MY.UAНовини
Не только Крым, не только НАТО. Нераскрытые детали "мирного соглашения" между Украиной, США и Россией
Не только Крым, не только НАТО. Нераскрытые детали "мирного соглашения" между Украиной, США и Россией

Не только Крым, не только НАТО. Нераскрытые детали "мирного соглашения" между Украиной, США и Россией

"Мирні переговори" 23 квітня у Лондоні, на які багато хто покладав сподівання, не наблизили Україну та світ ані до завершення війни, ані навіть до її призупинення.

Фактично лондонську зустріч свідомо зруйнували ще до її початку.

Спершу – напередодні – США повідомили, що не братимуть участі у зустрічі на політичному рівні, а готові лише спостерігати за дискусією європейців.

Далі рівень участі у цьому форматі знизили також Франція і Німеччина.

Зрештою британцям не лишалося нічого іншого, як скасувати (за офіційною термінологією – відтермінувати) переговори міністрів.

Ці кроки стали продовженням дипломатичної гри, що почалася тиждень тому, коли держсекретар США Марко Рубіо передав Україні та європейським партнерам американське бачення обрисів мирного врегулювання.

Основні параметри цього плану, як стверджують американські джерела, вже проговорені з Путіним та отримали позитивний відгук, тож у Вашингтоні вирішили, що шанс досягти мирної угоди є реальним – достатньо отримати згоду Києва.

Щоби підняти ставки, Трамп особисто, а також через Держдеп попередив, що це "остання пропозиція".

Мовляв, якщо цей мирний план не буде сприйнятий – США "вийдуть з процесу".

Але Україна сприйняла "план Трампа" доволі скептично.

Понад те, європейські партнери підтримали Україну і теж відповіли США, що незадоволені пропозицією.

Попри це, американці не поспішають втілювати погрозу Трампа: переговори на робочому рівні тривають.

Насправді "план Трампа" ще може бути змінений.

У ньому лишаються нерозкритими кілька критично важливих деталей, без яких згоду Києва отримати неможливо.

Тож зараз одна із задач України – переконати США, що затягування з відповіддю не є нашою відмовою.

А також – що навіть ту пропозицію, яку передали їм від Трампа, можливо юридично викласти у такому вигляді, щоб вона не змінилася концептуально, але стала прийнятною.

Водночас Україна передала американцям кілька сигналів про те, що не сприйме будь-які умови перемир’я.

Україна позначила червоні лінії, на дотриманні яких однозначно наполягатиме Київ.

Інше питання, що існують речі, у тому числі неприйнятні для України, про які США можуть самостійно домовитися з росіянами, не звертаючи увагу на позицію інших гравців.

Про те, на чому наполягає Україна та які деталі потенційної домовленості про мир потребують особливої уваги, читайте в аналізі "Європейської правди".

Перший "мирний план" Дональда Трампа.

Рано-вранці у п’ятницю, 18 квітня, держсекретар Марко Рубіо, відлітаючи з Франції до США, зробив заяву, яку на той момент зрозуміли лише посвячені у деталі закритих переговорів.

"Ми повинні визначити найближчими днями, чи можливий (мир), чи ні, і якщо це неможливо, ми повинні рухатися далі, тому що Сполучені Штати мають інші пріоритети", – сказав Рубіо.

А щоб не було сумніву, з попередженням про вихід США з процесу виступив і особисто Трамп.

Мовляв, "погоджуйтеся, або далі без нас".

У Вашингтоні уточнили: погроза Рубіо про вихід США з процесу вже "наступними днями" була прив’язана до наступної зустрічі у такому ж форматі, що мала відбутися 23 квітня у Лондоні.

При цьому американські медіа одне за одним цитували джерела, які казали, що це, мовляв, "остання пропозиція" Трампа, яку можна трохи модифікувати, опрацьовувати, але не відкидати.

Чи дійсно ця мирна ініціатива виявиться "останньою" – покаже час.

А наразі можна з певністю говорити лише, що це – перший мирний план, який запропонували США.

Трамп, який перед виборам робив заяви про те, що у нього є чудовий план для миру, та обіцяв завершити війну "за 24 години", після обрання відмовився від своїх слів, зокрема, не представив жодного сценарію врегулювання.

Документ, який Рубіо привіз у Париж, став першою такою спробою.

Причому пропозиція США, що вмістилася на одну сторінку, не є детальним планом досягнення миру, а містить лише опис його основних ідей.

Не до вподоби нікому, крім Трампа.

Текст своїх пропозицій американська адміністрація вже злила у вашингтонські медіа, і опис ключових пунктів у викладі Axios, NYP, WSJ та WP загалом збігається.

США погодилися визнати "російським" Крим та окуповані РФ частини Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей, при цьому у повідомленнях ЗМІ є неясність щодо того, чи буде відмінним для США юридичний статус Криму та інших захоплених територій.

Підкреслюється, що США не вимагають такого кроку від України і держав ЄС: Київ зберігатиме де-юре визнання своїх кордонів у межах до 2014 року.

Лінія бойового зіткнення стане основою для лінії розмежування територій, які контролюють РФ та Україна, але з кількома винятками.

Так, Росія має деокупувати захоплені території Харківщини, Україна – Бєлгородщини та Курщини.

Також особлива роль передбачена для Запорізької АЕС.

ЗАЕС проголошується такою, що повернулася до України, але управляти нею надалі будуть США, а вироблена електроенергія постачатиметься і до підконтрольних Києву, і до окупованих Росією територій (а отже, і до Криму).

Росія зобов’язується не перешкоджати судноплавству по Дніпру.

Росія отримує обіцянку, що Україна не стане членом НАТО, але може стати членом ЄС.

Санкції проти Росії будуть скасовані (документ не уточнює, чи стосується це також європейських обмежень), і США починають втілювати економічні проєкти з Москвою.

Україна нібито отримує "надійні гарантії безпеки", які забезпечуватиме контингент з європейських держав без участі військових США.

Жодних деталей або параметрів, які би підтверджували "надійність" таких гарантій, план Трампа не пропонує.

Україна отримує допомогу на відбудову, хоча в документі не уточнюються джерела її фінансування, обсяги, відповідальність Росії тощо.

Україна погоджується на підписання із США угоди про розподіл прибутку від надр, попри те, що її умови наразі не визначені.

Навіть побіжне прочитання цього плану доводить, що він – явно розбалансований на користь Росії.

Не дивно, що в України він не викликав захвату.

Сигнали про те, що в України є запитання до низки пунктів плану, отримав і Вашингтон – спершу через заяви українських джерел у публікаціях ключових американських медіа про пропозицію Трампа, потім через натяки Зеленського.

І, нарешті, 23 квітня Вашингтон отримав пряму і недвозначну заяву від українського уряду: Київ готовий до переговорів, але не до капітуляції.

"Сьогодні, коли делегація України зустрічається з партнерами (тобто також із США.

– ЄП) в Лондоні, ми підтверджуємо свою принципову позицію: Україна готова вести переговори, але не здаватися… Наш народ не прийме заморожений конфлікт, замаскований під мир".

Ця заява першої віцепрем’єрки Юлії Свириденко була навмисно опублікована саме англійською.

І хоча назва США у ній не згадана, зміст заяви, у якій перелічені ключові тези трампівського "мирного плану", не лишає розбіжностей щодо контексту.

Понад те, на бік України стали і європейські партнери.

Канцелярія президента Франції Емманюеля Макрона, хоч і не згадуючи про США напряму, в середу поширила окрему заяву про те, що "територіальна цілісність України та її європейські прагнення" не є предметом мирних переговорів.

Чи можливий вихід США з переговорів.

Загалом цей раунд став поразкою для США.

Американці дізналися, що їхній шантаж партнерів і погрози виходом США з переговорного процесу вже не діють.

Цей крок не дозволив змінити позицію ані Києва, ані європейських столиць.

Понад те, тепер адміністрація Трампа опинилася перед дилемою – або вона робить те, що обіцяла, і виходить з переговорів, або додатково підриває довіру партнерів щодо своєї рішучості.

Понад те, перестають працювати також погрози припиненням допомоги для ЗСУ, які раніше були абсолютною, "ядерною" зброєю Вашингтона на переговорах з партнерами та з Києвом.

Парадоксально, але представлений США "мирний план" додав свій внесок до цього, адже він остаточно довів що навіть у разі, якщо Київ піде на максимальні поступки – американська адміністрація все одно не пропонує відновлення допомоги Україні, не має наміру брати участь у миротворчих зусиллях тощо.

А якщо зупинка допомоги є у планах Білого дому за кожного сценарію – то вага цього важеля зменшується.

Наразі США лише повторюють погрози про вихід з переговорів.

Утім, неможливо виключити і те, що вони перейдуть до дій.

Зрештою, у американському "плані миру" (який у Києві називають планом капітуляції) є те, що США можуть зробити самі.

Не потрібне схвалення Києва для того, щоби США визнали Крим та інші окуповані території "російськими", зняли з Москви санкції та почали втілювати з Росією спільні економічні проєкти, про які йдеться у плані Трампа.

Не потрібна згода України для побудови у Москві Trump Tower, про який вже розповідають російські медіа, або для спільного видобування нафти й газу тощо.

Інше питання, що такі односторонні дії США матимуть політичну ціну, завдадуть короткостроковий удар по авторитету Америки та становитимуть довгострокову загрозу для американської безпеки – через посилення Китаю, і "нормалізацію" силової анексії (що буде додатковим аргументом для війни КНР проти Тайваню – адже російський приклад довів допустимість таких дій) тощо.

Але чи можна говорити про впевненість, що такі аргументи мають достатню вагу у американській системі ухвалення рішень?.

Тому зараз і Київ, і інші європейські столиці намагаються зберегти США у переговорному процесі та переконати Трампа не робити незворотні кроки.

Для цього генсек НАТО терміново їде до Вашингтона, європейські політики дзвонять до своїх візаві у США, а президент Зеленський публічно звертається до Трампа з проханням не робити цей крок.

Тож бажання зберегти США у процесі є – але не за будь-яку ціну.

Червоні лінії України.

Українські посадовці, включно з президентом, неодноразово заявляли про наявність у Києва червоних ліній, якими Україна не поступиться.

Утім, будемо відверті, нова світова реальність, що настала після перемоги Трампа, суттєво "розмила" ці лінії.

Так, на початку року Зеленський неодноразово наголошував, що будь-яке перемир’я є неможливим, доки не будуть узгоджені гарантії безпеки; тепер Україна перетворилася на основного драйвера ідей про повне перемир’я просто зараз.

Тому було важливо перевірити, чи не відбулося нової корекції.

Заяви Зеленського на брифінгу у вівторок, а також вивірені офіційним Києвом англомовний твіт Свириденко щодо Лондона (про те, що Україна не погодиться на "капітуляцію") підтверджують: принципових змін немає.

Головні ключові червоні лінії є такими:.

Україна не буде погоджуватися на визнання російської анексії, у тому числі щодо Криму.

Росія не може назавжди ветувати вступ України до НАТО, навіть якщо зараз згоди Альянсу на це немає.

Мирна угода можлива лише за умови безпекових гарантій, які будуть дійсно надійними.

Ми дізналися також, що Київ каже партнерам щодо цього за закритими дверима.

Європейська правда після нещодавньої зустрічі Україна-НАТО з’ясувала, яку позицію просував очільник МЗС України на переговорах з партнерами.

Він, за даними співрозмовників ЄП також виголосив три червоні лінії для мирних переговорів, які принципово збігаються з наведеними вище:.

Визнання Україною російської анексії, включно Кримом, неможливо за будь-яких умов.

Право обирати безпекові (НАТО) або економічні (ЄС) союзи, до яких Україна прагне вступити – не може бути обмежене.

Україна не прийме угоду, із обмеженнями для ЗСУ та української обороноздатності (цей пункт зараз модифікувався у питання безпекових гарантій, оскільки план Трампа не передбачав обмеження для ЗСУ).

Яких змін потребує "мирний план Трампа".

Сталість Києва к просуванні своїх "червоних ліній" – річ позитивна.

Але чи сумісна вона із американськими намірами?.

Увагу президента США наразі привернула лише позиція Києва щодо Криму.

І хоча Трамп у традиційній для себе експресивній манері обурився заявами Зеленського про червоні ліній, але відразу ж запевнив: це не є перепоною для підписання мирної угоди.

"Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією", – написав він.

І це цілком може бути компромісом, які задовольнить також Росію і держави ЄС, від яких теж ніхто не вимагатиме визнання анексії.

Схожий компроміс можливо знайти і щодо решти окупованих територій.

Але тут є також прихована проблема, яку короткий "план Трампа" просто ігнорує.

Це – питання взаємодії України та Росії.

І зараз, і у майбутньому.

Хто підписуватиме мирну угоду?.

Якщо йдеться про підписи з боку України та Росії, з подальшою обов’язковою ратифікацією, то цей варіант не має значних шансів "взлетіти".

Бо у такій угоді неуникно буде питання контролю над територіями, і Київ має погодитися, що віддає цей контроль Москві.

Чи знайдеться у Раді достатньо депутатів, готових віддати за це свій голос і назавжди лишити своє ім’я в історії у такому контексті?.

Або, практичний приклад – пункт плану Трампа про суднопластво на Дніпрі.

Це вимагатиме днопоглиблювальних робот (особливо – на місці зруйнованого Каховського водосховища) чи інших дій із залученням обох берегів.

Тобто офіційний Київ буде змушений взаємодіяти з окупаційною російською адміністрацією, визнаючи її.

На перший погляд – дрібниці, які потім виллються у серйозні проблеми.

Імовірно, цю колізію можна буде обійти через підписання не прямої угоди, а через посередника, як-то США, який вестиме взаємодію і надалі.

Але чи готові Штати виконувати таку роль?.

Виходячи з підходу "простиш рішень", який зараз сповідують у Вашшингтоні, немає певності, що про це там навіть замислювалися.

Окремої уваги заслуговує ситуація з НАТО.

Щодо цього американська пропозиція також неконкретна, і це дозволяє різне трактування, у тому числі те, що буде прийнятним для України і не перетинатиме українські "червоні лінії".

Зокрема, Трамп може взяти на себе зобов’язання ветувати вступ України до Альянсу.

Це дозволить Україні зберігати надію, що за зміни геополітичної ситуації (та, звісно ж, президента США) членство України буде розблоковане.

До слова, провести це рішення через Конгрес (і зробити його обов’язковим) може бути непросто, тож може йтися лише про позицію чинного президента США.

Але чи підійде такий варіант Кремлю? Щодо цього є великі сумніви.

Путін напевно вимагатиме фіксації цього рішення також як спільної позиції НАТО, з відмовою Альянсу від попередніх рішень щодо України.

А це перетинатиме червоні лінії не лише України, а й низки держав-союзників.

Словом, зараз американський "мирний план" викликає величезну кількість питань, обговорення яких навіть не починалося.

Те, що США вирішили зірвати лондонську зустріч, уникаючи цих обговорень, не наближає рішення.

І поки відповіді на ці та інші питання не з’явиться – говорити про фінальну згоду з боку будь-якої зі сторін – зарано.

Навіть за гіпотетичного сценарію, коли всі сторони прагнуть миру – а з боку Росії зараз не помітно навіть цього.

Автор: Сергій Сидоренко,.

редактор Європейської правди.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Європейці змінюють стратегію військової допомоги Україні – WP
Факти ICTV
2025-04-20T21:57:59Z
Де найкраще жити у Польщі: рейтинг найздоровіших міст
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T05:09:45Z
Розкриті технічні характеристики високоточної снайперської гвинтівки CheyTac M200 Intervention
InternetUA
2025-04-25T05:04:46Z
Не 25 квітня: коли в Україні святкують День доньки
24tv
2025-04-25T05:03:48Z
В Чорному морі залишається один корабель РФ з "Калібрами"
Gazeta UA
2025-04-25T05:00:59Z
Найдешевші квартири у Львові: де орендувати житло за 4 тисячі
Политека
2025-04-25T05:00:34Z
"Не дуже довіряв лікарям". Якими були останні години життя Папи Франциска
Telegraf
2025-04-25T04:51:39Z
Поминальні дні у 2025 році: коли та як поминати померлих
Лига
2025-04-25T04:36:59Z
Переселенців змусять жебракувати, не пошкодують навіть дітей: який документ вимагають
Знай
2025-04-25T04:30:28Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
На час похорону Папи розгорнуть есмінець та антидронові системи
Европейская правда
2025-04-25T05:04:43Z
Китай допомагає Путіну вести війну. Що він постачає для російської армії
Telegraf
2025-04-25T05:00:26Z
Росія активізувала штурми під прикриттям масованого удару – Зеленський
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T04:54:20Z
ЄС затвердив 20 млн євро для протиповітряної оборони Молдови
Европейская правда
2025-04-25T04:46:01Z
Кремль готовий до угоди з США щодо України, але є нюанси – Лавров
Vlasti
2025-04-25T04:45:48Z
У Росії дали 5 років тюрми екскомандувачу 58-ї армії Попову, який критикував великі втрати
УкраинФорм
2025-04-25T04:45:44Z
Зеленський розповів, скільки військової допомоги отримала Україна від США
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T04:45:41Z
Трамп пропонує Росії перемогу: що втрачає Україна?
Vlasti
2025-04-25T04:45:18Z
Понад 3000 блоків: канадець вразив світ майстерністю балансування, складаючи "Дженгу"
Фокус
2025-04-25T02:12:08Z
38-річна наречена Стейтема показала ідеальне тіло в люксовому бікіні
Gazeta UA
2025-04-25T01:15:52Z
Справжній український вайб: Шон Пенн привіз із фронту символічне татуювання
GlavRed
2025-04-24T23:27:38Z
Відомий музикант зізнався, де служить після добровільної мобілізації
GlavRed
2025-04-24T21:27:26Z
Легкі фільми на вечір, які допоможуть розслабитись після робочого дня
24tv
2025-04-24T20:45:37Z
DISCOMAN - "Фантастична" – 3 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-04-24T20:39:31Z
"Купаюся в любові": Злата Огнєвіч поділилася деталями особистого життя
GlavRed
2025-04-24T20:27:45Z
Набрала 30 кг і провали в пам'яті: у РФ згадали про путіністку Едіту П'єху
GlavRed
2025-04-24T20:18:54Z
Неприємна для мене історія: Вадим Лисиця зраджував дружині з Оленою Тополею
Факти ICTV
2025-04-24T20:00:28Z
На Чернігівщині поліція знешкодила бойову частину російського безпілотника
УкраинФорм
2025-04-25T04:45:43Z
Вибухи пролунали на Запоріжжі: область атакують "Шахеди"
24tv
2025-04-25T02:12:29Z
Перша кров? Військові Індії та Пакистану влаштували стрілянину, що відбувається
Telegraf
2025-04-24T23:06:21Z
Водійське посвідчення за 10-17 тис. гривень, перереєстрація авто в обхід черги – 5 тис. – повідомлено про підозри трьом учасникам схем
Украина Криминальная
2025-04-24T22:27:59Z
Батько-вихователь з Херсонщини підозрюється у зґвалтуванні та розбещенні дітей
Украина Криминальная
2025-04-24T22:24:08Z
Росія вдарила «шахедами» по Харкову: у місті виникли пожежі
ГЛАВКОМ NET
2025-04-24T22:03:07Z
Він був дуже хорошою людиною, – друзі розповіли про загиблого в Києві 17-річного хлопця
24tv
2025-04-24T20:57:20Z
СБУ викрила хакерів, які обкрадали банківські рахунки та криптогаманці громадян ЄС та США
InternetUA
2025-04-24T20:45:50Z
Шахраї виманили у пенсіонерки заощадження, замаскувавшись під міжнародну організацію
InternetUA
2025-04-24T19:28:26Z
Реформа МСЕК, перші підсумки: корупцію придушили, але «економлять» на групах інвалідності
Комсомольская правда
2025-04-25T05:04:43Z
Чип тверезості: в Китаї перевинайшли "кодування" від алкоголізму
24tv
2025-04-25T04:54:28Z
Довідка про необхідність постійного догляду: як її отримати
ZN UA
2025-04-24T23:42:09Z
Smile Boutique NY - ваш надійний партнер у посмішці
Gazeta UA
2025-04-24T21:06:47Z
Уся причина в холодильнику: експерт розповіла, чому цибуля швидко псується і як цього уникнути
Фокус
2025-04-24T19:27:30Z
Дефіцит заліза губить дітям майбутнє: вчені дізналися про нову небезпеку для новонароджених
Фокус
2025-04-24T17:45:50Z
Як краплі проти нежитю стають залежністю і що допоможе вирватися з неї: поради лікарки
24tv
2025-04-24T17:42:56Z
Андрій Матюха і його фонд: підтримка медицини, культури та українського суспільства
Telegraf
2025-04-24T17:36:48Z
Мозкові імпланти для лікування симптомів хвороби Паркінсона тепер вміють підлаштовувати під пацієнта
ZN UA
2025-04-24T15:01:22Z
913 мільярдів гривень українцям та бізнесу має виплатити Росія
24tv
2025-04-25T05:06:42Z
Пенсії, субсидії та лікарняні: хто з українців ще отримає виплати за квітень
Хвиля
2025-04-25T05:06:14Z
Стало відомо, на скільки подорожчав один з овочів борщового набору
ZN UA
2025-04-25T05:04:16Z
Що таке форс-мажор у договорі оренди землі та коли він наступає
24tv
2025-04-25T05:03:26Z
Сільгоспземля — актив, у який можна інвестувати з мінімальним ризиком
AgroPortal
2025-04-25T05:00:44Z
Фальсифікат кави та спецій відомих брендів: судитимуть п’ятьох організаторів виробництва
УкраинФорм
2025-04-25T04:45:11Z
Будуть рости як на дріжджах: чим підживити огірки для гігантського урожаю
Telegraf
2025-04-25T04:06:59Z
Росіяни отримують економічну вигоду з окупованої частини України: роз’яснення ISW
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T04:03:58Z
Ашан, Варус та МегаМаркет встановили нові ціни на каву, вершки та молоко
Хвиля
2025-04-25T03:33:25Z
Заморозки вдарять знову: синоптики назвали дату й області
24tv
2025-04-25T05:03:03Z
Мінус ще майже 1200 окупантів та 400 одиниць техніки: втрати ворога станом на 25 квітня
24tv
2025-04-25T05:00:42Z
ЗС РФ мали успіхи на фронті: окупували село на Донеччині й просунулися біля двох, — DeepState
Фокус
2025-04-25T05:00:39Z
ЗСУ провели контратаку на Херсонщині та просунулися у Торецьку: огляд фронту від ISW
24tv
2025-04-25T04:54:02Z
На сміттєзвалищі під Києвом волонтери знайшли сотні вмираючих собак та цуценят: влада мовчить – люди рятують
Знай
2025-04-25T04:51:48Z
Ворог минулої доби атакував Запорізьку область 536 разів
УкраинФорм
2025-04-25T04:45:19Z
Меджліс кримськотатарського народу відкидає будь-які пропозиції щодо російського статусу Криму
УкраинФорм
2025-04-25T04:45:09Z
В Україні у п’ятницю очікуються короткочасні дощі, місцями грози
УкраинФорм
2025-04-25T04:45:08Z
Окупантів у Криму атакували дрони
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T04:39:12Z
Ребус для тих, у кого чудовий зір: треба за 5 секунд знайти метелика
GlavRed
2025-04-25T03:27:29Z
Це справа кількох хвилин: як приготувати найніжнішу печінку – секретний спосіб з окропом
24tv
2025-04-25T03:06:31Z
Чим підживити перець навесні: очікуйте на багатий врожай
24tv
2025-04-24T21:15:56Z
Як давня фортеця перетворилася на містичну заброшку, і що ще можна побачити на Замковій горі у Києві
Telegraf
2025-04-24T21:01:14Z
Це мусить спробувати кожен: спагеті з мʼятою та лимоном – унікальне відчуття легкості
24tv
2025-04-24T20:57:45Z
Варіанти привітань для чоловіка з Днем народження: він гарантовано не залишиться байдужим
24tv
2025-04-24T20:09:52Z
Чим підживити часник для великого урожаю: секрети, про які не знають
24tv
2025-04-24T20:06:25Z
Найстаріший рецепт у світі, якому 4 тисячі років: чи вистачить вам хоробрості приготувати таке сьогодні
Знай
2025-04-24T19:51:14Z
Коли в холодильнику порожньо, а в магазин йти немає сил: ситна страва, яка врятує кожного
24tv
2025-04-24T19:36:32Z
Болонья – Емполі 2:1 Відео голів та огляд матчу Кубка Італії
Football.ua
2025-04-25T05:00:53Z
Педрі – найкращий гравець Ла Ліги у квітні
Football.ua
2025-04-25T04:40:01Z
Атлетіко Мадрид — Райо Вальєкано 3:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Football.ua
2025-04-25T04:25:37Z
Ла Ліга. Атлетіко розгромив Райо Вальєкано, Бетіс — Вальядолід
Football.ua
2025-04-24T22:10:57Z
Зубков допоміг Трабзонспору пройти до фіналу Кубка Туреччини
Football.ua
2025-04-24T21:57:26Z
На Мюллера з'явився новий претендент
Football.ua
2025-04-24T21:12:09Z
Гол Коваленка не допоміг Емполі уникнути вильоту від Болоньї в 1/2 фіналу Кубка Італії
Football.ua
2025-04-24T20:58:49Z
Анчелотті знає, хто може стримати Ямаля у фіналі з Барселоною
Football.ua
2025-04-24T20:39:13Z
Почеттіно може повернутися в Тоттенгем
Football.ua
2025-04-24T20:16:13Z
Гібрид, якому позаздрить електрокар: Zeekr 9X проїжджає понад 380 км на електротязі
ITC
2025-04-25T05:07:07Z
В Україну їде новий кросовер Chery Tiggo: всі подробиці
ЗаРулем
2025-04-25T04:09:25Z
Інноваційний Slate атакує ринок електромобілів із пікапом за менше ніж $20,000, що може перетворюватися на SUV
Топ Жир
2025-04-25T03:30:31Z
Як уникнути штрафу за перевищення швидкості: допоможе лише одна кнопка в авто
GlavRed
2025-04-25T03:27:40Z
Ваша машина вміє більше: 5 секретних функцій, про які ви не знали
24tv
2025-04-25T03:21:33Z
Лише 80 кабріолетів Mercedes DTM було коли-небудь продано громадськості
Топ Жир
2025-04-25T01:15:11Z
Новий Land Rover Defender V8 вразить вас своїми чарами, але ціна вас здивує
Топ Жир
2025-04-25T00:45:46Z
Покупець подає позов на Nissan через неповідомлені проблеми з замком дверей Rogue
Топ Жир
2025-04-25T00:00:29Z
NHTSA зробила реальним мрію Маска про роботаксі, скасувавши звіти про аварії
Топ Жир
2025-04-24T22:45:48Z
Огляд смартфона POCO F7 Ultra: несподівано дорогий, очікувано потужний
ITC
2025-04-25T05:07:54Z
Користувачі Apple частіше обирають доступніші моделі iPhone
InternetUA
2025-04-25T04:01:31Z
Bithumb попередила про ризики після атаки на телеком-гіганта Південної Кореї
InternetUA
2025-04-25T03:52:30Z
Загадка для найрозумніших: чим відрізняються 2 курки
GlavRed
2025-04-25T03:27:41Z
Як швидко вимити мультипіч до блиску: хитрий лайфхак з TikTok
GlavRed
2025-04-25T03:27:21Z
TSMC наростила виробництво чипів за вдосконаленим техпроцесом N3P
InternetUA
2025-04-25T03:01:16Z
Instagram починає ловити підлітків, які прикидаються дорослими в мережі: як каратимуть
Знай
2025-04-25T02:51:34Z
Apple почала повне оновлення команди розробників Siri
InternetUA
2025-04-25T02:01:39Z
Представлена ​​перша в світі операційна система для квантових комп’ютерів
InternetUA
2025-04-24T21:04:26Z