/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F92e8ea2ef3ac7620414fc819c27ec0b8.jpg)
"Страждають" високопосадовці: пошта РФ перейшла на ручне сортування листів через санкції, — The Moscow Times
"Почта России" змушена була перейти на ручне сортування листів і почала затримувати доставлення кореспонденції: затримки можуть охоплювати місяць і більше, навіть у межах однієї області. Такі зміни відбулися на тлі санкцій, через які деяке обладнання з-за кордону перестало працювати, як стало відомо 22 квітня.
Про повернення роботи російської пошти до застарілих методів розповіло видання The Moscow Times у своєму Telegram-каналі.
Заступник гендиректора держкомпанії Алан Козонов на нараді в Раді Федерації 21 квітня поскаржився на скрутні умови роботи пошти. Посадовець згадав про проблеми із технікою, якою послуговується "Почта России": за його словами, російська ідея "заміщення" імпортної продукції не дала державній поштовій службі плодів, адже й досі у РФ не спромоглися повністю замінити закордонне обладнання на техніку власного виробництва.
Натомість та імпортна техніка, якою володіє "Почта России", часто потрапляє під блокування зі сторони компаній з-за кордону.
"Досі не все логістичне обладнання в сортувальних центрах вдалося замінити на російське. А те, що є, регулярно блокується дистанційно закордонними компаніями або ламається, а знайти запчастини все важче й важче", — розповів Козонов.
Посадовець також повідомив, що на ручний режим сортування листів було переведено зокрема найбільший сортувальний центр, що працює у місті Подольськ, центрі Подольського міського округу Московської області, розташованому неподалік від російської столиці.
"Страждають" від таких проблем у роботі державної пошти високопоставлені російські чиновники, як повідомило видання "Парламентская газета". Серед них і парламентарії.
Для того, аби відновити повноцінну роботу та повернутися до сучасніших методів сортування листів, "Почта России" повинна замінити повністю іноземну техніку, яка вийшла з ладу, на обладнання російського виробництва, пишуть у The Moscow Times. Однак поки цю проблему вирішити не можуть: зазначається, що бракує вітчизняних аналогів.