MY.UAНовини
“Бавовна” у Криму, зміни біля Покровська та угода про надра: події фронту на тижні
“Бавовна” у Криму, зміни біля Покровська та угода про надра: події фронту на тижні

“Бавовна” у Криму, зміни біля Покровська та угода про надра: події фронту на тижні

Наразі українські військові стримують близько 60 тисяч окупантів на Покровському напрямку. Там ситуація найгарячіша, активність вийшла на рекордні показники.

До того ж, у Криму останніми днями сильно “штормить” – там безпілотники атакують аеродроми, що є важливою частиною демілітаризації півострову.

Про останні події у Криму та вплив “бавовни” на здатність РФ атакувати Україну балістикою Факти ICTV розпитали в авіаційного експерта Костянтина Криволапа, а щодо впливу угоди про надра на відносини із США у контексті війни та заяви спецпредставника Дональда Трампа Кіт Келлог про перемовини у Лондоні –  у політолога Володимира Фесенко.

Зараз дивляться
  • Ситуація на Курщині, Херсонщині та інших напрямках
  • Угода про надра між Україною та США
  • Переговори у Лондоні, режим тиші та сигнали Кремлю
  • РФ вивела у Чорне море Калібри
  • “Бавовнило” у Криму

Ситуація на Курщині, Херсонщині та інших напрямках

Українські військові продовжують утримувати плацдарм на території Курської області РФ, повідомив в ефірі телеканалу FREEДОМ військовий експерт . На прикордонні тривають активні бойові дії. Зокрема не лише у Курській, а частково – у Брянській і Бєлгородській областях.

Заяви РФ про нібито створення “смуги безпеки” у прикордонних районах Сумської області він назвав брехнею. До того ж, Росія чинить спроби зайти на територію Сумщини, щоб заблокувати український плацдарм. Проте, каже експерт, специфіка рельєфу та умов місцевості така, що вести наступальні дії там складно.

На Херсонщині росіяни намагаються висадитися на острів Бугаз біля Кізомису в Херсонській області. Як зауважує речник Сил оборони Півдня України , такі спроби ворога пов’язані з прагненям захопити певний плацдарм і з півдня здійснити форсування річки Дніпро.

І те, що на суші Криму ворог мав суттєві втрати, впливає на ситуацію на Півдні у позитивному для української сторони ключі.

На Покровському напрямку армія РФ переходить у формат “піхотної війни” та все менше застосовує бронетехніку.

– Найбільш активним зараз є Покровський напрямок і активність на ньому просто вийшла знову ж таки на рекордні показники. Вона порівнянна з найактивнішими днями тієї кампанії, яку росіяни безуспішно намагалися провести в січні-лютому цього року.

Можливо, трохи змінилася тактика, може, трохи змінилися масштаби в деяких моментах, тому що вони все частіше наступають на мотоциклах, все частіше використовують малі піхотні групи, але інтенсивність дуже висока, — прессекретар ОСУВ Хортиця Віктор Трегубов.

До того ж, ворог намагаються обійти Покровськ та перерізати дорогу, що веде в Костянтинівку. Наразі українські військові стримують близько 60 тисяч окупантів на Покровському напрямку, зауважив генерал армії України, керівник Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.)

Не менш активними також є Лиманський, Новопавлівський та Торецький напрямки.

Угода про надра між Україною та США

Вночі проти 1 травня Україна та США підписали угоду щодо корисних копалин.

Президент коментуючи підписання документу, заявив, що це добре не лише для США, а й для України, “тому що американська присутність на місці розкопок допоможе захистити країну і запобігти втручанню зловмисників у районі, де будуть проводитися роботи”.

Як зауважив політолог Володимир Фесенко, головний ефект від цієї угоди пов’язаний саме з контекстом війни. По-перше, це міняє ставлення Трампа і його адміністрації до України.

– Будемо відверті, Трампу Україна була не цікава. Більше того, як свідчить багато джерел, людей, які працювали з Трампом і працюють, по відношенню до України у нього скоріше були такі негативні коннотації, негативні емоції з різних причин, – каже він.

За словами експерта, інтерес Трампа простежувався лише у тому, аби завершити війну, однак потім з’явився ризик, що США вийдуть з переговорного процесу. І далі додалася ця ресурсна угода, як другий інтерес Трампа.

– Не дивлячись, що спочатку Трамп сформував мету угоди, як інструмент повернення американських грошей, наданих Україні за президенства Джо Байден, ми відстояли власні інтереси і у документі не значиться борг за надану Штатами протягом трьох років повномасштабної війни допомогу, – зауважив він.

Загалом ця угода оживила американо-українські відносини та дала певні позитивні моменти.

– Це формує інтерес Трампа до нашої країни, плюс ми бачимо сам факт підписання цієї угоди поміняло ставлення до Зеленського і до України з негативного на позитивне. І тут вже добре, – каже Володимир Фесенко.

Ще один важливий ефект від угоди про надра пов’язаний саме з контекстом війни, оскільки, як зауважує політолог, по факту вона працюватиме, коли закінчиться війна. І тут з’являється потужна цікавість Трампа до того, аби в Україні якнайшвидше настав мир.

– Угода працюватиме у тому випадку, якщо війна закінчиться. Якщо буде війна, угода не буде функціонувати. Просто по факту війни не буде інвестицій і невідомо, що далі буде. Ця угода формує у Трампа інтерес завершити цю війну. Не кинути все, якщо не виходить, а все ж таки докласти більше зусиль і завершити цю війну. Примусити Путіна завершити цю війну, – наголошує експерт.

Однак, чи спрацює цей інтерес або ні, звісно, ніхто сказати не може, однак перспективи насправді позитивні у цьому контексті.

Також, наголошує Володимир Фесенко, на перспективу тут є додаткові позитивні моменти, пов’язані з тим, що після завершення війни ця угода може сприяти залученню прямих інвестицій з боку США.

– Тому що для розробки природних копалин, особливо рідкоземельних металів, потрібні додаткові інвестиції. І тут так чи інакше, але потрібні будуть ці інвестиції з боку США. А гроші вже потім будуть як прибуток, який буде розподілятися в рамках фонду, – додав він.

Ще один позитивний аспект угоди у тому, що вона відкриває можливість для України отримувати американську зброю.

– Варто звернути увагу на той факт, що у день підписання цієї угоди і думаю, що це не випадковість, з’явилася інформація, що буде контракт на зброю і воєнно-технічні послуги з боку США на $50 млн. І сьогодні з’явилася інформація, що буде контракт по F-16 на $300 млн, – говорить він.

Фото: Юлія Свириденко

За словами Володимира Фесенко, це вже вказує на відновлення військово-технічної співпраці між Україною і США.

Щодо безпекови для України, то тут немає жодних гарантій, що ця угода дасть такий ефект. У цьому контексті є приклади, як позитивні, так і не зовсім обнадійливі.

– Сам по собі факт наявності активів американських не гарантує безпеку. Ми це побачили по Афганістану. У нас, до речі, не скажу, що були великі американські активи на нашій території, але були. Тим не менш, це не вплинуло на росіян.

Однак є й інший показовий позитивний приклад з металургійним заводом АрселорМіттал у  Кривому Розі, який росіяни, не дивлячись на постійні атаки міста майже не чіпають, зокрема не б’ють по головному об’єкту.  Це, мабуть, не випадково. АрселорМіттал хоч і належить Індії, а не США, але тим не менш, – додає Володимир Фесенко.

Проте є певні і ризики, які можуть виникнути під час підписання технічної угоди. Тоді є небезпека, що можуть з’явиться економічні протиріччя. І тут буде головне знайти баланс між нашими та американськими інтересами.

Чи будуть росіяни чіпати американські активи, чи будуть воювати проти України? – є відкритими питаннями. Тут все належить від того, які будуть відносини між США і Росією, наскільки будуть великі ризики для РФ. Однак є думка, що все ж таки великі економічні інтереси з боку США до України, стриматимуть Росію від нової війни проти нас.

Тобто це не пряма гарантія безпеки, це не обіцянка воювати за нас, це не 5 стаття НАТО, але тим не менше є економічним інтересом стримування Росії.

Переговори у Лондоні, режим тиші та сигнали Кремлю

Хоч переговори між предстаниками України, Великої Британії, Франції, Німеччини та США не є подією цього тижня, однак декілька днів тому спеціальний представник президента США Кіт Келлог зробив досить цікаву заяву. Він зауважив, що під час зустрічі, яка пройшла 23 квітня українська та американська сторони обговорили список умов, який містить 22 “дуже конкретні” дії. Проте він не розкрив, про що саме йдеться.

– А що це за 22 пункти? Це вже цікаво, однак цього ніхто не знає. Тут ми можемо лише припускати, про що може йтися. Можливо, мається на увазі спільно і американський план, і відповідь України на нього. Скоріш за все, ці пункти – це зауваження Україна і наших європейських партнерів, зокрема щодо Криму. Що ми, по-перше, не можемо визнати півострів російським і, по-друге, критично ставимося до того, щоб США визнали Крим за Росією, – додав Володимир Фесенко.

Ще одним зауваженням, прописаним у цих 22 пунктах може бути, на думку Володимира Фесенка, перспектива членства України в НАТО.

– Тому, я думаю, що, скоріше за все, Келлог мав на увазі, що знайшли певне порозуміння стосовно цих двох пунктів, або можливості віднайти компроміс з зазначених питань у майбутньому. Я не думаю, що йшла мова про повну згоду, що узгоджений якийсь документ з цих двох пунктів, однак було певне позитивне просування, – додав він.

На порядку денному наразі тема припинення вогню і ось тут угода про надра між нашої країною та США є сигналом Москві щодо важливості довготривалого та повного припинення вогню в Україні. Як зауважує Володимир Фесенко, це меседж – або РФ погоджуєтесь на режим тиші, або Америка буде відновляти постачання зброї і військових послуг для України.

І підписання угоди про надра між Україною та США, і інформація з боку Келлога щодо 22 пунктів, і проти РФ відбувається на тлі пропозиції кремлівського диктатора Володимира Путіна запровадити режим тиші на три дні поки у Москві проходитиме парад до 9 травня.

На таку заяву президента РФ українська сторона дала чітко зрозуміти, що Україна згодна на перемир’я з будь-якого дня, хоч і з 7 травня, але на 30 днів.

– Ми просто або перебуваємо в стані війни, або Путін демонструє свою готовність до припинення вогню, до першої частини закінчення війни. Ми готові починати з 1-го, з 3-го, з 5-го. Якщо йому потрібне 7 травня – нам все одно. Із 7-го – на 30 днів, – зазначив президент України

І в цьому питанні Україну підтримують США. Проблема лише у Росії, зауважує Володимир Фесенко. І наразі фактично у переговорному процесі виникла кризова ситуація, оскільки сама Росія знов почала висувати вимоги. Навіть російські ЗМІ пишуть про ефект зависання та складні вимоги з боку РФ.

– Для РФ головне – це пропагандистський політичний ефект від 9 травня, тому Путін і запропонував це перемир’я. Переговори зараз не входять в плани Путіна до 9 травня, тому що вони можуть суперечити всьому пафосу цього Дня перемоги, 80-річчя.

Тож, якщо для Путіна буде актуально зберегти перспективу переговорів з Трампом, я думаю, що росіяни можуть повернутися до переговорного процесу після 9 травня, – зауважує політолог.

А далі питання формату, де і як це відбудеться. Скоріше за все, судячи з заяв Держдепу США, може йтися про прямі переговори. І заяви американського відомства, що вони не будуть посередниками зовсім не означають, що США виходять з переговорів.

США мають все рівно ініціювати переговори, можуть бути медіаторами переговорів, тому що без реального посередника провести переговори між Україною і Росією неможливо, зауважує Володимир Фесенко.

РФ вивела у Чорне море Калібри

Уранці 2 травня Третина з них якраз носії крилатих ракет Калібр. Як зауважує авіаційний експерт Костянтин Криволап, такі діє РФ містять демонстративний характер та є певним фактором тиску.

–  Ну, зараз, на жаль, дуже напружений час і пов’язаний він, у першу чергу, з політичними питаннями – з порадом у Москві до 9 травня, заявами щодо запровадження режиму тиші. РФ хоче триденне припинення вогню, а Україна 30-денне, – наголошує експерт.

Тож, на його думку, у цей час РФ почне демонстративно пересувати Калібри, але це не означає, що вона їх запускатиме. Однак загроза все ж таки є, але вона не є такою руйнівною, як, наприклад, від Іскандерів.

–  Зараз ризик є кожну годину, тому що основна загроза – це не Калібри. Їх вони запускатимуть в себе, так, щоб вони до ранку підходили до нас, вони літають зі швидкістю 700-800 км на годину. Цю загрозу ми можемо розуміти і розраховувати час, коли ці ракети будуть тут. А ось від пуску до удару Іскандерами лічені хвилини, – додав експерт.

Тож повітряну тривогу не варто зневажати, особливо наступні декілька днів. Потрібно враховувати той факт, що РФ посилила психологічний тиск на цивільних, показово атакуючи цивільні об’єкти.

– Тому, якщо повітряна тривога, то тут не треба її зневажати, оскільки, якщо раніше була хоч більш-менш якась видимість того, що РФ збирається бити по військовим цілям, по об’єктам інфраструктури, то зараз вони конкретно тероризують цивільне населення, – наголосив Костянтин Криволап.

Таким чином, наразі перед Парадом до 9 травня у Кремлі спостерігається історичний стан, тож потрібно бути обачними та реагувати на повітряну тривогу.

“Бавовнило” у Криму

Останні два дні у Криму “бавовнить”. Місцеві мешканці у Telegram-пабліках пишуть, що такого нальоту не було давно. 2 травня, за неофіційною інформацією, ціллю дронів були аеродроми Кача та Бельбек біля Севастополя, аеродром та військова частина у Гвардійському, аеродром Саки в Новофедорівці.

У ніч на 3 травня основний удар безпілотників був спрямований саме на порт Новоросійськ. Як зауважив президент , за добу у результаті успішної операції на території Криму було знищено ще один, другий російський літак.

Як зауважив речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук в ефірі , Україна почала новий етап реалізації стратегії з витіснення Чорноморської флотилії Росії.

Зі свого боку керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України Андрій Коваленко наголосив, що демілітаризація Криму є важливою складовою безпеки у Чорному морі.

– Для Росії, як і за СРСР, Крим – це військова база. І це пряма загроза для судноплавства. Також із тимчасово окупованого півострова здійснюються удари по українських містах. Вибухи у Криму на воєнних об’єктах є виключно складовою безпеки, – наголосив Андрій Коваленко.

Днями речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі марафону також наголошував, що Росія використовує Крим, як майданчик для запуску балістики по Україні.

– У такий спосіб вони намагаються скоротити відстань, політний час, щоб зменшити час реакції за рахунок того, що дистанція невелика. Балістику і ТРК вони переміщують і переховують по Криму, і відслідкувати їхнє розміщення й місця запусків доволі складно, бо це мобільна платформа. І на жаль, поки ця територія не буде звільнена, то вона для цього і буде використовуватися, – додав він.

Зі свого боку авіаційний експерт Костянтин Криволап каже, що ударами останніх днів ми розчищали шлях для наших безпілотників і для наших крилатих ракет. Звісно, обстріли балістикою не припиняться, але подібні операції Сил оборони вже є суттєвим результатом.

Таким чином, цього тижня відбулись важливі події, які можуть вплинути на завершення війни в Україні, зокрема, це стосується угоди про надра. Наразі цей момент є додатковим стимулом, мотивом для Трампа все ж таки докласти більших зусиль для встановлення миру в Україні, оскільки домовленості запрацюють на повну лише після встановлення миру.

На тлі заяв Путіна щодо запровадження режиму тиші до 9 травня РФ показово виводить у Чорне море Калібри. У такий спосіб країна-агресор чинить психологічний тиск на українців та намагається примусити погодитися на її умови щодо триденного припинення вогню.

Теги за темою
Крим
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Дефицит хлеба в Киеве: когда ждать рекордного роста цен
Политека
2025-07-17T20:00:12Z
«Укрзалізниця» оголосила рамковий тендер на закупівлю 15,5 тис т металопрокату
AgroNews
2025-07-17T18:18:09Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
Из-за новых налогов для добытчиков без работы могут остаться десятки тысяч человек – глава Федерации
Апостроф
2025-07-16T15:57:45Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Трамп может "поставить на колени" Путина и закончить войну: заявление Зеленского
Comments UA
2025-07-17T15:51:59Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
У Трампа обнаружили проблемы с венами
Европейская правда
2025-07-17T23:06:31Z
Лондон изучает вопрос покупки оружия США Украине
Корреспондент
2025-07-17T22:54:50Z
Украина получила неожиданного союзника в Белом доме: на Западе озвучили детали
Comments UA
2025-07-15T13:04:10Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Даже если с собственного огорода: как правильно мыть овощи, чтобы не отравиться
Знай
2025-07-17T20:51:16Z
Лето, жара и стройная фигура: как худеть в зной с кайфом, а не с насилием над собой
Знай
2025-07-17T18:51:56Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Никогда не ешьте этот овощ, если не хотите вонять целый день
Telegraf
2025-07-07T04:00:12Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Покровское направление снова под массированными штурмами россиян
Новости Украины
2025-07-17T14:39:03Z
Гороскоп по картам Таро на 18 июля 2025 года: у Козерогов улучшатся дела, а Стрельцам не стоит загонять себя в рамки
TSN
2025-07-17T23:06:08Z
Генштаб сообщил, на каких направлениях сегодня было наиболее горячо
Gazeta UA
2025-07-17T20:42:54Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Норм или стрем: брать деньги у мужа за домашнюю работу
Comments UA
2025-07-17T21:57:44Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
В Тульской области РФ дроны атаковали химический завод
ZN UA
2025-07-17T22:40:05Z
Что строго запрещено делать 18 июля, чтобы из дома не ушли деньги, удача и благополучие
Telegraf
2025-07-17T21:21:57Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
В Черкассах тренер проиграла в казино 1,35 млн грн, собранных на поездку детей в Грузию
Фокус
2025-07-17T20:57:44Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Люди с высоким IQ не делают этого: три привычки, которые сознательно избегают
Gazeta UA
2025-07-17T21:39:14Z
День ангела 18 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-17T21:18:19Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Сливочное масло – где можно использовать, кроме кухни
Gazeta UA
2025-07-06T08:30:27Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Им стоит сделать ребут: Трейлер фильма «Мортал Комбат II»
GameMag
2025-07-17T23:10:08Z
В оккупированной Ялте скончался известный режиссер-фанат Путина, родившийся из Донецка
Comments UA
2025-07-17T18:51:54Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Илона Гвоздева из "Тацы со звездами" неожиданно остановила свой развод: что решил суд и почему она молчит
Знай
2025-07-15T18:52:13Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Погиб экстремальный спортсмен Феликс Баумгартнер, совершивший прыжок в стратосферу
ZN UA
2025-07-17T21:01:48Z
В Северной Осетии взорвали высокопоставленного офицера минобороны РФ: что известно
TSN
2025-07-17T19:54:55Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Полузащитник Русенборга пришел развивать свой талант в Манчестер Сити
Корреспондент
2025-07-17T21:39:35Z
Рекордные гонорары: сколько заработают Усик и Дюбуа за бой-реванш
UAToday
2025-07-17T21:06:54Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Погибший в аварии Диогу Жота увековечен в Зале славы Вулверхэмптона
Корреспондент
2025-07-17T21:03:32Z
Бразилия сменилась Испанией: Альмада стал игроком испанского топ-клуба
Корреспондент
2025-07-17T20:03:21Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Состоялся релиз RoboCop: Rogue City Unfinished Business — отдельного дополнения для игры с Робокопом
GameMag
2025-07-17T23:10:11Z
В США представили собственный аналог "Шахеда"
TSN
2025-07-17T21:06:12Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Японцы удивили: новый внедорожник от Nissan не боится ям и стоит меньше $20 000
Gazeta UA
2025-07-17T20:03:17Z
Volvo сокращает продажи моделей в США из-за высоких пошлин
Корреспондент
2025-07-17T19:42:32Z
Huawei представила универсал Stelato S9T
Корреспондент
2025-07-17T19:36:41Z
Mitsubishi представила трехрядный внедорожник Destinator
Корреспондент
2025-07-17T18:33:27Z
Сэкономит немалые деньги: эксперты назвали простой способ устранения царапин на кузове авто
Фокус
2025-07-17T15:36:41Z
General Motors показали электрифицированный седан с запасом хода более 1000 км
Фокус
2025-07-17T13:51:51Z
На львовских улицах был замечен суперкар за космическую сумму
Telegraf
2025-07-17T12:54:06Z