/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd1a8d4d673a7df827b0b1e22305513a4.jpg)
У Кривому Розі зробили найбільше в країні панно з пряників, розписаних петриківським розписом
Про це в Телеграмі повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул, передає Укрінформ.
«Представники Національного проєкту «Книга рекордів України» зафіксували новий рекорд України – учні 58-ї школи, їхні батьки та вчителі зробили найбільше в країні панно з пряників, розписаних петриківським розписом», - зазначив очільник міста.
Він зауважив, що ця композиція «Криворізька птаха» складається з 400 імбирних пряників і має розмір 2,2 м на 2 м, загальна вага 40 кг.
Після фіксації рекорду всі пряники було розпродано на благодійному ярмарку, а зібрані кошти передали у вигляді донатів до 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка, констатував Вілкул.
Він зустрівся з рекордсменами, подякував за активність та підкреслив, що «Криворізька птаха» - більше, ніж рекорд, це символ нашої волі, єднання й незламності».
Як повідомлялося, в Івано-Франківському краєзнавчому музеї презентували яйця-писанки, створені у техніці «пейп арт». Колекція із зображенням українських гербів, яку створила родина Ткаченків, встановила рекорд України.
Фото: Олександр Вілкул/Телеграм