MY.UAНовини
Росія запускає секретні супутники "Космос": чи є це орбітальною зброєю і як реагує світ
Росія запускає секретні супутники "Космос": чи є це орбітальною зброєю і як реагує світ

Росія запускає секретні супутники "Космос": чи є це орбітальною зброєю і як реагує світ

На початку 2025 року Росія здійснила запуск одразу кількох військових супутників, які отримали позначення "Космос-2581", "Космос-2582" і "Космос-2583". Ця подія привернула увагу західних аналітиків та викликала занепокоєння міжнародної спільноти.

Супутники здійснюють незвичні маневри на орбіті, а їхнє справжнє призначення офіційно не розкривається. Західні експерти підозрюють, що ці апарати можуть бути так званими супутниками-інспекторами – тобто апаратами, здатними наближатися до інших об'єктів у космосі для їхнього огляду або навіть потенційного ураження​.

У матеріалі 24 Каналу читайте про історію запуску цих супутників, версії щодо їхнього призначення, реакцію світу та зафіксовану активність на орбіті.

Що сталося на орбіті

Окрім новітніх супутників-інспекторів, західні аналітики уважно відстежують інший російський супутник – "Космос-2553", запущений у лютому 2022 року, за кілька тижнів до вторгнення Росії в Україну. За даними Reuters, американські військові вважають, що супутник може бути пов'язаний із розробкою Росією ядерної протисупутникової зброї.

Хоча сам "Космос-2553" не є бойовим апаратом, його ідентифікують як платформу для радіаційного тестування та потенційно – спостереження. Американські чиновники припускають, що апарат відіграє допоміжну роль у програмі створення ядерної зброї, здатної знищувати супутникові сузір'я – зокрема мережу Starlink, яку активно використовують українські військові.

У 2024 – 2025 роках комерційні компанії LeoLabs та Slingshot Aerospace зафіксували аномальну поведінку "Космоса-2553": супутник неодноразово втрачав орієнтацію та входив у неконтрольоване обертання. У грудні 2024 року компанія LeoLabs оновила свій прогноз, заявивши з "високим ступенем впевненості", що супутник вийшов з ладу. У космічному командуванні США підтвердили, що апарат змінив орбіту.

Супутник перебуває на відносно ізольованій орбіті на висоті близько 2 000 км, де рівень космічного випромінення підвищений. Саме це, за твердженнями Росії, і є основною метою місії – тестування обладнання в умовах підвищеної радіації. Але американські офіційні особи вважають, що ця версія не відповідає реальній поведінці об'єкта, особливо з огляду на загальну військову доктрину Кремля щодо "цільового ураження ворожих супутників".

Аналітики Center for Strategic and International Studies (CSIS) в останньому звіті Space Threat Assessment 2025 заявили: "Це спостереження з високою ймовірністю свідчить, що супутник більше не функціонує". Іншими словами, Росія могла зазнати невдачі у випробуваннях стратегічно важливої космічної технології.

Попри це, загроза потенційного ядерного протисупутникового озброєння, пов'язана з діяльністю "Космос-2553", не зникає.

На думку колишньої помічниці держсекретаря США з контролю над озброєннями Малорі Стюарт, Росія розглядає можливість інтеграції ядерної зброї у свою контркосмічну доктрину. За даними розвідки США, саме запуск "Космос-2553" у 2022 році став тригером для поглибленого аналізу та виявлення ознак реалізації цієї програми.

Як запустили супутники "Космос-2581", "Космос-2582" і "Космос-2583"

Перший у 2025 році російський космічний запуск відбувся без попереднього анонсу і був здійснений військовими. 5 лютого 2025 року з космодрому Плесецьк (Архангельська область) успішно стартувала ракета-носій легкого класу "Союз-2.1в" з розгінним блоком "Волга"​.


Пуск ракети "Союз-2.1в" із військового космодрому Плесецьк. Саме таким стартом у лютому 2025 року були виведені на орбіту супутники "Космос-2581", "Космос-2582" та "Космос-2583" / Фото міноборони Росії

Пуск виконали бойові розрахунки Космічних військ ВКС РФ, а на борту знаходилося кілька космічних апаратів в інтересах Міністерства оборони Росії​. За повідомленням ворожого Міноборони, запуск пройшов успішно і всі апарати виведені на задані орбіти, після чого їм присвоїли назви "Космос-2581", "Космос-2582" та "Космос-2583". Російські офіційні джерела традиційно не розкрили деталей про кількість виведених супутників, їхні орбіти чи призначення​.

Відомо лише, що старт відбувся рано-вранці (о 6:59 за московським часом) в зимових умовах, які надали видовищності нічному запуску​. Цей запуск можна вважати історичним ще й тому, що, ймовірно, він став останнім використанням ракети "Союз-2.1в" для російського міністерства оборони. Легкий носій "Союз-2.1в" (без бічних прискорювачів, з маршовим двигуном НК-33А) експлуатувався з 2013 року як проміжний крок до впровадження ракет сімейства "Ангара"​.

Можливе призначення: супутники-інспектори чи орбітальна зброя

Офіційно Росія не повідомила про завдання нових супутників, що одразу породило спекуляції щодо їхньої ролі​. На Заході ж такі апарати називають супутниками-інспекторами. Йдеться про супутники, здатні маневрувати в космосі, змінювати орбіту та зближуватися з іншими космічними об'єктами для їх огляду або взаємодії. Формально подібні інспектори можуть використовуватися для діагностики, техобслуговування чи ремонту інших супутників на орбіті​.

Дійсно, розробник цих апаратів – ЦНДІ хімічної та механічної промисловості (ЦНДІХМ) – заявляв, що вони призначені для "спостереження та проведення ремонтних робіт інших супутників на орбіті"​.

Західні аналітичні центри й видання припускають, що нові "Космоси" можуть мати приховані бойові можливості. Зокрема, "Космос-2582" може бути саме інспектором-супутником, здатним виконувати функції "мисливця-вбивці" – тобто виявляти та потенційно знищувати чужі апарати​.

Американське оборонне видання The War Zone також зазначало, що, на перший погляд, апарат може виглядати як інспектор для огляду і ремонту, але насправді може бути випробуванням нового космічного озброєння​.

Цікаво! Подібні супутники при необхідності здатні атакувати ціль – наприклад, шляхом прямого зіткнення (кінетичний удар) або використання встановленого озброєння. Іншими словами, Росія нарощує орбітальні сили для можливого виведення з ладу американських військових супутників у разі конфлікту. Ці твердження частково ґрунтуються на поведінці попередніх російських "інспекторів".

Відомо, що попередники нової серії (так звані апарати проєкту "Нівелір") неодноразово демонстрували підозрілу активність біля іноземних супутників. Наприклад, "Нівелір №4" – супутник "Космос-2542", запущений у 2019 році – зайняв орбіту дуже близько до американського військового супутника USA-245 і двічі проходив на відстані лише близько 30 км від нього​.

А у 2022 році російський "Космос-2558" був виведений практично в ту саму площину орбіти, що й новий американський розвідувальний супутник USA-326, і зближувався з ним на дистанцію 60 км​.

Такі дії важко пояснити випадковим збігом або мирними цілями, тому на Заході вони розцінюються як тренування перехоплення ворожих апаратів. Американські військові прямо вказують на загрозу: у Пентагоні назвали поведінку Росії в космосі "дійсно безвідповідальною"​.

За словами генерала Джеймса Дікінсона, командувача Космічного командування США, російський "Космос-2558" був запущений у серпні 2022 року в орбіту, дуже подібну до орбіти одного з "високоцінних" американських супутників, що викликає занепокоєння​.

Це справді безвідповідальна поведінка,
– підкреслив Дікінсон​.

Військові США наголошують, що подібні "інспектори" можуть легко бути переобладнані або використані як зброя. "Це відповідає доктрині Кремля щодо застосування систем, які ставлять під загрозу космічні засоби США та союзників", – зазначив глава Космічних сил США генерал Джей Реймонд у 2020 році​.

Додаткові тривоги викликають повідомлення про те, що Росія та Китай проводять секретні військові навчання на орбіті. Так, телеканал CNN у 2023 році, посилаючись на джерела в Пентагоні, повідомив, що російські супутники відпрацьовували "тактику атаки й захисту", взаємодіючи між собою: один супутник нібито маневрував для "оточення та ізоляції" цільового космічного апарата на низькій орбіті​.

Іншими словами, російські апарати тренувалися умовно нападати на чужий супутник, відпрацьовуючи сценарій його знищення або виведення з ладу. "Це демонструє, як вони можуть потенційно націлюватися на космічні апарати противника у майбутньому конфлікті", – цитує CNN слова високопоставленого представника оборонного відомства США​.

Утім, не всі в експертній спільноті однозначно трактують дії новітніх "Космосів". Астрофізик Джонатан Макдауелл (Гарвард-Смітсонівський центр), який відстежує об'єкти на орбіті, скептично поставився до версії про відпрацювання "орбітального бою" саме цією трійкою супутників. На його думку, описані в ЗМІ маневри виглядають перебільшено: хоча "Космос-2581", "-2582" і "-2583" виконували маневри зближення між 25 лютого та 14 березня, коли два апарати швидко пройшли поблизу супутника 2583", це могло бути просто наслідком перебування на схожих орбітах, а не цілеспрямованою атакою​.

Макдауелл назвав припущення про тренування захоплення супутника "дуже сміливими" і зазначив, що поки немає прямих доказів ворожого "націлювання"​. Інакше кажучи, хоча потенціал для "космічної боротьби" у цих апаратів безумовно є, їхні конкретні дії після запуску слід аналізувати обережно.

Реакція міжнародної спільноти

Запуски та діяльність російських супутників-інспекторів не лишаються непоміченими. Сполучені Штати регулярно публічно висловлюють стурбованість і звинувачують Росію в мілітаризації космосу. Наведений вище коментар генерала Дікінсона про "безвідповідальну поведінку" у випадку "Космос-2558" – лише один із прикладів офіційної реакції​.

У липні 2020 року, коли російський супутник "Космос-2543" випустив невідомий об'єкт поблизу іншого російського апарата на орбіті (це було розцінено як випробування космічної зброї), США та Велика Британія зробили заяву, звинувативши Росію у тестуванні протисупутникового озброєння в космосі​.

Росія провела випробування космічної протисупутникової зброї,
– заявило тоді Космічне командування США, наголосивши, що загроза для космічних систем США та союзників є "реальною, серйозною і зростає"​.

Британський уряд підтримав цю оцінку: у МЗС Великої Британії тоді назвали дії Москви "лицемірними й тривожними", адже Росія на міжнародній арені закликає не розміщувати зброю в космосі, але при цьому сама проводить такі випробування​.

НАТО також приділяє значну увагу подібним інцидентам. Північноатлантичний альянс у 2021 році офіційно визнав космос п'ятою сферою оборони (поряд із сушею, морем, повітрям та кіберпростором) і попереджає про "реальну загрозу для космічної інфраструктури з боку потенційних противників". Хоча у відкритих заявах НАТО рідко згадуються конкретні супутники, зрозуміло, що дії Росії – від руйнівного випробування протисупутникової ракети у 2021-му (що залишило хмари уламків на орбіті) до маневрів інспекторів – формують у союзників переконання про необхідність зміцнювати "космічну безпеку".

Військові аналітичні центри НАТО і США пильно стежать за кожним запуском із Плесецьку. Кожна поява нового "Космосу" з незрозумілою місією зустрічається західною пресою заголовками про "супутники-примари" або "космічних переслідувачів", а посадовці обіцяють вживати заходів для захисту своїх орбітальних об'єктів​.

Американські медіа та аналітичні центри регулярно публікують розслідування про російські космічні програми подвійного призначення. Приміром, портал Gizmodo у квітні 2025 року вийшов із матеріалом під промовистим заголовком: "Російська трійка супутників щойно скинула дещо дивне на орбіті". У статті йдеться про нещодавній запуск "Космос-2581-2583" та висловлюється припущення, що Росія готується до війни в космосі​.

Подібні публікації вказують на незвичні маневри супутників та зростання "тіньової" активності на орбіті, підкреслюючи, що Росія "не новачок у сумнівних космічних операціях"​.

Поряд із Росією згадується й Китай, який теж розвиває супутники-перехоплювачі. Загальний тон західної реакції зводиться до того, що дії Москви розглядаються у руслі можливої нової гонки озброєнь – тепер уже в космосі.

Поведінка на орбіті: маневри, зближення і "загадковий об'єкт"

Відразу після виведення на орбіту супутники "Космос-2581-2583" почали демонструвати активність, помітну для систем стеження Заходу. Вони були розміщені на майже круговій навколополярній орбіті на висоті близько 585 кілометрів​.

За даними астрофізика Джонатана Макдауелла, вже у лютому-березні ця група виконувала маневри відносно одна одної. Зокрема, наприкінці лютого – на початку березня 2025 року відбувалися зближення між самими "Космосами": два з апаратів наближалися до третього (2583) і пролітали поблизу нього 7 березня​.

Траєкторії всіх трьох супутників були схожими, що спрощує координацію маневрів. До середини березня ці активні переміщення дещо вщухли, але, як з'ясувалося, це був лише початок незвичних подій. 18 березня 2025 року США зафіксували появу нового об'єкта поблизу цієї трійки супутників​.

Космічні сили США додали його до каталогу як окремий уламок або мікросупутник. За оцінкою експертів, новий об'єкт був, ймовірно, відокремлений від супутника "Космос-2581" (або "2583") саме 18 березня​.

Іншими словами, один із російських апаратів випустив на орбіту щось на кшталт субсупутника. Досі точно невідомо, що це за об'єкт: можливо, невеликий навчальний супутник-мішень, який інспектори мали б переслідувати, чи експериментальний модуль для відпрацювання зближення і стикування​.

Не виключено також, що це фрагмент самого супутника, який відокремився через технічні причини, – хоча відсутність множинних дрібних уламків вказує на контрольоване відстикування, а не випадкову руйнацію​.

Отже, у складі місії тепер знаходяться чотири помітні об'єкти: три основні "Космоси" та один додатковий, "загадковий". Спостерігачі продовжують відстежувати їхню поведінку. Наприклад, у квітні 2025 року було відмічено, що "Космос-2582" і "2583" змінювали висоту орбіти, можливо, готуючись до нових маневрів відносно один одного або до взаємодії з щойно відокремленим четвертим об'єктом. У минулому російські інспектори вже практикували подібне: у 2017 році "Космос-2519" через кілька місяців після запуску випустив субсупутник "Космос-2521", який потім, своєю чергою, відстрілив ще менший об'єкт ("Космос-2523"), чим здивував спільноту спостерігачів​.

А у 2020 році "Космос-2543" раптово вистрілив невеликий снаряд на орбіті – цей крихітний об'єкт пролетів з великою швидкістю, після чого згорів в атмосфері​. Тоді США заявили, що було проведено тест протисупутникової зброї: Міністерство оборони Росії виправдовувалось, що це буцімто був "інспекторський огляд власного супутника", але на Заході такі пояснення відкинули​.

Нинішня трійка супутників (2581–2583) продовжує діяти. Враховуючи їхні маневрові характеристики, експерти очікують, що вони можуть здійснити нові зближення з об'єктами на орбіті. Американські військові офіційно заявили, що пильно відстежують поведінку цих апаратів​.

Якщо російські супутники спробують наблизитися до критично важливих космічних апаратів США або союзників, це буде помічено практично в режимі реального часу завдяки мережі радарів і телескопів системи контролю космічного простору. За словами представників Космічних сил США, теперішня група з трьох секретних супутників може виконувати широкий спектр місій – від розвідки та спостереження до випробування технологій орбітального маневрування, – тому до з'ясування їхніх реальних намірів американські фахівці "не спускатимуть з них очей"​, згадувалося у матеріалі Gizmodo.

Запуск і діяльність "Космос-2581", "-2582" та "-2583" яскраво демонструють наростальну "гру в хованки" між космічними державами на навколоземній орбіті. Росія, схоже, розвиває технології інспектування та перехоплення супутників, які можуть мати як оборонне (інспекція власних апаратів, прибирання космічного сміття), так і наступальне застосування (виведення з ладу чужих апаратів). Західні аналітики все більше схиляються до думки, що за умов військового протистояння на землі (наприклад, через агресію Росії проти України) Москва готується розширити конфлікт і на космос – намагаючись осліпити або знешкодити очі та вуха Заходу на орбіті.

Міжнародна спільнота реагує насторожено: звучать заклики виробити нові угоди про контроль озброєнь у космосі, адже подібні "ігри" із супутниками можуть мати небезпечні наслідки. Як показує випадок з випробуванням 2021 року, що залишило тисячі уламків, одна невдала дія на орбіті здатна поставити під загрозу безпеку космічної інфраструктури усіх країн. Тому історія з "Космосами-2581…2583" – це не тільки про таємні маневри трьох російських супутників, але й про новий етап боротьби за панування в космосі, за яким пильно стежить весь світ.

Теги за темою
ЗброяКосмосNASA
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Дефіцит продуктів у Харкові: що стрімко зникає з полиць магазинів
Политека
2025-07-07T02:00:53Z
Євро-0 може повернутися на АЗС: експерт розкрив, чому уряд розглядає такий крок
GlavRed
2025-07-06T21:27:25Z
В російських аеропортах скасували сотні рейсів «для забезпечення безпеки польотів»
УкраинФорм
2025-07-06T20:36:22Z
"Мають бути дві сукні на сім років": Гетьманцев розповів, як вираховують прожитковий мінімум, у мережі обурені
Telegraf
2025-07-06T19:57:02Z
Яку площу землі можуть виділити учаснику бойових дій
24tv
2025-07-06T19:03:17Z
Не так, як в Україні: Попенко розповів про реальну вартість комуналки в Європі
Хвиля
2025-07-06T18:45:04Z
В Україні торік створили 86 об’єктів природно-заповідного фонду - Міндовкілля
УкраинФорм
2025-07-06T18:39:38Z
Літаки не літають, потяги – не їдуть: через БпЛА росіяни не можуть виїхати з Санкт-Петербурга
24tv
2025-07-06T18:12:39Z
Надбавка до пенсії за понаднормовий стаж, хто має право і як оформити
360ua.news
2025-07-06T18:03:40Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
У США створили суперпластик для гнучкої електроніки
InternetUA
2025-07-07T00:04:10Z
Авокадо в дії: покращує сон, бореться з холестерином
Gazeta UA
2025-07-07T00:00:31Z
Що зробити перед сном, щоб прокинутися без стресу: проста дія
Gazeta UA
2025-07-06T21:39:29Z
Нова версія коронавірусу: що вона робить із людським голосом
Фокус
2025-07-06T19:36:08Z
І корисні, і смачні: 12 овочів із найнижчим вмістом цукру
GlavRed
2025-07-06T19:27:33Z
Чому після роботи за комп’ютером німіють пальці?
360ua.news
2025-07-06T19:18:01Z
Як розпізнати інсульт: основні ознаки і симптоми
Gazeta UA
2025-07-06T17:36:29Z
Розслідування тривало 3 роки: чому так довго встановлювали вину Росії в ударі по Оленівці
24tv
2025-07-07T02:33:48Z
"Він злетів з котушок, це смішно": Трамп публічно поглузував з Маска та висміяв його нову політичну партію
Telegraf
2025-07-07T02:30:09Z
Хусити атакували Ізраїль у відповідь на операцію «Чорний прапор»
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T02:00:12Z
Трамп може погодитися продавати зброю Україні — американський професор
TSN
2025-07-07T01:51:25Z
Європа хоче менше залежати від американської зброї – NYT
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T01:45:10Z
Проти цього Росія безсила: Україна знайшла чудовий спосіб боротьби з Шахедами
GlavRed
2025-07-07T01:42:18Z
Мерц хоче діяти радикально: політолог пояснив заяву канцлера щодо нападу Росії на Німеччину
24tv
2025-07-07T01:33:22Z
Сотні рейсів скасовано, стоять натовпи людей: в аеропортах РФ транспортний колапс
GlavRed
2025-07-07T01:27:23Z
«Він повністю зійшов з рейок»: Трамп розкритикував Маска
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T00:57:17Z
«Тільки на 200 грн підняли прожитковий мінімум»: журналістка про рівень життя в Україні
Политека
2025-07-07T02:34:13Z
ЦАХАЛ розішле повістки студентам ультраортодоксальних семінарій
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T02:18:42Z
Розкрито секрет прапора України: чому він синьо-жовтий та коли з'явився вперше
GlavRed
2025-07-07T02:15:26Z
Контракт та грант одночасно: у МОН роз'яснили, кому пощастить цього року
Хвиля
2025-07-07T01:15:26Z
У російському Смоленську поширили листівки із закликом вступати до лав «АТЕШ»
УкраинФорм
2025-07-07T00:09:59Z
Британія зупинила виробництво винищувачів Typhoon через брак замовлень, – FT
24tv
2025-07-06T21:18:15Z
Прикордонники показали, як знищили розвідувальний дрон та станції зв’язку росіян
УкраинФорм
2025-07-06T21:12:43Z
" Я тут, бо мені не байдуже": у Києві відбулася акція на підтримку полонених українців
24tv
2025-07-06T21:03:55Z
ЦАХАЛ розішле 54 тисячі повісток студентам ультраортодоксальних семінарій
24tv
2025-07-06T21:03:15Z
Воєнний оглядач назвав найбільш пріоритетні напрямки для загарбників
TSN
2025-07-07T02:33:12Z
Де просунулися ЗСУ і яке завдання провалила російська армія — ISW
ZN UA
2025-07-07T02:24:15Z
Українські захисники знищили ворожий розрахунок БПЛА на Сумщині
УкраинФорм
2025-07-07T02:12:47Z
Терезам треба налаштуватись на позитив: гороскоп на 7 липня
24tv
2025-07-07T02:06:27Z
На Контрактовій площі у Києві відкрили сучасний майданчик для фізичної активності
УкраинФорм
2025-07-07T01:00:12Z
Росія атакувала Київ безпілотниками, є пошкодження
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T00:39:00Z
Росія окупувала два села та просунулася на Запоріжжі: оновлена мапа DeepState
24tv
2025-07-07T00:30:45Z
Бої тривають, окупанти просунулися на Донеччині: огляд і карти ISW
24tv
2025-07-07T00:06:01Z
У Деснянському районі Києва під час таки дронів впали уламки безпілотника
УкраинФорм
2025-07-06T23:27:34Z
Ребус для тих, у кого чудовий зір: треба за 11 секунд знайти цифру 208
GlavRed
2025-07-07T02:33:19Z
Суперголоволомка: знайдіть 3 відмінності на картинках із собакою за 19 с
GlavRed
2025-07-07T01:03:45Z
Як правильно вибрати ковбасу: несподівана відповідь просто вразить наповал
GlavRed
2025-07-07T00:27:49Z
«Це символ демона, терміново викиньте!»: мольфар розповів про трендову дитячу іграшку
GlavRed
2025-07-06T21:27:51Z
Гороскоп на завтра 7 липня: Ракам - неймовірний успіх, Стрільцям - гарні новини
GlavRed
2025-07-06T21:27:13Z
Гора ягід та неймовірна начинка: рецепт пирога "Літня фантазія"
24tv
2025-07-06T20:48:06Z
Як позбутися мух в квартирі: чотири рослини, які ненавидять комахи
Фокус
2025-07-06T20:15:38Z
Весілля Безоса принесло Венеції 1,1 мільярда доларів
InternetUA
2025-07-06T20:00:19Z
Бюджетні "Мальдіви" в центрі Європи: блогер зробив неймовірне відкриття для всіх
24tv
2025-07-06T19:15:09Z
Офіційно вільні: представник Кеті Перрі та Орландо Блума підтвердив їхній розрив
GlavRed
2025-07-07T00:27:27Z
Melovin мобілізувався: де проходитиме службу співак
GlavRed
2025-07-06T23:27:23Z
АСАФАТОV - "Лелеки" - НОВИНКА чарту FM-TV цього тижня.
FM-TV
2025-07-06T22:54:49Z
У Харкові відбулася прем’єра опери «Енеїда»
УкраинФорм
2025-07-06T22:36:24Z
"Вогонь вогненний": Ольга Сумська здивувала формами без ретуші
GlavRed
2025-07-06T22:27:54Z
Юрій Нікітін показав свою 94-річну маму-іменинницю
GlavRed
2025-07-06T21:27:04Z
3 найкращі літні романтичні фільми для перегляду у спекотний вечір
24tv
2025-07-06T20:36:49Z
Донька Тетяни Шеліги розкрила правду про стан зірки напередодні її смерті: "Пекельні болі"
TSN
2025-07-06T20:36:46Z
Максим Галкін замилував прогулянкою з 76-річною Пугачовою та розвагами з їхніми дітьми-двійнятами
TSN
2025-07-06T20:36:13Z
Поліція Херсонщини розслідує розстріл військовими РФ у 2022 році цивільного біля Таврійська
УкраинФорм
2025-07-07T01:27:47Z
Масштабна повінь в Техасі: кількість загиблих зросла
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T01:24:00Z
Чоловік обдурив автосалон і виїхав на Porsche за 218 тисяч доларів за підробленими документами
Топ Жир
2025-07-07T01:18:31Z
В Одесі вночі пролунала серія вибухів
TSN
2025-07-06T23:06:12Z
Кількість загиблих від повені в Техасі зросла до 80 людей
УкраинФорм
2025-07-06T21:39:15Z
Інтернет-шахраї ошукали чоловіка на понад 50 тисяч гривень
InternetUA
2025-07-06T21:27:21Z
Упродовж тижня з небезпечних територій Сумщини евакуювалися 150 людей, серед них - 25 дітей
УкраинФорм
2025-07-06T20:49:50Z
На Львівщині чоловік став "в'язнем" ванної кімнати: курйозна історія від ДСНС
TSN
2025-07-06T20:36:44Z
У ДСНС прокоментували інформацію про "пожежу" на ТЕЦ-6
Gazeta UA
2025-07-06T19:21:43Z
Нова модель Porsche 911 настільки ексклюзивна, що для її придбання потрібен членський статус
Топ Жир
2025-07-07T00:03:08Z
Власник Mazda скаржиться на нестерпний скрегіт гальм, який загрожує його безпеці
Топ Жир
2025-07-06T22:18:23Z
Кожен п’ятий покупець тепер витрачає понад тисячу доларів щомісяця на автомобіль
Топ Жир
2025-07-06T19:03:49Z
Стартував аж 19-им: сенсаційний пілот з Німеччини вперше в кар'єрі потрапив на подіум Формули-1
24tv
2025-07-06T18:18:36Z
Тест-драйв Ford Puma 1.0 MHEV 155: гібрид, який про керованість
AutoCentre
2025-07-06T18:06:36Z
Новий Kia K4 GT-Line не є справжнім GT, але перемагає у найважливішому: огляд
Топ Жир
2025-07-06T17:03:52Z
Фахівці назвали найбрудніші місця в салоні автомобіля та прості способи їх чищення
Gazeta UA
2025-07-06T16:15:11Z
Геймер перетворив авто Honda CR-V на контролер для Need for Speed ​​Underground
ITC
2025-07-06T16:01:29Z
Запасне колесо — у минулому, чи готові ви до ризику на дорозі?
360ua.news
2025-07-06T15:00:22Z
TikTok запускає окрему версію для користувачів у США – Reuters
InternetUA
2025-07-07T02:03:49Z
Маск планує провести установчий з’їзд для своєї America Party
УкраинФорм
2025-07-07T01:09:06Z
OpenAI працює над захистом користувачів від емоційної нестабільності у чатах зі ШІ
InternetUA
2025-07-07T01:03:51Z
Qualcomm випустить шестиядерні версії Snapdragon 8 Gen 3
InternetUA
2025-07-06T23:04:33Z
Microsoft попереджає про шпигунську кампанію китайських хакерів проти хмарних сервісів
InternetUA
2025-07-06T22:01:54Z
"Підмога з Марса": дивний слід у небі над Одесою та Кримом переполошив українців
Telegraf
2025-07-06T20:27:44Z
Не працює будильник на смартфоні Android: причини та способи вирішення проблеми
InternetUA
2025-07-06T19:51:59Z
"Творчість та її автор": кіт став зіркою мережі через "шкоду" в домі господаря
Фокус
2025-07-06T19:51:06Z
Apple готує понад 15 нових продуктів до кінця року
Portaltele
2025-07-06T19:48:59Z
Співала у Москві, запалює фотографіями в соцмережі: що відомо про колишню дружина Віталія Кличка
24tv
2025-07-07T02:06:03Z
Назарина – про Ільвес: У кваліфікації Ліги Європи поганих команд не буває
Football.ua
2025-07-06T21:39:45Z
Жіночий Євро-2025 з футболу. Норвегія обіграла Фіннляндію, Швейцарія - Ісландію
УкраинФорм
2025-07-06T21:15:46Z
Айна оновить свою угоду з Ноттінгем Форест
Football.ua
2025-07-06T21:15:26Z
Скрипник: Наша мета – бути тією силою, котрою Зоря була раніше
Football.ua
2025-07-06T20:51:38Z
Крістал Пелес посилиться захисником Аякса
Football.ua
2025-07-06T20:21:30Z
Колишній суперник Кличка розповів, як завершиться реванш Усик – Дюбуа
24tv
2025-07-06T20:21:01Z
Німеччина трансферна. Літні переходи
Football.ua
2025-07-06T19:51:53Z
Шахтар — Словацко 1:1 Відео голів та огляд товариського матчу
Football.ua
2025-07-06T19:48:42Z