/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2Ff313b73fd54cadd2518d25b39afd82e8.jpg)
Рашисти атакували Київ «шахедами», є постраждалі
У столиці лунали гучні вибухи.
Київ у ніч на вівторок опинився під обстрілом російськими ударними безпілотниками. У столиці було чути гучні вибухи, працювали сили протиповітряної оборони.
За словами начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка, у Деснянському районі відомо про падіння уламків “шахедів”. На місце вирушили рятувальники.
Мер Києва Віталій Кличко додав, що у Деснянському районі є виклик медиків. Згоріла триповерхова будівля бази відпочинку.
За оновленими даними від КМВА станом на 8 ранку, потерпілих троє, усі відмовилися від госпіталізації.
“У межах Києва внаслідок падіння уламків одного зі збитих дронів зафіксоване займання на території бази відпочинку в Деснянському районі. Є руйнування, пошкодження будівель та автомобілів. На місці продовжують працювати рятувальники”, – розповів начальник Київської міської військової адміністрації Ткаченко.
Загалом у повітряному просторі Києва фіксували 11 БпЛА. 9 збили, ще два локаційно втрачені. // LB.ua
Tweet