MY.UAНовини
100 днів Трампа: п'ять прогнозів, чого чекати далі Україні та світу
100 днів Трампа: п'ять прогнозів, чого чекати далі Україні та світу

100 днів Трампа: п'ять прогнозів, чого чекати далі Україні та світу

Чого чекати далі від президентства Дональда Трампа?

Перші 100 днів — період в американській політиці, за який оцінюють початкові успіхи президента. Традиція почалася з Франкліна Рузвельта у 1930-х роках, коли за перші 100 днів він ухвалив багато ключових реформ для боротьби з Великою депресією. Ця часова позначка стала маркером ефективності старту каденції всіх наступних лідерів держави.

Без перебільшення, перші три місяці Дональда Трампа при владі шокували світ: навіть штучний інтелект характеризує їх словами "хаос", "непередбачуваність" та "радикальність".

Чого можна чекати далі? Читайте в матеріалі міжнародної оглядачки "Телеграфу" Ольги Кирилової.

1 — новий дедлайн щодо України або "передишка" для Москви?

Є два варіанти, якою може бути подальша позиція Трампа щодо врегулювання війни в Україні. Перший — продовження "дипломатичних гойдалок" та медіація з його боку між сторонами, другий — вихід з переговорів через нібито розчарування обома сторонами.

За перші 100 днів у Трампа не вийшло укласти "швидку угоду" між Москвою та Києвом або всадити Путіна й Зеленського за стіл переговорів. 27 квітня президент США озвучив новий дедлайн — два тижні, за які нібито розбереться, чи довіряє російському диктатору. Що б це не означало.

Фундаментально — попри нещодавню мінливу зміну риторики Трампа на користь Києва та засудження російських ударів, його розуміння того, що насправді відбувається, навряд змінилося. Адміністрація Трампа й далі розглядає війну не як питання глобальної безпеки, а проблему, що дісталася в "спадок" від попередників.

Такий підхід створює ризик, що будь-яка подальша "угода", яку Вашингтон міг би запропонувати, буде базуватися не на справедливості для України, а на швидкому припиненні бойових дій за будь-яку ціну — навіть шляхом поступок Кремлю.

Російські апетити ростуть: Москва досі каже про "денацифікацію" та "демілітаризацію" України, мріє про зняття санкцій та повернення заморожених російських активів. Врешті наполягає на міжнародному визнанні російського контролю над Кримом, Донеччиною, Луганщиною, Херсонщиною та Запоріжжям.

Попри заяви про готовність Путіна до переговорів із Києвом "без попередніх умов", мета росіян не змінилася. Це фактична капітуляція України й легалізація насильницьких змін кордонів. Та чи розуміє це Трамп?

Його "мирний план", опублікований Reuters, означає фактичне замороження лінії фронту. У такому випадку Росія цілком може скористатися "передишкою" для підготовки ще більшого удару по Україні. Можливо, коли Трамп покине Білий дім через чотири роки. Можливо, раніше. Мир, укладений без справедливості й гарантій безпеки для українців, буде запрошенням до нової війни.

У силах Трампа не допустити цього. Та чи захоче він по-справжньому розбиратися з "війною Байдена"? Запитання, на яке не знають остаточної відповіді навіть соратники президента.

2 — "дружба" з Путіним?

Раніше "Телеграф" розповідав, хто з оточення має найбільший вплив на думку Дональда Трампа. І це — Стівен Віткофф. Спеціальний посланник США на Близькому Сході; давній і вірний друг президента, якого любить вся родина Трампів.

У минулому були випадки, коли наближені до Трампа люди втрачали його довіру та навіть втрапляли у немилість. Наприклад, після звільнення Держсекретаря Рекса Тіллерсона президент США назвав його "тупим як камінь".

Можливо, таке колись станеться і зі Стівом Віткоффом, але найближчим часом він зберігатиме мандат довіри від Трампа. Окрім близькосхідних питань та участі в переговорному процесі щодо України, Віткофф опікується російським треком. Він чотири рази зустрічався з Путіним та мав неодноразові контакти з іншими російськими посадовцями, зокрема, гендиректором Російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмитрієвим, якому російський диктатор віддав кураторство над переговорами з американцями.

Як і Трамп, Віткофф любить угоди та постає своєрідним архітектором економічного партнерства між Росією та Сполученими Штатами.

Кремль озвучує надії на відновлення авіасполучення з США, повернення американських компаній на російський ринок та навіть співпрацю у сфері рідкісноземельних металів. Ймовірно, подібні пропозиції росіян Віткофф доносить і до боса в Білому домі. Вашингтон навряд на них піде без "угоди по Україні", але у випадку замороження лінії фронту — цілком можна очікувати подальшої "дружби" між США та РФ, принаймні у бізнес-питаннях.

Схвальну американську риторику в бік Москви також можна розглядати як шлях до розколу між Москвою і Пекіном. Принаймні, чиновники адміністрації Трампа неодноразово згадували про мету "роз’єднати" союз ядерних держав.

3 — угода з Китаєм?

2 квітня в урочистій атмосфері в саду Білого дому Дональд Трамп проголосив про "День визволення" Америки. Тримаючи в руках величезні картонні таблички із переліком країн, президент розповідав про запровадження безпрецедентних мит на імпорт товарів до США.

Базовий тариф у розмірі 10% вводився на товари майже з усіх країн світу, включаючи Україну. Державам, яких Трамп вважає за "найбільших порушників", пощастило менше. Зокрема, для членів Європейського Союзу було запроваджено 20% мита, Японії — 24%, Індії — 26%, Південної Кореї — 25%, Ізраїлю — 17%.

Вже 9 квітня Трамп "змилувався" й оголосив, що на 90 днів призупиняє дію оголошених мит для низки держав: мовляв, вони почали пропонувати США домовитись про подальші умови співпраці. Виступаючи перед однопартійцям, президент похвалився, що країни телефонують йому і "цілують зад", намагаючись укласти торгову угоду.

Дія "торгівельного помилування" стікає в липні 2025 року. Ймовірно, надалі президент США використовуватиме тарифи як спосіб тиску на окремих партнерів, аби виторгувати потрібні умови. І водночас — відчути повагу інших лідерів, які в баченні республіканця благатимуть про домовленості зі Штатами. Так, ще з часів кар’єри девелопера Дональд Трамп любить закривати угоди й вважає це показником ефективності в роботі.

Утім, головною ціллю "тарифного цунамі" був Китай. Загальний розмір мит для товарів з Піднебесної зріс до рекордних 145%, а на деякі товари сягнув 245%.

Пекін у відповідь ввів у дію 125% тарифу на американські товари. Та обидві сторони підготували шляхи відступу на найбільшу перспективу. До прикладу, Трамп пообіцяв переглянути тарифну політику, якщо КНР дозволить США "зайти та відкрито попрацювати" на китайському ринку. А китайці без публічних оголошень знизили мита на деякі критично важливі одиниці товарів як-от американські мікрочипи.

Можливо, Дональд Трамп учергове прагне вести "гру на пониження" із Китаєм, аби отримати угоду, яка буде вигідна Сполученим Штатам чи йому особисто.

Прецеденти вже є. Під час свого першого терміну Трамп відмовився від плану, який міг завдати шкоди китайському виробнику електроніки ZTE, після того, як президент КНР Сі Цзіньпін допоміг організувати його зустріч із лідером Північної Кореї Кім Чен Ином.

Та чи зголоситься на американські умови Китай цього разу? Далеко не факт. Днями Сі Цзіньпін оголосив про план протидії економічним проблемам, який свідчить про те, що Пекін готовий піти навіть на високу внутрішню інфляцію, щоб протистояти митам Трампа у довгій перспективі. За такого сценарію напруга між двома державами лише посилюватиметься, і глобально це вестиме до ще більшої поляризації світу.

4 — "вихід" з Європи та хаос у Гаазі?

Мова може йти про масштабні кроки, які напряму вплинуть на обороноздатність Європейського континенту. Не секрет, що у Білому домі розглядають намір скоротити військову присутність у країнах ЄС — при цьому чисельність американських військ коливається від 70 до 90 тисяч постійних військовослужбовців. За розрахунками Німецького економічного інституту, Європі може знадобитися від 10 до 12 років, щоб замінити ключові військові сили та засоби США. Та це, схоже, не дуже цікавить Вашингтон.

Міністр оборони Піт Хегсет відкрито заявив: Америка більше не може бути гарантом безпеки для Європи.

"Час, коли США були єдиним гарантом європейської безпеки, минув. Це давно мало статися", — повідомив Хегсет. Він додав, що європейці повинні нарощувати свою військову міць для зміцнення НАТО. Зокрема, збільшити витрати на оборону.

"Планую звернутись до держав-членів НАТО з проханням збільшити витрати на оборону до 5% ВВП, що мало статися давно", — артикулював сам Трамп під час форуму в Давосі на початку року.

У США вимагають, щоб до саміту НАТО у Гаазі у червні всі країни-члени Альянсу "показали ініціативу" щодо збільшення витрат.

Не виключено, що зустріч у Нідерландах стане повтором саміту НАТО 2018 року, коли Трамп погрожував союзникам виходом США з Альянсу, якщо вони не збільшать оборонні витрати. На сьогодні внесок США становить 66% загальних витрат НАТО, у той час, як європейські члени Альянсу разом закривають 30% загальних потреб.

Варто розуміти: Дональд Трамп все далі відходить від традиційної зовнішньополітичної лінії США, зокрема від принципів, закладених доктриною Трумена.

Якщо класична американська політика будувалася на підтримці союзників, стримуванні авторитарних режимів і захисті демократичних цінностей у світі, то Трамп віддає перевагу ізоляціонізму, трансакційним підходам до міжнародних відносин і скороченню глобальної присутності Америки.

5 — боротьба за ресурси та анексія Гренландії?

"Ми отримаємо Гренландію — так чи інакше", — заявив у березні президент США. Це дало виток дискусіям про підготовку Штатів вже не до купівлі, а анексії острова, який є автономною територією у складі Данії.

Трамп неодноразово заявляв, що хоче взяти ці території під контроль Штатів з міркувань національної безпеки. На острові, нагадаємо, знаходиться найпівнічніша авіабаза США "Пітуффік" або "Туле". Вона має вирішальне значення для військового потенціалу США, адже розташована безпосередньо між північчю Штатів і північчю Росії. В еру Холодної війни база прикривала американську територію від можливого ракетного удару СРСР.

Крім того, острів багатий на природні ресурси — нафту та рідкісноземельні мінерали. Попри твердження Трампа про те, що населення острова "хоче бути зі США" самі гренландці в переважній більшості відкидають цю ідею.

Спроби тиску з боку адміністрації створюють небезпечний прецедент, що великі держави можуть відкрито претендувати на стратегічно важливі території слабших країн, посилюючи глобальну нестабільність. Ймовірно, Трамп не відмовиться від свого бажання розширити кордони США і може вдатися до більш радикальних дій.

Цілком серйозно Дональд Трамп ставиться і до ідеї приєднання Канади до Сполучених Штатів як 51-го штату. "Насправді ні, я не тролю, — наголосив днями він. — Канада — цікавий випадок".

Новий прем'єр Канади Марк Карні запевнив, що країна "ніколи й в будь-якій формі" не увійде до складу Америки. Та це не зупинить президента США від деструктивних заяв, що підривають засади американсько-канадських відносин, які зовсім нещодавно були одними з найстабільніших у світі.

Не полишать США й наміри встановити контроль над Панамським каналом, який є одним з найважливіших торгових шляхів між Атлантичним і Тихим океанами. Він значно скорочує час і витрати на транспортування товарів, дозволяючи судам уникати об'їзду Південної Америки. Контроль над каналом дозволив би США зміцнити свій вплив на міжнародні торгові шляхи.

І до теми рідкісноземельних металів. Вони в основному добуваються в Китаї, що надає значний економічний і геополітичний вплив Піднебесній. США природно намагаються знизити свою залежність від китайського постачання, тож шукають нові ринки.

Одна з короткострокових цілей Трампа — отримати доступ до українського ринку корисних копалин. Він активно зацікавився такою можливістю з вересня минулого року, відколи вперше почув про це від Володимира Зеленського як про один із пунктів Плану перемоги.

Ймовірно, найближчим часом, буде підписано остаточну редакцію "угоди про копалини", яка включатиме доступ американців до всіх природних ресурсів України — нафти, газу і ключових енергетичних активів. Документ допрацьовують юридичні команди з обох боків.

Паралельно тривають переговори про подібну угоду США з Демократичною Республікою Конго, яка має величезні запаси міді, кобальту та урану. У цьому сенсі жага США до українських мінералів як і до будь-яких інших у світі — частина більшої гри, в якій метою є перевага Америки над Китаєм.

І ще раз — Трамп любить угоди. Їх можна використовувати як символ успіху в політиці, особливо якщо вони відповідають бажанням виборців.

"Угоди, конкуренція, націоналізм" — ці три стовпи, за прогнозом штучного інтелекту, визначатимуть подальше президенство Дональда Трампа. Такий підхід може ще більше поляризувати як американське суспільство, так і весь світ, але цілком відповідає проголошеній Трампом ідеології "Америка передусім".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Дефицит хлеба в Киеве: когда ждать рекордного роста цен
Политека
2025-07-17T20:00:12Z
«Укрзалізниця» оголосила рамковий тендер на закупівлю 15,5 тис т металопрокату
AgroNews
2025-07-17T18:18:09Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
Из-за новых налогов для добытчиков без работы могут остаться десятки тысяч человек – глава Федерации
Апостроф
2025-07-16T15:57:45Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Трамп может "поставить на колени" Путина и закончить войну: заявление Зеленского
Comments UA
2025-07-17T15:51:59Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Путин дал Героя России Герою Украины: что известно
Comments UA
2025-07-17T23:12:40Z
У Трампа обнаружили проблемы с венами
Европейская правда
2025-07-17T23:06:31Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
Украина получила неожиданного союзника в Белом доме: на Западе озвучили детали
Comments UA
2025-07-15T13:04:10Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Даже если с собственного огорода: как правильно мыть овощи, чтобы не отравиться
Знай
2025-07-17T20:51:16Z
Лето, жара и стройная фигура: как худеть в зной с кайфом, а не с насилием над собой
Знай
2025-07-17T18:51:56Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Никогда не ешьте этот овощ, если не хотите вонять целый день
Telegraf
2025-07-07T04:00:12Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Покровское направление снова под массированными штурмами россиян
Новости Украины
2025-07-17T14:39:03Z
Рыбачишь под проводами - рискуешь жизнью: линии могут убить даже без прикосновения
Gazeta UA
2025-07-18T00:00:54Z
Гороскоп по картам Таро на 18 июля 2025 года: у Козерогов улучшатся дела, а Стрельцам не стоит загонять себя в рамки
TSN
2025-07-17T23:06:08Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Норм или стрем: брать деньги у мужа за домашнюю работу
Comments UA
2025-07-17T21:57:44Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Денежная помощь в случае гибели военнослужащего: когда могут отказать в выплате
ZN UA
2025-07-18T01:04:21Z
Российские дроны атаковали Запорожье: взрывы в нескольких районах, работает ПВО
TSN
2025-07-18T00:48:16Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
В Черкассах тренер проиграла в казино 1,35 млн грн, собранных на поездку детей в Грузию
Фокус
2025-07-17T20:57:44Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Им стоит сделать ребут: Трейлер фильма «Мортал Комбат II»
GameMag
2025-07-17T23:10:08Z
В оккупированной Ялте скончался известный режиссер-фанат Путина, родившийся из Донецка
Comments UA
2025-07-17T18:51:54Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Илона Гвоздева из "Тацы со звездами" неожиданно остановила свой развод: что решил суд и почему она молчит
Знай
2025-07-15T18:52:13Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Люди с высоким IQ не делают этого: три привычки, которые сознательно избегают
Gazeta UA
2025-07-17T21:39:14Z
День ангела 18 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-17T21:18:19Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Сливочное масло – где можно использовать, кроме кухни
Gazeta UA
2025-07-06T08:30:27Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Россияне сообщают о взрывах в Подмосковье
Корреспондент
2025-07-17T23:48:44Z
Погиб экстремальный спортсмен Феликс Баумгартнер, совершивший прыжок в стратосферу
ZN UA
2025-07-17T21:01:48Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Полузащитник Русенборга пришел развивать свой талант в Манчестер Сити
Корреспондент
2025-07-17T21:39:35Z
Рекордные гонорары: сколько заработают Усик и Дюбуа за бой-реванш
UAToday
2025-07-17T21:06:54Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Погибший в аварии Диогу Жота увековечен в Зале славы Вулверхэмптона
Корреспондент
2025-07-17T21:03:32Z
Бразилия сменилась Испанией: Альмада стал игроком испанского топ-клуба
Корреспондент
2025-07-17T20:03:21Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Федоров: Дія будет отвечать на голосовые запросы
Корреспондент
2025-07-18T00:39:59Z
Состоялся релиз RoboCop: Rogue City Unfinished Business — отдельного дополнения для игры с Робокопом
GameMag
2025-07-17T23:10:11Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Китайские электрокары завоевали украинских водителей: популярные модели
Хвиля
2025-07-17T23:30:19Z
Японцы удивили: новый внедорожник от Nissan не боится ям и стоит меньше $20 000
Gazeta UA
2025-07-17T20:03:17Z
Volvo сокращает продажи моделей в США из-за высоких пошлин
Корреспондент
2025-07-17T19:42:32Z
Huawei представила универсал Stelato S9T
Корреспондент
2025-07-17T19:36:41Z
Mitsubishi представила трехрядный внедорожник Destinator
Корреспондент
2025-07-17T18:33:27Z
Сэкономит немалые деньги: эксперты назвали простой способ устранения царапин на кузове авто
Фокус
2025-07-17T15:36:41Z
General Motors показали электрифицированный седан с запасом хода более 1000 км
Фокус
2025-07-17T13:51:51Z