/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F88938a67d159b3dc3db95bdf0c70081a.jpg)
Росіяни атакували Шостку в Сумській області: що відомо про руйнування
Про це Суспільному повідомив міський голова Микола Нога, передає 24 Канал. За попередньою інформацією, у Шосткинській громаді є пошкодження.
Ворог атакував Шостку
Про вибухи в місті журналісти повідомили о 10:11. Повітряна тривога в Сумській області тривала з 09:25 до 11:17.
Згодом в Укрзалізниці повідомили, що у звʼязку з активними обстрілами на перегоні Макове – Ямпіль у Шосткинській громаді скасували курсування приміського потяга "Терещенська – Неплюєве – Терещенська".
Також там обмежили маршрут поїзда "Конотоп – Неплюєве – Конотоп" до станції Макове.
До речі, оперативно про тривоги, ракетну небезпеку, загрозу ударних БпЛА для всіх областей, вибухи, а також наслідки російських атак читайте в нашому телеграмі.
Нагадаємо, уночі противник атакував безпілотниками Дніпропетровську область. У багатоповерхівці виникла пожежа, загинув чоловік. Окрім того, постраждали 6 людей, серед них – 11-річна дитина та жінка у важкому стані.