MY.UAНовини
Хто у Росії може стати загрозою для режиму Путіна: інтерв'ю з ветераном армії США
Хто у Росії може стати загрозою для режиму Путіна: інтерв'ю з ветераном армії США

Хто у Росії може стати загрозою для режиму Путіна: інтерв'ю з ветераном армії США

Сполучені Штати мають значний важіль впливу на Росію – вторинні санкції. Якщо президент США Дональд Трамп запровадить санкції проти країн, що купують російську нафту, це створить серйозну проблему для режиму Владіміра Путіна. Адже Кремлю не буде чим платити окупантам.

Ветеран армії США, OSINT-аналітик Раян МакБет в інтерв'ю 24 Каналу розповів, якою проблемою це може обернутися для путінського режиму. Більше про це, навіщо ворогу було "великоднє перемир'я" та один з найгірших сценаріїв для Росії на переговорах – читайте далі у матеріалі.

"Великоднє перемир'я" Путіна не спрацювало так, як він хотів

Владімір Путін не продовжив так зване великоднє перемир'я, яке Росія порушила понад 3 тисячі разів. Воно тривало всього 30 годин. У чому ви бачите основні причини та цілі такого рішення з боку Кремля?

Я вважаю, що це було політичне рішення, спрямоване на те, щоб вислужитися перед проросійськими людьми у Сполучених Штатах. Це був політично скоординований крок, щоб створити враження його відкритості до світу.

Військовий аналітик Sky News Шон Белл вважає, що Росія використала цей час для передислокації 50 тисяч російських військовослужбовців з Курської області на Донбас. Що ви думаєте з цього приводу?

Це досить хороше питання. Маю на увазі, що дуже важко перевести таку кількість людей. Крім того, ви повинні доставити транспортні засоби й таке інше. Думаю, це було б дуже складно зробити. Отже, знову ж таки, це одна з тих речей, які звучать як хороша ідея в газеті, але насправді їх набагато складніше реалізувати.

Багато аналітиків вважають, що Путін побоюється можливості того, що Дональд Трамп може відмовитися від переговорів щодо припинення вогню. Саме тому він нібито запровадив одноденне "перемир'я". Ви вірите, що російський диктатор не хотів би закінчити війну? Він не може її закінчити навіть після припинення вогню?

Ні, він не може закінчити війну. Видається, ми майже підійшли до тієї точки, коли Сполучені Штати просто вийдуть із переговорів і скажуть: "Знаєте це більше не наша проблема. Тепер ми підемо розбиратись із Китаєм". Можливо, це не найкраща стратегія, але це точно стратегія. У такому разі це означає, що Європу кидають напризволяще.

Думаю, Росія не хоче припинення вогню. Вона хоче такого хаосу, який може дати пошук припинення вогню, бо це може принести деякі тактичні переваги на полі бою чи, можливо, деякі політичні перемоги, коли люди говоритимуть, мовляв, Росія хоче припинити вогонь, а Україна нібито продовжує воювати.

Повне інтерв'ю з ветераном армії США: дивіться відео

Однак одна з проблем полягає в тому, що зараз у внутрішній політиці всередині США дуже багато історій про те, як людей депортували. Історії про те, що міністр оборони використовує технології неналежним чином. Історії про сварку між президентом і Джеромом Пауеллом, який є головою Федерального резервного банку, і не хоче знижувати відсоткові ставки, що хоче зробити президент.

Тож усі ці побутові історії ніби витягують повітря з кімнати. У новинній стрічці або в новинному шоу не так багато місця, щоб показати історії світу. Тому я думаю, що Росія може боятися тут. Вони ніби втратили свою можливість, своє "вікно", тому що всередині США відбувається так багато всього, що ніхто не звертає увагу на війну в Україні. У Сполучених Штатах зараз із цим погано.

Росії потрібно, щоб хтось звернув на неї увагу, щоб її пропаганда працювала. Тож у такому випадку як цей, це може бути насправді поганою новиною для Росії, адже якщо вас ніхто не слухає, у чому сенс пропаганди?

Чи вірите ви, що це був пропагандистський провал Путіна, про що ви щойно згадали? Ніхто навіть не помітив цієї "великої події", так званого великого вчинку.

Я не думаю, що це провал. Однак це безумовно не те, що вони (росіяни – 24 Канал) могли передбачити. Тобто те, що зовнішні обставини змінять ситуацію так, що люди перестануть звертати на це увагу.

Це мало не сталося після 7 жовтня в Ізраїлі, коли Ізраїль захопив усю увагу, тому що так багато людей говорили про нього. Однак якщо вас не слухають, який сенс поширювати пропаганду? Важко домагатися пропагандистських перемог, якщо всі новини це те, що сказав президент. Не думаю, що це було в розрахунках Росії.

Однак чи не здається вам, що Путіну справді дуже потрібне це припинення вогню лише для того, щоб перегрупувати свої війська і трохи відпочити перед черговим нападом на Україну?

Насправді я не думаю, що дати їм день відпочинку може бути тактичним міркуванням. Ви можете відвести війська з лінії, дати їм місяць відпочинку і підготовки. Однак я не вірю, що у Росії дійсно є війська, щоб реально дати людям ротацію. Якби у них були ці війська, вони, ймовірно, робили б це правильно. Оскільки військ немає, люди приєднуються до підрозділів по одному або двоє, замінюючи загиблих.

Тож було б чудово, якби вони могли проводити ротації людей, але це означало б, що Росії потрібна армія, яка наразі вдвічі більша за кількість солдатів, які зараз перебувають в Україні. А для Росії це просто нездійсненно, принаймні зараз. Тому я не бачу, щоб Росія використала режим припинення вогню для переозброєння і перегрупування. Я не бачу в цьому особливої користі. Я справді не вірю, що у них є війська, щоб почати будь-яку ротацію.

Найбільша проблема Росії зараз

Тож навіть якщо буде, наприклад, велике 30-денне припинення вогню, Росія не зможе проводити ротацію військ і боєприпасів, а також зброї з Росії в Україну і навпаки?

Так, я думаю, що це було б дуже складно. Обом сторонам буде дуже важко провести будь-яке переоснащення. В Україні є війська, є вмотивовані люди. Не можна вічно використовувати один і той самий ресурс. А ресурсів стає дедалі менше, добровольців стає менше.

Тоді як у Росії проблема полягає в тому, що набір добровольців начебто зберігається, але тепер доводиться конкурувати з цивільним сектором. Є люди, які виробляють озброєння, працюють на заводах, і Росії доводиться конкурувати з виробниками за робочу силу, тими, хто робить зброю.

Наприклад, якщо робітнику на заводі з виробництва зброї платять 50 рублів на годину, то солдату потрібно платити не менше 50 рублів на годину. Навіть більше, оскільки бути солдатом небезпечніше. Тож люди йдуть в армію, тому що там є гроші. Тоді цивільний сектор підвищує оплату праці за роботу в них. Потім армія повинна підвищувати зарплату.

Це найбільша проблема Росії – нестримна інфляція, за якої занадто мало людей женуться за високими зарплатами. А в Україні такої проблеми немає.

Тобто ви не вірите, що Росії зараз справді потрібне припинення вогню?

Ні, я маю на увазі, що не завадило б припинити вогонь і дати людям відпочити. Однак я не вірю, що їм це потрібно для того, щоб залишатися успішними, або для того, щоб продовжувати тиск на Україну.

Що Кремль хоче отримати від переговорів

Чого Путін намагається домогтися на переговорах просто зараз? Його люди беруть в них участь, зустрічаються з американцями. Яка мета Кремля?

Я вважаю, що їхня мета на переговорах полягає в тому, щоб переговори тривали якомога довше. Тому що поки тривають переговори, ви можете поширювати пропаганду і казати, мовляв, вони за переговори, а інша сторона не хоче з ними взаємодіяти.

Мета переговорів полягає в тому, щоб створити можливість для створення пропаганди. І, врешті-решт, ви знаєте, що щойно відбувається припинення вогню, то насправді більше немає місця для перемовин про це. Це проблема. Хоча може здатися нелогічним, що ви не хочете припинення вогню, навіть якщо це було б корисним. Росія завжди здається трохи нелогічною порівняно з тим, що ви очікуєте.

Хто становить реальну загрозу режиму Путіна

На вашу думку, припинення вогню може наблизити чи віддалити крах Росії? Як це може вплинути на здатність Росії існувати як держава?

Росія, безумовно, може впасти. Це можливо. Не думаю, що припинення вогню призведе до колапсу. Однак я, звісно, думаю, що є певні обставини. Наприклад, одна з речей, про які говорив президент Трамп, – вторинні санкції, які Сполучені Штати вводять проти країн, які купують російську нафту.

Якщо доходить до того, що ніхто не хоче купувати російську нафту, платити солдатам стає дуже і дуже складно. Щойно це станеться, солдати будуть вірні до певного моменту. Вони будуть лояльні, доки їм не перестануть платити. Тоді це стане проблемою. Якщо з'ясовується, що їм перестають платити, наступне, що відбувається, – вони починають шукати способи заробити гроші, і саме так солдати стають натовпом.

Що добре в Україні, так це те, що вона може отримати деяке фінансування з Європи, щоб виплатити зарплату своїм солдатам. Тож насправді це не є проблемою. Однак щойно ви починаєте бачити солдатів, яким не платять, вони перетворюються на найманців. І щойно вони перетворюються на найманців, виходить натовп. І це недобре.


Окупанти будуть вірні Путіну, поки їм платять / Getty Images

Таке було вже один раз – історія з Євгенієм Пригожиним, який очолив російських найманців та йшов на Москву. Ймовірно, його вбив Путін, але вони намагалися захопити Москву, щоб "обезголовити" режим російського диктатора. Саме тому в Кремлі реально бояться найманців.

Так. Будь-якому солдату достатньо кілька разів залишитися без їжі, і він уже готовий стати найманцем. Їм не вистачить 2 – 3 зарплат і вони вже готові піти в найманці. Тож є над чим подумати. Якщо у Росії закінчаться гроші на фінансування війни, це не обернеться для неї добре.

Чи може всередині Росії та в оточенні Путіна виникнути хаос через нерозуміння, що робити з війною та зарплатами для військових?

Так, це, безумовно, може стати проблемою. Солдати очікують отримувати зарплату та певні пільги. Якщо цього не буде – з'являться люди з хорошою фізичною підготовкою та навчені поводитися зі зброєю. Звісно, російські закони про вогнепальну зброю не такі ліберальні, як закони США, але це ніколи не заважало людям з ідеєю отримувати зброю.

Росія провела черговий штурм на Півдні України, проте безрезультатно. Українська армія відбила цю атаку, і Росія знову зіткнулася з серйозними втратами. Чи не здається вам, що ворог намагається досягнути чогось геть недосяжного? Вони ж справді не можуть зараз захопити ще більше територій по той бік Дніпра, які Путін вважає "російськими".

Я переконаний, що вони цього й добиваються, це і є кінцева мета. Вони б хотіли зайняти цю землю. Питання у тому, чи це взагалі можливо? Війна – це складно, десантні висадки та переправи через ріки – це також дуже складно.

Ви можете тренуватися для чогось стільки, скільки хочете. Але знаєте закон Мерфі? Усе, що може піти не так, – піде не так. Цей закон завжди дає про себе знати, коли мовиться про якусь військову операцію. Одна з проблем Росії у тому, що в них просто немає офіцерів чи сержантів, які б могли ухвалювати рішення на місцях й оперативно реагувати на ситуацію.

За якої умови союзники зможуть провести миротворчу місію в Україні

Щодо інших військових операцій, то Велика Британія, Франція та інші європейські союзники готують великий план щодо розгортання військ в Україні після зупинки вогню у межах "Коаліції охочих". Як ви оцінюєте цю ідею з військового погляду? Чи можуть це здійснити європейські союзники без американської підтримки?

Так, Франція і Велика Британія – дві країни, які справді могли б надати миротворців. Здебільшого тому, що у них є матеріально технічна база для їхньої підтримки. Але я не знаю, наскільки довго вони могли б це робити фінансово. Також питання, як виглядатиме ротація їхніх військових.

Гадаю, Франція може виставити три дивізії, а Велика Британія – дві, якщо активізують свої резерви. Тобто військ фізично може не вистачити. Вони могли б надіслати лише одну чи дві бригади від кожної країни.

Зараз ми говоримо, можливо, про 12 тисяч військовослужбовців. Це не так уже й багато для того, щоб охопити весь кордон, особливо з огляду на те, що Україна має одну бригаду, думаю, на кожні 20 миль (32,1 кілометра – 24 Канал). Тож ідея розгортання трьох бригад по всьому українському фронту… Він просто величезний. Дуже складно зробити подібне без належної кількості військ.

Я справді не знаю, як Велика Британія та Франція могли б вирівняти цю кількість без використання військ третіх країн. Можливо, Бразилії, Індонезії чи Саудівської Аравії.

Іншою важливою ідеєю є підсилення зони повітряного патрулювання над Україною, щоб закрити небо після припинення вогню хоча б над західною чи центральною частиною України. Чи можуть Велика Британія та Франція зробити це без американських військово-повітряних сил?

І так, і ні. У Сполучених Штатів є багато літаків повітряного попередження. Також існують спільні літаки НАТО E3 Sentry. Здається, у Британії та Франції є власні літаки-радари, які потрібні для того, щоб забезпечити безполітну зону.

Утім, я не знаю, чи належить програмне забезпечення американцям. Тут можуть виникнути проблеми, якщо США скажуть, що не хочуть цього, а вони (Франція та Британія – 24 Канал) все одно використовуватимуть американське програмне забезпечення.

Тож я вважаю, що у них є фізичні можливості для цього, але все, що виходить за межі фізичної можливості переміщати війська, – під питанням. Їм доведеться підписувати нові угоди, аби здійснити щось подібне.

Отже, якщо США дадуть "зелене світло" на проведення такої місії, європейські союзники зможуть це зробити?

Так, безперечно. У них є потрібне обладнання, просто я не певен, чи є у деяких з них американське "коріння". Бо в такому випадку, США можуть сказати, що європейці не мають права використовувати ті чи інші засоби, адже там є їхні технології. Шкода, що у мене немає гарних новин для вас, але ситуація дуже заплутана. Я не знаю, яку позицію займає наш президент.

Новий канцлер Німеччини Фрідріх Мерц підтримує надання Україні крилатих ракет Taurus. Яка ваша думка щодо цієї зброї і як вона могла б вплинути на ситуацію на місцях, якщо її отримає Україна?

Це просто інструмент. Найбільшим проривом є те, що Німеччина передасть наступальну зброю. У цьому і є суть, що Берлін оголосить, що збирається надати Україні наступальну зброю, а вже який її тип – не надто важливо.

Найгірший сценарій для Путіна на переговорах

Є цікаве припущення, що у випадку, якщо Дональд Трамп покине Україну, це стане поганою новиною для Владіміра Путіна. Мовляв, якщо США відмовляться від підтримки, Європа візьме цю ініціативу на себе. Що ви думаєте з цього приводу?

Ще кілька тижнів тому я не дуже в це вірив, але зараз я починаю приходити до висновку, що відмова США від України, ймовірно, може стати найгіршим з можливих варіантів для Росії.

Справді?

Так, просто зараз ми розмахуємо зброєю перед Україною, говорячи: "Робіть, що ми вам кажемо, інакше ви не отримаєте зброю та супутникові фото". Але проблема у тому, що якщо Україна не потрапить на цей гачок і не відповість на погрози США, тоді ці погрози стають марними.

Якщо США намагаються стримувати Росію, фінансуючи Україну чи зупиняючи фінансування, то вони в певному сенсі намагаються контролювати пересування Росії за допомогою того, що відбувається в Україні. Тож у випадку, коли США просто підуть зі сцени, Росії, можливо, доведеться домовлятися з Україною чи Європою напряму. А в Європи зовсім інший погляд на Путіна.

Знаєте, я був у Європі. Люди там налякані. Коли просто біля ваших кордонів є щось таке, як армія Путіна, ви будете набагато жорсткішими, ніж країна, яка відділена двома океанами. Тож справді, якщо США підуть і залишать Європу піклуватися про все, це може стати найгіршим з усіх варіантів для Росії та найкращим для України.

Думаю, найкраще пояснити це так: Сполучені Штати – це ніби хлопець, який постійно говорить тобі, що ти нічого не варта і без нього ти будеш ніким, а ти віриш і не можеш покинути його. Мабуть, Україні варто розійтися з ним і почати розмовляти з тим милим хлопцем з Європейського Союзу, який дає зброю.

Власне, деякі аналітики вважають, що саме з цієї причини Путін оголосив про одноденне припинення вогню, аби залишитися у грі та довести Трампу, що він буцімто теж хоче миру. Чи погоджуєтеся ви з цим?

Безумовно, це можливо. Путін "конкурує" з іншими скандалами, які відбуваються всередині США. Зараз вже немає стільки можливостей, стільки простору, тому так, це може бути правдою.

Теги за темою
Владимир Путин
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Даже наличные не скроешь: Нацбанк возьмет под контроль каждую копейку
Знай
2025-07-18T03:36:29Z
Дефицит хлеба в Киеве: когда ждать рекордного роста цен
Политека
2025-07-17T20:00:12Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
"Успешно релоцировано в Германию": появились кадры взлета самолета, который заметили над Киевом
Фокус
2025-07-16T23:21:01Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Трамп может "поставить на колени" Путина и закончить войну: заявление Зеленского
Comments UA
2025-07-17T15:51:59Z
Итоги 17.07: Расстрел на полигоне и новый Кабмин
Корреспондент
2025-07-18T04:03:29Z
Эскалация конфликта в Сирии: ООН созвала Совбез
Корреспондент
2025-07-18T03:57:36Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Даже если с собственного огорода: как правильно мыть овощи, чтобы не отравиться
Знай
2025-07-17T20:51:16Z
Лето, жара и стройная фигура: как худеть в зной с кайфом, а не с насилием над собой
Знай
2025-07-17T18:51:56Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Даже Меган Маркл его употребляет: назван травяной чай, который поможет успокоить нервы
Знай
2025-07-07T02:51:26Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
РФ попала в жилой сектор Чугуева: есть раненые
Корреспондент
2025-07-18T04:06:01Z
ВСУ продвинулись на Покровском направлении - ISW
Корреспондент
2025-07-18T03:51:13Z
Покровское направление снова под массированными штурмами россиян
Новости Украины
2025-07-17T14:39:03Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Норм или стрем: брать деньги у мужа за домашнюю работу
Comments UA
2025-07-17T21:57:44Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Мама 5-летнего Кирилла, которого три дня искали в лесу: Я научилась спать 15 минут в сутки
Комсомольская правда
2025-07-18T04:04:32Z
Какой церковный праздник 18 июля: главные приметы и запреты дня
Comments UA
2025-07-18T04:03:49Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
В Черкассах тренер проиграла в казино 1,35 млн грн, собранных на поездку детей в Грузию
Фокус
2025-07-17T20:57:44Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Без гостей, платья и лишнего шума: дочь Оли Поляковой сыграла тайную свадьбу – кто избранник
Знай
2025-07-18T03:51:20Z
Им стоит сделать ребут: Трейлер фильма «Мортал Комбат II»
GameMag
2025-07-17T23:10:08Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Илона Гвоздева из "Тацы со звездами" неожиданно остановила свой развод: что решил суд и почему она молчит
Знай
2025-07-15T18:52:13Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Успеете приготовить к приезду гостей: рецепт домашних конфет "Тирамису" за 10 минут
Telegraf
2025-07-18T03:18:28Z
Люди с высоким IQ не делают этого: три привычки, которые сознательно избегают
Gazeta UA
2025-07-17T21:39:14Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Сливочное масло – где можно использовать, кроме кухни
Gazeta UA
2025-07-06T08:30:27Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Ночь в РФ снова прошли под звуки взрывов: что произошло
Comments UA
2025-07-18T04:03:45Z
Атака дронов на Запорожский район: возникли пожары, ранен мужчина
Новости Украины
2025-07-18T03:51:15Z
Россияне сообщают о взрывах в Подмосковье
Корреспондент
2025-07-18T03:45:47Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Рекордное предложение: Винисиус может стать самым дорогим трансфером
Корреспондент
2025-07-18T04:09:35Z
Экс-защитник Барселоны снова будет играть в Ла Лиге
Корреспондент
2025-07-18T03:27:13Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Погиб экстремал Феликс Баумгартнер
Gazeta UA
2025-07-18T02:09:18Z
Стало известно, с кем сыграет житомирское "Полесье" в Лиге конференций
Gazeta UA
2025-07-18T01:42:49Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Українські переробники можуть перейти з соняшнику на ріпак
AgroNews
2025-07-18T04:03:36Z
Федоров: Дія будет отвечать на голосовые запросы
Корреспондент
2025-07-18T00:39:59Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Китайские электрокары завоевали украинских водителей: популярные модели
Хвиля
2025-07-17T23:30:19Z
Японцы удивили: новый внедорожник от Nissan не боится ям и стоит меньше $20 000
Gazeta UA
2025-07-17T20:03:17Z
Volvo сокращает продажи моделей в США из-за высоких пошлин
Корреспондент
2025-07-17T19:42:32Z
Huawei представила универсал Stelato S9T
Корреспондент
2025-07-17T19:36:41Z
Mitsubishi представила трехрядный внедорожник Destinator
Корреспондент
2025-07-17T18:33:27Z
Сэкономит немалые деньги: эксперты назвали простой способ устранения царапин на кузове авто
Фокус
2025-07-17T15:36:41Z
General Motors показали электрифицированный седан с запасом хода более 1000 км
Фокус
2025-07-17T13:51:51Z