/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F30115f74c4c198c7ac6b050ee712029e.jpg)
Студент розробив стартап з ШІ для професійного обману та вже знайшов фінансування
21-річний Чунгін «Рой» Лі оголосив, що залучив 5,3 мільйона доларів початкового фінансування від Abstract Ventures і Susa Ventures для свого стартапу Cluely, який пропонує інструмент штучного інтелекту, щоб «обманювати все».
Стартап народився після того, як Лі опублікував у вірусній темі Х, що його відсторонили від роботи в Колумбійському університеті після того, як він і його співзасновник розробили інструмент для обману під час співбесід для інженерів програмного забезпечення.
Цей інструмент, який спочатку називався Interview Coder, тепер є частиною стартапу Cluely , що базується в Сан-Франциско . Він пропонує своїм користувачам можливість «обманювати» такі речі, як іспити, дзвінки з продажу та співбесіди завдяки прихованому вікну у веб-переглядачі, яке не може переглянути інтерв’юер чи тестувальник.
Clue опублікував маніфест, у якому порівнює себе з такими винаходами, як калькулятор і перевірка орфографії, які спочатку висміювалися як «шахрайство».
Clue також опублікував влучно створене, але поляризаційне, відео запуску, на якому Лі використовує прихованого помічника ШІ, щоб (безуспішно) збрехати жінці про свій вік і навіть знання мистецтва під час побачення в шикарному ресторані:
Хоча одні хвалили відео за те, що воно привернуло увагу людей, інші висміювали його як нагадування антиутопічного науково-фантастичного телевізійного шоу «Чорне дзеркало»:
Лі, який є генеральним директором Cluely, розповів TechCrunch, що інструмент шахрайства AI перевищив 3 мільйони доларів ARR на початку цього місяця.
Іншим співзасновником стартапу є інший 21-річний колишній студент Колумбійського університету Ніл Шанмугам, який є головним операційним директором Cluely. Шанмугам також був залучений у дисциплінарне провадження в Колумбійському університеті через інструмент ШІ. Минулого тижня студентська газета університету повідомила , що обидва співзасновники вийшли з Колумбійського університету . У Columbia відмовилися від коментарів, пославшись на закони про конфіденційність студентів.
Cluely починався як інструмент для розробників, щоб обдурити знання LeetCode, платформи для питань кодування, які деякі в колах розробників програмного забезпечення — включаючи засновників Cluely, звичайно — вважають застарілими та марною тратою часу.
Лі каже, що йому вдалося влаштуватися на стажування в Amazon за допомогою інструменту шахрайства штучного інтелекту. Amazon відмовився коментувати TechCrunch конкретний випадок Лі, але сказав, що його кандидати на роботу повинні визнати, що вони не будуть використовувати неавторизовані інструменти під час співбесіди.
Cluely — не єдиний суперечливий стартап AI, запущений цього місяця. Раніше відомий дослідник штучного інтелекту оголосив про свій власний стартап із заявленою місією замінити всіх людей, які працюють усюди , що спричинило власну шуміху на X.