MY.UAНовини
Винищувачі F-16, Patriot, танки Leopard і мільярди євро: як Нідерланди посилюють Україну
Винищувачі F-16, Patriot, танки Leopard і мільярди євро: як Нідерланди посилюють Україну

Винищувачі F-16, Patriot, танки Leopard і мільярди євро: як Нідерланди посилюють Україну

1 березня 2024 року Україна підписала двосторонню безпекову угоду з Нідерландами – Угоду про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Нідерландами.

Ця угода стала сьомою в серії двосторонніх безпекових угод, які Україна почала укладати з 12 січня 2024 року в рамках формалізації Спільної декларації про підтримку України, підписаної 12 липня 2023 року країнами "Групи семи" (G7). Раніше подібні безпекові угоди Україна вже підписала з п’ятьма країнами "Групи семи" – Великою Британією, Німеччиною, Францією, Канадою та Італією, а також із Данією.

24 Канал продовжує серію матеріалів про безпекові угоди з Україною. Яку допомогу та в яких обсягах Україна отримала за рік від Нідерландів – читайте в матеріалі.

Загалом станом на 1 березня 2025 року Україна уклала вже 29 двосторонніх угод про співробітництво, які підписані на 10 років і передбачають надання Україні військової підтримки, співпрацю в оборонно-промисловому комплексі, проведення навчань для українських військових, гуманітарну підтримку, посилення санкційного тиску на Росію і притягнення агресора до відповідальності.

Детальніше про підсумки року безпекової угоди з Нідерландами – читайте на сайті Центру Дністрянського.

Які зобов’язання взяли на себе Нідерланди в межах безпекової угоди

Положення безпекової угоди передбачають комплексну двосторонню співпрацю між Україною та Нідерландами за 10 пунктами:

  • Надання Україні озброєння і військової техніки.
  • Співпраця в оборонно-промисловому комплексі (далі – ОПК).
  • Використання заморожених російських активів для підтримки України.
  • Навчання і тренування українських військових.
  • Санкції проти Росії та її прибічників.
  • Невійськова безпека і цивільний захист.
  • Розмінування українських територій.
  • Підтримка енергетичної інфраструктури.
  • Гуманітарна підтримка та підтримка у відновленні України.
  • Притягнення Росії до відповідальності.

У сфері військової підтримки Нідерланди зобов’язались спрямувати 2 мільярди євро на закупівлю озброєння і військової техніки для України у 2024 році, зокрема шляхом посилення спроможностей України в протиповітряній обороні, артилерії та вогневих засобах дальнього радіуса дії.

Для зміцнення обороноздатності України Нідерланди також зобов’язались інвестувати в розвиток українського ОПК та брати участь у підготовці українських військовослужбовців.

Як і в яких обсягах Нідерланди підтримували Україну за рік

Нідерланди забезпечили сталу військову та невійськову підтримку України протягом року імплементації безпекової угоди, виконуючи зобов’язання за всіма 10 вищепереліченими сферами співпраці.

  • Військова підтримка

У 2024 році Нідерланди стали однією з країн-лідерок ЄС за кількістю наданої Україні військової допомоги. Нідерланди перевиконали анонсований у безпековій угоді план, за рік надавши Україні озброєння і військової техніки на близько 3 мільярдів євро, замість оголошених в угоді 2 мільярдів євро. Лише з вересня 2024 року до лютого 2025 року Нідерланди реалізували військову допомогу для України на 2,1 мільярда євро, надіславши винищувачі F-16, системи ППО та бойові машини.

Як країна-співлідерка Коаліції авіаційних спроможностей, Нідерланди за рік імплементації безпекової угоди передали Україні перші дві партії винищувачів F-16 із загалом оголошених 24 винищувачів і дозволили використовувати ці винищувачі для завдання ударів по території Росії.

Задля зміцнення спроможностей Повітряних сил ЗСУ Нідерланди також спрямували щонайменше 450 мільйонів євро на закупівлю авіаційного озброєння для переданих Україні F-16, зокрема ракет "повітря – повітря" та "повітря – земля".


Володимир Зеленський і Марк Рютте перед винищувачем F-16 в Ейндховені, Нідерланди / Фото Peter Dejong / AP

Іншою коаліцією спроможностей, в межах якої Нідерланди значно зміцнили обороноздатність України, стала Коаліція інтегрованої ППО та ПРО. Україна за рік отримала від Нідерландів три пускові установки ЗРК Patriot, а також радіолокаційну станцію та компоненти до цих ЗРК. Окрім цього, Нідерланди долучились до німецької ініціативи з посилення ППО України та зробили внесок у 150 мільйонів євро в закупівлю ППО для України в межах цієї ініціативи.


Нідерландські Patriot для України / Фото з фейсбук-сторінки глави МЗС Андрія Сибіги

  • Протягом року імплементації угоди Нідерланди активно долучались до Коаліції дронів. Зокрема, навесні 2024 року Нідерланди в рамках Коаліції спільно з Данією та Німеччиною інвестували 200 мільйонів євро в закупівлю розвідувальних безпілотників RQ-35 Heidrun.
  • А влітку Нідерланди спрямували 20 мільйонів євро на закупівлю FPV-дронів для України в межах Коаліції дронів.
  • Додатково в жовтні Міністерство оборони Нідерландів анонсувало виділення 400 мільйонів євро на ударні та розвідувальні дрони для України.


Розвідувальні дрони RQ-35 Heidrun / Фото Sky-Watch

У 2024 році Нідерланди систематично підтримували Україну в межах Коаліції морських спроможностей, передавши Україні 14 надувних катерів із жорстким дном (RHIB), 5 мілітаризованих річкових патрульних катерів і 3 бойові катери CB90. Наприкінці року Нідерланди також офіційно оголосили про надання Україні двох тральників – Makkum і Vlaardingen.

Додатково Нідерланди долучились до посилення бронетанкових спроможностей України шляхом надання партії БМП YPR з бойовими модулями, 28 броньованих всюдиходів Bandvagn BvS 10 Viking, закупівлі 230 БМП CV90 на суму 400 мільйонів євро спільно з Данією та Швецією, а також передачі 14 танків Leopard 2A4 разом із Данією.

  • Співпраця в ОПК

Двостороннє оборонно-промислове партнерство України та Нідерландів здебільшого стосувалось посилення безпілотних спроможностей України. Так, у червні Нідерланди спрямували близько 18 мільйонів євро на закупівлю морських дронів українського виробництва і ще 22 мільйони євро – на закупівлю БпЛА в нідерландських оборонних компаній.

Наприкінці серпня Міністерство оборони Нідерландів замовило у вітчизняної оборонної компанії Robin Radar Systems партію з 51 мобільного радара для виявлення безпілотників для України. А в жовтні Нідерланди оголосили про виділення 400 мільйонів євро на закупівлю дронів для України, із яких щонайменше 200 мільйонів євро були спрямовані у виробництво БпЛА в межах ОПК Нідерландів.

Першим проєктом у рамках цієї ініціативи стало постачання Україні розвідувальних безпілотників від Міністерства оборони Нідерландів і компанії DeltaQuad на суму 43 мільйони євро.

Тож, попри те, що поки що нідерландські оборонні компанії не локалізовані в Україні, Нідерланди продовжують систематично посилювати український ОПК фінансовими внесками та інноваційними партнерствами.

  • Використання заморожених російських активів для підтримки України

Нідерланди приєднались до колективних ініціатив Європейського Союзу із використання заморожених російських активів для підтримки України.

Вперше ЄС ухвалив низку правових актів щодо уможливлення передання прибутків від заморожених російських активів Україні наприкінці весни 2024 року. За кілька місяців, в липні, Європейська комісія повідомила про надання Україні першого траншу на суму 1,5 мільярда євро коштом доходів від заморожених російських активів.

Ці кошти були спрямовані на військову допомогу, зокрема на закупівлю ППО та артилерійських снарядів, а також на інвестиції в український ОПК.

Наприкінці жовтня ЄС схвалив рішення про надання Україні позики до 35 мільярдів євро як частини програми Extraordinary Revenue Acceleration Loans for Ukraine (ERA) від G7. Ця програма ініційована країнами G7 і передбачає надання Україні кредитних коштів на суму 50 мільярдів доларів коштом доходів від заморожених російських активів, зокрема активів Центрального банку Росії.

Перший транш у межах цієї програми Україна отримала від Європейського Союзу вже в січні 2025 року. ЄС спрямував 3 мільярди євро на покриття пріоритетних бюджетних видатків України. Загалом протягом 2025 року Україна отримає від ЄС анонсовані 35 мільярдів євро в рамках ініціативи від G7 ERA та програми Ukraine Facility.

  • Навчання і тренування українських військових

Нідерланди долучились до двох основних місій із підготовки українських військовослужбовців – Місії ЄС EUMAM Ukraine та навчальної місії INTERFLEX, яку ініціювала Велика Британія.

Протягом 2024 року 255 нідерландських інструкторів тренували українських військових у Німеччині в рамках EUMAM Ukraine, і ще 350 інструкторів були залучені до проведення базової загальновійськової підготовки українських новобранців на території Великої Британії в рамках INTERFLEX. Загалом із 2022 року до кінця 2024 року країни-учасниці цих двох навчальних місій, серед яких і Нідерланди, підготували понад 120 тисяч українських військових до виконання різних бойових завдань.

Король Нідерландів відвідував навчання військових ЗСУ: дивіться відео

Оскільки Нідерланди очолили лідерські позиції з надання Україні винищувачів F-16, підготовка українських спеціалістів до роботи з цими винищувачами була пріоритетом для Нідерландів. Навесні 2024 року Повітряні сили Нідерландів підготували 10 українських авіаційних техніків до обслуговування обладнання винищувачів F-16.

А в січні 2025 року Міністерство оборони Нідерландів анонсувало підготовку ще 26 українських військових на посади старших техніків F-16 до квітня цього року.

  • Санкції проти Росії та її прибічників

Оскільки Нідерланди є країною-членкинею ЄС, вони посилювали санкційний тиск на Росію та її прибічників у межах комплексних пакетів санкцій Європейського Союзу.

  • За рік імплементації безпекової угоди – із 1 березня 2024 року до 1 березня 2025 року – Європейський Союз оголосив 3 комплексні пакети санкцій проти Росії та її прибічників, які були спрямовані на військову галузь, енергетичний сектор Росії, а також фізичних та юридичних осіб, які відповідальні за воєнні злочини, зокрема за депортацію українських дітей.
  • Особливо ефективними стали 2-й і 3-й пакети санкцій ЄС за цей рік, або ж 15-й і 16-й пакети санкцій ЄС загалом, у межах яких під санкції потрапили 126 суден тіньового флоту Росії, хімічний завод, російські оборонні та судноплавні компанії, цивільна російська авіакомпанія, військова частина, відповідальна за обстріл дитячої лікарні "Охматдит" у Києві, 13 регіональних банків, які сприяють роботі російської фінансової та банківської систем, 53 торговельних суб'єкти, які посилюють ОПК РФ, зокрема, в Китаї, Індії, ОАЕ, Сінгапурі та Узбекистані.
  • Невійськова безпека і цивільний захист

Протягом року виконання угоди Нідерланди зробили значний внесок у діяльність двох колективних механізмів, які посилюють кіберстійкість України, – IT-коаліції та Талліннського Механізму.

Лише за 2024 рік IT-коаліція, в якій Нідерланди є однією із 17 країн-учасниць, акумулювала 482 мільйони євро на підтримку Міноборони України та ЗСУ у сфері зв’язку, IT та кібербезпеки.

А за 2 місяці 2025 року Нідерланди спільно з Люксембургом та Естонією забезпечили Сили оборони України обладнанням для центрів обробки даних, обладнанням зв’язку та іншою технікою на суму 11 мільйонів євро.

Ще 200 мільйонів євро протягом 2024 року спрямували країни-учасниці Талліннського Механізму на посилення кіберстійкості України, зокрема на здатність України протистояти зловмисним кіберопераціям Росії.

  • Розмінування українських територій

Задля прискорення розмінування українських територій Нідерланди спільно з Японією, США, Швейцарією та деякими країнами ЄС виділили 700 мільйонів доларів США на проєкти з гуманітарного розмінування України до 2027 року.

Окрім цього, у серпні 2024 року 10 ветеранів російсько-української війни за фінансової підтримки Нідерландів пройшли курс із протимінної діяльності. Частина з них після цього почала працювати в The HALO Thrust — найбільшому операторі протимінної діяльності в Україні.

А в жовтні 2024 року Нідерланди оголосили про додаткову інвестицію в 11 мільйонів доларів США на гуманітарне розмінування України у 2025 році. Цей фінансовий внесок доповнив 40 мільйонів доларів США, які Нідерланди інвестували раніше в очищення українських територій від вибухонебезпечних речовин.

  • Підтримка енергетичної інфраструктури

За рік імплементації угоди Нідерланди інвестували 65 мільйонів євро до Фонду підтримки енергетики України, який допомагає оперативно відновлювати пошкоджену енергетичну інфраструктуру внаслідок російських обстрілів шляхом закупівлі обладнання для ремонту енергетичних об’єктів.

Окрім цього, для зміцнення енергетичної стійкості України Нідерланди спільно з Австрією, Німеччиною та Швецією навесні 2024 року надали Україні 157 електрогенераторів через Механізм цивільного захисту ЄС.

  • Гуманітарна підтримка та підтримка у відновленні України

Пріоритетною сферою гуманітарної підтримки з боку Нідерландів стала система охорони здоров’я України.

Так, навесні 2024 року Нідерланди спільно з 8 іншими країнами провели навчання для понад 220 українських медиків, щоб покращити якість надання медичної допомоги в умовах повномасштабної війни.

Нідерланди також відіграють важливу роль у лікуванні та реабілітації поранених українських військовослужбовців і цивільних за кордоном. З початку повномасштабного вторгнення Росії в межах програми медичної евакуації Medevac було евакуйовано близько 6000 постраждалих українців на лікування в клініках держав-партнерів.

Нідерланди стали однією з 4 країн, які прийняли до себе найбільше українських пацієнтів.

У 2025 році Нідерланди продовжують надавати гуманітарну допомогу Україні. У лютому Нідерланди офіційно оголосили про передачу Україні 25 гусеничних бронетранспортерів YPR-765 у санітарному варіанті, які призначені для евакуації поранених українських військовослужбовців.

Протягом цього року уряд країни також спрямує 5 мільйонів євро на макрофінансову підтримку України та ще 25 мільйонів євро на надання гуманітарної та психологічної підтримки українському населенню через програми ООН, Товариства Червоного Хреста та ВООЗ.

  • Притягнення Росії до відповідальності

Нідерланди приєднались до двох головних коаліцій для притягнення Росії до відповідальності – Коаліції зі створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України та Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.

У межах Коаліції зі створення спеціального трибуналу Нідерланди разом із партнерами на початку лютого 2025 року заклали правові основи для створення спеціального трибуналу шляхом визначення головних положень "Проєкту статуту Шумана" – основного юридичного документу трибуналу.

Окрім цього, Нідерланди активно долучались до діяльності Міжнародної коаліції за повернення українських дітей, завдяки якій у 2024 році Україна повернула додому майже 600 депортованих Росією дітей.

У рамках індивідуальних ініціатив Нідерланди у квітні 2024 року додатково спрямували 10 мільйонів євро на розслідування воєнних злочинів Росії проти України. А в лютому 2025 року Нідерланди надали Україні мобільну лабораторію JDEAL (Joint Deployable Exploitation and Analysis Laboratory) для оперативного розслідування та документування воєнних злочинів, скоєних Росією.

Теги за темою
Нидерланды
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Втеча від галасу туристів: ці 2 острови у Європі ідеальні для спокійної відпустки
24tv
2025-07-26T04:36:55Z
У 6 знаків зодіаку розпочнеться новий розділ фінансового достатку: відома дата
GlavRed
2025-07-26T04:27:52Z
Подарунки та нові знайомства: 26 липня доля усміхнеться двом знакам зодіаку
GlavRed
2025-07-26T03:27:54Z
Тест на IQ: знайдіть 3 відмінності на картинці з хлопчиком-дайвером за 47 секунд
GlavRed
2025-07-26T03:27:05Z
Жінок розпитали, які парфуми їм подобаються на чоловіках – і ось які назви звучали найчастіше
24tv
2025-07-26T03:24:40Z
Всього чотири інгредієнти — і ситна страва на столі: цю запіканку з броколі оцінять близькі
Telegraf
2025-07-26T03:18:32Z
Щоб не злякати удачу. Які меблі краще не купувати або викинути вже зараз
Telegraf
2025-07-26T00:27:38Z
Король десертів: простий рецепт полуничного тірамісу – перед ним не встоїть ніхто
24tv
2025-07-25T21:00:54Z
Відпустка під час війни: як змінилися туристичні звички українців
24tv
2025-07-25T20:27:49Z
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Громадські організації готують подання до Конституційного суду, - журналістка про закон №12414
Политека
2025-07-26T04:15:58Z
Глава МЗС Туреччини: У Стамбулі домовилися про саміт лідерів за участі Зеленського, Путіна і Трампа
Лига
2025-07-26T04:12:34Z
Путін намагається підірвати Україну зсередини
GlavRed
2025-07-26T03:27:59Z
Причина не в Україні: чому Трамп висловлює незадоволення Путіним
GlavRed
2025-07-26T03:27:53Z
Вночі під ударом РФ перебували чотири регіони: приблизний маршрут ракет і дронів
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T03:27:16Z
Депутати "Слуги народу" не хочуть повертати незалежність НАБУ і САП, бо бояться "помсти" — FT
ZN UA
2025-07-26T03:19:55Z
Дрони атакували російський Ставрополь: зафіксовано влучання у радіозавод
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T03:12:58Z
Удари РФ по містах України: головне за ніч
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T03:03:34Z
Українці розкупили квитки на концерт Меладзе в Італії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T03:51:20Z
Галкін з Пугачовою показалися в нових образах: співачка здивувала довжиною вбрання
GlavRed
2025-07-25T23:27:00Z
Галкін і Пугачова хочуть приїхати в Україну: шоумен назвав умову
GlavRed
2025-07-25T22:39:35Z
Нікіта Кісельов – "Чайка" – 4 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-07-25T21:45:08Z
Найстильніша стрижка року: саме таку зачіску обожнює Сальма Гаєк
24tv
2025-07-25T21:03:40Z
Дуже важка хвороба: російську зірку запідозрили в найстрашнішому
GlavRed
2025-07-25T20:27:32Z
Гарантують відпочинок і гарний настрій: 3 смішні комедії для домашніх вихідних
24tv
2025-07-25T19:27:16Z
Перші кадри Sci-Fi серіалу Pluribus від творця «Пуститися берега». Реліз — 7 листопада на Apple TV+
ITC
2025-07-25T18:46:18Z
Статки Оззі Озборна: скільки та на чому заробляв "Принц темряви"
24tv
2025-07-25T18:06:31Z
Відновлення після фронту: які медпослуги можна отримати
ZN UA
2025-07-25T22:25:06Z
Сухість повік, свербіж та печіння: що викликає лущення на очах і як це зупинити
Знай
2025-07-25T20:51:14Z
Вакцини від Covid-19 врятували значно менше життів, ніж вважалося раніше — дослідження
ZN UA
2025-07-25T20:01:57Z
Як готувала бабуся: швидкий рецепт ніжних пиріжків з вишнею від Ярославського
24tv
2025-07-25T19:33:36Z
Солодка залежність: чому нас тягне до цукру
GlavRed
2025-07-25T19:27:14Z
Спалюють калорії не щодня, а щогодини: чим заправляти салати, щоб швидко схуднути
Знай
2025-07-25T17:51:12Z
Мокреці в Україні – що це за комахи та чим вона небезпечні
24tv
2025-07-25T17:21:16Z
Відстрочка від мобілізації: як можна оформити постійний догляд за батьком
24tv
2025-07-25T17:06:17Z
Шкіра буде сяючою та без зморшок: що треба пити щодня
Знай
2025-07-25T16:51:38Z
Атака на Дніпро та область: є жертва та поранені, зруйновано «Епіцентр»
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T04:48:29Z
Внаслідок російських атак на Запоріжжі загинуло троє людей, ще двоє травмовані
Комсомольская правда
2025-07-26T04:40:11Z
Росіяни дронами та авіабомбами атакують Харків: яка ситуація у місті зараз
TSN
2025-07-26T04:09:07Z
Підвищення тарифів на комунальні послуги у Дніпропетровській області: скільки тепер будуть змушені платити українці
Политека
2025-07-26T04:00:41Z
Росія вночі тероризувала Україну, вибухи лунали в низці регіонів: хронологія 1249 дня війни
24tv
2025-07-26T03:57:27Z
Ліквідовані понад 1000 окупантів, танки та техінка: втрати ворога станом на 26 липня
24tv
2025-07-26T03:51:52Z
Ворог просунувся на Донеччині та Харківщині — DeepState
TSN
2025-07-26T03:51:35Z
Росія атакувала Дніпро та Кам'янське: які наслідки нічного терору
24tv
2025-07-26T03:51:10Z
Продовольчі ярмарки у Києві 26-27 липня: де можна придбати фермерські продукти
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T03:45:27Z
Ворог активно втрачає особовий склад та техніку на фронті - Генштаб
Gazeta UA
2025-07-26T04:48:55Z
Головкому Сирському - 60. Як живуть у Росії його батьки та брат
Telegraf
2025-07-26T04:42:43Z
Росія скасувала головний військово-морський парад у Петербурзі - ЦПД
УкраинФорм
2025-07-26T04:39:57Z
В Україні посилили перевірки на блокпостах: які документи можуть вимагати у водіїв
Хвиля
2025-07-26T04:30:03Z
Українці відмовляються від бойових роботів, намітилися ще одна галузь, у якій ЗСУ відставатимуть від росіян — Сергій "Флеш"
ZN UA
2025-07-26T04:10:31Z
Яке церковне свято у суботу, 26 липня: чому сьогодні не можна шити й вишивати
24tv
2025-07-26T04:06:16Z
Як правильно – "добрий ранок" чи "доброго ранку": яку помилку роблять багато українців
GlavRed
2025-07-26T03:27:43Z
Чому в Україні кажуть сорок, а не "чотиридесят" - розкрито несподіваний секрет
GlavRed
2025-07-26T03:27:04Z
На підтримку ветеранів місцеві бюджети цьогоріч передбачили понад ₴5,8 мільярда
УкраинФорм
2025-07-26T03:25:26Z
«Секрет у підлокітнику». Чоловік намагався незаконно вивезти більше ніж 10 млн грн
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T04:30:16Z
Ворог атакував 9 "Шахедами", спалахнули пожежі: деталі атаки на Запоріжжя
24tv
2025-07-26T04:18:52Z
Готував теракти у Хмельницькому: завербованого ФСБ рецидивіста засудили на 15 років
УкраинФорм
2025-07-26T04:18:20Z
Правоохоронці України й Польщі ліквідували міжнародну мережу нарколабораторій
УкраинФорм
2025-07-26T03:42:49Z
На Запоріжжі внаслідок атаки «Шахедів» спалахнули пожежі
УкраинФорм
2025-07-26T03:33:31Z
РФ ракетами атакувала Кам’янське: горить Епіцентр
1News
2025-07-26T03:06:26Z
РФ атакувала Дніпропетровщину дронами: у Камʼянському спалахнула пожежа, деталі
Фокус
2025-07-26T02:57:29Z
Окупанти атакували Запоріжжя: виникли пожежі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T01:30:40Z
У Запорізькому районі спалахнули пожежі через атаку ворожих дронів
Gazeta UA
2025-07-26T01:12:31Z
Дикі танці від Усика: чемпіон опублікував запальне відео з тренувань
24tv
2025-07-26T04:27:55Z
Неймар пояснив конфлікт із фанатом після поразки Сантоса
Football.ua
2025-07-25T21:34:39Z
Забарний переходить у «ПСЖ». ЗМІ повідомили, коли відбудеться трансфер
ГЛАВКОМ NET
2025-07-25T21:15:56Z
Пау Віктор перейшов з Барселони до Браги — трансфер оцінено у 15 мільйонів євро
Football.ua
2025-07-25T21:04:02Z
Мессі та Альба отримали дискваліфікацію в МЛС за пропуск Матчу зірок
Football.ua
2025-07-25T20:54:23Z
Забарний на порозі переходу в ПСЖ — трансфер на фінальній стадії узгодження
Football.ua
2025-07-25T20:33:24Z
Команда УДУ імені Михайла Драгоманова із футзалу виграла Євро-2025 серед університетів
УкраинФорм
2025-07-25T20:30:17Z
Усик відверто розповів про розмову з Дюбуа після бою: які були перші слова чемпіона
24tv
2025-07-25T20:21:10Z
Плавець Макар Яхно здобув друге «золото» на ЄЮОФ-2025
УкраинФорм
2025-07-25T20:03:47Z
Подорожчання продуктів у Миколаєві: що почало стрімко зростати в ціні
Политека
2025-07-26T04:30:25Z
"Нафтогаз" пояснив, як заощадити на оплаті за газ
Знай
2025-07-26T04:21:22Z
Майбутні пенсії зростуть: ПФУ оновив ключовий індикатор
Хвиля
2025-07-26T03:45:20Z
Понижувальні коефіцієнти: кому з пенсіонерів можуть зменшити виплати
ZN UA
2025-07-26T03:42:55Z
Дефіцит продуктів у Черкасах: чого починає не вистачати українцям
Политека
2025-07-26T03:30:57Z
Водіїв вразив розкид цін на АЗС: скільки коштує бензин, дизель та автогаз
Хвиля
2025-07-26T02:06:33Z
Зеленський: Для виробництва дронів-перехоплювачів потрібно $6 мільярдів
InternetUA
2025-07-25T23:03:01Z
Тарифи Трампа обійшлися Volkswagen у 1,5 мільярда доларів
Топ Жир
2025-07-25T22:48:42Z
Польські компанії подають заявки на пільгові кредити для проєктів відбудови України
ZN UA
2025-07-25T21:48:28Z
Вчені знайшли помешкання понад 40 тис. гігантських черепах: як їх рахували
TSN
2025-07-26T04:48:17Z
Як клімат, війна і занедбані землі створили ідеальні умови для навали сарани
24tv
2025-07-26T04:33:58Z
У застосунку «Армія+» запустили навчальний курс «Стоп корупція»
УкраинФорм
2025-07-26T04:12:25Z
Microsoft остаточно позбавилася синього екрана смерті в новому оновленні для Windows 11
InternetUA
2025-07-26T04:01:25Z
Lost Ark запрошує до "Раю": вийшло літнє оновлення гри
Знай
2025-07-26T03:51:14Z
Google представив ШІ-інструмент, який може розшифровувати давні тексти
УкраинФорм
2025-07-26T03:09:47Z
Samsung об’єднає Galaxy AI та Google Gemini у новому Galaxy S26
InternetUA
2025-07-26T03:04:44Z
Парадокс виснаженої планети: як посухи й підвищення рівня моря підсилюють одне одного
ZN UA
2025-07-26T01:51:44Z
Galaxy S26 Ultra отримає новий об’єктив і прокачані модулі камер
InternetUA
2025-07-26T01:02:29Z
Покинула російського пілота, народила дитину: історія кохання Ферстаппена та Піке
24tv
2025-07-26T04:12:26Z
Наступник Audi TT дебютує восени у вигляді концепту
Топ Жир
2025-07-26T01:18:52Z
Hyundai готується представити доступний електричний автомобіль
Топ Жир
2025-07-26T00:18:27Z
27 автомобілів Lamborghini Revuelto можуть отримати звичайні двері замість класичних ножичних
Топ Жир
2025-07-25T23:33:44Z
Коли звичайний позашляховик здає, цей водоплавний V8-монстр продовжує рух
Топ Жир
2025-07-25T22:03:06Z
Автомобілі, які обирають справжні колекціонери, можуть вас здивувати
Топ Жир
2025-07-25T21:18:32Z
Мільйони водіїв ненавидять цю систему економії палива, тому EPA планує її скасувати
Топ Жир
2025-07-25T20:33:43Z
Ця замаскована V8 суперкар демонструє AMG у найбільш нестримному вигляді
Топ Жир
2025-07-25T20:03:21Z
Попередження для шанувальників Challenger: остання можливість придбати авто з пробігом лише 232 милі за ціною значно нижчою за рекомендовану
Топ Жир
2025-07-25T19:18:51Z