/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd3f1d0800488ed9afe3c7a03f85a808b.jpg)
Перший внесок у інвестиційний фонд із Україною мають зробити США - Мінекономіки
На цьому під час брифінгу наголосив перший заступник міністра економіки Олексій Соболев, передає кореспондент Укрінформу.
«Ми розуміємо, що для того, щоб фонд був успішним і заробляв ті обсяги, в яких зацікавлена і Україна, і американці, потрібні додаткові грошові надходження від США. Корпорація DFC - це по суті банк розвитку Штатів. Тому DFC докладатиметься до фонду своїми інвестиціями. Крім того, в угоді про роботу фонду прописано, що Америка як зацікавлена сторона буде залучати додаткових інвесторів із приватного сектору, міжнародних фінансових організацій», - сказав Соболев.
Зі свого боку Україна також може робити додаткові контрибуції окрім обов’язкових 50% відрахувань від продажу ліцензій та рентних платежів. Відтак, сума внесків від України буде мультипліковуватися - на кожну гривню будуть додаткові кілька гривень від партнерів. До того ж за умовами угоди перші 10 років усі прибутки, які отримає фонд, будуть реінвестовані, що дозволить наростити активи інституції, щоб зробити її потужною.
За словами заступника міністра економіки - торгового представника України Тараса Качки, перший внесок до фонду, щоб він розпочав роботу, має здійснити саме DFC.
«Startup Money - це невеликі гроші для запуску фонду. Далі це все буде обговорюватись між сторонами», - зазначив Качка.
Як повідомляв Укрінформ, Україна та Сполучені Штати Америки підписали угоду про створення Інвестиційного фонду відбудови. Голосування у парламенті за ратифікування угоди призначено на 8 травня.