/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F96d15272219b18b2128d9872b848bcf9.jpg)
Скандал у Британії: чоловіка заарештували за розсилку листів із фекаліями депутатам
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Politico.
За даними правоохоронців, протягом січня-лютого п'ятеро депутатів парламенту отримали листи з погрозами. Вони, як підозрюють, були вимазані екскрементами. У деяких випадках йшлося навіть про сліди, схожі на кров. Про це заявив один із парламентарів на умовах анонімності.
Підозрюваного затримали 9 квітня. Його звинуватили у порушенні громадського порядку та домаганнях. Наразі його звільнено під заставу, але розслідування триває.
Чоловіка заарештували за розсилку листів із фекаліями депутатам / Фото Unsplash
Депутати скаржаться на зростання агресії
Інцидент вкотре привернув увагу до проблеми безпеки парламентарів у Британії. За останні роки випадки погроз і актів насильства щодо депутатів стають усе частішими. У деяких випадках вони отримують не лише агресивні повідомлення, а й ось такі "посилки".
У поліції Лондона запевняють, що сприймають такі інциденти максимально серйозно і працюють над встановленням усіх обставин, зокрема – чи пов'язані інші загрозливі листи з цією справою.
Раніше ми писали про колишню радницю Департаменту праці та пенсійного забезпечення Британії, яка вела трансляції на порносайтіпід виглядом 40-річної англійки.