MY.UAНовини
Моніторинг телемарафону «Єдині новини» й ефіру Першого каналу Суспільного за 13—15 квітня 2025 року — резюме
Моніторинг телемарафону «Єдині новини» й ефіру Першого каналу Суспільного за 13—15 квітня 2025 року — резюме

Моніторинг телемарафону «Єдині новини» й ефіру Першого каналу Суспільного за 13—15 квітня 2025 року — резюме

Висвітлення основних тем тижня, представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях, прояви політичного піару та російські наративи й токсичні медійні персонажі в телемарафоні, порушення основних стандартів інформаційної журналістики — стисло

Телемарафон «Єдині новини» стартував 24 лютого 2022 року. «Детектор медіа» почав моніторити телемарафон 21 березня того ж року за такою методологією. У січні цього року «Детектор медіа» уточнив і доповнив цю методологію, відповідно до зауважень і побажань від редакцій учасників телемарафону. Автор моніторингу — Ігор Куляс, медіатренер та автор основної методології моніторингових досліджень «Детектора медіа».

З березня 2022-го по вересень 2024 року у фокусі уваги моніторингу були фіксація й аналіз ефірних сіток різних каналів, основний контент, який продукували редакції (сюжети, прямі ввімкнення, гостьові студії), порушення стандартів інформаційної журналістики учасниками телемарафону, прояви політичного піару, представлення в ефірі різних парламентських фракцій і депутатських груп, російські наративи й токсичні медійні персонажі в ефірі марафону, замовчані телемарафоном події та теми.

21 травня 2024 року Перший канал Суспільного вийшов із телемарафону й вирушив у самостійне плавання 24/7. Для моніторингу ця зміна не є принциповою. Робота інформаційної редакції Суспільного мовника оцінюється так само як і раніше. Методологія оцінки ефірного продукту Суспільного мовника залишається такою ж, як до телемарафону.

З жовтня 2024 року моніторинг телемарафону змінив формат. Тепер його основу становить аналіз висвітлення головних суспільно важливих тем у марафоні та — для порівняння — на Першому каналі Суспільного. Відстежується висвітлення учасниками телемарафону головних тем кожного дня й тижня, представлення народних депутатів різних фракцій / депгруп в ефірі каналів, як і раніше, прояви політичного піару у формі сюжету або ж гостьової студії, наявність токсичних медіаперсонажів і російських наративів. Детальніше про новий формат моніторингу читайте тут.

Резюме моніторингових звітів читайте тут. У рубриці «Щоденні теленовини» щодня виходить короткий огляд марафону. А тут читайте повний огляд звітних днів.

Вступ

13—15 квітня найвищою інтенсивність боїв була знову на Покровському напрямку, активними були також Торецький, Лиманський і Курський. Телемарафон зосереджував основну увагу на Торецькому і чомусь на Харківському і Краматорському напрямках, іншим активним напрямкам приділили менше уваги. В ефірі Першого каналу Суспільного основну увагу приділили Покровському, Торецькому і Краматорському напрямкам.

13 квітня ворог ударив балістикою по Сумах з надзвичайно великою кількістю загиблих і поранених. Перший канал Суспільного частково був оперативнішим за телемарафон у висвітленні цієї події.

У зовнішньополітичній тематиці була значна кількість суперечливих заяв президента США Трампа про російсько-українську війну і зокрема про російський теракт у Сумах. Експертний розгляд цих заяв в ефірі Першого каналу Суспільного був відчутно якіснішим і глибшим за такий у телемарафоні.

Тему звинувачень на адресу голови Сумської ОВА і погодження Кабміном його звільнення у телемарафоні більшість каналів не висвітлювали взагалі, а інші — висвітлювали вкрай незбалансовано, на відміну від Першого каналу Суспільного.

У звітні дні в телемарафоні, як і зазвичай, найбільше було грубих порушень стандартів достовірності й відокремлення фактів від думок. Були також грубі порушення стандарту балансу думок. Крім того, були й порушення етичних норм журналістики. В ефірах Першого каналу Суспільного в ці дні було найбільше порушень стандарту відокремлення фактів від думок. І було порушення етичних норм.

Протягом тижня 14—20 квітня у гостьових студіях телемарафону традиційно було повне домінування гостей-нардепів від «Слуги народу». Представників «Європейської солідарності» й «Голосу» в телемарафон не запрошували. В ефірах Першого каналу Суспільного представлення владної та опозиційних фракцій парламенту як завжди було збалансованим.

13—15 квітня в телемарафоні прояви політичного піару були в ефірах більшості учасників марафону, майже дві третини їх були в ефірі каналу «Рада». В ефірі Першого каналу Суспільного був один прояв політичного піару.

1. Висвітлення основних тем тижня

СИТУАЦІЯ НА РІЗНИХ ДІЛЯНКАХ ФРОНТУ:

У звітні дні, за інформацією Генштабу, загальна інтенсивність боїв була різною (від 99 боєзіткнень за добу 14 квітня до 158 боєзіткнень 13 квітня). Як і раніше, найвищою в ці дні була інтенсивність боїв на Покровському напрямку (до 54 боєзіткнень за добу). Іншими активними напрямками були Торецький, Лиманський (до 21 боєзіткнення за добу на кожному) і Курський (до 19). По 10—12 боєзіткнень на добу було на Новопавлівському напрямку, 11 боєзіткнень було на Гуляйпільському напрямку 13 квітня (у два інших дні там боєзіткнень не було). На всіх інших напрямках фронту кількість боєзіткнень була меншою за 5 боєзіткнень за добу.

У телемарафоні в ці дні редакції сукупно найбільшу увагу приділили Торецькому напрямку (3 репортажних сюжети й 8 студійних обговорень), другим за увагою чомусь був Харківський напрямок, де в ці дні інтенсивність боїв не перевищувала 3 боєзіткнень на добу (один репортаж і 6 обговорень). На третьому місці був Краматорський напрямок (репортаж, пряме ввімкнення і 4 студійних обговорення). І лише на четвертому — найінтенсивніший Покровський напрямок (репортаж і 4 обговорення) і Лиманський (5 обговорень). Подіям на Курщині приділили мінімум уваги. Найбільше уваги фронту в ці дні приділяли канали ICTV з СТБ. Обговорювати ситуацію на фронті в гості учасники телемарафону найчастіше в ці дні кликали речників різних підрозділів Сил оборони (13 разів) і військових-фронтовиків (12 разів), експертів запрошували лише 4 рази. Об’єднана редакція ICTV з СТБ зробила у ці дні 4 репортажних сюжети й одне пряме ввімкнення з фронту, канал «1+1» — 2 сюжети, канал «Інтер» — один сюжет. Інші канали фронтових репортажів не робили.

В ефірі Першого каналу Суспільного найбільше уваги в ці дні приділили Покровському, Торецькому і Краматорському напрямкам (по 7 обговорень у студії). Ситуацію на Лиманському і Харківському напрямках обговорювали з 6 гостями. З найактивніших напрямків мало уваги приділили Курському (обговорювали лише з двома гостями). У гості найчастіше кликали речників різних підрозділів Сил оборони (13 разів), експертів і військових-фронтовиків запрошували по 7 разів. Фронтових репортажів у ці дні не робили.

НАСЛІДКИ ВОРОЖИХ ОБСТРІЛІВ І БОМБАРДУВАНЬ ЦИВІЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ:

Найгіршим за наслідками у ці дні був подвійний ракетний удар ворога балістикою по середмістю Сум 13 квітня, внаслідок чого загинуло 35 людей, ще 125 були поранені. В цілому в телемарафоні саму атаку і подальші її наслідки висвітлювали доволі повно і доволі оперативно, хоча сама подія припала на ефірний блок каналів ICTV та СТБ, у яких немає власних кореспондентів у Сумах. Тож для організації прямого ввімкнення колеги з «Кордон Медіа» знадобився час. Перейняв естафету в неділю канал «Інтер», де якісно репортажно відпрацювали власні кореспонденти в Сумах. Перебіг рятувально-аварійних робіт, стан поранених канали телемарафону висвітлювали якісно наступного дня прямими ввімкненнями відряджених до Сум власних кореспондентів. Фактичну сторону подій загалом якісно обговорювали в гостьових студіях, експертних оцінок було мало. На каналі «Рада» чомусь вирішили обговорювати ці події з народними депутатами, що виглядало доволі дивно.

Перший канал Суспільного в день самої події був, звісно ж, оперативнішим за телемарафон завдяки роботі власних кореспондентів у Сумах. Але по неділях на Суспільному є великий блок, який заповнюється документалками (починається після випуску новин о 12-й і триває до 16:30, там є лише короткий випуск новин о 15-й). Це був саме той випадок, коли редакції слід би було відмовитися від усталеного плану ефіру, а перейти на повноцінне інформаційне мовлення і присвятити його повністю висвітленню подій в Сумах, де саме відбувалися рятувально-аварійні роботи. Редакція цього не зробила, тож важливий проміжок часу розвиток подій залишався без якісного висвітлення.

ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА УКРАЇНИ ТА СВІТОВА ПОЛІТИКА:

Ключові зовнішньополітичні теми звітних днів продовжували «генеруватися» у Вашингтоні, головно різними неоднозначними заявами президента США Трампа і частково — членами його команди. Основною тематикою заяв були, як і раніше, переговори щодо російсько-української війни. Окремо важливими були реакції на російський теракт у Сумах 13 квітня. Продовжували розвиватися і події навколо тарифної політики Трампа.

Уже традиційно експертиза всіх цих заяв і подій на Першому каналі Суспільного була значно системнішою і ґрунтовнішою за телемарафон. Крім широкого кола якісних експертів Перший канал Суспільного залучає до обговорення чутливих для України зовнішньополітичних тем і політиків з різних таборів. А тим часом телемарафону дедалі більше в ефірі в якості «експертів» у міжнародній тематиці виступають співробітники Офісу президента — заступники й радники його голови. І не лише в ефірі каналу «Рада». Крім того, що компетентність заступників і радників як експертів викликає питання, слід також пам’ятати, що їхні «експертні» коментарі завжди є політично заангажованими.

ВНУТРІШНЯ ПОЛІТИКА:

У внутрішній політиці в ці дні була лише одна важлива тема — звинувачення голови Сумської ОВА Володимира Артюха в організації нагородження військових у точці, яку згодом атакувала ворожа балістика, спростування від Артюха і наступне урядове погодження на його звільнення з посади голови ОВА. Традиційно подібні внутрішньополітичні теми повно і максимально досяжно збалансовано (принаймні телефонним коментарем Артюха) висвітлював Перший канал Суспільного. Крім того, організував і експертне обговорення — з юридичної та з політичної точок зору. В телемарафоні зав’язку теми 13 квітня взагалі не помітили, розвиток теми у наступні дні послідовно повністю ігнорували канали «Рада», ICTV з СТБ і «Інтер». Натомість канал «1+1» 14 квітня тему подавав, але вкрай незбалансовано, самому обвинуваченому Артюху слова не надали.

Теми й події, які не згадували в ефірі телемарафону, але згадували в ефірі Першого каналу Суспільного

  • Мер Конотопа звинуватив голову Сумської ОВА в тому, що в середмісті Сум той організував нагородження військових 117-ї бригади ТРО, що й могло стати ціллю ракетного удару ворога (13 квітня).
  • Акція родичів військовополонених у Києві (13 квітня).
  • CBS оцінило втрати України в війні до 100 тисяч військових (14 квітня).
  • Reuters: ЄС може повернутися до закупівель російського газу (14 квітня).
  • Ексведучий NewsOne Макс Назаров, якого підозрюють у виправдовуванні збройної агресії Росії, вийшов із СІЗО під заставу (14 квітня).
  • Болгарія не продаватиме Україні реактори для ХАЕС (15 квітня).
  • Хода в Києві на підтримку військовополонених із Маріупольського гарнізону (15 квітня).
  • Чернотицький удруге став головою правління Суспільного (15 квітня).
  • Генштаб скоротив до місяця базову загальну військову підготовку для частини військовослужбовців (15 квітня).

Не повідомляли ні в марафоні, ні в ефірі Першого каналу Суспільного:

  • ВАКС обрав запобіжний захід експосадовцю Міноборони Хмельницькому, якого підозрюють у справі про «яйця по 17 гривень» (15 квітня).
  • СБУ проводить обшуки у «головного кремлівського лобіста» УПЦ МП (15 квітня).

2. Порушення стандартів інформаційної журналістики 13—15 квітня

Згадано лише найбільш грубі порушення стандартів лише в матеріалах по основних темах.

Телемарафон:

В ефірах каналу «1+1» стандарт достовірності найбільше грубо порушували суто абстрактними псевдопосиланнями. Крім того, значну частину фактів наводили взагалі без будь-яких посилань на джерела. Стандарт точності найбільше порушували невідповідністю між картинкою і текстами за кадром. Були й суто фактичні порушення. Майже всі грубі порушення стандарту відокремлення фактів від думок були суб’єктивними емоційними оцінками журналістів у новинах. Стандарт повноти інформації найбільше порушували неповним представленням компетентності гостей-експертів. Було грубе порушення стандарту балансу думок. Були й порушення стандарту оперативності.

В ефірах каналів ICTV та СТБ найбільше грубих порушень стандарту достовірності були узагальненими розмитими псевдопосиланнями на авторство суб’єктивних думок. Більшістю грубих порушень стандарту точності були невідповідності між картинкою і текстом в БЗ. З грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок надзвичайно багато було суто емоційних оцінок журналістів у новинах. Чимало було й суб’єктивних міркувань, теж емоційних. Найбільше порушень стандарту повноти інформації було пов’язано з відсутністю титрів дати на бекграундових відео.

В ефірах каналу «Інтер» найбільше грубих порушень стандарту достовірності  були суто абстрактними псевдопосиланнями. Стандарт точності найбільше порушували невідповідностями між картинкою і текстом у сюжетах і БЗ, також і в «ілюструванні» розмов з гостями. У звітні дні надзвичайно багато грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були суто емоційними оцінками журналістів у новинах і в новинних елементах гостьових студій. Дуже багато було в ці дні й різного виду суб’єктивних міркувань — «експертних» висновків, припущень тощо. Стандарт повноти переважно порушували недостатнім представленням експертів. Стандарт доступності подачі інформації чимало порушували показом скриншотів, які неможливо прочитати на екрані. І використанням англіцизмів. Було одне етичне порушення — шокове відео.

В ефірах каналу «Рада» найбільше грубих порушень стандарту достовірності були суто абстрактними псевдопосиланнями. Стандарт точності порушували невідповідністю картинки й тексту в численних БЗ. Найбільше грубих порушень стандарту відокремлення фактів від думок були суто емоційними оцінками журналістів у новинах і в новинних елементах гостьових студій. Чимало було й неавторизованих міркувань ведучих гостьових студій. Найбільше порушень стандарту повноти інформації були повною відсутністю інтершуму на картинці в усіх БЗ. Стандарт доступності часто порушували показом скриншотів, які неможливо прочитати, і частим використанням англіцизмів.

В ефірах каналу «Ми — Україна» стандарт достовірності найбільше порушували узагальненими розмитими псевдопосиланнями на авторство суб’єктивних думок. Стандарт точності постійно грубо порушували невідповідністю між текстами й відео. Були й суто фактичні помилки. Найбільше порушень стандарту відокремлення фактів від думок було суто емоційними оцінками журналістів у новинах. Найбільше порушень стандарту повноти інформації були повною відсутністю інтершуму на картинці в усіх БЗ.

Перший канал Суспільного

Усі грубі порушення стандарту були суто абстрактними псевдопосиланнями. Більшість порушень стандарту відокремлення фактів від думок були використанням журналістами в прямих ввімкненнях маркерів авторизації та маркерів посилення уваги. Найгрубіші порушення стандарту повноти інформації були відсутність назв напрямків фронту, що їх обговорювали з військовими. Стандарт доступності грубо порушували показом скриншотів, що їх неможливо прочитати, навіть після спроби адаптації. Було етичне порушення — показ шокового матеріалу.

3. Представлення парламентських фракцій і груп у гостьових студіях 14—20 квітня

Депутати у телемарафоні:

Протягом звітного тижня народних депутатів у телемарафон запрошували 14 разів (попереднього тижня було 20 запрошень). Як і завжди, в ефірі телемарафону домінували представники владної фракції партії «Слуга народу», вони отримали 9 запрошень, а це понад 64% від усіх «депутатських» студій тижня, а з урахуванням делегованого «Слугою народу» на посаду першого заступника голови ВР Корнієнка — понад 71%.

Крім «слуг» в ефірі каналу «Рада» і телемарафоні гостювали один представник «Батьківщини» (традиційно це був Михайло Цимбалюк), представник депутатської групи «Довіра» (теж традиційний Павло Бакунець) і одна позафракційна депутатка (звісно ж, Оксана Савчук). В ефірі «1+1» був уже згаданий позафракційний перший віцеспікер, а в ефірі ICTV з СТБ була формально позафракційна (делегована «Батьківщиною») віцеспікерка Олена Кондратюк. Представників опозиційних фракцій «Голосу» та «Європейської солідарності» цього тижня в телемарафон не запрошували.

Двічі в ефірі телемарафону побували нардепи від «Слуги народу» Марія Мезенцева-Федоренко й Олексій Леонов (до речі, по одному разу — в ефірах каналу «Ми — Україна», який чомусь хронічно саме цим двом «слугам» віддає значну перевагу в запрошеннях). Усі інші нардепи гостювали в телемарафоні по одному разу. На каналі «1+1» з’явилася стійка тенденція — майже щоп’ятниці у великих півторагодинних експертних студіях реальних експертів «доповнюють» ще й нардепами (теж наче в ролі «експертів»). Причому цими нардепами щонайменше починаючи з 28 лютого чотири рази був перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко, двічі – нардеп від «Слуги народу» Єгор Чернєв.

Офіс президента на звітному тижні по два рази в телемарафоні представляли радники керівника ОП Михайло Подоляк (на «Раді» та на «Ми — Україна») й Сергій Лещенко (двічі на «Раді»), ще двічі був у марафоні уповноважений президента з питань санкційної політики Владислав Власюк (на «Інтері» і на «Раді»). По одному разу гостювали в телемарафоні, по-перше, сам керівник ОП Андрій Єрмак (на «Інтері»), його численні заступники Ігор Брусило, Віктор Микита й Ірина Верещук (усі — в ефірі «Ради») та ще одна радниця Дар’я Зарівна (в ефірі «Ми — Україна»). Сумарно ж у гостьовому ефірі телемарафону Офіс був представлений майже 2,5 години. І ще одна така була цікавинка: 14 квітня в нічному слоті «Інтера» був повтор програми «Newsмейкер» із радником Лещенком аж за 27 березня! Причому це був, здається, вже четвертий повтор саме цієї програми.

Депутати на Першому каналі Суспільного:

В ефірі Суспільного протягом звітного тижня побувало 25 народних депутатів (попереднього тижня було 21). Найчастіше в ефірі каналу були представники владної фракції партії «Слуга народу» (10 разів). З опозиційних фракцій найчастіше в ефір кликали представників «Голосу» та «Європейської солідарності» (по 6 разів), представників «Батьківщини» запрошували тричі.

Двічі в ефірі каналу побували нардепи Богдан Кицак від «Слуги народу», Олег Синютка від «Європейської солідарності» й Олексій Кучеренко від «Батьківщини». Всі інші нардепи гостювали на каналі по одному разу.

4. Прояви політичного піару в телемарафоні 13—15 квітня

Протягом трьох проаналізованих днів у телемарафоні я зафіксував 11 проявів політичного піару. 7 із них були в ефірі каналу «Рада», по два — в ефірах ICTV та СТБ і каналу «Ми — Україна». На інших каналах проявів політичного піару в звітні дні не було.

Найбільшим бенефіціаром позитивного піару в ці дні був прем’єр-міністр Денис Шмигаль (4 позитивних згадки, всі в ефірі каналу «Рада»). Негативного піару в ці дні не було.

В ефірі Першого каналу Суспільного  був один прояв політичного піару — «паркет» про Кабмін з синхроном прем’єра Шмигаля.

5. Російські наративи й токсичні медійні персонажі в телемарафоні 13—15 квітня

Російських пропагандистських наративів в ефірах телемарафону і Першого каналу Суспільного протягом звітного тижня я не зафіксував. Ефіри каналу «Рада» вели всі троє токсичних ведучих каналу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Молодая девушка постоянно жаловалась на усталость: через семь месяцев она умерла
Comments UA
2025-04-23T14:54:38Z
Народная артистка Ада Роговцева сообщила о тяжелой утрате/Актриса рассказала, что ушел из жизни близкий ей человек
Апостроф
2025-04-12T16:17:49Z
Опоздание не простят: украинцам дали три месяца, иначе пенсии не ждите
Знай
2025-04-21T04:30:57Z
”Дима Комаров – г*вноед”: продюсер-военный ВСУ нашел у телеведущего русскоязычный контент
Апостроф
2025-04-15T18:33:12Z
Как ВПЛ получить карту харьковчанина: самые простые способы
Политека
2025-04-23T19:30:32Z
Разрешили бронировать до 100% работников: кому больше не грозит мобилизация
Знай
2025-04-23T19:30:07Z
Тайна с деньгами Папы Франциска для ВСУ: историк анонсировал новые интересные подробности
Апостроф
2025-04-21T14:27:08Z
В Польше утвердили национальный траур в день похорон Папы Римского
Европейская правда
2025-04-23T12:46:29Z
Спасти жизнь только через минуту: украинцев предостерегли от смертельной опасности
Знай
2025-04-16T18:30:54Z
Путин получил «подарок судьбы» и теперь хочет полностью уничтожить Украину
Comments UA
2025-04-23T08:39:37Z
Стало известно, на что США могут обменять четыре области в Украине
Comments UA
2025-04-12T15:18:21Z
Крым никто не отдаст, а членство в НАТО можно заменить. Официальная позиция Украины на переговорах по войне
Telegraf
2025-04-23T13:16:18Z
Украина четко очертила границу: переговоры без уступок агрессору
Новости Украины
2025-04-23T12:27:53Z
Терпение Трампа на исходе. Уиткофф едет в РФ
Корреспондент
2025-04-23T20:00:27Z
Украина и РФ должны пойти друг другу на встречу в переговорах с участием США — Рубио
Факти ICTV
2025-04-23T19:58:43Z
Трамп доиграется: Чем для него могут обернуться «морковки» для Путина
Comments UA
2025-04-23T15:36:47Z
Глава правительства Канады назвал главную угрозу миру
Корреспондент
2025-04-19T10:09:43Z
У Путина осталось совсем немного времени откладывать перемирие: что об этом говорит
Comments UA
2025-04-14T14:06:52Z
Когда лучше пить магний — утром или вечером
TSN
2025-04-21T04:25:33Z
В Украине расширили программу Доступные лекарства
Корреспондент
2025-04-12T18:51:26Z
Можно ли засыпать с включенным телевизором: эксперты шокировали ответом
Gazeta UA
2025-04-20T16:15:00Z
Непригодных к службе могут неожиданно "вылечить": украинцам массово переписывают диагнозы
Знай
2025-04-12T19:30:30Z
В Украине началось нашествие клещей: уже фиксируют серьезные укусы и заражения, как защититься
Знай
2025-04-23T17:30:04Z
Ученые выяснили, как тепло влияет на простату
Comments UA
2025-04-23T17:24:41Z
Диетолог раскрыла рецепт блюда, которое убережет от рака
Comments UA
2025-04-12T14:39:43Z
Украинцам приходится экономить на еде, чтоб хватило на лекарства: в селах ситуация критическая
Знай
2025-04-20T17:30:52Z
Почему с возрастом портятся зубы: главные факторы
Comments UA
2025-04-19T15:45:54Z
”Обменять на наших подонков”: смелая речь россиянки Дарьи Козыревой натолкнула украинскую актрису на идею
Апостроф
2025-04-20T09:30:34Z
80-летний Майкл Дуглас разводится с Кэтрин Зетой-Джонс: что разрушило 25-летний брак — СМИ
TSN
2025-04-21T04:25:04Z
68-летняя актриса Нина Набока удивила, почему живет со студентом под одной крышей
TSN
2025-04-12T18:03:18Z
Екатерина Кузнецова сказала, что произошло с ее квартирой в Москве
Gazeta UA
2025-04-17T16:36:17Z
Певица Слава решила выйти замуж за Евгения Петросяна: как отреагировал 79-летний путинист
Знай
2025-04-23T19:51:32Z
Легендарного секс-символа теперь не узнать: как изменился Адриано Челентано и куда он пропал
Telegraf
2025-04-23T17:09:12Z
Джон Траволта растрогал фото с покойным сыном и довел до слез обращением к нему
TSN
2025-04-14T22:18:17Z
Возвращение Декстера Моргана на первых кадрах сериала "Декстер: Воскрешение"
GameMag
2025-04-16T02:16:13Z
Звезда фильма "Васаби" Реко Хиросуэ испытывала приемы на медсестре: актрису задержали за драку
Знай
2025-04-19T15:51:06Z
Вместо "спасибо" - нож: в Винницкой области женщина спасла мужчину, а он ее убил
Новости Украины
2025-04-12T18:33:05Z
Врачи были удивлены, когда на рентгене увидели, что проглотил 11-летний мальчик
Comments UA
2025-04-20T10:45:09Z
В Польше загорелся дом: есть жертвы, среди эвакуированных - украинцы
Корреспондент
2025-04-14T19:25:45Z
Месть за Сумы продолжается: какая область РФ содрогалась от взрывов
Comments UA
2025-04-17T06:15:22Z
Оттуда россияне управляют дронами: в "Москва-Сити" прогремел взрыв и начался мощный пожар
UAToday
2025-04-23T19:21:37Z
Землетрясение в Стамбуле: известно, пострадали ли украинцы
Корреспондент
2025-04-23T19:06:13Z
Ночная атака россиян на Днепр унесла жизни трех человек
Gazeta UA
2025-04-17T04:36:05Z
Россиянину, который изнасиловал жительницу Киевской области, и сообщнику дали по 12 лет
Лига
2025-04-21T08:03:33Z
В Германии взорвался аккумулятор электросамоката, пять человек получили ранения
Известия Киев
2025-04-22T09:28:14Z
Минсоцполитики назвало самую большую пенсию в Украине
Корреспондент
2025-04-22T14:27:08Z
Ціна на газ з 1 травня 2025: чого очікувати споживачам
AgroNews
2025-04-21T07:13:32Z
Будьте готовы вернуть "лишнее": Пенсионный фонд может потребовать деньги
Знай
2025-04-22T09:30:00Z
В 2025 году не будут повышать цены на газ
Gazeta UA
2025-04-23T11:21:19Z
Еврокомиссия оштрафовала Apple и Meta на 700 млн евро
Европейская правда
2025-04-23T18:33:41Z
Крупнейшая госкомпания Китая возобновила импорт российской нефти - СМИ
Корреспондент
2025-04-23T18:09:38Z
Звонок "из банка" обернется потерей 34 600 гривен: клиентов Приватбанка предупредили
Знай
2025-04-21T20:10:23Z
Денежная помощь мобилизованным в Харькове: названы суммы и кому принадлежат
Политека
2025-04-22T20:00:28Z
Ситуация изменилась: какой теперь дают прогноз роста экономики Украины
Comments UA
2025-04-17T13:57:33Z
Ходжес назвал единственного человека в Украине, который все еще способен разрушить Крымский мост
Comments UA
2025-04-11T14:00:32Z
Известный волонтер указал на положительный момент в истории с гибелью украинского пилота F-16
Апостроф
2025-04-12T13:18:23Z
В Николаеве СБУ задержала российского информатора
Корреспондент
2025-04-22T13:06:50Z
Погиб украинский пилот F-16
Апостроф
2025-04-12T20:58:52Z
Генштаб рассказал о боях на десяти направлениях
Корреспондент
2025-04-23T19:54:16Z
Погода в Украине 24 апреля: днем ​​до 26 градусов тепла и местами прогнозируют дождь
Комсомольская правда
2025-04-23T19:34:56Z
РФ обстреляла КАБами регионы Украины сразу после "Пасхального перемирия"
Корреспондент
2025-04-21T05:42:14Z
Одесса раньше была защищена лучше - Зеленский
Корреспондент
2025-04-16T00:03:09Z
Россияне атаковали жилую застройку в густозаселенном районе Одессы, детали
Фокус
2025-04-21T23:27:56Z
Пасхальный гороскоп: какая вы паска по знаку зодиака
Comments UA
2025-04-21T05:51:26Z
Обязательно пересадите в новый горшок: какие комнатные растения любят весеннее "обновление"
Апостроф
2025-04-21T15:06:19Z
Восемь пород собак, которых считают самыми спокойными
Gazeta UA
2025-04-20T14:46:29Z
Спасите свой урожай: вот чем следует обработать деревья после заморозков
Telegraf
2025-04-12T15:06:31Z
Гороскоп на 24 апреля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-04-23T15:36:22Z
Стюардесса рассказала, какую вещь должен иметь при себе каждый пассажир
Фокус
2025-04-23T15:06:47Z
Те самые ириски из детства: рецепт конфет, вкус которых мы потеряли, но можем вернуть
Знай
2025-04-16T04:51:06Z
Как правильно помыть подставку для ножей: простой и эффективный способ
GlavRed
2025-04-23T13:27:43Z
Между Данией и Германией строят самый длинный в мире туннель
Корреспондент
2025-04-23T11:52:17Z
Патрульная полиция Киева провела задержание с наручниками бывшего футболиста Алиева
ZN UA
2025-04-12T18:33:09Z
Буяльский прокомментировал яркий гол Ярмоленко
Корреспондент
2025-04-19T05:46:00Z
«Усика из меню не уберём!» - в Донецке в кафе «вольничали», пока не пришла «полиция». ФОТО
Новости Украины
2025-04-13T19:27:57Z
В Руане Свитолина обыграла всех, не проиграв ни единого сета
Корреспондент
2025-04-20T20:36:04Z
Арсенал готов договариваться с игроком из сферы интересов Барселоны
Корреспондент
2025-04-23T19:48:45Z
Гарсия передумал по поводу реванша с Хэйни, он хочет другого соперника
Корреспондент
2025-04-23T19:33:03Z
Первое поражение Ювентуса с новым тренером в игре с Пармой
Корреспондент
2025-04-23T19:09:19Z
Планы Челси на лето: Гарначо, Уильямс и Гиттенс
Корреспондент
2025-04-23T18:09:25Z
"Шахтер" выбил команду Усика из Кубка Украины
Telegraf
2025-04-23T17:33:44Z
От внешности зависело все: ученые выяснили, какие бороды вызывают больше доверия
Фокус
2025-04-19T15:45:55Z
Авторы Barotrauma анонсировали Frostrail — кооперативный хоррор про выживание машиниста в ледяной пустоши
GameMag
2025-04-12T14:42:34Z
ИИ посоветовал готовиться к концу света
Корреспондент
2025-04-21T02:12:41Z
В Македонии археологи нашли 2500-летний город
Корреспондент
2025-04-10T19:09:54Z
Inside Gaming: Создатели The Quarry отменили разработку игры во вселенной Blade Runner
GameMag
2025-04-23T19:46:35Z
Более 200 французских СМИ подали в суд на Meta
Корреспондент
2025-04-23T19:09:59Z
Официально: Ubisoft издаст инди-рогалик Morbid Metal
GameMag
2025-04-10T18:49:55Z
S.T.A.L.K.E.R. 2 получил официальную «дорожную карту» — новое оружие, лут из мутантов и многое другое
ITC
2025-04-14T14:25:37Z
Исследование Astrum Entertainment: 85% российских геймеров не готовы платить за игру больше 4 тысяч рублей
GameMag
2025-04-12T18:58:41Z
Самый маленький и дешевый кроссовер Mazda показали до презентации
Фокус
2025-04-19T09:42:29Z
Инженеры разобрали батареи Tesla и BYD: какие выводы они сделали
UAToday
2025-04-12T13:03:39Z
Дебютировало первое авто китайского суббренда Audi
Корреспондент
2025-04-23T16:46:18Z
Рынок подержанных авто из США в Украине подорожает - адвокат Костюк
Новости Украины
2025-04-23T10:45:09Z
Действенный лайфхак: как охладить салон за 30 секунд без кондиционера
Comments UA
2025-04-23T06:12:59Z
Мощная консоль PlayStation 5 Pro получила улучшенную систему охлаждения на основе жидкого металла
GameMag
2025-04-22T23:28:23Z
Stellantis отозвала почти 50 тысяч автомобилей в США
Корреспондент
2025-04-22T16:51:06Z
В "Дии" появится новая полезная функция для водителей: детали
Comments UA
2025-04-22T12:31:59Z
Sony показала «начинку» PS5 Pro — с системой охлаждения на основе жидкого металла
ITC
2025-04-22T12:10:38Z