/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F07f3ead2b8b106d4a54c994d49b0076f.jpg)
США заявили про успішне випробування морської гіперзвукової ракети
Новий метод передбачає викид ракети з платформи корабля перед запалюванням, що дозволяє активувати її на безпечній відстані.
Військово-морські сили США успішно випробували морську систему запуску гіперзвукових ракет на космодромі Канаверал у штаті Флорида. Про це на своєму сайті Пентагон.
Міноборони США стверджує, що випробування стали першим запуском ракети з можливістю швидкого удару, що використовує технологію холодного запуску.
Технологія передбачає викид ракети з платформи корабля перед запалюванням, що дозволяє активувати її на безпечній відстані. Її планують застосовувати в гіперзвукових ракетах морського базування ВМС США.
“Швидкість, дальність і живучість гіперзвукових озброєнь є ключовими для інтегрованого стримування Америки”, – заявив міністр Військово-морських сил США Джон Фелан.
Нагадаємо, торік США провели успішні випробування гіперзвукової крилатої ракети AGM-183 ARRW повітряного базування в Тихому океані.