/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F13d411ab053031d294f8423e2c969827.jpg)
Зеленський провів телефонну розмову з прем’єром Канади, запросив його до Києва
У середу, 30 квітня, президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Канади Марком Карні. Про це глава держави розповів у вечірньому відеозверненні.
Зеленський розповів, що привітав Карні з перемогою Ліберальної партії на парламентських виборах.
"Впевнений, що наші відносини з Канадою будуть і надалі міцними. Зараз Канада головує в "Групі семи". Ми обговорили нашу взаємодію на цьому майданчику", – сказав президент, додавши, що подякував канадському прем'єру за готовність працювати з Україною на рівні G7.
Також Зеленський і Карні обговорили санкції проти Росії, домовились, що "сильні санкції проти агресора і надалі потрібні", сказав глава держави. Крім цього, лідери обговорили постачання Україні систем протиповітряної оборони та комунікацію з ключовими партнерами.
"Я запросив прем’єр-міністра Карні відвідати Україну, Київ. Не сумніваюсь, що лідерство Канади у захисті міжнародного права буде відчуватися", – наголосив Зеленський.
- 29 квітня 2025 року стало відомо, що Ліберальна партія на чолі з Карні перемогла у парламентських виборах.
- Зеленський привітав канадського прем'єра та Ліберальну партію з перемогою.