/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F678d4c58f4f9d5ae9916c3d7662bf979.jpg)
Зеленський підписав закон про кіберзахист
Про це повідомляється у Телеграмі Верховної Ради, передає Укрінформ.
«Президент України підписав Закон про захист інформації та кіберзахист державних інформаційних ресурсів (№ 4336-IX). Він передбачає: створення національної системи реагування на кіберінциденти, кібератаки, кіберзагрози; функціонування національної системи обміну інформацією про відповідні загрози; введення штатних посад фахівців з кібербезпеки в державних органах, а також на об’єктах критичної інфраструктури», - йдеться у повідомленні.
Забезпечуватиме функціонування національної системи реагування на кіберінциденти, кібератаки, кіберзагрози Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації.
До складу національної системи реагування на кібератаки увійдуть: CERT-UA та галузеві і регіональні команди реагування на інциденти кібербезпеки, кібератаки, кіберзагрози, що створюються органами держвлади або місцевого самоврядування
Крім того, законом стандартизується криптографічний та технічний захист інформації, кіберзахист, протидія технічним розвідкам та запроваджується система оцінювання стану кіберзахисту.
Як повідомляв Укрінформ, 27 березня Верховна Рада ухвалила закон щодо посилення захисту інформації та кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інформаційної інфраструктури.
Фото: Офіс президента