MY.UAНовини
Наталія Корецька – про свою історію кохання, доньку-акторку та як проходила конкурс в театр
Наталія Корецька – про свою історію кохання, доньку-акторку та як проходила конкурс в театр

Наталія Корецька – про свою історію кохання, доньку-акторку та як проходила конкурс в театр

24 квітня на каналі 2+2 - прем’єра містичного детектива «Злі духи». Одну з ролей - дружину сільського дільничного Івана Басюка у виконанні Олександра Яреми – грає акторка театру та кіно Наталія Корецька. За сюжетом, у карпатському селі Ясени стаються загадкові вбивства, розслідувати які й доведеться Басюку та столичному слідчому Маркіяну Сичу (Олександр Яцентюк).

В інтерв’ю Коротко про Наталія Корецька розповіла про свою героїню, роботу в Театрі на Лівому березі, де вона працює разом з чоловіком Костянтином Корецьким, як вони працювали в ресторані на початку повномасштабної війни, щоб прожити, доньку-акторку та сімейні стосунки.

Щаслива, що зараз граю в Театрі на Лівому березі Дніпра

- Наталю, готуючись до ролей, актори вивчали карпатський діалект. Вам це як далося?

- Я не знаю суто карпатського діалекту. Але оскільки мої бабуся і дідусь жили в Хмельницькій області, то в їхньому селі було дуже багато закарпатських слів. Так я колись вчила мову. Тому мені давалося доволі легко.

От коли вже вчила класичну українську мову, так би мовити, у мене було багато відкриттів, бо володіла мовою, яка притаманна більше для заходу країни.

- Ви граєте дружину сільського дільничного Басюка, героя Олександра Яреми. Яка вона жінка?

- Як на мене, це типова українська жінка. Вона хазяйновита, пробивна, трішки знає більше за чоловіка, яка опікується і чоловіком, і сином, і господарством, і всім навколо. Займається всім одразу.

- Візуально це має бути красиве кіно, адже знімали і в національному парку «Сколівські Бескиди». Є у вас улюблене місце в Карпатах?

- Я Карпати дуже люблю. Бувала в різних куточках і в Карпатах, і на Закарпатті. Скрізь така краса, що навіть не знаю, як можна щось виділити. Прекрасні гори, ліси, повітря, люди.

- У Театр на Лівому березі Дніпра ви з чоловіком прийшли працювати у 2023-му. Складно було пройти конкурс?

- До цього я працювала в Театрі ляльок, оскільки я за освітою акторка театру ляльок. Це було на самому початку моєї кар'єри. Потім пішла з театру і дуже довго основну свою кар'єру будувала в кіно.

Я виросла в театральній родині, в мене батько - режисер, мама - акторка і режисерка. В принципі, все своє дитинство я провела в театрі. І з дитинства театр у мене чомусь асоціювався з якимись інтригами, заздрощами, тобто не виключно з мистецтвом. Можливо, так театр тоді сприймав мій дитячий мозок. Тому довгий час не хотіла йти в театр, не розглядала для себе таку історію. Але з часом, з віком дуже захотілося все ж таки повернутися.

Ми пройшли з чоловіком конкурс. Скажу чесно, це було тяжко морально. Адже ти доросла сформована акторка, тобі здається, що вже начебто багато чого знаєш, вмієш. А тут тобі перед комісією треба щось прочитати, заспівати, станцювати і так далі. Це моральний стрес для актора. Навіть не думала, що буду настільки сильно переживати (сміється). Але в мене повірили.

Абсолютно щаслива, що зараз знаходжуся в Театрі на Лівому березі Дніпра. До речі, у нас абсолютно відсутні всі ці історії, які були в моєму дитячому мозку (сміється). У нас прекрасний професійний колектив. Ми не просто колеги, ми одне для одного друзі.

- Це, напевно, й заслуга керівника – так об’єднати колектив, зробити сім’єю?

- Так. Є відомий вислів, що риба гниє з голови. У нас прекрасний керівник, наша подруга Леся Вікторівна Жураківська, з якою ми дружимо вже дуже багато років. Це людина, яка вболіває за свій театр, за своїх людей. Я не бачила людини, яка б з такою ж відданістю ставилася до свого колективу.

По-перше, вона сама акторка і розуміє акторські потреби, проблеми, ставиться до цього дуже чуйно. По-друге, збирає навколо себе людей, які ставляться до театру так само, як вона.

Театральний колектив – це живий, творчий, тонкий, пульсуючий організм. І тільки-но запустиш туди якусь червоточинку, все буде валитися. Тому вона прямим текстом говорить: якщо будете ходити сюди просто на роботу, просто відігравати виставу, нічого не буде. То ж, якщо в театрі потрібна допомога, навіть фізична, з якою можуть справитися і монтувальники, у нас дається клич - і всі артисти приїжджають в театр і допомагають.

Ми постійно збираємося поза театром, збираємося в самому театрі. Можливо, так все склалося, що ті люди, які не були готові віддаватися, і не працюють в нашому театрі. А залишилися ті, яким справді не байдуже.

У серіалі «Злі духи» акторка грає дружину дільничого Басюка у виконання Олександра Яреми. Фото: 2+2

На початку війни рік працювали з чоловіком кухарями

- З початку повномасштабної війни і до того, як прийти в театр, ви більше року жили без роботи. У вас акторська родина. Як вижили в цей час? Мали якісь підробітки?

- Ми мали навіть не підробітки, а конкретну роботу. Спочатку пішли волонтерити в ресторан до наших друзів, бо треба було десь себе подіти. І якось потрошку і ми, і колеги зрозуміли, що в нас виходить, тому залишилися в цьому ресторані. Рік працювали з чоловіком кухарями в ресторані «Чорноморка». Таким чином і виживали.

- То тепер вдома у вас ресторанні подачі!

- Так, бувають. Мені робота в ресторані далася трішечки тяжче, бо вдома ми готуємо по-своєму. У кожної жінки свої механізми. А Костік - молодець, він перелаштувався на цю роботу, як на творчу. Тепер мені взагалі прекрасно. Переважно вдома готує чоловік. Він знайшов в цьому натхнення і тепер готує нам всілякі прекрасні ресторанні страви.

- Ви ж разом ще з часів університету?

- Так, ми познайомилися ще в університеті. Наша історія кохання була доволі складною. Костя вступив до університету 16-річним хлопцем після школи, а я вступила до університету вже заміжньою жінкою. Я була одружена, але між нами спалахнуло кохання. Якщо коротко, то Костя мене відбивав від чоловіка років сім. Все ж таки наше з ним справжнє кохання перемогло. 12 квітня було 28 років, як ми разом.

- Ви працюєте в одному театрі, граєте спільні вистави. Не втомлюєтеся одне від одного?

- Не знаю, чи можу говорити за Костю. Але ми з ним це обговорюємо, в нього така ж думка. Навпаки, чим більше точок, де ви перетинаєтеся, чим більше спільного, тим міцніші стосунки. Для мене дуже дивно, коли люди кажуть: «Ми постійно разом, ми набридаємо одне одному». І мені цікаво: а про що вони говорять увечері? Ми провели цілий день разом і нам є про що поговорити вдома. У нас складна емоційно і душевно робота. І коли ти цю роботу проходиш разом зі своїм чоловіком, мені здається, це тільки збагачує стосунки.

Наша донька зараз навчається в університеті Карпенка-Карого, і я кажу їй: «Соню, так класно, що ти теж вибрала цю професію». Коли збираємося втрьох, говоримо однією мовою. Тепер і з Сонею вже можна говорити на професійні теми. В нас дуже міцні стосунки, бо ми постійно на одній хвилі.

- Костя в інтерв'ю розповідав, що дуже любить з вами працювати.

- І я дуже люблю з ним працювати. Люблю, бо, як мені здається, в нас добре виходить. Коли, окрім професійних навичок, є й тісний зв'язок з людиною, зі своїм партнером, результат виходить набагато кращим. От тому в театрі треба дружити і дуже ніжно одне до одного ставитися, бо людські зв’язки завжди дуже видно на сцені.

- Те, що донька теж обрала професію акторки, – це вона на маму й тата надивилася? Хоча в неї й дідусь з бабусею - люди творчі.

- На мій погляд, причому не на мамський, а на професійний, Соня - талановита людина, так Бог дав. Якби в неї не було таланту, чесно скажу, я б кістьми лягла, щоб не пустити її в цю професію. Бо це дуже складна професія, і якщо немає таланту, тобі немає що тут робити. Це будуть тільки муки все твоє життя.

Але з самого дитинства вже мала підозру, що їй дорога в акторську історію. Вона з нами на майданчику ще зі слінгу (сміється). Бабусі й дідусі були в інших містах, про няню я чомусь навіть думати не хотіла, тому ми брали її з собою на зйомки. Мені хотілося, щоб вона була зі мною. І в кого з нас була зручніша локація або в кого було менше знімальних сцен, той і брав її з собою.

Раніше Соня казала, що буде працювати виключно в кіно, що театр - це не її, вона його не розуміє. Так було до першого її походу на хорошу виставу. До речі, в нашому театрі. Ця вистава абсолютно перевернула її бачення. Тепер вона марить театром. Кіно її також цікавить, але основне її завдання зараз - навчитися і працювати саме в театрі.

- У Софії, між інших, уже багато зіграних ролей в кіно, як для її віку.

- Так, доволі багато. Хоча ми ніколи не лобіювали цю історію. Але оскільки вона була з нами на майданчику, її помічали і запитували, чи хоче вона зіграти. Вона хотіла.

Могло би бути й набагато більше, але я вважала, що важливо навчатися і в школі, не забувати про свою освіту, бо хороший актор - це розумний актор. Тому коли були запрошення, вона періодично знімалася.

На сцені в Театрі на Лівому березі разом з чоловіком Костянтином Корецьким. Фото: drama-comedy.kiev.ua/

Як у кожної людини є своя доля, так і у кожного фільму є своя доля

- У вас багато запрошень в кіно?

- Зараз не дуже багато роботи. Але останнім часом мені щастить на повні метри, чого не було раніше. Раніше я, скажімо так, в основному була серіальною акторкою.

Щойно в кінотеатрах пройшла «Відпустка наосліп». Зараз знімається повний метр «Лютий березень» - історія про початок повномасштабної війни, окупацію Ірпеня. Ще один цікавий проєкт, це авторське кіно - «Мрія Кіри». Ця стрічка не про війну, але часи пов’язані з війною. Не можу все розкривати, але це був цікавий досвід - я в цьому фільмі танцювала і співала.

- Фільми про війну – це дуже складні проєкти, і вони можуть зачіпати багато болючих точок. Особливо в тих людей, які пережили ті події, про які розповідається. Як ви обираєте для себе, де зніматися? Бо буває, що акторам не дають повністю читати сценарій, буває, сценарій пишеться ще по ходу зйомок.

- Буває, й кіно не виходить таке, як було в сценарії. Не знаю, як відповісти на це запитання. Просто я люблю свою роботу, мені пропонують роль, я читаю, і якщо мені цікаво, погоджуюсь. Не знаю, наскільки актор у наших умовах може реально вибирати, чесно скажу.

Звісно, й мови не може бути про кіно, де є хоч якісь натяки на російські історії. Це табу.

Ти просто можеш гарно і чесно зробити свою роботу, допомогти режисеру втілити те, що він тобі каже. Результат все одно завжди буває інакшим.

Вважаю, як у кожної людини є своя доля, так і у кожного фільму є своя доля. Наприклад, для мене якісь фільми є не самими значущими, а доля в них складається прекрасна, вони збирають зали, мають прихильників. Буває, до якогось фільму можуть причепитися, особливо в ці часи, коли у людей різні емоції і сприйняття. Людина дивиться через свою призму, через свою біду, емоції. І ви знаєте, як зараз працюють соціальні мережі. Один вкид – і доля фільму буде покалічена.

- Прочитала, що у 2003-2005 роках ви працювали у Верховній Раді на посаді парламентської кореспондентки. Це правда?

- Правда. Я тоді пішла з Театру ляльок, бо зрозуміла, що мені вже стало там трішки тісно і душно. І мені елементарно була потрібна робота. Одна газета запропонувала мені цю посаду, і я вирішила спробувати.

Але це був непростий досвід. Всі ми розуміємо, як люди живуть в політиці, як вони себе поводять в політиці, які справи там робляться, тому намагалася максимально відсторонятися від цього і просто виконувати свою роботу. Вивчала купу законів, бо треба було знати, про що пишу, і це було тяжко.

Потім почалася Помаранчева революція, і дуже яскраво почали проявлятися всі ці політичні історії – «а ти за кого, а давай за нас»… Цього я вже не витримала і пішла з цієї роботи.

І, до речі, дуже скоро почала зніматися в кіно. Невдовзі в нас народилася дитинка, і коли їй було пів року, мене запросили у великий серіал. З того часу все пішло, слава Богу, і я почала займатися своєю професією, а не політикою (сміється).

- Зайти у зйомки великого серіалу з маленькою дитинкою – оце ви молодець!

- І все якось прекрасно встигалося. Як я казала, ми з Костею були абсолютно взаємозамінні, я з легким серцем залишала доню на Костю, бо знала, що він впорається зі всім.

У виставі «Легенди Києва». Фото: drama-comedy.kiev.ua/

Донька теж зіткнулася з дуже серйозною історією в університеті

- Ви з чоловіком виходили на акції протесту проти харасменту біля Молодого театру. А ще казали, що у доньки теж був гіркий досвід у виші. Що Софії довелося пережити?

- Софія теж зіткнулася з дуже серйозною історією. Я про це говорила відкрито ще тоді, коли все це відбувалося. Казала колегам, друзям, максимально всім розповідала. Але не розуміла, що ще можу зробити.

Соня після закінчення школи вступила до університету і потрапила в майстерню до народного артиста Льва Миколайовича Сомова. Те, що там відбувалося, це було суцільне жахіття. Дитина отримала серйозну моральну травму. Думаю, це залишиться з нею на все життя. Дякувати Богу, вона кинула навчання в перший же семестр.

Він - людина, яка максимально принижує, причому в грубій формі. Видає постулати, які не мають ніякого відношення до акторської професії. Яка фізично знущається над дітьми. От вам приклад. На першому курсі в першому семестрі вони ставили уривки, що вже само собою дивно. І Соня дуже сильно розбила коліно, фактично в м'ясо, бо падала на коліна. Адже на першому курсі ти ще не знаєш, як це зробити професійно, цьому мають навчити, актору не має бути боляче фізично. Це професія не про страждання, це професія про споглядання.

Вона приходить на репетицію і каже: «Можна, я не буду зараз падати, бо в мене дуже болить розбите коліно». І у відповідь чує: «Падай, це професія така, падай, я сказав».

У нас в сім'ї взагалі не заведено розмовляти матом, це всі знають. А там люди не просто вживали ненормативну лексику, вони розмовляли ненормативною лексикою. Російська мова, ненормативна лексика, босими грали в холоді, куріння прямо на майстерності, коли всі сидять і задихаються…

Казала тоді Соні: «Будь ласка, запиши якось на диктофон, щоб в мене були якісь докази, щоб я могла з цим кудись піти». Але оскільки був сильний моральний тиск, вона побоялася. Тому я лишилася в ситуації, коли нічого не можу довести, як мені здавалося.

- Добре, що вам хоч розповідала, а не тримала це в собі.

- Дякувати Богу, в нас дуже відкриті з нею стосунки. Ми завжди обговорюємо, як пройшов день, чому навчалися, що робили, які етюди ставили.

Але тоді не знали, що робити, і врешті-решт вона звідти пішла, ми дуже сильно підтримали її в цьому рішенні.

Зараз вона навчається в Карпенка-Карого у чудового майстра Станіслава Анатолійовича Мойсеєва, де панує абсолютно протилежна атмосфера, яка спонукає до творчості. Коли тихо, спокійно, з добром, коли пояснюється, а не кричиться.

- Хтось забороняє собі сьогодні мріяти, мовляв, це безглуздо. Ви дозволяєте собі мріяти?

- Я не забороняю собі мріяти. І так життя зараз у всіх на паузі, бо воно розвивається не так, як хотілося.

Мені здається, тим, що плекаю в собі мрії, я наближаю якось нашу перемогу. Впевнена, що Україна переможе і все у нас буде добре. Я мрію про перемогу.

Мрію про те, чого хотіла і все життя - побільше працювати, бо я дуже щаслива в своїй професії. У своїй роботі я бачу свій максимальний розвиток, незважаючи на те, що мені вже багато років. Вважаю, людина ніколи не має зупинятися в своєму розвитку.

А особисто… Про що може мріяти мама? Щоб її донечка, прекрасна принцеса, найкраща в світі, так само була в професії дуже щаслива, як я і її батько. Щоб збувалися її мрії.

Як і всі, мрію, щоб були здорові і живі батьки. Отакі прості житейські потреби чи мрії. Віра і мрії допомагають йти вперед.

Наталія з чоловіком Костянтином та донькою Софією. Фото: надано Наталією Корецькою

Теги за темою
Зірки
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Гороскоп Таро на травень 2025: Козерогам - подарунки, Водоліям - прибуток, Рибам - кохання
GlavRed
2025-04-21T07:54:55Z
Що буде з населенням України: демограф спрогнозував
Gazeta UA
2025-04-21T07:54:54Z
Найстарішу в світі писанку виявили в Україні: де вона зараз зберігається
Фокус
2025-04-21T07:51:32Z
У храмі Архангела Михаїла в Тбілісі українці освятили Великодні паски
УкраинФорм
2025-04-21T07:42:13Z
Має безвіз з понад 150 державами: у цій країні можна найшвидше отримати громадянство
24tv
2025-04-21T07:33:03Z
На Чернігівщині створили соціальне шкільне агропідприємство
AgroPortal
2025-04-21T07:30:57Z
Пенсія в Дніпрі: як оформити онлайн та куди звернутися особисто
Политека
2025-04-21T07:30:45Z
Будинок журналістки каналу Д-1 Ірини Дмитрієвої зруйнований внаслідок російської атаки по Дніпру
Детектор М
2025-04-21T07:30:21Z
Британія хоче збільшити виробництво зброї, аби не залежати в цьому від основних партнерів – The Guardian
ZN UA
2025-04-21T07:28:44Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
Курйоз на Fox News не випадковість? Чому в США назвали Київ російським
Telegraf
2025-04-21T07:51:52Z
The Telegraph про «великоднє перемир’я»: Путін не робить нічого, що не було б розраховано на подальший розкол Заходу
ZN UA
2025-04-21T07:51:48Z
Прем’єр Норвегії анонсував зустріч з Трампом: говоритимуть й про Україну
Европейская правда
2025-04-21T07:49:48Z
ЄС розглядає позбавлення Угорщини права голосу через блокування підтримки України — The Guardian
Vlasti
2025-04-21T07:42:25Z
Іран показав ракетну систему С-300 всупереч заявам США та Ізраїлю про її знищення
Хвиля
2025-04-21T07:42:09Z
Ізраїльські військові тричі помилково обстріляли «швидку» у Газі - загинули медики та рятувальники
УкраинФорм
2025-04-21T07:40:34Z
Росіяни планують відновити ходу «Безсмертного полку» в Вашингтоні
УкраинФорм
2025-04-21T07:39:34Z
Диверсанти скрізь: Польща заборонила фото- та відеозйомку мостів і вокзалів – за порушення арешт
Комсомольская правда
2025-04-21T07:31:08Z
Експерти назвали чотири дивні ознаки старіння
Факти ICTV
2025-04-21T07:54:05Z
Як прожити понад століття: сім порад від 101-річного дієтолога
Gazeta UA
2025-04-21T07:18:40Z
Як харчування впливає на зморшки
360ua.news
2025-04-21T07:18:00Z
Через це ваше волосся ламке і сухе: від цих звичок потрібно позбавитись
24tv
2025-04-21T07:03:37Z
Учені довели, що освоєння гаджетів знижує ризик деменції майже на 60%
Факти ICTV
2025-04-21T06:42:33Z
Україна закупить в Ізраїлі препарат на випадок ядерної загрози – Times of Israel
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T06:24:10Z
Найбільше дослідження поставило крапку в суперечках про вплив вейпу на здоровʼя
24tv
2025-04-21T06:18:41Z
Психологи пояснили, як впоратися з регулярними нічними кошмарами
Факти ICTV
2025-04-21T05:54:18Z
Мобілізація в Україні: з якими хворобами очей і спини не призивають до війська
24tv
2025-04-21T05:15:55Z
Колін Фаррелл створив фонд на честь сина з синдромом Ангельмана
360ua.news
2025-04-21T07:42:35Z
У студентському архіві знайшли плівки двох кінострічок 1920–1930 років
Детектор М
2025-04-21T07:42:16Z
Злягла: Надя Дорофєєва повідомила про проблеми зі здоров'ям
GlavRed
2025-04-21T07:27:36Z
Віра Брежнєва почала заробляти в РФ - деталі
GlavRed
2025-04-21T07:27:03Z
Син Коліна Фаррелла житиме у спецзакладі: чому батько ухвалив таке рішення
Факти ICTV
2025-04-21T06:58:44Z
"Вдалося від нього вирватися": путіністка Валерія висловилася про розлучення
GlavRed
2025-04-21T06:27:29Z
Володимир Дантес нарешті розповів про вагітність, але одразу 2 дівчат: "Давай по приколу"
Знай
2025-04-21T05:51:59Z
"Пробила дно": Злата Огнєвіч потрапила в гучний скандал на Великдень
GlavRed
2025-04-21T05:27:04Z
Надя Дорофєєва святкує день народження: як за час кар'єри змінилась зірка
24tv
2025-04-21T04:06:32Z
В Україні триває зниження енергоспоживання
1News
2025-04-21T07:57:06Z
У Керчі партизани зафіксували перевезення ракет для ЗРК
УкраинФорм
2025-04-21T07:51:15Z
Дешева оренда біля моря: яку квартиру пропонують за 4 тисячі гривень в передмісті Одеси
24tv
2025-04-21T07:45:03Z
Росіяни зранку обстріляли з артилерії Херсон, поранений літній чоловік
УкраинФорм
2025-04-21T07:42:24Z
Український FPV маневрував лабіринтами будівлі, перш ніж атакувати "жирну" ціль: відео 5-ї ОШБр
ZN UA
2025-04-21T07:36:58Z
Заморозки, температура до -3 і дощі: якою буде погода в Україні на тиждень
Фокус
2025-04-21T07:36:09Z
Битва за «Протасів Яр» триває. Забудовник у суді намагатиметься змінити статус землі у заказнику
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T07:27:05Z
Десантники взяли в полон у Курській області дев’ятьох російських військових
УкраинФорм
2025-04-21T07:22:08Z
Екологічна прокуратура розпочала кримінальне провадження через незаконну рубку в Карпатських пралісах
Украина Криминальная
2025-04-21T07:13:47Z
У Києві чоловік погрожував 10-річному хлопчику ножем та відібрав у нього телефон: його ув'язнять
24tv
2025-04-21T07:57:49Z
Поліцейські розслідують смертельну ДТП у селі Онок на Закарпатті
Украина Криминальная
2025-04-21T07:57:42Z
Небезпечні ігри на залізниці: на Волині дитину, яка залізла на вагон, вразило струмом
24tv
2025-04-21T07:54:23Z
У Білозерці на Херсонщині росіяни з дрона вбили жінку і поранили чоловіка
УкраинФорм
2025-04-21T07:51:12Z
Літаку рейсом з Варшави довелось екстрено сісти через агресивного пасажира
Европейская правда
2025-04-21T07:49:59Z
У ДТП в Могилів-Подільському районі травмувались семеро людей
Украина Криминальная
2025-04-21T07:42:23Z
Росія вдарила по Херсонщині, жінка загинула, чоловік – поранений
Комсомольская правда
2025-04-21T07:31:11Z
Білопільські поліцейські встановили покидька, який вчинив наругу над могилами
Украина Криминальная
2025-04-21T07:27:08Z
У Південній Кореї чоловік із вогнеметом намагався спалити мешканців будинку
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T07:24:46Z
Якщо ви перестаралися з приготуваннями: чи можна заморожувати торт "Спартак"
24tv
2025-04-21T07:54:15Z
Виросте надзвичайно великою і соковитою: ось чим підживити полуницю у квітні
24tv
2025-04-21T07:42:30Z
Посадка квасолі без помилок: коли і як сіяти, щоб не втратити врожай
Telegraf
2025-04-21T07:39:39Z
Просто і швидко: як пофарбувати стіни самому
24tv
2025-04-21T07:30:48Z
Відпочинок з дітьми влітку: 5 курортів та країн, які краще оминути
24tv
2025-04-21T06:36:31Z
Сирники у сметанному соусі: як урізноманітнити популярний сніданок
Gazeta UA
2025-04-21T06:33:58Z
Молодь масово переселяється в готелі: навіщо вони це роблять
Фокус
2025-04-21T06:00:51Z
Ідеальне доповнення до вчорашніх страв: улюблений салат з куркою та ананасом
24tv
2025-04-21T05:45:31Z
4 знаки зодіаку, які по-справжньому люблять старіти
GlavRed
2025-04-21T05:27:24Z
Прогноз НБУ передбачає утримання облікової ставки на рівні 15,5% упродовж наступних місяців
Agravery
2025-04-21T07:51:58Z
Одна умова і 100 доларів ваші. Як легко зібрати таку суму
Telegraf
2025-04-21T07:33:28Z
Україна відібрала зі сховищ найменше газу за усю історію
Gazeta UA
2025-04-21T07:33:10Z
Нафта дешевшає через відновлення побоювань щодо попиту
УкраинФорм
2025-04-21T07:30:44Z
Харчуватись стане розкішшю: українців попередили про подорожчання продуктів
Знай
2025-04-21T07:30:24Z
Доходи лідерів ринку транспорту й логістики торік зросли на 12% до ₴243,67 мільярда - Опендатабот
УкраинФорм
2025-04-21T07:24:07Z
В Україні дешевшають тепличні огірки: чому падають ціни
24tv
2025-04-21T07:03:17Z
Чи зміниться мінімальна зарплатня для українців у 2026 році
24tv
2025-04-21T07:03:06Z
Дубайська шоколадна лихоманка: як TikTok спричинив світову кризу фісташок
Хвиля
2025-04-21T06:51:44Z
84-річний спортсмен помер під час напівмарафону в Казахстані
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T07:57:52Z
У бою за вільну Україну загинув регбіст Ігор Власюк
24tv
2025-04-21T07:54:21Z
Ти завдаєш собі шкоди, – Ф'юрі із порадою звернувся до "Бронзового бомбардувальника"
24tv
2025-04-21T07:51:16Z
Григорчук: Про Інгулець можу сказати тільки хороші слова
Football.ua
2025-04-21T07:36:18Z
Бронза і дві спецвідзнаки: українка забрала одразу три нагороди на Miss Eco International 2025
24tv
2025-04-21T07:18:43Z
Тато ліквідовував аварію у Чорнобилі: що відомо про батьків Кличка та як виглядають
Telegraf
2025-04-21T07:16:36Z
Шандрук – про матч з Чорноморцем: За рахунку – 1:1 відчувалося, що команда сьогодні зможе забрати три очки
Football.ua
2025-04-21T07:13:12Z
Дворазовий олімпійський чемпіон кинув виклик Усику
24tv
2025-04-21T07:03:39Z
Барселона розглядає трансфер Дьокереша, але для підписання потрібні гучні продажі
Football.ua
2025-04-21T07:01:09Z
Огляд відеокарти Gigabyte Radeon RX 9070 XT AORUS ELITE: продуктивність, дизайн та «червона спека»
ITC
2025-04-21T07:54:59Z
Вчені виявили новий колір «оло» — він проявляється, якщо світити лазером в око
ITC
2025-04-21T07:54:45Z
Другий трейлер DOOM: The Dark Ages — нова зброя, геймплей і кібердемон-ктулху
ITC
2025-04-21T07:54:22Z
Розкриті технічні характеристики данських безпілотників RQ-35 Heidrun, які отримала Україна
InternetUA
2025-04-21T07:46:58Z
ОАЕ планують довірити ШІ написання законів. Експерти попереджають про галюцинації
Лига
2025-04-21T07:42:08Z
Створено нову флеш-пам'ять, яка в мільйон разів швидша за ваш USB
24tv
2025-04-21T07:33:55Z
Які прилади не можна підключати до однієї розетки: електрики дали пояснення
InternetUA
2025-04-21T07:25:27Z
«Суспільне» розширює гіперлокальну мережу кореспондентів у громадах. Як це працює?
Детектор М
2025-04-21T07:22:52Z
iPhone не виявляє SIM-карту: п'ять способів вирішити проблему
InternetUA
2025-04-21T07:10:40Z
Ще один автовиробник відмовився від електрокарів: названо причину
ЗаРулем
2025-04-21T07:04:33Z
Toyota анонсувала дебют нового седана розміром з Camry
AutoCentre
2025-04-21T07:04:28Z
Чому вигідно купувати автозапчастини з Польщі?
AutoCentre
2025-04-21T06:46:58Z
Маск приїде в Індію: Tesla може увійти на ринок найбільш густонаселеної країни
InternetUA
2025-04-21T05:49:18Z
Геній призводить до обновлення Tesla Model Y з веселим новим вихлопом
Топ Жир
2025-04-21T02:00:11Z
Ціни на вживані автомобілі з бензиновим двигуном вперше за два роки зростають, тоді як ціни на електромобілі швидко падають
Топ Жир
2025-04-21T00:45:41Z
Авто не реагує на кнопку старту: що рекомендують фахівці
Gazeta UA
2025-04-21T00:33:45Z
Як вибрати ідеальне авто для втечі після ограблення?
Топ Жир
2025-04-20T23:00:29Z
3 мільйони за кемпер у стилі космічної ери, який виглядає, ніби він з іншої планети
Топ Жир
2025-04-20T21:30:03Z