MY.UAНовини
Тетяна Піскарьова: "За кордоном ми давали жару росіянам"
Тетяна Піскарьова: "За кордоном ми давали жару росіянам"

Тетяна Піскарьова: "За кордоном ми давали жару росіянам"

Якщо ти співачка - співай, але так, щоб вони відчули оцей дотик твого слова, твоєї пісні, твоєї енергетики, твого доброго ставлення.

Заслужена артистка України, співачка, автор пісень і неймовірно гарна жінка Тетяна Піскарьова багато років співає, пише пісні і працює з дітьми. Вона створює нові проєкти, що відкривають нові таланти, дають безцінні знання та підтримують українську молодь.

Вона популяризує українську культуру і музику, як за кордоном, так і в Україні. Вона тонко відчуває, як змінилися українські діти через війну та якими дитячими дорослими рішеннями треба пишатися.

Артистка розповідає про те, як виховати музичний смак у дитини та які цінності мають прищеплювати батьки, що робити у повсякденному житті, щоб виховати достойну особистість, із сильною національною ідентичністю.

"Я ніхто і пізнаю себе з нуля" - робить вона щире і чутливе зізнання, за яке поважаєш її ще більше. Про це та інше - у інтервʼю Главред із Тетяною Піскарьовою.

Пані Тетяно, Ви довгий період часу вже в українському шоу бізнесі. І не дивлячись на те, що триває повномасштабна війна з РФ, вже три роки повних, українська молодь продовжує слухати російську попсу і про це вже неодноразово писали і петиції зробили. От ви працюєте з молоддю, з дітьми, що робити, аби діти свідомо підходили до вибору музики? Що має статися?

Треба розкласти це питання на дві частини. Перша частина - про кого мова? Яка вікова категорія молоді продовжує слухати цю російську музику, наприклад. На мій погляд, слухають і продовжують слухати зовсім юні діти. Бо вони юні, вони все ж таки діти пубертатного віку. Є дві групи дітей - 10 і 20 років.

10 років і більше - це перша категорія. Чому слухають вони? Тому, що в них підсвідомо існує оце "немає перепон, немає "добре і погано", немає дозволу, немає стопу". Це маніфест - "мені все дозволено". Це такий пубертатний супротив, супротив умовам, обставинам. І за це, напевно, на них звертати увагу не потрібно, не потрібно їх вчити, що їм робити, бо вони сприймають з точністю до навпаки.

Будь-яке зауваження вони сприймають як запрошення до продовження цього. Але, я все ж таки бачу, що це - невелика кількість цих підлітків пубертатного періоду. Бо вони вже сформовані іншим простором, новими кумирами, які з'являються. А це саме молодь. Хтось слухає Парфенюка, хтось Клавдію Петрівну, хтось Дорофеєву.

Вони підвладні трендам, а тренди в нас, слава Богу, всі змінилися. Немає жодної радіостанції, яка видає цю (російську - авт.) музику. Але тишком, як то кажуть, є вседозволеність, яку юна людина сама собі дозволяє.

І якщо не робити зауваження, то перестане ця молода, юна дитина слухати це все. Бо вона вже живе в просторі українського мистецтва, творчості, цікавих нових імен, треків, пісень і таке інше.

Тетяна Піскарьова / Фото артистки

А є друга частина людей. І це - дорослі люди, віком близько 20-ти. Оце вже несвідомість. Вони несвідомі до українського, до нашої ідентичності. І цих людей трохи більше, ніж пубертатних підлітків. Їх більше, бо вони принципово продовжують висловлюватися російською мовою. І вони принципово продовжують оцей умовний "всесвіт без кордонів".

Однак, це вже дурість, як на мій погляд. Адже, якщо ти не чуєш і не бачиш, що летять ракети і гинуть люди, а тим більше військові, які нас захищають, то це вже занадто. Проте я вважаю, що таких людей дуже малий відсоток. Вони безхребетні, вони не мають української гідності, такої національної. І вони приховують ці свої вподобання, бо зараз це антитренд. Вони знають, що це антитренд, але вони його приховують і собі слухають.

Ми, як суспільство, не можемо їх переконати. Ми просто повинні робити свою справу. Працівники телебачення, музичної індустрії, літератури, журналістики. Піднімати ці теми. Колись така була фраза "дурне їде в турне", знаєте? Так от, кожний обирає собі "своє турне". Якщо воно дурне, то ми нічого не можемо зробити. Я вважаю, що це дурний несмак.

От якраз у мене наступне питання про те, як взагалі формується музичний смак у дитини. Яка роль батьків у цьому процесі?

Дитина завжди бере приклад з батьків. Ніщо так не формує смак дитини, як приклад батьків. Треба подивитися на себе в дзеркало, запитати себе "Хто ти"? Запитати, де ти живеш? Де твоя земля? Де ти народив дітей? І в цьому просторі обирати пісні, які ти слухаєш. Включати, просто знаходити свій трек, свій плейлист і його слухати.

Коли в мене народилася старша донечка, я починала слухати твори Едварда Гріга, класичні твори Шопена, Ноктюрн. Дуже красиві твори класичної музики. І Гайдна, і Моцарта. Є спеціальні підбірки "Класика для дітей". Там є навантаження образами і емоціями, почуттями, які викликає в дитини музика. І це чудово слухати музику, класику. Це завжди допомагає дитині, не відволікаючись від своїх думок і уявлень, і фантазії, відчувати музику. А батькам треба наглядати за реакцією дітей.

Якась музика буде їм цікава, приємна, якась буде нецікава. І треба просто обирати по відчуттям і по реакції дитини. А щоб дитина не слухала російське, достатньо слухати українське, говорити українською. Треба просто в сім'ї поставити цей пріоритет смаку і обирати найкраще, що пропонує нам музична індустрія.

Зараз всі музичні школи, всі центри дитячої творчості, всі вокальні школи, вони всі обирають треки, пісні для того, щоб діти їх співали, виконували, наспівували. І тут треба обирати найкраще, відкидаючи музичне сміття.

Я створила фестиваль "Київська хвиля" і разом зі своїми колегами і партнерами ми чуємо гарних, красивих і талановитих дітей. Вони отримують свої високі оцінки від журі - українських молодих, досвідчених, народних, заслужених артистів України. І ми для них пишемо пісні. Саме так народився проект "Пісня збирає друзів". Ми робимо цей проект для популяризації української авторської пісні.

Наразі - це дуже сучасний модний тренд, коли українські композитори і поети пишуть для дітей, для підростаючого покоління. Ми вже декілька з них виставили в цифрові мережі, тож і діти, і дорослі можуть заходити, слухати українські нові пісні для дітей. Отак ми і формуємо смаки, як можемо, як вміємо тут і зараз.

Над чим ви зараз працюєте і які творчі плани на майбутнє? Ви ще й особистою творчістю займаєтеся?

Для дітей - це Київська хвиля. "Пісня збирає друзів" - це творче об'єднання моїх колег. Ми створили його, і ми популяризували авторську пісню, написану для дітей, для дорослих. Дорослі артисти підтримують цей проект. До речі, в одному проекті і Павло Зібров, і Оксана Білозір, і Тетяна Макарова, і Катя Бужинська, і Віктор Павлик - досвідчені артисти. Поряд з ними є і молоді виконавці, яскраві. Серед них - Том Сода, Йоган, Діма Прокопов та інші.

Таким чином ми будемо допомагати дітям формувати тренд, смак, сучасність.

А що стосується мене, то ми зараз випускаємо нові пісні. Я півтори роки тому повернулася з-за кордону і почала всі свої пісні робити в новому сучасному звучанні. Ось 29 квітня вийшла нова моя пісня "Малина".

Ще ми знімаємо кліпи і планую сольний концерт в Жовтневому палаці на 30 листопада 2025 року.

Чи змінилися і як змінилися діти за час війни? Що ви особисто побачили, як педагог?

Загалом, я хочу сказати, що діти не змінюються ніколи. Діти живуть у своєму світі, який їм наданий дорослими. Сьогодні вони живуть у світі, де існує війна, і вони сприймають цей світ. Це негативне явище, яке їм просто заважає,

Вони адаптуються жити в новій реальності, де є тривоги, де їм потрібно спускатися в укриття, переривати навчальний процес.

До речі, багато хто з дітей з радістю спускаються в укриття, бо вони знають, що там безпечно, що можна там погратися.

І ми, дорослі, відчуваємо, що вони реагують на цей негатив, на війну, на явище, на Путіна, на дурних росіян. Вони кажуть такі слова...

Діти зневажливо ставляться до російської мови, хоча багато хто з них в повсякденному житті спокійно розмовляє російською.

Наші діти зараз, незважаючи ні на що, живуть і радіють в тому моменті і розважаються в тому моменті, в якому вони існують. Я дивуюся, захоплююся і пишаюся нашими дітьми, які не сприймають війну як перешкоду жити в щасливому дитинстві. Якщо в них є така можливість, звичайно.

Інша категорія це ті дітки, які втратили рідних, це ті дітки, які втратили одного з батьків. Або вони втратили домівку, або переїзд, або переміщення, вимушене переміщення.

В першу чергу, я допомагала їм адаптуватися, несла українську пісню навіть за кордоном. Ми вчилися, ми співали, ми говорили, ми переказували, ми читали вірші. Я влаштовувала за кордоном два фестивалі "Київська хвиля" в Чорногорії, бо я була в Чорногорії. Ми об'єднали спільноту. Діаспора українців в Чорногорії дуже велика, і ми робили там свою справу. І все було з національним колоритом, ми пишалися національним, нашим об'єднанням. Ми там трохи давали жару росіянам. Ми їх, як могли, ставили на місце. Ми робили внутрішній делікатний супротив, але гідно, гідно представляючи Україну, в першу чергу.

Наприклад, в Чорногорії, ледве діти чули російську мову, вони голосно починали говорити українською. І це було дуже прикольно. Тобто в дітей це на автоматі. І я раділа з того, що було багато таких красномовних моментів.

Як ви думаєте, в чому місія українського артиста під час війни?

Нещодавно у мене брали інтерв'ю і запитали, як мене змінила війна. І перше, що я сказала, що я більше ніхто і мене звати ніяк. Розумієте? От ми всі починаємо не з нуля, а з досвіду. І я відчула, що я маленька піщинка у великому світі.

Я відчула, що більше немає ніяких регалій, звань, досягнень, якихось там пафосних речей, немає корони ні в кого. Я відчула "клац". І оцього всього немає. І тут ти піднімаєш голову і думаєш, чим я можу бути корисна сьогодні?

Якщо сьогодні я за кордоном, значить, я встала і пішла. Робимо фестивалі, випікаємо млинці, готуємо якісь там коржики, чи запіканку, чи діти вишивають, чи малюють, чи що? Або монтуємо на колінах концерт. Тобто, ти починаєш робити тут і зараз те, що ти можеш. І тому ти починаєш зі звання "Ніхто".

Починаючи з повномасштабного вторгнення, тепер я собі відповідаю на питання "Хто я?".

Тільки по результату кожного звершення, кожного кроку. І тоді про тебе дізнаються, пізнають, хто ти, що ти, як тебе звуть? Що ти вмієш? Яка в тебе енергія або що ти даєш людям? І тільки після того, оці "кола на воді" розходяться і тебе починають люди впізнавати з самого початку, але не з нуля, розумієте?

Я відчуваю, що мені цікаво дізнаватися, хто я. Починаючи з 22-го року, вже я можу сказати, що я - нова і інша жінка, я інша артистка, інша співачка.

От і відповідь на місію. Місія - це бути людиною і познімати всі свої корони, бути з людьми на відстані дотику. Якщо ти співачка - співай, але так, щоб вони відчули оцей дотик твого слова, твоєї пісні, твоєї енергетики, твого доброго ставлення.

Може, ти художниця? А, може, ти поетеса? А, може, ти літератор? Неважливо, хто ти. Важливо робити кроки і бути ближчими до людей.

Якщо говорити про те, чого хочуть люди, то багато гастролюючи я можу сказати, що люди хочуть радіти. Все, що їм хочеться - це веселої, відволікаючої, творчої і радісної енергії. Аби вони відчули, що їх хтось відволікає від повсякденного тривожного життя.

Тому місія - це просто дарувати людям радість і відволікати їх хоч на годину, хоч на дві, хоч на десять хвилин, хоч на скільки. Щось дати їм світле, спокійний настрій і відчуття, що ми це переживемо.

В нас життя одне, і це не репетиція, і повтору нема. І ми його мусимо жити таким, яким воно є.

Бог сказав, що людина прийшла на землю для того, щоб відчувати радість життя. Отак і відчуваємо. Завжди можна знайти привід подивитися на квітку, подивитися на українську природу, на землю, на дитину. Звичайно, якщо в тебе нема страшенного горя, а горя зараз стільки, що аж за край.

Що ви вважаєте недопустимим під час війни, якщо ви публічна особа? Це можуть бути пости в соціальних мережах, покупки, поїздки тощо?

За всіх, звичайно, я не можу говорити, адже в кожного своя система цінностей. Але я можу сказати, що є недопустимим для мене. Наприклад, я ніколи не подаю подробиці свого власного життя. Тобто я живу своїм життям і воно моє. Я все ж таки не вважаю, що треба розкривати. Зокрема, що ти їла, що ти пила, де ти була, куди ходила. Для мене це дивно. Хоча, напевно в когось це виходить гарно і хтось таким чином надихає інших людей.

Я бачу, що є і позитивні моменти, але переважно, мені здається, що публічна особистість повинна бути відповідальною. Обирати кожне слово обережно, кожне відчуття. Люди також не хочуть бачити тебе в халаті, з брудним обличчям чи з брудним ротом. В нас і так багато негативу.

Чого Тетяна Пєскова ніколи не опублікує в своїх соціальних мережах?

Оголених фото чи фото у білизні. Такого не буде. По-перше, я не в ідеальному стані, в якому я була в 19 років. Я вважаю, що цікавіше на мене дивитися, якщо я вдягнена. Сварки якоїсь не опублікую, бо я її просто не підтримую, бо вона якось пролітає повз мене. Я не приймаю участь, і її просто не може бути, бо цього не існує в моєму житті. Білизну. Я собі цього не дозволю ніколи.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Подорожчання продуктів у Полтавській області: магазини різко переписали цінники
Политека
2025-07-11T09:31:19Z
АГРОТРЕЙД починає закуповувати зерно у фермерів
AgroPortal
2025-07-11T09:30:55Z
Великі штрафи: ФОП в Україні з 1 серпня отримають нові обмеження щодо РРО
Фокус
2025-07-11T09:28:26Z
Майже на 30%: базові в Україні продукти неочікувано подорожчали на третину
GlavRed
2025-07-11T09:25:19Z
Інфляція сповільнюється, але ціни на їжу ростуть: що каже НБУ
Gazeta UA
2025-07-11T09:22:22Z
УБСА та Посол Китаю інспектували поля гороху перед стартом експорту до КНР
Agravery
2025-07-11T09:07:32Z
Пересядемо на маршрутки та велосипеди: ціни на пальне готуються до зльоту - коли готувати гаманці
Знай
2025-07-11T09:07:06Z
В Україні ростуть експортні ціни на ячмінь: що цьому сприяє
24tv
2025-07-11T09:04:13Z
Нафта дорожчає на тлі потенційних санкцій проти Росії
УкраинФорм
2025-07-11T08:46:34Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
Популярні препарати виявилися небезпечними для літніх людей: вони буквально уповільнюють їхнє тіло
Фокус
2025-07-11T09:37:18Z
У Чернівецькій і Вінницький областях зафіксували спалахи гострих кишкових інфекцій
УкраинФорм
2025-07-11T09:16:53Z
Іржа на соняшнику особливо поширена в регіонах із підвищеною вологістю
AgroPortal
2025-07-11T08:30:09Z
Різко вдарить по здоров’ю: чому не можна читати у транспорті
GlavRed
2025-07-11T08:25:01Z
Яка популярна ягода допоможе захистити мозок
24tv
2025-07-11T08:12:30Z
Як надовго позбутися неприємного запаху в морозилці: корисні методи, перевірені часом
TSN
2025-07-11T08:04:00Z
В Україні вироблятимуть інноваційні ліки проти онкологічних захворювань
УкраинФорм
2025-07-11T08:01:39Z
Німеччина готова закупити Patriot у США для передачі Україні
AIN
2025-07-11T09:37:00Z
Зустріч Лаврова і Рубіо – це фол останньої надії Путіна перед санкціями
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T09:36:44Z
В Росії зробили амбітну заяву про відносини зі Штатами
TSN
2025-07-11T09:34:23Z
Ямайка домагатиметься репарацій за работоргівлю від короля Чарльза III: що відомо
24tv
2025-07-11T09:34:11Z
Все стало на свої місця: стало відомо, чому Бріжит Макрон так поводилася з чоловіком
Фокус
2025-07-11T09:28:28Z
Посол України подарував Ердогану символічний подарунок
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T09:27:16Z
Удар РФ по пологовому будинку в Харкові: Зеленський жорстко відреагував
GlavRed
2025-07-11T09:25:36Z
В Україні засудили інтернет-агітаторку, яка вихваляли рашистів
InternetUA
2025-07-11T09:25:08Z
Сікорський гостро розкритикував заяви одіозного польського євродепутата щодо Аушвіца
Европейская правда
2025-07-11T09:22:29Z
Ворог атакував Одесу дронами: восьмеро постраждалих, пошкоджені будинки й інфраструктура
УкраинФорм
2025-07-11T09:33:43Z
Спека зашкалюватиме: якою буде погода вихідними, 12-13 липня
TSN
2025-07-11T09:33:33Z
Ексгумація останків польських військових на території Львова розпочнеться найближчим часом - Наджос
УкраинФорм
2025-07-11T09:31:06Z
У Львові ліквідували найбільші пошкодження, які спричинила негода
УкраинФорм
2025-07-11T09:28:21Z
В Україну увірвуться небезпечні явища: дата, коли на вулицю краще не виходити
GlavRed
2025-07-11T09:25:31Z
РФ атакувала Одесу безпілотниками: є влучання у будівлю ТЦК
Gazeta UA
2025-07-11T09:22:47Z
Росія вдарила по Пологівському району, загинула жінка
Комсомольская правда
2025-07-11T08:58:29Z
Внаслідок російських обстрілів Донеччини загинуло 7 цивільних, 9 поранені
Комсомольская правда
2025-07-11T08:52:08Z
Росіяни вдарили дронами по будівлі ТЦК та конюшні в Одесі, - соцмережі
Комсомольская правда
2025-07-11T08:49:32Z
На Київщині за чотири місяці дії проєкту «Чисте небо» перехопили майже 650 російських дронів
УкраинФорм
2025-07-11T09:37:41Z
Легалізація проституції та фільми для дорослих: у Нацполіції анонсували зміни в Україні
Фокус
2025-07-11T09:37:05Z
Китаєць покинув Оксфорд заради стабільної зарплати кур'єра
24tv
2025-07-11T09:34:28Z
Велика Британія і Франція патрулюватимуть небо України після миру
Gazeta UA
2025-07-11T09:34:12Z
Покращують майже 10 років: росіяни розпиляють єдиний авіаносець "Адмірал Кузнецов", — росЗМІ
Фокус
2025-07-11T09:31:39Z
Оборудки з одягом для ЗСУ на понад 1 мільярд: до суду пішла справа кума Гринкевича
УкраинФорм
2025-07-11T09:30:38Z
Міноборони планує масштабувати оновлену модель постачання харчів для ЗСУ
УкраинФорм
2025-07-11T09:28:47Z
Вдова Ігоря Поклада вперше розкрила деталі його останніх днів: "Пішов з життя під звук "Шахедів"
TSN
2025-07-11T09:25:33Z
Гегсет наказав прискорити виробництво дронів у США
1News
2025-07-11T09:25:20Z
Ексчоловік Наталки Денисенко показався на публіці після розлучення: акторка відреагувала
TSN
2025-07-11T09:34:56Z
Як створити образ в стилі француженок: зверніть увагу на 6 речей
24tv
2025-07-11T09:24:18Z
Сумку Birkin придбали на аукціоні за рекордні 10,1 мільйона доларів
Комсомольская правда
2025-07-11T09:13:32Z
Зірка фільмів "Астерікс та Обелікс" та "Шеф" загинув при спробі дістати телефон із водостічної труби
Комсомольская правда
2025-07-11T09:04:00Z
Дружина Ігоря Поклада назвала улюблені пісні композитора та розповіла про його нездійснену мрію
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T08:48:46Z
Джастін Бібер несподівано представив новий альбом
УкраинФорм
2025-07-11T08:16:58Z
"В нього немає мізків": Кондратюк жорстко пройшовся по Вєрці Сердючці
Фокус
2025-07-11T08:10:58Z
У Тбілісі відбувся квест для українських дітей: вивчали історію та формували ідентичність
УкраинФорм
2025-07-11T08:07:59Z
Омолоджуючі стрижки для 50-річних жінок на літо: ефект буде вражаючим
24tv
2025-07-11T08:04:45Z
5 причин, чому ваш дім постійно виглядає неохайним: більшість навіть не помічають
24tv
2025-07-11T09:28:54Z
Яблуниця чи Татарів: яке село обрати для відпочинку в Карпатах
24tv
2025-07-11T09:10:50Z
Перша зустріч з колегами: як справити неперевершене враження і уникнути курйозів
Gazeta UA
2025-07-11T09:04:29Z
Що таке "оладки" та яке походження має ця відома страва
24tv
2025-07-11T08:36:35Z
Китайський гороскоп на завтра 12 липня: Кроликам - заздрість, Бикам - дурниці
GlavRed
2025-07-11T08:25:12Z
Найкраща закуска цього літа: кабачковий рулет з вершковим сиром – це сама досконалість
24tv
2025-07-11T07:58:05Z
Одна річ блокує удачу та гроші: її потрібно терміново викинути з дому
24tv
2025-07-11T07:36:42Z
Ви цього не знали: шафа-буфет виникла у Середньовіччі через страх перед отруєнням
24tv
2025-07-11T07:28:51Z
Шматочки філе вийдуть соковитими та ароматними: у якому соусі приготувати курку на сковорідці
Telegraf
2025-07-11T07:01:33Z
У Києві затримали двох чоловіків, які побили і пограбували адвоката
УкраинФорм
2025-07-11T09:31:29Z
Росія вдарила "Шахедами" по Одесі: є приліт біля стайні, загинув кінь
24tv
2025-07-11T09:18:31Z
У Житомирі з вікна четвертого поверху випала маленька дитина
24tv
2025-07-11T09:18:23Z
«Техно їжак» під слідством: БЕБ вилучає нелегальні гаджети Apple
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T09:10:14Z
На Сумщині завершено розслідування щодо хабарництва у Держпродспоживслужбі
Украина Криминальная
2025-07-11T09:07:14Z
Росіяни атакували з дронів Херсон, є поранений і вбитий
УкраинФорм
2025-07-11T09:01:33Z
Незаконний видобуток піску ледь не спричив екологічну катастрофу на Київщині
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T08:48:49Z
У Житомирі загинула 6-річна дитина, випавши з вікна багатоповерхівки
1News
2025-07-11T08:46:29Z
Поліцейські Житомирщини завершили розслідування зухвалих схем «заробітку»
Украина Криминальная
2025-07-11T08:37:21Z
Rimac Nevera R встановив 24 світових рекорди та став найшвидшим електромобілем
Топ Жир
2025-07-11T09:16:46Z
Розкішний Rolls-Royce Cullinan зробили агресивнішим і дорожчим
AutoCentre
2025-07-11T09:13:03Z
Для небагатих країн: Renault представив новий кросовер на базі Duster
ЗаРулем
2025-07-11T08:16:32Z
Volkswagen представив спецверсію ID.3 GTX у ретро-стилі
AutoCentre
2025-07-11T08:10:14Z
Електричний Lamborghini Urus відкладається: бренд робить ставку на гібриди
Топ Жир
2025-07-11T07:48:42Z
Bentley показал новий електромобіль EXP 15 для дуже заможних
Топ Жир
2025-07-11T07:46:41Z
Subaru розкрив дату дебюту нового електрокара на базі Toyota
AutoCentre
2025-07-11T07:10:51Z
Mazda представила CX-5 третього покоління
Gazeta UA
2025-07-11T06:40:08Z
Поліція зупинятиме на кожному перехресті: інсайдер розкрив, які водії найчастіше отримують штрафи
Знай
2025-07-11T06:22:52Z
Чому не варто купувати майбутній iPhone 17 Pro: причини
InternetUA
2025-07-11T09:31:44Z
Флуоресцентний голуб став зіркою мережі: до цього причетний популярний тренд у TikTok
Фокус
2025-07-11T09:31:23Z
Відрізняється серед всіх інших: у Франції зайшли унікальну граветтську статуетку
Фокус
2025-07-11T09:28:27Z
Космічний телескоп Вебб відзначив триріччя знімком Котячої лапи розміром 90 св. років
Фокус
2025-07-11T09:25:43Z
Українські IT-компанії створили організацію для безпечного використання ШІ
Хвиля
2025-07-11T09:22:52Z
Apple оновить iPhone, iPad і Mac: що готує компанія на 2026 рік
InternetUA
2025-07-11T09:16:13Z
В Україні стали доступними інструмент для створення фільмів з ШІ та новий план передплати AI Ultra від Google
Детектор М
2025-07-11T09:10:34Z
Чи вдасться оформити бронювання без оновлення даних: роз’яснення юристів
24tv
2025-07-11T09:10:07Z
Під загрозою навіть програмісти: які професії можуть зникнути до 2045 року через ШІ
24tv
2025-07-11T09:04:20Z
Барселона визначила Рашфорда головною трансферною ціллю
Football.ua
2025-07-11T09:35:40Z
Прихильниця Лукашенка знову вибухнула грубістю в бік суперниці під час матчу
24tv
2025-07-11T09:34:41Z
Ределіча у Києві не буде – він обрав Динамо Загреб
Football.ua
2025-07-11T09:28:37Z
Атлетіко переключився на Давіда Ганцко після провалу з Ромеро
Football.ua
2025-07-11T09:25:36Z
Україна вперше за три роки зіграє в еліті Євробаскету U20: коментар тренера команди
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T09:24:23Z
Плеймейкер збірної України з баскетболу продовжить карʼєру в Австрії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T09:22:13Z
Зінченко занадто дорогий для Мілана
Football.ua
2025-07-11T09:13:51Z
Суспільне, футбол і… пиво
Детектор М
2025-07-11T09:04:02Z
Лочошвілі переходить у Нюрнберг за 1,5 мільйона євро
Football.ua
2025-07-11T09:01:50Z