MY.UAНовини
Скільки можна заробити на серіалах у ютубі
Скільки можна заробити на серіалах у ютубі

Скільки можна заробити на серіалах у ютубі

Українські виробники розміщують свої серіали на ютубі та заробляють на їхньому перегляді. Цей контент монетизується краще, ніж інформаційний: його довше дивляться, реклама коштує дорожче менше ризиків порушити правила платформи щодо вразливого контенту.

Медіагрупи й усі, хто має права на серіальний контент (наприклад, державна платформа іномовлення), розвиваючи власні канали, отримують дохід від своєї бібліотеки, яка може набирати перегляди й працювати роками. До того ж це одна з можливостей монетизувати російськомовні серіали та зняті за участю російських акторів. Такий контент по телебаченню вже не покажеш, але він досі має свою аудиторію (наприклад, ютуб-канал серіалу «Пес»). Деякі виробники зосереджені більшою мірою на ютуб-монетизації, а інші вірять у FAST-канали.

Про те, як серіали заробляють на ютубі, чи вистачить цих коштів на зйомку хоча б одного нового епізоду, а також про те, у яких країнах дивляться український художній контент — у матеріалі «Детектора медіа».

Популярні канали

Перелік найпопулярніших каналів з українським серіальним контентом очолює канал Ever. Раніше він називався «Україна серіали» та входив у медіагрупу «Україна». Однак після того, як її закрив власник Рінат Ахметов, канал перейменувався на «Найкращі серіали Ever». У ютубі йдеться, що це латвійський канал. На ньому переважно транслюють серіали «України». Торік «Детектор медіа» звернувся до компанії Ахметова СКМ із проханням розказати, чи належить цей канал медіагрупі. «Група ліцензує бібліотечний контент для сторонніх ютуб-майданчиків, зокрема цього каналу. Цей канал не належить МГУ», — відповіли у СКМ. Однак розвитком цього каналу та запуском інших (наприклад, «Бібліотека серіалів», «Найкращі серіали українською» та «Серіали про кохання») займаються колишні менеджери медіагрупи. І цей напрямок приносить гроші. Ever має шість мільйонів підписників. За словами Ольги Тищук-Вольської, керівниці Tyshchuk Digital HUB, яка займається розвитком брендів у ютубі, серед серіалів, які мають найбільші перегляди у 2024 році, — «Подорож до центру душі», «Сага», а за три місяці 2025 року найбільше переглядів — в україномовного серіалу «Філін».

Також у серіальній ніші популярні ютуб-канали Film.ua, Stаrlight Media та групи «Інтер». А у другій двадцятці є «1+1» та «Квартал 95». Це показники за минулий рік, однак, приміром? у березні 2025 року канал «Кварталe» — на другому місці.

«Перегляди серіального контенту слід порівнювати за тривалий період. Тому що дехто викладає контент регулярно, а дехто сезонно (весна, осінь), пов’язуючи з телевізійними сезонами. Перегляди архівного контенту збирають у сотні разів більше. Ця тенденція поширюється на всі серіальні канали. Основну масу переглядів і відповідно доходів вони отримують від бібліотеки», — розказує Ольга Тищук-Вольська.

У виробників різна стратегія щодо поширення каналів на ютуб. Film.ua окрім одного основного каналу, який має 400 мільйонів переглядів на рік, відкрив канали за темами: українські серіали, серіали для душі. Така ж стратегія у «Кварталу 95». А от SLM створює окремі канали під різні продукти. Наприклад, «Пес», «Сліпа», «Слід».

«За 2024 рік вони зібрали не менш як 600 мільйонів переглядів на провідних серіальних каналах (до розрахунку не беруться ютуб-канали телеканалів, які теж можуть викладати серіали паралельно). Ютуб-канали з контентом МГУ створюються не під конкретний серіал, а за жанрами: детективи, кращі серіали, мелодрами. І у 2024 році вони зібрали не менш як мільярд переглядів. За схожою логікою пішов “Інтер”. Вони створили канал детективів для жіночої аудиторії, а також “Кіно і серіали”, з яких зібрали не менш як 500 мільйонів переглядів у 2024 році. Ютуб-канали “Інтер” та НТН також сфокусувалися на серіалах, найпопулярніші — “Окно жизни”, “Прислуга”, “Ведьма”, “Речдок”», — каже Ольга.

Згадані канали групи «Інтер» переважно існують завдяки старій російськомовній бібліотеці, але є й нові українськомовні серіали. У СТБ та ICTV — канали з українськомовними серіалами («Сліпа», «Розтин покаже», «Спіймати Кайдаша», «Дві сестри»), а російськомовна бібліотека монетизується окремо (наприклад, канал серіалу «Пес»). «1+1» на своєму каналі випускає і серіали, і програми, але в нього також є кілька окремих каналів для серіалів. За словами Ольги, найпопулярніші серіали на каналі «1+1» за 90 днів — «Ключі від правди», «Парочка слідчих», «Колишня», «Біженка».

Також монетизує свої серіали й державна «Мультимедійна платформа іномовлення». Це проєкти, зняті за фінансування держави. Права на монетизацію у диджиталі зазвичай лишаються й у каналів, які їх купили, і у платформи іномовлення. Серіали публікують на базовому ютуб-каналі «Дім», де розміщується весь власний контент каналу. Також у серпні 2024 року запустили канал «Дім. Українські серіали», в лютому цього року — «Твій серіал». Поки що перегляди не мільйонні («Дім. Українські серіали» має 41 тисячу підписників, а «Твій серіал» — 9 тисяч). Однак монетизація серіалів — це гра вдовгу. У планах МПІУ — створення нових ютуб-каналів.

Серед найпопулярніших серіальних каналів, де можна ідентифікувати виробників, є й проєкти з російським контентом, розраховані на українську аудиторію.

Наприклад, за словами Ольги, у березні 2025-го у трендах ютубу — російськомовний канал «Кинохроника», який рекомендується українцям. Він указаний як ізраїльський канал, однак дає російський продукт. Також є канал FilmFilms, який публікує російськомовний контент, а країною реєстрації вказана Австралія. Або «Фильми для души», який показує російські серіали, але країною реєстрації вказана Україна. Ще є канал «Лучший детектив», зареєстрований в Україні, однак він публікує російський продукт.

«Зрозуміти, хто саме стоїть за цими каналами, неможливо, бо в описі немає ідентифікації виробника контенту. Можливо, серед контенту цих каналів є частина серіалів, які були зняті у копродакшні Росії та України ще до війни, однак більша частина — це російський продукт. І важко зрозуміти, хто саме викладає цей контент на ютуб: українські компанії, які мають права, чи російські, які зумисне створюють канали для української аудиторії», — каже Ольга Тищук-Вольська.

Монетизація

У серіалів на ютубі є різні моделі монетизації. Основна — рекламна. YouTube використовує Google AdSense для показу реклами на відео. Як розказує співзасновниця Space Production Дарія Легоні-Фіалко, правовласники заробляють гроші через покази реклами (CPM — вартість за тисячу показів) або за кліки на рекламу (CPC — вартість за клік): «Платформа має вимоги щодо участі в партнерській програмі YouTube, зокрема наявність не менше ніж 1000 підписників і 4000 годин переглядів за останній рік».

У пресслужбі «Мультимедійної платформи іномовлення України» (МПІУ), яка зараз також активно монетизує на ютубі серіали, зняті державним коштом, кажуть, що кількість переглядів ніколи не прямо пропорційна грошам. Один серіал може заробити на ютубі від кількох сотень до кількох тисяч доларів за серію. «Це залежить від багатьох чинників: кількості комерційних переглядів, тривалості відео, глибини перегляду, кількості рекламних пауз і їх місця розташування, географії переглядів, статусу монетизації відео, “рекламного здоров’я” майданчика, тематики (ніші) каналу, сезонності, днів тижня, святкових днів, відсутності порушень правил спільноти тощо», — пояснили у МПІУ. Також загальна сума доходу від монетизації ютуб-каналу залежить від того, які види монетизації для нього активовані, бо окрім переглядів, монетизуватися може підписка на канал, чат, продаж товарів.

За словами Ольги Тищук Вольської, з продажу реклами ютуб забирає собі 45% доходу, а 55% отримує той, хто розміщує контент. У аналітиці власник каналу бачить лише свої доходи та не бачить повної суми, скільки заробив ютуб. Раз на місяць власник контенту отримує гроші або напряму від ютубу, або від агенції, залежно від того, як укладені контракти.

Друга модель — спонсорство. Це принцип донатів. «Коли ви хочете отримати доступ до закритого контенту, ви регулярно платите. Кожний канал сам формує щомісячну суму донатів (це може бути як 1 долар, так і 10 доларів). Зараз зазвичай українські канали закривають топові або прем’єрні продукти, вони можуть їх закрити на постійній основі, а можуть закрити тимчасово (наприклад, на 3—4 місяці). Наприклад, це робить SLM та “1+1”. Закриті серіали СТБ можна дивитися за 50 гривень на місяць (“Слідча”)», — розказує Ольга.

Рекламу можна інтегрувати у контент безпосередньо, якщо є внутрішній відділ продажу. Але для серіального контенту ця модель використовується рідко, оскільки такий продукт може збирати гроші роками.

Якщо хто обирає спонсорський пакет із закритим контентом, у ньому також буде присутня реклама. За словами Ольги Тищук-Вольської, лише YouTube Premium дозволяє дивитися відео без реклами. Дарія Легоні-Фіалко також каже, що додатковою монетизацією може бути продаж мерчу, випущеного на основі продукту.

«Аудиторія, яка споживає серіальний продукт для ютубу, дуже цінна. З кількох причин. Бо зазвичай це конкретна ніша, дорослі люди, які дивляться довгі формати. 30—40% можуть дивитися цей контент на великих екранах, що дозволяє краще показати рекламу. Відповідно, рекламодавці хочуть інвестувати у такий контент, і ця реклама дорожча», — розказує Ольга.

За її словами, ціна за 1000 переглядів серіалів на ютубі для України може коливатися від 2 до 5—7 доларів. Вона залежить від різних факторів, наприклад періоду року. Наприкінці року, у жовтні-грудні, найдорожча реклама, а у січні-лютому, коли лише відкривається період продажів, реклама найдешевша.

«Тому у середньому це 2 долари за тисячу переглядів», — пояснює Ольга. Однак це показник CPN — ціна, за яку ютуб готовий продавати український контент. Але ще є показник RPN — це вже реальна ціна, за яку контент продали. І вона нижча — в середньому 1,5—2,5 долара за тисячу переглядів. «На ці числа впливає, як власники каналів працюють із контентом, рекламними паузами, як довго дивляться контент. Чим довше дивляться контент, тим реклама дорожча», — каже Ольга. Тому що у довгому відео можна розмістити більше рекламних пауз.

Інформаційний контент коштує значно менше за серіальний. За словами Ольги Тищук-Вольської, 1000 переглядів — це 80 центів — 1 долар. До того ж, як звертають увагу у МПІУ, окрім того, що серіали — це довге відео, яке дає більшу глибину перегляду та вміщає більше реклами, цей контент має менше ризиків порушити правила спільноти YouTube. Серед яких, приміром, заборона вразливого контенту, показу вогнепальної зброї, мови ворожнечі, правила щодо безпеки дітей, дотримання авторських прав тощо.

«Ми ж розуміємо, що український інформаційно-аналітичний контент сьогодні суцільно вразливий. Приміром, є обмеження платформи, як ми можемо показувати наслідки війни, яку веде Росія проти України, людські жертви, наслідки обстрілів, руйнування. Або мова ворожнечі — навіть слово “кацап” буде порушенням як образа етносу», — кажуть у пресслужбі МПІУ.

Тож підсумуємо: скільки здатен заробити популярний канал з українськими серіалами? За оцінкою Ольги Тищук-Вольської, великі канали, які мають від 10 до 30 мільйонів переглядів на місяць, можуть заробити від 50 до 70 тисяч доларів. «І чим більшою є бібліотека, тим більше канал зароблятиме. Бібліотека постійно приноситиме кошти. Це та ніша, в яку слід інвестувати. Можна запустити канал серіалів і в перші місяці заробити 500 доларів, але через рік роботи це будуть 20—30 тисяч доларів, які регулярно, без додаткових інвестицій у контент, будуть надходити», — каже вона.

Враховуючи те, що зараз для праймового контенту канал може собі дозволити інвестувати близько 30 тисяч доларів за годину серіалу, то за місяць такої ютуб-монетизації можна заробити на півтори-дві серії.

Перегляди з яких країн генерують найбільше коштів

Ціна, за яку ютуб готовий продавати, за словами Дарії Легоні-Фіалко, різна для кожної країни: «Тому українським правовласником вигідно заробляти на переглядах як в Україні, так і за кордоном».

У деяких країнах Європи або США ціна за тисячу комерційних переглядів (RPN) може сягати 10—15, а часом і 25 доларів. І це залежить від рівня економіки й того, як багато реклами на ринку. Наприклад, як каже Ольга Тищук-Вольська, у Польщі RPN — 3—4 долари, у Німеччині — 6-7 доларів, а у США — 20—25 доларів.

«І це не залежить від місця реєстрації (місце реєстрації впливає лише на податки). Але якщо канал зареєстрований у США, а 80% переглядів генерує аудиторія з України, то його продаватимуть за українськими цінами. І навпаки, якщо канал зареєстрований в Україні та його дивляться у США, то його продаватимуть за американськими цінами», — додає Ольга.

Дарія Легоні-Фіалко розказує, що їхні серіали «КОД», «Слід», докудраму «Сліпа» дуже добре дивляться у ютубі в Україні. І далі в рейтингу — країни з найбільшою кількістю українців: Польща, Німеччина, Італія, Чехія тощо. Подібна ситуація й у МПІУ.

«Зараз 70% переглядів з України дають менше доходів, ніж 5% переглядів із Європи чи США. І це пов’язано з обсягами рекламного ринку. Наприклад, у Росії контент не монетизується, але там його показують. І якщо російськомовний контент переважно дивляться там, то це може бути десятки мільйонів переглядів і нуль доходу. Але якщо росіяни дивляться його з допомогою VPN, то дохід буде формуватися на основі ціни у тих країнах, під якими вони заходять», — розказує Ольга Тищук-Вольська.

Виходить, якби український канал дивились усі в Україні через VPN США, то заробітки виробників були би у рази більші. Втім, на думку Ольги, це для українців незручно: «VPN змушені користуватись москалі, бо їх усюди блокують. А у нашому випадку зазвичай серіали на ютубі дивляться в додатку, на телевізорі, і вони не ставитимуть додатково VPN. Але логіка дійсно така. Саме тому у 2022 році так сильно виросли доходи в українських ютуб-каналів. І це пов’язано не лише зі зростанням переглядів, а з тим, що українці масово переїхали у Європу або у Канаду та США. До 2022 році відсоток переглядів із Польщі міг бути до 1%, а зараз може скласти 5—7%. І ці відсотки генерують стільки ж грошей, як і 70% в Україні».

Як укласти договір із «Ютубом»

В Україні немає офіційного представництва «Ютубу». Тому договір напряму з платформою можна укласти лише в інших країнах. Це може бути Польща, Латвія, Литва, Естонія, Кіпр (зазвичай обирають ті країни, де менші податки).

Також можна підписати договір з агенцією, яка вже взаємодіятиме з ютубом. Цим шляхом ідуть власники невеликих каналів.

За словами Ольги Тищук-Вольської, в Україні це агенції Sub.Sub, Air. Є певна процедура подачі заявки на реєстрацію такої агенції, яку «Ютуб» розглядає протягом року. З повним списком можна ознайомитися тут і тут. У цьому випадку всі взаємовідносини будуть на території України.

Для тих, хто укладає угоду напряму та має великі канали, ютуб розробив програмне забезпечення щодо протидії піратству.

«Ютуб безплатно надає їм свій софт. І виробники можуть відстежувати використання копій свого контенту. Цей софт дозволяє знайти копії як уже опублікованого контенту, так і того, на який є права, але він не викладався у відкритий доступ на ютуб. Контент можна залити у закриту бібліотеку. А далі самостійно можна прописати правила: блокувати всі копії, блокувати лише на певній території, обмежити хронометраж (1—5 хв), забрати дохід. Правил може бути багато, вони залежать від виробника. Наприклад, є ті виробники, які блокують контент для Росії», — розказує Ольга.

Переклад за допомогою ШІ

Оскільки рекламний ринок у європейських країнах і США більш розвинений, то українські виробники зацікавлені у створенні ютуб-каналів іноземними мовами. «Це дуже перспективний напрямок. І ми вже туди пішли. Останні півтора року актуальною є тема AI Dubbing (переклад та озвучення за допомогою штучного інтелекту). У той момент, коли з’явиться якісний AI Dubbing, він суттєво змінить усю історію з продажами. Бо наразі переклад — це найбільші витрати», — розказувала в інтерв’ю «Детектору медіа» Дарія Легоні-Фіалко.

За її словами, щоб продати серіал на французький ринок, потрібно зробити dubbing такого рівня, що дубляж однієї серії коштуватиме 15 тисяч євро. Але це не гарантує продажу на телеканали France Télévisions чи TF1, який може окупити ці витрати. Тож такі витрати невиправдані для озвучення контенту для ютубу. Але після появи якісного дубляжу контент можна буде викладати всіма мовами.

«Коли йдеться про український контент, я впевнена, що він буде цікавий країнам із близькою до нас ментальністю, вірою та традиціями.  Хоча я маю надію, що український контент може бути досить універсальним, резонувати з глядачами з різних країн завдяки емоціям, які викликають історії, та змісту, що в них закладений», — каже Дарія Легоні-Фіалко.

Але Ольга Тищук-Вольська вважає, що якщо канал має більшу частину українськомовної аудиторії, то йому буде дуже складно залучити англомовну аудиторію.

Також вона розказала, що днями ютуб дав свіже оновлення з автоматичним дубляжем на основі ШІ. Він поки що не вміє з української автоматично дублювати на англійську. Але з англійської дублює на 10 мов (це французька, німецька, іспанська тощо).

«Технології розвиваються дуже швидко і, думаю, що до української вони скоро дійдуть. Це дуже важлива історія. Бо “Ютуб” зацікавлений у розвитку довгого художнього контенту. І тому впроваджує інструменти для полегшення дистрибуції цього контенту на міжнародні ринки», — пояснила Ольга.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Курс валют на 3 июля: сколько стоят доллар, евро и злотый
TSN
2025-07-03T07:09:36Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
Укрзализниця анонсировала женские купе еще по трем направлениям
Корреспондент
2025-07-07T03:27:53Z
Россия захватила второе из четырех месторождений лития в Украине – Le Figaro
ZN UA
2025-06-27T11:24:21Z
В РФ заявили о нейтрализации 120 дронов, в аэропортах возник коллапс
Корреспондент
2025-07-06T08:30:14Z
Некоторым возместят всю сумму: ряд украинцев могут получить скидку на коммуналку
Знай
2025-07-06T18:00:59Z
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Как узнать, что у человека порча: основные признаки и советы
Comments UA
2025-06-24T06:15:10Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Даже Меган Маркл его употребляет: назван травяной чай, который поможет успокоить нервы
Знай
2025-07-07T02:51:26Z
Никогда не ешьте этот овощ, если не хотите вонять целый день
Telegraf
2025-07-07T04:00:12Z
Щитовидка вам поблагодарит за эти 4 продукта: в каких продуктах больше йода
Знай
2025-07-06T19:51:35Z
Чтобы огурцы росли как на дрожжах: эффективное и дешевое средство, которое есть у каждого дома
TSN
2025-07-06T18:06:48Z
Пенсионеры могут получить тысячу гривен на лекарства: кому и на каких условиях выплатят пособие
Знай
2025-07-04T03:36:30Z
Лайфгак, как хранить укроп свежим в холодильнике без замораживания
TSN
2025-06-28T17:03:08Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Операция Черный флаг: Израиль нанес серию авиаударов по Йемену
Корреспондент
2025-07-06T22:57:32Z
Убийство "героя РФ" и провал Трампа в переговорах с Путиным: о чем пишут мировые СМИ
Gazeta UA
2025-07-06T08:39:28Z
Трамп отреагировал на намерения Маска создать третью партию
Корреспондент
2025-07-07T04:03:24Z
Трамп сделал новое заявление о помощи Украине
Comments UA
2025-07-07T03:57:20Z
Россия нанесла удар по пригороду Харькова: подробности от Терехова
Апостроф
2025-06-28T18:48:07Z
Путин готовится значительно усилить ракетный террор Украины: названы 5 наиболее опасных городов
Comments UA
2025-06-24T14:00:47Z
БРИКС склоняются перед Путиным: как саммит в Рио показал настоящие приоритеты группы
TSN
2025-07-06T19:06:26Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T04:09:34Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
В Україні зросли ціни на фуражний ячмінь
AgroNews
2025-07-07T04:06:49Z
Ночная атака БпЛА, взрывы в украинских городах: главные новости ночи 7 июля 2025 года
TSN
2025-07-07T04:06:20Z
Защитник Азовстали Дианов женился во второй раз
Корреспондент
2025-07-07T03:21:48Z
РФ захватила еще два населенных пункта - DeepState
Корреспондент
2025-07-06T23:39:11Z
Еще один китаец попал в плен ВСУ: что рассказывает наемник об армии РФ
TSN
2025-06-27T16:33:46Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Увольнение по состоянию здоровья: может ли ТЦК вернуть на учет "списанного" мужчину
Знай
2025-07-07T04:06:14Z
"Не хотят этого терпеть": учительница объяснила, почему все больше детей отказываются ходить в школу
Знай
2025-07-07T03:51:01Z
Обещанная индексация коснется не всех: кто из пенсионеров 65+ останется без повышения
Знай
2025-07-07T03:36:45Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
Светлана Павелецкая рассказала, нашла ли общий язык с детьми Дмитрия Кулебы
Комсомольская правда
2025-06-23T06:52:55Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Зачем эксперты советуют брать с собой салфетку, когда идете покупать клубнику на рынок: хитрый трюк
TSN
2025-06-26T15:36:49Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Мистическая дата 07.07.2025: что строго запрещено делать в "зеркальный" день
Telegraf
2025-07-07T03:48:29Z
Гороскоп на 07.07 - как день двух "семёрок" повлияет на судьбу четырёх особенных знаков
Gazeta UA
2025-07-07T03:21:11Z
Сливочное масло – где можно использовать, кроме кухни
Gazeta UA
2025-07-06T08:30:27Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Какие деревья притягивают успех и деньги, как магнитом: их нужно обязательно посадить возле дома
TSN
2025-06-29T13:51:56Z
Камалия рассекретила, что стало последней каплей в ее браке с Захуром: "Умоляла год"
TSN
2025-06-27T09:21:29Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Буданов стал героем неожиданного, но очень смешного мема по "Игре в кальмара"
Telegraf
2025-07-06T22:30:48Z
Барабанщик группы "Жадан и Собаки" мобилизовался в ряды Нацгвардии
TSN
2025-07-06T17:27:00Z
Ксения Мишина свозила маму в Карпаты и рассекретила, как они отдыхали в горах
TSN
2025-07-06T12:33:56Z
Потап отреагировал на острый комментарий Тины Кароль и посмеялся с ее реакции на его творчество
TSN
2025-07-04T11:18:50Z
Три модели купальников, которые никогда не выйдут из моды
Gazeta UA
2025-07-05T13:45:34Z
После российского доронового удара в двух районах Харькова пострадали люди — ОВА
ZN UA
2025-07-07T03:21:56Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
В Киевской области повреждены дома, есть раненые
Корреспондент
2025-07-06T08:09:57Z
В Германии мужчина открыл стрельбу из окна: ранен украинец
TSN
2025-07-05T17:27:35Z
В Московской области сообщают о взрывах
Корреспондент
2025-07-07T03:39:50Z
Россияне атаковали жителей Херсона с помощью дронов: есть раненые
Корреспондент
2025-07-07T02:48:52Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
ОВА показала последствия удара по Николаеву
Корреспондент
2025-07-06T11:00:22Z
Россияне опубликовали видео, на котором атакуют авто ГСЧС в Херсоне
Апостроф
2025-07-06T16:12:14Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
"Не бита, не крашена" - 5 фраз, разоблачающих перекупов авто
Знай
2025-07-06T20:51:59Z
Теперь нельзя этого делать даже в своем авто: оштрафуют от 5 до 25 тыс. гривен
Знай
2025-07-06T18:30:05Z
Франция требует от Tesla прекратить рекламировать автомобили как беспилотные и угрожает штрафом
Европейская правда
2025-06-24T15:54:56Z
Опытный механик указал на распространенную ошибку с бензобаком, которая может "убить" автомобиль
Gazeta UA
2025-07-06T18:06:19Z
Для чего водители держат в бардачке автомобиля лак для ногтей: многие не догадываются
Gazeta UA
2025-07-06T11:15:55Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Астронавтка NASA показала фото "вторжения" малоизвестного объекта в атмосферу Земли
Comments UA
2025-07-06T05:21:50Z
На дне Атлантического океана обнаружили более тысячи бочек с радиоактивными отходами
TSN
2025-06-28T09:06:55Z
Как понять, что смартфон скоро сломается и его пора менять: три признака
Gazeta UA
2025-07-07T03:24:45Z
Укрепленные поселения в Аравии опровергают миф о кочевом прошлом
Gazeta UA
2025-07-06T22:42:42Z
Соцсеть Х заблокировала учетную запись Reuters в Индии по неизвестно чьей просьбе
ZN UA
2025-07-06T20:12:44Z
Сибига призвал партнеров инвестировать в инновационные украинские технологии
Апостроф
2025-07-06T20:00:09Z
Археологи в Перу обнаружили мумии, которым более 1000 лет
Новости Украины
2025-07-06T19:24:41Z
"Я в восторге": Clair Obscur: Expedition 33 поразила создателя The Last of Us Нила Дракманна
GameMag
2025-07-06T18:03:29Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Пакьяо возвращается: легенда бокса объяснил мотивацию
Корреспондент
2025-06-27T08:18:01Z
Саудовский гранд предлагает Эрнандесу феноменальный контракт
Корреспондент
2025-06-23T15:45:30Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
Игрок Полесья продолжит карьеру в Южной Америке
Корреспондент
2025-07-07T04:09:22Z
Алонсо высоко оценил игру Куртуа в матче с Боруссией Дортмунд
Корреспондент
2025-07-07T03:24:44Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
Известный музыкант заявил о желании спасти французский клуб
Корреспондент
2025-07-07T03:21:01Z
Талант Арсенала рассматривает уход из клуба
Корреспондент
2025-07-07T03:15:27Z