MY.UAНовини
100 днів Трампа: п'ять прогнозів, чого чекати далі Україні та світу
100 днів Трампа: п'ять прогнозів, чого чекати далі Україні та світу

100 днів Трампа: п'ять прогнозів, чого чекати далі Україні та світу

Чого чекати далі від президентства Дональда Трампа?

Перші 100 днів — період в американській політиці, за який оцінюють початкові успіхи президента. Традиція почалася з Франкліна Рузвельта у 1930-х роках, коли за перші 100 днів він ухвалив багато ключових реформ для боротьби з Великою депресією. Ця часова позначка стала маркером ефективності старту каденції всіх наступних лідерів держави.

Без перебільшення, перші три місяці Дональда Трампа при владі шокували світ: навіть штучний інтелект характеризує їх словами "хаос", "непередбачуваність" та "радикальність".

Чого можна чекати далі? Читайте в матеріалі міжнародної оглядачки "Телеграфу" Ольги Кирилової.

1 — новий дедлайн щодо України або "передишка" для Москви?

Є два варіанти, якою може бути подальша позиція Трампа щодо врегулювання війни в Україні. Перший — продовження "дипломатичних гойдалок" та медіація з його боку між сторонами, другий — вихід з переговорів через нібито розчарування обома сторонами.

За перші 100 днів у Трампа не вийшло укласти "швидку угоду" між Москвою та Києвом або всадити Путіна й Зеленського за стіл переговорів. 27 квітня президент США озвучив новий дедлайн — два тижні, за які нібито розбереться, чи довіряє російському диктатору. Що б це не означало.

Фундаментально — попри нещодавню мінливу зміну риторики Трампа на користь Києва та засудження російських ударів, його розуміння того, що насправді відбувається, навряд змінилося. Адміністрація Трампа й далі розглядає війну не як питання глобальної безпеки, а проблему, що дісталася в "спадок" від попередників.

Такий підхід створює ризик, що будь-яка подальша "угода", яку Вашингтон міг би запропонувати, буде базуватися не на справедливості для України, а на швидкому припиненні бойових дій за будь-яку ціну — навіть шляхом поступок Кремлю.

Російські апетити ростуть: Москва досі каже про "денацифікацію" та "демілітаризацію" України, мріє про зняття санкцій та повернення заморожених російських активів. Врешті наполягає на міжнародному визнанні російського контролю над Кримом, Донеччиною, Луганщиною, Херсонщиною та Запоріжжям.

Попри заяви про готовність Путіна до переговорів із Києвом "без попередніх умов", мета росіян не змінилася. Це фактична капітуляція України й легалізація насильницьких змін кордонів. Та чи розуміє це Трамп?

Його "мирний план", опублікований Reuters, означає фактичне замороження лінії фронту. У такому випадку Росія цілком може скористатися "передишкою" для підготовки ще більшого удару по Україні. Можливо, коли Трамп покине Білий дім через чотири роки. Можливо, раніше. Мир, укладений без справедливості й гарантій безпеки для українців, буде запрошенням до нової війни.

У силах Трампа не допустити цього. Та чи захоче він по-справжньому розбиратися з "війною Байдена"? Запитання, на яке не знають остаточної відповіді навіть соратники президента.

2 — "дружба" з Путіним?

Раніше "Телеграф" розповідав, хто з оточення має найбільший вплив на думку Дональда Трампа. І це — Стівен Віткофф. Спеціальний посланник США на Близькому Сході; давній і вірний друг президента, якого любить вся родина Трампів.

У минулому були випадки, коли наближені до Трампа люди втрачали його довіру та навіть втрапляли у немилість. Наприклад, після звільнення Держсекретаря Рекса Тіллерсона президент США назвав його "тупим як камінь".

Можливо, таке колись станеться і зі Стівом Віткоффом, але найближчим часом він зберігатиме мандат довіри від Трампа. Окрім близькосхідних питань та участі в переговорному процесі щодо України, Віткофф опікується російським треком. Він чотири рази зустрічався з Путіним та мав неодноразові контакти з іншими російськими посадовцями, зокрема, гендиректором Російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмитрієвим, якому російський диктатор віддав кураторство над переговорами з американцями.

Як і Трамп, Віткофф любить угоди та постає своєрідним архітектором економічного партнерства між Росією та Сполученими Штатами.

Кремль озвучує надії на відновлення авіасполучення з США, повернення американських компаній на російський ринок та навіть співпрацю у сфері рідкісноземельних металів. Ймовірно, подібні пропозиції росіян Віткофф доносить і до боса в Білому домі. Вашингтон навряд на них піде без "угоди по Україні", але у випадку замороження лінії фронту — цілком можна очікувати подальшої "дружби" між США та РФ, принаймні у бізнес-питаннях.

Схвальну американську риторику в бік Москви також можна розглядати як шлях до розколу між Москвою і Пекіном. Принаймні, чиновники адміністрації Трампа неодноразово згадували про мету "роз’єднати" союз ядерних держав.

3 — угода з Китаєм?

2 квітня в урочистій атмосфері в саду Білого дому Дональд Трамп проголосив про "День визволення" Америки. Тримаючи в руках величезні картонні таблички із переліком країн, президент розповідав про запровадження безпрецедентних мит на імпорт товарів до США.

Базовий тариф у розмірі 10% вводився на товари майже з усіх країн світу, включаючи Україну. Державам, яких Трамп вважає за "найбільших порушників", пощастило менше. Зокрема, для членів Європейського Союзу було запроваджено 20% мита, Японії — 24%, Індії — 26%, Південної Кореї — 25%, Ізраїлю — 17%.

Вже 9 квітня Трамп "змилувався" й оголосив, що на 90 днів призупиняє дію оголошених мит для низки держав: мовляв, вони почали пропонувати США домовитись про подальші умови співпраці. Виступаючи перед однопартійцям, президент похвалився, що країни телефонують йому і "цілують зад", намагаючись укласти торгову угоду.

Дія "торгівельного помилування" стікає в липні 2025 року. Ймовірно, надалі президент США використовуватиме тарифи як спосіб тиску на окремих партнерів, аби виторгувати потрібні умови. І водночас — відчути повагу інших лідерів, які в баченні республіканця благатимуть про домовленості зі Штатами. Так, ще з часів кар’єри девелопера Дональд Трамп любить закривати угоди й вважає це показником ефективності в роботі.

Утім, головною ціллю "тарифного цунамі" був Китай. Загальний розмір мит для товарів з Піднебесної зріс до рекордних 145%, а на деякі товари сягнув 245%.

Пекін у відповідь ввів у дію 125% тарифу на американські товари. Та обидві сторони підготували шляхи відступу на найбільшу перспективу. До прикладу, Трамп пообіцяв переглянути тарифну політику, якщо КНР дозволить США "зайти та відкрито попрацювати" на китайському ринку. А китайці без публічних оголошень знизили мита на деякі критично важливі одиниці товарів як-от американські мікрочипи.

Можливо, Дональд Трамп учергове прагне вести "гру на пониження" із Китаєм, аби отримати угоду, яка буде вигідна Сполученим Штатам чи йому особисто.

Прецеденти вже є. Під час свого першого терміну Трамп відмовився від плану, який міг завдати шкоди китайському виробнику електроніки ZTE, після того, як президент КНР Сі Цзіньпін допоміг організувати його зустріч із лідером Північної Кореї Кім Чен Ином.

Та чи зголоситься на американські умови Китай цього разу? Далеко не факт. Днями Сі Цзіньпін оголосив про план протидії економічним проблемам, який свідчить про те, що Пекін готовий піти навіть на високу внутрішню інфляцію, щоб протистояти митам Трампа у довгій перспективі. За такого сценарію напруга між двома державами лише посилюватиметься, і глобально це вестиме до ще більшої поляризації світу.

4 — "вихід" з Європи та хаос у Гаазі?

Мова може йти про масштабні кроки, які напряму вплинуть на обороноздатність Європейського континенту. Не секрет, що у Білому домі розглядають намір скоротити військову присутність у країнах ЄС — при цьому чисельність американських військ коливається від 70 до 90 тисяч постійних військовослужбовців. За розрахунками Німецького економічного інституту, Європі може знадобитися від 10 до 12 років, щоб замінити ключові військові сили та засоби США. Та це, схоже, не дуже цікавить Вашингтон.

Міністр оборони Піт Хегсет відкрито заявив: Америка більше не може бути гарантом безпеки для Європи.

"Час, коли США були єдиним гарантом європейської безпеки, минув. Це давно мало статися", — повідомив Хегсет. Він додав, що європейці повинні нарощувати свою військову міць для зміцнення НАТО. Зокрема, збільшити витрати на оборону.

"Планую звернутись до держав-членів НАТО з проханням збільшити витрати на оборону до 5% ВВП, що мало статися давно", — артикулював сам Трамп під час форуму в Давосі на початку року.

У США вимагають, щоб до саміту НАТО у Гаазі у червні всі країни-члени Альянсу "показали ініціативу" щодо збільшення витрат.

Не виключено, що зустріч у Нідерландах стане повтором саміту НАТО 2018 року, коли Трамп погрожував союзникам виходом США з Альянсу, якщо вони не збільшать оборонні витрати. На сьогодні внесок США становить 66% загальних витрат НАТО, у той час, як європейські члени Альянсу разом закривають 30% загальних потреб.

Варто розуміти: Дональд Трамп все далі відходить від традиційної зовнішньополітичної лінії США, зокрема від принципів, закладених доктриною Трумена.

Якщо класична американська політика будувалася на підтримці союзників, стримуванні авторитарних режимів і захисті демократичних цінностей у світі, то Трамп віддає перевагу ізоляціонізму, трансакційним підходам до міжнародних відносин і скороченню глобальної присутності Америки.

5 — боротьба за ресурси та анексія Гренландії?

"Ми отримаємо Гренландію — так чи інакше", — заявив у березні президент США. Це дало виток дискусіям про підготовку Штатів вже не до купівлі, а анексії острова, який є автономною територією у складі Данії.

Трамп неодноразово заявляв, що хоче взяти ці території під контроль Штатів з міркувань національної безпеки. На острові, нагадаємо, знаходиться найпівнічніша авіабаза США "Пітуффік" або "Туле". Вона має вирішальне значення для військового потенціалу США, адже розташована безпосередньо між північчю Штатів і північчю Росії. В еру Холодної війни база прикривала американську територію від можливого ракетного удару СРСР.

Крім того, острів багатий на природні ресурси — нафту та рідкісноземельні мінерали. Попри твердження Трампа про те, що населення острова "хоче бути зі США" самі гренландці в переважній більшості відкидають цю ідею.

Спроби тиску з боку адміністрації створюють небезпечний прецедент, що великі держави можуть відкрито претендувати на стратегічно важливі території слабших країн, посилюючи глобальну нестабільність. Ймовірно, Трамп не відмовиться від свого бажання розширити кордони США і може вдатися до більш радикальних дій.

Цілком серйозно Дональд Трамп ставиться і до ідеї приєднання Канади до Сполучених Штатів як 51-го штату. "Насправді ні, я не тролю, — наголосив днями він. — Канада — цікавий випадок".

Новий прем'єр Канади Марк Карні запевнив, що країна "ніколи й в будь-якій формі" не увійде до складу Америки. Та це не зупинить президента США від деструктивних заяв, що підривають засади американсько-канадських відносин, які зовсім нещодавно були одними з найстабільніших у світі.

Не полишать США й наміри встановити контроль над Панамським каналом, який є одним з найважливіших торгових шляхів між Атлантичним і Тихим океанами. Він значно скорочує час і витрати на транспортування товарів, дозволяючи судам уникати об'їзду Південної Америки. Контроль над каналом дозволив би США зміцнити свій вплив на міжнародні торгові шляхи.

І до теми рідкісноземельних металів. Вони в основному добуваються в Китаї, що надає значний економічний і геополітичний вплив Піднебесній. США природно намагаються знизити свою залежність від китайського постачання, тож шукають нові ринки.

Одна з короткострокових цілей Трампа — отримати доступ до українського ринку корисних копалин. Він активно зацікавився такою можливістю з вересня минулого року, відколи вперше почув про це від Володимира Зеленського як про один із пунктів Плану перемоги.

Ймовірно, найближчим часом, буде підписано остаточну редакцію "угоди про копалини", яка включатиме доступ американців до всіх природних ресурсів України — нафти, газу і ключових енергетичних активів. Документ допрацьовують юридичні команди з обох боків.

Паралельно тривають переговори про подібну угоду США з Демократичною Республікою Конго, яка має величезні запаси міді, кобальту та урану. У цьому сенсі жага США до українських мінералів як і до будь-яких інших у світі — частина більшої гри, в якій метою є перевага Америки над Китаєм.

І ще раз — Трамп любить угоди. Їх можна використовувати як символ успіху в політиці, особливо якщо вони відповідають бажанням виборців.

"Угоди, конкуренція, націоналізм" — ці три стовпи, за прогнозом штучного інтелекту, визначатимуть подальше президенство Дональда Трампа. Такий підхід може ще більше поляризувати як американське суспільство, так і весь світ, але цілком відповідає проголошеній Трампом ідеології "Америка передусім".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Россия озвучила условия перед переговорами в Стамбуле: чего Кремль требует от Украины
UAToday
2025-05-13T15:45:36Z
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
В Мексике в прямом эфире убили кандидатку в мэры
Корреспондент
2025-05-13T04:18:18Z
Трамп напомнил, что "ненавидит" Тейлор Свифт и сказал, что она "не горячая"
Корреспондент
2025-05-16T20:54:33Z
Трамп требует проверки финансирования звезд, которые поддержали Харрис
Корреспондент
2025-05-21T08:33:06Z
В РФ подтвердили удар по своему военному заводу
Корреспондент
2025-05-21T08:12:26Z
Зеленский: оружие уже на складах, России не поможет даже 30 дней перемирия
UAToday
2025-05-13T18:27:09Z
Портников объяснил, почему Путин отказался от прекращения огня и предложил переговоры
TSN
2025-05-11T13:34:59Z
Зеленский в Ватикане встретился с Венсом
Европейская правда
2025-05-18T14:48:10Z
Необратимые изменения: врач рассказал о диагнозе известной российской певицы, заставившей ее уйти со сцены
Comments UA
2025-05-11T20:57:50Z
Яна Глущенко с мужем и сыном показала свой роскошный особняк за 200 тыс. долларов: вид изнутри
TSN
2025-05-16T19:19:10Z
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
Виктор Розовый высказался о разводе с Ольгой Мерзликиной
Корреспондент
2025-05-19T07:57:04Z
Clash of Clans станет мультсериалом: Netflix экранизирует легендарную игру
Корреспондент
2025-05-21T07:42:03Z
HBO готовит сериал-приквел Оно: Добро пожаловать в Дерри
Корреспондент
2025-05-21T07:18:13Z
Мадонна кардинально изменила стиль ради мамы
Корреспондент
2025-05-19T09:15:58Z
Баранчик Шон появится на экранах
Корреспондент
2025-05-09T08:30:51Z
От гламурной блонды до элегантной леди: как изменилась Оля Полякова за 20 лет
Gazeta UA
2025-05-09T08:06:38Z
Гороскоп для знаков зодиака на 22 мая 2025 года
Корреспондент
2025-05-21T08:03:41Z
Эти два знака зодиака могут тянуть из вас энергию: как их распознать и защититься
TSN
2025-05-19T07:18:37Z
Гороскоп на 18 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-17T15:30:37Z
На грядке пожелтел весь укроп — в чем причина и как спасти зелень
TSN
2025-05-15T14:34:10Z
Гороскоп на 21 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-20T15:30:12Z
Чем помыть окна, чтобы стекло было идеально прозрачным и сияло чистотой до самой зимы
TSN
2025-05-20T09:06:43Z
Что добавить в лунку во время высадки рассады сладкого перца для хорошего урожая
TSN
2025-05-17T20:22:26Z
Тельцам следует показывать свои преимущества, а Скорпионам следует позволить себе радоваться: астрологический прогноз на рунах на 19 мая 2025 года
TSN
2025-05-19T00:48:36Z
"Згідний" или "згодний": языковед разъяснил употребление схожих слов
TSN
2025-05-12T17:19:12Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
В ТЦК назвали главную проблему с мобилизацией мужчин старше 55 лет
UAToday
2025-05-14T16:27:28Z
Максим Нелипа погиб на войне: когда будет прощание и почему его сын не сможет попасть на похороны
TSN
2025-05-20T08:54:29Z
Под заснеженной горой может скрываться вход в "мир пришельцев": документы ЦРУ
Фокус
2025-05-11T16:51:58Z
Праздники 21 мая 2025 года: именины, приметы
Корреспондент
2025-05-21T07:18:28Z
"Шумная ночь" в Орловской области: в сети говорят о поражении важного для ОПК завода
UAToday
2025-05-21T07:03:05Z
В Турции обнаружили христианскую мозаику накануне визита Папы Римского
Корреспондент
2025-05-19T17:51:03Z
18 мая: церковный праздник сегодня, три вещи, которые лучше не делать в этот день
UAToday
2025-05-18T04:00:15Z
Силы беспилотных систем уничтожили дроны россиян
Корреспондент
2025-05-14T20:54:30Z
Этот паразит грызет клетки человека: ученые сделали жуткое открытие
TSN
2025-05-19T07:48:24Z
Какое питание поможет сохранить здоровье в старости — исследование
TSN
2025-05-17T21:18:17Z
Как определить, что авокадо точно спелое: простые уловки
TSN
2025-05-15T14:34:08Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
Хейлі Бібер вперше розповіла про важкі пологи
Корреспондент
2025-05-21T08:24:51Z
В Калифорнии впервые в мире успешно пересадили мочевой пузырь
Корреспондент
2025-05-20T16:39:48Z
Ученые открыли редкую мутацию, которая позволяет высыпаться всего за 4 часа
Факти ICTV
2025-05-11T09:30:52Z
Какие 2 продукта нужно обязательно есть, чтобы улучшить память и защитить мозг от старения
UAToday
2025-05-13T09:03:06Z
В Украине стремительно растет заболеваемость корью: уже зафиксированы смертельные случаи
TSN
2025-05-15T14:34:56Z
В Киеве объявлена воздушная тревога: что угрожает столице
TSN
2025-05-17T21:18:45Z
Медсестра одним выстрелом из гранатомета уничтожила группу оккупантов
Comments UA
2025-05-12T13:52:51Z
Почему Закарпатская область не Ужгородская: историк удивил ответом
TSN
2025-05-17T21:18:56Z
Атака шахедов: в Киеве прогремели взрывы
Корреспондент
2025-05-18T00:18:39Z
Санврач Киева назвал вероятную причину вспышки гепатита А
Корреспондент
2025-05-21T07:06:01Z
Партизаны уничтожили технику россиян на Херсонщине
Корреспондент
2025-05-21T06:33:38Z
Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды
Знай
2025-05-11T04:30:41Z
Россияне обстреляли Донецкую область, есть жертвы
Корреспондент
2025-05-17T17:33:33Z
Генштаб обновил данные о потерях РФ в войне
Корреспондент
2025-05-13T05:06:12Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
На Франковщине чиновник торговал закрытыми данными ГПСУ
Корреспондент
2025-05-16T11:57:53Z
В Ивано-Франковске и Луцке прогремели взрывы
Корреспондент
2025-05-15T03:39:51Z
На Киевщине задержали мужчину за изнасилование 15-летней девушки
Корреспондент
2025-05-13T12:06:52Z
Удар РФ по Сумам: ликвидирован масштабный пожар
Корреспондент
2025-05-21T09:00:15Z
На Херсонщине пять женщин ранены в результате атаки российского дрона
Корреспондент
2025-05-21T08:48:06Z
Поджог имущества Стармера: задержан второй подозреваемый
Корреспондент
2025-05-17T21:18:55Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Одессе произошёл взрыв во дворе частного дома
Корреспондент
2025-05-13T16:12:12Z
Выращивание картофеля: аграрные секреты, о которых знают не все
TSN
2025-05-20T14:06:17Z
Доллар подорожал: курс валют на 19 мая 2025
TSN
2025-05-19T06:06:00Z
Moody's снизило кредитный рейтинг США
Корреспондент
2025-05-16T23:51:08Z
Санкции уничтожают агросектор РФ - разведка
Корреспондент
2025-05-18T16:39:20Z
В обменниках продолжается снижение доллара
Корреспондент
2025-05-21T08:27:27Z
Уровень энергопотребления в Украине снизился
Корреспондент
2025-05-21T08:03:00Z
Нефть дорожает на новостях с Ближнего Востока
Корреспондент
2025-05-21T07:45:08Z
Документы через Действие станет платным: кто и сколько будет платить
VGorode
2025-05-21T07:33:01Z
Запрет на российский газ: в ЕС планируют обойти вето Орбана и Фицо
Корреспондент
2025-05-21T07:27:00Z
Китай поставил под угрозу производство электромобилей в Европе
Корреспондент
2025-05-19T10:27:19Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Waymo отзывает почти все свои роботакси из-за столкновений с препятствиями
Корреспондент
2025-05-15T18:30:16Z
Peugeot-Citroen выпустила сверхдешевый электрический кроссовер в Китае
Корреспондент
2025-05-20T19:09:19Z
Tesla начала принимать Cybertruck на обмен
Корреспондент
2025-05-20T16:45:14Z
Mazda представила в Китае спортивный седан для молодежи
Корреспондент
2025-05-19T16:09:30Z
Китай продаёт каждый третий новый автомобиль в мире
Корреспондент
2025-05-19T09:15:43Z
Продажи электромобилей Xiaomi падают на фоне кризиса доверия к компании
Корреспондент
2025-05-16T16:30:22Z
Toyota представила электрический bZ4X Touring
Корреспондент
2025-05-15T16:51:36Z
Apple готовит технологию управления iPhone с помощью мозга - СМИ
UAToday
2025-05-15T13:03:54Z
В NASA зафиксировали в океане гигантскую форму жизни: ее видно даже из космоса
UAToday
2025-05-18T19:15:31Z
Команда с украинцем выиграла в Казахстане турнир по Counter-Strike 2
Корреспондент
2025-05-19T00:09:16Z
Во Вьетнаме обнаружены уникальные деревянные двухкорпусные лодки
Корреспондент
2025-05-20T19:54:34Z
Microsoft добавляет ИИ-функции в файловом проводнике в Windows
Корреспондент
2025-05-20T18:21:52Z
"Машина времени" в Запорожье: как ученые реализовывают уникальный проект
TSN
2025-05-20T11:48:56Z
В России в третий раз за месяц "упали" госсервисы
Корреспондент
2025-05-20T11:24:56Z
Не работают даже экстренные линии: масштабный сбой связи парализовал Испанию
TSN
2025-05-20T10:51:39Z
Дрон-перехватчик Sting впервые сбил Shahed
Корреспондент
2025-05-20T09:57:47Z
Совладелец МЮ лишился почти трети своего состояния
Корреспондент
2025-05-16T20:36:12Z
Анчелотти хочет вернуть звезду мирового футбола в сборную Бразилии
Корреспондент
2025-05-13T14:39:38Z
Осимхен выбрал для себя приоритетный клуб для дальнейшей карьеры
Корреспондент
2025-05-12T17:18:15Z
Было обидно: Ярмоленко поделился воспоминаниями о Лиге наций без него
Корреспондент
2025-05-13T13:48:17Z
Барселона продлила контракт с одним из лидеров
Корреспондент
2025-05-21T07:06:32Z
Бывший игрок Арсенала и Барселоны останется без клуба
Корреспондент
2025-05-21T06:45:27Z
Игрок, который был близок к Барселоне, теперь в сфере интересов Реала
Корреспондент
2025-05-21T06:09:17Z
НХЛ: Флорида обыграла Каролину в стартовом матче
Корреспондент
2025-05-21T05:21:13Z
НБА: Оклахома открывает финал Запада с победы
Корреспондент
2025-05-21T05:06:46Z