/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F8768e3666cdc651fedf242a4dac3a4a5.png)
"Тачка на прокачку". З'явилися смішні меми про ліквідованих генералів РФ і не тільки
За пів року було ліквідовано двох високоставлених генералів РФ - Кирилова та Москалика
Ліквідація в Росії генерала Ярослава Москалика та провідного інженера, яки модернізував російські РЕБи, Євгена Ритікова надихнула українців на створення мемів. До того ж Сили оборони знищили вже другого високопоставленого генерала РФ, першимбув Ігор Кирилов.
"Телеграф" створив кілька дотепних мемів, які найточніше характеризують складену в Росії ситуацію. Зауважимо, що генерал Москалик загинув 25 квітня.
Усі вищеперераховані посадовці були не тільки дотичні до війни проти України, їх ще й ліквідували шляхом підриву. Біля Москалика вибухнуло авто, Ритікова підірвали у власній машині, а Кирилова також підірвали біля власного будинку. Така вогняна робота Сил оборони України не залишилась непоміченою.
Окрім цього за останній рік було ліквідовано і начальника штабу російської ескадрильї Дмитра Ґолєнкова, і ГРУ-шника Микиту Кленкова, та конструктора Михайла Шацького.
Загалом за пів року Силам оборони вдалось знищити двох генералів Генштабу Росії — Москалика та Кирилова. До слова навколо ліквідації останнього було чимало чуток проте, що саме вибухнуло: автівка чи самокат. Адже біля загиблого оперативники виявили самокат з приклеєним до нього скотчем невеликим пристроєм.
Нагадаємо, що у лікарні помер пропагандист російського військового каналу "Зірка" Микита Гольдін. Його було поранено внаслідок ударів HIMARS.