/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2Fc8e96a36d0ff349aa34c2fa06667a2e8.jpg)
Керівна партія Грузії запевнила, що до 2030 року держава буде готова вступити в ЄС
Партія влади Грузії "Грузинська мрія" 21 квітня заявила, що держава буде готова до вступу в Європейський Союз до 2030 року
Таке запевнення партія зробила з нагоди 13-ї річниці заснування, інформує "Ехо Кавказу".
Зокрема, "Грузинська мрія" заявила, що наразі вона діє згідно з національними інтересами Тбілісі, "ніколи не піде на компроміс за рахунок цих інтересів", а також їй "ніхто більше не диктує і не може змусити уряд ухвалювати рішення, що суперечать інтересам країни".
Також керівна партія запевнила: Грузія до 2030 року буде готова до вступу в ЄС, а "відчутні досягнення на шляху до євроінтеграції" держава отримала завдяки нинішній владі.
"Саме після 2012 року країна підписала Угоду про асоціацію та Угоду про вільну торгівлю, отримала безвізовий режим. Ми також домоглися отримання статусу кандидата, який недоброзичливці Грузії та підпорядкована їм європейська бюрократія розглядали як інструмент шантажу проти Грузії", - йдеться у заяві.
Водночас партія висловила сподівання, що до 2030 року, коли Грузія буде готова вступити в Євросоюз, "сьогоднішня брюссельська бюрократія буде замінена гідною, незалежною та орієнтованою на майбутнє політичної еліти Європи та ЄС".
"Сьогодні в Грузії захищаються права людини, країна має демократичну конституцію, проводяться чесні вибори, викорінені тортури і нелюдське поводження, бізнес вільний як ніколи раніше, забезпечена незалежність судової влади, гарантований медіаплюралізм", - заявила "Грузинська мрія".
Також партія додала, що вона змогла зберегти "стійкий мир", незважаючи на "надзвичайно складну геополітичну ситуацію".
- Прем'єр-міністр Грузії 28 листопада заявив, що країна відмовляється від перемовин щодо вступу в ЄС до 2028 року. Після цього в країні спалахнули протести.
- Зокрема, парламент "Грузинської мрії" 1 квітня остаточно ухвалив новий закон про "іноагентів", розроблений на основі американського закону FARA, проте аналог Тбілісі спрямований проти незалежних ЗМІ та громадських організацій.