Прем’єра серіалу «АТП Перевізники» на ICTV2 та проєкту «Місто і село» на Новому. Як дивилися телеканали 24—30 березня
«Детектор медіа» продовжує публікувати показники панелі телевимірювань Nielsen, надані департаментом досліджень та аналітики Starlight Media. Пропонуємо вашій увазі огляд результатів телеперегляду українських телеканалів, перелік найпопулярніших програм за загальною комерційною та цільовими аудиторіями, показниками медіагруп, дані перегляду марафону «Єдині новини» та короткі висновки щодо прем’єр і трендів споживання телевізійного контенту. Тижневі й місячні огляди читайте тут.
Лідери телеперегляду
Наприкінці березня частка групи Starlight Media склала 25,83% (зростання 3% відносно попереднього тижня). «1+1 Media» — на другому місці з часткою 16,70% (зменшення 2%), Inter Media Group — на третьому місці з часткою 7,00% (без змін).
Серед телеканалів першу сходинку утримував СТБ з часткою 7,96% (зменшення 4% відносно попереднього тижня). На другій сходинці — Новий канал із часткою 6,96% (зростання 6%). На третій сходинці — ICTV2 з часткою 6,75% (зростання 12%).
На четвертій позиції — канал «2+2» з часткою 4,79% (зростання 3%). Наступний — ТЕТ із часткою 3,62% (зменшення 7%). Далі — канал НТН із часткою 3,48% (зростання 4%). Сьоме місце — за каналом «1+1 Україна» з часткою 3,25% (без змін).
На восьмому місці — канал «Бігуді» (2,42%, без змін). На дев’ятій сходинці — канал «Плюс плюс» (1,37%, зростання 18%). Закриває провідну десятку канал «Оце» (1,25%, зменшення 4%).
Головні прем’єри тижня
На ICTV2 стартував пригодницький серіал «АТП Перевізники» (rat 2,07%, shr 8,68%, перше місце в слоті).
Ще одна серіальна новинка — 8-серійна мелодрама «Тілоохоронець» на СТБ (весь показ із показниками rat 1,77%, shr 7,18%, друге місце в слоті).
На Новому каналі розпочався новий проєкт «Місто і село» (rat 0,90%, shr 3,50%, п’яте місце в слоті).
У неділю канал ТЕТ розпочав новий сезон вікторини «Я люблю Україну» з новою ведучою Дар’єю Петрожицькою (rat 1,58%, shr 6,18%, третє місце в слоті).
Одразу два канали запустили в ефір нові для українського телеринку іноземні серіали. Так, «2+2» показав кримінальний серіал «Ель Чапо» (rat 0,52%, shr 2,84%, восьме місце в слоті), а «К2» — комедійно-драматичний серіал «Чому жінки вбивають» (rat 0,05%, shr 0,23%, 22-ге місце в слоті).
Також на каналі «Оце» стартував показ ранкового шоу «Ранок у великому місті» паралельно з каналом ICTV2 (rat 0,02%, shr 0,45%, 15-те місце в слоті).
Новий канал презентував дві телепрем’єри кінопоказу: фентезі «Магічні двері» (rat 1,42%, shr 6,14%, четверте місце в слоті) та жахастик «Свіжина» (rat 0,94%, shr 8,06%, 2-ге місце в слоті).
Марафон
Показники каналів, які транслюють об’єднаний марафон «Єдині новини», утрималися на рівні 3,26% за комерційною аудиторією віком 18—54 роки в містах із населенням понад 50 тис. жителів і 6,35% за широкою аудиторією 18+ 50 тис+.
Провідні програми 13-го тижня телеперегляду
Рейтинг провідних програм тижня очолив серіал «Сліпа» на СТБ (rat 2,79%, shr 11,2%). Друге місце — за фільмом «Аладдін» на Новому каналі (rat 2,71%, shr 10,86%). Третє місце — за гумористичним проєктом «Dizel Show» на ICTV2 (rat 2,63%, shr 11,17%), наступна сходинка — за кулінарним проєктом «МастерШеф 15» на СТБ (rat 2,57%, shr 10,79%) і закриває п’ятірку новинка ICTV2 — серіал «АТП Перевізники» (rat 2,42%, shr 9,09%).
До десятки найпопулярнішого контенту 13 тижня також увійшли фільми «Джек-убивця велетнів», «Інферно» і «Чаклунка. Повелителька темряви» на Новому каналі, проєкт «Супермама» і новий серіал «Тілоохоронець».
Ранжування представлене на основі рейтингів. Провідна десятка виключає дублювання назв, а також продуктів, що тривали менш як 15 хвилин
Лідери за чоловічою аудиторією
Перші чотири позиції програм тижня за чоловічою аудиторією — контент каналу ICTV2: серіал «АТП Перевізники» (rat 3,16%, shr 12,87%), «Dizel Show» (rat 2,87%, shr 13,01%), фільми «Час» (rat 2,59%, shr 15,7%) і «Хмарочос» (rat 2,52%, shr 9,46%). Закриває п’ятірку фільм «Джек Річер. Не відступай» на «2+2» (rat 2,42%, shr 11,9%).
До десятки програм тижня ще потрапив серіал «Дільничний з ДВРЗ» на ICTV2 і кінопоказ: «Аладдін» і «Геошторм» на Новому каналі, дві частини «Скарбу нації» на ICTV2.
Лідери за жіночою аудиторією
На першому місці за жіночою аудиторією — серіал «Сліпа» на СТБ (rat 3,67%, shr 13,75%). Далі проєкти СТБ «МастерШеф 15» (rat 3,49%, shr 13,64%) і «Супермама» (rat 3,48%, shr 13,75%). Закриває п’ятірку фільм «Аладдін» на Новому каналі (rat 3,05%, shr 11,81%) і серіал «Тілоохоронець» на СТБ (rat 2,88%, shr 11,33%).
До десятки також потрапили серіали «Слід» і «Черговий лікар» на СТБ, «Будиночок на щастя 5» від Нового каналу, проєкт «Dizel Show» на ICTV2 і фільм «Джек-вбивця велетнів» на Новому каналі.
Лідери серед молоді
Очолює рейтинг найпопулярнішого контенту тижня за молодою аудиторією серіал «Сліпа» на СТБ (rat 3,12%, shr 15,88%). Далі — фільми від Нового каналу «Аладдін» (rat 3,12%, shr 14,99%) і «Джек-вбивця велетнів» (rat 2,63%, shr 11,96%). Четверта позиція — за серіалом «Черговий лікар» на СТБ (rat 2,5%, shr 15,9%). Закриває п’ятірку «Супермама» на СТБ (rat 2,11%, shr 11,93%).
До провідної десятки також входить проєкт «Dizel Show» від ICTV2, серіали «Тілоохоронець» і «Слід» від СТБ, «АТП Перевізники» на ICTV2, а також фільм «Чаклунка. Повелителька темряви» на Новому каналі.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.