MY.UAНовини
Десятки тисяч дронів, БТРи Patria і тиск на Росію: як Латвія допомагає Україні
Десятки тисяч дронів, БТРи Patria і тиск на Росію: як Латвія допомагає Україні

Десятки тисяч дронів, БТРи Patria і тиск на Росію: як Латвія допомагає Україні

Латвія стала першою країною Балтії, яка у 2024 році уклала двосторонню безпекову угоду з Україною – Угоду між Україною та Латвійською Республікою про довгострокову підтримку та безпекові зобов’язання.

Ця угода, підписана 11 квітня 2024 року, стала дев'ятою в серії двосторонніх безпекових угод, які Україна почала укладати з 12 січня 2024 року в рамках формалізації Спільної декларації про підтримку України, підписаної 12 липня 2023 року країнами "Групи семи" (G7).

24 Канал продовжує серію матеріалів про безпекові угоди з Україною. Яку допомогу та в яких обсягах Україна отримала за рік від Латвії – читайте в матеріалі.

Загалом станом на 11 квітня 2025 року Україна уклала вже 29 двосторонніх угод про співробітництво, які підписані на 10 років і передбачають надання Україні військової підтримки, співпрацю в оборонно-промисловому комплексі, проведення навчань для українських військових, гуманітарну підтримку, посилення санкційного тиску на Росію і притягнення агресора до відповідальності.

Детальніше про підсумки року безпекової угоди з Латвією – читайте на сайті Центру Дністрянського.

Які зобов’язання взяла на себе Латвія в межах безпекової угоди

Положення безпекової угоди з Латвією передбачають комплексну двосторонню співпрацю за 10 пунктами:

  • Надання Україні озброєння і військової техніки.
  • Співпраця в оборонно-промисловому комплексі (далі – ОПК).
  • Використання заморожених російських активів для підтримки України.
  • Навчання і тренування українських військових.
  • Санкції проти Росії та її прибічників.
  • Невійськова безпека і цивільний захист.
  • Розмінування українських територій.
  • Підтримка енергетичної інфраструктури.
  • Гуманітарна підтримка та підтримка у відновленні України.
  • Притягнення Росії до відповідальності.

У межах угоди Латвія зобов'язалась щорічно спрямовувати 0,25% свого ВВП на військову підтримку України у 2024 – 2026 роках, зокрема 112 мільйонів євро у 2024 році. Військова допомога Україні передбачає також двосторонню співпрацю в ОПК і проведення навчань для українських військовослужбовців у рамках місії ЄС EUMAM.

Як і в яких обсягах Латвія підтримувала Україну за рік

Протягом року імплементації угоди Латвія забезпечила стале виконання всіх взятих на себе зобов’язань.

  • Військова підтримка

Протягом 2024 року Латвія спрямувала понад 0,25% ВВП на військову підтримку України, забезпечивши Україну озброєнням і військовою технікою вартістю близько 170 мільйонів євро.

Загалом за 3 роки повномасштабного вторгнення Росії Латвія інвестувала 540 мільйонів євро у військову допомогу Україні та виділила майже 1% свого ВВП на посилення обороноздатності України.

Латвія продемонструвала світове лідерство в посиленні безпілотних спроможностей України шляхом започаткування спільно з Великою Британією в лютому 2024 року Коаліції дронів.

За рік діяльності Коаліція за лідерства цих двох країн і внесків загалом 17 країн-учасниць акумулювала 1,8 мільярда євро на виробництво ударних і розвідувальних БпЛА для України. Латвія протягом 2024 року спрямувала 20 мільйонів євро на потреби Коаліції дронів і надіслала Україні майже 5 000 ударних і розвідувальних безпілотників.

Латвія також дозволила використовувати все надане Україні озброєння, зокрема ударні безпілотники, для завдання ударів по території Росії.

Окрім значного зміцнення безпілотних спроможностей України, Латвія долучилась до надання Україні бронетехніки та ППО. Восени 2024 року Латвія анонсувала надання Україні 42 БТРів Patria 6×6 вітчизняного виробництва в першій половині 2025 року.


Бронетранспортери ХА-180 морської піхоти України, грудень, 2022 / Фото АрміяІнформ

Перші бронетранспортери з цієї партії вже прибули до України. Додатково на початку осені 2024 року Латвія передала Україні 9 гусеничних бойових машин розвідки CVR(T) британського виробництва. А наприкінці весни 2024 року Латвія для посилення ППО України передала партію зенітних систем NBS.

Бронетранспортери Patria в дії: дивіться відео

Ще однією колективною ініціативою, окрім Коаліції дронів, до якої долучилась Латвія у 2024 році, стала "чеська ініціатива" із закупівлі 800 тисяч артилерійських боєприпасів для України. Так, у травні Латвія спрямувала 10 мільйонів євро на закупівлю 3 тисяч 155-мм артилерійських снарядів для України в межах цієї ініціативи.

  • Співпраця в ОПК

Взаємодія між ОПК України та Латвії протягом року імплементації безпекової угоди була тісно пов’язана із військовою допомогою, яку Латвія надала Україні.

Так, з інвестицій на суму 20 мільйонів євро щорічно, які Латвія виділила на діяльність Коаліції дронів у 2024 та 2025 роках, щонайменше 10 мільйонів євро Латвія кожного року спрямовувала на виробництво БпЛА для України латвійськими оборонними компаніями. Завдяки цьому Україна протягом 2024 року отримала 5000 дронів латвійського виробництва. А протягом першої половини 2025 року дві латвійські оборонні компанії, назви яких Міністерство оборони Латвії не розголошує, забезпечать виробництво для України 12 000 дронів вартістю 17 мільйонів євро.

Додатково до цих внесків на початку березня 2025 року Латвія оголосила про виділення 10 мільйонів євро в українську оборонну промисловість для виробництва БпЛА.

Іншою сферою співпраці в ОПК стало посилення бронетанкових спроможностей України. У травні 2024 року фінський оборонний концерн Patria відкрив завод із виробництва бронетехніки на території Латвії. Саме цей завод забезпечує виробництво 42 БТРів Patria 6x6, які Латвія зобов’язалась передати Україні в межах військової допомоги у 2025 році.

  • Використання заморожених російських активів для підтримки України

Латвія приєдналась до колективних ініціатив Європейського Союзу із використання заморожених російських активів для підтримки України.

Наприкінці жовтня ЄС схвалив рішення про надання Україні позики до 35 мільярдів євро як частини програми Extraordinary Revenue Acceleration Loans for Ukraine (ERA) від G7. Ця програма ініційована країнами G7 і передбачає надання Україні кредитних коштів на суму 50 мільярдів доларів за рахунок доходів від заморожених російських активів, зокрема активів Центрального банку Росії.

Станом на 11 квітня 2025 року Україна отримала вже 3 транші від ЄС на суму 5 мільярдів євро в межах програми ERA.

Окрім залученості до колективних ініціатив ЄС, Латвія на початку 2024 року заморозила деякі російські активи у своїй юрисдикції, зокрема шляхом конфіскації Будинку Москви та його активів. Отримані кошти Латвія зобов’язалась спрямувати на підтримку України.

  • Навчання і тренування українських військових

З початку повномасштабного вторгнення Росії Латвія забезпечила стабільну базову та спеціалізовану підготовку українських військовослужбовців на своїй території. Зокрема, країна проводить тренування для снайперів, саперів, інженерів, офіцерів, командного складу та інструкторів для ЗСУ за стандартами НАТО. А з літа 2024 року Латвія розпочала програму підготовки українських операторів БпЛА, доповнивши цією підтримкою свій значний внесок до Коаліції дронів.

Загалом із 2022 року до кінця 2024 року понад 4000 українських військових пройшли навчання на латвійських полігонах, а протягом 2025 року Латвія планує підготувати ще 4000 українських військовослужбовців.

Латвія також долучилась до двох колективних механізмів із підготовки українських військовослужбовців. Одним із них стала місія ЄС EUMAM Ukraine, країни-учасниці якої, зокрема і Латвія, підготували понад 75 000 українських військових до виконання різних бойових завдань за 3 роки повномасштабної війни Росії проти України.

Другою колективною ініціативою, до якої Латвія долучилась на початку 2025 року, стала підготовка "Нордично-Балтійської бригади" ЗСУ чисельністю від 3 до 5 тисяч військовослужбовців, яку спільними зусиллями повністю підготують і забезпечать необхідним обладнанням Латвія, Фінляндія, Норвегія, Ісландія, Данія, Швеція, Естонія та Литва.

Санкції проти Росії та її прибічників

Оскільки Латвія є країною-членкинею ЄС, вона посилювала санкційний тиск на Росію та її прибічників у межах комплексних пакетів санкцій Європейського Союзу.

За рік імплементації безпекової угоди ЄС оголосив 3 комплексні пакети санкцій проти Росії та її прибічників, які були спрямовані на військову галузь, енергетичний сектор Росії, а також фізичних та юридичних осіб, які відповідальні за воєнні злочини, зокрема за депортацію українських дітей.

Особливо ефективними стали 2-й і 3-й пакети санкцій ЄС за цей рік, або ж 15-й і 16-й пакети санкцій ЄС загалом, у межах яких під санкції потрапили 126 суден тіньового флоту РФ, хімічний завод, російські оборонні та судноплавні компанії, цивільна російська авіакомпанія, військова частина, відповідальна за обстріл дитячої лікарні "Охматдит" у Києві, 13 регіональних банків, які сприяють роботі російської фінансової та банківської систем, 53 торговельних суб‘єктів, які посилюють ОПК РФ, зокрема в Китаї, Індії, ОАЕ, Сінгапурі та Узбекистані.

Латвія не лише приєдналась до комплексних пакетів санкцій ЄС проти Росії та її прибічників, а й регулярно закликала до посилення санкційного тиску на агресора.

Так, наприкінці лютого 2024 року Латвія стала першою країною ЄС, яка заборонила імпорт сільськогосподарської продукції з Росії та Білорусі. Вже за місяць – у березні – Латвія спільно з Литвою, Естонією, Польщею та Чехією закликала Європейську комісію заборонити імпорт зерна з Росії та Білорусі до Європейського Союзу, адже прибуток від експорту зерна до ЄС допомагає Росії фінансувати війну проти України.

Окрім цього, протягом року імплементації угоди Латвія декілька разів оскаржувала рішення ЄС щодо зняття санкцій із росіян, зокрема з російських олігархів Пьотра Авена та Міхаіла Фрідмана, які підтримали російську агресію проти України.

Латвія також активно перешкоджає спробам обходу санкцій проти Росії. У грудні 2024 року один із районних судів Латвії засудив головного редактора пропагандистського порталу "Sputnik Латвія" до двох років позбавлення волі за порушення санкцій ЄС, зокрема за надання інформаційних послуг російському державному пропагандистському агентству "Россия Сегодня".

  • Невійськова безпека і цивільний захист

Латвія приєдналась до IT-коаліції, яка протягом 2024 року акумулювала 482 мільйони євро на підтримку Міноборони та ЗСУ у сфері зв’язку та кібербезпеки.

Як країна-учасниця Коаліції Латвія навесні 2024 року передала Україні комунікаційне обладнання вартістю 100 тисяч євро для покращення зв’язку на лінії фронту. А восени Україна отримала від Латвії близько 1000 комп’ютерів, майже 300 моніторів та іншу техніку для зміцнення кіберспроможностей основних урядових установ.

Наприкінці літа Латвія та Україна також підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо кібербезпеки, який покликаний налагодити обмін інформацією щодо можливих кіберзагроз, зокрема, з боку Росії.
Розмінування українських територій

  • Протягом року імплементації безпекової угоди Латвія підтримувала розмінування українських територій у межах Коаліції з розмінування.
  • За 2024 рік 22 країни-учасниці Коаліції, серед яких і Латвія, акумулювали понад 50 мільйонів євро на розмінування, а також передали Україні 200 одиниць спеціалізованої автомобільної техніки для розмінування, 100 комплексів для подолання мінно-вибухових загороджень та 330 міношукачів.
  • А в лютому 2025 року Коаліція з розмінування анонсувала виділення 700 мільйонів євро на закупівлю обладнання для розмінування українських територій до 2034 року, із яких 130 мільйонів євро країни-учасниці спрямують на ці потреби у 2025 році.

Для прискорення гуманітарного розмінування України Латвія в жовтні 2024 року виділила додаткові 270 тисяч євро міжнародній організації HALO Trust, фахівці якої розміновують українські прифронтові та деокуповані території.

  • Підтримка енергетичної інфраструктури

З початку повномасштабної війни Росії проти України Латвія передала Україні понад 70 трансформаторів різної потужності, а також спецтехніку та обладнання для відновлення пошкодженої енергетичної інфраструктури внаслідок російських ударів.

Щонайменше 32 дизельні генератори в межах цієї підтримки отримали заклади освіти Чернігівської області, а частину енергетичного обладнання вартістю 100 тисяч євро отримало АТ "Чернігівобленерго", адже Латвія активно долучається до відновлення громад Чернігівщини.

Окрім цього, наприкінці квітня 2024 року Україна отримала від Латвії високовольтний трансформатор потужністю 250 МВА, який раніше використовували на Ризькій ГЕС, компресор стисненого повітря GR110 і 60 тонн трансформаторного мастила.

А під час масованих обстрілів української енергетичної інфраструктури, навесні та влітку 2024 року, Україна отримала від Латвії та ще 13 держав-партнерів 184 вантажі гуманітарної допомоги у вигляді енергетичного обладнання загальною вагою 2,4 тисячі тонн.

  • Гуманітарна підтримка та підтримка у відновленні України

За 3 роки повномасштабної війни Росії проти України Латвія спрямувала майже 100 мільйонів євро на гуманітарну та макрофінансову допомогу Україні.

Одним із пріоритетних напрямків гуманітарної взаємодії між Україною та Латвією стало відновлення Чернігівської області, на яке у 2024 році Латвія виділила понад 5 мільйонів євро.

Завдяки латвійській фінансовій підтримці влітку та восени 2024 року на Чернігівщині вдалось відновити Талалаївський ліцей, який постраждав від ворожих обстрілів, а також обласну дитячу лікарню. Раніше Латвія також долучилась до відновлення Киїнського дошкільного навчального закладу та Старобілоуського ліцею на Чернігівщині.

А в червні 2024 року Латвія забезпечила Чернігівську регіональну дитячу лікарню медичним обладнанням вартістю 345 тисяч євро, зокрема 36 установками для штучної вентиляції легень.

Додатково в липні Латвія виділила ще 100 тисяч євро на реконструкцію українських медичних закладів і забезпечення їх необхідним медичним обладнанням. Частина цих коштів була спрямована на підтримку київської дитячої лікарні "Охматдит", яка серйозно постраждала внаслідок удару Росії.

Для підтримки української системи охорони здоров’я Латвія також приєдналась до програми медичної евакуації Medevac, яка забезпечує лікування постраждалих від війни українців у провідних клініках Європи. Так, за 3 роки повномасштабного вторгнення Росії Латвія прийняла 545 українських військовослужбовців на лікування та реабілітацію у латвійських медичних закладах.

  • Притягнення Росії до відповідальності

З 2022 року Латвія стала однією з країн, які відіграють важливу роль для притягнення Росії до відповідальності за протиправні дії проти України.

У жовтні 2022 року Латвія, Литва та Естонія опублікували спільну заяву, в якій закликали ЄС разом з іншими міжнародними партнерами допомогти Україні створити спеціальний трибунал проти керівництва Росії. Перше засідання Коаліції зі створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України відбулось майже за 6 місяців – у березні 2023 року.

У межах цієї Коаліції наприкінці березня 2025 року країни-учасниці, серед яких і Латвія, завершили розробку трьох проєктів документів, необхідних для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, зокрема проєкту статуту спеціального трибуналу. Наступними кроками будуть політичне опрацювання цих документів і їх передача Раді Європи для безпосереднього запуску трибуналу.

Окрім цього, Латвія активно долучалась до діяльності Міжнародної коаліції за повернення українських дітей, завдяки якій у 2024 році Україна повернула додому майже 600 депортованих Росією дітей.

Також Латвія спільно з 6 іншими країнами увійшла до Міжнародної групи з розслідування воєнних злочинів і злочину геноциду РФ в Україні (JIT), яка розпочала свою діяльність у березні 2022 року і продовжуватиме її щонайменше до 2026 року. А в березні 2025 року Ризький міський суд засудив громадянина Латвії до 5 років позбавлення волі за участь у війні проти України на боці Росії.

Тож Латвія демонструє лідерство в прагненні забезпечити справедливе покарання для російських воєнних злочинців за агресію проти України.

Теги за темою
НАТО
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Стали відомі деталі, як ЄС планував відкрити перший кластер з Україною, але рішення відклали
Европейская правда
2025-07-23T09:07:43Z
В ОЕСР попередили Банкову про наслідки для оборонних інвестицій в Україну через НАБУ
Европейская правда
2025-07-23T09:07:21Z
У США сказали, що допоможе закінчити війну в Україні - деталі
GlavRed
2025-07-23T09:06:59Z
Карта Польщі зміниться у 2026 році: будуть нові межі і міста
24tv
2025-07-23T09:06:32Z
Проросійські ліві у Молдові об’єднуються, щоб скинути чинну владу
Украина Криминальная
2025-07-23T09:06:13Z
До НАБУ і САП чимало питань, але
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:06:08Z
Бунт еліт в Росії до кінця літа: названо умову, яка підштовхне до розколу
GlavRed
2025-07-23T09:06:07Z
«Підтримав позицію президента». Беленюк розповів, чому голосував за обмеження повноважень НАБУ і САП
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:06:00Z
В Україні через негоду знеструмлені 122 населені пункти в семи областях
УкраинФорм
2025-07-23T09:06:50Z
Блогери у Києві знімали провокативні відео у поліцейській формі задля хайпу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:06:09Z
Колишній мер Києва обурився діями вандалів, які орудують на Печерську
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:03:13Z
На Кіровоградщині через негоду без світла залишаються майже 6000 абонентів
УкраинФорм
2025-07-23T09:00:26Z
Негода вдарила по столичному зоопарку: пошкоджено вольєри, огорожі та дерева
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T08:55:14Z
Росіяни атакували дроном Пологівський район на Запоріжжі, є пошкодження
УкраинФорм
2025-07-23T08:45:54Z
Пророкували падіння в серні 2024-го: Сирський розповів, як вдається втримати Покровськ
24tv
2025-07-23T08:42:37Z
Ворог проривається на висоти: Братчук повідомив про загострення на Запоріжжі
GlavRed
2025-07-23T08:42:02Z
Спецпризначенці ГУР взяли в полон чотирьох загарбників під час стрілецького бою
УкраинФорм
2025-07-23T08:36:51Z
"Порішати" інвалідність стало важче, та все ще можливо: що не так з реформою МСЕК
Telegraf
2025-07-23T08:33:58Z
5 найнебезпечніших психологічних міфів про схуднення, які заважають вам жити
24tv
2025-07-23T08:27:43Z
ВООЗ занепокоєна новим спалахом вірусу у світі
iPress
2025-07-23T07:33:48Z
Яка дешева риба не містить ртуті, але має найкорисніший склад
24tv
2025-07-23T07:30:04Z
Японія передала для столичних лікарень сучасне реабілітаційне обладнання
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T06:36:44Z
Скільки вам залишилося жити: розроблено тест, який може показати, коли ви помрете
Фокус
2025-07-23T06:15:44Z
Сказ і чума атакують: Україна фіксує нову хвилю небезпечних інфекцій серед тварин
Gazeta UA
2025-07-23T04:51:14Z
Кому потрібно більше спати – жінкам чи чоловікам
24tv
2025-07-23T04:39:57Z
ВООЗ б'є на сполох через поширення небезпечного вірусу, який переносять комарі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T03:42:39Z
Де можна ловити рибу в Луцьку: найкращі місця
24tv
2025-07-23T09:06:13Z
Ні грама зайвого жиру: готуємо коропа на мангалі – найкращий рецепт для походу на природу
24tv
2025-07-23T09:03:52Z
Ретроградний Меркурій у серпні: для 4 знаків зодіаку починається нова глава життя
GlavRed
2025-07-23T08:33:12Z
Неприємний запах з дивану зникне за хвилини: один засіб творить дива
GlavRed
2025-07-23T08:27:01Z
Ці 5 речей роблять вашу спальню безладною: вони є майже у кожного
24tv
2025-07-23T07:45:46Z
Три високогірні озера в Карпатах, про які мало хто знає
24tv
2025-07-23T07:42:34Z
Чому скорочений робочий тиждень вигідний і працівникам, і компаніям: дослідження
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T07:36:11Z
На 8 днів вистачить 150 євро: назвали секретний грецький острів, який ще не зіпсували туристи
24tv
2025-07-23T07:30:13Z
Нарощування волосся: плюси та мінуси
24tv
2025-07-23T07:06:48Z
Антоніна Хижняк закрутила новий роман і зробила зізнання: "Є близька людина"
TSN
2025-07-23T09:06:03Z
Російська хвиля пробилась в Одесу: у авто звучала пісня на підтримку окупантів
Telegraf
2025-07-23T08:57:42Z
"У мене немає українського паспорта": Олег Винник здивував заявою про свої документи
Фокус
2025-07-23T08:36:20Z
У Києві відкрилася виставка про незламність матерів та дружин загиблих Героїв
ZN UA
2025-07-23T08:36:03Z
Без гриму і прикрас: Klavdia Petrivna з'явилась на публіці без сценічного образу
24tv
2025-07-23T08:15:40Z
Гардероб королеви Єлизавети ІІ представлять на виставці
УкраинФорм
2025-07-23T08:07:06Z
Оззі Осборн помер: останні слова, генетична мутація, коханка з РФ та позиція щодо війни в Україні
TSN
2025-07-23T08:06:30Z
Прийомний син і дочка-наркоманка: що відомо про шістьох дітей Оззі Осборна, яким дістанеться його спадщина
Telegraf
2025-07-23T08:00:30Z
Сяючий манікюр: найтрендовіший дизайн цього літа
24tv
2025-07-23T08:00:02Z
У Литві розглядають можливість відмовитися від російської мови в школах до 2026 року
Европейская правда
2025-07-23T09:07:14Z
Навчання чи репетиція війни: РФ проводить потужні маневри одразу на чотирьох напрямках
TSN
2025-07-23T09:06:31Z
Скільки учнів навчаються в українських школах дистанційно
24tv
2025-07-23T09:03:18Z
Керівниця МСЕК щороку міняла прізвища і приймала коштовні подарунки
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T09:00:10Z
Деяким українцям суттєво зменшать пенсію: хто у списку
Фокус
2025-07-23T08:57:57Z
Туреччина продемонструвала свою першу гіперзвукову балістичну ракету
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T08:45:04Z
Уже в серпні, – ексофіцер Повітряних сил сказав, на що робитиме ставку Росія під час атак
24tv
2025-07-23T08:42:09Z
Яким був ефір телемарафону «Єдині новини» й Першого каналу Суспільного 14—16 липня 2025 року — резюме 
Детектор М
2025-07-23T08:42:04Z
Розробники Boeing представили новий літак радіолокаційної розвідки E-7 Wedgetail
InternetUA
2025-07-23T08:31:17Z
На Волині викрили підпільну тютюнову фабрику у приміщенні дитячого табору
24tv
2025-07-23T09:06:23Z
Правоохоронці України та Чехії ліквідували мережу шахрайських call-центрів – фото
Лига
2025-07-23T09:00:51Z
“Сидів” за одне, “досидить” за інше: OLX-злочин наздогнав чоловіка
InternetUA
2025-07-23T08:51:25Z
Шахрайська схема з продажу дронів для ЗСУ зі збитками понад ₴50 млн. Організаторку екстрадовано до України
Украина Криминальная
2025-07-23T08:42:09Z
"Літак врятувати було уже неможливо": Ігнат прокоментував падіння Mirage-2000 на Волині
Фокус
2025-07-23T08:36:09Z
В Італії розбився надлегкий літак: є загиблі
Европейская правда
2025-07-23T08:31:51Z
В Дніпрі біля банкомату вбили жінку: до кривавої розправи може бути причетна дитина
Telegraf
2025-07-23T08:30:50Z
В Австрії засудили літнього італійця за сексуальний злочин проти малолітньої української біженки
УкраинФорм
2025-07-23T08:27:03Z
Судитимуть одеситку, яка вербувала жінок для сексуальної експлуатації за кордоном
Украина Криминальная
2025-07-23T08:15:33Z
Українці можуть компенсувати частину витрат за комуналку, але є умови
Знай
2025-07-23T09:06:21Z
Без перевірок: навіщо влада вирішила припинити перевірки бізнесу і що це означає для ФОПів
Фокус
2025-07-23T09:06:17Z
РФ вдарила по інфраструктурі "Укрзалізниці": що відомо
TSN
2025-07-23T09:06:14Z
Росіяни вдарили по об'єкту АТ "Сумиобленерго"
24tv
2025-07-23T08:51:21Z
У Польщі відкрили найбільше нафтогазове родовище в Балтійському морі
Хвиля
2025-07-23T08:45:54Z
Не Львів і не Ужгород: де найбільше подорожчали вторинні квартири на Заході
24tv
2025-07-23T08:42:39Z
Китай починає будівництво гідроелектростанції за 167 млрд доларів: стане найбільшою у світі
Фокус
2025-07-23T08:36:07Z
Хто має право на дострокову пенсію в Україні: в ПФУ назвали головні умови
GlavRed
2025-07-23T08:31:55Z
«Соєво-ріпакові правки» можуть збільшити переробку олійних, але несуттєво
AgroPortal
2025-07-23T08:30:38Z
Ще один гравець Мілана може перебратися до Болоньї
Football.ua
2025-07-23T09:00:40Z
"Завжди опускають голову": українська бійчиня розповіла про росіян в ММА
24tv
2025-07-23T08:57:58Z
Українські арбітри працюватимуть на матчі кваліфікації Ліги конференцій
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T08:51:30Z
Челсі близький до узгодження особистих умов із Сімонсом
Football.ua
2025-07-23T08:46:32Z
«Наляканий до смерті». Гравець «Челсі» – про присутність Трампа на нагородженні на клубному чемпіонаті світу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-23T08:42:46Z
ЄЮОФ-2025: Віталій Тарасюк - бронзовий призер у спортивній ходьбі
УкраинФорм
2025-07-23T08:42:40Z
Скрипник: В нас гарна обойма для старту. Хочеться стартувати з перемоги
Football.ua
2025-07-23T08:42:39Z
Тоттенгем є несподіваним претендентом на Родріго
Football.ua
2025-07-23T08:39:23Z
Нам потрібно ще багато працювати: Шовковський – про гру команди
1News
2025-07-23T08:30:45Z
Невідома катастрофа майже знищила людство: на Землі залишалося лише 1280 осіб
Фокус
2025-07-23T09:00:03Z
Землянам не бачити спокою? Чи вирує на Землі магнітна буря
Telegraf
2025-07-23T08:54:56Z
Alibaba запускає модель кодування штучного інтелекту, яку рекламують як найсучаснішу
InternetUA
2025-07-23T08:39:47Z
Рідкісний скарб часів Тридцятилітньої війни: в мідному казані знайшли срібні монети
Фокус
2025-07-23T08:36:03Z
Якою буде серія iPhone 17: всі нові функції
InternetUA
2025-07-23T08:01:04Z
"Вбивця флагманів" на підході: чого чекають експерти від нового смартфона OnePlus
Фокус
2025-07-23T07:51:36Z
Як покращити роботу роутера: простий секрет “правила 10 секунд”
InternetUA
2025-07-23T07:49:50Z
320 мільйонів дерев помирають щороку: названо те, що їх знищує — це не люди
Фокус
2025-07-23T07:45:30Z
Телескоп Габбл уперше сфотографував гостя з іншого світу розміром із велике місто
Фокус
2025-07-23T07:42:18Z
Тест-драйв Opel Mokka 2025: простір та збалансовані зміни
ITC
2025-07-23T08:57:42Z
У Китаї Xiaomi YU7 перепродають дорожче за новий
360ua.news
2025-07-23T08:51:49Z
Opel представив електричний позашляховик, який може стати серйозним конкурентом для спортивних хетчбеків
Топ Жир
2025-07-23T08:48:49Z
Вже за кілька років: Європа хоче заборонити авто з ДВЗ у прокатних сервісах
AutoGeek
2025-07-23T08:48:31Z
Для небагатих країн: представлено новий 7-місний кросовер Mitsubishi
ЗаРулем
2025-07-23T08:45:47Z
Нове покоління найнадійнішого авто у світі показали до презентації
Фокус
2025-07-23T08:30:39Z
Таких лише 19: на аукціон виставили рідкісний суперкар Ferrari
AutoCentre
2025-07-23T08:09:57Z
Легенда 60-х: виявлено 58-річний американський спорткар за $150 000 у новому стані
Фокус
2025-07-23T07:18:42Z
Новий колір та багате оснащення: Toyota оновила пікап Tundra
AutoCentre
2025-07-23T07:07:39Z