MY.UAНовини
“Бавовна” у Криму, зміни біля Покровська та угода про надра: події фронту на тижні
“Бавовна” у Криму, зміни біля Покровська та угода про надра: події фронту на тижні

“Бавовна” у Криму, зміни біля Покровська та угода про надра: події фронту на тижні

Наразі українські військові стримують близько 60 тисяч окупантів на Покровському напрямку. Там ситуація найгарячіша, активність вийшла на рекордні показники.

До того ж, у Криму останніми днями сильно “штормить” – там безпілотники атакують аеродроми, що є важливою частиною демілітаризації півострову.

Про останні події у Криму та вплив “бавовни” на здатність РФ атакувати Україну балістикою Факти ICTV розпитали в авіаційного експерта Костянтина Криволапа, а щодо впливу угоди про надра на відносини із США у контексті війни та заяви спецпредставника Дональда Трампа Кіт Келлог про перемовини у Лондоні –  у політолога Володимира Фесенко.

Зараз дивляться
  • Ситуація на Курщині, Херсонщині та інших напрямках
  • Угода про надра між Україною та США
  • Переговори у Лондоні, режим тиші та сигнали Кремлю
  • РФ вивела у Чорне море Калібри
  • “Бавовнило” у Криму

Ситуація на Курщині, Херсонщині та інших напрямках

Українські військові продовжують утримувати плацдарм на території Курської області РФ, повідомив в ефірі телеканалу FREEДОМ військовий експерт . На прикордонні тривають активні бойові дії. Зокрема не лише у Курській, а частково – у Брянській і Бєлгородській областях.

Заяви РФ про нібито створення “смуги безпеки” у прикордонних районах Сумської області він назвав брехнею. До того ж, Росія чинить спроби зайти на територію Сумщини, щоб заблокувати український плацдарм. Проте, каже експерт, специфіка рельєфу та умов місцевості така, що вести наступальні дії там складно.

На Херсонщині росіяни намагаються висадитися на острів Бугаз біля Кізомису в Херсонській області. Як зауважує речник Сил оборони Півдня України , такі спроби ворога пов’язані з прагненям захопити певний плацдарм і з півдня здійснити форсування річки Дніпро.

І те, що на суші Криму ворог мав суттєві втрати, впливає на ситуацію на Півдні у позитивному для української сторони ключі.

На Покровському напрямку армія РФ переходить у формат “піхотної війни” та все менше застосовує бронетехніку.

– Найбільш активним зараз є Покровський напрямок і активність на ньому просто вийшла знову ж таки на рекордні показники. Вона порівнянна з найактивнішими днями тієї кампанії, яку росіяни безуспішно намагалися провести в січні-лютому цього року.

Можливо, трохи змінилася тактика, може, трохи змінилися масштаби в деяких моментах, тому що вони все частіше наступають на мотоциклах, все частіше використовують малі піхотні групи, але інтенсивність дуже висока, — прессекретар ОСУВ Хортиця Віктор Трегубов.

До того ж, ворог намагаються обійти Покровськ та перерізати дорогу, що веде в Костянтинівку. Наразі українські військові стримують близько 60 тисяч окупантів на Покровському напрямку, зауважив генерал армії України, керівник Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.)

Не менш активними також є Лиманський, Новопавлівський та Торецький напрямки.

Угода про надра між Україною та США

Вночі проти 1 травня Україна та США підписали угоду щодо корисних копалин.

Президент коментуючи підписання документу, заявив, що це добре не лише для США, а й для України, “тому що американська присутність на місці розкопок допоможе захистити країну і запобігти втручанню зловмисників у районі, де будуть проводитися роботи”.

Як зауважив політолог Володимир Фесенко, головний ефект від цієї угоди пов’язаний саме з контекстом війни. По-перше, це міняє ставлення Трампа і його адміністрації до України.

– Будемо відверті, Трампу Україна була не цікава. Більше того, як свідчить багато джерел, людей, які працювали з Трампом і працюють, по відношенню до України у нього скоріше були такі негативні коннотації, негативні емоції з різних причин, – каже він.

За словами експерта, інтерес Трампа простежувався лише у тому, аби завершити війну, однак потім з’явився ризик, що США вийдуть з переговорного процесу. І далі додалася ця ресурсна угода, як другий інтерес Трампа.

– Не дивлячись, що спочатку Трамп сформував мету угоди, як інструмент повернення американських грошей, наданих Україні за президенства Джо Байден, ми відстояли власні інтереси і у документі не значиться борг за надану Штатами протягом трьох років повномасштабної війни допомогу, – зауважив він.

Загалом ця угода оживила американо-українські відносини та дала певні позитивні моменти.

– Це формує інтерес Трампа до нашої країни, плюс ми бачимо сам факт підписання цієї угоди поміняло ставлення до Зеленського і до України з негативного на позитивне. І тут вже добре, – каже Володимир Фесенко.

Ще один важливий ефект від угоди про надра пов’язаний саме з контекстом війни, оскільки, як зауважує політолог, по факту вона працюватиме, коли закінчиться війна. І тут з’являється потужна цікавість Трампа до того, аби в Україні якнайшвидше настав мир.

– Угода працюватиме у тому випадку, якщо війна закінчиться. Якщо буде війна, угода не буде функціонувати. Просто по факту війни не буде інвестицій і невідомо, що далі буде. Ця угода формує у Трампа інтерес завершити цю війну. Не кинути все, якщо не виходить, а все ж таки докласти більше зусиль і завершити цю війну. Примусити Путіна завершити цю війну, – наголошує експерт.

Однак, чи спрацює цей інтерес або ні, звісно, ніхто сказати не може, однак перспективи насправді позитивні у цьому контексті.

Також, наголошує Володимир Фесенко, на перспективу тут є додаткові позитивні моменти, пов’язані з тим, що після завершення війни ця угода може сприяти залученню прямих інвестицій з боку США.

– Тому що для розробки природних копалин, особливо рідкоземельних металів, потрібні додаткові інвестиції. І тут так чи інакше, але потрібні будуть ці інвестиції з боку США. А гроші вже потім будуть як прибуток, який буде розподілятися в рамках фонду, – додав він.

Ще один позитивний аспект угоди у тому, що вона відкриває можливість для України отримувати американську зброю.

– Варто звернути увагу на той факт, що у день підписання цієї угоди і думаю, що це не випадковість, з’явилася інформація, що буде контракт на зброю і воєнно-технічні послуги з боку США на $50 млн. І сьогодні з’явилася інформація, що буде контракт по F-16 на $300 млн, – говорить він.

Фото: Юлія Свириденко

За словами Володимира Фесенко, це вже вказує на відновлення військово-технічної співпраці між Україною і США.

Щодо безпекови для України, то тут немає жодних гарантій, що ця угода дасть такий ефект. У цьому контексті є приклади, як позитивні, так і не зовсім обнадійливі.

– Сам по собі факт наявності активів американських не гарантує безпеку. Ми це побачили по Афганістану. У нас, до речі, не скажу, що були великі американські активи на нашій території, але були. Тим не менш, це не вплинуло на росіян.

Однак є й інший показовий позитивний приклад з металургійним заводом АрселорМіттал у  Кривому Розі, який росіяни, не дивлячись на постійні атаки міста майже не чіпають, зокрема не б’ють по головному об’єкту.  Це, мабуть, не випадково. АрселорМіттал хоч і належить Індії, а не США, але тим не менш, – додає Володимир Фесенко.

Проте є певні і ризики, які можуть виникнути під час підписання технічної угоди. Тоді є небезпека, що можуть з’явиться економічні протиріччя. І тут буде головне знайти баланс між нашими та американськими інтересами.

Чи будуть росіяни чіпати американські активи, чи будуть воювати проти України? – є відкритими питаннями. Тут все належить від того, які будуть відносини між США і Росією, наскільки будуть великі ризики для РФ. Однак є думка, що все ж таки великі економічні інтереси з боку США до України, стриматимуть Росію від нової війни проти нас.

Тобто це не пряма гарантія безпеки, це не обіцянка воювати за нас, це не 5 стаття НАТО, але тим не менше є економічним інтересом стримування Росії.

Переговори у Лондоні, режим тиші та сигнали Кремлю

Хоч переговори між предстаниками України, Великої Британії, Франції, Німеччини та США не є подією цього тижня, однак декілька днів тому спеціальний представник президента США Кіт Келлог зробив досить цікаву заяву. Він зауважив, що під час зустрічі, яка пройшла 23 квітня українська та американська сторони обговорили список умов, який містить 22 “дуже конкретні” дії. Проте він не розкрив, про що саме йдеться.

– А що це за 22 пункти? Це вже цікаво, однак цього ніхто не знає. Тут ми можемо лише припускати, про що може йтися. Можливо, мається на увазі спільно і американський план, і відповідь України на нього. Скоріш за все, ці пункти – це зауваження Україна і наших європейських партнерів, зокрема щодо Криму. Що ми, по-перше, не можемо визнати півострів російським і, по-друге, критично ставимося до того, щоб США визнали Крим за Росією, – додав Володимир Фесенко.

Ще одним зауваженням, прописаним у цих 22 пунктах може бути, на думку Володимира Фесенка, перспектива членства України в НАТО.

– Тому, я думаю, що, скоріше за все, Келлог мав на увазі, що знайшли певне порозуміння стосовно цих двох пунктів, або можливості віднайти компроміс з зазначених питань у майбутньому. Я не думаю, що йшла мова про повну згоду, що узгоджений якийсь документ з цих двох пунктів, однак було певне позитивне просування, – додав він.

На порядку денному наразі тема припинення вогню і ось тут угода про надра між нашої країною та США є сигналом Москві щодо важливості довготривалого та повного припинення вогню в Україні. Як зауважує Володимир Фесенко, це меседж – або РФ погоджуєтесь на режим тиші, або Америка буде відновляти постачання зброї і військових послуг для України.

І підписання угоди про надра між Україною та США, і інформація з боку Келлога щодо 22 пунктів, і проти РФ відбувається на тлі пропозиції кремлівського диктатора Володимира Путіна запровадити режим тиші на три дні поки у Москві проходитиме парад до 9 травня.

На таку заяву президента РФ українська сторона дала чітко зрозуміти, що Україна згодна на перемир’я з будь-якого дня, хоч і з 7 травня, але на 30 днів.

– Ми просто або перебуваємо в стані війни, або Путін демонструє свою готовність до припинення вогню, до першої частини закінчення війни. Ми готові починати з 1-го, з 3-го, з 5-го. Якщо йому потрібне 7 травня – нам все одно. Із 7-го – на 30 днів, – зазначив президент України

І в цьому питанні Україну підтримують США. Проблема лише у Росії, зауважує Володимир Фесенко. І наразі фактично у переговорному процесі виникла кризова ситуація, оскільки сама Росія знов почала висувати вимоги. Навіть російські ЗМІ пишуть про ефект зависання та складні вимоги з боку РФ.

– Для РФ головне – це пропагандистський політичний ефект від 9 травня, тому Путін і запропонував це перемир’я. Переговори зараз не входять в плани Путіна до 9 травня, тому що вони можуть суперечити всьому пафосу цього Дня перемоги, 80-річчя.

Тож, якщо для Путіна буде актуально зберегти перспективу переговорів з Трампом, я думаю, що росіяни можуть повернутися до переговорного процесу після 9 травня, – зауважує політолог.

А далі питання формату, де і як це відбудеться. Скоріше за все, судячи з заяв Держдепу США, може йтися про прямі переговори. І заяви американського відомства, що вони не будуть посередниками зовсім не означають, що США виходять з переговорів.

США мають все рівно ініціювати переговори, можуть бути медіаторами переговорів, тому що без реального посередника провести переговори між Україною і Росією неможливо, зауважує Володимир Фесенко.

РФ вивела у Чорне море Калібри

Уранці 2 травня Третина з них якраз носії крилатих ракет Калібр. Як зауважує авіаційний експерт Костянтин Криволап, такі діє РФ містять демонстративний характер та є певним фактором тиску.

–  Ну, зараз, на жаль, дуже напружений час і пов’язаний він, у першу чергу, з політичними питаннями – з порадом у Москві до 9 травня, заявами щодо запровадження режиму тиші. РФ хоче триденне припинення вогню, а Україна 30-денне, – наголошує експерт.

Тож, на його думку, у цей час РФ почне демонстративно пересувати Калібри, але це не означає, що вона їх запускатиме. Однак загроза все ж таки є, але вона не є такою руйнівною, як, наприклад, від Іскандерів.

–  Зараз ризик є кожну годину, тому що основна загроза – це не Калібри. Їх вони запускатимуть в себе, так, щоб вони до ранку підходили до нас, вони літають зі швидкістю 700-800 км на годину. Цю загрозу ми можемо розуміти і розраховувати час, коли ці ракети будуть тут. А ось від пуску до удару Іскандерами лічені хвилини, – додав експерт.

Тож повітряну тривогу не варто зневажати, особливо наступні декілька днів. Потрібно враховувати той факт, що РФ посилила психологічний тиск на цивільних, показово атакуючи цивільні об’єкти.

– Тому, якщо повітряна тривога, то тут не треба її зневажати, оскільки, якщо раніше була хоч більш-менш якась видимість того, що РФ збирається бити по військовим цілям, по об’єктам інфраструктури, то зараз вони конкретно тероризують цивільне населення, – наголосив Костянтин Криволап.

Таким чином, наразі перед Парадом до 9 травня у Кремлі спостерігається історичний стан, тож потрібно бути обачними та реагувати на повітряну тривогу.

“Бавовнило” у Криму

Останні два дні у Криму “бавовнить”. Місцеві мешканці у Telegram-пабліках пишуть, що такого нальоту не було давно. 2 травня, за неофіційною інформацією, ціллю дронів були аеродроми Кача та Бельбек біля Севастополя, аеродром та військова частина у Гвардійському, аеродром Саки в Новофедорівці.

У ніч на 3 травня основний удар безпілотників був спрямований саме на порт Новоросійськ. Як зауважив президент , за добу у результаті успішної операції на території Криму було знищено ще один, другий російський літак.

Як зауважив речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук в ефірі , Україна почала новий етап реалізації стратегії з витіснення Чорноморської флотилії Росії.

Зі свого боку керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України Андрій Коваленко наголосив, що демілітаризація Криму є важливою складовою безпеки у Чорному морі.

– Для Росії, як і за СРСР, Крим – це військова база. І це пряма загроза для судноплавства. Також із тимчасово окупованого півострова здійснюються удари по українських містах. Вибухи у Криму на воєнних об’єктах є виключно складовою безпеки, – наголосив Андрій Коваленко.

Днями речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі марафону також наголошував, що Росія використовує Крим, як майданчик для запуску балістики по Україні.

– У такий спосіб вони намагаються скоротити відстань, політний час, щоб зменшити час реакції за рахунок того, що дистанція невелика. Балістику і ТРК вони переміщують і переховують по Криму, і відслідкувати їхнє розміщення й місця запусків доволі складно, бо це мобільна платформа. І на жаль, поки ця територія не буде звільнена, то вона для цього і буде використовуватися, – додав він.

Зі свого боку авіаційний експерт Костянтин Криволап каже, що ударами останніх днів ми розчищали шлях для наших безпілотників і для наших крилатих ракет. Звісно, обстріли балістикою не припиняться, але подібні операції Сил оборони вже є суттєвим результатом.

Таким чином, цього тижня відбулись важливі події, які можуть вплинути на завершення війни в Україні, зокрема, це стосується угоди про надра. Наразі цей момент є додатковим стимулом, мотивом для Трампа все ж таки докласти більших зусиль для встановлення миру в Україні, оскільки домовленості запрацюють на повну лише після встановлення миру.

На тлі заяв Путіна щодо запровадження режиму тиші до 9 травня РФ показово виводить у Чорне море Калібри. У такий спосіб країна-агресор чинить психологічний тиск на українців та намагається примусити погодитися на її умови щодо триденного припинення вогню.

Теги за темою
Крым
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Путин получил «подарок судьбы» и теперь хочет полностью уничтожить Украину
Comments UA
2025-04-23T08:39:37Z
"Одноразовые исполнители": как Москва дистанционно управляет поджогом и дестабилизацией Запада
TSN
2025-05-04T17:19:27Z
Трамп заявил о "хороших" дискуссиях по Украине и РФ
Gazeta UA
2025-05-05T04:03:58Z
Итоги 04.05: Новый Patriot и детали сбития Су-30
Корреспондент
2025-05-05T04:00:14Z
Дональд Трамп вызвал бурю ярости у американских епископов из-за одного изображения
Comments UA
2025-05-04T11:33:23Z
Путин ответил на предложение Зеленского не бить по гражданским объектам и вспомнил удар по Сумам
Comments UA
2025-04-21T17:31:01Z
​"В верхней части списка": Притула прокомментировал покушение на Стерненко
Апостроф
2025-05-01T19:34:04Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
София Ротару продала элитную недвижимость в Москве: насколько продешевила певица
Знай
2025-05-04T04:51:29Z
Не верьте глазам: магия фокусов возвращается, а с ней и "Иллюзия обмана 3"
Знай
2025-05-05T03:51:08Z
Юлия Санина показала редкое фото с мамой и где они развлекаются: "Жуткое место"
TSN
2025-05-04T18:48:44Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
Вячеслав Соломка после публичной ссоры с Камалией раскрыл правду об их отношениях
TSN
2025-04-26T20:46:39Z
"Я получила уже миллион угроз": "холостяк" Терен объявил войну блоггерке Алхим из-за русских песен и языка
Апостроф
2025-05-04T17:18:34Z
Больше не дом: одна из стран ЕС оставит украинцев без помощи на жилье и денег
Знай
2025-04-24T19:12:14Z
Молодая девушка постоянно жаловалась на усталость: через семь месяцев она умерла
Comments UA
2025-04-23T14:54:38Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
Что нужно знать о 5 мая: как можно исцелиться
Comments UA
2025-05-05T03:36:13Z
Пенсионерам выплатят бонусы от государства: какие деньги предусмотрены в 2025 году
Знай
2025-05-05T03:30:43Z
Опоздание не простят: украинцам дали три месяца, иначе пенсии не ждите
Знай
2025-04-21T04:30:57Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Дроны прошли российскую ПВО: попадание в завод по производству "Шахедов"
Новости Украины
2025-04-24T07:45:11Z
Минсоцполитики назвало самую большую пенсию в Украине
Корреспондент
2025-04-22T14:27:08Z
"Добрый вечер, мы из ПриватБанка": украинцев заставляют добровольно перечислять деньги в россию - новая мошенническая схема
Знай
2025-04-27T12:12:52Z
Ціна на газ з 1 травня 2025: чого очікувати споживачам
AgroNews
2025-04-21T07:13:32Z
Будьте готовы вернуть "лишнее": Пенсионный фонд может потребовать деньги
Знай
2025-04-22T09:30:00Z
Лакомство для состоятельных: какие цены на клубнику в Украине и будет ли дешевле
Знай
2025-05-05T02:51:58Z
Цена на Brent упала ниже 60 долларов за баррель
Корреспондент
2025-05-05T00:57:18Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
В 2025 году не будут повышать цены на газ
Gazeta UA
2025-04-23T11:21:19Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
Россиянину, который изнасиловал жительницу Киевской области, и сообщнику дали по 12 лет
Лига
2025-04-21T08:03:33Z
Удар по Киеву 24 апреля: количество жертв возросло
UAToday
2025-04-24T06:46:13Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
В Подольском районе Киева произошла стрельба: полиция установила причастных – фото
Лига
2025-04-24T13:31:15Z
Половину Украины охватила воздушная тревога: находитесь в укрытиях
TSN
2025-05-04T23:48:38Z
Полиция Бразилии предотвратила теракт на рекордном концерте Леди Гага
Комсомольская правда
2025-05-04T22:58:59Z
В Индии боевики убили около двадцати человек
Корреспондент
2025-04-23T08:13:28Z
В Германии взорвался аккумулятор электросамоката, пять человек получили ранения
Известия Киев
2025-04-22T09:28:14Z
Лесной пожар возле Изюма распространяется
Корреспондент
2025-05-04T22:49:11Z
Когда лучше пить магний — утром или вечером
TSN
2025-04-21T04:25:33Z
Уменьшает холестерин, улучшает сон и лечит кишечник: невероятные свойства обычного хумуса
Знай
2025-04-24T07:51:58Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Что произойдет с организмом, если есть только яблоки
Gazeta UA
2025-05-04T18:51:48Z
Ночные перекусы, которые утоляют голод: девять самых полезных
Gazeta UA
2025-05-04T17:54:25Z
Когда дозы не имеют значения: мужчина сделал 217 прививок и не только выжил
Знай
2025-05-04T17:51:20Z
Утром или вечером: когда лучше принимать душ
Gazeta UA
2025-05-04T17:36:59Z
Почему не стоит увлекаться шашлыками: объяснение
Gazeta UA
2025-05-04T16:06:55Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Пасхальный гороскоп: какая вы паска по знаку зодиака
Comments UA
2025-04-21T05:51:26Z
Обязательно пересадите в новый горшок: какие комнатные растения любят весеннее "обновление"
Апостроф
2025-04-21T15:06:19Z
Козерогам пора отдохнуть, а Водолеям не стоит создавать себе проблемы: гороскоп по картам Таро на 5 мая 2025 года
TSN
2025-05-04T23:19:31Z
Как семейный статус влияет на качество сна: новые исследования ученых
Gazeta UA
2025-05-04T19:03:02Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Редиска, которая не потеряет хруст: как правильно хранить популярный овощ
Знай
2025-04-27T13:51:25Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
В Николаеве СБУ задержала российского информатора
Корреспондент
2025-04-22T13:06:50Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
Враг массированно атаковал Харьков ракетами
Хвиля
2025-04-24T03:57:06Z
Поцелованные судьбой: астролог назвала два знака, которым не будет равных
Gazeta UA
2025-05-05T03:09:25Z
РФ атаковала Украину новой порцией "Шахедов": куда они летят
TSN
2025-05-04T22:24:05Z
Россияне атаковали жилую застройку в густозаселенном районе Одессы, детали
Фокус
2025-04-21T23:27:56Z
Россияне атаковали поселок под Купянском, загорелся дом
Корреспондент
2025-04-21T07:06:54Z
РФ обстреляла КАБами регионы Украины сразу после "Пасхального перемирия"
Корреспондент
2025-04-21T05:42:14Z
В Кривом Роге задержали известного украинского боксера: подробности
Telegraf
2025-04-26T15:27:45Z
Гордость его задета: тренер Дюбуа объясняет предложение Усика о схватке
Корреспондент
2025-05-04T22:18:47Z
Джошуа готов к бою с Фьюри
Gazeta UA
2025-05-04T22:12:34Z
Деревянченко оценил свои шансы в бою с Канело, если такой состоится
Корреспондент
2025-05-04T21:06:35Z
Ювентус та Болонья не визначили сильнішого в очній битві за Лігу чемпіонів
Football.ua
2025-05-04T20:46:23Z
В матче с Полесьем Александрия была удачливее
Корреспондент
2025-05-04T19:28:16Z
Челсі переграв чемпіонський Ліверпуль
Football.ua
2025-05-04T17:31:59Z
Красюк: Если идти по проторенной - неожиданностей можно избежать
Корреспондент
2025-05-04T17:15:23Z
"Зассали": в России обиделись на норвежцев
Telegraf
2025-05-04T16:18:26Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Как и когда правильно промывать двигатель: советы от экспертов
Gazeta UA
2025-05-05T00:00:25Z
Почему водители кладут лавровый лист в машину: неожиданные лайфхаки, которые действительно работают
Знай
2025-05-04T20:51:31Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
Леклер пропустит спринт Гран-при Майами из-за повреждения болида
Корреспондент
2025-05-03T19:48:55Z
Формула 1: 18-летний пилот Мерседес побил рекорд Феттеля
Корреспондент
2025-05-03T14:15:57Z
Монстр на 700 "лошадок": в Украину приехал уникальный пикап Ford за 4,6 млн грн
Знай
2025-05-03T11:51:49Z
Говорить "лобовое стекло" - ошибка. Как правильно на украинском
Gazeta UA
2025-05-03T11:10:30Z
Никогда не отвечайте на эти три вопроса полицейского, иначе могут быть проблемы
Comments UA
2025-05-03T10:42:58Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Сегодня Skype прекращает работу навсегда
Корреспондент
2025-05-05T03:27:38Z
Не застрахован от ошибок: ИИ может быть самоуверенным и предвзятым, как и люди, — исследование
Фокус
2025-05-05T01:36:48Z
Важно знать: как проверить, есть ли налоговый долг
ZN UA
2025-05-05T00:13:05Z
Инсайдер: Naughty Dog отменила секретную однопользовательскую игру для PlayStation 5 — она готовилась больше года
GameMag
2025-05-04T23:03:48Z
Ученые установили обстоятельства смерти жителей Помпей
Gazeta UA
2025-05-04T22:39:35Z
Тренировки с Рю и схватки с монстрами в горящей деревне: Геймплей NINJA GAIDEN: Ragebound от разработчиков Blasphemous
GameMag
2025-05-04T22:34:41Z
Украинка насмешила сеть кулинарным шедевром из теста: вышли совсем не птицы
Telegraf
2025-05-04T22:30:42Z
Не успел постирать: свитер из "секонда" стал для парня настоящим кошмаром
Знай
2025-05-04T19:51:11Z