/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2Fde6f2f22dbbc8692e71ee91a055eb27d.jpg)
Мобілізація 18-річних: чи знижуватимуть призовний вік
Чутки про мобілізацію з 18 років ширяться мережею, але офіційно їх заперечили. Влада не планує знижувати мобілізаційний вік.
Радник президента Дмитро Литвин чітко заявив, що вони не розглядають. Він відреагував на дописи, які нібито базуються на "внутрішніх джерелах". Ці повідомлення поширюють паніку, хоча законодавчо мобілізаційний вік залишився 25 років, пише Дмитро Литвин.
Про це нещодавно заявив і заступник міністра освіти Михайло Винницький. За його словами, боятися за 17-річного сина й вивозити його за кордон не має сенсу. Водночас спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук нагадав, що для молоді 18-24 років передбачено лише добровільний формат "Контракт 18–24".
Однак варто пам'ятати, що ТЦК лише виконують свою роботу. Якби росія не почала війну, мобіілзації не було б. Єдиним ворогом України є росія, і ми змушені захищатися.
Росіяни не вважають нас за людей, на окупованих територіях вони забирають людей насильно - відмова там означає смерть.
Якщо ми не будемо захищати країну зараз - завтра нас примусять воювати за чужі інтереси. Сто років тому ми вже склали зброю - і це закінчилося Голодомором. Тоді не було путіна, але були росіяни. Саме вони - наші вороги, і лише їхнє знищення гарантує безпеку.
ЗСУ воюють за нас, тому кожен має донатити, волонтерити й допомагати. Лише разом ми переможемо.
Раніше ми повідомляли, мобілізованих готуватимуть посилено: програма кардинально зміниться.
Після походу до ТЦК не звільняють: як зберегти робоче місце та зарплату - детальніше на Знай.ua.