У Миколаєві чоловік відповів на зауваження пострілом із пістолета
У Миколаєві чоловік у відповідь на зауваження витяг зброю та почав стріляти. Інцидент стався біля магазину на проспекті Героїв України. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на поліцію Миколаївської області.
За даними правоохоронців, у магазині між чоловіками стався конфлікт після зауваження потерпілого зловмиснику щодо стану алкогольного сп’яніння та непристойної поведінки у громадському місці.
Уже на вулиці нетверезий фігурант вистрелив у груди опоненту та втік. Потерпілого з отриманими травмами забрала швидка медична допомога.
Поліцейські, провівши низку оперативних та слідчо-розшукових заходів, у тому числі за участі фахівців управління кримінального аналізу, а також за допомогою записів із камер відеоспостереження, під’єднаних до системи «Безпечне місто», встановили особу зловмисника. Ним виявився 38-річний місцевий мешканець.
Чоловіка поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження, попередньо, за ознаками ч. 2 ст. 15, ч. 2 п. 7 ст. 115 Кримінального кодексу України «Замах на умисне вбивство з хуліганських мотивів». Санкція статті передбачає покарання до 15 років позбавлення волі.
Найближчим часом фігуранту повідомлять про підозру у скоєні злочину.
26-річний потерпілий перебуває у медичному закладі, його стан розцінюється, як тяжкий.
Вилучену зброю, попередньо, травматичної дії, слідчі направили на проведення відповідних експертиз, у результаті яких будуть прийняті подальші процесуальні рішення, у тому числі і додаткова кваліфікація дій затриманого.
Наразі поліцейські встановлюють шлях надходження зброї до фігуранта.
Досудове розслідування триває.