MY.UAНовини
Наталія Корецька – про свою історію кохання, доньку-акторку та як проходила конкурс в театр
Наталія Корецька – про свою історію кохання, доньку-акторку та як проходила конкурс в театр

Наталія Корецька – про свою історію кохання, доньку-акторку та як проходила конкурс в театр

24 квітня на каналі 2+2 - прем’єра містичного детектива «Злі духи». Одну з ролей - дружину сільського дільничного Івана Басюка у виконанні Олександра Яреми – грає акторка театру та кіно Наталія Корецька. За сюжетом, у карпатському селі Ясени стаються загадкові вбивства, розслідувати які й доведеться Басюку та столичному слідчому Маркіяну Сичу (Олександр Яцентюк).

В інтерв’ю Коротко про Наталія Корецька розповіла про свою героїню, роботу в Театрі на Лівому березі, де вона працює разом з чоловіком Костянтином Корецьким, як вони працювали в ресторані на початку повномасштабної війни, щоб прожити, доньку-акторку та сімейні стосунки.

Щаслива, що зараз граю в Театрі на Лівому березі Дніпра

- Наталю, готуючись до ролей, актори вивчали карпатський діалект. Вам це як далося?

- Я не знаю суто карпатського діалекту. Але оскільки мої бабуся і дідусь жили в Хмельницькій області, то в їхньому селі було дуже багато закарпатських слів. Так я колись вчила мову. Тому мені давалося доволі легко.

От коли вже вчила класичну українську мову, так би мовити, у мене було багато відкриттів, бо володіла мовою, яка притаманна більше для заходу країни.

- Ви граєте дружину сільського дільничного Басюка, героя Олександра Яреми. Яка вона жінка?

- Як на мене, це типова українська жінка. Вона хазяйновита, пробивна, трішки знає більше за чоловіка, яка опікується і чоловіком, і сином, і господарством, і всім навколо. Займається всім одразу.

- Візуально це має бути красиве кіно, адже знімали і в національному парку «Сколівські Бескиди». Є у вас улюблене місце в Карпатах?

- Я Карпати дуже люблю. Бувала в різних куточках і в Карпатах, і на Закарпатті. Скрізь така краса, що навіть не знаю, як можна щось виділити. Прекрасні гори, ліси, повітря, люди.

- У Театр на Лівому березі Дніпра ви з чоловіком прийшли працювати у 2023-му. Складно було пройти конкурс?

- До цього я працювала в Театрі ляльок, оскільки я за освітою акторка театру ляльок. Це було на самому початку моєї кар'єри. Потім пішла з театру і дуже довго основну свою кар'єру будувала в кіно.

Я виросла в театральній родині, в мене батько - режисер, мама - акторка і режисерка. В принципі, все своє дитинство я провела в театрі. І з дитинства театр у мене чомусь асоціювався з якимись інтригами, заздрощами, тобто не виключно з мистецтвом. Можливо, так театр тоді сприймав мій дитячий мозок. Тому довгий час не хотіла йти в театр, не розглядала для себе таку історію. Але з часом, з віком дуже захотілося все ж таки повернутися.

Ми пройшли з чоловіком конкурс. Скажу чесно, це було тяжко морально. Адже ти доросла сформована акторка, тобі здається, що вже начебто багато чого знаєш, вмієш. А тут тобі перед комісією треба щось прочитати, заспівати, станцювати і так далі. Це моральний стрес для актора. Навіть не думала, що буду настільки сильно переживати (сміється). Але в мене повірили.

Абсолютно щаслива, що зараз знаходжуся в Театрі на Лівому березі Дніпра. До речі, у нас абсолютно відсутні всі ці історії, які були в моєму дитячому мозку (сміється). У нас прекрасний професійний колектив. Ми не просто колеги, ми одне для одного друзі.

- Це, напевно, й заслуга керівника – так об’єднати колектив, зробити сім’єю?

- Так. Є відомий вислів, що риба гниє з голови. У нас прекрасний керівник, наша подруга Леся Вікторівна Жураківська, з якою ми дружимо вже дуже багато років. Це людина, яка вболіває за свій театр, за своїх людей. Я не бачила людини, яка б з такою ж відданістю ставилася до свого колективу.

По-перше, вона сама акторка і розуміє акторські потреби, проблеми, ставиться до цього дуже чуйно. По-друге, збирає навколо себе людей, які ставляться до театру так само, як вона.

Театральний колектив – це живий, творчий, тонкий, пульсуючий організм. І тільки-но запустиш туди якусь червоточинку, все буде валитися. Тому вона прямим текстом говорить: якщо будете ходити сюди просто на роботу, просто відігравати виставу, нічого не буде. То ж, якщо в театрі потрібна допомога, навіть фізична, з якою можуть справитися і монтувальники, у нас дається клич - і всі артисти приїжджають в театр і допомагають.

Ми постійно збираємося поза театром, збираємося в самому театрі. Можливо, так все склалося, що ті люди, які не були готові віддаватися, і не працюють в нашому театрі. А залишилися ті, яким справді не байдуже.

У серіалі «Злі духи» акторка грає дружину дільничого Басюка у виконання Олександра Яреми. Фото: 2+2

На початку війни рік працювали з чоловіком кухарями

- З початку повномасштабної війни і до того, як прийти в театр, ви більше року жили без роботи. У вас акторська родина. Як вижили в цей час? Мали якісь підробітки?

- Ми мали навіть не підробітки, а конкретну роботу. Спочатку пішли волонтерити в ресторан до наших друзів, бо треба було десь себе подіти. І якось потрошку і ми, і колеги зрозуміли, що в нас виходить, тому залишилися в цьому ресторані. Рік працювали з чоловіком кухарями в ресторані «Чорноморка». Таким чином і виживали.

- То тепер вдома у вас ресторанні подачі!

- Так, бувають. Мені робота в ресторані далася трішечки тяжче, бо вдома ми готуємо по-своєму. У кожної жінки свої механізми. А Костік - молодець, він перелаштувався на цю роботу, як на творчу. Тепер мені взагалі прекрасно. Переважно вдома готує чоловік. Він знайшов в цьому натхнення і тепер готує нам всілякі прекрасні ресторанні страви.

- Ви ж разом ще з часів університету?

- Так, ми познайомилися ще в університеті. Наша історія кохання була доволі складною. Костя вступив до університету 16-річним хлопцем після школи, а я вступила до університету вже заміжньою жінкою. Я була одружена, але між нами спалахнуло кохання. Якщо коротко, то Костя мене відбивав від чоловіка років сім. Все ж таки наше з ним справжнє кохання перемогло. 12 квітня було 28 років, як ми разом.

- Ви працюєте в одному театрі, граєте спільні вистави. Не втомлюєтеся одне від одного?

- Не знаю, чи можу говорити за Костю. Але ми з ним це обговорюємо, в нього така ж думка. Навпаки, чим більше точок, де ви перетинаєтеся, чим більше спільного, тим міцніші стосунки. Для мене дуже дивно, коли люди кажуть: «Ми постійно разом, ми набридаємо одне одному». І мені цікаво: а про що вони говорять увечері? Ми провели цілий день разом і нам є про що поговорити вдома. У нас складна емоційно і душевно робота. І коли ти цю роботу проходиш разом зі своїм чоловіком, мені здається, це тільки збагачує стосунки.

Наша донька зараз навчається в університеті Карпенка-Карого, і я кажу їй: «Соню, так класно, що ти теж вибрала цю професію». Коли збираємося втрьох, говоримо однією мовою. Тепер і з Сонею вже можна говорити на професійні теми. В нас дуже міцні стосунки, бо ми постійно на одній хвилі.

- Костя в інтерв'ю розповідав, що дуже любить з вами працювати.

- І я дуже люблю з ним працювати. Люблю, бо, як мені здається, в нас добре виходить. Коли, окрім професійних навичок, є й тісний зв'язок з людиною, зі своїм партнером, результат виходить набагато кращим. От тому в театрі треба дружити і дуже ніжно одне до одного ставитися, бо людські зв’язки завжди дуже видно на сцені.

- Те, що донька теж обрала професію акторки, – це вона на маму й тата надивилася? Хоча в неї й дідусь з бабусею - люди творчі.

- На мій погляд, причому не на мамський, а на професійний, Соня - талановита людина, так Бог дав. Якби в неї не було таланту, чесно скажу, я б кістьми лягла, щоб не пустити її в цю професію. Бо це дуже складна професія, і якщо немає таланту, тобі немає що тут робити. Це будуть тільки муки все твоє життя.

Але з самого дитинства вже мала підозру, що їй дорога в акторську історію. Вона з нами на майданчику ще зі слінгу (сміється). Бабусі й дідусі були в інших містах, про няню я чомусь навіть думати не хотіла, тому ми брали її з собою на зйомки. Мені хотілося, щоб вона була зі мною. І в кого з нас була зручніша локація або в кого було менше знімальних сцен, той і брав її з собою.

Раніше Соня казала, що буде працювати виключно в кіно, що театр - це не її, вона його не розуміє. Так було до першого її походу на хорошу виставу. До речі, в нашому театрі. Ця вистава абсолютно перевернула її бачення. Тепер вона марить театром. Кіно її також цікавить, але основне її завдання зараз - навчитися і працювати саме в театрі.

- У Софії, між інших, уже багато зіграних ролей в кіно, як для її віку.

- Так, доволі багато. Хоча ми ніколи не лобіювали цю історію. Але оскільки вона була з нами на майданчику, її помічали і запитували, чи хоче вона зіграти. Вона хотіла.

Могло би бути й набагато більше, але я вважала, що важливо навчатися і в школі, не забувати про свою освіту, бо хороший актор - це розумний актор. Тому коли були запрошення, вона періодично знімалася.

На сцені в Театрі на Лівому березі разом з чоловіком Костянтином Корецьким. Фото: drama-comedy.kiev.ua/

Як у кожної людини є своя доля, так і у кожного фільму є своя доля

- У вас багато запрошень в кіно?

- Зараз не дуже багато роботи. Але останнім часом мені щастить на повні метри, чого не було раніше. Раніше я, скажімо так, в основному була серіальною акторкою.

Щойно в кінотеатрах пройшла «Відпустка наосліп». Зараз знімається повний метр «Лютий березень» - історія про початок повномасштабної війни, окупацію Ірпеня. Ще один цікавий проєкт, це авторське кіно - «Мрія Кіри». Ця стрічка не про війну, але часи пов’язані з війною. Не можу все розкривати, але це був цікавий досвід - я в цьому фільмі танцювала і співала.

- Фільми про війну – це дуже складні проєкти, і вони можуть зачіпати багато болючих точок. Особливо в тих людей, які пережили ті події, про які розповідається. Як ви обираєте для себе, де зніматися? Бо буває, що акторам не дають повністю читати сценарій, буває, сценарій пишеться ще по ходу зйомок.

- Буває, й кіно не виходить таке, як було в сценарії. Не знаю, як відповісти на це запитання. Просто я люблю свою роботу, мені пропонують роль, я читаю, і якщо мені цікаво, погоджуюсь. Не знаю, наскільки актор у наших умовах може реально вибирати, чесно скажу.

Звісно, й мови не може бути про кіно, де є хоч якісь натяки на російські історії. Це табу.

Ти просто можеш гарно і чесно зробити свою роботу, допомогти режисеру втілити те, що він тобі каже. Результат все одно завжди буває інакшим.

Вважаю, як у кожної людини є своя доля, так і у кожного фільму є своя доля. Наприклад, для мене якісь фільми є не самими значущими, а доля в них складається прекрасна, вони збирають зали, мають прихильників. Буває, до якогось фільму можуть причепитися, особливо в ці часи, коли у людей різні емоції і сприйняття. Людина дивиться через свою призму, через свою біду, емоції. І ви знаєте, як зараз працюють соціальні мережі. Один вкид – і доля фільму буде покалічена.

- Прочитала, що у 2003-2005 роках ви працювали у Верховній Раді на посаді парламентської кореспондентки. Це правда?

- Правда. Я тоді пішла з Театру ляльок, бо зрозуміла, що мені вже стало там трішки тісно і душно. І мені елементарно була потрібна робота. Одна газета запропонувала мені цю посаду, і я вирішила спробувати.

Але це був непростий досвід. Всі ми розуміємо, як люди живуть в політиці, як вони себе поводять в політиці, які справи там робляться, тому намагалася максимально відсторонятися від цього і просто виконувати свою роботу. Вивчала купу законів, бо треба було знати, про що пишу, і це було тяжко.

Потім почалася Помаранчева революція, і дуже яскраво почали проявлятися всі ці політичні історії – «а ти за кого, а давай за нас»… Цього я вже не витримала і пішла з цієї роботи.

І, до речі, дуже скоро почала зніматися в кіно. Невдовзі в нас народилася дитинка, і коли їй було пів року, мене запросили у великий серіал. З того часу все пішло, слава Богу, і я почала займатися своєю професією, а не політикою (сміється).

- Зайти у зйомки великого серіалу з маленькою дитинкою – оце ви молодець!

- І все якось прекрасно встигалося. Як я казала, ми з Костею були абсолютно взаємозамінні, я з легким серцем залишала доню на Костю, бо знала, що він впорається зі всім.

У виставі «Легенди Києва». Фото: drama-comedy.kiev.ua/

Донька теж зіткнулася з дуже серйозною історією в університеті

- Ви з чоловіком виходили на акції протесту проти харасменту біля Молодого театру. А ще казали, що у доньки теж був гіркий досвід у виші. Що Софії довелося пережити?

- Софія теж зіткнулася з дуже серйозною історією. Я про це говорила відкрито ще тоді, коли все це відбувалося. Казала колегам, друзям, максимально всім розповідала. Але не розуміла, що ще можу зробити.

Соня після закінчення школи вступила до університету і потрапила в майстерню до народного артиста Льва Миколайовича Сомова. Те, що там відбувалося, це було суцільне жахіття. Дитина отримала серйозну моральну травму. Думаю, це залишиться з нею на все життя. Дякувати Богу, вона кинула навчання в перший же семестр.

Він - людина, яка максимально принижує, причому в грубій формі. Видає постулати, які не мають ніякого відношення до акторської професії. Яка фізично знущається над дітьми. От вам приклад. На першому курсі в першому семестрі вони ставили уривки, що вже само собою дивно. І Соня дуже сильно розбила коліно, фактично в м'ясо, бо падала на коліна. Адже на першому курсі ти ще не знаєш, як це зробити професійно, цьому мають навчити, актору не має бути боляче фізично. Це професія не про страждання, це професія про споглядання.

Вона приходить на репетицію і каже: «Можна, я не буду зараз падати, бо в мене дуже болить розбите коліно». І у відповідь чує: «Падай, це професія така, падай, я сказав».

У нас в сім'ї взагалі не заведено розмовляти матом, це всі знають. А там люди не просто вживали ненормативну лексику, вони розмовляли ненормативною лексикою. Російська мова, ненормативна лексика, босими грали в холоді, куріння прямо на майстерності, коли всі сидять і задихаються…

Казала тоді Соні: «Будь ласка, запиши якось на диктофон, щоб в мене були якісь докази, щоб я могла з цим кудись піти». Але оскільки був сильний моральний тиск, вона побоялася. Тому я лишилася в ситуації, коли нічого не можу довести, як мені здавалося.

- Добре, що вам хоч розповідала, а не тримала це в собі.

- Дякувати Богу, в нас дуже відкриті з нею стосунки. Ми завжди обговорюємо, як пройшов день, чому навчалися, що робили, які етюди ставили.

Але тоді не знали, що робити, і врешті-решт вона звідти пішла, ми дуже сильно підтримали її в цьому рішенні.

Зараз вона навчається в Карпенка-Карого у чудового майстра Станіслава Анатолійовича Мойсеєва, де панує абсолютно протилежна атмосфера, яка спонукає до творчості. Коли тихо, спокійно, з добром, коли пояснюється, а не кричиться.

- Хтось забороняє собі сьогодні мріяти, мовляв, це безглуздо. Ви дозволяєте собі мріяти?

- Я не забороняю собі мріяти. І так життя зараз у всіх на паузі, бо воно розвивається не так, як хотілося.

Мені здається, тим, що плекаю в собі мрії, я наближаю якось нашу перемогу. Впевнена, що Україна переможе і все у нас буде добре. Я мрію про перемогу.

Мрію про те, чого хотіла і все життя - побільше працювати, бо я дуже щаслива в своїй професії. У своїй роботі я бачу свій максимальний розвиток, незважаючи на те, що мені вже багато років. Вважаю, людина ніколи не має зупинятися в своєму розвитку.

А особисто… Про що може мріяти мама? Щоб її донечка, прекрасна принцеса, найкраща в світі, так само була в професії дуже щаслива, як я і її батько. Щоб збувалися її мрії.

Як і всі, мрію, щоб були здорові і живі батьки. Отакі прості житейські потреби чи мрії. Віра і мрії допомагають йти вперед.

Наталія з чоловіком Костянтином та донькою Софією. Фото: надано Наталією Корецькою

Теги за темою
Зірки
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Гороскоп на тиждень з 28 липня по 2 серпня: Левам - рішення, Дівам - "запара"
GlavRed
2025-07-27T06:21:53Z
Як правильно повертати гроші, щоб вони примножувались
24tv
2025-07-27T05:03:33Z
Стане у пригоді багато разів: як приготувати вишуканий салат з елементарної моркви
24tv
2025-07-27T04:33:14Z
Де нуль серед шісток: треба мати "зір орла", щоб знайти заховану цифру за 15 секунд
GlavRed
2025-07-27T04:27:02Z
Терміново позбавляйтеся від них: 5 рослин, які наражають ваш будинок на небезпеку
Знай
2025-07-27T03:51:30Z
Незвичайний ребус: знайдіть 3 відмінності на тарілках із локшиною за 33 секунди
GlavRed
2025-07-27T03:27:39Z
Як правильно – "на добраніч" чи "надобраніч": вчителька пояснила
GlavRed
2025-07-27T03:27:24Z
Як виступати публічно і не боятися: секрети успішного спікера
GlavRed
2025-07-27T03:27:21Z
М'ясні котлети їсти більше не захочете: спробуйте приготувати їх з кабачка
Telegraf
2025-07-27T03:18:58Z
Зірки «Хлопців» у новому трейлері «Покоління V» — другий сезон стане прологом фіналу головного серіалу
ITC
2025-07-27T05:42:00Z
Мільйони доларів на казкове свято: 10 найдорожчих зіркових весіль в історії шоубізнесу
24tv
2025-07-27T05:36:34Z
Вічне життя в літературі: секрет популярності родинних романів
ZN UA
2025-07-27T05:34:06Z
«Український оркестр свободи» виступить у восьми європейських містах
УкраинФорм
2025-07-27T05:15:20Z
Там, де пахне сіном і видно зорі: які українські зірки народились у маленьких селах
24tv
2025-07-27T04:03:56Z
Музей America on Wheels: подорож у минуле
AutoCentre
2025-07-27T01:46:16Z
Жадан: Війна змінила українську мову, наповнивши її болем
УкраинФорм
2025-07-26T22:45:30Z
DISCOMAN – "Королева" – 1 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-07-26T21:15:33Z
«Буря» з України зібрала аншлаги на відкритті Міжнародного Шекспірівського фестивалю
УкраинФорм
2025-07-26T21:06:01Z
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
КНДР планує нове розгортання сил у Росії вже в серпні 2025 року, – Reuters
24tv
2025-07-27T06:21:41Z
Хто може стати майбутнім президентом США? У Білому домі назвали ймовірного наступника Трампа
Telegraf
2025-07-27T06:15:02Z
Держсекретар США: Трамп втрачає терпіння щодо Росії та Путіна
Лига
2025-07-27T06:06:59Z
РФ готує великий наступ у серпні: яка країна допоможе Путіну
ГЛАВКОМ NET
2025-07-27T06:00:13Z
Парламент Косово на межі розпуску: урядовці за 54 спроби не обрали прем'єра
24tv
2025-07-27T06:00:12Z
"Був би чудовим": в США сказали, хто може замінити Трампа на посаді президента
GlavRed
2025-07-27T06:00:11Z
Зіткнення на кордоні між Таїландом і Камбоджею тривають, попри заклик Трампа до перемир'я
ZN UA
2025-07-27T05:58:11Z
Як Росія підписала собі вирок
GlavRed
2025-07-27T05:27:47Z
Привітання з Днем медичного працівника: які теплі слова сказати лікарям
24tv
2025-07-27T05:12:12Z
Немовля з "пухлиною" у роті приголомшило лікарів: що це було насправді
TSN
2025-07-27T04:33:52Z
Зі святом, медики! Найкрасивіші привітання у картинках та листівках зі святом 27 липня
Telegraf
2025-07-27T03:18:42Z
Гуманітарна допомога для пенсіонерів та ВПО у Хмельницькому: де українці можуть отримати безкоштовну медичну підтримку
Политека
2025-07-27T03:00:44Z
Від сексу до омлету: вісім дешевих і простих способів позбутися стресу
Gazeta UA
2025-07-26T21:42:30Z
Вчені навчили комарів протистояти малярії: що це означає для людства
TSN
2025-07-26T21:24:37Z
Труситиме весь день: вчені назвали щоденну звичку, яка призводить до підвищення тиску
Знай
2025-07-26T19:51:17Z
До Дня медичного працівника Валерій Дубіль, Віта Присяжнюк і фонд «Надія» здійснили гуманітарну місію на Донеччину та Сумщину
Политека
2025-07-26T19:48:25Z
Присідання, тяга і ще дещо: ось 5 простих вправ, які швидко приведуть вас у форму
24tv
2025-07-26T19:09:23Z
Силовики проти силовиків: як у казахстанській колонії для колишніх правоохоронців виросла банда “Барона”
Украина Криминальная
2025-07-27T06:03:42Z
Лісова пожежа охопила північне передмістя Афін
Европейская правда
2025-07-27T05:58:29Z
На Сумщині двоє чоловіків загинули, підірвавшись на міні
Gazeta UA
2025-07-27T05:54:23Z
На Полтавщині через падіння уламків дронів пошкоджені чотири будинки
УкраинФорм
2025-07-27T05:51:01Z
Найвища температура в історії Європи: через аномальну спеку Туреччину охопили пожежі
24tv
2025-07-27T05:45:50Z
Росіяни скинули вибухівку з дрона на чоловіка у Херсоні
УкраинФорм
2025-07-27T05:33:27Z
На Хмельниччині зрання гримлять вибухи
TSN
2025-07-27T05:33:15Z
Новий рекорд: у Туреччині стовпчики термометрів піднялись до 50,5°
ГЛАВКОМ NET
2025-07-27T05:15:42Z
Росію атакували дрони: могла горіти електропідстанція, що живить залізницю
24tv
2025-07-27T04:18:39Z
2 знаки зодіаку, які вже в серпні повернуться до колишніх – відповідь здивує
24tv
2025-07-27T06:21:48Z
Сирський привітав українських цивільних і військових медиків із професійним святом
УкраинФорм
2025-07-27T06:15:19Z
Пам’яті бойового медика і командира Богдана Власія
УкраинФорм
2025-07-27T06:12:54Z
Росіяни використовують китайські модеми для наводки дронів в Україні
24tv
2025-07-27T06:09:58Z
"Дзвінок з Інтерполу": українців за кордоном атакує нова хвиля шахрайства
Хвиля
2025-07-27T06:00:42Z
Роблять "Шахеди", щоб вбивати українців: на заводі в Єлабузі працюють 15-річні
InternetUA
2025-07-27T05:40:19Z
Телефонують шахраї — не відповідайте на номери з цими цифрами
InternetUA
2025-07-27T05:37:16Z
Чи можуть змусити підписати контракт чоловіків за 60: пояснення юристки
24tv
2025-07-27T05:36:06Z
Штрафуватимуть і викликатимуть у ТЦК: взялися за 17-річних підлітків – що вимагають
Знай
2025-07-27T05:30:10Z
Ворог за добу бив по Харкову та ще шести населених пунктах області, пошкоджена інфраструктура
УкраинФорм
2025-07-27T06:12:07Z
Карта бойових дій в Україні станом на 27 липня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-07-27T06:09:07Z
Руслан Горбенко передав автобус для 19-го армійського корпусу
Telegraf
2025-07-27T06:06:45Z
На Південно–Слобожанському напрямку росіяни атакували 4 рази, на Куп’янському вчора відбулося 6 ворожих атак – Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2025-07-27T06:04:22Z
Загинув у російському полоні. Згадаймо Назарія Ковалика
ГЛАВКОМ NET
2025-07-27T06:00:08Z
Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 27 липня
Мій Харків
2025-07-27T05:58:51Z
Послідовна спроба прориву: як захисники відбили механізований штурм росіян під Покровськом
24tv
2025-07-27T05:49:53Z
Загарбники за добу 70 разів били по Сумщині, четверо поранених
УкраинФорм
2025-07-27T05:45:41Z
Сили оборони за добу відбили 153 атаки, найбільший натиск ворога - на Покровському напрямку
УкраинФорм
2025-07-27T05:45:18Z
Атлетіко наближається до трансферу півзахисника Штутгарта
Football.ua
2025-07-27T06:12:18Z
Ан-Наср намагається перехопити Феліша в Бенфіки
Football.ua
2025-07-27T05:52:01Z
Спад Вови Бражка з "Динамо" пов'язаний з романом з Квітковою? Мілевський вперше висловився про стосунки
Знай
2025-07-27T05:51:42Z
Емерсон Роял — гравець Фламенгу
Football.ua
2025-07-27T05:28:46Z
"Міг би нокаутувати членом": Ф'юрі залишив одіозний прогноз на потенційний бій Джошуа – Пол
24tv
2025-07-27T05:03:47Z
Ювентус, Інтер та Мілан зарубились у боротьбі за захисника Парми
Football.ua
2025-07-27T05:01:19Z
"Не подобаються деякі фрази": Усик зізнався, що хотів би змінити гімн України
Фокус
2025-07-27T01:15:27Z
Боєць-зрадник з України програв другий поспіль бій нокаутом у UFC під прапором Росії
ZN UA
2025-07-27T01:06:30Z
Українка Бакастова перемогла російську чемпіонку і майора ЗС РФ Велику на чемпіонаті світу з фехтування
Фокус
2025-07-26T23:27:45Z
Українці споживають все більше електроенергії: чи плануються відключення
Знай
2025-07-27T06:12:07Z
Урожай соняшнику в Україні перевищить минулорічний, але ненабагато
AgroPortal
2025-07-27T06:00:22Z
У Міненерго розповіли про стан енергосистеми перед опалювальним сезоном
Gazeta UA
2025-07-27T05:42:11Z
Євро майже 50 гривень: чи можливий такий прогноз ціни у серпні
24tv
2025-07-27T05:30:11Z
Цьогоріч на правобережжі Херсонщини планують зібрати понад 30 тисяч тонн кавунів
Agravery
2025-07-27T05:22:43Z
Соняшникова олія та яйця: де шукати найвигідніші пропозиції в липні
Хвиля
2025-07-27T05:15:14Z
В Україні за чотири роки зареєстровали понад 8,6 тисяч агрофірм - Опендатабот
УкраинФорм
2025-07-27T05:09:20Z
Робота для пенсіонерів у Чернігові: кому і де платять від 16 000 гривень
Политека
2025-07-27T05:01:33Z
Топ-5 областей України, до яких найчастіше релокується агробізнес
AgroPortal
2025-07-27T05:00:55Z
Інноваційний фонд НАТО оновлює свою інвестиційну команду
InternetUA
2025-07-27T06:16:11Z
Community Notes від Х починає тестування нотаток спільнот з різними поглядами
InternetUA
2025-07-27T06:04:33Z
Хотів потрапити на канал "Мадяра": "віськкор" збрехав про своє зникнення після "атаки FPV-дрона"
24tv
2025-07-27T05:36:21Z
Як нова технологія перетворює Wi-Fi у невидимий інструмент стеження
InternetUA
2025-07-27T05:31:25Z
Скільки можна заробити на Twitch-трансляціях у 2025 році
24tv
2025-07-27T05:03:25Z
Юні закарпатці створили "розумну" тростину з SOS-кнопкою та GPS — винахід може рятувати життя
InternetUA
2025-07-27T05:01:02Z
У канадську тактичну гру Squad зі 150 тисячами відгуків додадуть українських військових
InternetUA
2025-07-27T04:01:24Z
Як прибрати затяжки на одязі за кілька секунд - лайфхак
GlavRed
2025-07-27T03:27:11Z
Apple готує новий iPad Pro з акцентом на ШІ
InternetUA
2025-07-27T03:04:37Z
Що означає індикатор батареї в автомобілі та як діяти, коли він загорівся
24tv
2025-07-27T03:18:17Z
Як на заводі Mercedes-Benz у Верті виготовили першу вантажівку
AutoCentre
2025-07-27T01:46:59Z
На колишньому заводі Van Hool йде складання 24-метрових електробусів
AutoCentre
2025-07-27T01:46:03Z
Який автомобіль в жодному разі не варто купувати: відповідь автомеханіка
GlavRed
2025-07-26T23:27:18Z
Цей унікальний ретро-корвет міг би переконати нас обрати його замість ZR1X
Топ Жир
2025-07-26T23:21:59Z
Жінка переказала понад 7 тисяч доларів за авто, яке так і не отримала
Украина Криминальная
2025-07-26T22:45:12Z
GR Corolla Auto: як ралійний автомобіль намагається бути цивілізованим — огляд
Топ Жир
2025-07-26T21:36:16Z
Honda планує страхувати ваші авто, маючи унікальну перевагу
Топ Жир
2025-07-26T19:51:00Z
Орендар Hertz зняв відео свого авто, щоб спростувати помилку штучного інтелекту, але його спроба залишилася марною на тлі громадського обурення
Топ Жир
2025-07-26T18:06:24Z