MY.UAНовини
100 днів Трампа. Як міжнародні медіа та російські пропагандисти писали про дії президента США
100 днів Трампа. Як міжнародні медіа та російські пропагандисти писали про дії президента США

100 днів Трампа. Як міжнародні медіа та російські пропагандисти писали про дії президента США

«Детектор медіа» проаналізував, що та як пишуть міжнародні медіа та російські пропагандисти про перші 100 днів другого президентства Трампа.

30 квітня минуло 100 днів, як Дональд Трамп удруге обійняв посаду Президента Сполучених Штатів Америки. З цього приводу українські та закордонні медіа підготували огляди роботи адміністрації 47 президента США. А фактчекери звели баланс виконаних і невиконаних за цей час передвиборчих обіцянок Дональда Трампа.

Команда Центру досліджень «Детектора медіа» стежила за реакціями росіян на виборчу кампанію, виборами, часом між виборами й інавгурацією. А також за реакціями на дії Дональда Трампа протягом перших ста днів на посаді.

Тепер розповідаємо, як міжнародні медіа та російська пропаганда оцінювали перші сто днів другого терміну Дональда Трампа на посаді президента США.

Для того, щоб дослідити реакції у проросійських пропагандистських телеграм-каналах, Центр досліджень «Детектора медіа» проаналізував масив із 311 повідомлень від початку 28 квітня до 11:00 1 травня 2025 року, що містив комбінацію ключових слів «100 днів», «сто днів» і «Трамп». Дані надала компанія LetsData.

Економіка, мігранти й Україна: оцінки міжнародних медіа

Автор видання The Washington Post Гленн Кесслер аналізує інтерв’ю Трампа, присвячене 100 дням на посаді президента, яке він дав журналу Times. У цьому інтерв’ю було виокремлено принаймні 32 неправдивих або викривлених, на думку автора, твердження, серед них і слова про те, що вторгнення в Україну при Трампі не сталося б, а також про те, що при ньому не відбулася б анексія Криму Росією.

«Це фантазії. Немає жодних доказів того, що вторгнення в Україну в лютому 2022 року не відбулося б [...], якби Трамп був президентом. Насправді перед вторгненням Росії в Україну Трамп назвав російського президента Володимира Путіна “генієм” і “дуже кмітливим”», – коментує ці слова автор статті, маючи на увазі коментарі Трампа 23 лютого 2022 року щодо російського «визнання» окупованих територій сходу України.

Також The Washington Post опублікувало 10 графіків, присвячених першим 100 дням Трампа, з яких видно, що президент США видає значно більше указів, ніж інші президенти, постить у соцмережі The Truth Social більше дописів, ніж у твіттері у 2017 році та встановив історичний рекорд із непопулярності серед американських президентів.

Консервативне видання New York Post у редакційній статті під заголовком «Приголомшливі перші 100 днів Трампа: Злети, падіння та шлях попереду» пише, що Трамп уже встиг спричинити глибокий вплив на американське суспільство:

«Мало хто міг собі уявити, що президент, який повернувся, зуміє так кардинально трансформувати країну за лічені тижні, не лише за допомогою своїх указів, але й змістивши акценти в дебатах, відновивши погляди здорового глузду, сказавши й зробивши те, чого не зробили його попередники».

New York Post хвалить Трампа за виконання своєї передвиборчої обіцянки та закриття південного кордону Сполучених Штатів, називаючи це найбільшим досягненням президента за минулий час. Також, за словами авторів, до плюсів президентства Трампа можна віднести сфери енергетики та культури, зокрема закриття «урядових офісів із різноманіття, справедливості та інклюзії».

Не так однозначно оцінює New York Post економічні досягнення президента США та критикує адміністрацію Трампа за політику щодо України та Росії:

«Не можна звинувачувати Трампа в бажанні припинити кровопролиття в жахливій війні Володимира Путіна проти України. Проте Трамп і/або його радники, схоже, думають, що здача України й умиротворення божевільного Влада допоможе це зробити. Це не так. Трамп і Ко повинні зрозуміти, що Путін, а не Зеленський, є лиходієм. І що умиротворення в кінцевому підсумку обернеться проти них».

З іншого боку Атлантичного океану британське видання The Guardian також ілюструє перші 100 днів Трампа графіками, відмічаючи зокрема падіння ринків, зростання цін на товари, зокрема яйця та збільшення викидів у атмосферу, пов’язане зі зростанням видобутку нафти та виробництва бензину.

У великій і загалом критичній статті, присвяченій темі 100 днів Трампа, автори пишуть, що «президент розпочав свій другий термін у шаленому темпі, скорочуючи уряд, руйнуючи міжнародні альянси, кидаючи виклик верховенству права і віддаючи накази про масові депортації». Розділ статті про руйнування альянсів проілюстровано кадрами суперечки Трампа з Зеленським у Білому Домі. Автори пишуть, що перші 100 днів Трампа стали, ймовірно, найбільшим переворотом в американській зовнішній політиці з 1945 року: «Він ворогував із НАТО і пішов проти України, обклав тарифами союзників США по всьому світу, ігнорував міжнародні інституції та публічно захоплювався диктаторами — від Володимира Путіна до Наїба Букеле з Сальвадору».

Німецьке видання Die Welt звертає увагу перш за все на економічні результати перебування Трампа на посаді президента США. Автори пишуть, що серед усіх американських президентів гірший результат для фондових ринків на початку терміну був лише у Річарда Ніксона. Видання назвало Трампа «найгіршим президентом фондового ринку за 52 роки». Як і інші видання, автори Die Welt зауважують падіння рейтингів Трампа. «Ринки й опитування — дві головні загрози для Трампа», — цитує видання американського журналіста Еріка Кіршбаума. Також критикується міграційна політика президента США та його ставлення до принципів верховенства права:

«Дії Трампа щодо судової системи викликають занепокоєння. Попри чіткі рішення суду, він відмовляється повертати депортованих мігрантів, мотивуючи це тим, що його обов’язки як президента переважують вимоги закону».

«Сіньхуа», державна інформаційна агенція Китаю, який адміністрація Трампа вважає головним конкурентом США, також опублікувала велику статтю, присвячену першим 100 дням очільника Білого Дому. Стаття має стриману назву «Перші 100 днів адміністрації Трампа: основні політичні зміни, юридичні баталії та суперечки».

«Хоча адміністрація заявляла про “нескінченні перемоги”, критики говорили, що деякі кроки Трампа є занадто швидкими й екстремальними, що може негативно вплинути на американську економіку та суспільство. Дехто навіть висловив занепокоєння щодо послаблення системи та конституційної кризи», — йдеться у статті.

Китайське видання очікувано найбільше критикує Трампа за запровадження тарифів і інші дії на міжнародній арені, такі як висловлення територіальних претензій до ряду країн, закриття USAID та інших агентств, які надавали допомогу країнам, що розвиваються. Але також критикується і внутрішня політика президента США, його конфлікти з судовою гілкою влади та «понаднормове» використання президентської влади, яке межує з перевищенням повноважень.

«100 днів рудого Хамурапі» — російський телеграм про Трампа

У пропагандистських прокремлівських телеграм-каналах про перші 100 днів другої каденції Трампа розповідали про розходження обіцянок і реальних досягнень і намагалися перемкнути увагу аудиторії на Росію. Тема торгових воєн, які розпочав Трамп, і нової тарифної політики США була однією з тих, на яких концентрувалися коментатори й автори анонімних телеграм-каналів. Іншою темою в оцінці  здобутків і невдач Трампа для пропагандистів стала російсько-українська війна та проголошення Трампа себе тим лідером, який «завершить усі війни».

Наприклад, анонімний телеграм-канал з аудиторією понад 170 тисяч підписників схарактеризував цей період як «істерику бізнесмена, що дістався до влади»:

«Чесно кажучи... 100 днів правління Трампа виглядають як істерика бізнесмена, який дорвався до влади. Багато слів. Багато різних слів. “Тарифні покарання” й абсолютне самодурство».

Зрадник, екснардеп Олег Царьов у своєму телеграм-каналі з аудиторією майже 370 тис. підписників назвав перші 100 днів Трампа «дуже насиченими та вкрай суперечливими», додавши, що з Трампом «ніколи не сумно». Царьов також зосередив свою увагу навколо ролі США як посередника між Україною та Росією:

«Український конфлікт Трамп, як бачимо, ні за день, ні за три місяці не зупинив. Поки що справа обмежується човниковою дипломатією у виконанні Віткоффа, зворотним Кіссінджером щодо Росії та спробами пограбувати Україну через підписання угоди про ресурси. Поки що робота нової американської адміністрації нагадує динамічне реаліті-шоу: іноді серйозна політика, іноді повний хаос, але завжди видовище».

21 публікація з аналізованого масиву концентрувалася на зовнішніх і формальних сторонах 100 днів президентства Дональда Трампа. Зокрема у проросійських телеграм-каналах описували виступ 47 президента США на мітингу в Мічигані, та його танок після виступу, який став вірусним у соціальних мережах. Утім пропагандисти, навіть коментуючи танок Трампа, не змогли не перемкнути увагу на Росію:

«Судячи з аналітики The Economist, якщо Трамп незабаром зателефонує Путіну та привітає з 9 травня, а заодно й обговорить деталі “угоди”, то всі об@сруться. Причому не тільки в Києві, і аж ніяк не від щастя» — написала прокремлівська пропагандистка, уродженка Одеси Юлія Вітязєва (Лозанова) у своєму телеграм-каналі як коментар до ролика з танцями Дональда Трампа.

Не забули пропагандисти й про «глобалістів», оцінюючи перші 100 днів другої каденції Дональда Трампа та шукаючи «винних» у тому, чому новій адміністрації Білого Дому вдалося досягнути лише окремих результатів. Для цього автори анонімного телеграм-каналу з аудиторією понад 440 тисяч підписників використали у своїх дописах новини Bloomberg та Axios про уповільнення економіки США у I кварталі 2025 року та зниження курсу американського долара.

«Ще один результат торгової війни у перші 100 днів Трампа. Інфляційний тиск наростає — населення незадоволене — рейтинг Трампа падає — легкий і швидкий результат для глобалістів. Торгова війна не буде легкою прогулянкою для Штатів. Попри те, що зараз вона на паузі, наслідки починають проявлятися. А глобалісти не забудуть указати на погіршення будь-яких економічних показників і звинуватити в цьому Трампа» — так пропагандисти намагалися зняти відповідальність із Дональда Трампа за стан американської економіки. Ніби торгові війни, запровадження, а потім відтермінування тарифів проти низки держав світу здійснив не власне Трамп, а «глобалісти».

Читайте також: Трамп кліпнув першим. Як США вибираються з тарифної пастки, яку самі створили

Загалом в аналізованому масиві публікацій різні телеграм-канали 15 разів згадували «глобалістів» у зв’язку з першим рубіконом нинішньої каденції Трампа. Безпосередньо пов’язали перші 100 днів правління Трампа з падінням американської валюти та фондових бірж у 9 публікаціях з аналізованого масиву.

Інший анонімний телеграм-канал також використав цитування західних медіа, цього разу Financial Times, для того, щоб проілюструвати тезу «рубіж у 100 днів президентства пройдено, успіхів жодних»:

«Що “зроблено” за трампівські “великі сто днів”: 1) закінчення війни в Україні за добу. Ха-ха, ні. 2) Приєднаю Гренландію. Ні. 3) Канада буде 51 штатом. Ні. 4) Вишлю всіх мігрантів. Ні. 5) Панамський канал буде нашим. Ні. 6) Скорочення держапарату і перегляд бюджету. Ні, хоч DOGE і намагається. 7) Ірану кабзда. Ні (в Ірану за спиною стоїть Росія). 8) Китай схилиться. Ха-ха, ні.», — так автори каналу з аудиторією у майже 150 тисяч підписників підсумували перші 100 днів другого президентського строку Трампа, не знайшовши жодних «перемог» і здобутків.

Втім, в аналізованих телеграм-каналах існували й інші оцінки цього відрізку роботи нової адміністрації Білого Дому. У таких публікаціях згадувалося підписання «угоди про копалини» між Україною та США, яку пропагандисти описали як «вимушений крок», нібито через необхідність Дональда Трампа показати хоч якісь результати перед власним електоратом.

«Київ за підтримки Лондона активно розіграв карту дедлайну у Трампа й продавив підписання рамкових угод, які юридично і фундаментально нікчемні. Трамп демонструє, що перші 100 днів президентства не минули даремно, і він активно виконує свої передвиборчі зобов’язання. Зеленський, як кажуть джерела, планує заявити, що до закінчення бойових дій Україна не буде афішувати суть договору, а всі, хто вимагатиме публічного показу угоди, вважатимуться “агентами Кремля”» — такі маніпуляції та чутки поширювали відразу кілька телеграм-каналів, репостячи один і той самий допис на свою сукупну аудиторію в понад 200 тисяч підписників.

Насправді Кабінет Міністрів України оприлюднив на сайті уряду текст угоди про надра, яку підписали зі США у Вашингтоні 30 квітня.

Окремі телеграм-канали відверто кепкували з Трампа та переводили розмову про його перший період нинішньої каденції на тему України. Так, у нішевому каналі з аудиторією майже 30 тисяч підписників минулу дату назвали «100 днів рудого Хамурапі».

Цей допис перепублікували так звані російські «воєнкори»-пропагандисти на більшу аудиторію, поширюючи тезу про те, що виступ Трампа у Мічигані на честь 100 днів роботи звучав «у дусі формулювань вавилонського царя». Пропагандисти написали, що не погоджуються з панівною у «кремлеграмі» оцінкою роботи Трампа саме через його стратегію поступового виходу з треку налагодження переговорного процесу між Росією та Україною:

«У нашому інфополі часто зустрічалася теза, що успіхів у Трампа за 100 днів немає, тому, мовляв, йому треба щось зобразити щодо України. Це не так. На Україну в США всім наплювати. Український кейс Трамп використовує для інших цілей, він спокійно зіскочить із переговорів».

Натомість російські міжнародні медіа не присвятили підсумкових матеріалів 100 дням президентства Трампа, лише окремі новини були пов’язані з цим приводом. 30 квітня вийшла стаття з результатами соцопитування, проведеного аналітичним центром «Нова Європа», згідно з результатами якого більшість опитаних українців не довіряє Трампу. Водночас автори публікації на RT написали, що це Київ «гальмує мирний процес, не відмовляючись від територіальних претензій і вступу до НАТО», а президент США відмовився звинувачувати Росію і надавати Києву гарантії безпеки.

Схожі публікації вийшли й на іншому російському пропагандистському міжнародному медіа — Sputnik. Зокрема, «експертні» колонки, ключовою тезою яких є переконати читачів у тому, що перші 100 днів другого президентського терміну Дональда Трампа означають «зсув у бік пошуку сфер співпраці з Росією замість конфронтації». А також републікації цитат з інтерв’ю Трампа ABC News до 100 днів президентства, в яких він повторює, «я вірю в це — він (Путін) готовий припинити бойові дії».

Перші 100 днів другий термін Трампа запам’ятаються невиконаними обіцянками щодо України, погіршенням економічних показників США та турбулентністю у міжнародній політиці. У той час як деякі світові медіа висловлюють занепокоєння довірою Трампа до Путіна, російські пропагандисти подають початок другого президентства Трампа позитивним для Росії, водночас підкреслюючи неспроможність нинішньої адміністрації Білого Дому швидко досягти заявлених цілей.

Підхід частини міжнародних медіа до оцінки перших ста днів другого терміну Дональда Трампа характеризується зосередженням уваги на оцінці перших результатів «швидких рецептів» нової адміністрації, втілених в указах президента. Видання аналізують економічні результати, зокрема падіння фондових ринків, зростання цін на товари та збільшення викидів у атмосферу. Американські та західні видання, такі як The Washington Post, The Guardian і Die Welt, критикують дії Трампа з руйнування міжнародних альянсів, скорочення уряду та конфліктів із судовою гілкою влади. Особливу увагу вони приділяють міграційній політиці президента та його підходу до ситуації в Україні, підкреслюючи, що війна в Україні не зупинилась, як обіцяв Трамп. Міжнародні медіа ілюструють свої оцінки, використовуючи статистичні дані. Зокрема, розповідають про падіння рейтингу Трампа серед американців.

Російські пропагандисти натомість подають емоційніші оцінки. Вони постійно намагаються перемкнути увагу на роль Росії в міжнародних відносинах і називають «глобалістів» винними у невдачах Трампа. Вони підкреслюють відсутність прогресу у розв’язанні «українського конфлікту», але інтерпретують це як результат опору України, а не як недоліки політики Трампа. Особливу увагу російські пропагандисти приділяють угоді про надра між Україною та США, подаючи її як «вимушений крок» Трампа через необхідність показати хоч якісь результати.

Загалом, якщо проаналізовані міжнародні медіа формують свої оцінки на основі фактів і конкретних результатів діяльності Трампа, то російські пропагандисти використовують перші сто днів його президентства як привід для просування вигідних Росії тез щодо послаблення США та виправдання російської агресії проти України.

Ілюстрація до тексту згенерована за допомогою чат-бота Grok

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Показав середній палець. Актор Андрій Ісаєнко розказав про свою образу на Театр Франка
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T12:24:50Z
Den Baurin – "Брате" – 1 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-08-24T10:57:50Z
ТОП Пісень Незалежності від українських зірок!
FM-TV
2025-08-23T21:55:45Z
Pinterest назвав головні тренди осені: що буде в моді, красі та дизайні
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T20:00:17Z
Відомий український співак назвав причину, через яку Вєрка Сердючка не хоче перекладати свої хіти
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T16:06:03Z
Регенеративне землеробство стане головною темою Agritechnica 2025
AgroPortal
2025-08-23T11:30:36Z
10 культових фантастичних фільмів, які оцінили не одразу
ITC
2025-08-23T07:07:11Z
Скільки заробляє на своїй творчості Сергій Жадан
24tv
2025-08-23T07:06:16Z
Мода 90-х повертається: Леся Нікітюк вразила фігурою після пологів в трендових джинсах
24tv
2025-08-23T07:06:08Z
Виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній оцінив рішення про включення «Укрнафти» до ПСО
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T13:06:40Z
Високі ціни на каву стимулюють розвиток альтернатив
AgroPortal
2025-08-24T12:30:15Z
Болгарія йде на історичний рекорд урожаю соняшнику
AgroPortal
2025-08-24T11:30:40Z
МАГАТЕ оприлюднило заяву про пожежу на Курській АЕС
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T09:39:17Z
Як агропідприємства залучають додатковий потік фінансових надходжень
AgroPortal
2025-08-24T08:30:57Z
Спека допоможе утримати дохідність гречки на рівні точки беззбитковості
AgroPortal
2025-08-24T07:30:46Z
Боргову кризу на ринку електроенергії потрібно вирішувати на рівні держави – ексміністр
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T06:48:03Z
Ерік Трамп прогнозує Bitcoin по $175 тисяч: крипторинок за добу зріс на $250 мільярдів
FaceNews
2025-08-24T06:42:40Z
Дві компанії у США об'єднуються у світового гіганта вертикального фермерства
AgroPortal
2025-08-24T06:30:28Z
Зеленський нагородив генсека Ради Європи, єврокомісара і низку європейських лідерів
Европейская правда
2025-08-24T17:45:27Z
Лавров заявив, що Росія визнає Зеленського головою України, але є нюанс
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T17:00:33Z
Мир поздравляет Украину, США блокируют удары по РФ, Норвегия дает деньги на ПВО: все за выходные
Европейская правда
2025-08-24T16:15:04Z
Венс вважає, що росіяни вперше пішли на "значні поступки" США у питанні війни
Европейская правда
2025-08-24T15:51:50Z
Лавров цинічно прокоментував удар по заводу на Закарпатті
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T15:48:44Z
Венс назвав можливі терміни завершення війни в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T15:36:09Z
Венс розповів, на які поступки у переговорному процесі пішла Росія
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T14:54:58Z
Зеленський нагородив американських сенаторів-ініціаторів масштабних санкцій проти РФ
Европейская правда
2025-08-24T14:33:29Z
Свириденко поговорила з Келлогом про гарантії безпеки для України
Европейская правда
2025-08-24T14:10:57Z
Доки військовий лікувався після поранення, невідомі знесли його будинок
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T17:21:56Z
У Середземному морі під час переправи з Лівії до Італії загинули мігранти
Европейская правда
2025-08-24T11:03:26Z
У Єревані російський винищувач врізався у стовп
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T08:15:10Z
Дрони атакували порт Усть-Луга в Ленінградській області: там спалахнула пожежа
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T06:00:47Z
Небезпека на узбережжі: Іспанія закриває пляжі через отруйних «блакитних драконів»
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T05:42:30Z
У Сизрані пролунали десятки вибухів: атаковано місцевий НПЗ
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T04:57:38Z
Атака на Суми, вибухи в Росії: головне за ніч
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T02:48:26Z
Смерть військового у монастирі на Хмельниччині: священник отримав підозру
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T01:36:57Z
На Курщині виникла пожежа на АЕС після атаки дронів
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T23:57:20Z
Зеленський одягнув на День Незалежності особливу вишиванку: скільки вона коштує
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T17:30:16Z
34 роки Незалежності: ціна свободи України
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T17:21:57Z
Україна обміняла окупанта з екзотичною професією
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T16:45:02Z
Притула на руках із новонародженим сином привітав українців із Днем Незалежності
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T15:09:27Z
Канада виділить $500 млн на закупівлю у США зброї для України
Европейская правда
2025-08-24T12:52:21Z
Канада виділить $1 млрд на військову допомогу Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T12:18:49Z
Національний військовий цвинтар купує собі гольф-кари: деталі
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T12:15:37Z
Понад 5 тисяч українців незаконно перетнули кордон з Румунією з початку року
Европейская правда
2025-08-24T12:09:08Z
Британія продовжить навчати українських військових до кінця 2026-го
Европейская правда
2025-08-24T09:45:00Z
Нова технологія з ШІ може врятувати мільйони людей від харчових отруєнь
AgroPortal
2025-08-24T13:00:25Z
Британські науковці вперше здійснили квантову телепортацію у лабораторних умовах
InternetUA
2025-08-23T06:55:47Z
Огірок чи кабачок: який овоч корисніший для здоров'я
24tv
2025-08-23T05:21:46Z
Поповнюйте свої аптечки: українцям безплатно роздадуть ліки
Знай
2025-08-23T05:21:39Z
Як полегшити біль без ліків: несподіване відкриття вчених
TSN
2025-08-23T04:48:50Z
"Вампіри та монстри" залітають в дома українців. Що робити при зустрічі з цією твариною
Telegraf
2025-08-23T04:39:15Z
Гарячі спеції в косметиці: осінній тренд на імбир, корицю і гарбуз
Gazeta UA
2025-08-23T01:21:58Z
На яких простирадлах найкорисніше спати: ідеальний варіант для шкіри, волосся і міцного сну
GlavRed
2025-08-23T00:27:16Z
4 українські серіали про медицину, які варто подивитися фанам "Жіночого лікаря"
24tv
2025-08-22T21:33:00Z
На Полтавщині власник покинув просто неба рідкісний спорткар
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T15:12:52Z
Jeep представив онлайн-конфігуратор та повний перелік комплектацій для моделі Cherokee
Топ Жир
2025-08-23T01:06:45Z
GM наказує дилерам призупинити продаж моделей ZR1 та Z06 до з’ясування причин несправностей
Топ Жир
2025-08-23T00:21:43Z
Nissan нарешті позбувся цієї жахливої мультимедійної системи
Топ Жир
2025-08-22T23:36:36Z
Цей рестомод Alfa Romeo сміється з можливостей Giulia Quadrifoglio Verde
Топ Жир
2025-08-22T22:50:12Z
Пункт призначення по-українськи: у Рівному помітили ризикового водія
Telegraf
2025-08-22T22:36:47Z
Volkswagen перетворила Golf R на справжнього монстра доріг
Топ Жир
2025-08-22T22:06:47Z
Subaru вже використовує твердотільні акумулятори, але не для того, що ви уявляєте
Топ Жир
2025-08-22T21:21:51Z
Lexus представив нову доступнішу гібридну модель з можливістю підзарядки
Топ Жир
2025-08-22T20:36:36Z
У Норвегії створили плавучу теплицю
AgroPortal
2025-08-24T10:30:23Z
Google присвятив дудл Дню Незалежності України
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T10:27:40Z
Ціни на iPhone впадуть: експерт назвав причину
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T20:51:46Z
Інтроверт чи екстраверт? Науковці назвали новий тип особистості
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T17:42:04Z
Samsung представила 115-дюймовий телевізор з новітньою технологією Micro RGB
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T17:21:45Z
Новий робот може змінити індустрію збору ягід
AgroPortal
2025-08-23T13:00:53Z
У харків'ян насправді є корона, у мережі завірусилося смішне відео
Telegraf
2025-08-23T07:33:07Z
Defence Express пояснили, чому FP-5 «Фламінго» і Ту-141 «Стриж» – це зовсім різні апарати
InternetUA
2025-08-23T07:09:37Z
На острові в Абу-Дабі археологи виявили 1400-річний християнський хрест
УкраинФорм
2025-08-23T07:03:52Z
Українські військові звільнили Новомихайлівку на Донеччині
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T16:00:41Z
Звільнений із полону ексмер Херсона вразив зовнішнім виглядом
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T14:42:18Z
Із російського полону повернувся журналіст Дмитро Хилюк
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T14:09:29Z
Україна на День Незалежності провела новий обмін полоненими: кого вдалося звільнити
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T13:57:38Z
На Донеччині ЗСУ контратакували та зачистили від ворога три села
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T13:54:23Z
Синоптикиня розповіла, якою буде погода останнього тижня літа
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T13:03:48Z
«Набити б тебе ганчіркою». Мати смішно насварила полоненого окупанта
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T12:30:30Z
ГУР: у Росії уражено Сизранський нафтопереробний завод
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T12:09:18Z
Бої за Добропілля: росіяни змінюють тактику, ЗСУ зірвали політичну складову наступу ворога
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T11:30:14Z
У боротьбі за квиток: мем та прості поради, як купити місце в потязі в Україні
Telegraf
2025-08-23T06:39:10Z
Цікава задача на уважність: потрібно відшукати одну незвичну лілію серед 15 квіток
Фокус
2025-08-23T06:30:06Z
Як легко замаринувати томати: базовий рецепт маринаду
Telegraf
2025-08-23T06:18:39Z
Найкращі місця в Європі для осінньої подорожі: рейтинг Lonely Planet
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T05:42:04Z
Найкраще, що можна зробити з баклажанами: готуємо баба-гануш з Ярославським
24tv
2025-08-23T05:39:58Z
Скільки грошей вимагають пред'явити при в'їзді до Польщі: нові роз'яснення для українців
Комсомольская правда
2025-08-23T05:03:32Z
Де три відмінності між дівчатами з валізами: тільки найуважніший розгадає загадку
GlavRed
2025-08-23T04:27:46Z
"Шарлотка", яку всі пектимуть восени: рецепт від Ектора
Telegraf
2025-08-23T03:18:08Z
Італія поза путівниками: 3 неймовірно красиві локації, заховані від натовпів туристів
24tv
2025-08-23T02:18:57Z
Пішов з життя перший олімпійський чемпіон в історії Ірану
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T14:03:33Z
Лузан підкорилося історичне досягнення на чемпіонаті світу з веслування
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T09:09:02Z
Донька віцепрезидента ФБУ з розвитку дитячого баскетболу стала чемпіонкою Європи в складі збірної Іспанії
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T08:54:12Z
Якушенко став чемпіоном світу U-20 з греко-римської боротьби
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T08:12:56Z
Вперше за 10 років Україна здобула медаль командної першості чемпіонату світу з художньої гімнастики
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T08:00:18Z
Лузан здобула золото чемпіонату світу з веслування
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T13:57:02Z
«Змусили роздягнутися перед чоловіком-лікарем». Спортсменка поскаржилася на огляд перед стартом
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T12:57:30Z
«Реал» цікавиться 18-річним українським форвардом: що відомо
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T12:30:26Z
Українки завершили чемпіонат світу з боротьби U20 з трьома нагородами
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T08:18:15Z