MY.UAНовини
Про Путіна, настрої в Кремлі та розкол в команді Трампа: інтерв'ю з ексглавою розвідки МІ6
Про Путіна, настрої в Кремлі та розкол в команді Трампа: інтерв'ю з ексглавою розвідки МІ6

Про Путіна, настрої в Кремлі та розкол в команді Трампа: інтерв'ю з ексглавою розвідки МІ6

У Росії не очікували, що війна проти України затягнеться так на довго. Втрати окупантів на полі бою досягли катастрофічного рівня й Кремль може перейти від мобілізації жителів російської глибинки до жителів міст. Напруга в російському суспільстві вже починає даватися взнаки.

Колишній глава британської розвідки МІ6 Річард Дірлав в інтерв'ю 24 Каналу зауважив, чим продовження війни грає проти Росії, яка є вразливою. Більше про це, ситуацію в Кремлі та розбіжності у команді Дональда Трампа – читайте далі у матеріалі.

Чи переживе Путін ще один рік війни

У вашій нещодавній статті для The Telegraph зазначалося, що чим довше триває війна в Україні, тим слабшим стає Владімір Путін. Водночас Президент України Володимир Зеленський упевнений, що Путін скоро помре, а після його відходу війна закінчиться. Чи зможе російський диктатор пережити ще один рік війни проти України як політично, так і фізично?

Я не знаю точної відповіді на це питання. Але мені здається, що чим довше триває війна в Україні, тим більш нестабільною, напруженою та вразливою стає ситуація в Росії як у політичному, так і в економічному та соціальному планах.

Безумовно, частково акцент на самому Путіні та його керівництві. Тому що ця війна, як на неї не подивитися, стала справжньою катастрофою для Росії. Це було неймовірно дорого, затратно з економічного, політичного та військового погляду.

Повне інтерв'ю з Річардом Дірлавом: дивіться відео

Нещодавно Зеленський заявив, що лише смерть Путіна може покласти край війні. Але чи бачите ви, що Путін є головною перешкодою на шляху до миру? Це єдина перешкода? Тому що російських прихильників жорсткої лінії, які виступають за продовження війни проти України, набагато більше. Вони також грають із громадською думкою в Росії, щоб змінити її на користь війни.

Думаю, доволі складно спрогнозувати, якою саме була б ситуація у Росії чи у світі загалом без Путіна при владі. Оскільки багато факторів залишаються невідомими та залежать від того, хто саме його замінить, яким курсом піде країна.

Маю на увазі, що зараз цікаво те, що попри дискусії навколо припинення вогню Путін анітрохи не змінив свої військові цілі. Абсолютно зрозуміло, що він все ще хоче захопити Україну та демілітаризувати. Тож наразі з його боку не видно жодних компромісів. Думаю, проблема для Путіна полягає у тому, що у нього немає можливості "дати задню" у своїй політиці. Він настільки відданий цьому конфлікту, що не може повернутися назад і все змінити.

Отже, питання у тому, що сталося б, якби окремі особи виступили на користь війни, чи мали б вони підтримку? Чи піде за ними російський народ? У мене дійсно є сумніви щодо стійкості військового конфлікту без керівництва Путіна.

Чи може Росія закінчити війну

Ви щойно згадали про те, що Путіну зараз дуже складно знайти гідний та прийнятний для себе вихід із цієї ситуації, в яку він сам загнав і себе, і всю Росію агресивною війною проти України. Чи означає це, що він справді не може закінчити цю війну? Є цікава думка, що він пожертвував надто багато у цій війні. Маю на увазі, людські, економічні втрати. Тому він просто не може закінчити війну, так і не досягнувши своїх цілей.

Думаю, Путін та люди навколо нього очікували, що війна закінчиться за кілька тижнів, що вони захоплять Київ, а потім візьмуть під контроль усю країну. За три роки вони стільки витратили, що зараз їм дуже важко про це забути та припинити війну. Він загруз по вуха і продовжує занурюватися дедалі глибше.

Наприклад, хоча він начебто сказав, що Росія, можливо, розгляне питання про припинення вогню, а потім виступить з однією чи двома пропозиціями, наразі немає жодних доказів того, що Росія серйозно налаштована на припинення вогню. Він просто підтягує американців чи адміністрацію Дональда Трампа, кажучи що, "можливо, так", але маючи на увазі "ні" з погляду своєї реакції та активності.

"Чим довше триває війна, тим більше це грає на руку Україні"

Ви щойно згадали, що Владімір Путін досі продовжує свою політику та не може її скасувати. Також нещодавно він заявив, що "російська армія зможе добити українську". Проте окупаційне військо не змогло цього зробити за ці три роки повномасштабної війни. Чи не здається вам, що Путін переграє, обіцяючи досягнення таких максималістських цілей, але не маючи можливості перемогти цілу армію та добити українців?

Дуже важко уявити після трьох років конфлікту, що українська армія, яка проявила себе відмінно, просто складе зброю і здасться. Я просто у це не вірю.

З українського боку цілком зрозуміло відчувається певне занепокоєння і тривога щодо того, як саме можуть розвиватися події у найближчій перспективі; що Дональд Трамп може почати відмовлятися від підтримки. Наслідки цього можна було побачити, коли допомога з боку США була ненадовго припинена, і росіяни пішли у наступ, щоб повернути частину Курської області.

Думаю, з погляду України, важливим є те, щоб існувала постійна військова підтримка. Американська складова справді дуже важлива. Трамп погрожував, можливо, зупинити це, але поки що цього не сталося.

Що нам потрібно знати? Те, що зробить Трамп, якщо Путін відмовиться рухатися у напрямку припинення вогню. Маю на увазі, що єдина частина, яку він запропонував – це припинення вогню у Чорному морі, де військово-морський потенціал України з надзвичайним використанням нових технологій значною мірою витіснив російський флот на далекий бік Чорного моря, назад до своїх баз. Це видатне військово-морське досягнення.

Також у своїй статті для The Telegraph ви зазначили, що у Трампа є 2 варіанти: тиснути на Путіна, надаючи Україні військову підтримку, або вводити санкції проти Росії. Однак у своєму інтерв'ю ви сказали, що жоден з варіантів не дасть результату, який відповідатиме нетерплячості президента США досягнути швидкого припинення вогню. Чи означає це, що навіть якщо Трамп використає всі засоби тиску на Путіна, цього буде недостатньо для фактичного припинення війни?

Відповідь полягає у тому, що існує багато невизначеності щодо реакції Трампа і того, що він робитиме далі, що це дуже важко передбачити. Причина, з якої я вирішив написати цю статтю, полягає у тому, щоб донести чіткий сигнал, що існує реальна небезпека того, що США можуть піти на укладання поспішної угоди про припинення вогню, тому що Росія перебуває у вкрай невигідному та слабкому становищі на полі бою.

На мою думку, чим довше триває війна, тим більше це грає на руку Україні, поки підтримка України зберігається. Гадаю, тут з'являється новий важливий фактор, який може суттєво вплинути на подальший розвиток ситуації. Це новий канцлер Фрідріх Мерц та потенційна зміна політичного курсу самої Німеччини.

Є усі підстави вважати, що Мерц буде значно відкритим до ідеї активного переозброєння, а також рішучішої та системнішої підтримки українських військових, як у воєнному, так і в технічному вимірах. Це не заповнить прогалину того, що робили американці, але може мати суттєве значення. Тому тут важливо те, що Україні дійсно потрібно триматися і підштовхувати Росію до того, щоб ці стрес-фактори почали давати про себе знати.

Інше питання, яке, на мій погляд, життєво важливе й ми вже бачимо наслідки цього – це політика Трампа щодо зниження цін на енергоносії, зокрема, нафту та газ. Це дуже згубно впливає на російську економіку.

Є ще один момент, який я згадав у тій статті. Я справді вважаю, що США мають активніше посилювати вторинні санкції. Маю на увазі заходи щодо країн, зокрема Індії та Китаю, які продовжують купувати російські енергоносії. Це могло б мати значний вплив. Це значною мірою пришвидшило б ослаблення російської економіки.

Про розкол у команді Трампа

Також розглянемо намір Трампа щодо швидкої угоди про припинення вогню. Стів Віткофф після зустрічі з російським диктатором Владіміром Путіним запропонував лідеру США підтримати стратегію Росії щодо передачі чотирьох українських областей Росії, повідомляє Reuters. Що означатиме такий план для глобальної безпеки, який може реалізувати Трамп?

Я не вірю, що Україна погодиться здати свою територію, навіть якщо її окупували росіяни. Тому я думаю, що те, на що можна було б подивитися, що начебто дає практичний погляд, – це лінія військ. Технічного кінця війни немає, але у вас є лінія розмежування. Думаю, зараз ми повинні зіткнутися з реальністю, що це, ймовірно, точка, в якій конфлікт може припинитися на певний період часу.

Однак, звісно, ​​це ситуація, яка була б небезпечною для європейської безпеки. Це викликало б серйозне занепокоєння. Тому я не думаю, що якась із європейських держав погодиться на капітуляцію чи втрату якоїсь території.

Але, як я вже сказав, існують приклади з історії. Наприклад, лінія перемир'я між Північною та Південною Кореєю, яка залишається чинною досі. Це фактично остання лінія розмежування часів холодної війни, встановлена без остаточної мирної угоди. Можна уявити якусь ситуацію, яка могла б відповідати тій, що в Україні.

Згідно зі статтею Wall Street Journal, державний секретар США Марко Рубіо і генерал у відставці Кіт Келлог намагаються переконати Трампа бути жорсткішим щодо Росії. З іншого боку, Стів Віткофф радить Трампу просувати швидку угоду. Він впевнений, що Путін може погодитися на повне припинення вогню. Як ви оцінюєте розкол у Білому домі й дві групи з протилежними поглядами? Чи є шанс на єдиний підхід до цієї війни?

Я сам не бачив жодних доказів, але знаю, що можуть бути розбіжності в думках з цього питання. Колись я проводив подкаст із Рубіо – його позиція щодо підтримки України була чіткою. Один із моментів, який він тоді підкреслив, і який я чув від інших, полягає в тому, що Трамп не хоче, щоб на початку його президентства сталася катастрофа на кшталт Афганістану.

Подібні події сильно підірвали репутацію Байдена. Тому поки немає чіткої політичної лінії – це, можливо, навіть позитивно. Це може означати, що попередню позицію Трамп переглянув.

Ще один лідер, який зустрічався з Трампом і, ймовірно, логічно та рішуче пояснював небезпеку поступок Росії – це президент Фінляндії Александр Стубб. Він має перевагу – добре грає в гольф і саме так мав розмову з Трампом у США. Це широко висвітлювалося.

Поки що Трамп не пішов на поступки Путіну. Хоча були розмови, що він міг би це зробити, насправді цього не сталося. Дискусії тривають. Якщо Путін не демонструє готовності погодитися на припинення вогню чи компроміс щодо своїх військових цілей, то його позиція залишається незмінною. Відповідно, Трампу слід посилити свою риторику та позицію.

Напруга в Росії починає даватися взнаки

Трамп також погрожує тарифами та вторинними санкціями проти Росії. Але водночас, видається, надає Путіну багато часу, не встановлює жорстких термінів. Чому Трамп займає таку дружню позицію і дає йому час на ухвалення рішення щодо припинення вогню?

У певному сенсі я стверджував, що передчасне припинення вогню невигідне Україні. Але якщо дивитися на дії Трампа – багато чого він робить швидко, спонтанно, без чіткої стратегії.

Зараз, як відомо, є велике занепокоєння питанням тарифів і відносин з Китаєм – зміни, переговори, скасування. Мій досвід взаємодії з урядом США показує: постійно відбувається криза за кризою. Тарифна криза – це вже майже межа того, що може витримати будь-яка адміністрація.

Я вважаю, що для України це навіть краще – поспішної угоди немає, адже Росія вразлива. Потрібно допомогти Києву тримати оборону. Ціна цієї війни для Росії величезна: за останній місяць втрати становлять понад 40 тисяч загиблих, знищено понад 5 тисяч одиниць техніки. Україна досягла значних успіхів – не завжди у втриманні території, але в послабленні військової потужності Росії.

Ще один важливий аспект – політичний вплив подальшої мобілізації в Росії. Під час війни в Афганістані громадяни чинили тиск на російське керівництво, невдоволення може знову проявитися. Російські матері – потужна сила, і вони можуть зіграти вирішальну роль, якщо ціна війни стане неприйнятною, це вплине на майбутній розвиток подій.

Зараз у Росії набирають людей у "неросійських" регіонах – сільській місцевості, де платять великі гроші. Але вони наближаються до моменту, коли доведеться залучати міське населення – і це матиме серйозні політичні наслідки.

Нещодавно Путін призвав ще 160 тисяч молодих людей на військову службу. Він заявив, що вони не воюватимуть у війні проти України. Однак, якщо він відкине пропозицію про припинення вогню та продовжить війну, ви думаєте, що він буде змушений провести черговий раунд повномасштабної мобілізації?

Так, безсумнівно. Тому що втрати на полі бою досягли катастрофічного рівня. Це змушує шукати шляхи для поповнення своїх військових ресурсів, зокрема живу силу. Через суперечливий характер російської мобілізації, особливо в міських районах, розташованих ближче до Москви, це стає дедалі проблематичнішим у політичному плані.

Дуже багато представників російської еліти, багато з цих молодих людей, які можуть бути призваними, виїхали з країни – до таких місць як Грузія, куди дуже легко потрапити. Вони виїхали, і немає жодних сумнівів, що це ще один стресовий фактор, який впливає на російську націю загалом. Зараз ця напруга дійсно починає даватися взнаки, змінювати ситуацію і впливати на розвиток подій.

Які настрої панують серед кремлівських еліт

Чи очікуєте ви, що цей тиск також зросте серед російських генералів, співробітників спецслужб і кремлівських чиновників? Чи вважаєте ви, що силові структури та військові угруповання навколо Путіна хотіли б підтримати цю війну, або навпаки – хотіли б її зупинити?

На це питання складно відповісти, бо ми відверто не знаємо. Але якщо фантазувати – і це лише домисли – навколо Путіна мають бути люди, особливо серед військового керівництва, які дуже занепокоєні вартістю цієї війни та нездатністю російських військових з усіма своїми величезними ресурсами та чисельністю перемогти українську армію. Цього явно не станеться.

Росіяни вже дуже близькі до патової ситуації. Наше уявлення про те, що таке російська армія, повністю змінилося внаслідок цієї війни. Вона не змогла досягти того, що багато людей очікували від такої спроможності. Росіяни зазнали поразки.

Не "Коаліція охочих": як реально забезпечити припинення вогню

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер, президент Франції Еммануель Макрон та інші європейські лідери працюють над тим, щоб провести цю місію в Україні після повного припинення вогню. Яка ваша особиста думка про цю концепцію і про план "Коаліції охочих"?

У мене є серйозні сумніви. Я не дуже розумію, що за цим стоїть, бо лінія бойового зіткнення між російськими та українськими військами дуже довга. Ми говоримо про військові підрозділи, які охоронятимуть цей рубіж.

Один із моїх військових контактів припустив, що потрібна сила у 200 тисяч осіб. Це величезна кількість. То що являє собою "Коаліція охочих", які продовжуватимуть допомагати й підтримувати Україну в цьому конфлікті? Я не бачу, яким буде наземне розгортання. І росіяни, звісно, дуже не хотіли б, щоб війська НАТО розміщувалися на лінії конфлікту або між двома арміями.

Якщо хтось намагається робити припущення і думати, що може бути практичним, то більш імовірним варіантом було б прикриття з повітря за умови гарантії безпеки для України. Але навіть це важко уявити, бо треба розуміти, чи буде це взаємодія з НАТО чи це будуть окремі країни, які діятимуть не під командуванням Альянсу.

З мого погляду, єдиною можливою альтернативою може бути певне повітряне прикриття, що, звісно, було б великою гарантією безпеки та мало б значення. Але крім цього, я не беру участі в цих дискусіях, і мені важко уявити, що саме вони собою являють і до чого це може призвести. У червні в Гаазі відбудеться саміт НАТО. Можливо, після цього буде легше уявити, що саме планується.

Ви очікуєте або можете уявити собі таке повітряне прикриття над Україною без повного припинення вогню?

Це було б неможливо без припинення вогню. Це могло б стати гарантією безпеки після припинення вогню. На цей момент, бувши прагматичним і реалістичним, членство України в НАТО – це ще дуже віддалена перспектива.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Йдеться про держзраду в НАБУ – ухвали суду тут не потрібно, – нардеп оцінив дії Офісу генпрокуратури та СБУ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T15:18:36Z
Зеленський визначив п’ять головних напрямків для МЗС: що зміниться
TSN
2025-07-21T15:18:24Z
Виїзд у відпустку за кордон із бронюванням: чи може чоловік виїхати в України
24tv
2025-07-21T15:18:22Z
Україна починає новий формат співпраці з державами Бенілюксу
Европейская правда
2025-07-21T15:18:17Z
Президент назвав три ключові теми для нових переговорів з Москвою
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T15:15:28Z
Посилення ППО та підготовка воїнів. Зеленський провів зустріч із главою МЗС Франції
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T15:09:36Z
Зеленський на нараді послів: Тепер американський напрямок - за Стефанішиною
УкраинФорм
2025-07-21T15:03:58Z
Що спільного у друга України з Путіним і чому Алієва називають диктатором
Telegraf
2025-07-21T15:03:21Z
Рятувальники назвали області з руйнівними наслідками через негоду
Gazeta UA
2025-07-21T15:12:48Z
Чисті кімнати за копійки. Де в Одесі можна винайняти бюджетне житло біля моря
Telegraf
2025-07-21T15:03:54Z
У Києві заступили на чергування медичні автомобілі з Канади
AutoCentre
2025-07-21T15:03:38Z
На площі Ринок у Львові встановили унікальну скульптуру лева XVII століття
Комсомольская правда
2025-07-21T15:01:03Z
Дефіцит риби в Дніпропетровській області: які види зникають з магазинів
Политека
2025-07-21T15:00:34Z
На Херсонщині за день унаслідок обстрілів РФ постраждали четверо людей
УкраинФорм
2025-07-21T14:57:47Z
Бійці 3 ОШБр на Харківщині знищили надрідкісну ціль із запасів ЗС РФ
Фокус
2025-07-21T14:57:34Z
Росіяни обстріляли Костянтинівку зі ствольної артилерії
УкраинФорм
2025-07-21T14:33:46Z
На Керченському мосту в заторі стоять понад 2000 автомобілів - соцмережі
УкраинФорм
2025-07-21T14:30:27Z
Дитяче Євробачення-2025: хто боротиметься за шанс представити Україну на конкурсі
24tv
2025-07-21T15:00:17Z
На 43-му році пішла з життя актриса театру Франка
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T14:33:53Z
Легенда не одного покоління: не стало зірки "Місія нездійсненна" і Бродвею
GlavRed
2025-07-21T14:27:31Z
Війська РФ обстріляли театр у Херсоні, пошкоджений фасад
УкраинФорм
2025-07-21T14:27:15Z
Щасливий від найпершої зустрічі: Бакланов розповів про нову закоханість після розлучення з Цимбалару
Вива
2025-07-21T14:21:49Z
Зірка "Папіка" Даша Петрожицька чесно про те, чому рідко грає в кіно: "Хочеться чогось іншого"
24tv
2025-07-21T14:00:51Z
Суспільне оголосило виконавців, які ввійшли до лонглисту нацвідбору на «Дитяче Євробачення 2025»
Детектор М
2025-07-21T13:49:58Z
ASANITY випустив дебютний сингл «You Say» - про стосунки що ведуть в нікуди.
FM-TV
2025-07-21T13:46:53Z
Суд оштрафував директора комплексу через російські пісні Вєрки Сєрдючки
1News
2025-07-21T13:33:49Z
Україна і Франція поглиблюють співпрацю в оборонній промисловості
УкраинФорм
2025-07-21T15:18:59Z
ЄС може тихо заборонити оренду газових приладів починаючи з 2030 року
Топ Жир
2025-07-21T15:18:57Z
Знову вводили план "Килим": у Росії стався серйозний колапс в аеропортах
24tv
2025-07-21T15:09:19Z
Зарплати в ІТ-менеджменті: у кого зростають, а хто втрачає
24tv
2025-07-21T15:09:09Z
Що буде з цінами на кавуни в Україні цього літа - прогноз
TSN
2025-07-21T15:06:59Z
Україна отримає додаткові Patriot від Німеччини: подробиці
TSN
2025-07-21T15:03:24Z
Єврокомісія скорочує фінансування дотацій для фермерів
AgroPortal
2025-07-21T15:00:30Z
Заправки Київщини оновили цінники: водіям показали, скільки коштують бензин, дизель та автогаз
Хвиля
2025-07-21T14:57:02Z
Нацбанк оголосив офіційний курс гривні на 22 липня
УкраинФорм
2025-07-21T14:54:45Z
Знахідка для тих, хто дотримується здорового харчування: який фрукт містить найбільше білка
Gazeta UA
2025-07-21T15:09:18Z
Чому не можна заливати чай окропом: секрет ідеального заварювання
GlavRed
2025-07-21T14:27:44Z
В Україні облік медканабісу інтегрували з електронною системою охорони здоровʼя
УкраинФорм
2025-07-21T12:45:06Z
"Хрестики" тут не допоможуть. Як швидко прибрати свербіж після укусу комара
Telegraf
2025-07-21T12:42:47Z
Чому кури несуть дрібні яйця: 4 причини та їх вирішення
GlavRed
2025-07-21T12:27:20Z
Вчені виявили зміни в очах після вакцинації від COVID-19
360ua.news
2025-07-21T12:03:48Z
У Польщі зафіксовано спалах холери
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T11:48:08Z
Нова соцдопомога: медичні огляди та підтримка з документами
Знай
2025-07-21T11:36:36Z
У США чоловік загинув через те, що зайшов в кабінет, коли там працював МРТ апарат
24tv
2025-07-21T11:24:14Z
Немає оливок вдома? Альтернативи для салатів, піци, закусок чи коктейлів
Telegraf
2025-07-21T15:21:42Z
Суперголоволомка: знайдіть 5 відмінностей на картинці з дівчиною з парасолькою за 45 с
GlavRed
2025-07-21T15:06:22Z
Куди поїхати на відпочинок влітку: 5 найкращих туристичних напрямків в Україні
24tv
2025-07-21T15:03:07Z
Смузі для схуднення: зберігайте простий рецепт вечері для стрункої фігури
Gazeta UA
2025-07-21T14:57:56Z
Яким людям вдається найшвидше знайти кохання
24tv
2025-07-21T14:45:32Z
Змішайте кабачки з вівсянкою: рецепт оладок, які ви ще точно не готували
Telegraf
2025-07-21T14:36:44Z
Від нього просто зносить дах: неймовірний рулет "Снікерс", який вдасться у всіх
24tv
2025-07-21T14:33:07Z
Чи зможете ви знайти 4 яблука за 15 секунд: надзвичайна загадка для найрозумніших
GlavRed
2025-07-21T14:27:21Z
Як ефективно позбавитися від плям на унітазі: безпечні методи очищення
24tv
2025-07-21T14:24:38Z
Кохання, що сильніше смерті: маловідомі факти про Олену Телігу та що було між нею й Донцовим
24tv
2025-07-21T15:15:23Z
Якою буває спільна власність на житло: що робити, аби не втратити свою частку
24tv
2025-07-21T15:15:07Z
Хто може вийти на пенсію раніше 60 років і за яких умов: деталі
Фокус
2025-07-21T15:12:43Z
Папа Римський планує «перезапустити» діалог із РПЦ - ЗМІ
УкраинФорм
2025-07-21T15:06:36Z
Кладовища майбутньої війни. Естонія, Латвія
Петр и Мазепа
2025-07-21T15:00:50Z
Щомісяця в Україні мобілізують до 30 тисяч осіб - Веніславський
УкраинФорм
2025-07-21T14:57:18Z
Ландсбергіс: Потрібно збільшити виробництво дронів у 10 разів, щоб росіяни звикли до їх дзижчання
Лига
2025-07-21T14:48:43Z
У правилах отримання посвідчення водія в Україні відбулися суттєві зміни
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T14:45:57Z
Індійський військовий корабель, побудований у РФ, пройшов фінські води
УкраинФорм
2025-07-21T14:45:27Z
Зоря підписала бразильського хавбека Руана Олівейру
Football.ua
2025-07-21T15:21:45Z
Місію виконано, – Усик звернувся до вболівальників після перемоги над Дюбуа
24tv
2025-07-21T15:18:59Z
ПСЖ хоче підписати Камавінгу — Marca
Football.ua
2025-07-21T15:04:15Z
Станкович завершує перехід в Брюгге
Football.ua
2025-07-21T15:01:04Z
Карпати – Шарджа: онлайн-трансляція товариського матчу
Football.ua
2025-07-21T14:58:03Z
Жіноча збірна України з гандболу U-19 стала чемпіоном Європи у дивізіоні B
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T14:42:20Z
Челсі відпустив Сарра в оренду до Страсбуру
Football.ua
2025-07-21T14:37:58Z
Україна – Франція: стало відоме місце проведення гри кваліфікації чемпіонату світу з футболу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T14:36:50Z
Динамо дізналось потенційного суперника у кваліфікації Ліги чемпіонів
24tv
2025-07-21T14:30:26Z
У Києві знищили бойову частину збитої російської ракети Х-69, що впала біля будинку
УкраинФорм
2025-07-21T15:21:32Z
На Рівненщині чоловіки знущалися над собакою: у справу втрутилася поліція
24tv
2025-07-21T15:06:54Z
Трьом співробітникам НАБУ повідомлено про підозру в скоєнні ДТП, що призвели до каліцтва потерпілих
Украина Криминальная
2025-07-21T15:06:11Z
Одесит помстився за образу, завдавши ножових поранень співмістянину
Украина Криминальная
2025-07-21T15:03:19Z
У Києві водій маршрутки накинувся з лайкою на пасажирів через українську: деталі скандалу
Telegraf
2025-07-21T15:00:36Z
У Рівному водій на Range Rover тікав від патрульних і врізався в магазин
УкраинФорм
2025-07-21T15:00:22Z
Війська РФ обстріляли Марганець: є поранена, виникла пожежа
УкраинФорм
2025-07-21T14:51:39Z
На Сахаліні згорів найдовший у Росії вугільний конвеєр
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T14:45:35Z
За дії сексхарактеру стосовно 16-річної доньки 6 років увʼязнення отримав житель Запоріжжя
Украина Криминальная
2025-07-21T14:33:56Z
Як закрити ФОП через Дію: покрокова інструкція
Хвиля
2025-07-21T15:21:47Z
Як зрозуміти, що смартфон скоро зламається: неочевидні ознаки, які не можна ігнорувати
InternetUA
2025-07-21T15:21:18Z
На це пішло 20 років: створено "магічні стани" для боротьби з помилками у квантових комп'ютерах
24tv
2025-07-21T15:09:27Z
Сейсмічна активність Єлловстоуна виявилась удесятеро вищою, ніж вважали
360ua.news
2025-07-21T15:05:58Z
У Windows 11 знайшли приховану функцію
InternetUA
2025-07-21T15:01:08Z
Гряде нова ера гаджетів: у Китаї готують тонкий смартфон із надвитривалою батареєю
Фокус
2025-07-21T15:00:42Z
У США створили унікальний чип, який може стати основою квантових комп'ютерів майбутнього
InternetUA
2025-07-21T14:49:16Z
Хакери атакували урядові установи та підприємства світу, використавши вразливість у системі Microsoft SharePoint
Детектор М
2025-07-21T14:27:41Z
Користувач втратив $1,2 млн через фішингову транзакцію
InternetUA
2025-07-21T14:16:31Z
Японські авто, яких краще уникати: моделі, що можуть розчарувати у 2025 році
Фокус
2025-07-21T15:21:16Z
Форд попереджає: термін дії найвигідніших пропозицій на електрокари в США скоро закінчиться
Топ Жир
2025-07-21T14:33:31Z
Ексклюзив для церемонії "Оскара": на продаж виставили найдорожчий Volkswagen Beetle
Фокус
2025-07-21T14:06:48Z
GMC має нові плани на майбутнє, і вони не такі, як ви думали
Топ Жир
2025-07-21T14:03:52Z
FX Super One — мінівен майбутнього від Faraday Future з ШІ, масажем та екраном на радіаторі
ITC
2025-07-21T13:37:59Z
Гроза вулиць: електросамокат Bo The Turbo за $30 000 розганяється до 160 км/год
ITC
2025-07-21T13:37:01Z
Чому бензобак в одних авто зліва, а в інших справа: відповідь введе у ступор
GlavRed
2025-07-21T13:27:57Z
Новий електричний пікап Isuzu вражає своєю високою вартістю
Топ Жир
2025-07-21T13:18:10Z
Недорогі та безпроблемні: експерт назвав кращі авто для початківців вартістю до $10 000
Фокус
2025-07-21T13:00:52Z