1 травня - вебінар «Проєкти моніторингу відбудови: що варто знати журналістам»
У четвер, 1 травня, відбудеться вебінар «Проєкти моніторингу відбудови: що варто знати журналістам» — третій у серії відкритих подій Abo Recovery Tracker School, організованої Агенцією медійного росту “Або”.
Цього разу у фокусі уваги буде те, як журналісти та громадські активісти можуть ініціювати власні моніторингові проєкти у своїх громадах: від пошуку фінансування до запуску реальних змін.
Тренінг проведе Михайлина Скорик-Шкарівська — голова правління ГО «Сміливий Ірпінь», фахівчиня з розвитку громад. Має понад 25 років досвіду в медіа-менеджменті та понад 15 — у громадському секторі. Координує моніторингову групу з відбудови в Ірпені, експертка освітнього серіалу «Моніторинг для громадянського суспільства» на платформі «Дія».
Як взяти участь
- Тренінг відбудеться онлайн, 1 травня, о 17:00.
- Щоб долучитися до вебінару, зареєструйтесь за посиланням.
- Посилання на трансляцію організатори надішлють на вказану електронну адресу.
Чому це важливо
В Україні реалізуються сотні проєктів з відбудови, однак їхня ефективність, відповідність потребам громад та якість робіт потребують публічного контролю. Саме журналісти та активісти в громадах мають потенціал не тільки розповідати про відбудову, а й впливати на її якість.
Цей вебінар допоможе:
-
дізнатися, де шукати грантові можливості для моніторингу;
-
зрозуміти типову структуру ефективного проєкту;
-
оцінити важливість медійної складової;
-
ознайомитися з інструментами, які дозволяють ініціювати зміни після моніторингу.
«Зараз медіа дедалі важче залучати фінансування. Саме тому важливо вчасно помічати нові можливості — зокрема на перетині журналістики й громадської діяльності. Проєкти, що поєднують аналітику, моніторинг і роботу з громадою, можуть відкривати нові джерела підтримки та можливостей для змін у громаді», — каже Марія Оринчак, керівниця напряму Research and Development Агенції медійного росту “Або”.
Про Abo Recovery Tracker School
Abo Recovery Tracker School — це програма для журналістів локальних медіа, які прагнуть ефективно висвітлювати процеси відновлення у своїх громадах. У листопаді у межах Школи провели офлайн-кампус, за підсумками якого 6 редакцій отримали гранти на створення спецпроєктів про відбудову.
Також у межах проєкту вже відбулись два відкриті вебінари: про моніторинг об’єктів відбудови на доступність та про те, як писати аналітику про відбудову. Проєкт реалізується за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.