MY.UAНовини
Скільки можна заробити на серіалах у ютубі
Скільки можна заробити на серіалах у ютубі

Скільки можна заробити на серіалах у ютубі

Українські виробники розміщують свої серіали на ютубі та заробляють на їхньому перегляді. Цей контент монетизується краще, ніж інформаційний: його довше дивляться, реклама коштує дорожче менше ризиків порушити правила платформи щодо вразливого контенту.

Медіагрупи й усі, хто має права на серіальний контент (наприклад, державна платформа іномовлення), розвиваючи власні канали, отримують дохід від своєї бібліотеки, яка може набирати перегляди й працювати роками. До того ж це одна з можливостей монетизувати російськомовні серіали та зняті за участю російських акторів. Такий контент по телебаченню вже не покажеш, але він досі має свою аудиторію (наприклад, ютуб-канал серіалу «Пес»). Деякі виробники зосереджені більшою мірою на ютуб-монетизації, а інші вірять у FAST-канали.

Про те, як серіали заробляють на ютубі, чи вистачить цих коштів на зйомку хоча б одного нового епізоду, а також про те, у яких країнах дивляться український художній контент — у матеріалі «Детектора медіа».

Популярні канали

Перелік найпопулярніших каналів з українським серіальним контентом очолює канал Ever. Раніше він називався «Україна серіали» та входив у медіагрупу «Україна». Однак після того, як її закрив власник Рінат Ахметов, канал перейменувався на «Найкращі серіали Ever». У ютубі йдеться, що це латвійський канал. На ньому переважно транслюють серіали «України». Торік «Детектор медіа» звернувся до компанії Ахметова СКМ із проханням розказати, чи належить цей канал медіагрупі. «Група ліцензує бібліотечний контент для сторонніх ютуб-майданчиків, зокрема цього каналу. Цей канал не належить МГУ», — відповіли у СКМ. Однак розвитком цього каналу та запуском інших (наприклад, «Бібліотека серіалів», «Найкращі серіали українською» та «Серіали про кохання») займаються колишні менеджери медіагрупи. І цей напрямок приносить гроші. Ever має шість мільйонів підписників. За словами Ольги Тищук-Вольської, керівниці Tyshchuk Digital HUB, яка займається розвитком брендів у ютубі, серед серіалів, які мають найбільші перегляди у 2024 році, — «Подорож до центру душі», «Сага», а за три місяці 2025 року найбільше переглядів — в україномовного серіалу «Філін».

Також у серіальній ніші популярні ютуб-канали Film.ua, Stаrlight Media та групи «Інтер». А у другій двадцятці є «1+1» та «Квартал 95». Це показники за минулий рік, однак, приміром? у березні 2025 року канал «Кварталe» — на другому місці.

«Перегляди серіального контенту слід порівнювати за тривалий період. Тому що дехто викладає контент регулярно, а дехто сезонно (весна, осінь), пов’язуючи з телевізійними сезонами. Перегляди архівного контенту збирають у сотні разів більше. Ця тенденція поширюється на всі серіальні канали. Основну масу переглядів і відповідно доходів вони отримують від бібліотеки», — розказує Ольга Тищук-Вольська.

У виробників різна стратегія щодо поширення каналів на ютуб. Film.ua окрім одного основного каналу, який має 400 мільйонів переглядів на рік, відкрив канали за темами: українські серіали, серіали для душі. Така ж стратегія у «Кварталу 95». А от SLM створює окремі канали під різні продукти. Наприклад, «Пес», «Сліпа», «Слід».

«За 2024 рік вони зібрали не менш як 600 мільйонів переглядів на провідних серіальних каналах (до розрахунку не беруться ютуб-канали телеканалів, які теж можуть викладати серіали паралельно). Ютуб-канали з контентом МГУ створюються не під конкретний серіал, а за жанрами: детективи, кращі серіали, мелодрами. І у 2024 році вони зібрали не менш як мільярд переглядів. За схожою логікою пішов “Інтер”. Вони створили канал детективів для жіночої аудиторії, а також “Кіно і серіали”, з яких зібрали не менш як 500 мільйонів переглядів у 2024 році. Ютуб-канали “Інтер” та НТН також сфокусувалися на серіалах, найпопулярніші — “Окно жизни”, “Прислуга”, “Ведьма”, “Речдок”», — каже Ольга.

Згадані канали групи «Інтер» переважно існують завдяки старій російськомовній бібліотеці, але є й нові українськомовні серіали. У СТБ та ICTV — канали з українськомовними серіалами («Сліпа», «Розтин покаже», «Спіймати Кайдаша», «Дві сестри»), а російськомовна бібліотека монетизується окремо (наприклад, канал серіалу «Пес»). «1+1» на своєму каналі випускає і серіали, і програми, але в нього також є кілька окремих каналів для серіалів. За словами Ольги, найпопулярніші серіали на каналі «1+1» за 90 днів — «Ключі від правди», «Парочка слідчих», «Колишня», «Біженка».

Також монетизує свої серіали й державна «Мультимедійна платформа іномовлення». Це проєкти, зняті за фінансування держави. Права на монетизацію у диджиталі зазвичай лишаються й у каналів, які їх купили, і у платформи іномовлення. Серіали публікують на базовому ютуб-каналі «Дім», де розміщується весь власний контент каналу. Також у серпні 2024 року запустили канал «Дім. Українські серіали», в лютому цього року — «Твій серіал». Поки що перегляди не мільйонні («Дім. Українські серіали» має 41 тисячу підписників, а «Твій серіал» — 9 тисяч). Однак монетизація серіалів — це гра вдовгу. У планах МПІУ — створення нових ютуб-каналів.

Серед найпопулярніших серіальних каналів, де можна ідентифікувати виробників, є й проєкти з російським контентом, розраховані на українську аудиторію.

Наприклад, за словами Ольги, у березні 2025-го у трендах ютубу — російськомовний канал «Кинохроника», який рекомендується українцям. Він указаний як ізраїльський канал, однак дає російський продукт. Також є канал FilmFilms, який публікує російськомовний контент, а країною реєстрації вказана Австралія. Або «Фильми для души», який показує російські серіали, але країною реєстрації вказана Україна. Ще є канал «Лучший детектив», зареєстрований в Україні, однак він публікує російський продукт.

«Зрозуміти, хто саме стоїть за цими каналами, неможливо, бо в описі немає ідентифікації виробника контенту. Можливо, серед контенту цих каналів є частина серіалів, які були зняті у копродакшні Росії та України ще до війни, однак більша частина — це російський продукт. І важко зрозуміти, хто саме викладає цей контент на ютуб: українські компанії, які мають права, чи російські, які зумисне створюють канали для української аудиторії», — каже Ольга Тищук-Вольська.

Монетизація

У серіалів на ютубі є різні моделі монетизації. Основна — рекламна. YouTube використовує Google AdSense для показу реклами на відео. Як розказує співзасновниця Space Production Дарія Легоні-Фіалко, правовласники заробляють гроші через покази реклами (CPM — вартість за тисячу показів) або за кліки на рекламу (CPC — вартість за клік): «Платформа має вимоги щодо участі в партнерській програмі YouTube, зокрема наявність не менше ніж 1000 підписників і 4000 годин переглядів за останній рік».

У пресслужбі «Мультимедійної платформи іномовлення України» (МПІУ), яка зараз також активно монетизує на ютубі серіали, зняті державним коштом, кажуть, що кількість переглядів ніколи не прямо пропорційна грошам. Один серіал може заробити на ютубі від кількох сотень до кількох тисяч доларів за серію. «Це залежить від багатьох чинників: кількості комерційних переглядів, тривалості відео, глибини перегляду, кількості рекламних пауз і їх місця розташування, географії переглядів, статусу монетизації відео, “рекламного здоров’я” майданчика, тематики (ніші) каналу, сезонності, днів тижня, святкових днів, відсутності порушень правил спільноти тощо», — пояснили у МПІУ. Також загальна сума доходу від монетизації ютуб-каналу залежить від того, які види монетизації для нього активовані, бо окрім переглядів, монетизуватися може підписка на канал, чат, продаж товарів.

За словами Ольги Тищук Вольської, з продажу реклами ютуб забирає собі 45% доходу, а 55% отримує той, хто розміщує контент. У аналітиці власник каналу бачить лише свої доходи та не бачить повної суми, скільки заробив ютуб. Раз на місяць власник контенту отримує гроші або напряму від ютубу, або від агенції, залежно від того, як укладені контракти.

Друга модель — спонсорство. Це принцип донатів. «Коли ви хочете отримати доступ до закритого контенту, ви регулярно платите. Кожний канал сам формує щомісячну суму донатів (це може бути як 1 долар, так і 10 доларів). Зараз зазвичай українські канали закривають топові або прем’єрні продукти, вони можуть їх закрити на постійній основі, а можуть закрити тимчасово (наприклад, на 3—4 місяці). Наприклад, це робить SLM та “1+1”. Закриті серіали СТБ можна дивитися за 50 гривень на місяць (“Слідча”)», — розказує Ольга.

Рекламу можна інтегрувати у контент безпосередньо, якщо є внутрішній відділ продажу. Але для серіального контенту ця модель використовується рідко, оскільки такий продукт може збирати гроші роками.

Якщо хто обирає спонсорський пакет із закритим контентом, у ньому також буде присутня реклама. За словами Ольги Тищук-Вольської, лише YouTube Premium дозволяє дивитися відео без реклами. Дарія Легоні-Фіалко також каже, що додатковою монетизацією може бути продаж мерчу, випущеного на основі продукту.

«Аудиторія, яка споживає серіальний продукт для ютубу, дуже цінна. З кількох причин. Бо зазвичай це конкретна ніша, дорослі люди, які дивляться довгі формати. 30—40% можуть дивитися цей контент на великих екранах, що дозволяє краще показати рекламу. Відповідно, рекламодавці хочуть інвестувати у такий контент, і ця реклама дорожча», — розказує Ольга.

За її словами, ціна за 1000 переглядів серіалів на ютубі для України може коливатися від 2 до 5—7 доларів. Вона залежить від різних факторів, наприклад періоду року. Наприкінці року, у жовтні-грудні, найдорожча реклама, а у січні-лютому, коли лише відкривається період продажів, реклама найдешевша.

«Тому у середньому це 2 долари за тисячу переглядів», — пояснює Ольга. Однак це показник CPN — ціна, за яку ютуб готовий продавати український контент. Але ще є показник RPN — це вже реальна ціна, за яку контент продали. І вона нижча — в середньому 1,5—2,5 долара за тисячу переглядів. «На ці числа впливає, як власники каналів працюють із контентом, рекламними паузами, як довго дивляться контент. Чим довше дивляться контент, тим реклама дорожча», — каже Ольга. Тому що у довгому відео можна розмістити більше рекламних пауз.

Інформаційний контент коштує значно менше за серіальний. За словами Ольги Тищук-Вольської, 1000 переглядів — це 80 центів — 1 долар. До того ж, як звертають увагу у МПІУ, окрім того, що серіали — це довге відео, яке дає більшу глибину перегляду та вміщає більше реклами, цей контент має менше ризиків порушити правила спільноти YouTube. Серед яких, приміром, заборона вразливого контенту, показу вогнепальної зброї, мови ворожнечі, правила щодо безпеки дітей, дотримання авторських прав тощо.

«Ми ж розуміємо, що український інформаційно-аналітичний контент сьогодні суцільно вразливий. Приміром, є обмеження платформи, як ми можемо показувати наслідки війни, яку веде Росія проти України, людські жертви, наслідки обстрілів, руйнування. Або мова ворожнечі — навіть слово “кацап” буде порушенням як образа етносу», — кажуть у пресслужбі МПІУ.

Тож підсумуємо: скільки здатен заробити популярний канал з українськими серіалами? За оцінкою Ольги Тищук-Вольської, великі канали, які мають від 10 до 30 мільйонів переглядів на місяць, можуть заробити від 50 до 70 тисяч доларів. «І чим більшою є бібліотека, тим більше канал зароблятиме. Бібліотека постійно приноситиме кошти. Це та ніша, в яку слід інвестувати. Можна запустити канал серіалів і в перші місяці заробити 500 доларів, але через рік роботи це будуть 20—30 тисяч доларів, які регулярно, без додаткових інвестицій у контент, будуть надходити», — каже вона.

Враховуючи те, що зараз для праймового контенту канал може собі дозволити інвестувати близько 30 тисяч доларів за годину серіалу, то за місяць такої ютуб-монетизації можна заробити на півтори-дві серії.

Перегляди з яких країн генерують найбільше коштів

Ціна, за яку ютуб готовий продавати, за словами Дарії Легоні-Фіалко, різна для кожної країни: «Тому українським правовласником вигідно заробляти на переглядах як в Україні, так і за кордоном».

У деяких країнах Європи або США ціна за тисячу комерційних переглядів (RPN) може сягати 10—15, а часом і 25 доларів. І це залежить від рівня економіки й того, як багато реклами на ринку. Наприклад, як каже Ольга Тищук-Вольська, у Польщі RPN — 3—4 долари, у Німеччині — 6-7 доларів, а у США — 20—25 доларів.

«І це не залежить від місця реєстрації (місце реєстрації впливає лише на податки). Але якщо канал зареєстрований у США, а 80% переглядів генерує аудиторія з України, то його продаватимуть за українськими цінами. І навпаки, якщо канал зареєстрований в Україні та його дивляться у США, то його продаватимуть за американськими цінами», — додає Ольга.

Дарія Легоні-Фіалко розказує, що їхні серіали «КОД», «Слід», докудраму «Сліпа» дуже добре дивляться у ютубі в Україні. І далі в рейтингу — країни з найбільшою кількістю українців: Польща, Німеччина, Італія, Чехія тощо. Подібна ситуація й у МПІУ.

«Зараз 70% переглядів з України дають менше доходів, ніж 5% переглядів із Європи чи США. І це пов’язано з обсягами рекламного ринку. Наприклад, у Росії контент не монетизується, але там його показують. І якщо російськомовний контент переважно дивляться там, то це може бути десятки мільйонів переглядів і нуль доходу. Але якщо росіяни дивляться його з допомогою VPN, то дохід буде формуватися на основі ціни у тих країнах, під якими вони заходять», — розказує Ольга Тищук-Вольська.

Виходить, якби український канал дивились усі в Україні через VPN США, то заробітки виробників були би у рази більші. Втім, на думку Ольги, це для українців незручно: «VPN змушені користуватись москалі, бо їх усюди блокують. А у нашому випадку зазвичай серіали на ютубі дивляться в додатку, на телевізорі, і вони не ставитимуть додатково VPN. Але логіка дійсно така. Саме тому у 2022 році так сильно виросли доходи в українських ютуб-каналів. І це пов’язано не лише зі зростанням переглядів, а з тим, що українці масово переїхали у Європу або у Канаду та США. До 2022 році відсоток переглядів із Польщі міг бути до 1%, а зараз може скласти 5—7%. І ці відсотки генерують стільки ж грошей, як і 70% в Україні».

Як укласти договір із «Ютубом»

В Україні немає офіційного представництва «Ютубу». Тому договір напряму з платформою можна укласти лише в інших країнах. Це може бути Польща, Латвія, Литва, Естонія, Кіпр (зазвичай обирають ті країни, де менші податки).

Також можна підписати договір з агенцією, яка вже взаємодіятиме з ютубом. Цим шляхом ідуть власники невеликих каналів.

За словами Ольги Тищук-Вольської, в Україні це агенції Sub.Sub, Air. Є певна процедура подачі заявки на реєстрацію такої агенції, яку «Ютуб» розглядає протягом року. З повним списком можна ознайомитися тут і тут. У цьому випадку всі взаємовідносини будуть на території України.

Для тих, хто укладає угоду напряму та має великі канали, ютуб розробив програмне забезпечення щодо протидії піратству.

«Ютуб безплатно надає їм свій софт. І виробники можуть відстежувати використання копій свого контенту. Цей софт дозволяє знайти копії як уже опублікованого контенту, так і того, на який є права, але він не викладався у відкритий доступ на ютуб. Контент можна залити у закриту бібліотеку. А далі самостійно можна прописати правила: блокувати всі копії, блокувати лише на певній території, обмежити хронометраж (1—5 хв), забрати дохід. Правил може бути багато, вони залежать від виробника. Наприклад, є ті виробники, які блокують контент для Росії», — розказує Ольга.

Переклад за допомогою ШІ

Оскільки рекламний ринок у європейських країнах і США більш розвинений, то українські виробники зацікавлені у створенні ютуб-каналів іноземними мовами. «Це дуже перспективний напрямок. І ми вже туди пішли. Останні півтора року актуальною є тема AI Dubbing (переклад та озвучення за допомогою штучного інтелекту). У той момент, коли з’явиться якісний AI Dubbing, він суттєво змінить усю історію з продажами. Бо наразі переклад — це найбільші витрати», — розказувала в інтерв’ю «Детектору медіа» Дарія Легоні-Фіалко.

За її словами, щоб продати серіал на французький ринок, потрібно зробити dubbing такого рівня, що дубляж однієї серії коштуватиме 15 тисяч євро. Але це не гарантує продажу на телеканали France Télévisions чи TF1, який може окупити ці витрати. Тож такі витрати невиправдані для озвучення контенту для ютубу. Але після появи якісного дубляжу контент можна буде викладати всіма мовами.

«Коли йдеться про український контент, я впевнена, що він буде цікавий країнам із близькою до нас ментальністю, вірою та традиціями.  Хоча я маю надію, що український контент може бути досить універсальним, резонувати з глядачами з різних країн завдяки емоціям, які викликають історії, та змісту, що в них закладений», — каже Дарія Легоні-Фіалко.

Але Ольга Тищук-Вольська вважає, що якщо канал має більшу частину українськомовної аудиторії, то йому буде дуже складно залучити англомовну аудиторію.

Також вона розказала, що днями ютуб дав свіже оновлення з автоматичним дубляжем на основі ШІ. Він поки що не вміє з української автоматично дублювати на англійську. Але з англійської дублює на 10 мов (це французька, німецька, іспанська тощо).

«Технології розвиваються дуже швидко і, думаю, що до української вони скоро дійдуть. Це дуже важлива історія. Бо “Ютуб” зацікавлений у розвитку довгого художнього контенту. І тому впроваджує інструменти для полегшення дистрибуції цього контенту на міжнародні ринки», — пояснила Ольга.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Зеленський у Празі розпочав переговори з прем’єром Фіалою
УкраинФорм
2025-05-05T13:28:56Z
Україна готує "сюрприз" для Путіна на 9 травня – чому парад не стане ціллю удару
GlavRed
2025-05-05T13:28:18Z
США та Греція можуть стати постачальниками додаткових Patriot для України – Reuters
Лига
2025-05-05T13:28:04Z
Путін розгублений: як це використовують табори "яструбів" та "технократів" у Кремлі
24tv
2025-05-05T13:27:12Z
КНДР відправила до Росії близько 15 тисяч трудових мігрантів - WSJ
УкраинФорм
2025-05-05T13:22:48Z
Кадиров шукає собі заміну, адже його хвороба прогресує, – росЗМІ
24tv
2025-05-05T13:15:20Z
Київ і Прага підписали декларацію про створення українського хабу єдності в Чехії
УкраинФорм
2025-05-05T13:13:10Z
Україна не буде влаштовувати "вихідні для війни". Три фактори, які вплинуть на переговори
Telegraf
2025-05-05T13:09:34Z
Україна і Чехія підписали меморандуми про медичне партнерство
УкраинФорм
2025-05-05T13:07:39Z
Після розставання з Тереном: Інна Бєлєнь підтвердила новий роман
GlavRed
2025-05-05T13:28:08Z
Донька Олени Кравець розповіла про стосунки з мамою: "У нас завжди була дистанція"
24tv
2025-05-05T13:24:09Z
Учасники гурту Ziferblat провели першу репетицію на головній сцені «Євробачення-2025»
Детектор М
2025-05-05T13:22:33Z
Як зробити цей світ кращим: високорейтинговий фільм із цікавим сюжетом для усієї родини
24tv
2025-05-05T13:09:42Z
У Херсонському художньому музеї побоюються, що найцінніші викрадені росіянами твори зникли
УкраинФорм
2025-05-05T12:48:06Z
It’s a match. AIN запускає шоу «РОМАШКА» — воно вже принесло нову креативну співпрацю для Latexfauna
AIN
2025-05-05T12:30:18Z
Jerry Heil виступить на сцені "Євробачення" як запрошена зірка
Комсомольская правда
2025-05-05T12:28:41Z
Стрічка «Остання зйомка» здобула нагороду в межах історичного фестивалю «Поза часом»
Детектор М
2025-05-05T12:01:59Z
Скарги сусідів і відсутність старшого сина: інсайдер розказав подробиці святкування 50-річчя Бекхема
Gazeta UA
2025-05-05T11:43:35Z
В Україні показали нову версію САУ "Богдана"
InternetUA
2025-05-05T13:31:36Z
Грошова допомога для пенсіонерів в Києві: як отримати фінансову підтримку
Политека
2025-05-05T13:31:27Z
У Раді зброярів пояснили, чим відрізняється підхід до виробництва зброї в Україні та РФ
Факти ICTV
2025-05-05T13:31:11Z
«Навіть не кола на полях»: у Reddit висміяли нові «фото НЛО», представлені в Конгресі США
ITC
2025-05-05T13:31:02Z
Авторка "Бріджит Джонс" заявила, що регулярно зазнавала домагань, коли працювала на BBC
24tv
2025-05-05T13:28:19Z
Вивозити 17-річного сина за кордон через страх мобілізації є нераціональним, – Міносвіти
24tv
2025-05-05T13:24:58Z
Гіга, Клопотенко, Пес Патрон, "втікаліті": як би виглядав Mortal Kombat по-українськи
24tv
2025-05-05T13:24:24Z
Україна впроваджує зміни для біженців і емігрантів
360ua.news
2025-05-05T13:24:21Z
Міноборони вперше долучилось до розробки Науково-технічної стратегії НАТО
УкраинФорм
2025-05-05T13:18:35Z
Через блекаут м’ясна промисловість Іспанії втратила 190 млн євро
AgroPortal
2025-05-05T13:30:24Z
Долар США знову впав в ціні: чому валюта втрачає позиції на ринку
24tv
2025-05-05T13:27:33Z
В Україні значно зросла кількість мільйонерів: дані Податкової
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T13:21:57Z
У яких числах приходить пенсія та чи можна обрати дату самостійно
24tv
2025-05-05T13:18:50Z
Скільки коштує куб газу у травні 2025 року
24tv
2025-05-05T13:15:30Z
Українцям підказали, як самостійно збільшити пенсію: скільки це коштуватиме
Знай
2025-05-05T13:12:32Z
Єврокомісія запропонує заборонити імпорт усього газу з РФ до кінця 2027 року - Bloomberg
УкраинФорм
2025-05-05T13:09:46Z
Як аграріям стати платником єдиного податку 4 групи
24tv
2025-05-05T13:03:24Z
Відключення газу у Дніпрі 6 травня: перелік адрес будинків, яким слід готуватися до обмежень
Политека
2025-05-05T13:01:08Z
У Махачкалі невідомі розстріляли патрульних та вкрали їхнє авто
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T13:30:10Z
Увійшов в довіру: псевдобанкір ошукав жінку на 20 тисяч гривень
InternetUA
2025-05-05T13:28:27Z
На Одещині член громадського формування вимагав $5000 від чоловіка з інвалідністю
Украина Криминальная
2025-05-05T13:27:00Z
Чоловік заснув за кермом та врізався в дерево: під Києвом сталася серйозна ДТП
Telegraf
2025-05-05T13:12:46Z
Минулого тижня столичні оперативники розшукали 17 зловмисників, які переховувалися від слідства та суду
Украина Криминальная
2025-05-05T13:12:01Z
Нацполіція накрила канал контрабанди кокаїну з Гондурасу в Україну
Комсомольская правда
2025-05-05T13:06:39Z
На Київщині викрили групу рекетирів
1News
2025-05-05T13:03:29Z
У Франції викрали батька криптомільйонера заради викупу в 7 млн євро
InternetUA
2025-05-05T13:01:56Z
На Харківщині чоловік підірвався на міні
УкраинФорм
2025-05-05T12:48:13Z
Відважний доброволець: змії вкусили чоловіка 200 разів, щоб учені створили протиотруту
Факти ICTV
2025-05-05T12:43:18Z
Рупор стресу: одна несподівана ознака "кричить" про велику проблему
GlavRed
2025-05-05T12:27:06Z
Дослідження насіння дозволяє попередньо захистити рослини від хвороб
AgroPortal
2025-05-05T12:00:56Z
Вже й не так корисно: чому не можна заливати мед кип'ятком
24tv
2025-05-05T11:12:19Z
День народження United24: за три роки зібрано понад 3 млрд грн на підтримку медицини
Факти ICTV
2025-05-05T10:46:32Z
Не лише видаляє, а й захищає: як легко позбутися цвілі у квартирі
24tv
2025-05-05T09:27:15Z
Неочевидне про нігті: 10 маловідомих фактів, які змінять ваше уявлення про них
Gazeta UA
2025-05-05T09:00:03Z
"Не сумуй, посміхнись": що таке токсична позитивність та як їй протистояти
24tv
2025-05-05T08:54:15Z
З крові чоловіка, який пережив 200 укусів змій, створили потужну протиотруту
24tv
2025-05-05T07:24:16Z
Копійчаний засіб подвоїть урожай: огірки в одну мить прискорять ріст
GlavRed
2025-05-05T13:28:50Z
Як виростити соковиті та смачні домашні помідори - несподіваний лайфхак
GlavRed
2025-05-05T13:28:11Z
Щоб було сучасно, красиво і затишно: як зробити квартиру з Pinterest
24tv
2025-05-05T13:15:20Z
Топ-5 дивовижних місць на планеті, які варто побачити хоча б раз у житті
24tv
2025-05-05T13:09:38Z
Є в кожному холодильнику: готуємо смачнезне морозиво всього з 2 інгредієнтів
24tv
2025-05-05T12:54:53Z
Швидко та абсолютно безкоштовно: як позбутися бур’янів на доріжках та бруківці у дворі
Telegraf
2025-05-05T12:37:22Z
Яка їжа є найдорожчою у світі: нею смакують одиниці
Gazeta UA
2025-05-05T12:21:56Z
Чому не можна брати на цвинтар штучні квіти: це величезна шкода
24tv
2025-05-05T12:18:10Z
Стійкість — це звичка не зраджувати себе
Лига
2025-05-05T12:13:09Z
Сили оборони залишили окупантів у Криму без параду на 9 травня
24tv
2025-05-05T13:28:56Z
На Крим можуть полетіти українські балістичні ракети: Братчук розповів деталі
GlavRed
2025-05-05T13:28:41Z
"Їде все квадратне": як ЗС РФ ускладнюють роботу ЗСУ на Покровському напрямку
Фокус
2025-05-05T13:27:17Z
Українські військові відбили механізовані атаки росіян у Запорізькій області
ZN UA
2025-05-05T13:22:30Z
СБУ затримала на Донеччині комбата, який «обклав даниною» виплати підлеглих
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T13:18:55Z
«Азов» відзначає 11-річчя створення — від групи добровольців до корпуса
Комсомольская правда
2025-05-05T13:16:00Z
"Створили мінікотел": що відбувається поблизу Тьоткіно на Курщині
Фокус
2025-05-05T13:15:59Z
Заборонені фантазії Милованова. У чому проблема «університету в гольф-клубі»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T13:15:20Z
Російські окупанти зруйнували будинок бек-вокалістки гурту Ziferblat на Донеччині
24tv
2025-05-05T13:15:09Z
Позачний Land Rover у стилі 60-х, але з технологіями майбутнього
Топ Жир
2025-05-05T13:30:13Z
Випустять лише 52 екземпляри: Mercedes-AMG презентував спецверсію GT63
AutoCentre
2025-05-05T13:25:50Z
Розкіш найвищого ґатунку: випущено ексклюзивний золотий Rolls-Royce
Фокус
2025-05-05T13:15:48Z
Електричний кросовер Hyundai Elexio показали на офіційних фото
AutoGeek
2025-05-05T13:03:50Z
Цей Rolls-Royce нагадує суміш мафіозного весілля з фабрикою карбонового волокна
Топ Жир
2025-05-05T12:48:05Z
Криптовалютний магнат розбив яскраво-зелений Lamborghini Revuelto в Індонезії
Топ Жир
2025-05-05T12:45:13Z
Китайці планують відродити іспанський бренд Santana
AutoCentre
2025-05-05T12:13:34Z
Авто можуть “осліпнути”: електромобілі Polestar 2 потрапили під масштабну відзивну кампанію
AutoGeek
2025-05-05T12:10:10Z
Седани, кросовери і спорткари: які авто припинять випускати в 2025 році
Фокус
2025-05-05T12:06:03Z
Вольфсбург звільнив Газенгюттля
Football.ua
2025-05-05T13:25:55Z
Затверджено дати і час початку матчів передостаннього туру футбольної Прем’єр-ліги
УкраинФорм
2025-05-05T13:10:48Z
Криворіжці проти кусючих "левів" та "вовків": хто може представляти Україну у Лізі конференцій
24tv
2025-05-05T13:03:56Z
Гумористи Артем Дамницький та Владислав Куран прокоментують матч «Інтер — Барселона» на Megogo
Детектор М
2025-05-05T13:01:10Z
Картинг в Україні: Сезон стартував
AutoCentre
2025-05-05T12:43:59Z
Віцеспікер парламенту Словаччини виступив за допуск росіян до змагань під прапором РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T12:42:24Z
Кейн поділився враженнями від першого титулу в кар'єрі
Football.ua
2025-05-05T12:31:48Z
Джошуа анонсував британську битву проти Ф'юрі
24tv
2025-05-05T12:24:43Z
Усик отримав визнання від відомого промоутера: той порівняв українця з легендами хевівейту
24tv
2025-05-05T12:24:18Z
Бос Clair Obscur: Expedition 33 створив гру, бо йому «набридла» робота в Ubisoft
ITC
2025-05-05T13:31:53Z
Топ Steam очолила ноутбучна NVIDIA RTX 4060, процесори AMD б’ють історичний рекорд
ITC
2025-05-05T13:31:12Z
Як скласти цифру 6, переклавши один сірник: лише геній розгадає складну загадку
GlavRed
2025-05-05T13:28:22Z
Популярна франшиза "Колесо часу" стане відеогрою
24tv
2025-05-05T13:18:37Z
6 налаштувань, які власники смартфонів повинні змінити якомога швидше
Фокус
2025-05-05T13:16:22Z
Після блекауту в Іспанії та Португалії став мегапопулярним один товар
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T13:09:33Z
Half-Life 3 можуть анонсувати вже цього року — чутки
AIN
2025-05-05T13:00:34Z
Жінці привезли піцу з "ритуальним покаранням": незвичайна начинка викликала спір в мережі
Фокус
2025-05-05T12:45:05Z
У Китаї людиноподібний робот під час тестування напав на інженера
ГЛАВКОМ NET
2025-05-05T12:33:15Z