»

 Микола Чернотицький

Програму розвитку на наступні чотири роки Микола Чернотицький охарактеризував як стійкість, незалежність та розвиток. Розпочав презентацію з того, що було зроблено за минулі чотири роки, які він був на посаді голови правління Суспільного. «Ми захистили незалежність в часи, коли обмеження свободи слова було можливим. Ми забезпечували поступовий розвиток наших активів та інвестували в діджитал-сегмент. У грудні 2021 року ми запустили конвергентний ньюзрум Суспільного, який сьогодні працює на усі платформи. Він виробляє 230 хвилин теленовин, 250 хвилин радіоновин, 70 новин сайту, 100 дописів в соцмережах та 10 новин в ютубі на день. Війна змінила всі плани розвитку, але завдяки стійкості і гнучкості нашої компанії ми встояли», - розповів Микола Чернотицький.

Також він зазначив, що рівень довіри до новин Суспільного суттєво підвищився. Станом на серпень 2022 року становив 88%. Партнери з Європейської мовної спілки показали 220 новин Суспільного у 2022 році, у 2024 – 1684 новини.

«Сьогодні ми маємо 80% впізнаваності нашого бренду, 46% впізнаваності бренду «Суспільне Новини» та 32% щотижневого споживання новин. Щомісячна середня цитованість становить 60 тисяч новин, з них 60% - це новини з регіонів. Щороку ми виробляємо більше 20 тайтлів документалістики. Наша задача перетворити впізнаванність на споживання. Ми максимально вкладаємось в розвиток регіональної журналістики, створюємо для них сучасні центри з виробництва. Вже сьогодні ми маємо 20 срібних кнопок від ютубу для регіональних команд», – зазначив Микола Чернотицький.

Чернотицький сказав, що  планує продовжувати розвиток компанії в окреслених напрямах. «Майбутнє Суспільного – це гнучка екосистема активів, де всі працюють разом і підсилюють один одного», - уточнив він. Очікуванні результати: 100% доступність на будь-якій платформі, не менше 75% - довіра до новин, більше 50%  - щотижневого споживання, при цьому довіра має визначальне значення.

Олексій Харченко поцікавився у Миколи Чернотицького, щоб за ці чотири роки він переосмислив, чи що зробив би інакше. «Мені складно сказати, тому що в 2021 році я йшов в одні умови, а опинився в зовсім інших. Звичайно, усе можна робити краще. Але точно мені не соромно стояти перед вами і точно мені не соромно дивитись в очі моїй команді», - сказав Чернотицький.

Заступник голови наглядової ради Олександр Павліченко запитав про пріоритети розвитку Суспільного та де мовник може показати свою функцію захисника суспільних інтересів.

«Ми зараз сфокусовані на діджитал-сегменті, оскільки він найбільш динамічний. Ми продовжуємо інвестувати в контент, документалістику. Я для себе ставлю пріоритетну задачу – ми маємо впродовж року–півтора зайти в копродукцію щодо ігрового кіно. А стосовно відстоювання прав, Суспільне, виходячи з місії, точно має давати майданчик для дискусій, але це має бути конструктивна дискусія», - відповів Чернотицький.

Голова правління Суспільного мовлення обирається на конкурсних засадах у порядку, визначеному Положенням про конкурс з обрання голови та членів правління, строком на 4 роки.

Фото: скріншоти з онлайн трансляції засідання

Читайте також
Від метавсесвіту до пейволів. Огляд програм кандидатів на посаду голови правління Суспільного
Вибори на Суспільному. Хто претендує на посаду голови правління НСТУ
Вибори на Суспільному. Пояснюємо, як і хто обирає керівника АТ «НСТУ»
До конкурсу на посаду голови правління Суспільного допущено шість претендентів
Наглядова рада оголосила конкурс на посаду голови правління Суспільного
Світлана Остапа: Суспільне мовлення в Україні просто необхідне в тих умовах, у яких зараз існує наш медіаринок
Теги за темою
конкурс
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Російська економіка тоне у власних боргах і скигленні
ZN UA
2025-07-09T05:33:44Z
Субсидії для пенсіонерів у Харківській області: в ПФУ назвали причини скасування допомоги
Политека
2025-07-09T05:30:30Z
Як зросли ціни на курятину, яловичину та свинину у 2025
Agravery
2025-07-09T05:21:01Z
Є що видобувати: скільки коштують всі природні ресурси України
24tv
2025-07-09T05:12:05Z
Укрзалізниця розпочинає закупівлю вагонів нового покоління
УкраинФорм
2025-07-09T05:12:00Z
Надходження до місцевих бюджетів зросли майже на 18% – з яких податків прийшли мільярди
24tv
2025-07-09T05:06:28Z
Пенсії поділять на дві частини: хто з українців ризикує отримувати менше
Хвиля
2025-07-09T05:06:10Z
Чи варто пенсіонерам продовжувати працювати після 60 років
24tv
2025-07-09T05:03:37Z
Чи може людина втратити право на приватизацію землі
24tv
2025-07-09T05:03:12Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
Вакцинація дівчаток проти ВПЛ в Україні: уряд законтрактував препарат
24tv
2025-07-09T04:15:48Z
Не тільки через групу крові: чому комарі кусають одних людей частіше, ніж інших
GlavRed
2025-07-09T03:27:42Z
На сніданок – просто ідеально: трендова намазка з авокадо за лічені хвилини
24tv
2025-07-09T03:09:40Z
У Рівному дитина проковтнула ртуть із термометра: як врятували та чи є загроза її здоров'ю
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T02:00:45Z
Від яких продуктів варто відмовитись у спеку: думка британського дієтолога
ГЛАВКОМ NET
2025-07-08T23:30:47Z
З наступного року в Україні стане доступною безкоштовна вакцинація від ВПЛ, — МОЗ
Фокус
2025-07-08T22:30:15Z
Які продукти провокують появу неприємного запаху тіла: сім найгірших
Gazeta UA
2025-07-08T21:42:33Z
Трамп погрожував Путіну бомбардуванням Москви — ексклюзивний аудіозапис CNN
TSN
2025-07-09T05:33:14Z
"Пообіцяв зміцнити Київ": Трамп розглядає можливість надання Україні ще одного Patriot, — WSJ
Фокус
2025-07-09T05:30:58Z
Державна підтримка для ветеранів: що зміниться в регіонах
Хвиля
2025-07-09T05:30:29Z
Трамп може посилити ППО України: що задумав глава Білого дому
GlavRed
2025-07-09T05:27:57Z
Гегсет не повідомляв Білий дім про своє рішення зупинити постачання зброї Україні, – CNN
24tv
2025-07-09T05:27:15Z
BlackRock йде: як Україна втратила унікальний шанс стати головним союзником США
Фокус
2025-07-09T05:15:14Z
Кількість перешкод GPS у повітряному просторі Латвії збільшилася на 88%
InternetUA
2025-07-09T05:07:38Z
Как "убить" судебную реформу? Почему нельзя просто скопировать опыт ЕС
Европейская правда
2025-07-09T05:07:25Z
Зеленський призначив нового заступника керівника Служби зовнішньої розвідки
Комсомольская правда
2025-07-09T04:52:15Z
Упродовж доби армія РФ завдала понад 480 ударів по Запорізької області, є поранені
УкраинФорм
2025-07-09T05:33:22Z
Мер Луцька розповів про наслідки наймасштабнішої атаки РФ на місто
УкраинФорм
2025-07-09T05:30:47Z
ЗСУ прорвалися на півночі Сумщини - ISW фіксує прогрес
Gazeta UA
2025-07-09T05:30:31Z
Результати провального наступу РФ
GlavRed
2025-07-09T05:27:51Z
На фронті за добу відбулося 183 зіткнення, понад третина з них - на Покровському напрямку
УкраинФорм
2025-07-09T05:27:41Z
Карта бойових дій в Україні станом на 9 липня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T05:27:31Z
Квартира до 40 тисяч доларів: яке житло в Ужгороді розходиться найшвидше
24tv
2025-07-09T05:21:44Z
Пожежна небезпека: у Чорнобильській зоні посилено моніторинг лісових ділянок
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T05:21:32Z
Приблизна мапа руху ракет та дронів цієї ночі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T05:12:55Z
Поради втікачам з ЗСУ щодо добровільного повернення на службу: пересидіти у СЗЧ не вийде
Украина Криминальная
2025-07-09T05:30:59Z
Літні канікули крадуть знання школярів: які предмети забувають найбільше
Знай
2025-07-09T05:30:14Z
У Держетнополітики знайшли ознаки афілійованості УПЦ МП з Російською православною церквою
Комсомольская правда
2025-07-09T05:24:38Z
США підтвердили, що повністю відновили постачання необхідної зброї для української армії
Известия Киев
2025-07-09T05:24:37Z
Розкриті технічні характеристики американських новітніх крилатих торпед HAAWC
InternetUA
2025-07-09T05:04:15Z
Вночі над Волинню зафіксували близько 50 російських безпілотників і п'ять ракет
УкраинФорм
2025-07-09T04:51:59Z
Зручно та без зайвих поїздок: як оформити пенсію, проживаючи за кордоном
Хвиля
2025-07-09T04:42:55Z
Спеціальна церковна операція Росії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T04:09:57Z
9 липня – яке церковне свято: чому сьогодні не можна пити алкоголь
24tv
2025-07-09T04:06:39Z
Помер Ігор Поклад
Комсомольская правда
2025-07-09T05:36:33Z
Де зараз Даша Квіткова, якій приписують роман з футболістом Динамо – Володимиром Бражком
24tv
2025-07-09T04:06:46Z
Море маминої чарівності: Максим Галкін показав, як сильно змінилася 11-річна Ліза
GlavRed
2025-07-08T23:27:46Z
Любовний гіпноз для Рейчел Грін: у Дженніфер Еністон новий роман
GlavRed
2025-07-08T23:27:34Z
Виграла бій у тата: Slavia вперше розкрила ім'я новонародженого сина
GlavRed
2025-07-08T22:27:42Z
Де зараз акторка Анастасія Шульга, яка знімалась у кліпі "Океану Ельзи"
24tv
2025-07-08T20:33:52Z
"Шок і втрата": мама чотирьох Інна Мірошиченко розповіла про викидень
GlavRed
2025-07-08T20:27:50Z
Під неї плакали мільйони: якою була найпопулярніша пісня світу в 1998 році
24tv
2025-07-08T19:21:43Z
Дружина Остапчука розбила його телефон під час сварки і майстерно вийшла з ситуації: "Не всі вдома"
TSN
2025-07-08T18:48:21Z
Малинова хмара: легкий та смачний торт без випічки
Знай
2025-07-09T05:21:30Z
Можете втратити весь урожай: що робити, якщо помідори гниють на грядках
Знай
2025-07-09T04:51:53Z
Лише геній знайде 3 відмінності за 27 секунд: чим відрізняються два малюнки тата з донькою
GlavRed
2025-07-09T04:27:27Z
Єдине в Україні місто на воді: що про нього правда, а що – міф
24tv
2025-07-09T03:30:30Z
Готує дуже просто, а розлетиться за лічені секунди: рецепт шашлику з лаваша
GlavRed
2025-07-09T03:27:35Z
Супертест на IQ: знайдіть 3 відмінності на картинках із молодятами за 29 секунд
GlavRed
2025-07-09T03:27:30Z
Картопля і поруч не стояла: як приготувати кабачки фрі з пармезаном
Telegraf
2025-07-09T03:15:37Z
З України випустять, але в іншу країну не впустять: що треба перевірити в закордонному паспорті вже зараз
Знай
2025-07-09T02:21:21Z
Забута зірка 90-х: салат з сардиною, який завжди буде у пригоді
24tv
2025-07-08T21:27:25Z
На Херсонщині минулої доби через удари РФ загинула людина, ще 17 - поранені
УкраинФорм
2025-07-09T05:36:39Z
«Кохання» з соцмережі коштувало жінці 280 тисяч гривень
InternetUA
2025-07-09T05:28:49Z
Вночі гучно було на Рівненщині: в ОВА розповіли про наслідки
24tv
2025-07-09T05:21:54Z
Рекордна атака? По Україні били дрони та ракети: де чули вибухи
Telegraf
2025-07-09T04:03:47Z
Комбінована атака на Україну 9 липня: де були вибухи, усе, що відомо
24tv
2025-07-09T03:30:46Z
На Київщині зайнялась масштабна пожежа внаслідок нічної атаки РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T02:24:15Z
Хрещений батько загиблого воїна привласнив виплату: що вирішив суд
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T01:21:27Z
В Індії літак не зміг злетіти через рій бджіл
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T01:15:45Z
У Луцьку прогримів вибух - ЗМІ
УкраинФорм
2025-07-09T00:54:22Z
Водіям на замітку: коли треба скидати швидкість, щоб не отримати штраф - камери не пробачать
Знай
2025-07-09T04:21:06Z
Подбайте про своє авто влітку: 10 простих порад, як упоратися зі спекою
24tv
2025-07-09T03:36:21Z
Власники Tesla повелися на фейковий лист, але їхня реакція була справжньою
Топ Жир
2025-07-09T01:18:37Z
“Астон Мартін Вантедж” вже не можна назвати молодою моделлю
Топ Жир
2025-07-09T01:03:52Z
Ягуар заблукав у дизайні, але Mitsuoka врятувала його, створивши новий автомобіль
Топ Жир
2025-07-09T00:48:23Z
Нова ралійна машина Toyota GR реве як грім, але майже не викидає шкідливих речовин
Топ Жир
2025-07-09T00:03:54Z
Нова модель R1 Quad від Rivian розвиває 1025 кінських сил і підтримує зарядку від Tesla
Топ Жир
2025-07-08T23:18:07Z
Він проїхав 1600 миль на своєму Корветті та втратив понад 20 тисяч доларів
Топ Жир
2025-07-08T22:48:51Z
Таємниці, приховані в деталях: незвичайні рулети, які розкривають свої секрети лише при уважному розгляді
Топ Жир
2025-07-08T22:03:37Z
Телефон перегрівається влітку? Ось 6 способів уникнути цього
InternetUA
2025-07-09T05:22:07Z
Магнітна буря 9 липня: яка її потужність
TSN
2025-07-09T04:06:22Z
Біля узбережжя Мадагаскару знайшли корабель, захоплений піратами 300 років тому
24tv
2025-07-09T04:06:03Z
Французький стартап перетворює енергії хвиль на електрику
InternetUA
2025-07-09T04:01:28Z
Android отримає захист від шкідливих вебдодатків — Google готує нову функцію
InternetUA
2025-07-09T03:01:30Z
ТОП способи пришвидшити роботу iPhone
Gazeta UA
2025-07-09T02:21:40Z
Навіть для найсухіших пустель: нова технологія дозволяє збирати питну воду з повітря
ГЛАВКОМ NET
2025-07-09T02:12:21Z
Вчені виявили момент, коли штучний інтелект починає справді розуміти мову
InternetUA
2025-07-09T02:03:27Z
В США суд зобов’язав OpenAI зберігати всі чати ChatGPT — навіть видалені
InternetUA
2025-07-09T01:03:44Z
Два клуби АПЛ цікавляться нападником Сассуоло
Football.ua
2025-07-09T05:33:22Z
Боксер, якого Усик відправив на пенсію, зробив чіткий прогноз на реванш українця з Дюбуа
24tv
2025-07-09T05:12:42Z
Відбулися перші матчі кваліфікації у Лізі конференцій УЄФА
УкраинФорм
2025-07-09T05:06:07Z
Лунін вибісив українських фанів російською мовою під час челенджу Реала: провальне відео Андрія
24tv
2025-07-09T04:51:33Z
Без камбеків, – Дюбуа знову виступив з гучною заявою перед реваншем з Усиком
24tv
2025-07-09T04:12:24Z
Крістіан у збірній, Джордан у США: як виглядають та де зараз живуть діти Андрія Шевченка
24tv
2025-07-09T04:12:12Z
Українські баскетболістки зіграють з Ісландією на Євро-2025
УкраинФорм
2025-07-09T04:12:01Z
Сьогодні визначиться суперник "Челсі" у фіналі клубного ЧС-2025 з футболу
УкраинФорм
2025-07-09T03:39:48Z
Онлайн-трансляція матчу ПСЖ – Реал у півфіналу Клубного чемпіонату світу
24tv
2025-07-08T22:33:49Z