/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F3f827de9e636ea69b87227cff478125b.jpg)
Чоловік згорів живцем: місцеві жителі розповіли подробиці вчорашньої атаки дронів по Одещині
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу, яка поспілкувалася з місцевими жителями.
«Я вийшла і побачила, що щось горить. Я думала, це уламок дрона. Але мій онук Дмитро сказав, що це людина. Я придивилася, дійсно, горіла людина. Він був вже обвуглений. Приїхали пожежні і залили його водою. Тіло забрали, від нього залишилася тільки пляма. Обстріломще пошкодило газову трубу, полум’я було на рівні з деревом. Страшно було», - розказала жителька пошкодженого будинку у Великодолинському Тетяна.
За словами очевидців, загиблий чоловік жив у іншому кінці села і під час атаки повертався додому. На нього впав обірваний провід, в якому чоловік заплутався.
За даними Одеської облпрокуратури, загиблому було 29 років, він отримав смертельні термічні опіки через пошкодження лінії електропередач.
«Було чути, що шахед летить над нами. Його не збивали над будинками, ми чули, як він кружляє, а потім різко набирає швидкість, потім пролунав вибух. Він влучив чітко в будинок сусідів. На щастя, вони були у підвалі, як і ми», - розказала власниця іншого пошкодженого будинку Ірина.
Також унаслідок дронової атаки постраждали будинки в сусідньому селищі.
«Ми вже відпочивали, як завили сирени. Ми почали збиратися у підвал, коли почули дрони. Коли вже спускалися, був удар. Вибух був такої сили, що наші речі порозкидало по всьому поверху. Син хотів повернутися за комп’ютер, але я йому заборонив. Загорівся будинок. Тушили спочатку власноруч, сусіди прибігли», - розказує житель пошкодженої двоповерхівки Юрій.
Також Юрій з мамою встигли допомогти спуститися у підвал двом сусідкам поважного віку, які мають інвалідність і погано пересуваються. Будинок жінок зруйновано повністю.
Як повідомляв Укрінформ, в Одеському районі унаслідок дронової атаки ввечері 5 травня пошкоджено житлові будинки, господарчі споруди, навчальний заклад. Загинув 29-річний чоловік, а 19-річний - госпіталізований.