Трамп наказав відновити сумнозвісну в'язницю
Президент США Дональд Трамп наказав відновити закриту 62 роки тому в'язницю «Алькатрас». Він заявив, що у відновленій в'язниці в Каліфорнії утримуватимуться «найжорстокіші злочинці Америки», і що це «стане символом закону, порядку і справедливості». Як повідомляє «Главком», про це пише Deutsche Welle.
«Ми більше не будемо терпіти серійних злочинців, які сіють зло, кровопролиття і хаос на наших вулицях. Саме тому я доручаю Бюро в'язниць спільно з Міністерством юстиції, ФБР і Міністерством внутрішньої безпеки знову відкрити значно розширену і перебудовану в'язницю для жорстоких злочинців Америки», – написав глава Білого дому на платформі Truth Social.
«Ми більше не будемо заручниками злочинців, бандитів та суддів, які бояться виконувати свою роботу... Відновлення роботи «Алькатраса» стане символом закону, порядку та справедливості», – додав Дональд Трамп.